Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurac, pička, jebanje, guzica ...

+10
kic
Sco
mala Cat
*madonna*
whisperer
iluzija
RobinUd
urbanstyle
Lena
darla_
14 posters

Stranica 10 / 38. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 38  Next

Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija sri lip 25, 2014 1:02 pm

whisperer je napisao/la:Majketi, pazi njega... 


Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 185466-330-0

hahahahhahaa face... uletit ce mu muha.  Laugh 
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sri lip 25, 2014 4:00 pm

Danas završava lizanje rana ... a uskoro nova epizoda: "Cipar ili mi - biti ili ne biti".  geek
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 26, 2014 7:02 am

whisperer je napisao/la:
escaped je napisao/la:
whisperer je napisao/la: To conclude ...  we should stick to  water polo. Happy)

too difficult to grapple. I suggest marbles.

Danas, zapravo, uopće ne možeš predvidjeti tko će proći. Generacije igrača su se promijenile i igra je u drugačijem ozračju. Na mene su Francuzi ostavili dojam, dugo nisu imali ovako jaku momčad. Oni su mi favoriti...

Odoh u filmski svijet.


ma i možeš, donekle, u neku ruku. kući odlaze prvaci a ostaju svi ameri, južni i sjeverni. da ti ameri odu kući, a "a igraju na svome", znaš kolika bi gledanost pala svjeckog prvenstva? it's all about money ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer pon lip 30, 2014 8:47 pm

besposlenpop je napisao/la:


Kolko se ja razmem u medecinu - tebi su ostali tvoji majstori dubokog Oranja da skroje Mehikancima gaće i pošalju ih u sljedećoj rundi u hladovinu saguara.  Cool

Ne navijam za Oranje jer s njima imam personal issue. Happy U svakom slučaju, sada su na terenu ostalo najbolji i gušt je gledati igru. S toga mi je posebno drago što su naši otišli doma. Moji favoriti su Francuzi i to više iz razloga što su posljednjih godina bili loši, dok su ove godine iznenađenje, nova generacija. Od Europljana Dutcheri i oni su se jedini iskazali... Dutcheri, kao što sam i ranije komentirala, hladnih glava do samog kraja. Brazil me razočarao, a drago mi je za Costa Ricu. Iako mi je pomalo onog Grka, što je fulao penal, bilo žao. Čovjek se na očigled sviju htio ubiti. Zanimljiva mi je ta njihova borbenost bila tijekom cijele igre, uostalom kako komentirati osobnost nekoga tko se zove Sokratis Papastatopulos. Grin
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by darla_ pon lip 30, 2014 9:06 pm

Vidi ti Whispice, kako ona to sve kuzi, ja sam po pitanju nogometa promaseni slucaj  Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer pon lip 30, 2014 9:15 pm

darla_ je napisao/la:Vidi ti Whispice, kako ona to sve kuzi, ja sam po pitanju nogometa promaseni slucaj  Grin .

Stile nas je sve dobro istrenirao. Tko preživi s njim gledanje tekme, svaka mu čast. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by darla_ pon lip 30, 2014 9:17 pm

whisperer je napisao/la:


Stile nas je sve dobro istrenirao. Tko preživi s njim gledanje tekme, svaka mu čast. Happy

To ce se pokazati dobrim treningom kad malisan shvati da mu mama rastura u poznavanju nogometa  Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer pon lip 30, 2014 9:19 pm

darla_ je napisao/la:
whisperer je napisao/la:


Stile nas je sve dobro istrenirao. Tko preživi s njim gledanje tekme, svaka mu čast. Happy

To ce se pokazati dobrim treningom kad malisan shvati da mu mama rastura u poznavanju nogometa  Happy

Oprosti, ali mama i igra super nogomet. Grin
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by darla_ pon lip 30, 2014 9:23 pm

whisperer je napisao/la:


Oprosti, ali mama i igra super nogomet. Grin

O pa onda tim vise, u kojem klubu ce dijete igrati?  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer pon lip 30, 2014 9:26 pm

darla_ je napisao/la:
whisperer je napisao/la:


Oprosti, ali mama i igra super nogomet. Grin

O pa onda tim vise, u kojem klubu ce dijete igrati?  Grin

Još razmišljam hoće li biti fudbaler ili pravnik. Vidim s vremenom što jek orisnije. : ))

Odoh raditi palačinke, kreće okupljanje. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by darla_ pon lip 30, 2014 9:29 pm

whisperer je napisao/la:

Još razmišljam hoće li biti fudbaler ili pravnik. Vidim s vremenom što jek orisnije. : ))

Odoh raditi palačinke, kreće okupljanje. Happy

Uzivaj vidimo se  Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer sri srp 02, 2014 11:11 am

Gleda li itko? Odličan golman sinoć..
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by urbanstyle sri srp 02, 2014 2:30 pm

SAD-BELGIJA...eee ja sam gledala ,to je bio pravi nogomet...kad bi svi tako igrali, yebeš mi sve gledala bih svaku utakmicu....

kad su ono naši igrali sa mexikom....u dvadesetoj minuti sam prestala gledati...aliii ovo sinoć je biloo predobro  Laugh ...
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sri srp 02, 2014 10:13 pm

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 0034007.63
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer pet srp 04, 2014 2:49 am

urbanstyle je napisao/la:SAD-BELGIJA...eee ja sam gledala ,to je bio pravi nogomet...kad bi svi tako igrali, yebeš mi sve gledala bih svaku utakmicu....

kad su ono naši igrali sa mexikom....u dvadesetoj minuti sam prestala gledati...aliii ovo sinoć je biloo predobro  Laugh ...

Nisam baš prezadovoljna Brazilom, ali što je tu je.. iz još nepoznatih emotivnih razloga, danas bodrim njih. I, naravno, svoje favorite- Francuze.
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Lena pet srp 04, 2014 4:08 pm

francuzi su dobri.....brazil kom si kom sa.....ako neymar šta napravi to je to.....al imaju sreće guzičari
Lena
Lena

Posts : 275
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer pet srp 04, 2014 8:19 pm

Tužno. Odoše mi Francuzi..
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Lena sub srp 05, 2014 8:38 am

nemoj mi ništa govorit....za koga god sam navijala-ispali....pa u smokve!!!!
jedino od ispalih su mehikanosi,a za njih nisam navijala...... Cool
Lena
Lena

Posts : 275
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by urbanstyle sub srp 05, 2014 11:13 am

brazilci opet dobili odlukom sudca..bljak..doduše zaspala sam, ali čitam jutros Grin 

ja sam za argentinu
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sub srp 05, 2014 10:54 pm

Opet nikoga, svi navijaju ... Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 B055
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub srp 05, 2014 11:02 pm

besposlenpop je napisao/la:Opet nikoga, svi navijaju ... Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 B055
nisam ni jednu tekmu gledala i nemam namjeru, taj sport mi ne leži. Volim atletiku, skijanje ponekad i tenis al u malim dozama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer ned srp 06, 2014 12:43 am

Skoro sam infarkt dobila! Ta lopta se toliko odbijala da više nisam znala ni koji je čiji gol, niti za koga navijam....  Laugh  Odoh na penale.
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer ned srp 06, 2014 12:55 am

Joj, baš mi je sada žao Costa Rice. Čim sam ugledala un face onog Kuyta, momentalno me podjetio na tipičnu Dutcheriju pa sam pred kraj promijenila navijački tim. Šteta, onaj Bolognese je dobro igrao. Ma ti južnjaci su, u principu, isti Balkanci samo malo potenciraniji na n'tu, nikada ne znaš u kakvom će stanju igrati. Ili je totalna drama ili igraju genijalno. A niš... baš me zanima kako će sada Nijemci igrati protiv sudaca.
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer ned srp 06, 2014 12:57 am

Lena je napisao/la:....al imaju sreće guzičari

Ovo si od Bubija pokupila, ha? Grin
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop ned srp 06, 2014 1:15 pm

whisperer je napisao/la:Joj, baš mi je sada žao Costa Rice. ...
Znači - ide dalje Oranje.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 10 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 38. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 38  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.