Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+8
whisperer
besposlenpop
bazilija
iluzija
Sco
muskokrk
mala Cat
urbanstyle
12 posters

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet srp 11, 2014 11:09 am

Popinjo, hajde nanovo postavi onaj topic Ima tu svega ... rekose braca Blues. Ili si s onom temom Q-rac sve obuhvatio? Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pet srp 11, 2014 11:24 am

Ligeja je napisao/la:Popinjo, hajde nanovo postavi onaj topic Ima tu svega ... rekose braca Blues. Ili si s onom temom Q-rac sve obuhvatio? Grin
Wajter raport - Page 14 A015

Kaj je to bil topik?
A o čemu jebio?  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet srp 11, 2014 12:01 pm

Ma taj je bio umjesto onog topica o vicevima... Postavljali smo nekakve smijesne zanimljivosti... od fotografija do snimaka. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pet srp 11, 2014 12:30 pm

Ligeja je napisao/la:Ma taj je bio umjesto onog topica o vicevima... Postavljali smo nekakve smijesne zanimljivosti... od fotografija do snimaka. Happy
Pa nemam ja autorsko pravo na naslov.  Happy 
Slobodno ga otvoriš i ti (il bilo ko), samo treba imat početnu vijest ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet srp 11, 2014 12:42 pm

Ma nije stvar u autorskom pravu koliko u snaznim asocijativnim vezama... Happy Neke ljude jednostavno povezujem uz odredjene topice pa mi je bedasto otvarati nesto slicno, ako su oni u blizini.. na primjer, tebe vezujem uz taj, Lastu uz "Sjecam se", Urby uz "Aleju kapulica", Dyu uz "Pun mjesec", Whisp uz "Sumu", Dromsi uz "Unuka" i tako ..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pet srp 11, 2014 1:51 pm

Ligeja je napisao/la:Ma nije stvar u autorskom pravu koliko u snaznim asocijativnim vezama... Happy Neke ljude jednostavno povezujem uz odredjene topice pa mi je bedasto otvarati nesto slicno, ako su oni u blizini.. na primjer, tebe vezujem uz taj, Lastu uz "Sjecam se", Urby uz "Aleju kapulica", Dyu uz "Pun mjesec", Whisp uz "Sumu", Dromsi uz "Unuka" i tako ..
Hm, ja se uz te naslove sećam jedino da je Dromsi pisala o unuku. Wajter raport - Page 14 C065
Al dobro ...  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet srp 11, 2014 9:02 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
...
Ujutro sam izašla šetat psa sa donjim djelom trenirke ...
Pa kaj hoćeš, to je u Đubravi narodna nošnja.  angel
kod tebe v črnomercu babe šetaju cucke u štiklama i svilenim haljinicama, jer ste vi jako fini kvart  angel 
nista selaki ko mi  zubo
F kakvom Črnomercu - ja sam f selendri v zagrebačkoj županiji!  pig
mogel si i napisati gde, bez brige nebum se pozvala ktebi   Cool 
Nekak mi zvoni da su ti starci u Rudešu, a za tebe sam mislila da si malo dalje od njih
Nisi dugo napisal niš o svom čuksiju, jel živ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pet srp 11, 2014 10:56 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

F kakvom Črnomercu - ja sam f selendri v zagrebačkoj županiji!  pig
mogel si i napisati gde, bez brige nebum se pozvala ktebi   Cool 
Nekak mi zvoni da su ti starci u Rudešu, a za tebe sam mislila da si malo dalje od njih
Nisi dugo napisal niš o svom čuksiju, jel živ?
Niš od preciznosti. Wajter raport - Page 14 A045
Jedino da su starci & Wajter raport - Page 14 E035 u istoj selendri.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sub srp 12, 2014 11:25 am

Uglavnom sunčato, 26,5°C i raste ...  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop ned srp 13, 2014 7:01 pm

Jutros prvo fronta (oblačno), onda grmljavina, pa lagana kiša, pa sve jača, pa pljusak, pa gromovi i strele, pa kiša, pa pljusak, pa kiša, pa pljusak ... polako je otišla fronta, al je ostalo poluoblačno.
Koristim priliku da poručim Vakuli da se napuši kurca.teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost ned srp 13, 2014 7:13 pm

dan bio prekrasan, vruće na suncu ugodno u hladu
roštilj nije pao jer je Vakula rekel da će padati od jutra a nije
oblaci su putovali manji i veći bijeli i crni, jurili  
napokon su se oko 5 skupili u ogromni crni oblak
opći potop, 
al lijepi ,onako ljetni pljusak.
Toplo je i dalje, nebo se plavi
i sunčece opet svjetli

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost ned srp 13, 2014 7:16 pm

besposlenpop je napisao/la:Jutros prvo fronta (oblačno), onda grmljavina, pa lagana kiša, pa sve jača, pa pljusak, pa gromovi i strele, pa kiša, pa pljusak, pa kiša, pa pljusak ... polako je otišla fronta, al je ostalo poluoblačno.
Koristim priliku da poručim Vakuli da se napuši kurca.teet
Pope setila sam se kak ti se zove peso
BOŠKO  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by *madonna* ned srp 13, 2014 7:22 pm

oblačno kod nas. poslijepodne provela u gradu. curica i ja smo šetale, malo šopingirale u zari, bile na sladoledu i na kraju, skoro 2 ure na rivi je skakala po onom napuhanom dvorcu sa još mnogo djece Happy njoj je bilo super, a i meni Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop ned srp 13, 2014 7:44 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Jutros prvo fronta (oblačno), onda grmljavina, pa lagana kiša, pa sve jača, pa pljusak, pa gromovi i strele, pa kiša, pa pljusak, pa kiša, pa pljusak ... polako je otišla fronta, al je ostalo poluoblačno.
Koristim priliku da poručim Vakuli da se napuši kurca.teet
Pope setila sam se kak ti se zove peso
BOŠKO  Laugh
Ne znam kakve veze on ima z Vakulom, al nisam niti stavil u kviz kak se zove.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon srp 14, 2014 3:40 pm

Imam toliko obaveza i toliko ideja, a sklanjam se negdje između da me ništa od toga ne pronađe... želim biti slobodna dosađivati se.. :P i grintati, ako mi se hoće, a hoće mi se.

Vrijeme? Ma zaboli me, sve dok sjekire zrakom ne lete...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon srp 14, 2014 4:20 pm

Celi dan oblakovito, s ponekim razmicanjem ...Wajter raport - Page 14 S035

Izgleda da Esku kompresor pluta ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by *madonna* uto srp 15, 2014 6:12 am

Ligeja je napisao/la:Imam toliko obaveza i toliko ideja, a sklanjam se negdje između da me ništa od toga ne pronađe... želim biti slobodna dosađivati se.. :P i grintati, ako mi se hoće, a hoće mi se.

Vrijeme? Ma zaboli me, sve dok sjekire zrakom ne lete...


kada si u periodu da vodiš život da to ne možeš ni pod razno, maštaš o tome kao o vodi u pustinji. kao ja sada. kada to mogu, ne činim, nađem si nešto za raditi ....

napeto mi je od kad se ustanem do navečer.

na poslu teška stiska i napeto među ženama iz ureda. nije baš poželjno mjesto za provoditi vrijeme a pogotovo ne izvan toga.
danas idem ranije, puno posla.


nadam se da će me tuš osvijestiti, kava  nije baš uspjela ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop uto srp 15, 2014 9:25 am

Još je oblakovito.  Plain 
Al je i počel cvrčat cvčak ...  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri srp 16, 2014 12:13 pm

*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Imam toliko obaveza i toliko ideja, a sklanjam se negdje između da me ništa od toga ne pronađe... želim biti slobodna dosađivati se.. :P i grintati, ako mi se hoće, a hoće mi se.

Vrijeme? Ma zaboli me, sve dok sjekire zrakom ne lete...


kada si u periodu da vodiš život da to ne možeš ni pod razno, maštaš o tome kao o vodi u pustinji. kao ja sada. kada to mogu, ne činim, nađem si nešto za raditi ....

napeto mi je od kad se ustanem do navečer.

na poslu teška stiska i napeto među ženama iz ureda. nije baš poželjno mjesto za provoditi vrijeme a pogotovo ne izvan toga.
danas idem ranije, puno posla.


nadam se da će me tuš osvijestiti, kava  nije baš uspjela ....

Nadam se da ipak imaš ondje osobe kojima se raduješ... nije ugodno odlaziti na posao s grčem u želucu.

Hej, nikako da te upitam. Jesi li bila na testiranju?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sri srp 16, 2014 1:02 pm

Jebote, puše topla bura!?! Wajter raport - Page 14 S025
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop ned srp 20, 2014 12:43 pm

Vručo ...  Sad
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon srp 21, 2014 5:17 pm

Izdano upozorenje na opasnost

Stručnjaci o vremenu: U Hrvatskoj nas čekaju sve čudnija zbivanja s klimom

Trenutačno pogoršanje vremena, koje su prognostičari ocijenili opasnim i izdali upozorenje javnosti, pripada klimatskim anomalijama koje će se sve češće ponavljati, smatraju stručnjaci.

Karakteriziraju ga lokalni pljuskovi, grmljavina, ponegdje i jače nevrijeme, koje je već zahvatilo Istru i premiješta se sredinom dana i poslijepodne na središnje i sjeverozapadne krajeve, a navečer i u noći zahvatit će Slavoniju.

Ono će uvjetovati niže temperature od prosjeka do srijede, nakon čega možemo očekivati postupno smirivanje vremena i rast temepratura, ali ne posve stabilno vrijeme, rekla je prognostičarka DHMZ-a Nataša Strelec-Mahović.

"I ja sam se jutros zapitao koje je godišnje doba, a očekuju nas sve čudnije promjene", rekao je klimatolog s Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu Branko Grisogono.

Kolovoz se očekuje topliji od prosjeka, ali to ne znači da možemo reći da će biti lijepo i sunčano, dodala je Nataša Strelec-Mahović i podsjetila na lipanj, koji je također bio topliji od prosjeka, ali je imao vruć početak i snažne kišne epizode.

Imat ćemo sve čudnija zbivanja s klimom jer smo definitivno ušli u zatopljenje, a u toplijem okolišu moguće je očekivati dinamičnije procese i veće razlike nego u hladijemu, gdje su svi procesi usporeni, objasnio je Branko Grisogono.

Nema nikave dvojbe da je riječ o zatopljenju i za tako nagle i brze promjene nemamo primjera u zadnjih pedeset tisuća godina. Ti su procesi prije bili prirodni i umjereniji, a sada prvi put imamo situaciju da porast uljičnog diokisa u atmosferi ide ispred temperature, što je znak da se ne radi samo o prirodnim promjenama, rekao je Grisogono.

On je kritizirao medije koji daju prostor nekompetentnim tumačenjima da je riječ o posljedicama sasvim prirodnih pojava. Ti 'akademicima opće prakse' nemaju znanstvene radove niti su upućeni u ta zbivanja, istaknuo je.

Jedini kompetentan je DHMZ, koji ima 18 doktora znanosti i već dugo šalje jasne signale da se s klimom zbivaju čudne stvari, ocijenio je Grisogiono i izrazio nezadovoljstvo reakcijama mjerodavnih uprava.

Hrvatska očito zaostaje u mjerama adaptacije na klimatske promjene jer nije moguće primijetiti nikakve ativnosti na tom području, rekao je.

Čovjek iskonski ima potrebu promatrati prirodu i jako smo osjetljivi na pljuskove, poplave, suše, itd., rekao je Grisogono i dodao da su znanstvenici njegove struke vrlo skeptični u zaključcima jer nastaju na temelju "jako dugog statističkog niza".

O znakovima klimatskim promjenama također mogu dosta reći one struke koje neposredno promatraju prirodu, kao što su agronomi i šumari, zaključio je Grisogono.

Hina|Danas.hr
21.07.2014.

-------------------------------------------------------------------------------------
Po prognozama za danas, ja bi sad vodom iz podruma trebal gasit požar na kući koju je zapalila munja.  teet 
Al glavno da oni gore imaju 18 doktora ... pa tak možemo očekivati dinamičnije procese, da zaostajemo u mjerama adaptacije ... a jel bu kiša ili sunce - promatrajte prirodu i snjega kroz prozor. Sex

P.S. Ova prognoza je vjerojatno celu Dubravu otplavila u Crno more, a Whisp više i ne treba bocu - narasle joj škrge ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon srp 21, 2014 5:47 pm

besposlenpop je napisao/la:Izdano upozorenje na opasnost

Stručnjaci o vremenu: U Hrvatskoj nas čekaju sve čudnija zbivanja s klimom

Trenutačno pogoršanje vremena, koje su prognostičari ocijenili opasnim i izdali upozorenje javnosti, pripada klimatskim anomalijama koje će se sve češće ponavljati, smatraju stručnjaci.

Karakteriziraju ga lokalni pljuskovi, grmljavina, ponegdje i jače nevrijeme, koje je već zahvatilo Istru i premiješta se sredinom dana i poslijepodne na središnje i sjeverozapadne krajeve, a navečer i u noći zahvatit će Slavoniju.

Ono će uvjetovati niže temperature od prosjeka do srijede, nakon čega možemo očekivati postupno smirivanje vremena i rast temepratura, ali ne posve stabilno vrijeme, rekla je prognostičarka DHMZ-a Nataša Strelec-Mahović.

"I ja sam se jutros zapitao koje je godišnje doba, a očekuju nas sve čudnije promjene", rekao je klimatolog s Prirodoslovno-matematičkog fakulteta u Zagrebu Branko Grisogono.

Kolovoz se očekuje topliji od prosjeka, ali to ne znači da možemo reći da će biti lijepo i sunčano, dodala je Nataša Strelec-Mahović i podsjetila na lipanj, koji je također bio topliji od prosjeka, ali je imao vruć početak i snažne kišne epizode.

Imat ćemo sve čudnija zbivanja s klimom jer smo definitivno ušli u zatopljenje, a u toplijem okolišu moguće je očekivati dinamičnije procese i veće razlike nego u hladijemu, gdje su svi procesi usporeni, objasnio je Branko Grisogono.

Nema nikave dvojbe da je riječ o zatopljenju i za tako nagle i brze promjene nemamo primjera u zadnjih pedeset tisuća godina. Ti su procesi prije bili prirodni i umjereniji, a sada prvi put imamo situaciju da porast uljičnog diokisa u atmosferi ide ispred temperature, što je znak da se ne radi samo o prirodnim promjenama, rekao je Grisogono.

On je kritizirao medije koji daju prostor nekompetentnim tumačenjima da je riječ o posljedicama sasvim prirodnih pojava. Ti 'akademicima opće prakse' nemaju znanstvene radove niti su upućeni u ta zbivanja, istaknuo je.

Jedini kompetentan je DHMZ, koji ima 18 doktora znanosti i već dugo šalje jasne signale da se s klimom zbivaju čudne stvari, ocijenio je Grisogiono i izrazio nezadovoljstvo reakcijama mjerodavnih uprava.

Hrvatska očito zaostaje u mjerama adaptacije na klimatske promjene jer nije moguće primijetiti nikakve ativnosti na tom području, rekao je.

Čovjek iskonski ima potrebu promatrati prirodu i jako smo osjetljivi na pljuskove, poplave, suše, itd., rekao je Grisogono i dodao da su znanstvenici njegove struke vrlo skeptični u zaključcima jer nastaju na temelju "jako dugog statističkog niza".

O znakovima klimatskim promjenama također mogu dosta reći one struke koje neposredno promatraju prirodu, kao što su agronomi i šumari, zaključio je Grisogono.

Hina|Danas.hr
21.07.2014.

-------------------------------------------------------------------------------------
Po prognozama za danas, ja bi sad vodom iz podruma trebal gasit požar na kući koju je zapalila munja.  teet 
Al glavno da oni gore imaju 18 doktora ... pa tak možemo očekivati dinamičnije procese, da zaostajemo u mjerama adaptacije ... a jel bu kiša ili sunce - promatrajte prirodu i snjega kroz prozor. Sex

P.S. Ova prognoza je vjerojatno celu Dubravu otplavila u Crno more, a Whisp više i ne treba bocu - narasle joj škrge ...

a jebemuboga kliknul sam na krivo dugme.

te tupe strucnjake treba poubijat tupom sjekirom a i novinare koji pisu ovakve retardirane budalastine.

ne trebaju ti strucnjaci i razni meteo gurui evo imas online meteo radar u real time.

http://www.arpa.veneto.it/arpavinforma/bollettini/meteo-e-neve-1/immagini-radar


a imas i ovdje

http://www.istramet.com/radarske-snimke/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon srp 21, 2014 10:15 pm

escaped je napisao/la:
a jebemuboga kliknul sam na krivo dugme.

te tupe strucnjake treba poubijat tupom sjekirom a i novinare koji pisu ovakve retardirane budalastine.

ne trebaju ti strucnjaci i razni meteo gurui evo imas online meteo radar u real time.

http://www.arpa.veneto.it/arpavinforma/bollettini/meteo-e-neve-1/immagini-radar


a imas i ovdje

http://www.istramet.com/radarske-snimke/
Ma ne treba mi gde trenutno kiša pada ... više me zanimaju ovakvi izvještaji:

Nestabilno vrijeme širom Hrvatske

Olujno nevrijeme u Istri, zabilježen udar vjetra od čak 23 m/s

Frontalna naoblaka tokom poslijepodneva prešla je preko našeg područja. Pritom su zabilježeni jači grmljavinski pljuskovi, a bilo je i vrlo jakih udara vjetra. Na Rtu Kamenjaku zabilježen je udar jugozapadnjaka od čak 23 m/s!

Meteorološka postaja u Novigradu koja je smještena u Lučkoj upravi zabilježila je 19 m/s, dok je u Poreču bilo jakog zapadnjaka (16 m/s). Vrlo jakih udara vjetra bilo je i u unutrašnjosti poluotoka, tako je primjerice 20 m/s zabilježeno je u Biloslavima kraj Grožnjana, piše Istramet.

Što se tiče količina oborina izmjerene su vrlo raznolike količine. Najviše kiše palo je na zapadnom ulazu u tunel Učku (20 mm), zatim u Belaju i Roču (18 mm), te u Rovinju i Barbarigi (16 mm).

-----------------------------------------------------------------------------------
Eto, kad nema Sodome i Gomore, dokaz prognozi je i "strašan" vjetar na Kamenjaku od 82,8 km/h.

Wajter raport - Page 14 D015
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon srp 21, 2014 11:49 pm

besposlenpop je napisao/la:
escaped je napisao/la:
a jebemuboga kliknul sam na krivo dugme.

te tupe strucnjake treba poubijat tupom sjekirom a i novinare koji pisu ovakve retardirane budalastine.

ne trebaju ti strucnjaci i razni meteo gurui evo imas online meteo radar u real time.

http://www.arpa.veneto.it/arpavinforma/bollettini/meteo-e-neve-1/immagini-radar


a imas i ovdje

http://www.istramet.com/radarske-snimke/
Ma ne treba mi gde trenutno kiša pada ... više me zanimaju ovakvi izvještaji:

Nestabilno vrijeme širom Hrvatske

Olujno nevrijeme u Istri, zabilježen udar vjetra od čak 23 m/s

Frontalna naoblaka tokom poslijepodneva prešla je preko našeg područja. Pritom su zabilježeni jači grmljavinski pljuskovi, a bilo je i vrlo jakih udara vjetra. Na Rtu Kamenjaku zabilježen je udar jugozapadnjaka od čak 23 m/s!

Meteorološka postaja u Novigradu koja je smještena u Lučkoj upravi zabilježila je 19 m/s, dok je u Poreču bilo jakog zapadnjaka (16 m/s). Vrlo jakih udara vjetra bilo je i u unutrašnjosti poluotoka, tako je primjerice 20 m/s zabilježeno je u Biloslavima kraj Grožnjana, piše Istramet.

Što se tiče količina oborina izmjerene su vrlo raznolike količine. Najviše kiše palo je na zapadnom ulazu u tunel Učku (20 mm), zatim u Belaju i Roču (18 mm), te u Rovinju i Barbarigi (16 mm).

-----------------------------------------------------------------------------------
Eto, kad nema Sodome i Gomore, dokaz prognozi je i "strašan" vjetar na Kamenjaku od 82,8 km/h.

Wajter raport - Page 14 D015

ako ovako nastave u ovoj jadnoj vukojebini tj. zlocinackoj organizaciji kodnog naziva RH moze se ocekivat i ovakve novosti:

sused u susednoj zupaniji je prdnul magnitudu 0.13 po Mercalijevoj ljestvici i izazval tsunami u trecoj zupaniji. u drugoj zupaniji je osjetni pomor stoke sitnog zuba zbog neurobioloskih cmarnih bojnih plinova. u petoj zupaniji su na snazi sok i nevjerica nicim iazvanog prdonje. policija i MUP RH provodi olfativne i druge interne izvide kod osumnjicenika koji se brani time da je kupio limenku graha nepoznatog proizvodjaca K-plus i da mu je to jelo izazvalo goleme turbolencije u debelom crijevu i slijedom pritisaka popustio ventil na cmaru i doslo do nevidjene elementarne katastrofe. specijalni forenzicari MUP-a i novoosnovanog specijalnog stozera protiv prdeza kojeg je osnovao sam premijer Vlade RH Zoran Milanovic ispituju sporni ventil na cmaru okrivljenog. Linic je poslao poreznu inspekciju glede ocitog i smrdljivog neplacanja na emisije metana i CO2 i slijedi kazna i oduzimanje protupravno stecene imovinske koristi i nelojalne konkurencije od strane prdonje renoimiranoj zlocinackoj organizaciji PlinaCro-u d.d.

a sada reklame:

put u nesvjest za samo 1.999 kuuunaaa....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.