Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+8
whisperer
besposlenpop
bazilija
iluzija
Sco
muskokrk
mala Cat
urbanstyle
12 posters

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon lip 09, 2014 3:46 pm

Jebemti vani pljusti ko sumnato  Laugh , a do prije pola sata je bilo zega i zvizdan... rekoh ja kakvi ljudi u drzavi, takvo i vrijeme.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 4:12 pm

dromsin je napisao/la:klima uključena

klima mi je jos u butigi  Sad 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 4:52 pm

ma da pljušti....dabogda došlo do nas...ali isto je naoblačeno..možda se i dogodi do večeras 

darla , ne idi sad na more
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 4:53 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:klima uključena

klima mi je jos u butigi  Sad 
 Sad
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pon lip 09, 2014 7:41 pm

Jel' vruće? Grin
Nema majci danas van, cijeli dan sam u rashlađenom, što mislim i ostati dok ne prođe ovo ubilačko vrijeme...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon lip 09, 2014 10:57 pm

urbanstyle je napisao/la:prevruće je, jebeš ti ovo...
A e.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon lip 09, 2014 10:59 pm

urbanstyle je napisao/la:previše vruće..noć mi je bila očajna..sa velikim očajommm...na kraju sam i ja uključila klimu i pred jutro zaspala...u pič mač...

ovo će zbilja biti jebeno ljeto
Kad je noću friško, rashlađujem napom.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto lip 10, 2014 6:29 am

besposlenpop je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:previše vruće..noć mi je bila očajna..sa velikim očajommm...na kraju sam i ja uključila klimu i pred jutro zaspala...u pič mač...

ovo će zbilja biti jebeno ljeto
Kad je noću friško, rashlađujem napom.
Misliš na napu iznad štednjaka?
Imala sam nočas klimu uključenu al opet nije dobro. Opet mi je prevruće, ak smanjim onda mi je prehladno, nikak da nađem optimum.
Ne znam kakve su ove današnje klime, pogotovo neke skuplje al moja ima jedan brum koji me po noći smeta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto lip 10, 2014 7:26 am

Jasta nego vruce  Grin .

Sad ide onaj period, po noci spavanje tek pred jutro kad covjeka smori vrucina i kad malo zahladi, a popodne padanje u nesvijest na par sati od nocne neispavanosti, pa tako sve do jeseni.

Ja ne mogu spavati sa klimom, odmah dobijem upalu sinusa, ako po noci ostane raditi, moj organizam podnosi klimu samo dok sam budna, zasto je to tako nemam pojma, bice 'siholoski  Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy uto lip 10, 2014 7:58 am

Trenutno takva čudovišta imam po nosu i grlu od viroze, da mi ne pada na pamet paliti klimu. Srećom u ovom stanu nema niti potrebe za njom, stara zgrada, rolete i pravilno rashlađivanje, pa zatvaranje prozora i to je to.
Ali zato kod kćeri dvije ugrađene i jedna pokretna klima Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by urbanstyle uto lip 10, 2014 2:39 pm

..svi smo izašli van 
asfalt je vruć u sunčano popodne 
a zagreb je ipak hladan grad......


asocijacia na ekipu bauštelaca koji ovoga trenutak asfaltiraju dio prometnice u splitu....istog trenutaka sam si rekla..neeee nije ti vruće...


mrzim klima uređaje, ali bez njih bi mi ovaj ljetni život(preživljavanje) bio nemoguć..o noćima da ne pričam, da bar mogu istog trenutka zaspati bilo bi mi skroz ok..ovakooooo..ajmeee
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto lip 10, 2014 5:34 pm

Buffy je napisao/la:Trenutno takva čudovišta imam po nosu i grlu od viroze, da mi ne pada na pamet paliti klimu. Srećom u ovom stanu nema niti potrebe za njom, stara zgrada, rolete i pravilno rashlađivanje, pa zatvaranje prozora i to je to.
Ali zato kod kćeri dvije ugrađene i jedna pokretna klima Grin

Bome ja upalila klimu nisam vise mogla izdrzati, em vruce, em sparina, za sutra su najavili toplotni udar  Cry .

Znaci jos te pere viroza, bas neka gadna jebote  Sad .

Ti stari stanovi su super, imaju svoju mikroklimu, a bome i debele zidove, a ne ove danasnje betonske skatule.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto lip 10, 2014 7:54 pm

vruce  sunny 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop uto lip 10, 2014 10:32 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:previše vruće..noć mi je bila očajna..sa velikim očajommm...na kraju sam i ja uključila klimu i pred jutro zaspala...u pič mač...

ovo će zbilja biti jebeno ljeto
Kad je noću friško, rashlađujem napom.
Misliš na napu iznad štednjaka?
...
Yeap
Ona izbacuje zrak iz stana ... jedino trebaš otvorit pokoji prozor, da friški zrak nadomješta izbačeni.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 4:56 am

Esko ,ajme koja vodica plava  Cry 
ovo je čista provokacija  Cry 
Buć. buć
 flower  ljepo a daleko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 4:59 am

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:previše vruće..noć mi je bila očajna..sa velikim očajommm...na kraju sam i ja uključila klimu i pred jutro zaspala...u pič mač...

ovo će zbilja biti jebeno ljeto
Kad je noću friško, rashlađujem napom.
Misliš na napu iznad štednjaka?
...
Yeap
Ona izbacuje zrak iz stana ... jedino trebaš otvorit pokoji prozor, da friški zrak nadomješta izbačeni.
to sve stoji za izbacivanje zraka, al napa tuli a ne brenči,to je glasnije nego klima , možda i troši više neg klima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by mala Cat sri lip 11, 2014 10:29 am

Veoma toplo i suncano. U ovim prvim letnjim, toplim danima uvek uzivam. :)Kasnije mi vrucina vec pocne smetati. Lakse podnosim niske temparature. Pravi sam jeti, zimski covek... Happy
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri lip 11, 2014 12:13 pm

A vidi male Katice  Silly . Pa kako je bilo na praznicima? Ili jos traju?  Grin I jel bilo onih nekih opasnih tigrova u cirkusu i tako to?

Inace vruuuceee jeeeee, a more i dalje kao led, a slijedeci tjedan najavljuju kisu, o jebemti ovakvo vrijeme  Cry .

Esco, poprave je lijepa ona plaza na banneru  Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 12:25 pm

darla_ je napisao/la:

Esco, poprave je lijepa ona plaza na banneru  Happy

sad bih se tocao na toj plazi. inace jucer je bilo pakleno vruce 35 stupnjeva u hladu. otisao sam kupit duvan i rikne im kasa u kiosku. rastopio sam se ko sladoled dok sam prodavacici davao upute kako da resetira kasu. na kraju je kasa proradila ali nije bar kod skener. o jebem te zivote  Cry 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by mala Cat sri lip 11, 2014 12:43 pm

Hej Darlice! Hej Esco! Happy

Nema tamo zivotinjica. Oni su veliki protivnici zivotinja u cirkusu. Vecinu stvari su radili bez sigurnosne mreze. Bilo je i glasnih uzdaha i vriske, publika je bila skroz zadivljena. Imali su bend koji je na "tornju" svirao uzivo. I to kako je svirao!  I pevacica je bila sjajan. Predobar bend. :)Tema je bila borba dobra i zla. Tj glavnu ulogu je imala "nevinost" i njena borba sa "iskusenjima".  Scenografija, kostimi, sve je bilo savrseno.Ono sto su oni postigli igrom svetla je neverovatno. Zaista sam se u jednom trenutku osetila kao da sam na drugoj planeti. Slikanje je bilo strogo zabranjeno i bilo je receno da ce oni koji pokusavaju fotografisati biti zamoljeni da napuste salu. Jer je opasno zbog blica i svetla mobitela. Mi sedimo (vecinu vremena) u mrklom mraku.  Najvise mi se dopala tacka koju su izvodila dva muskarca. Hmm...kako najbolje objasniti?!  U vaduhu se nalaze dva "mrezasta" metalna kruga, onako na 120 °. Prvo jedan uskoci u to i hodanjem, a kasnije i trcanjem pokrene krugove. Oni se vrte sami oko svoje ose, a to cudo se citavo vrti u vazduhu. Onda drugi dok se to bas brzo okrece uleti u to. Bila sam se zaledila od straha. Ali to nije nista. Dok se to vrti u vazduhu on unutra radi skokove preko glave, a onda izadje na to i skace gore po krugu koji se vrti horizontalo i citava masinerija se vrti od gore na dole i huci zbog velike brzine.  Tesko je objasniti. Nadam se da ce ga staviti na youtube, pa da vidis. Ja sam u par navrata morala vrisnuti... Embarassed


Zadnja promjena: mala Cat; sri lip 11, 2014 12:50 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : zbrljala sam slova :()
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by mala Cat sri lip 11, 2014 12:49 pm

Sto se tice kupanja, do nedelje smo German i ja bili sami, kupali se, navece izlazili, vidjali se s drustvo i super se proveli. U ponedeljak smo otisli po malog i sa Germanovom sestrom i family prvi put otisli na neko jezero pored St. Pöltena. Da sam znala da je tamo onako super stalno bih isla. Voda je bila malo hladnija, ali ja sam to sve podnela sa svojim "Dzeronimo" ulaskom i vodu. Grin  Jedino su me komarci opet ubili. 6 ujeda. Ruka mi se na laktu nadula kao da me je osa ujela. Strava. Histaminska reakcija. Kupila sam u apoteci neku kremicu i sad mazem s tim. Svrbi za poluditi. Mazala sam se autanom protiv ujeda, ali cesto sam bila u vodi, pa me mrzelo da se svaki put iznova mazem, a gadovi koriste svaku priliku. Obicno me ne diraju previse. Ove godine ne prave razliku izmedju mene i Germana. :DJa se bila navikla da kad sam sa njim mene obilaze, a njega bockaju. Grin

Kako se ne kupas? Shocked:DJa bih uletela u  more da je ne znam koliko hladno.  A dobro, mi kontinetalci patimo za morem, pa nam se  to mozda tako cini. Grin
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 12:53 pm

dromsin je napisao/la:Esko ,ajme koja vodica plava  Cry 
ovo je čista provokacija  Cry 
Buć. buć
 flower  ljepo a daleko

 Grin   Grin 

inace psiholoski ti je vec ugodnije cim gledas u to more. ima jos jedan trik malo ljudi to zna da se u potiljku nalazi senzor za toplo hladno. pa ako se zelis rashladiti dovoljno je na potiljak staviti krpu umocenu u hladnu vodu i tako zavaras osjetilo za toplinu i odmah ti bude ugodnije. ima jos jedan psihicki trik a to je zaustavljanje lancane reakcije. toplo ti je onda o tome razmisljas, cim razmisljas pokrenes lancanu reakciju pa imas osjecaj da ti je jos toplije, opet razmisljas i opet ti je toplije i toplije. lijek: ne razmisljati o toplini i prekines lancanu psihosomatsku reakciju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by mala Cat sri lip 11, 2014 12:57 pm

Pisala sam na brzinu, pa sto i jedna greska. A valjda cete protumaciti nekako.  Embarassed 
Moram ici. Gladna sam. Navraticu posle opet. Happy

Pusa, cviece and drvece. Silly
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri lip 11, 2014 1:02 pm

mala Cat je napisao/la:Pisala sam na brzinu, pa sto i jedna greska. A valjda cete protumaciti nekako.  Embarassed 
Moram ici. Gladna sam. Navraticu posle opet. Happy

Pusa, cviece and drvece. Silly

ne brigaj, znamo mi i srpski jezik i cirilicu...  Silly 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri lip 11, 2014 1:33 pm

E jebiga dok je moja sefica onanirala meni u slusalicu na telefon ode Katica  Sad .

Joj i meni je uzbudljivo to letanje po trapezima i zraku iako obicno na pola toga odzmirim, ali virtuozi su i uvijek me odusevi sto se sve moze sa tijelom raditi.

Sto se kupanja tice, ma jebes ti kupanje di ja poslije cvokocem zubima, sad da imam ograniceno vrijeme vjerojatno bi se kupala, ali ljeto je tek pocelo  Grin .

E moj esco ti gdje god odes moras propuhivati servere, dobro jel si uspio na kraju kupiti duvan?  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 3 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.