Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+8
whisperer
besposlenpop
bazilija
iluzija
Sco
muskokrk
mala Cat
urbanstyle
12 posters

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sri stu 26, 2014 1:56 pm

Toro je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Toro je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Pa ko u predvorju saune.

zasto nisi otvorio prozore?
Pa jesam, pa skinul jaknu i sako ... da sam putoval do Krapine, skinul bi se do gaća.

Jutros sve u redu ... ko da niš ni bilo!? Wajter raport - Page 36 C090

sta imas trajnozarecu pec u autu? provjeri ti tu elektroinstalaciju da ti ne izgori cijeli auto.
Moram nazvat servis ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri stu 26, 2014 1:59 pm

besposlenpop je napisao/la:
Toro je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Toro je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Pa ko u predvorju saune.

zasto nisi otvorio prozore?
Pa jesam, pa skinul jaknu i sako ... da sam putoval do Krapine, skinul bi se do gaća.

Jutros sve u redu ... ko da niš ni bilo!? Wajter raport - Page 36 C090

sta imas trajnozarecu pec u autu? provjeri ti tu elektroinstalaciju da ti ne izgori cijeli auto.
Moram nazvat servis ...

i to odmah zovi servis nemoj cekat vatrogasce. neki kvar na elektroinstalacijama postoji ili je kvar u senzoru ili centralnoj racunalnoj jedinici ili dvojki neznam koliko ti auto ima procesora...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri stu 26, 2014 5:39 pm

dromsin je napisao/la:

reduša je ljuta, mičite joj se sputa  Laugh

Je, tornado na vidiku, nakon toga koji tsunami Grin

Kisa danas dere, prvi dan da sam upalila grijanje, do sada je moglo samo sa toplijim oblacenjem.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri stu 26, 2014 10:41 pm

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

reduša je ljuta, mičite joj se sputa  Laugh

Je, tornado na vidiku, nakon toga koji tsunami Grin

Kisa danas dere, prvi dan da sam upalila grijanje, do sada je moglo samo sa toplijim oblacenjem.
 tornado se zove "Toro" a tsunami "Poncho"  zubo
sivo po danu  i hladno, miriše na snjeg.
Grijanje radi pa se veš može sušiti i po radijatorima,  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri stu 26, 2014 10:45 pm

dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

reduša je ljuta, mičite joj se sputa  Laugh

Je, tornado na vidiku, nakon toga koji tsunami Grin

Kisa danas dere, prvi dan da sam upalila grijanje, do sada je moglo samo sa toplijim oblacenjem.
 tornado se zove "Toro" a tsunami "Poncho"  zubo
sivo po danu  i hladno, miriše na snjeg.
Grijanje radi pa se veš može sušiti i po radijatorima,  zubo

samo neka darla cacka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri stu 26, 2014 10:57 pm

dromsin je napisao/la:

 tornado se zove "Toro" a tsunami "Poncho"  zubo
sivo po danu  i hladno, miriše na snjeg.
Grijanje radi pa se veš može sušiti i po radijatorima,  zubo

Je, veliki se trud po tom pitanju ulaze, samo nije mi interesantno  zubo

Pazi da ne prekuris ves Silly
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri stu 26, 2014 11:01 pm

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

 tornado se zove "Toro" a tsunami "Poncho"  zubo
sivo po danu  i hladno, miriše na snjeg.
Grijanje radi pa se veš može sušiti i po radijatorima,  zubo

Je, veliki se trud po tom pitanju ulaze, samo nije mi interesantno  zubo

Pazi da ne prekuris ves Silly
nedaj se Ines...
malo van , pa malo unutra, i sve već speglano, išlo mi je

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 7:34 am

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

 tornado se zove "Toro" a tsunami "Poncho"  zubo
sivo po danu  i hladno, miriše na snjeg.
Grijanje radi pa se veš može sušiti i po radijatorima,  zubo

Je, veliki se trud po tom pitanju ulaze, samo nije mi interesantno  zubo

ne ulaze se nikakav trud kurbetino nemoj samoj sebi davat na vaznosti. a to da cu te u iducem putu sjebat nemilosrdno u to ces se uvjeriti. i ne, nemoj me nakon toga zvati na mob i roniti teske krokodilske uze kao sto si vec jednom napravila. neces dobiti ni mrvu milosti kurbetino psihopatska lazljiva. i mici mi se s puta.

ti Dromsin ne kuri jer cu i tebe zasamarati. kako te nije stid kurit a znas da je .... popuni tockice. os da ja tebe krenem kurit pa da vidis kako ces se brzo i uvrijedjeno pokupiti sa ovog foruma. upozorena si. zajebancija je zajebancija ali ovo vec odavno nije zajebancija.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ čet stu 27, 2014 8:28 am

Toro je napisao/la:

ne ulaze se nikakav trud kurbetino nemoj samoj sebi davat na vaznosti. a to da cu te u iducem putu sjebat nemilosrdno u to ces se uvjeriti. i ne, nemoj me nakon toga zvati na mob i roniti teske krokodilske uze kao sto si vec jednom napravila. neces dobiti ni mrvu milosti kurbetino psihopatska lazljiva. i mici mi se s puta.


Ma naravno da ne ulazes nikakav trud, zato i serendas toliko ovuda, jer ti uopce nije cilj isprovocirati svadju, pa svako malo aludiras na privatne komunikacije kako bi kao dao tezinu svom serendanju i pritom bezocno lazes, kao ovo o teski krokodilskim suzama naprimjer, da se o meni radilo, nebi te zvala, isto kako te nisam zvala preko cetiri godine, kad si ovuda serendao o meni od nemila do nedraga, dok ja tu uopce nisam pisala i to to dobro znas, ali jebiga ne mozes protiv sebe. Pa kad te ja preskocim, onda pokusavas druge natjerati da se izjasnjavaju, nebi li opet malo ispao zrtva moja.  I pokusavas isprovocirati da se s tobom obracunavam tvojim jezikom, kao sto si kao slucajno spominjao moje roditelje i tko i sto su oni bili, jer si ti samo pitao. Rekla sam ti, picka od covjeka si bio i to ces ostati, jer svako zrno ljudskosti koje tebi covjek da, ti pljunes prvom prilikom kad ti se ne titraju jajca.

Tako da samo ti sjebavaj slobodno, evo imas moju dozvolu, hrabrisa Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 8:34 am

Toro je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

 tornado se zove "Toro" a tsunami "Poncho"  zubo
sivo po danu  i hladno, miriše na snjeg.
Grijanje radi pa se veš može sušiti i po radijatorima,  zubo

Je, veliki se trud po tom pitanju ulaze, samo nije mi interesantno  zubo

ne ulaze se nikakav trud kurbetino nemoj samoj sebi davat na vaznosti. a to da cu te u iducem putu sjebat nemilosrdno u to ces se uvjeriti. i ne, nemoj me nakon toga zvati na mob i roniti teske krokodilske uze kao sto si vec jednom napravila. neces dobiti ni mrvu milosti kurbetino psihopatska lazljiva. i mici mi se s puta.

ti Dromsin ne kuri jer cu i tebe zasamarati. kako te nije stid kurit a znas da je .... popuni tockice. os da ja tebe krenem kurit pa da vidis kako ces se brzo i uvrijedjeno pokupiti sa ovog foruma. upozorena si. zajebancija je zajebancija ali ovo vec odavno nije zajebancija.
nisam kurila nek sam se zafrkavala al ti neznaš kaj ta rječ znači.
Od sad si mi fakat na ignor, jer si bezobrazan, vulgaran, ne samo prema Darli nego i prema svima nama, 
Samo se tebi tolerira psovanje i razno -razni epiteti koje tako velikodušno djeliš, a na sebe nedaš ni r od rječi.
Očito ti je dosadno u životu kad stalno ponavljaš isto. 
Naporan si i dosadan.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 8:51 am

darla_ je napisao/la:
Toro je napisao/la:

ne ulaze se nikakav trud kurbetino nemoj samoj sebi davat na vaznosti. a to da cu te u iducem putu sjebat nemilosrdno u to ces se uvjeriti. i ne, nemoj me nakon toga zvati na mob i roniti teske krokodilske uze kao sto si vec jednom napravila. neces dobiti ni mrvu milosti kurbetino psihopatska lazljiva. i mici mi se s puta.


Ma naravno da ne ulazes nikakav trud, zato i serendas toliko ovuda, jer ti uopce nije cilj isprovocirati svadju, pa svako malo aludiras na privatne komunikacije kako bi kao dao tezinu svom serendanju i pritom bezocno lazes, kao ovo o teski krokodilskim suzama naprimjer, da se o meni radilo, nebi te zvala, isto kako te nisam zvala preko cetiri godine, kad si ovuda serendao o meni od nemila do nedraga, dok ja tu uopce nisam pisala i to to dobro znas, ali jebiga ne mozes protiv sebe. Pa kad te ja preskocim, onda pokusavas druge natjerati da se izjasnjavaju, nebi li opet malo ispao zrtva moja.  I pokusavas isprovocirati da se s tobom obracunavam tvojim jezikom, kao sto si kao slucajno spominjao moje roditelje i tko i sto su oni bili, jer si ti samo pitao. Rekla sam ti, picka od covjeka si bio i to ces ostati, jer svako zrno ljudskosti koje tebi covjek da, ti pljunes prvom prilikom kad ti se ne titraju jajca.

Tako da samo ti sjebavaj slobodno, evo imas moju dozvolu, hrabrisa Grin.
evo , vidiš Darla, od ovakve spike me odma počne šerafiti u želucu.
Ne znam te dovoljno, pa ne znam koliki ti je prag tolerancije.
 Ne jedanput sam ti rekla da se bojim da se ne razjebe ekipa zbog ovakvog hodanja po rubu.
Treba imati želudac i to otrpiti a kraja nigdje na vidiku.
Upravo zbog toga se nitko ne suprostavlja Esku jer tome nema kraja ni konca.
Ma prestrašno.
Sve se već tisuću puta reklo izanaliziralo , zaključala sam čube i bacila ključ, nikad više neću komentirati jer mi je pun kurac i vlastitog ponavljanja.
Odoh of, baviti se kućanstvom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ čet stu 27, 2014 9:03 am

dromsin je napisao/la:
evo , vidiš Darla, od ovakve spike me odma počne šerafiti u želucu.
Ne znam te dovoljno, pa ne znam koliki ti je prag tolerancije.
 Ne jedanput sam ti rekla da se bojim da se ne razjebe ekipa zbog ovakvog hodanja po rubu.
Treba imati želudac i to otrpiti a kraja nigdje na vidiku.
Upravo zbog toga se nitko ne suprostavlja Esku jer tome nema kraja ni konca.
Ma prestrašno.
Sve se već tisuću puta reklo izanaliziralo , zaključala sam čube i bacila ključ, nikad više neću komentirati jer mi je pun kurac i vlastitog ponavljanja.
Odoh of, baviti se kućanstvom

Je pa znam ja da je to razlog zasto mu se nitko ne suprostvlja i onda jedan mali nasilnik misli da moze jebat cijelu carsiju u mozak, pritom glumeci sveca.

Ne sekiraj se ti Bakut, nicija nije bila do zore, pa nece niti malog nasilnika Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 12:18 pm

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
evo , vidiš Darla, od ovakve spike me odma počne šerafiti u želucu.
Ne znam te dovoljno, pa ne znam koliki ti je prag tolerancije.
 Ne jedanput sam ti rekla da se bojim da se ne razjebe ekipa zbog ovakvog hodanja po rubu.
Treba imati želudac i to otrpiti a kraja nigdje na vidiku.
Upravo zbog toga se nitko ne suprostavlja Esku jer tome nema kraja ni konca.
Ma prestrašno.
Sve se već tisuću puta reklo izanaliziralo , zaključala sam čube i bacila ključ, nikad više neću komentirati jer mi je pun kurac i vlastitog ponavljanja.
Odoh of, baviti se kućanstvom

Je pa znam ja da je to razlog zasto mu se nitko ne suprostvlja i onda jedan mali nasilnik misli da moze jebat cijelu carsiju u mozak, pritom glumeci sveca.

Ne sekiraj se ti Bakut, nicija nije bila do zore, pa nece niti malog nasilnika Grin .

slusaj Darla da zavrsimo pricu:

ja ti nisam nikada nista loseg napravio.
ja te nisam nikad napadao sve dok ti prva mene nisi krenula bockat podjebavanjima, verbalnom igrom sa namjerom omalovazavanja i ruganja, i tako dalje i tako blize.
tvoje tvrdnje da ja jebem cijelu carsiju u mozak ne drze vodu jer ja nisam nikoga ovdje verbalno napao nego samo tebe jer si ti napala mene. nisam napao ni Dromsi ni Whisp ni Ligeju ni Popa i ostale da ne nabrajam osim Aimee a ona zna zasto i nek se ne pravi hlebinka jer hlebinka nije.

tvoje iritantno jahanje po meni na pojedinim mojim temama i pokusaanje mene usutkati jer eto tebi dizem zivac ( jel je to dovoljan razlog da nekoga sameljes samo zato jer ti dize zivac ) jer se moje misljenje o nekim stvarima ne poklapa s tvojim i jos mi dociras sto bih trebao i kako bih trebao pisati???

zar smo do toga dosli da ces mi ti zapovijedati sto cu kako i zasto pisati???? a grizla si na Anabelu ko sotona i ti sad radis iste stvari koje je radila i ona? licemjerno i zlo. veliko zlo.

kzes da sam nasilnik? jel ti je pala dlaka s glave? nije.

ja ti smetam? poznam te i znam jako dobro da je sa borderline jebeno tesko funkcionirati jer kod borderline su reakcije nepredvidive, danas si dobra ko suho zlato za par dana si primordijalno zlo. meni je pun kurac tvojih rollercoaster karaktera i saltanja iz jedne osobnosti u drugu.

nasilnik sam jer sam tebe stavio za adminicu kao i Whisp, Ligeju, Buffy. napravio sam forum dao sam vam sve botune i ja sam nasilnik?

hvala Darla.

pustio sam vam forum nisam ga izbrisao na svu srecu je Whisp preuzela vlasnistvo i sad je ona founder i webmaster foruma. prepisao sam joj forum bezuvjetno znaci nikakvih ucjena ni uvjeta s moje strane nije bilo. zamolila me jedino da ako mogu budem tu jos neko vrijeme zbog tehnikalija sa forumom na sto sam pristao i to obecanje cu odrzati.

i ja sam mali nasilnik. dobro da ponovo nisi podigla civavu? sto te sprijecilo da mi je znati?

nasilnik sam kako kazes a cijelo vrijeme si adminica nisam ti skinuo ovlasti a mogao sam sto bi ti bez srama ucinila meni i izbrisala mi account tako jer ti to mozes jer si takva. ali ti si sada zrtva i dobrica a ja sam nasilnik i to mali nasilnik  Grin

kazes da smo prijatelji. ali kad sam Zeevu, Buffy kontrirao ti si me verbalno napala kao da sam zadnje smece i olos jebala mi majku na mob i da ne pricam dalje jer nije ni bitno. ali ti si i dalje tvrdila da smo prijatelji. da, ali nisi rekla da prestajem bit tvoj prijatelj ako dirnem u tvoje vece prijatelje. onda se prema meni ponasas kao da sam zadnje smrdljivo govno. stvarno lijepo i nadasve poucno od fakultetski obrazovane zene.

uglavnom to je to ima jos ali ne da mi se.

vi pisite nemojte se zbog mene ustrucavati. ako vam bas jebeno smetam da pisete ja si lako izbrisem moj account i lijep pozdrav svima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 12:53 pm

\"darla_ je napisao/la: isto kako te nisam zvala preko cetiri godine, kad si ovuda serendao o meni od nemila do nedraga, dok ja tu uopce nisam pisala i to to dobro znas,.

zasto lazes? zvala si me prije nekoliko mjeseci tocnije ovog ljeta i pricali smo dobrih 3 sata na mobitel.

ja ovuda nisam o tebi serendao jer ovaj forum nije ni postojao. ako sam kako kazes serendao onda je to bilo na bivsem forumu kad si me ti u dogovoru s Pizdom oplela s pricom o ciuvavi.

ispravak:

zvala si me dva puta ovog ljeta a ne jednom. zaboravih prvi kratki poziv.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet stu 28, 2014 1:40 pm

Toro je napisao/la:
\"darla_ je napisao/la: isto kako te nisam zvala preko cetiri godine, kad si ovuda serendao o meni od nemila do nedraga, dok ja tu uopce nisam pisala i to to dobro znas,.

zasto lazes? zvala si me prije nekoliko mjeseci tocnije ovog ljeta i pricali smo dobrih 3 sata na mobitel.

ja ovuda nisam o tebi serendao jer ovaj forum nije ni postojao. ako sam kako kazes serendao onda je to bilo na bivsem forumu kad si me ti u dogovoru s Pizdom oplela s pricom o ciuvavi.

Ajde vise prestani srati i izvrtati stvari. Procitaj ponovno cijeli post. Rekla sam da ti da sam te zadnji puta zvala, ne zbog sebe, nego zbog drugih, pa da prema tome ne pricas pizdarije kako ti mene "pometes", pa ja tebi onda placem na mobitel. Te da te prije toga nisam godinama zvala niti cula, na nikoji nacin.

Pa te nisam niti zvala, niti trazila od tebe neku milost za sebe, kad si na bivsem forumu, danas Anabelinom, srao o meni od nemila do nedraga. I nije bila u pitanju samo civava. No posto ljudi nisu debili, niti nepismeni, sve su to citali, pa nema neke potrebe da ponavljaju gradivo, jer su vise nego sposobni na osnovi tada procitanog sami donositi zakljucke.

Opcenito ovo sada sto radis, gdje ti sad plasiras kao neke privatne price i koristis ih kao argumente u obracunu samnom je teska debilana. Tko je kome sto kada kao rekao na mobitel ili nije, ja ti uopce ne mislim uzvracati istom mjerom, ne sto je mene necega sram u zivotu ili se necega bojim, nego sto su to stvari sa kojima se nema sto optrecivati druge ljude na forumu i na taj nacin ih u biti prisiljavati da sudjeluju, ako ne aktivno, a onda pasivno.

Ti jesi nasilnik, gdje cim ti netko ne ide uz dlaku, slijedi cerecenje slicno ovome sada sto radis meni, nisam ja prva kojoj to radis na forumu.

Rekla sam ti jucer, sto se mene tice nemamo mi sto zavrsavati pricu, prica je zavrsena odavno, postojala je mogucnost snosljivog suzivota, ali to ne ide, tako da jedino preostaje da se ignoriramo.

Nisi ti jedini koji ima razlicite stresne situacije u zivotu, ali si jedini na forumu koji si na konto toga dozvoljava razlicite verbalne ispade agresije.

I to je to.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 2:07 pm

darla_ je napisao/la:
Toro je napisao/la:
\"darla_ je napisao/la: isto kako te nisam zvala preko cetiri godine, kad si ovuda serendao o meni od nemila do nedraga, dok ja tu uopce nisam pisala i to to dobro znas,.

zasto lazes? zvala si me prije nekoliko mjeseci tocnije ovog ljeta i pricali smo dobrih 3 sata na mobitel.

ja ovuda nisam o tebi serendao jer ovaj forum nije ni postojao. ako sam kako kazes serendao onda je to bilo na bivsem forumu kad si me ti u dogovoru s Pizdom oplela s pricom o ciuvavi.

Ajde vise prestani srati i izvrtati stvari. Procitaj ponovno cijeli post. Rekla sam da ti da sam te zadnji puta zvala, ne zbog sebe, nego zbog drugih, pa da prema tome ne pricas pizdarije kako ti mene "pometes", pa ja tebi onda placem na mobitel. Te da te prije toga nisam godinama zvala niti cula, na nikoji nacin.

Pa te nisam niti zvala, niti trazila od tebe neku milost za sebe, kad si na bivsem forumu, danas Anabelinom, srao o meni od nemila do nedraga. I nije bila u pitanju samo civava. No posto ljudi nisu debili, niti nepismeni, sve su to citali, pa nema neke potrebe da ponavljaju gradivo, jer su vise nego sposobni na osnovi tada procitanog sami donositi zakljucke.

Opcenito ovo sada sto radis, gdje ti sad plasiras kao neke privatne price i koristis ih kao argumente u obracunu samnom je teska debilana. Tko je kome sto kada kao rekao na mobitel ili nije, ja ti uopce ne mislim uzvracati istom mjerom, ne sto je mene necega sram u zivotu ili se necega bojim, nego sto su to stvari sa kojima se nema sto optrecivati druge ljude na forumu i na taj nacin ih u biti prisiljavati da sudjeluju, ako ne aktivno, a onda pasivno.

Ti jesi nasilnik, gdje cim ti netko ne ide uz dlaku, slijedi cerecenje slicno ovome sada sto radis meni, nisam ja prva kojoj to radis na forumu.

Rekla sam ti jucer, sto se mene tice nemamo mi sto zavrsavati pricu, prica je zavrsena odavno, postojala je mogucnost snosljivog suzivota, ali to ne ide, tako da jedino preostaje da se ignoriramo.

Nisi ti jedini koji ima razlicite stresne situacije u zivotu, ali si jedini na forumu koji si na konto toga dozvoljava razlicite verbalne ispade agresije.

I to je to.

svaka daljnja diskusija je jalov posao. ja prestajem ovog momenta jer mi je lakse razgovarati sa zidom nego s tobom. sto se mene tice case closed. svatko neka zakljucuje i stvara misljenje kako smatra da mu se najbolje uklapa u stvorenu nerealnu sliku o meni. forum imate siroko vam polje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 3:22 pm

vani konstantno ubi me bože vrijeme
Spavala od pol 1 do 3.
bez grižnje savjesti ionak penzionerski  tulumarim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet stu 28, 2014 3:25 pm

dromsin je napisao/la:vani konstantno ubi me bože vrijeme
Spavala od pol 1 do 3.
bez grižnje savjesti ionak penzionerski  tulumarim

I ovdje katastrofa nebo je deset tona tesko, a u 6 moram biti na nekom seminaru, jebi ih seminar petkom popodne, da ih jebo  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Lena pet stu 28, 2014 3:26 pm

ja ću sad pola sata ubit oko.....mami me kauč  zubo
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet stu 28, 2014 3:32 pm

Lena je napisao/la:ja ću sad pola sata ubit oko.....mami me kauč  zubo

E jebite se, svi se relaksaju samo ja moram se baviti sa glupostima  Cry Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 3:33 pm

Lena je napisao/la:ja ću sad pola sata ubit oko.....mami me kauč  zubo
ti na kauč ti na seminar, bakuta danas niš ne radi , do 11 bila po doktorima , 
Nisam ni kuhala , dans je burek sa placa, neki naručili 1 sir i 1 meso , kao ja i sin, Brko 2x sir .
Smazala sam ih oba u 11 , em su bili fini em iz revolta. Otišla u šetnju na pol sata ( nije baš puno pomoglo) Sad samo kaj se ne raspuknem. Ko ga jebe , sado mazo, pa nek patim  Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Lena pet stu 28, 2014 3:34 pm

darla_ je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja ću sad pola sata ubit oko.....mami me kauč  zubo

E jebite se, svi se relaksaju samo ja moram se baviti sa glupostima  Cry Grin
muči i uči!!! Grin
ma ajde sutra je subota,pa je lakše....
ošla!
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet stu 28, 2014 3:37 pm

dromsin je napisao/la:

ti na kauč ti na seminar, bakuta danas niš ne radi , do 11 bila po doktorima , 
Nisam ni kuhala , dans je burek sa placa, neki naručili 1 sir i 1 meso , kao ja i sin, Brko 2x sir .
Smazala sam ih oba u 11 , em su bili fini em iz revolta. Otišla u šetnju na pol sata ( nije baš puno pomoglo) Sad samo kaj se ne raspuknem. Ko ga jebe , sado mazo, pa nek patim  Sad

Kako je sad mjehur, jel bolje?

A dobro slatka je to patnja, onaki fini burek, sve se topi u ustima, mljaaac  zubo

@Leno uzivaj na kaucu!  Silly
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 3:39 pm

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

ti na kauč ti na seminar, bakuta danas niš ne radi , do 11 bila po doktorima , 
Nisam ni kuhala , dans je burek sa placa, neki naručili 1 sir i 1 meso , kao ja i sin, Brko 2x sir .
Smazala sam ih oba u 11 , em su bili fini em iz revolta. Otišla u šetnju na pol sata ( nije baš puno pomoglo) Sad samo kaj se ne raspuknem. Ko ga jebe , sado mazo, pa nek patim  Sad

Kako je sad mjehur, jel bolje?

A dobro slatka je to patnja, onaki fini burek, sve se topi u ustima, mljaaac  zubo

@Leno uzivaj na kaucu!  Silly
odoh na O.P. pisati romane
sve buš čula očima.  Happy
Ps. fala za link filma , pogledam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet stu 28, 2014 3:40 pm

dromsin je napisao/la:

odoh na O.P. pisati romane
sve buš čula očima.  Happy

Oki doki, odoh se ja spremati pa citam navecer Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 36 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 36 / 40. Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.