Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pon pro 28, 2015 6:30 am

:*
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pon pro 28, 2015 3:36 pm

besposlenpop je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:...

Enjoy? Ne znam, nervirala me ona njena lelujava crvena cipelica u potpisu pa sam rijetko obracala paznju na upise. Malo glup razlog, znam.
Meni je ta štikla baš bila interesantna. Cool

Meni nije. I inače ne volim kad žene to čine. Izuvaju cipele i onda ih ljuljuškaju na palcu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pon pro 28, 2015 3:45 pm

whisperer je napisao/la:Tomica. : ))

_____

Pijem kavu i čekam da se pišolina probudi. Onda ćemo u posjet prijateljici.
Sinoć smo bili na Korzu, napravili đir vlakićem, pa svratili do klizališta i ugledali mali lunapark. Dakle, u samo pola sata potrošili smo više od 100,00 kn. Fckn 3 minute vrtnje, 10,00 kn karta, znači, u pola sata pokupe 3 000,00 kn. Koji posao! Happy
Uglavnom, izgubila sam glas jer nije znao kako podizat te helihoptere i spuštat, pa kako se on vrtio, tako sam ja trčala u krug i vikala; stisni, potegni, povuci, probaj ovako, onako!!! Naravno da nisam okolini djelovala normalno, ali Bože moj!

Eno sam ti opisala svoje traumatično iskustvo. Grin

---
Da, Tomica mi je lijepo ime za žensko. Happy Onako, fora. Ali nick je prema jednom liku iz Tolkienovog svijeta. Tom Bombadil. Na njega uopće ne djeluje Sauron i onaj prsten moći koji iskvari svakog tko ga nosi. A vječno je dobro raspoložen i pjevom otklanja sve zle namjere i čini od sebe..


Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pon pro 28, 2015 5:00 pm

... crtam. Grin

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Tumblr_nzvpiunrSM1qcwq3to1_250

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pon pro 28, 2015 9:52 pm

gledam csi. odmaram kao i mace oko mene. fali mi dijete, kod none je ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto pro 29, 2015 12:46 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:

Eno sam ti opisala svoje traumatično iskustvo. Grin

---
Da, Tomica mi je lijepo ime za žensko. Happy Onako, fora. Ali nick je prema jednom liku iz Tolkienovog svijeta. Tom Bombadil. Na njega uopće ne djeluje Sauron i onaj prsten moći koji iskvari svakog tko ga nosi. A vječno je dobro raspoložen i pjevom otklanja sve zle namjere i čini od sebe..


Fora je Tomica! Veseljak neki.. Happy Ide na ripit...

Hej, idem noćas pogledati Sokolicu još jednom. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ uto pro 29, 2015 10:31 am

A zato Tomica, jos se ja pitam zasto sad Tomica  Silly.

Tomica je dobar za podizanje vibracija  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ uto pro 29, 2015 10:38 am

Inace upravo sada, gledam sto jos sve danas moram napraviti, valjalo bi se iskobeljati iz kuce i obaviti nabavke i poplacati sto se treba poplacati, da ne udjem sa racunima u Novu Godinu Grin .

Whisp, kad kreces za Bec?
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost uto pro 29, 2015 12:32 pm

whisperer je napisao/la:

Hej, idem noćas pogledati Sokolicu još jednom. Happy

Jesi uživala u Navarru? Grin Osamdesete su znale imati tako lijepe filmove. Inače, ovih dana, kad me ne uhvati san, i ja se malo družim s Rutgerom. Odgledala Sokolicu, zatim A Breed Apart (glumi nekog ekscentrika koji na nekom otočiću samuje i brine se za jaja rijetke vrste orla koja je pred izumiranjem), Krv i meso, Split Second... ima ih još. Happy

Evo ti sadržaj sljedećeg:

http://mojtv.hr/film/17566/krv-i-meso.aspx


Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost uto pro 29, 2015 12:35 pm

darla_ je napisao/la:A zato Tomica, jos se ja pitam zasto sad Tomica  Silly.

Tomica je dobar za podizanje vibracija  Grin

Pa da! Upravo zato. Grin

Ti imaš onog čupavca - medijsku zvijezdu, ja Bombadila. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto pro 29, 2015 9:58 pm

... pitam se bude li ikad (i kad) kaj od gljive?  Plain
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto pro 29, 2015 11:13 pm

mama poslala po bratu gore meni u sobu sutliju i evo bas sad pomalo papam i gustam ... pravo dobro...

bok cure, kako ste? ligeja - kako citanje napreduje? neki dan si tonu knjiga dovukla iz bibljice...

a rutger - to je van svake konkurencije - em je zgodan, em je fin, em je vrhunski glumac... nema ni jednog jedinog filma u kojem je on glumio a da je los... covjece, to je rijetki talent.. obozavam ga... danas svako glumi i zove se glumcem... al malo je pravih
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto pro 29, 2015 11:15 pm

a evo macka upravo napad vrsi na casu sa sutlijom... loooool. ne moze to ona dobiti za jelo... opasno je za nju... mlijeko i riza i secer.. no no kombinacija
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* uto pro 29, 2015 11:25 pm

bogami saro ... i ti i ja na dijetu od prvog ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto pro 29, 2015 11:31 pm

hahahhahaha... moze moze... odma cemo...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sri pro 30, 2015 12:37 am

darla_ je napisao/la:

Whisp, kad kreces za Bec?

Idem 31 ujutro, vraćam se 3.01. Happy

Kamo si ti odlučila?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sri pro 30, 2015 12:53 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

Hej, idem noćas pogledati Sokolicu još jednom. Happy

Jesi uživala u Navarru? Grin Osamdesete su znale imati tako lijepe filmove. Inače, ovih dana, kad me ne uhvati san, i ja se malo družim s Rutgerom. Odgledala Sokolicu, zatim A Breed Apart (glumi nekog ekscentrika koji na nekom otočiću samuje i brine se za jaja rijetke vrste orla koja je pred izumiranjem), Krv i meso, Split Second... ima ih još. Happy

Evo ti sadržaj sljedećeg:

http://mojtv.hr/film/17566/krv-i-meso.aspx


Poprilično. Happy Uvijek mi iz više razloga povuče i laganu sjetu jednog vremena za koje često mislim da sam ga odsanjala, a i simpatičan mi je taj njegov nizozemski "hrr" kojeg, čini mi se, nije ni pokušavao u engleskom izgovoru prikriti. Zovu ga nizozemskim Paul Newmanom. Happy Uživam u originalnosti priče, a to je nešto što obilježava te 80-te.. sve je jednostavno, razotkriveno i ovisno o talentu, ne o silno skupim produkcijama i tehnologijama kojima se danas sve može prepravljati i prikrivati. Odoh odabrati sljedeći...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sri pro 30, 2015 12:56 am

Prije nego odem.. imam i ja svog Tomicu u rukavu. I to svakodnevnom ... Happy

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri pro 30, 2015 6:56 am

whisperer je napisao/la:Prije nego odem.. imam i ja svog Tomicu u rukavu. I to svakodnevnom ... Happy

jaooooo al' smo ga se naplesale na najavnoj i zavrsnoj spici i pjesmica je super Grin
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet pro 31, 2015 9:15 am

.. razmisljam kako sam prespavala budilicu jer je bila neka prekrasna melodija koja, ne samo da me nije pomakla iz kreveta, vec je postala sastavni dio sna. I sad kasnim vise od tri ure sa svime. Mogla sam lijepo prespavati ostatak dana. I noci.

Lijepo se provedite danas. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet pro 31, 2015 4:21 pm

crna macica mi sjedi u krilu
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet pro 31, 2015 8:22 pm

predah uz ka'u nakon usisavanja i masinskog brisanja podova.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet pro 31, 2015 9:54 pm

saritica je napisao/la:... i masinskog brisanja podova.
Uvas sve neke mašine?  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet pro 31, 2015 11:06 pm

susim nokte - biserno bijeli lak ... pope, od kat ti mene persiras?
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet sij 01, 2016 11:28 am

Probudila se sretna, doručkovala, počela me glava boljeti užas jedan, tako krenula u Novu...

Sad slušam koncert iz Beča, pa se bol pomalo otapa... Možda i zato kaj sam tabletu popila, u svakom slučaju, opet ugodno jutro Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 2 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.