Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sub pro 26, 2015 1:02 pm

slušam čolića na jubitu i čačkam po kući .... spremam se u šetnju sa psićem, predivan je proljetni dan.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sub pro 26, 2015 1:54 pm

evo ti muzike imas sve po abecednom redu domacu zabavnu i narodnu slusaj do mile volje

http://www.exyudownload.com

ili ovdje mozes slusat i ili downloadat kliknes na "Menu" u lijevom gornjem uglu i po abecednom redu imas sve

http://www.mp3mobill.me

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sub pro 26, 2015 2:18 pm

.. idem napraviti ručak na brzinu i vanka. Happy Malo sam promijenila raspored izlazaka. Sunce je moj novi Mjesec. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sub pro 26, 2015 5:21 pm

... idem pišat ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub pro 26, 2015 5:37 pm

jos nisam ni na nebu ni na zemlju - tetka me probudi iz najdubljeg sna pa jos ne znam gdje sam
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sub pro 26, 2015 6:34 pm

Ligeja je napisao/la:.. idem napraviti ručak na brzinu i vanka. Happy Malo sam promijenila raspored izlazaka. Sunce je moj novi Mjesec. Happy
ilitiga sol je novo maslinovo ulje Silly ..... ne zajebavam se, samo sam sam se sjetila Happy - dobre je theme imala enjoy.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sub pro 26, 2015 6:38 pm

saritica je napisao/la:jos nisam ni na nebu ni na zemlju - tetka me probudi iz najdubljeg sna pa jos ne znam gdje sam
Love  spusti se na zemlju ....




povjesala robu na stendi u sobu. sad idem prosetati psicu pa po auto. dala sam jednom decku da mi ga opere i usisa.



mirno je.





hvala esco na linkotu. pogledam. 
( ostavila bi ti  Love ali bolje ne jer bi opet poceo *rat da te grlim ko hobotnica ..... )
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub pro 26, 2015 8:06 pm

Pogledala film popodne, ništa posebno. Gledala prekjučer ujutro krasan film na telki, How I live now, prekognicijski moguće. Jel' zbog jutra, jel' zbog nečega meni neznanog, film menosio kao da sam na acidu, prepun kontrasta ljepote življenja i užasa koji samo tako dođe, nepozvan.

Spava mi se već...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sub pro 26, 2015 10:18 pm

kod prijateljice sam. ali ona je trenutno na mobitelu, medjudrzavni poziv. dok prica, narezala sam mesnu roladu koju sam ja napravila i stavila uz to salatu franse'. pusimo i pijemo.

Happy



cekam da zavrsi ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned pro 27, 2015 12:10 pm

*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:.. idem napraviti ručak na brzinu i vanka. Happy Malo sam promijenila raspored izlazaka. Sunce je moj novi Mjesec. Happy
ilitiga sol je novo maslinovo ulje Silly ..... ne zajebavam se, samo sam sam se sjetila Happy - dobre je theme imala enjoy.

A ja doma trenutno imam vise maslinovog ulja nego soli. :-p

Enjoy? Ne znam, nervirala me ona njena lelujava crvena cipelica u potpisu pa sam rijetko obracala paznju na upise. Malo glup razlog, znam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned pro 27, 2015 2:38 pm

saritica je napisao/la:jos nisam ni na nebu ni na zemlju - tetka me probudi iz najdubljeg sna pa jos ne znam gdje sam

I teta živi s vama u USA? Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned pro 27, 2015 2:44 pm

Tomica. : ))

_____

Pijem kavu i čekam da se pišolina probudi. Onda ćemo u posjet prijateljici.
Sinoć smo bili na Korzu, napravili đir vlakićem, pa svratili do klizališta i ugledali mali lunapark. Dakle, u samo pola sata potrošili smo više od 100,00 kn. Fckn 3 minute vrtnje, 10,00 kn karta, znači, u pola sata pokupe 3 000,00 kn. Koji posao! Happy
Uglavnom, izgubila sam glas jer nije znao kako podizat te helihoptere i spuštat, pa kako se on vrtio, tako sam ja trčala u krug i vikala; stisni, potegni, povuci, probaj ovako, onako!!! Naravno da nisam okolini djelovala normalno, ali Bože moj!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned pro 27, 2015 5:23 pm

whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:jos nisam ni na nebu ni na zemlju - tetka me probudi iz najdubljeg sna pa jos ne znam gdje sam

I teta živi s vama u USA? Happy
tetica je u njemackoj al zvala me na telefon... a ja kad naglo skocim iz kreveta gotova sam za cijeli dan.. mrtav covjek
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned pro 27, 2015 5:26 pm

*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:jos nisam ni na nebu ni na zemlju - tetka me probudi iz najdubljeg sna pa jos ne znam gdje sam
Love  spusti se na zemlju ....




povjesala robu na stendi u sobu. sad idem prosetati psicu pa po auto. dala sam jednom decku da mi ga opere i usisa.



mirno je.





hvala esco na linkotu. pogledam. 
( ostavila bi ti  Love ali bolje ne jer bi opet poceo *rat da te grlim ko hobotnica ..... )
ej ovo je najbolja tema ikad otvorena...
evo mene ja ustadoh u 11 ujutro... jos u krevetu, mackica mi odma skocila u krilo.... vidim da su golden girls na TV sto me veseli jer ih odavno nie bilo... sacu kavu napravit i gledat ih tako razbudjujuci se...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned pro 27, 2015 5:29 pm

Buffy je napisao/la:Pogledala film popodne, ništa posebno. Gledala prekjučer ujutro krasan film na telki, How I live now, prekognicijski moguće. Jel' zbog jutra, jel' zbog nečega meni neznanog, film menosio kao da sam na acidu, prepun kontrasta ljepote življenja i užasa koji samo tako dođe, nepozvan.

Spava mi se već...
a ja sinoc pogledah let iznad kukavicijeg gnijezda... lose za gledati iza ponoci...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned pro 27, 2015 5:29 pm

inace, izbjegavam ici na comp koliko je to god moguce
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned pro 27, 2015 5:50 pm

pusim na balkonu ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned pro 27, 2015 6:08 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:...

Enjoy? Ne znam, nervirala me ona njena lelujava crvena cipelica u potpisu pa sam rijetko obracala paznju na upise. Malo glup razlog, znam.
Meni je ta štikla baš bila interesantna. Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned pro 27, 2015 6:19 pm

Čekam da se Boško zaželi doma. upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  E035
Danas je zapel kod mene celo popodne.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned pro 27, 2015 7:43 pm

pa sta bosko ne zivi s tobom?


jucer i danas sam se prepusila. koma sam od vina i cigara. 
sutra radim a tako mi se ne ide ...

legla sam, upalila tv i gledam neki kviz na canale5 sa voditeljem Paolo Bonolis i smijem se Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned pro 27, 2015 7:55 pm

*madonna* je napisao/la:pa sta bosko ne zivi s tobom?
...
Sa starcima. U susjednoj ulici.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon pro 28, 2015 12:16 am

saritica je napisao/la:inace, izbjegavam ici na comp koliko je to god moguce

Djeluje mi kao da se strašno mučiš s tim internetom.
Probaj si odrediti jedan dio dana, ne znam, od 20.00 - 22.00 gdje ćeš sve mailove pročitati, otpisati, napisati i prosurfati, a ostatak vremena ga jednostavno isključiš. Em što ćeš puno korisnih stvari napraviti nevezanih za net, em ćeš shvatiti da nisi ništa propustila ovdje i da te sve čeka kada sljedeći dan u isto vrijeme upališ komp. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon pro 28, 2015 12:21 am

Sutra je opet moj red kuhanja i malo listam 24 kitchen. Ovoga puta ne smijem previše odstupiti od tradicionalnog pa biram nekakvu sredinu.. 
Usput pratim reprizu NU2, gost Ivan Goran Vitez. Super tip za slušanje. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon pro 28, 2015 1:16 am

whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:inace, izbjegavam ici na comp koliko je to god moguce

Djeluje mi kao da se strašno mučiš s tim internetom.
Probaj si odrediti jedan dio dana, ne znam, od 20.00 - 22.00 gdje ćeš sve mailove pročitati, otpisati, napisati i prosurfati, a ostatak vremena ga jednostavno isključiš. Em što ćeš puno korisnih stvari napraviti nevezanih za net, em ćeš shvatiti da nisi ništa propustila ovdje i da te sve čeka kada sljedeći dan u isto vrijeme upališ komp. Happy
da. bas tako. puno surfam i pocele su me vrtoglavice muciti od doslovce previse gore - dole scrollanja i slicno... fizicki vise nemrem.  Happy
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon pro 28, 2015 1:17 am

osim naravno sto se mora za posao... tu nemam izbora prevelikog...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.