Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned srp 10, 2016 9:56 pm

primamona... looooooooooool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned srp 10, 2016 9:57 pm

sad tretiram rijec za muski spolni organ ------------> kako sam susreo gospodina pimpeka, kurcic, kuratz ------------> da vidimo kako ce ispasti looool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* uto srp 12, 2016 2:26 am

dobro jutro croatia j dobar dan ameriko Happy  ne mogu spavati od vrucine pa pomislih da vidim ima li tu budnih. doduse ne mogu spavati ni od nekih misli i dosta sam malaksala i srce mi jako lupa. od jucer ujutro tako,od nedjelje ujutro zapravo. meni je to jucer jer se sutra jos nisam probudila. 

dva se dana izlezavam, nisam isla  na plazu ali zato sutra idemo curica i ja. idem ju pokupiti kod none  jedva cekam. osjecam se bas usamljena kada mi je nema. prije mora vodim ju na sisanje.

 bas upravo sada u polulezecem sam polozaju i nije mi bas udobno. u sobi je katastrofa. kod buildera doma je puno friskije, stan mu je u parku, borovi dosta hlade i bilo bi bolje da me poslusao pa da smo otisli u njegov stan  da izbjegnemo ovaj pakao kod mene ali moj je frigi pun a njegov prazan i to je  bio razlog sto je htio da budemo kod mene. pa sada saunisemo ....

prije  neki dan nazvala me sara. taj me poziv obradovao kao da sam na lotu dobila. 
saritice, cujemo se opet :*  :*  :*  :*
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto srp 12, 2016 4:11 am

Love ma okice moje ljepe
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sri srp 13, 2016 9:07 am

saritica je napisao/la:i meni je gnjusobna, na zalost istina je da pored nje i trump izgleda bolje. ona mi je predstavnica onih ultraljevicarskih "vristaca" kako ih ja volim zvati - samoprozvani, bogomdani nosioci istine i jedine istine koju su si oni zacrtali. glista i manjim dijelom primamona su olicenje takvog vidjenja realnosti i stvari - ja pa ja i ja i moje moje pa moje. misljenja svih ostalih se ne broje. haha.. sad ces vidjet kad glista, oliti burek doleti ovamo ko ofurena... inace, kakvo je vrijeme u rijeci? kod mene fino. bastica se kopa i radi... sad sam popaljena na luk - stalno nove glavicice posadim i stalno imam mladoga luka... nisam isla na plazu odavno. uh al se raspisah... looooooool. ... da - hilarka djubar uzasni

Ne, ne Hillary. Killary.

---

A zasto Burek?

---

Znaci uzivas.. :-) I treba tako. Zemlja, biljke, cim dalje od ljudi i njihovih ruznih vibri.

---

Ja cekam kisu da konacno zazivim malo. Ljeto me iscrpljuje na toliko razina.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sri srp 13, 2016 9:50 pm

kilary ili hilary... hebes je, meni je gadna kako god je zoves... kod mene kisa svaki dan, skupa sa suncem
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned srp 17, 2016 11:24 pm

doso mi susjed sav tuzan - kaze izgubio telefon i sve mu sad propalo, brojevi i kojesta... zato ja jos uvijek po starinski - u blocic zapisujem sve... kako vi ostali stojite sa ovim napretkom tehnologije...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon srp 18, 2016 8:21 am

saritica je napisao/la:doso mi susjed sav tuzan - kaze izgubio telefon i sve mu sad propalo, brojevi i kojesta... zato ja jos uvijek po starinski - u blocic zapisujem sve... kako vi ostali stojite sa ovim napretkom tehnologije...
Imam u mobitelu hrpe duplikata i beskorisnih mail-adresa - a dosta brojeva još imam na papiru (ti još nisu u telefonu, više od 2 godine zubo) ... to je nevolja kod zamjene aparata. Neki brojevi su mi još u starom mobitelu ...

Pijem kakao.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sri srp 20, 2016 4:54 pm

saritica je napisao/la:doso mi susjed sav tuzan - kaze izgubio telefon i sve mu sad propalo, brojevi i kojesta... zato ja jos uvijek po starinski - u blocic zapisujem sve... kako vi ostali stojite sa ovim napretkom tehnologije...


Uuu, zapisujem po papirićima koje "posadim" posvuda jer sam kaos i iz kaosa ne izlazim Grin pa možeš samo zamisliti što se dešava kada moram pronaći određeni broj. To s notesom je odlična stvar, ali i notesi mi završe u nekim crnim jamama. Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sri srp 20, 2016 4:57 pm

Dobar vam dan. Malo sam na lapu (odlučila pogledati neki film) pa da ostavim nešto.

Opustite se, zatvorite oči, duboko udišite (ili nemojte Silly), otvorite oči i pogledajte si ponuđene mandale. Koju ste izabrali? Happy

http://themindsjournal.com/choose-mandala/


Evo "moje" (ostavljam link da vas ne uvjetujem izborom):

https://assets.rbl.ms/3761456/980x.jpg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* čet srp 21, 2016 6:38 am

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 980x
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sub srp 23, 2016 10:48 am

:-)

Svidja mi se opis i pridruzena zivotinja. Volim te njezne divove. Podsjetilo me je na pricu o najusamljenijem kitu. Cula za nj? Luta vodenim prostranstvom u potrazi za drugovima no nitko ga ne cuje. Problem je sto se glasa na frekvenciji od 52 hz, za razliku od ostalih koji komuniciraju u rasponu od 12 - 25hz.

---


The Chronicle


The Loneliest Whale in the World

In 2004, The New York Times wrote an article about the loneliest whale in the world. Scientists have been tracking her since 1992 and they discovered the problem:

She isn’t like any other baleen whale. Unlike all other whales, she doesn’t have friends. She doesn’t have a family. She doesn’t belong to any tribe, pack or gang. She doesn’t have a lover. She never had one. Her songs come in groups of two to six calls, lasting for five to six seconds each. But her voice is unlike any other baleen whale. It is unique—while the rest of her kind communicate between 12 and 25hz, she sings at 52hz. You see, that’s precisely the problem. No other whales can hear her. Every one of her desperate calls to communicate remains unanswered. Each cry ignored. And, with every lonely song, she becomes sadder and more frustrated, her notes going deeper in despair as the years go by.

Just imagine that massive mammal, floating alone and singing—too big to connect with any of the beings it passes, feeling paradoxically small in the vast stretches of empty, open ocean.

© Kimberlin Co. Journal


Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub srp 23, 2016 8:09 pm

meni je broj 13 odmah zapela za oko. inace, ja imam problem gledati u takve motive - odmah me hvata nesvjestica, sve mi se vrti oko mene... imam osjecaj da cu pasti i izgubiti svijest. primjetila sam da moja mama u radnji uvijek leti zagledati odjecu sa takvim nekakvim motivima - kao to joj se svidja, ili posteljinu ili jastuke... a ja jednostavno nemrem... odmah se okrecem ili zatvorim oci. looool.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned kol 14, 2016 11:30 pm

registrirala se na x forum ponovo i malo onuda švrljam. dođoh tu da vas pozdravim.
pijem vino i slušam muziku ...


kakva večer .... 



mislim na sve vas a posebno na katicu i saru Happy 

ali velika pusa svima!!! ... gox, sara, buffy, tomica, cat, pop, max .... ko još?? ...
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon kol 15, 2016 1:22 pm

Cmok lastice!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pon kol 15, 2016 3:48 pm

Pozdrav! Lijepo vas je vidjeti raznjezene.. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pon kol 15, 2016 10:54 pm

. je napisao/la:Pozdrav! Lijepo vas je vidjeti raznjezene.. Happy



 a i ti si postala limunadasta .... Silly  Love

jeste na kakvom G.O.? ...  Tomica, Whisp ? .... more?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto kol 16, 2016 10:11 am

*madonna* je napisao/la:
. je napisao/la:Pozdrav! Lijepo vas je vidjeti raznjezene.. Happy

...

jeste na kakvom G.O.? ...  Tomica, Whisp ? .... more?
Meni danas završil četverotjedni GO.  teet
More bre samo iz Pizdinih izvještaja ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto kol 16, 2016 12:34 pm

besposlenpop je napisao/la:

Meni danas završil četverotjedni GO.  teet 
U medžuvrijemenu mi je crnjak u ormaru otišel na kvasinu.  No
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* uto kol 16, 2016 6:18 pm

besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
. je napisao/la:Pozdrav! Lijepo vas je vidjeti raznjezene.. Happy

...

jeste na kakvom G.O.? ...  Tomica, Whisp ? .... more?
Meni danas završil četverotjedni GO.  teet
More bre samo iz Pizdinih izvještaja ...



ajme blago tebi ..... ja ovaj tjedan, i to je to  Cry
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto kol 16, 2016 7:26 pm

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 980x
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto kol 16, 2016 7:34 pm

*madonna* je napisao/la:



jeste na kakvom G.O.? ...  Tomica, Whisp ? .... more?

Tri tjedna otok, tri tjedna mama. Happy
Uglavnom obilježeno ljetnim štivom, filmovima, prehrambenim, duševnim i virtualnim detoksom. Uživam još uvijek u bagodatima maminog vrta... koji nemjerljiv gušt u domaćem voću i povrću. Kada prebacim fotkice malo ih priložim.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri kol 17, 2016 12:32 am

whisperer je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:



jeste na kakvom G.O.? ...  Tomica, Whisp ? .... more?

Tri tjedna otok, tri tjedna mama. Happy
Uglavnom obilježeno ljetnim štivom, filmovima, prehrambenim, duševnim i virtualnim detoksom. Uživam još uvijek u bagodatima maminog vrta... koji nemjerljiv gušt u domaćem voću i povrću. Kada prebacim fotkice malo ih priložim.


boze divno!!!

.... ja sam ovaj tjedan doma bas kada su kise. cura i ja ne idemo nikamo. mislila sam na krk ali izgleda necemo. nije mi toliko krivo jer bi mi sve bilo navrat-nanos i opet se  ne bi odmorila. ovako sam stavila mozak da pase pa obavljam neke stvari za koje isti nije potreban. na poslu sam pucala ....

idem pogledati neki film na popcornu. zivio godisnji!!! ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri kol 17, 2016 1:28 am

*madonna* je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
. je napisao/la:Pozdrav! Lijepo vas je vidjeti raznjezene.. Happy

...

jeste na kakvom G.O.? ...  Tomica, Whisp ? .... more?
Meni danas završil četverotjedni GO.  teet
More bre samo iz Pizdinih izvještaja ...



ajme blago tebi ..... ja ovaj tjedan, i to je to  Cry
Al ti si na moretu stalno!  Laugh
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri kol 17, 2016 1:29 am

whisperer je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:



jeste na kakvom G.O.? ...  Tomica, Whisp ? .... more?

Tri tjedna otok, tri tjedna mama. Happy
Uglavnom obilježeno ljetnim štivom, filmovima, prehrambenim, duševnim i virtualnim detoksom. Uživam još uvijek u bagodatima maminog vrta... koji nemjerljiv gušt u domaćem voću i povrću. Kada prebacim fotkice malo ih priložim.
A ronjanje ...? confused
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.