Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Lena sri vel 22, 2017 10:46 am

kuham toć za lazanje i čitam po netu na par strana.....
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sri vel 22, 2017 5:46 pm

whisperer je napisao/la:Valjalo bi ju odležati..
__

Buffy? Happy

Evo me Happy

Dijagnoza prevelika za jedan red, uglavnom kao i svi starci, Concor za hipertenziju, Tinidil za pod jezik, za nedaoBog.
Sretna što sam konačno dobila dijagnozu i terapiju, koju neću piti jer imam još jedna pregled srca u sljedeći četvrtak, pa kako bi nalazi bili adekvatni, počinjem piti nakon toga.
Koliko što proučavam, još ću u medicinu upisati Grin

Curke moje, ovdje i tamo, hvala na podršci Love

Sad još samo doći do konačne definicije i krenuti u promjene.
Moram hodati četiri do pet kilometara svaki dan, isključivo po ravnome, uspon strogo zabranjen.
Zovu me frendice na nasip, s pesekima, ja bih nekak rađe u Maksimir svaki dan.
Ili po Zrinjevcu, ali kad prođe gužva, navečer.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri vel 22, 2017 9:29 pm

... konačno doma.  Plain
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet vel 24, 2017 6:01 pm

bufi, samo hrabro. lijekovi ce ti biti dobri. sada lijepo u lagane setnjice. trebo bi ti jedan cukica pod hitno.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet vel 24, 2017 6:11 pm

inace one "svadje" tamo, sjecam se da je lena uvijek mogla izbjeci da bude izmedju nakovnja i cekica i da je to bilo nesto kao neki sense of entitlement, kao nesto posebno. cesto je se drzala po strani. 

cat je uvijek imala osjecaj za pravdu, slicno ko i bitvica. 

primamona jeste bas onako kako sto je cat rekla - znao je "ubadat" i dje treba i dje ne treba. sjecam se kako su me mrcvarili on i glista danima optuzujici me da sam rasista. tesko je njemu ista priznati da je imalo pogrijesio a jos i da bi rekao npr. oprosti ako sam te povrijedio ili tako... ne daj boze. a u biti, to i nije uopce tako tesko.  

meni ste svi dragi. pizdi sam odavno oprostila, a i bilo kome drugome na bilo kojem planu i polju zivota. jebes covjeka cija ljutnja omrkne. 

poruka za cat: citala sam. poslije kise vedrije je nebo, poslije placa vedrija je dusa. sve ce biti ok

poruka za ligeju i whispicu: dodjite obje tu i pisite i druzite se. obje ste bogovske.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned vel 26, 2017 12:59 am

radila, poslije posla pokupila mamu i isle na rucak i shopping. sad pijem kavicu i uzivam. cekam dr martin u 9h. i smijem se, smjeskam - ispunilo se moje prorocanstvo da je krmacino sljedece krkanje sa bitvicom... loooooool. nisam dobra u kopanju postova od prije al eno ima crno na bijelo gdje prorekoh looooooool a sto prorekoh to ne porekoh
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned vel 26, 2017 8:17 am

saritica je napisao/la:bufi, samo hrabro. lijekovi ce ti biti dobri. sada lijepo u lagane setnjice. trebo bi ti jedan cukica pod hitno.

Loviš me u eteru, baš sam si to jučer pomislila Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned vel 26, 2017 8:23 am

saritica je napisao/la:inace one "svadje" tamo, sjecam se da je lena uvijek mogla izbjeci da bude izmedju nakovnja i cekica i da je to bilo nesto kao neki sense of entitlement, kao nesto posebno. cesto je se drzala po strani. 

cat je uvijek imala osjecaj za pravdu, slicno ko i bitvica. 

primamona jeste bas onako kako sto je cat rekla - znao je "ubadat" i dje treba i dje ne treba. sjecam se kako su me mrcvarili on i glista danima optuzujici me da sam rasista. tesko je njemu ista priznati da je imalo pogrijesio a jos i da bi rekao npr. oprosti ako sam te povrijedio ili tako... ne daj boze. a u biti, to i nije uopce tako tesko.  

meni ste svi dragi. pizdi sam odavno oprostila, a i bilo kome drugome na bilo kojem planu i polju zivota. jebes covjeka cija ljutnja omrkne. 

poruka za cat: citala sam. poslije kise vedrije je nebo, poslije placa vedrija je dusa. sve ce biti ok

poruka za ligeju i whispicu: dodjite obje tu i pisite i druzite se. obje ste bogovske.

Ja pak vidim kako Glista ono što je naumila, to i učinila.
Tko se na ješku ulovio, smije mu se u lice.

Kako ono kaže izreka, pakao - to su drugi.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned vel 26, 2017 11:56 am

TV calendar, Dnevnik, Plodovi zemlje ...  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned vel 26, 2017 5:44 pm

Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:bufi, samo hrabro. lijekovi ce ti biti dobri. sada lijepo u lagane setnjice. trebo bi ti jedan cukica pod hitno.

Loviš me u eteru, baš sam si to jučer pomislila Grin
da. i to bas neki fini, umiljati, dobri pesek koji ce te obozavati i sa kojim ces uzivati.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned vel 26, 2017 5:45 pm

Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:inace one "svadje" tamo, sjecam se da je lena uvijek mogla izbjeci da bude izmedju nakovnja i cekica i da je to bilo nesto kao neki sense of entitlement, kao nesto posebno. cesto je se drzala po strani. 

cat je uvijek imala osjecaj za pravdu, slicno ko i bitvica. 

primamona jeste bas onako kako sto je cat rekla - znao je "ubadat" i dje treba i dje ne treba. sjecam se kako su me mrcvarili on i glista danima optuzujici me da sam rasista. tesko je njemu ista priznati da je imalo pogrijesio a jos i da bi rekao npr. oprosti ako sam te povrijedio ili tako... ne daj boze. a u biti, to i nije uopce tako tesko.  

meni ste svi dragi. pizdi sam odavno oprostila, a i bilo kome drugome na bilo kojem planu i polju zivota. jebes covjeka cija ljutnja omrkne. 

poruka za cat: citala sam. poslije kise vedrije je nebo, poslije placa vedrija je dusa. sve ce biti ok

poruka za ligeju i whispicu: dodjite obje tu i pisite i druzite se. obje ste bogovske.

Ja pak vidim kako Glista ono što je naumila, to i učinila.
Tko se na ješku ulovio, smije mu se u lice.

Kako ono kaže izreka, pakao - to su drugi.


pa ja.  Love
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned vel 26, 2017 5:46 pm

besposlenpop je napisao/la:TV calendar, Dnevnik, Plodovi zemlje ...  teet

ja prosetala sa cukicom. lijepo vrijeme ali ledeno nekako. popila kavu. napisala poruku frendici i sada cu ici u neke radnje za vrt kupovati i pripremati. ove godine planiram sjeme zasijati u ljusku od jajeta  Laugh bumo vidli
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon vel 27, 2017 1:22 am

Buffy, bit' će to sve dobro. Happy Maksimir je prekrasan, podsjeća me na amsterdamski Vondelpark u kojem sam često provodila vrijeme.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Amsterdam_-_Vondelpark_-_1496


__

Sarita, pa ja sam tu cijelo vrijeme, nisam nikuda otišla. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon vel 27, 2017 1:27 am

Danas sam sasvim neplanirano završila na Karnevalu u Rijeci. Ovo mi je prvi Karneval i baš je bilo lijepo vidjeti mnoge koji su se zaista potrudili i oko kostima i oko nastupa. Samo je organizacija razvučena k'o kobasica, to mi se nije dopalo. Ali mislim da je učesnicima bilo super kako god.

Oscar time, povlačim se. Happy

__

To neka frka bila na x-u? Nisam dugo tamo virila, budem vikend sljedeći, ni preša. Jedino ako ima full krvi ću sutra poć. Pa ja.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pon vel 27, 2017 10:30 am

whisperer je napisao/la:Danas sam sasvim neplanirano završila na Karnevalu u Rijeci. Ovo mi je prvi Karneval i baš je bilo lijepo vidjeti mnoge koji su se zaista potrudili i oko kostima i oko nastupa. Samo je organizacija razvučena k'o kobasica, to mi se nije dopalo. Ali mislim da je učesnicima bilo super kako god.

Oscar time, povlačim se. Happy

__

To neka frka bila na x-u? Nisam dugo tamo virila, budem vikend sljedeći, ni preša. Jedino ako ima full krvi ću sutra poć. Pa ja.
Mi smo se odlucile za internacionalnu izlozbu pasa jucer. Curica i ja smo uzivale Happy zao mi je sto nisam srela ljilju, ona je bila takodjer ali dan ranije Happy vidila sam slike :*

Od karnevala sam samo vidjela zvoncare na kraju, na tv-u Happy


Upravo sada papam marendu, nakapulano povrce i dva racica.pipi  bi mi definitivno ponovo preporucio vise ugljikohidrata a kolegice iz kanc mole boga da im se ne priblizim ... Dakle, problematiku ustavljam za sutra.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon vel 27, 2017 9:17 pm

*madonna* je napisao/la:
Mi smo se odlucile za internacionalnu izlozbu pasa jucer. Curica i ja smo uzivale Happy zao mi je sto nisam srela ljilju, ona je bila takodjer ali dan ranije Happy vidila sam slike :*

Od karnevala sam samo vidjela zvoncare na kraju, na tv-u Happy


Upravo sada papam marendu, nakapulano povrce i dva racica.pipi  bi mi definitivno ponovo preporucio vise ugljikohidrata a kolegice iz kanc mole boga da im se ne priblizim ... Dakle, problematiku ustavljam za sutra.

Hoj Lastice, oba sam dana imala obaveze blizu Dvorane pa sam igrom slučajnosti prolazila kroz gužvice sa pesima. Meni je jako lijepo vidjeti ih tako brižljivo sređene, ali stvarno mislim da im nije mjesto na betonu. Zašto se takve izložbe ne rade negdje u prirodi? Bilo sve popiškano i kakano kasnije. Vidjela sam na fejsu da si bila. Happy
Moji su sa malenim ranije u danu otišli na Karneval pa sam im se kasnije pridružila. Očarala me kreativnost i pripremljenost grupa, zaista svaka maska koja mi se približila licu bila je pomno našminkana i dorađena. Koreografije uvježbane i simpatične.. Jedino me smetala ta sporost, pa rupe između grupa. Nije bilo dobro koreografirano u cjelini. Kao gledatelju, naravno.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon vel 27, 2017 9:22 pm

Maleni je ostao kod bake i grande stileta na dva tjedna. Kakva tišina, kakav mir. Shocked
Pitanje je mogu li sada uopće funkcionirati bez njegovih nepodopština. Bože dragi što to dijete meni radi!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pon vel 27, 2017 11:02 pm

whisperer je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
Mi smo se odlucile za internacionalnu izlozbu pasa jucer. Curica i ja smo uzivale Happy zao mi je sto nisam srela ljilju, ona je bila takodjer ali dan ranije Happy vidila sam slike :*

Od karnevala sam samo vidjela zvoncare na kraju, na tv-u Happy


Upravo sada papam marendu, nakapulano povrce i dva racica.pipi  bi mi definitivno ponovo preporucio vise ugljikohidrata a kolegice iz kanc mole boga da im se ne priblizim ... Dakle, problematiku ustavljam za sutra.

Hoj Lastice, oba sam dana imala obaveze blizu Dvorane pa sam igrom slučajnosti prolazila kroz gužvice sa pesima. Meni je jako lijepo vidjeti ih tako brižljivo sređene, ali stvarno mislim da im nije mjesto na betonu. Zašto se takve izložbe ne rade negdje u prirodi? Bilo sve popiškano i kakano kasnije. Vidjela sam na fejsu da si bila. Happy
Moji su sa malenim ranije u danu otišli na Karneval pa sam im se kasnije pridružila. Očarala me kreativnost i pripremljenost grupa, zaista svaka maska koja mi se približila licu bila je pomno našminkana i dorađena. Koreografije uvježbane i simpatične.. Jedino me smetala ta sporost, pa rupe između grupa. Nije bilo dobro koreografirano u cjelini. Kao gledatelju, naravno.


iskreno, iznenadila sam se da je organizirano u dvorani zamet. da tvorana malo služi rukometu, dječjim festivalima, malo se ufuravamo da je lisinski pa je sad i sva uneređena od pasa. ja obožavam pse i između karnevala i toga, curica i ja izabrale smo pogledati pse i bilo nam je super ali prostor nije za to .... mogli su oko dvorane mladosti ili napraviti šatore na delti, kantridi , ne znam ....

nismo išle na maškare već smo nakon izložbe išle jesti. curica je imala svaki petak maškare u vrtiću a i prisustvovala je dječjoj povorci prošle subote, tako da joj nije bio bed što smo zaobišle glavnu povorku. ja sam , iskreno, trebala mir i odmak od gužve. ali da joj je bila želja, odvela bi ju bila ....


kako se starboy proveo? Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pon vel 27, 2017 11:04 pm

whisperer je napisao/la:Maleni je ostao kod bake i grande stileta na dva tjedna. Kakva tišina, kakav mir. Shocked
Pitanje je mogu li sada uopće funkcionirati bez njegovih nepodopština. Bože dragi što to dijete meni radi!

meni bude grozno kad curica ode kod moje mame. budem sva izgubljena. a znalo se desiti da se builder i ja gledamo , šutimo .... i samo jedan od nas kaže : šta ćemo sad radit? bo .... Laugh


... a sigurna sam da postoji jedna posebna konekšn između nonostileta i malenog .... Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto vel 28, 2017 10:00 am

*madonna* je napisao/la:
... a znalo se desiti da se builder i ja gledamo , šutimo .... i samo jedan od nas kaže : šta ćemo sad radit? bo .... Laugh
...
Ni sex nije kaj je nekad bil?  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* uto vel 28, 2017 10:35 am

besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
... a znalo se desiti da se builder i ja gledamo , šutimo .... i samo jedan od nas kaže : šta ćemo sad radit? bo .... Laugh
...
Ni sex nije kaj je nekad bil?  teet
Kuzis, stari moj .... zubo
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto vel 28, 2017 11:37 am

*madonna* je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
... a znalo se desiti da se builder i ja gledamo , šutimo .... i samo jedan od nas kaže : šta ćemo sad radit? bo .... Laugh
...
Ni sex nije kaj je nekad bil?  teet
Kuzis, stari moj .... zubo
Aha, faza dozrijevanja veze ...  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sri oľu 01, 2017 12:55 am

*madonna* je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Maleni je ostao kod bake i grande stileta na dva tjedna. Kakva tišina, kakav mir. Shocked
Pitanje je mogu li sada uopće funkcionirati bez njegovih nepodopština. Bože dragi što to dijete meni radi!

meni bude grozno kad curica ode kod moje mame. budem sva izgubljena. a znalo se desiti da se builder i ja gledamo , šutimo .... i samo jedan od nas kaže : šta ćemo sad radit? bo .... Laugh


... a sigurna sam da postoji jedna posebna konekšn između nonostileta i malenog .... Love

Više je sa Štilicom u konekciji. Happy Sa Štiletom je u stalnoj borbi jer mu ne da da pobjedi u kartama, šahu, stalno međusobno raspravljaju. : ))
Štile i Štilica su se maškarali, ma bilo im je super. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sri oľu 01, 2017 2:04 pm

pijem jutarnju kavicu. nasmijah se na ono lastino gdje je negdje napisala kako jede nakapulano povrce.... loooooool. super mi je taj izraz. de lasto, opisi malo u detalje sta je to? odlicno zvuci
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri oľu 01, 2017 4:26 pm

... dremle mi se, dremle ... upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 B010
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 34 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 34 / 40. Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.