Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obične priče

+5
whisperer
iluzija
darla_
urbanstyle
Lena
9 posters

Stranica 2 / 17. Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by iluzija pet lip 13, 2014 6:57 pm

Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
Lena je napisao/la:joj očajno.....
čuvaj ti svoju malu dobro.....stvarno ne mogu doći sebi šta se sve radi,krade.....
pozdravljam te dromsin i rado ću čitati tvoje pričice  Happy


molila bi lenu da se dobro izražava...šta da to dromsi čuva?? koju malu ???? šttaće čuvat-bogati-ako mislimo na isto
nemoj ti dromsi ništa čuvat
moja se više ne zove mala, odavno  angel 
i ko kaže da je čuvam,
došlo vrijeme da je nitko neće  angel

možda neki kamijondžija i hoće  Grin
 looool  :-))))))))))))))   Laugh   Laugh
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 7:04 pm

iluzija je napisao/la:
Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:


molila bi lenu da se dobro izražava...šta da to dromsi čuva?? koju malu ???? šttaće čuvat-bogati-ako mislimo na isto
nemoj ti dromsi ništa čuvat
moja se više ne zove mala, odavno  angel 
i ko kaže da je čuvam,
došlo vrijeme da je nitko neće  angel

možda neki kamijondžija i hoće  Grin
 looool  :-))))))))))))))   Laugh   Laugh
hvala na pitanju krenulo mi  Laugh 
bila kod Pikinog grumera .
Parkala se u dvorištu zgrade pred prostorom za kontejner koj su zatvoreni i pod ključem iza žičane ograde.
Prozori spušteni, vruće za popizdit, klima više ne dela iscurio plin, 
Dolazi neki tip do 65 godina. Veli gospođo imate ključ od ograde za kontejnere. 
Nemam ne stanujem tu.
Šteta kaj tu ne stanujete, ja bih baš štel imati ovak zgodnu susedu
 Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh ja se smijem
Doselite se kmeni ima mesta
 Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  razmislit ću rekoh
Sad sam godinu dana sretna  Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 7:07 pm

Aha, sad mi je jasnije to blazeno lisce.. Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer pon lip 23, 2014 3:28 pm

Ovdje ću se šćućuriti sa svojom pričicom.
Dakle, popodnevno uspavljivanje malenog mi je počelo predstavljati problem jer mi je nemoguće izvući se iz kreveta kada zaspe. Obavezno se probudi i zove me natrag. Probala sam mali milijun varijacija izvlačenja, provlačenja, bježanja iz sobe, kamufliranja... bezuspješno. Budući da mi je tih dva sata jako bitno u obavljanju nekih stvari koje inače ne stignem, tlaka mi je krenuti s uspavljivanjem jer već znam do koje mjere ću se iznervirati. Posljednji sistem je bio gotovo savršen, ali i dalje bezuspješnog ishoda. Kako me drži za ruku, i kada osjetim da tone u san, pri svakom izdisaju izvučem 1 cm ruke iz njegove. Kada uspijem tjelesno odvojiti se od njega, na trenutak zastanem da energetski primirim situaciju u krevetu, odnosno, dišemo ujednačeno, odnosno ja se njemu prilagodim. Zatim krenem sa laganim i organskim kotrljanjem skroz do drugog kraja kreveta, isto tako nježno i organski skliznem na pod. Plazim i šuljam se do kraja sobe kako me kakva sjena ne bi izdala. Ilongiram tijelo do kvake i nježno je stisnem da ne zašripi i otvorim vrata tek toliko da provučem tijelo do pelvisa, a da pritom svjetlost što manje uđe u sobu. I taman kada pomislim da sam uspjela i da još samo moram noge provući i na brzinu stisnuti podmazanu kvaku, čujem; Mama?  Shocked
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 11:25 pm

whisperer je napisao/la:Ovdje ću se šćućuriti sa svojom pričicom.
Dakle, popodnevno uspavljivanje malenog mi je počelo predstavljati problem jer mi je nemoguće izvući se iz kreveta kada zaspe. Obavezno se probudi i zove me natrag. Probala sam mali milijun varijacija izvlačenja, provlačenja, bježanja iz sobe, kamufliranja... bezuspješno. Budući da mi je tih dva sata jako bitno u obavljanju nekih stvari koje inače ne stignem, tlaka mi je krenuti s uspavljivanjem jer već znam do koje mjere ću se iznervirati. Posljednji sistem je bio gotovo savršen, ali i dalje bezuspješnog ishoda. Kako me drži za ruku, i kada osjetim da tone u san, pri svakom izdisaju izvučem 1 cm ruke iz njegove. Kada uspijem tjelesno odvojiti se od njega, na trenutak zastanem da energetski primirim situaciju u krevetu, odnosno, dišemo ujednačeno, odnosno ja se njemu prilagodim. Zatim krenem sa laganim i organskim kotrljanjem skroz do drugog kraja kreveta, isto tako nježno i organski skliznem na pod. Plazim i šuljam se do kraja sobe kako me kakva sjena ne bi izdala. Ilongiram tijelo do kvake i nježno je stisnem da ne zašripi i otvorim vrata tek toliko da provučem tijelo do pelvisa, a da pritom svjetlost što manje uđe u sobu. I taman kada pomislim da sam uspjela i da još samo moram noge provući i na brzinu stisnuti podmazanu kvaku, čujem; Mama?  Shocked
 Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh 
Prozori su novi plastika i izo staklo svi zatvoreni u cijeloj kući, rolete u sobi spuštene, voda se u zahod ne pušta niti se pali svjetlo, razgovara se mimikom.
Ovak sam se i ja izvlačila, baš kad sam pomislila da sam uspjela on zove Baka Hihi.
Onda sam se prepustila jer više nisam imala živaca. Sad malo i ja zadremam uz njega, pa se izvlaćim nakon pola sata.
 Za sat se moram vratiti, jer mali nekak u to vrijeme otvori oči pogleda me ( provjeri dal sam kraj njega) i nastavi spavati. Ako me nema zove i razbudi se i gotovo sa spavanjem.
Ovak odspava još sat vremena. 
Tak je bilo danas. Zakasnila sam i više nije htio spavati.
Zaključila sam da je bolje kad se on dobro naspava , onda i ja lakše uz njega napravim sve kaj sam namjeravala. Doduše nekad je tlaka mirno ležati u mraku, brzo će odrasti i to će proći. Gledam ga dok spava i uživam u tom malom licu. Ono kaj nisam stigla dok su moji bili mali ili sam zaboravila da sam ih promatrala ,ovak kak sad njega promatram.
Kako bi ga stisnula i gnječila. Divno malo pametno i dobro djete.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Lena uto lip 24, 2014 4:47 pm

bolje da ja ne započinjem sa pričama uspavljivanja mališana......ali poprilično sam se i nasmijala iako znam da vam nije do smijanja.....no prošla sam i ja tu fazu..... zubo 
mali je za dnevno spavanje uvijek bio težak....onako čuješ priče djeca spavaju po danu,a ovaj moj zaspe 15 minuta i buđenjeeeee......i tako  dugooo duuugo....onad je došala i miss mališanka,pa je išlo duplo uspavljivane......na kraju sam ja zaspala,a oni oboje uglavnom budni  Laugh 
ali je srećom mali uvijek relativno ok spavao noću....ona ne.....tek oko 3 i po je počela cijelu noć u komadu....tu ne računam dozivanje : meeeemaaaa....i onda je uzmem dekicu i do nje.....onako automatski sam to odrađivala i zaspala kao da nisam prekinula san....
uglavnom....njima treba sna,ali se ne daju tako lako.....tako da ne znam šta kazat osim snalazite se kako znate  Cool  zubo
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sub srp 12, 2014 12:22 am

Mayo Clinic trial: Massive blast of measles vaccine wipes out cancer

Stacy Erholtz was out of conventional treatment options for blood cancer last June when she underwent an experimental trial at the Mayo Clinic that injected her with enough measles vaccine to inoculate 10 million people.

The 50-year-old Pequot Lakes mother is now part of medical history.

The cancer, which had spread widely through her body, went into complete remission and was undetectable in Erholtz’s body after just one dose of the measles vaccine, which has an uncanny affinity for certain kinds of tumors.

Erholtz was one of just two subjects in the experiment and the only one to achieve complete remission. But the experiment provides the “proof of concept” that a single, massive dose of intravenous viral therapy can kill cancer by overwhelming its natural defenses, according to Dr. Stephen Russell, a professor of molecular medicine who spearheaded the research at Mayo.

“It’s a landmark,” Russell said in an interview last week. “We’ve known for a long time that we can give a virus intravenously and destroy metastatic cancer in mice. Nobody’s shown that you can do that in people before.”

Until now.

The research, published online Wednesday in the journal Mayo Clinic Proceedings, represents a “benchmark to strive for and improve upon,” according to an accompanying editorial by Dr. John C. Bell of the Centre for Innovative Cancer Research in Ottawa.

“Without trying to hype it too much, it is a very significant discovery,” Bell said in an interview.

The next step is a bigger trial to see if the measles blitzkrieg works in a larger number of patients — a trial that Mayo expects to launch no later than September.

http://www.startribune.com/lifestyle/health/259155541.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer čet kol 07, 2014 1:12 am

dromsin je napisao/la:Prozori su novi plastika i izo staklo svi zatvoreni u cijeloj kući, rolete u sobi spuštene, voda se u zahod ne pušta niti se pali svjetlo, razgovara se mimikom.
Ovak sam se i ja izvlačila, baš kad sam pomislila da sam uspjela on zove Baka Hihi.
Onda sam se prepustila jer više nisam imala živaca. Sad malo i ja zadremam uz njega, pa se izvlaćim nakon pola sata.
 Za sat se moram vratiti, jer mali nekak u to vrijeme otvori oči pogleda me ( provjeri dal sam kraj njega) i nastavi spavati. Ako me nema zove i razbudi se i gotovo sa spavanjem.
Ovak odspava još sat vremena. 
Tak je bilo danas. Zakasnila sam i više nije htio spavati.
Zaključila sam da je bolje kad se on dobro naspava , onda i ja lakše uz njega napravim sve kaj sam namjeravala. Doduše nekad je tlaka mirno ležati u mraku, brzo će odrasti i to će proći. Gledam ga dok spava i uživam u tom malom licu. Ono kaj nisam stigla dok su moji bili mali ili sam zaboravila da sam ih promatrala ,ovak kak sad njega promatram.
Kako bi ga stisnula i gnječila. Divno malo pametno i dobro djete.


Baka Hiri, identično i kod mene. Happy

Moj maleni je počeo noću lijepo spavati, tako da mi je život napokon nanovo započeo. No moram ga dobro umoriti tijekom dana. Inače, danas smo proplivali... malo po malo sam mu ispuhivala rukavice i jadničak je hrabro i prkosno mahao nožicama i ručicama, ali je preplivao rutu fer i sportski. : ))
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 07, 2014 11:56 am

Ian naučio voziti bicikl sa pomočnim kotačima.
 Debela bakuta se dobrano oznojila par dana objašnjavajući, gurajući, ručno pedalirajući.
Znoj mi se sljeval niz zajapureno lice u oči, soptala sam ko riba na suhom.
Nikak da skuži.
Jedan okret napred, onda okret prema natrag al tak se zakoči.

Bila sam luda ko šiba.

Bicikl trokolicu je prerasel, to kaj je okretal pedale nije ustvari okretal on nego baka koja ga je vukla.
I onda sam rekla dosta tog malog, idemo na veći. 
Al nejde
Onda je tata dopelal onaj fensi kaj je sad ultra moderan, taj nema pedale nek se djete mora odguravati.
Popizdila sam i na to čudo. Tak bi se klinci trebali učiti ravnoteži.
Mali prekorači taj bic i guzu zapravo ne spusti na zic nego ostaje tako raskrečen i hoda gurajući to ćudo. 
I kad sjaši sa bica još sto metara hoda ko kauboj Đimi.
Onda je Brko iz podruma zvadil bic kaj je dobil od kolege sa posla.
Neko teško čudo sa pomočnim kotačima. Al nikako naučiti
Onda je baka odlučila kupiti novi jer kao ovaj je pre robusan.
Prošvrljala po dučanima i pala ui nesvjest, lagani bicevi po 400, a robusni ,ovakav kak imamo doma 800. Shocked 
Veli Brko, nije bic kriv mali mora naučiti.

Ajme muko moja. Učila sam mu i tatu sad moram i njega, Brko nije od tih kaj bi bežal za decom. Njegov vlastiti otac veli " ja za to nemam živaca". Pas mater gdi je već zgubil živce
Jedno jutro, Brko prenio bic  na prednju stranu kuće,idemo na vožnju , mali sjedne i počne okretati pedale kao da već okreče pet godina.
Nisam mogla vjerovati, preko noći je sjelo sve na svoje mjesto  cheers 
Lijepo smo vozili par dana a sad zajebavanje.
Te vruče mu je, te bole ga nogice, te bole ga rukice pa se mora odmoriti, pa sjesti na klupicu
I jedan dan Brko nosi bicikl doma ( nemre ga vući pomoćni kotači smetaju) jer je djete umorno ( djete capka pored bicikla )
Rekoh nema više bica. Deda je bil na GO pa je mogel nositi, baka neće. Dolazi samo šetnja u obzir.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 07, 2014 11:58 am

Na kog si tak lijep?
Na dedu.
Na kog si tak pametan?
Na dedu.
Na kog si tak zločest?
Na baku
 Laugh  Laugh  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 07, 2014 1:00 pm

whisperer je napisao/la:Baka Hiri, identično i kod mene. Happy

Moj maleni je počeo noću lijepo spavati, tako da mi je život napokon nanovo započeo. No moram ga dobro umoriti tijekom dana. Inače, danas smo proplivali... malo po malo sam mu ispuhivala rukavice i jadničak je hrabro i prkosno mahao nožicama i ručicama, ali je preplivao rutu fer i sportski. : ))

B(r)ava! Happy Miš mali... je li se nagutao vode?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 07, 2014 1:00 pm

dromsin je napisao/la:Na kog si tak lijep?
Na dedu.
Na kog si tak pametan?
Na dedu.
Na kog si tak zločest?
Na baku
 Laugh  Laugh  Laugh

: )) ... energičan, radije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer čet kol 07, 2014 2:52 pm

dromsin je napisao/la:Na kog si tak lijep?
Na dedu.
Na kog si tak pametan?
Na dedu.
Na kog si tak zločest?
Na baku
 Laugh  Laugh  Laugh

: ))) To ga je zasigurno Brko nagovorio. Takve igrice i moji rade. Happy

Mi u susjedstvu imamo još dva dečkića isto godište koji rado dolaze u naše dvorište na vožnju s bagerima, autićima, tačkama i ostalim sredstvima. Nekako je naše dvorište najpogodnije za ravnu vožnju pa se automatski mjesto pored garaže pretvorilo u vozni park x tri. Moramo imati svaki igračku po tri puta jer ako jedan ostane bez nečega što imaju druga dvojica, dođe do tučnjave, frke, svađe i suza. Tako je bilo i kada se otvorila sezona s biciklima, odmah smo sve mame preko noći kupile bicikle, svaka za svoga, kako bi spriječili tragediju u kvartu. Moj mišić je od svih njih najslabiji motorički, odnosno, uvijek kaska barem jedan korak iza njih. Ako se veru po zidovima, skaču s ograde ili kauča, on je uvijek posljednji koji savlada vještinu. No, zato, verbalno je najelkoventniji, brbljavac, filozof, pregovara i ugovara sa svima, poznatim i nepoznatim. I to poprilično šarmerski, pravi blizanac. Dok su ostala dvojica s biciklima već radili manevre, ja sam njega isto kao i ti gurala, trčala, padala i dizala.. sve dok jednog jutra, isto kao Ian, on nije sjeo i provozao se nonšarlantno kao da ga vozi već godinama. Happy Kasnije smo malo još usavršavali kočenje sa ručnom i pedalama, a sada oboje po lijepom vremenu pedaliramo svaki svojim bajkom do place. Happy

Razmišljala sam da li da pustim mog miša ovdje jer  mi je lijepa tema, i budući da sam raspoložena, hoću. Lako prebrišem.. Idem uploadat, možda potraje. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer čet kol 07, 2014 3:17 pm

Naravno, nešto sam zeznula s videom.. ne znam ga postaviti. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer čet kol 07, 2014 3:41 pm

Ligeja je napisao/la:

B(r)ava! Happy Miš mali... je li se nagutao vode?

Zapravo i nije jer smo vojnički vježbali da drži glavicu gore sa zatvorenim ustima. Happy Nisam bila nešto posebno ambiciozna da se odmah nauči plivati. Od malena pokazivao da mu je ugodno u moru, a ja ga nisam silila i vršila pritisak, tako da je sve opet došlo spontano. Smiješan je bio na početku ljeta s tim rukavicama, nešto je brčkao po plićaku i u toj ga je igri "omela" jedna starija curica počevši se igrati s njim. Jednog trenutka ona je kroz igru zaplivala i on s njom. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 07, 2014 4:38 pm

whisperer je napisao/la:Naravno, nešto sam zeznula s videom.. ne znam ga postaviti. Happy

Sad ćemo nas dvije to učas riješiti... Video se postavlja ovako:

Slijedi upute.

Esco?


 angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 07, 2014 4:39 pm

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

B(r)ava! Happy Miš mali... je li se nagutao vode?

Zapravo i nije jer smo vojnički vježbali da drži glavicu gore sa zatvorenim ustima. Happy Nisam bila nešto posebno ambiciozna da se odmah nauči plivati. Od malena pokazivao da mu je ugodno u moru, a ja ga nisam silila i vršila pritisak, tako da je sve opet došlo spontano. Smiješan je bio na početku ljeta s tim rukavicama, nešto je brčkao po plićaku i u toj ga je igri "omela" jedna starija curica počevši se igrati s njim. Jednog trenutka ona je kroz igru zaplivala i on s njom. Happy

Ona koja mu je otela brodić?  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 07, 2014 11:47 pm

Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Naravno, nešto sam zeznula s videom.. ne znam ga postaviti. Happy

Sad ćemo nas dvije to učas riješiti... Video se postavlja ovako:

Slijedi upute.

Esco?


 angel

vec sam detaljno prije mjesec dana objasnio na p.p. cijeli postupak  Cry   Cry   Cry 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer pet kol 08, 2014 12:13 am

escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Naravno, nešto sam zeznula s videom.. ne znam ga postaviti. Happy

Sad ćemo nas dvije to učas riješiti... Video se postavlja ovako:

Slijedi upute.

Esco?


 angel

vec sam detaljno prije mjesec dana objasnio na p.p. cijeli postupak   Cry   Cry   Cry 

Ne samo da si mi objasnio, već sam ga tebi i Li poslala, a sada sam neš' zbrčkala... Sad
Malo vježbam s novom kamericom i snimanjem, postoji li kakav jednostavan program za editing?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer pet kol 08, 2014 12:16 am

Ligeja je napisao/la:


Ona koja mu je otela brodić?  Laugh

Ne, tu koja mu je ukrala brodić je namlatio i više se ista nikada nije pojavila na našoj plaži.  Laugh
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet kol 08, 2014 12:24 am

whisperer je napisao/la:
escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Naravno, nešto sam zeznula s videom.. ne znam ga postaviti. Happy

Sad ćemo nas dvije to učas riješiti... Video se postavlja ovako:

Slijedi upute.

Esco?


 angel

vec sam detaljno prije mjesec dana objasnio na p.p. cijeli postupak   Cry   Cry   Cry 

Ne samo da si mi objasnio, već sam ga tebi i Li poslala, a sada sam neš' zbrčkala... Sad
Malo vježbam s novom kamericom i snimanjem, postoji li kakav jednostavan program za editing?

pa imas lijevo na stranici link za forum kopi paste cuda radi. samo paste u post najprije kliknes prewiev ako vidis klip onda ok ako su samo linkovi onda ponovi sa drugim linkom.

editing?

windows movie maker. imas ga vec instaliranog na kompu.

ako ga nemas onda

http://windows.microsoft.com/en-au/windows/get-movie-maker-download

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer pet kol 08, 2014 12:36 am

Da, ja sam krivi link kopirala i pokušala priljepiti. Dok sam shvatila da se radi o krivom linku, prozorčić sa uploadom je već bio zatvoren. Happy

Nisam imala pojma da je instaliran na kompu. Očito je da nemam pojma ni što mi se dešava na kompu... confused
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet kol 08, 2014 12:45 am

whisperer je napisao/la:Da, ja sam krivi link kopirala i pokušala priljepiti. Dok sam shvatila da se radi o krivom linku, prozorčić sa uploadom je već bio zatvoren. Happy

Nisam imala pojma da je instaliran na kompu. Očito je da nemam pojma ni što mi se dešava na kompu... confused

uploadaj ponovo. ili ako imas svoj account a imas jer sam vidio onda se logiras u svoj account i tamo su ti linkovi.

windows movie maker je dio Windowsa znaci imas taj movie editor oduvijek. nije ti trebao pa nisi ni skuzila da je vec instaliran.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet kol 08, 2014 12:50 am

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:


Ona koja mu je otela brodić?  Laugh

Ne, tu koja mu je ukrala brodić je namlatio i više se ista nikada nije pojavila na našoj plaži.  Laugh

Isti mater. : )) :P

Je l` me mrziš, je l` me jako mrziš? Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet kol 08, 2014 12:51 am

escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Naravno, nešto sam zeznula s videom.. ne znam ga postaviti. Happy

Sad ćemo nas dvije to učas riješiti... Video se postavlja ovako:

Slijedi upute.

Esco?


 angel

vec sam detaljno prije mjesec dana objasnio na p.p. cijeli postupak   Cry   Cry   Cry 

 zubo 

I upalilo je. Vidjeh snimku.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 2 Empty Re: Obične priče

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 17. Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.