Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obične priče

+5
whisperer
iluzija
darla_
urbanstyle
Lena
9 posters

Stranica 3 / 17. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer pet kol 08, 2014 12:43 pm

escaped je napisao/la:

uploadaj ponovo. ili ako imas svoj account a imas jer sam vidio onda se logiras u svoj account i tamo su ti linkovi.

windows movie maker je dio Windowsa znaci imas taj movie editor oduvijek. nije ti trebao pa nisi ni skuzila da je vec instaliran.

Budi ljubazan pa mi reci koji mi je account jer ja ni ne znam da ga imam, kamo li da znam koji nick, mail ili što je već potrebito ... Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer pet kol 08, 2014 12:50 pm

Ligeja je napisao/la:



Isti mater. : )) :P

Je l` me mrziš, je l` me jako mrziš? Grin

A gle, ne mrzim te, ali ću ti vratiti pa će bit' pi*darije... : ))

___

Čudno je to kada si uvjeren kako imaš milo i drago dijete. Kada mu prilaze ženskice on sve nešto koluta okicama i komplimentira, pozer čisti. Onda uleti ta curica koja mu otme brodić iz ruke, a iz njega bukne takav bijes da je i mene prestrašio. Oke mu se povečale 300 na sat, stiso je zubiće i uhvatio malecnu za vrat i bacio ju na pod. Zatim je sjeo na nju i stiskao joj šakicu dok ista nije popustila i otpustila brodić. On ga je fino uzeo i opet transformirao sebe u anđelka, kao da se ništa nije desilo. Ostala sam paralizirana od iznenađenja.. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet kol 08, 2014 2:41 pm

whisperer je napisao/la:
escaped je napisao/la:

uploadaj ponovo. ili ako imas svoj account a imas jer sam vidio onda se logiras u svoj account i tamo su ti linkovi.

windows movie maker je dio Windowsa znaci imas taj movie editor oduvijek. nije ti trebao pa nisi ni skuzila da je vec instaliran.

Budi ljubazan pa mi reci koji mi je account jer ja ni ne znam da ga imam, kamo li da znam koji nick, mail ili što je već potrebito ... Happy

sad sam pogledao filmic i nemas account ni nick nista uploadala si kao svaki anonimus meni se onomad bilo ucinilo kao da imas account i profil. ali mozes se registrovati i kasnije logovati u svoj novi profil. registrujes se djabe dakle free.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer sub kol 09, 2014 12:33 am

Mrzi me ovo komplikovano registrovanje. Mnogo bre glup narod se registruje za nešto što može za džabe da ima...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by *madonna* ned kol 10, 2014 12:34 am

htjela bih reći BRAVO  za whisp! odličan avatar, lijepa žena .... 


trebalo bi spojiti moje i tvoje dijete. ugovoriti im dejt u kakvom parkiću .... pozeri oboje, manekeni. ona bi, mislim, bila sa njim nježnija. ali kao što si ti na drugoj temi rekla, iznenadiš se u svom djetetu, neočekivano .... Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost ned kol 10, 2014 6:53 pm

whisperer je napisao/la:Mrzi me ovo komplikovano registrovanje. Mnogo bre glup narod se registruje za nešto što može za džabe da ima...

ja te nista ne razumem. a kazu da kad pricas srpski da te ceo svet razume. neznam, djabe je zato i je komplikovano. ali moze da bidne al ne mora da znaci...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Sco uto kol 12, 2014 11:39 am

Lena je napisao/la:bolje da ja ne započinjem sa pričama uspavljivanja mališana......ali poprilično sam se i nasmijala iako znam da vam nije do smijanja.....no prošla sam i ja tu fazu..... zubo 
mali je za dnevno spavanje uvijek bio težak....onako čuješ priče djeca spavaju po danu,a ovaj moj zaspe 15 minuta i buđenjeeeee......i tako  dugooo duuugo....onad je došala i miss mališanka,pa je išlo duplo uspavljivane......na kraju sam ja zaspala,a oni oboje uglavnom budni  Laugh 
ali je srećom mali uvijek relativno ok spavao noću....ona ne.....tek oko 3 i po je počela cijelu noć u komadu....tu ne računam dozivanje : meeeemaaaa....i onda je uzmem dekicu i do nje.....onako automatski sam to odrađivala i zaspala kao da nisam prekinula san....
uglavnom....njima treba sna,ali se ne daju tako lako.....tako da ne znam šta kazat osim snalazite se kako znate  Cool  zubo


uhhhh.... kad se samo setim....

najveći uspjeh je bilo ovo moja dva uskladiti da zajedno ubiju oko popodne.... trajalo je par meseci.... ali kad smo uspjeli..... nirvana.... dve, dve i pol čuke mira....  bounce bounce 
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 13, 2014 2:42 am

e da je veceras Dromsin bila s menom al bi dijelila samare lijevo i desno. steta sta nemogu opisat sitjuesn u tom disco clubu kako to zna Dromsin, ali sjetio sam se Dromsin kad sam bio na sanku, metar iznad mene pici zvucnik 110 decibela ovaj talijan croato do mene mi nesto parla u uvo a ja ga ne kuzim kurca sta prica, konobaru kojeg poznam kazem daj rashladi malo prostor jer je bilo ubitacno vruce i on izvuce tlacnu bocu sa CO2 otvori ventil bez reduktora i siba. ja mu kazem poslije e sad je bas dobra atmosfera puna CO2, lik s kom sam dosao otvorili su mu se ventili i on bi sad u tom kupleraju zaruzio do jutra a tako se nismo dogovorili. dogovorili smo ic na jedno pivo ajd moze dva i stop. nema vise. a on bi dalje. pa di ces dalje bog te jebo da mi platis tri kasete piva ja necu popit ni jednu da ga jebes. kad je dosta je dosta i amen. za mene je dogovor zakon. u medjuvremenu se iza nas pocela skupljat neka nadobudna krvolocna ekipa koju ja odmah snimio i dao im verbalno na znanje i ravnanje da odjebu inace ce bit krvi njihove po cijelom discu i likovi su malo tentali i kad su skuzili da sam malo tvrdji orah, otisli malo dalje. ovaj talijan croato to uopce nije primijetio bili bi ga orobili samo tako ostao bi bez eura. ima jos nastavak sutra sad idem spavat.
Dromsin, da si u Puli srusimo Pulu ko Kartagu je sravnimo sa zemljom.
ali bila si mi podrska nocas barem virtualna, jebemu boga sta ja moram sve trpit pa di ce mi dusa majku mu jebem da mu jebem. uz Isusa mog rodje di ce drugdje.
jos sam nesto htio tipkat ali otisla mi misao. vratila se misao ali meni se spava.
jebe me ovo tipkanje nije to to. drukcije je u zivo kad pricas ali ajd. uglavnom lika sam pustio neka banci a ja otisao doma pjeske jebe se meni ne bu mene niko jebal.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 13, 2014 10:28 am

escaped je napisao/la:e da je veceras Dromsin bila s menom al bi dijelila samare lijevo i desno. steta sta nemogu opisat sitjuesn u tom disco clubu kako to zna Dromsin, ali sjetio sam se Dromsin kad sam bio na sanku, metar iznad mene pici zvucnik 110 decibela ovaj talijan croato do mene mi nesto parla u uvo a ja ga ne kuzim kurca sta prica, konobaru kojeg poznam kazem daj rashladi malo prostor jer je bilo ubitacno vruce i on izvuce tlacnu bocu sa CO2 otvori ventil bez reduktora i siba. ja mu kazem poslije e sad je bas dobra atmosfera puna CO2, lik s kom sam dosao otvorili su mu se ventili i on bi sad u tom kupleraju zaruzio do jutra a tako se nismo dogovorili. dogovorili smo ic na jedno pivo ajd moze dva i stop. nema vise. a on bi dalje. pa di ces dalje bog te jebo da mi platis tri kasete piva ja necu popit ni jednu da ga jebes. kad je dosta je dosta i amen. za mene je dogovor zakon. u medjuvremenu se iza nas pocela skupljat neka nadobudna krvolocna ekipa koju ja odmah snimio i dao im verbalno na znanje i ravnanje da odjebu inace ce bit krvi njihove po cijelom discu i likovi su malo tentali i kad su skuzili da sam malo tvrdji orah, otisli malo dalje. ovaj talijan croato to uopce nije primijetio bili bi ga orobili samo tako ostao bi bez eura. ima jos nastavak sutra sad idem spavat.
Dromsin, da si u Puli srusimo Pulu ko Kartagu je sravnimo sa zemljom.
ali bila si mi podrska nocas barem virtualna, jebemu boga sta ja moram sve trpit pa di ce mi dusa majku mu jebem da mu jebem. uz Isusa mog rodje di ce drugdje.
jos sam nesto htio tipkat ali otisla mi misao. vratila se misao ali meni se spava.
jebe me ovo tipkanje nije to to. drukcije je u zivo kad pricas ali ajd. uglavnom lika sam pustio neka banci a ja otisao doma pjeske jebe se meni ne bu mene niko jebal.
ti i moj čuksi  Love 
jebeno dobivam napade bjesa, postala sam toga svjesna ,
pa kad naleti duboko dišem i brojim do dest
dva tjedna sam se uspjela iskontrolirat
jučer je bila erupcija

svaki šizik sebe stavlja na prvo mjesto ja,ja , ja , meni rade ovo - ono, al fakat mi rade i pun mi je kurac.
Sve je dobro dok ideš niz dlaku, al ja stalno jebem kontru u zadnje vrijeme
I nema se smisla žalit jer mi pomoći ne možeš a ovi koji čire sa strane dobivaju materijal za prcanje

U ponedjeljak navečer sin javlja, mali sutra ne dolazi kod tebe
Ok
Jučer nitko ne zove jel dolazi il ne dolazi
-Veli mlađi pa ne trebaju te zvati , rekao je "sutra" to znači jedan dan.
buš videl rekoh, da mali nebu došel
-Ma ti se preveč uzrujavaš bez veze
Pa kak da se ne uzrujavam, dali da kupim ujutro pecivo, dali kuham za malog ( kad on dolazi uvjek imamo neko varivo ili juhe jer to najviše voli jesti), dali se moram žuriti iz šetnje ili ne moram. 
- ak ne dođe ja ću bratu reči da je smrad
Mali nije došao

sitnica 

Ono sa erupcijom ide Brke, 
eruptiram na laž i prešučivanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Lena čet kol 14, 2014 6:55 am

a ja ću malo o svekrvi  Laugh 
sitna ženica,ali čelične naravi ......ima vikendicu i jedva dočeka ljeto da ode tamo i redi vrt i odmara....i neka....i zaslužila je.....
ona je picajzlast tip (dromsin  Grin ),no eto sad valjda kuži da ne treba svakoga gnjavit sa 100 sitnica i pizdarija jer smo i mi i antončev brat i family (brat,žena i dvoje sad već velike dice) odustali od čestih odlazaka na vikendicu i kupanja tamo....a najviše zbog nje.....
treba se radit ovo kako ona kaže,ne hazit mokrim nogama po balkonu nakon mora,ne vikat djeca,pa ima toga ohoho......
iako je malo ostarila i popustila ne može ona protiv sebe.....
i onda se čudi šta ne idemo tamo češće.....
a prije par godina bila je slomila nogu i morala ostat u splitu i mirovat....bože mi prosti bili smo sami tamo tjedan dana i nikad lipšeg odmora....al sad.....ja izbjegavam spavanje tamo.....idemo ujutro....kupanjac,ručak i navečer doma....
ja ne mogu trpit njene filmove više dana,a ni niko drugi....
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 14, 2014 8:23 am

Lena je napisao/la:a ja ću malo o svekrvi  Laugh 
sitna ženica,ali čelične naravi ......ima vikendicu i jedva dočeka ljeto da ode tamo i redi vrt i odmara....i neka....i zaslužila je.....
ona je picajzlast tip (dromsin  Grin ),no eto sad valjda kuži da ne treba svakoga gnjavit sa 100 sitnica i pizdarija jer smo i mi i antončev brat i family (brat,žena i dvoje sad već velike dice) odustali od čestih odlazaka na vikendicu i kupanja tamo....a najviše zbog nje.....
treba se radit ovo kako ona kaže,ne hazit mokrim nogama po balkonu nakon mora,ne vikat djeca,pa ima toga ohoho......
iako je malo ostarila i popustila ne može ona protiv sebe.....
i onda se čudi šta ne idemo tamo češće.....
a prije par godina bila je slomila nogu i morala ostat u splitu i mirovat....bože mi prosti bili smo sami tamo tjedan dana i nikad lipšeg odmora....al sad.....ja izbjegavam spavanje tamo.....idemo ujutro....kupanjac,ručak i navečer doma....
ja ne mogu trpit njene filmove više dana,a ni niko drugi....
 Laugh 
ja nisam u takvoj situaciji kao tvoja sveki , otrpim za pol dana kad dođe ekipa  angel 
Istina je da sam picajzla, ne tjeram goste da mi išta rade po kući ili dvorištu,al bome nedam da mi sa cipelama ili tenisicama odu u blatan vrt i onda gaze po kući, ili da mi klinac sa zmazanim od nutele rukama lovi zastore i tapicirunge po krevetima. Nije da se opravdavam, , takva sam i bok kome krivo kome pravo. U svojoj kući nek si svako radi kak mu volja .

No moram napisati slučaj susjede,   
Sveki  ( sada pokojna) ima kuću na Krku na ljetovanje joj dolazili sinovi sa svojom familijom. Redila je i čistila za njima, nije srala kao što bi ja. Kad je umrla, dolazili i dalje jedno vrijeme sinovi, jedno vrijeme rekoh jer ubrzo je došlo do raskola, nebum ja čistila, nebum ja. Pukla daska za zahod , pokvario se bojler, namještaj u kurcu izgrizla ga sol, nebu ja kupil novo nije se meni dogodilo i eto ljetovanju je kraj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 14, 2014 9:01 am

nevjerojatno kak se ljudi drukče ponašaju kad su na svom ili kad su na tuđem

Kad smo kod ljetovanja onda samo u hotelu apsolutno ne trebaš niš delati od posteljine, kupaone,podova.....
No već kad si u apartmanu nemreš deset dana srat ili se tuširat a da bar jednom ne opereš svinjac u kupaoni, pa i krevete si složiš ilu jutrom ili navečer.
Zašto neki misle da kad dođu nekome u goste pogotovo na GO apsolutno ne trebaju za sobom niš počistiti.
Snaha i sin i njihov veliki pas su bili 5 tjdana kod mene dok im se urđival stan. Ostali bi i dulje još kakvih 2 mjeseca dok im se ne napravi kuhinja po naruđbi, al nisam pristala.
U tih pet tjedan ak su dva puta usisali i tri puta posližili krevet ( soba u kojoj su bili nije spavaća soba pa sad zatvoriš vrata i ko ga jebe), kupaonu nisu oprali niti jednom, niti se ponudili da operu, pranje podova  0 bodova. Posteljinu su promjenili kad sam pital jel bi promjenili. 
Mi smo tada mjenjali stolariju imala sam majstore, sin ode raditi a snaha u frentu, bez da složi krevet i naravno pes ostaje samnom.
Bila sam jebeno ljuta. Htjeli su da dolaze na koštu kod mene dok im ne dođe kuhinja a spavat će kod sebe u stanu. Nisam pristala ni na to.
Ja da cukam iz dućana i načekavam kad i dal buju došli ne dolazi u obzir.

Na smeće su bahato bacili štednjak tri godine star. Rekoh kupit ću vam ja jedan mali rešo pa snaha polako stigne ujutro kuhat i onak je doma na "održavanju trudnoće".
Vjerojatno su mi to zamjerili pa nisam dve godine bila dobro došla u životu unuka. A i sad me skinu skurca i odjebu samo tak, kad im ne trebam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 14, 2014 9:21 am

subota prije dva tjedna

-jeste doma oko 5 bumo došli na kavu

jesmo

Došli su na kavu snaha, unuk ,sin, pes, sve 5 al kužim da nekaj hočeju al ni mu ni be
- pitam idete na more
- možda početkom devetog
otišli su i za pol sata zvoni mob. sinko zove
Mi bi sutra skočili na Krk na kupanje jel možeš pričuvati pesa
- mogu ak sam ja jedino rješenje
( ne volim čuvati njihovog pesa, pes je izuzetno dobar al je ogroman, i neću da im to uđe u naviku jer će mi ga ostavljati kad god im se digne, kao što ga ostavljaju teti )

Ujutro su dopelali psa, u autu vidim i snahina sestra. 
Tlak mi je skoočil na 1000
Dakle njenu sestru su mogli povesti jer bu im bedinala oko klinca a brat nije pital svog brata invalida bili i on možda sa njima na kupanje.
To bi mu bila dodatna briga moral bi mu dati ruku da ode od ručnika do vode i natrag.
I onda se sjetim kak sam prije tri tjedna rekla snahi da bi otišli jedan dan u toplice i zeli maloga a Piku ću ostaviti kod susede. Pička nije se ponudila i rekla kakva susjeda, pa ja ću je pričuvati. 

Ma gamad, kad su se vratili nisam niš rekla, govor tjela je sve rekel.
Za kaznu djete nije došlo k men nego sestri iako je plakal da bi kod Hihi.
Onda su mi ga dali na jedan dan.
Jučer navečer me je sin zval da jel bi mali mogel bit na čuvanju sljedeći tjedan i preko noći petak na suboti i subotu na nedjelju oni idu u N. Vinodolski na svadbu.
Može.
( pes opet ide teti  zubo )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 14, 2014 9:25 am

dosta sam trkeljala, odoh picajzit po stanu  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by besposlenpop čet kol 14, 2014 9:33 pm

Lena je napisao/la:...
a prije par godina bila je slomila nogu i morala ostat u splitu i mirovat....bože mi prosti bili smo sami tamo tjedan dana i nikad lipšeg odmora...
A onda znate šta vam je činit ...  teet 




















Obične priče - Page 3 -banana-peel
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by besposlenpop čet kol 14, 2014 9:43 pm

dromsin je napisao/la:...
Snaha i sin i njihov veliki pas su bili 5 tjdana kod mene dok im se urđival stan. Ostali bi i dulje još kakvih 2 mjeseca dok im se ne napravi kuhinja po naruđbi, al nisam pristala. ...
Evo čemu služi IKEA!  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by besposlenpop čet kol 14, 2014 9:47 pm

dromsin je napisao/la:subota prije dva tjedna

-jeste doma oko 5 bumo došli na kavu

jesmo

Došli su na kavu snaha, unuk ,sin, pes, sve 5 al kužim da nekaj hočeju al ni mu ni be
- pitam idete na more
- možda početkom devetog
otišli su i za pol sata zvoni mob. sinko zove
Mi bi sutra skočili na Krk na kupanje jel možeš pričuvati pesa
- mogu ak sam ja jedino rješenje
( ne volim čuvati njihovog pesa, pes je izuzetno dobar al je ogroman, i neću da im to uđe u naviku jer će mi ga ostavljati kad god im se digne, kao što ga ostavljaju teti )

Ujutro su dopelali psa, u autu vidim i snahina sestra. 
Tlak mi je skoočil na 1000
Dakle njenu sestru su mogli povesti jer bu im bedinala oko klinca a brat nije pital svog brata invalida bili i on možda sa njima na kupanje.
To bi mu bila dodatna briga moral bi mu dati ruku da ode od ručnika do vode i natrag.
I onda se sjetim kak sam prije tri tjedna rekla snahi da bi otišli jedan dan u toplice i zeli maloga a Piku ću ostaviti kod susede. Pička nije se ponudila i rekla kakva susjeda, pa ja ću je pričuvati. 

Ma gamad, kad su se vratili nisam niš rekla, govor tjela je sve rekel.
Za kaznu djete nije došlo k men nego sestri iako je plakal da bi kod Hihi.
Onda su mi ga dali na jedan dan.
Jučer navečer me je sin zval da jel bi mali mogel bit na čuvanju sljedeći tjedan i preko noći petak na suboti i subotu na nedjelju oni idu u N. Vinodolski na svadbu.
Može.
( pes opet ide teti  zubo )
Jebate ti tvoji Budenbrokovi, ja to niš ne kužim ko tu koga jebe. Kaj vam nije jednostavnije živit bez da oponašate američke sapunice?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 14, 2014 10:30 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:subota prije dva tjedna

-jeste doma oko 5 bumo došli na kavu

jesmo

Došli su na kavu snaha, unuk ,sin, pes, sve 5 al kužim da nekaj hočeju al ni mu ni be
- pitam idete na more
- možda početkom devetog
otišli su i za pol sata zvoni mob. sinko zove
Mi bi sutra skočili na Krk na kupanje jel možeš pričuvati pesa
- mogu ak sam ja jedino rješenje
( ne volim čuvati njihovog pesa, pes je izuzetno dobar al je ogroman, i neću da im to uđe u naviku jer će mi ga ostavljati kad god im se digne, kao što ga ostavljaju teti )

Ujutro su dopelali psa, u autu vidim i snahina sestra. 
Tlak mi je skoočil na 1000
Dakle njenu sestru su mogli povesti jer bu im bedinala oko klinca a brat nije pital svog brata invalida bili i on možda sa njima na kupanje.
To bi mu bila dodatna briga moral bi mu dati ruku da ode od ručnika do vode i natrag.
I onda se sjetim kak sam prije tri tjedna rekla snahi da bi otišli jedan dan u toplice i zeli maloga a Piku ću ostaviti kod susede. Pička nije se ponudila i rekla kakva susjeda, pa ja ću je pričuvati. 

Ma gamad, kad su se vratili nisam niš rekla, govor tjela je sve rekel.
Za kaznu djete nije došlo k men nego sestri iako je plakal da bi kod Hihi.
Onda su mi ga dali na jedan dan.
Jučer navečer me je sin zval da jel bi mali mogel bit na čuvanju sljedeći tjedan i preko noći petak na suboti i subotu na nedjelju oni idu u N. Vinodolski na svadbu.
Može.
( pes opet ide teti  zubo )
Jebate ti tvoji Budenbrokovi, ja to niš ne kužim ko tu koga jebe. Kaj vam nije jednostavnije živit bez da oponašate američke sapunice?
mene svi jebu bez kurca  Laugh  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet kol 15, 2014 12:38 am

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:subota prije dva tjedna

-jeste doma oko 5 bumo došli na kavu

jesmo

Došli su na kavu snaha, unuk ,sin, pes, sve 5 al kužim da nekaj hočeju al ni mu ni be
- pitam idete na more
- možda početkom devetog
otišli su i za pol sata zvoni mob. sinko zove
Mi bi sutra skočili na Krk na kupanje jel možeš pričuvati pesa
- mogu ak sam ja jedino rješenje
( ne volim čuvati njihovog pesa, pes je izuzetno dobar al je ogroman, i neću da im to uđe u naviku jer će mi ga ostavljati kad god im se digne, kao što ga ostavljaju teti )

Ujutro su dopelali psa, u autu vidim i snahina sestra. 
Tlak mi je skoočil na 1000
Dakle njenu sestru su mogli povesti jer bu im bedinala oko klinca a brat nije pital svog brata invalida bili i on možda sa njima na kupanje.
To bi mu bila dodatna briga moral bi mu dati ruku da ode od ručnika do vode i natrag.
I onda se sjetim kak sam prije tri tjedna rekla snahi da bi otišli jedan dan u toplice i zeli maloga a Piku ću ostaviti kod susede. Pička nije se ponudila i rekla kakva susjeda, pa ja ću je pričuvati. 

Ma gamad, kad su se vratili nisam niš rekla, govor tjela je sve rekel.
Za kaznu djete nije došlo k men nego sestri iako je plakal da bi kod Hihi.
Onda su mi ga dali na jedan dan.
Jučer navečer me je sin zval da jel bi mali mogel bit na čuvanju sljedeći tjedan i preko noći petak na suboti i subotu na nedjelju oni idu u N. Vinodolski na svadbu.
Može.
( pes opet ide teti  zubo )
Jebate ti tvoji Budenbrokovi, ja to niš ne kužim ko tu koga jebe. Kaj vam nije jednostavnije živit bez da oponašate američke sapunice?
mene svi jebu bez kurca  Laugh  Laugh

meni je ovo poucno stivo. najbolja odluka u zivotu mi je da se nikad nisam ozenio i niti nemam namjeru. sinovi, kceri, unuke i unuci...pa to ne bi pozelio ni najgorem neprijatelju a da ne govorim o uzoj i rastrkanoj rodbini koja ti dodatno zagorcava zivot.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet kol 15, 2014 10:36 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:subota prije dva tjedna

-jeste doma oko 5 bumo došli na kavu

jesmo

Došli su na kavu snaha, unuk ,sin, pes, sve 5 al kužim da nekaj hočeju al ni mu ni be
- pitam idete na more
- možda početkom devetog
otišli su i za pol sata zvoni mob. sinko zove
Mi bi sutra skočili na Krk na kupanje jel možeš pričuvati pesa
- mogu ak sam ja jedino rješenje
( ne volim čuvati njihovog pesa, pes je izuzetno dobar al je ogroman, i neću da im to uđe u naviku jer će mi ga ostavljati kad god im se digne, kao što ga ostavljaju teti )

Ujutro su dopelali psa, u autu vidim i snahina sestra. 
Tlak mi je skoočil na 1000
Dakle njenu sestru su mogli povesti jer bu im bedinala oko klinca a brat nije pital svog brata invalida bili i on možda sa njima na kupanje.
To bi mu bila dodatna briga moral bi mu dati ruku da ode od ručnika do vode i natrag.
I onda se sjetim kak sam prije tri tjedna rekla snahi da bi otišli jedan dan u toplice i zeli maloga a Piku ću ostaviti kod susede. Pička nije se ponudila i rekla kakva susjeda, pa ja ću je pričuvati. 

Ma gamad, kad su se vratili nisam niš rekla, govor tjela je sve rekel.
Za kaznu djete nije došlo k men nego sestri iako je plakal da bi kod Hihi.
Onda su mi ga dali na jedan dan.
Jučer navečer me je sin zval da jel bi mali mogel bit na čuvanju sljedeći tjedan i preko noći petak na suboti i subotu na nedjelju oni idu u N. Vinodolski na svadbu.
Može.
( pes opet ide teti  zubo )
Jebate ti tvoji Budenbrokovi, ja to niš ne kužim ko tu koga jebe. Kaj vam nije jednostavnije živit bez da oponašate američke sapunice?
mene svi jebu bez kurca  Laugh  Laugh

meni je ovo poucno stivo. najbolja odluka u zivotu mi je da se nikad nisam ozenio i niti nemam namjeru. sinovi, kceri, unuke i unuci...pa to ne bi pozelio ni najgorem neprijatelju a da ne govorim o uzoj i rastrkanoj rodbini koja ti dodatno zagorcava zivot.
sad bi ja htela biti "Pale sam na svijetu"
al zajeb je zajeb

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Lena sub kol 16, 2014 9:50 am

dromsin je napisao/la:
Lena je napisao/la:a ja ću malo o svekrvi  Laugh 
sitna ženica,ali čelične naravi ......ima vikendicu i jedva dočeka ljeto da ode tamo i redi vrt i odmara....i neka....i zaslužila je.....
ona je picajzlast tip (dromsin  Grin ),no eto sad valjda kuži da ne treba svakoga gnjavit sa 100 sitnica i pizdarija jer smo i mi i antončev brat i family (brat,žena i dvoje sad već velike dice) odustali od čestih odlazaka na vikendicu i kupanja tamo....a najviše zbog nje.....
treba se radit ovo kako ona kaže,ne hazit mokrim nogama po balkonu nakon mora,ne vikat djeca,pa ima toga ohoho......
iako je malo ostarila i popustila ne može ona protiv sebe.....
i onda se čudi šta ne idemo tamo češće.....
a prije par godina bila je slomila nogu i morala ostat u splitu i mirovat....bože mi prosti bili smo sami tamo tjedan dana i nikad lipšeg odmora....al sad.....ja izbjegavam spavanje tamo.....idemo ujutro....kupanjac,ručak i navečer doma....
ja ne mogu trpit njene filmove više dana,a ni niko drugi....
 Laugh 
ja nisam u takvoj situaciji kao tvoja sveki , otrpim za pol dana kad dođe ekipa  angel 
Istina je da sam picajzla, ne tjeram goste da mi išta rade po kući ili dvorištu,al bome nedam da mi sa cipelama ili tenisicama odu u blatan vrt i onda gaze po kući, ili da mi klinac sa zmazanim od nutele rukama lovi zastore i tapicirunge po krevetima. Nije da se opravdavam, , takva sam i bok kome krivo kome pravo. U svojoj kući nek si svako radi kak mu volja .

No moram napisati slučaj susjede,   
Sveki  ( sada pokojna) ima kuću na Krku na ljetovanje joj dolazili sinovi sa svojom familijom. Redila je i čistila za njima, nije srala kao što bi ja. Kad je umrla, dolazili i dalje jedno vrijeme sinovi, jedno vrijeme rekoh jer ubrzo je došlo do raskola, nebum ja čistila, nebum ja. Pukla daska za zahod , pokvario se bojler, namještaj u kurcu izgrizla ga sol, nebu ja kupil novo nije se meni dogodilo i eto ljetovanju je kraj.

ma nije ona loša,al ima mušica u pm! 
sad je već skupila i godina,pa je njena "prava priroda" malo i popustila.....
pa počistit i poredit mogu i ja....nije problem i svi radimo dio posla kad smo kod nje na vikendici....ali ona nema šanse pustit nas da budemo sami 3 dana....kaže dođite ja ću vam kuhat.....mislim možemo i sami kuhat,pa eto svede se na brzinski dolazak i odlazak,a pitat je da budemo sami neću.....a neće ni gospon antiša  zubo  uvridila bi se samo tako....znam to.....

inače....ni ja ne dam djeci da sa blatom hodaju uokolo....cipele se skinu i očiste....a bome ni sa šporkim rukama.....naučili su to odmalena.....mislim reda mora bit.....tako da ne misliš da ja dam klincima da mažu čokoladu po zidovima  Grin 


ne kužim gotovanske osobe...jebo te ako im se sve servira može i ide,a ako ne nema ih skoro ni u vlastitoj kući.....


Zadnja promjena: Lena; sub kol 16, 2014 9:51 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : biže slova i redovi)
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Lena sub kol 16, 2014 9:54 am

dromsin je napisao/la:nevjerojatno kak se ljudi drukče ponašaju kad su na svom ili kad su na tuđem

Kad smo kod ljetovanja onda samo u hotelu apsolutno ne trebaš niš delati od posteljine, kupaone,podova.....
No već kad si u apartmanu nemreš deset dana srat ili se tuširat a da bar jednom ne opereš svinjac u kupaoni, pa i krevete si složiš ilu jutrom ili navečer.
Zašto neki misle da kad dođu nekome u goste pogotovo na GO apsolutno ne trebaju za sobom niš počistiti.
Snaha i sin i njihov veliki pas su bili 5 tjdana kod mene dok im se urđival stan. Ostali bi i dulje još kakvih 2 mjeseca dok im se ne napravi kuhinja po naruđbi, al nisam pristala.
U tih pet tjedan ak su dva puta usisali i tri puta posližili krevet ( soba u kojoj su bili nije spavaća soba pa sad zatvoriš vrata i ko ga jebe), kupaonu nisu oprali niti jednom, niti se ponudili da operu, pranje podova  0 bodova. Posteljinu su promjenili kad sam pital jel bi promjenili. 
Mi smo tada mjenjali stolariju imala sam majstore, sin ode raditi a snaha u frentu, bez da složi krevet i naravno pes ostaje samnom.
Bila sam jebeno ljuta. Htjeli su da dolaze na koštu kod mene dok im ne dođe kuhinja a spavat će kod sebe u stanu. Nisam pristala ni na to.
Ja da cukam iz dućana i načekavam kad i dal buju došli ne dolazi u obzir.

Na smeće su bahato bacili štednjak tri godine star. Rekoh kupit ću vam ja jedan mali rešo pa snaha polako stigne ujutro kuhat i onak je doma na "održavanju trudnoće".
Vjerojatno su mi to zamjerili pa nisam dve godine bila dobro došla u životu unuka. A i sad me skinu skurca i odjebu samo tak, kad im ne trebam

ja ti to isto ne kužim...jel to neodgoj?šta li.....
ako sam u goszima bogami pazim i više nego na svoje......meni je to normalno.....
ovdje di ljetujemo na komiži kad idmeo ća sve ostavimo i urednije nego šta je bilo.....meni je to nekako normalno....žena treba samo oprat posteljinu iza nas....ostalo je stvaro čisto.....uvijek nazove i zahvali i kaže da smo najbolji gosti  Laugh
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sub kol 16, 2014 5:32 pm

Lena je napisao/la:


ma nije ona loša,al ima mušica u pm! 
sad je već skupila i godina,pa je njena "prava priroda" malo i popustila.....
pa počistit i poredit mogu i ja....nije problem i svi radimo dio posla kad smo kod nje na vikendici....ali ona nema šanse pustit nas da budemo sami 3 dana....kaže dođite ja ću vam kuhat.....mislim možemo i sami kuhat,pa eto svede se na brzinski dolazak i odlazak,a pitat je da budemo sami neću.....a neće ni gospon antiša  zubo  uvridila bi se samo tako....znam to.....

inače....ni ja ne dam djeci da sa blatom hodaju uokolo....cipele se skinu i očiste....a bome ni sa šporkim rukama.....naučili su to odmalena.....mislim reda mora bit.....tako da ne misliš da ja dam klincima da mažu čokoladu po zidovima  Grin 


ne kužim gotovanske osobe...jebo te ako im se sve servira može i ide,a ako ne nema ih skoro ni u vlastitoj kući.....
Uvjek je kčerkama lakše reći materi kaj im je na umu, neg muškima, ne znam zakaj.
Pretpostavljam da sveki voli kad dođete i kad joj je gužva par dana, sve preko više toga joj je i previše. Maknit se , nije joj ni palo na pamet, jer bi se sigurno makla, al sirota ne kuži da bi to vama pasalo. Bez komunikacije se tu neda niš napraviti.
Gledam iz svoje perspektive, tih nedeljnjih roštiljanja.
Volim tu gužvu, zezanje, smjeh, zajebanciju al volim kaj poslje ručka ne zasjednu nek se žure doma izvaliti i variti  Laugh 
Ponesu ostanjke i bris.
A ja nabezaka vratim sve kak treba biti po protokolu u mojoj glavi, izvalim se i ja  varim.

Taj nedostatak komunikacije, strah od uvređenosti,želje za mirom u kući i odnosima nas još više udaljuje.

Meni je krivo kaj nisu moji postavili pitanje 
Zašto si mrgud, pristala si pričuvati cucka , kaj se onda ljutiš
Ja bi onda nabrojila sve kaj me je zasmetalo 

Ili da su postavili pitanje zakaj neću da budu kod mene još dva meseca, dok ne dođe kuhinja.

Pretpostavljam da oni znaju odgovore jer nisu glupi al si uzimaju za pravo da sam ja na izvolte uvjek i da kao mater nebi smjela reči "Ne"
Ili možda ništa od toga, ne razmišljaju o ničem osim o sebi i svojim potrebama.

Rekla mi snaha jednom prilikom želim još jedno dijete da baš budu prava braća ili sestre, ne ono polusestre, jer je to neraskidiva veza.
Gledam  na fajsu ona sa sestrom, ovde, onde, slika na sliku, moji sinovi se niš ne naslikavaju, nigde zajednički ne odlaze a braća po krvi i samo 22 mjeseca razlika među njima, a između sestara jedno 6 godina.

rekla jesam jednom prilikom al ko da i nisam, nije me se čulo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sub kol 16, 2014 5:36 pm

Lena je napisao/la:


ja ti to isto ne kužim...jel to neodgoj?šta li.....
ako sam u goszima bogami pazim i više nego na svoje......meni je to normalno.....
ovdje di ljetujemo na komiži kad idmeo ća sve ostavimo i urednije nego šta je bilo.....meni je to nekako normalno....žena treba samo oprat posteljinu iza nas....ostalo je stvaro čisto.....uvijek nazove i zahvali i kaže da smo najbolji gosti  Laugh
neki kažu da su na GO a to znači ne raditi ama baš ništa.
Tak je i žena rekla za nas , makar smo bili sa pesom u apartmanu , da se ni ne zna da je tu bil i pes.A jedva nas je uzela sa čuksijem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Lena uto kol 19, 2014 6:39 pm

dromsin je napisao/la:
Lena je napisao/la:


ja ti to isto ne kužim...jel to neodgoj?šta li.....
ako sam u goszima bogami pazim i više nego na svoje......meni je to normalno.....
ovdje di ljetujemo na komiži kad idmeo ća sve ostavimo i urednije nego šta je bilo.....meni je to nekako normalno....žena treba samo oprat posteljinu iza nas....ostalo je stvaro čisto.....uvijek nazove i zahvali i kaže da smo najbolji gosti  Laugh
neki kažu da su na GO a to znači ne raditi ama baš ništa.
Tak je i žena rekla za nas , makar smo bili sa pesom u apartmanu , da se ni ne zna da je tu bil i pes.A jedva nas je uzela sa čuksijem
pa neka su na GO isto i jedu i spavaju i kenjaju  zubo 
ok mi je malo se opustit,ali oprat moraš i počistit....e
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 3 Empty Re: Obične priče

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 17. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.