Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+8
Tomica
besposlenpop
saritica
*madonna*
Buffy
whisperer
kic
Lena
12 posters

Stranica 7 / 27. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned srp 30, 2017 5:30 am

whisperer je napisao/la:
kic je napisao/la:slikam se na poslu Angel

https://i.servimg.com/u/f11/18/81/93/36/img_2025.jpg

Ma si zgodan! Happy

___

Pope, eto me 4-ti dan na otoku, samo u pareu i japankama hodam. Ali iskoristit ću ja ostalih 4 kufera! : ))
ma izgleda da je decko poprave zgodan.  Love
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic ned srp 30, 2017 5:14 pm


najbolje bit lip iznutra, najtrajnije.. najmilije

da prostite sad ali, bas sam uzivao u danu plivanje uzduz poprijeko sa svojim bratom i starim, skakali s ogromne stijene par puta iako nisam fan ali ne mogu ispast kukavica pred svojima xD, i sad vozim nazad svoje iz mjesta jer ne znaju ovuda, kad mali krene pred auto, sreca pa sam isao sporo, i otac valjda? ga zadrzi, ja dodatno usporim jos, i tik kad se trebamo mimoic on ponovno krene izletit..  trebali smo lijepo izac i izlupat obojicu jebo im ja mamica..
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic ned srp 30, 2017 6:55 pm


da ne bude sve negativno danas,lezim u krevetu maloprije nakon cijelodnevnog brckanja u moru, i udisaji moji me pocnu podsjecati na valove, kao kad plutam onak lezecu pa valovi lagano prolaze kraj mene, kroz mene, fokusiram se na tu asocijaciju i ne znam ali cijelo tijelo pocne sudjelovati u disanju, svaki udisaj je morski val koji podize i budi neku energiju malu u svakoj stanici, od noznog palca do tjemena.. predobro.. pokusajte povezati disanje s takvom asocijacijom.. ili kao moja tete kad je pitam kad ce na more: ma ja ti stavim noge u lavor i mastam! pozd teti mastalici mojoj..
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon srp 31, 2017 9:26 am

kic je napisao/la:

Shocked
zaljubio sam se Love

Ja se često tako zaljubim.  Cry
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon srp 31, 2017 9:42 am

Kavica.
Divno jutro, što i vama želim. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon srp 31, 2017 10:02 am

kic je napisao/la:
da ne bude sve negativno danas,lezim u krevetu maloprije nakon cijelodnevnog brckanja u moru, i udisaji moji me pocnu podsjecati na valove, kao kad plutam onak lezecu pa valovi lagano prolaze kraj mene, kroz mene, fokusiram se na tu asocijaciju i ne znam ali cijelo tijelo pocne sudjelovati u disanju, svaki udisaj je morski val koji podize i budi neku energiju malu u svakoj stanici, od noznog palca do tjemena.. predobro.. pokusajte povezati disanje s takvom asocijacijom..  ili kao moja tete kad je pitam kad ce na more: ma ja ti stavim noge u lavor i mastam! pozd teti mastalici mojoj..

Happy

Jednom prilikom boravila sam na Mallorci smještena u kući uz samo more. Bio je to drugi mjesec u godini, pomalo prohladan, ali opet dovoljno ugodan za večernje šetnje na šetnici uz more. Ogromni divlji valovi su svakodnevno lupali stijenama i divljali u svojoj igri, ali bilo je i onog prekrasnog u tako podivljaloj prirodi, nešto što ti slaže unutarnji sklad. Specifično u tom boravku bilo je to što me je isti šum valova uspavljivao i budio i takav postajao dio svakodnevnice. Kako to već obično biva, kada napustiš mjesto na kojemu boraviš, ostanu tragovi atmosfere u tebi kao nekakva jeka. Vratih se u Amsterdam gdje sam živjela i budim se u svojoj sobi. No, ko za vraga bude me u glavi šumovi mora.. onako pospana i nesvjesna svega buncam si kako je divno što i A  dam ima more. No lagano se isti šumovi počnu pretakati u šum bušilice, sve jače i jače, ritmičnije, glasnije... o da, susjed je baš renovirao stan. Kakvo razočarenje.  Grin
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto kol 01, 2017 5:05 pm

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Silba510
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic uto kol 01, 2017 5:49 pm


pises ti knjige whisp? bas se unesem u pricu vala . .

pravim rucak ;_;
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub kol 05, 2017 10:44 am

kic je napisao/la:
pises ti knjige whisp? bas se unesem u pricu vala . .

pravim rucak ;_;

Jok Kic, niš' ne pišem. Doduše, sara i ja smo planirale izdati roman ali ga nikada nismo završile. : ))

____

Bože, 100 stupnjeva je. Zadnji dan na Silbi je prošao u istraživanju otoka... Hodanje uvijek nekako obnavlja čovjeka iznutra, a ovaj otočni prostor je kao neki metafizični prostor koji sadrži sva godišnja doba. Kada nema ljudi, sve je prostranije, čak je i svjetlo drugačije boje. Probijanje uskim puteljcima iskrčenima kroz kamenjar, pa lutanje u dubini maslinika, kao da uđeš u bezvremenost. Putem susretneš ljude čija su lica izbrazdana kao zemljopisne karte, lica koja su kao spomenici stoljećima... Lijepo je bilo.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Istraz10
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub kol 05, 2017 10:51 am

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Istraz12

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Istraz14

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Istraz15
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub kol 05, 2017 10:54 am

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Istraz16

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Silba110upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Istraz17
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic ned kol 06, 2017 12:21 pm

ima nešto od Ernsta Jungera u tebi (zbog kukca Grin) slika prozora mi se najviše svidjela ah, i prva fotka puta, Van Goghovska (Goghska?)..

pa napišite roman 'ebo vas Sad 

znate ono kad vidite kukca zatočenog u sobi, i onda uspijete ga usmjeriti na prozor ili vrata, pa nekako skonta' i onda stojiš i gledaš par trenutaka nakon što je izletio/la u slobodu, jebo sebe je sretan Grin e maloprije to u kupatilu yes
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet kol 11, 2017 3:16 am

jedem sutliju
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic pet kol 11, 2017 12:31 pm


s'a je to?

sara > domacica Angel^
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub kol 12, 2017 4:27 am

sutlija = riza i mlijeko. loool
a domacica jesam - i to prava.  Happy
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub kol 12, 2017 4:28 am

whisperer je napisao/la:
kic je napisao/la:
pises ti knjige whisp? bas se unesem u pricu vala . .

pravim rucak ;_;

Jok Kic, niš' ne pišem. Doduše, sara i ja smo planirale izdati roman ali ga nikada nismo završile. : ))
Love
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic ned kol 13, 2017 11:00 am


u to se moze i cokolada dodati ha?

nekad bi najradije pobjegao preko oceana, ne vjerujem da postoje Amerike neke to je fejk njuz ^^
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned kol 13, 2017 4:50 pm

nije mi nikad pala na pamet cokolada. ja to po starinski nacin - jednostavno, sa sto manje dodataka. al zasto ne? dodas ljepo i papas
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by kic ned kol 13, 2017 6:36 pm


jednostavno, starinski Happy

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 20750810
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned kol 13, 2017 7:18 pm

Love
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned kol 13, 2017 7:18 pm

lezim. citam
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned kol 13, 2017 9:09 pm

... kišem.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned kol 13, 2017 11:19 pm

disem
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon kol 14, 2017 10:07 am

saritica je napisao/la:disem
To je pravo zdravo. upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 D025
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon kol 14, 2017 7:06 pm

pisem
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 7 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 27. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.