Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+8
Tomica
besposlenpop
saritica
*madonna*
Buffy
whisperer
kic
Lena
12 posters

Stranica 15 / 27. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica ned kol 19, 2018 6:43 pm

Zadnja dva puta bila sam nakratko ovdje i nísam gotovo nista stigla komentirati. Stalno me izbacuje. Sad pisem offline poruku, tocnije u sms-inbox, koju cu kopirati i pejstati ovdje. Drekic i dalje zivi. :-) U trecem je mjesecu gadno zabrijao. Nije htio ni slati, ni primati poruke. Nije mi dozvolio pozive ni spajanje na net. Ili ulazak u druge aplikacije. Citavo je vrijeme javljao da je puna memorija no moje pokusaje brisanja fotki i poruka glatko je odbijao. Mislim da mi je htio poruciti da mu je pun pimpek. Kad sam vec odustala od njega i nabavila si novi mob nekoliko dana kasnije, kojeg sam zatim slucajno ostavila pored nadrkanog andija i otisla svojim poslom, prenulo me je cudno pistanje Tako me je uho dovelo ponovno do sobicka u kojem se drekic rascvrkutao. Gledam blijedo u njega.. Odjednom mi prosljedjuje sve ono cime me je zakinuo prethodnih dana. Vidim poruke, obavijesti o primljenim mailovima i tel. pozivima. Mogu ulaziti i setati galerijom slika. Mogu i brisati sve sto naumim.. Nista mi nije bilo jasno. Jedino objasnjenje kojem sam se dosjetila jest da se uplasio. Nova zvijer nadmeno je lezala pored njega i upozoravala ga da ce zavrsiti s duhovima kalkulatora i drugih telefona s akumulatorima. :-D To mi je bilo toliko simpaticno da se i dalje gnjavim s njime dok ovaj drugi skuplja prasinu. :-) Laptop je zato krepucnuo. Nista od Westworlda, Whisp. Okrenula sam se zato knjigama. Nabavih si i didgeridoo. Jest da sam svaki put na rubu nesvjestice od silnog puhanja u nj i da se i nadalje ne glasa, ali ne posustajem unatoc mijenjanju boja.





Posljednje sto sam od Charlize pogledala bio je remake Mad Maxa. :-) Znam za tu njenu tragediju, bas stravicna situacija. Tip je bio nasilnik i konstantno se izivljavao na njenoj majci dok ga ona nije ubila u samoobrani. Charlize je to promatrala. Vjerojatno je bila sledjena od uzasa.


Jeste li gledali Safe? To je sad vec stariji filmic iz devedesetih. Primijetila sam silnu poplavu motivacijskih govornika i tzv. "zivotnih trenera" s drustvenih mreza pa mi Todd Haynes s ovim filmom cesto zaplese na unutarnjem "ekranu".


P.S. biste li, planirate li priustiti si putovanje Transsibirskom? :-) Ne znam jesam li vas to vec upitala. Volite li putovati u drustvu ili radije sami istrazujete? :-)

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned kol 19, 2018 10:25 pm

Tomica je napisao/la:... Nabavih si i didgeridoo. Jest da sam svaki put na rubu nesvjestice od silnog puhanja u nj i da se i nadalje ne glasa, ali ne posustajem unatoc mijenjanju boja.

...
Oho!  Shocked
Pokušaval sam i ja na Queen Victoria Market, pa kad mi je puhanje u dvocolnu cijev ispalo besmisleno, odustal sam od kupnje. Imali su dvije veličine, kraći bi mi taman stal u kofer, a za duljeg bi me valjda gledali ko terorista s bazookom ...
Trebalo bi ić na tečaj za taj prdofon, pa onda kupit.

Kak si ga nabavila?  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned kol 19, 2018 10:31 pm

Tomica je napisao/la:...

P.S. biste li, planirate li priustiti si putovanje Transsibirskom? :-) Ne znam jesam li vas to vec upitala. Volite li putovati u drustvu ili radije sami istrazujete? :-)

Planiral sam to davno, kad se država nazivala CCCP.
Sad ne bi ni da mi plate.
Nemam povjerenja u tu mafijašku državu, lude Ruse, da me ođepare, orobe, siluju, izvade bubreg ili džigericu ... a u najboljem slučaju, da se drndam 7 dana s troje suputnika koji možda natucaju koju riječ engleskog, prde, hrču & bazde na češnjak.  Shocked Bljuv

P.S. Jesi to ti na avataru? 
Pravo bi te privinijo na grudi pa ...  Sex
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned kol 19, 2018 11:37 pm

pope tebi pod stare dane proradili hormoni. daj smiri se malo.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sub kol 25, 2018 10:49 pm

... perem suđe ...  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon kol 27, 2018 12:39 am

Tomica je napisao/la:Laptop je zato krepucnuo. Nista od Westworlda, Whisp. Okrenula sam se zato knjigama. Nabavih si i didgeridoo. Jest da sam svaki put na rubu nesvjestice od silnog puhanja u nj i da se i nadalje ne glasa, ali ne posustajem unatoc mijenjanju boja.

Posljednje sto sam od Charlize pogledala bio je remake Mad Maxa. :-) Znam za tu njenu tragediju, bas stravicna situacija. Tip je bio nasilnik i konstantno se izivljavao na njenoj majci dok ga ona nije ubila u samoobrani. Charlize je to promatrala. Vjerojatno je bila sledjena od uzasa.


Jeste li gledali Safe? To je sad vec stariji filmic iz devedesetih. Primijetila sam silnu poplavu motivacijskih govornika i tzv. "zivotnih trenera" s drustvenih mreza pa mi Todd Haynes s ovim filmom cesto zaplese na unutarnjem "ekranu".


P.S. biste li, planirate li priustiti si putovanje Transsibirskom? :-) Ne znam jesam li vas to vec upitala. Volite li putovati u drustvu ili radije sami istrazujete? :-)


Ništa od Westworlda?  Shocked Cccccc ..... Plain 

Pogledah Mad Max, Fury road, i bila mi je dobra kombinacija Charlize i Tom Hardyja. Pričalo se da se nisu baš šmekali na setu, ali meni je zanimljiva bila njihova krajnja kreativna verzija.
Kad smo kod Hardyja, nisam zamijetila nastavak Taboo-a?

Transsinirska, pa bih, svakako. Imam stalno neka maštanja u glavi vezana za putovanja. Toliko toga za vidjeti, proživjeti, osjetiti. Putovanja su prava dragocijenost.

Dakle, već danima ne mogu razumjeti kako mi je izmakla ova drama. Nešto predivno: Into the wild. Tražeći inspiracuju za kakav filmić, nabasala sam na stranicu filmova koji se preporučuju odgledati sami. Od cijele liste, Into the wild mi je djelovao najprivlačnije, a i rangiran je dosta visokom ocijenom. Ukoliko niste pogledali, moja preporuka u nadolazećim jesenjim danima!

_____


upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 1_Into-The-Wild-768x577


“He read a lot. He used a lot of big words. I think maybe part of what got him into trouble was that he did too much thinking. Sometimes he tried too hard to make sense of the world, to figure out why people were bad to each other so often. A couple of times I tried to tell him it was a mistake to get too deep into that kind of stuff, but Alex got stuck on things. He always had to know the absolute right answer before he could go on to the next thing.”
Jon Krakauer, Into the Wild
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon kol 27, 2018 2:00 am

upravo sam vodila cukicu u setnju i zapuhala se od umora. vrijeme je uzasno sparno.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Morticia ned ruj 02, 2018 9:11 pm

Vecer. Ima chata ovdje?
Morticia
Morticia

Posts : 11
Join date : 02.09.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica ned ruj 02, 2018 9:41 pm

Morticia je napisao/la:Vecer. Ima chata ovdje?

Hej, Fibi. :-D

Samo da ti pozelim dobrodoslicu. :-)


Ovaj forumcic ima vec neku godinu. Napravio ga je Esco, tj. Gnjec (kojeg znas, zato ga i spominjem), a mi smo mu pomagali u uredjenju i odrzavanju. U jednom trenutku gotovo svi smo bili admini na njemu. :-D


Ako budes imala kakvih tehnickih problema, obrati se Whisperer, ona je sada ovdje glavna. :-)

Imamo Besposlenog Popa koji obozava cevape, Sariticu koja obozava macke, Buffy koja nas brani od energetskih vampira, Darlu volsebnicu, Modru lastu duge bujne kose i taaako...


Tiho je drustvance i povremeno kapnemo.


Svima ostalima, ovo je Morticia, drugarica iz covena s Kicovog foruma. :-)
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Morticia ned ruj 02, 2018 9:51 pm

Oj pozdrav svima vama!

Bacila oko, vidila da je pop najaktivniji Grin

Nisam znala da je forum od "mojeg" gnjeca...
Morticia
Morticia

Posts : 11
Join date : 02.09.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica ned ruj 02, 2018 9:58 pm

Morticia je napisao/la:Oj pozdrav svima vama!

Bacila oko, vidila da je pop najaktivniji Grin

Nisam znala da je forum od "mojeg" gnjeca...


BiJo! Prepustio ga je vjesticama. :-D

Pop ima vlastiti budoar pa je dobar s nama. :-D


Uglavnom, raskomoti se.. :-) Mi ti ovdje vise soliramo. Katkad na odgovor cekamo danima. :-P

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica ned ruj 02, 2018 10:00 pm

Morticia je iz Pule. :-)
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica ned ruj 02, 2018 10:02 pm

Idem pomalo pa navratim drugi put. Uzivaj!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon ruj 03, 2018 2:00 am

Pozdrav Morticia.  Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Morticia pon ruj 03, 2018 8:09 am

Pozz whisperer Happy

Jesi ti sa starog foruma?

Dodi ovdje je kao doci na odmor Happy
Morticia
Morticia

Posts : 11
Join date : 02.09.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Morticia pon ruj 03, 2018 10:43 am

Jedem neki protein bar, mislim na kica
Morticia
Morticia

Posts : 11
Join date : 02.09.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto ruj 04, 2018 12:29 am

Morticia je napisao/la:Pozz whisperer Happy

Jesi ti sa starog foruma?

Dodi ovdje je kao doci na odmor Happy

Sad ovisi sa koliko starog misliš.  Grin 
Vodič kroz povijest virtualne stvarnosti veli da sam tipkala na net. hr u kao svo ovdašnje društvance. Happy

Da, ovo je nešto kao recovery soba. Bilo je puno ranjenih, bijesnih i ljutih u prolazu od tišine... svi su uspješno utekli. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto ruj 04, 2018 9:45 am

Tomica je napisao/la:Morticia je iz Pule. :-)
Jebamevrak ak nis mislil da sito ti!  Shocked
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto ruj 04, 2018 9:46 am

Morticia je napisao/la:Oj pozdrav svima vama!

Bacila oko, vidila da je pop najaktivniji Grin

Nisam znala da je forum od "mojeg" gnjeca...
Otkad sam se povratil na Čerge, ovde sam tu i tam ... nesmem zapustit neke theme.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto ruj 04, 2018 9:49 am

whisperer je napisao/la:
Morticia je napisao/la:Pozz whisperer Happy

Jesi ti sa starog foruma?

Dodi ovdje je kao doci na odmor Happy

Sad ovisi sa koliko starog misliš.  Grin 
Vodič kroz povijest virtualne stvarnosti veli da sam tipkala na net. hr u kao svo ovdašnje društvance. Happy

Da, ovo je nešto kao recovery soba. Bilo je puno ranjenih, bijesnih i ljutih u prolazu od tišine... svi su uspješno utekli. Happy
Net-ha-er vorum je rasplinut u bespućima Interpleta ...  Sad
Negde još prošle godine se je moglo čitat sve theme i podvorume ...  Rolling Eyes
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Morticia uto ruj 04, 2018 9:50 am

Znaci vrijeme je da pokrenemo ovaj forum.
Morticia
Morticia

Posts : 11
Join date : 02.09.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto ruj 04, 2018 9:52 am

Tomica je napisao/la:

...
Pop ima vlastiti budoar pa je dobar s nama. :-D
...
To je samo imenovano po meni. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub ruj 08, 2018 2:16 am

Krenuli smo u školu!!! Imam prvašića doma. Ajao  Shocked .
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sub ruj 08, 2018 11:10 am

whisperer je napisao/la:Krenuli smo u školu!!! Imam prvašića doma. Ajao  Shocked .
Je, treba zapet sa domaćim zadaćama.  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub ruj 08, 2018 1:02 pm

Sudeći po onome što rade u prvom, mogao bi komotno krenut u treći. Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 27. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.