Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic od zagrljaja :)

+5
Cat
bitvica
whisperer
Gnječ i tvornica čokolade
Tomica
9 posters

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica uto pro 22, 2020 12:36 am

Bas mi je drago! Vidim ga gore s popisom pjesama. Ukljucen je.


Bravo!

Moram vam samo reci da ja s moba nista ne cujem od toga ali nije ni bitno. Happy


Nooc!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto pro 22, 2020 12:43 am

Tomica je napisao/la:Bas mi je drago! Vidim ga gore s popisom pjesama. Ukljucen je.  


Bravo!

Moram vam samo reci da ja s moba nista ne cujem od toga ali nije ni bitno. Happy


Nooc!

iz meni nekog nepoznatog razloga player ne radi na mobilnoj verziji tj. androidu probao sam sa više vrsta browsera ali neće. ali na PC i na laptopu radi sve kako treba.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica sri pro 23, 2020 3:15 am

Santa Gnjec je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Bas mi je drago! Vidim ga gore s popisom pjesama. Ukljucen je.  


Bravo!

Moram vam samo reci da ja s moba nista ne cujem od toga ali nije ni bitno. Happy


Nooc!

iz meni nekog nepoznatog razloga player ne radi na mobilnoj verziji tj. androidu probao sam sa više vrsta browsera ali neće. ali na PC i na laptopu radi sve kako treba.


Kod mene je situacija sljedeca:

na mobilnoj verziji - ne radi
na desktop verziji - ne radi
imam dva browsera - na oba te navedene verzije ne rade


Danas sam usla i preko Cromea (na laptopu) - takodjer player ne radi. Sad


Sto vi imate da kod vas glatko prolazi?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop sri pro 23, 2020 12:06 pm

Tomica je napisao/la:


Sto vi imate da kod vas glatko prolazi?
Bibo štapiće ...?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by bitvica sri pro 23, 2020 5:36 pm

Logirala sam se da čujem tu muziku. 
Ništa...  Sad
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by whisperer čet pro 24, 2020 9:38 pm

Meni svira. Happy Na mobitelu ne, ali na laptopu da, i baš je lijepi ugođaj. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by whisperer čet pro 24, 2020 9:43 pm

A moguće je i da smo Gnječ i ja prosvirali.  Plain
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica pet pro 25, 2020 2:34 pm

Čestit vam Božić, zimski solisticij - dan kad su bogovi umirali i nanovo se rađali!

----

'Here is my hand, my heart,
my throat, my wrist.
Here are the illuminated
cities at the center of me,
and here is the center
of me, which is a lake,
which is a well that we
can drink from,
but I can’t go through with it.
I just don’t want to die anymore.'

----
Da bas ne budu Fantomi, evo vam ove:




Grin
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by bitvica pet pro 25, 2020 4:57 pm

Hvala Tomice. Happy

Sretan Božić i od mene. I sve ono što se podrazumijeva pod tim (ili sličnim) blagdanom. Happy

Čuvajte se. 

Neka vam Nova godina donese sve ono što vam je ova (ili prethodne) uskratila. 

Topic od zagrljaja :) - Page 4 G030
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica sub pro 26, 2020 1:03 pm

Hvala ti, Btw. Happy

Razmisljam o iznenadnim/neocekivanim dogadjajima koji mijenjaju pricu. Nasu pricu. Ili onu citavog svijeta. Znas one niti. U ovoj je godini to bio virus. Mozda nas. sljedeca doceka s necim toliko lijepim da cemo joj tepati "godina u kojoj se pojavilo cudo". Neocekivani pozitivni dogadjaj. A zasto ne?


-----

Na Božić 2011. u selu Puttaparthi na jugu Indije, sjedio sam u tibetanskom restoranu i čekao ručak. U jednom trenutku u restoran je ušao Indijac hindus. Vlasnik restorana Tibetanac, budist, prišao je gostu i uz naklon rekao „Sretan Božić gospodine.“ Indijac je sklopio ruke i uz blagi naklon odgovorio: „I ja vama želim sretan Božić.“ Taj čin u kojemu čovjek iz jedne kulture, čestita kršćanski blagdan čovjeku iz druge kulture, stvorio je trenutak u kojemu sam na mapi životnog iskustva zabio još jednu pribadaču kako bih se povremeno mogao vraćati i iznova se prisjećati tog iskrenog veličanja jedinstva među ljudima. Svima vam želim taj osjećaj.

(Z. Zmiric)
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica sub pro 26, 2020 1:21 pm

whisperer je napisao/la:Meni svira. Happy Na mobitelu ne, ali na laptopu da, i baš je lijepi ugođaj. Happy

Ma drago mi je da to funkcionira. Happy

A sto se tice Chromea na laptopu, objasnjavao mi je Gnjec da najvjerojatnije nedostaje neki plug-in podudaran s ovim playerom kojeg nismo skinuli....

@Btw, kad kliknes na naslov pjesme na playeru, odmah te prebaci na yt link pa mozes slusati na taj nacin...

@Whisp, jesi li dobila propusnicu? Braco i djevojka morali su u drugu zupaniju i izludjeli su koliko su ih navlacili kao mlade majmune.


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop sub pro 26, 2020 1:22 pm

Božić vam sretan.  santa rendeer king king king
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica sub pro 26, 2020 1:25 pm

besposlenpop je napisao/la:Božić vam sretan.  santa rendeer king king king

I tebi, Popinjo! Happy


Kako si?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica sub pro 26, 2020 1:36 pm

besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:


Sto vi imate da kod vas glatko prolazi?
Bibo štapiće ...?

Sjetih se kad si nabrajao sto sve nosis na plazu. Grin U tom si nizu spomenuo i stapice pa sam te upitala da koje volis. Ni tebi ni meni nije bilo nista jasno. Grin Nisam ni pomislila da govoris o onima za usi...

Cujes li ti forumsku glazbu?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by bitvica sub pro 26, 2020 6:18 pm

Tomica je napisao/la:Hvala ti, Btw. Happy

Razmisljam o iznenadnim/neocekivanim dogadjajima koji mijenjaju pricu. Nasu pricu. Ili onu citavog svijeta. Znas one niti.  U ovoj je godini to bio virus. Mozda nas. sljedeca doceka s necim toliko lijepim da cemo joj tepati "godina u kojoj se pojavilo cudo". Neocekivani pozitivni dogadjaj. A zasto ne?


-----

Na Božić 2011. u selu Puttaparthi na jugu Indije, sjedio sam u tibetanskom restoranu i čekao ručak. U jednom trenutku u restoran je ušao Indijac hindus. Vlasnik restorana Tibetanac, budist, prišao je gostu i uz naklon rekao „Sretan Božić gospodine.“ Indijac je sklopio ruke i uz blagi naklon odgovorio: „I ja vama želim sretan Božić.“ Taj čin u kojemu čovjek iz jedne kulture, čestita kršćanski blagdan čovjeku iz druge kulture, stvorio je trenutak u kojemu sam na mapi životnog iskustva zabio još jednu pribadaču kako bih se povremeno mogao vraćati i iznova se prisjećati tog iskrenog veličanja jedinstva među ljudima. Svima vam želim taj osjećaj.

(Z. Zmiric)
Znam....
Kao recimo lijek protiv raka?
A zašto ne?  Vrijeme je da počnemo vjerovati u čuda s pozitivnim predznakom.  Wink

---------------
Briga ljubav za kulture i razlike kojima su nas naučili, u njih nas ukalupili i zauzdali ono što je bilo najvrjednije, radost do života..... A ljubav je zapravo jedina koja donosi istinsku radost, ona je svrha našeg postojanja i javlja se u bezbroj oblika, u naizgled sitnim beznačajnim detaljima. 
Kao što je recimo ta čestitka... Happy
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by bitvica sub pro 26, 2020 6:20 pm

Tomica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Meni svira. Happy Na mobitelu ne, ali na laptopu da, i baš je lijepi ugođaj. Happy

Ma drago mi je da to funkcionira. Happy

A sto se tice Chromea na laptopu, objasnjavao mi je Gnjec da najvjerojatnije nedostaje neki plug-in podudaran s ovim playerom kojeg nismo skinuli....

@Btw, kad kliknes na naslov pjesme na playeru, odmah te prebaci na yt link pa mozes slusati na taj nacin...

@Whisp, jesi li dobila propusnicu? Braco i djevojka morali su u drugu zupaniju i izludjeli su koliko su ih navlacili kao mlade majmune.


Kliknula bih ja kad bih imala na što kliknuti.  Grin 

Gdje vam je taj player? 
Ja ga nemam na svom ekranu (mob ili laprop). Možda ga imate samo vi admini.
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop pon pro 28, 2020 1:20 am

Tomica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Božić vam sretan.  santa rendeer king king king

I tebi, Popinjo! Happy


Kako si?
Hvala sam.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop pon pro 28, 2020 1:23 am

Tomica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:


Sto vi imate da kod vas glatko prolazi?
Bibo štapiće ...?

Sjetih se kad si nabrajao sto sve nosis na plazu. Grin U tom si nizu spomenuo i stapice pa sam te upitala da koje volis. Ni tebi ni meni nije bilo nista jasno. Grin Nisam ni pomislila da govoris o onima za usi...

Cujes li ti forumsku glazbu?
Impresioniran sam kaj sve pamtiš.  Shocked
Bibo štapići su na plaži prvenstveno za uši, al inače i za oči i nos.  Cool

Čujem.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop pon pro 28, 2020 1:24 am

bitvica je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Hvala ti, Btw. Happy

Razmisljam o iznenadnim/neocekivanim dogadjajima koji mijenjaju pricu. Nasu pricu. Ili onu citavog svijeta. Znas one niti.  U ovoj je godini to bio virus. Mozda nas. sljedeca doceka s necim toliko lijepim da cemo joj tepati "godina u kojoj se pojavilo cudo". Neocekivani pozitivni dogadjaj. A zasto ne?


-----

Na Božić 2011. u selu Puttaparthi na jugu Indije, sjedio sam u tibetanskom restoranu i čekao ručak. U jednom trenutku u restoran je ušao Indijac hindus. Vlasnik restorana Tibetanac, budist, prišao je gostu i uz naklon rekao „Sretan Božić gospodine.“ Indijac je sklopio ruke i uz blagi naklon odgovorio: „I ja vama želim sretan Božić.“ Taj čin u kojemu čovjek iz jedne kulture, čestita kršćanski blagdan čovjeku iz druge kulture, stvorio je trenutak u kojemu sam na mapi životnog iskustva zabio još jednu pribadaču kako bih se povremeno mogao vraćati i iznova se prisjećati tog iskrenog veličanja jedinstva među ljudima. Svima vam želim taj osjećaj.

(Z. Zmiric)
Znam....
Kao recimo lijek protiv raka?
A zašto ne?  Vrijeme je da počnemo vjerovati u čuda s pozitivnim predznakom.  Wink

---------------
Briga ljubav za kulture i razlike kojima su nas naučili, u njih nas ukalupili i zauzdali ono što je bilo najvrjednije, radost do života..... A ljubav je zapravo jedina koja donosi istinsku radost, ona je svrha našeg postojanja i javlja se u bezbroj oblika, u naizgled sitnim beznačajnim detaljima. 
Kao što je recimo ta čestitka... Happy
Jabi neko čudo s negativnim predznakom kilaže.  zubo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by whisperer uto pro 29, 2020 12:42 am

Tomica je napisao/la:


@Whisp, jesi li dobila propusnicu? Braco i djevojka morali su u drugu zupaniju i izludjeli su koliko su ih navlacili kao mlade majmune.



Hej Happy, ja sam dobila, ali alien nije. Strašno su zakomplicirali u prijavama. U nekoliko navrata su nam išle odbijenice, pa navodno krivo ispunili formular, pa zatim krivom ga stožeru poslali. Zatim sam nakon dvije odbijenice poslovnu potvrdu isfurala i dobila odmah. Danas sam došla u Rijeku, i tamo na Grobniku čeka policija koja mi uopće nije ni  pogledala papir već me samo mladić upitao ako imam propusnicu. Ja kimnula glavom i on me pustio. Bezvezarija samo takva.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by whisperer uto pro 29, 2020 12:54 am

Dragi moji, želim vam svima ugodne i tople blagdane. I u ovim mirnijim danima što slijede neka se što zahvalnije stopimo sa svime što nas je podržavalo u protekloj godini, ma kakva god ona bila. Happy

Kuhala sam nam baš nešto fino ovih dana, kuća mi svijetli kao u Betlehemu, dečkić se druži sa prijateljima i na kraju je ispalo dobro. Iako nam je želja bila biti s mojima, jer ti su dani zapravo uvijek rezervirni za Rijeku i moju obitelj. Ali hvala Bogu na svim aplikacijama, pa više ni daljina ne izgleda tako strašno. Strpit ćemo se još malo. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by whisperer uto pro 29, 2020 12:56 am

I da, volim vas! :*
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop uto pro 29, 2020 3:59 pm

whisperer je napisao/la:Dragi moji, želim vam svima ugodne i tople blagdane. I u ovim mirnijim danima što slijede neka se što zahvalnije stopimo sa svime što nas je podržavalo u protekloj godini, ma kakva god ona bila. Happy

Kuhala sam nam baš nešto fino ovih dana, kuća mi svijetli kao u Betlehemu, dečkić se druži sa prijateljima i na kraju je ispalo dobro. Iako nam je želja bila biti s mojima, jer ti su dani zapravo uvijek rezervirni za Rijeku i moju obitelj. Ali hvala Bogu na svim aplikacijama, pa više ni daljina ne izgleda tako strašno. Strpit ćemo se još malo. Happy
Pa evo, ukinulo propusnice ...  Suspect
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica sri pro 30, 2020 6:12 pm

whisperer je napisao/la:
Tomica je napisao/la:


@Whisp, jesi li dobila propusnicu? Braco i djevojka morali su u drugu zupaniju i izludjeli su koliko su ih navlacili kao mlade majmune.



Hej Happy, ja sam dobila, ali alien nije. Strašno su zakomplicirali u prijavama. U nekoliko navrata su nam išle odbijenice, pa navodno krivo ispunili formular, pa zatim krivom ga stožeru poslali. Zatim sam nakon dvije odbijenice poslovnu potvrdu isfurala i dobila odmah. Danas sam došla u Rijeku, i tamo na Grobniku čeka policija koja mi uopće nije ni  pogledala papir već me samo mladić upitao ako imam propusnicu. Ja kimnula glavom i on me pustio. Bezvezarija samo takva.


Aaa, ovdje si!? Happy
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica sri pro 30, 2020 6:18 pm

Drugu Pizdi zelim stabilno tlo i mnogo najboljih godina! I fotogenicnih prizora materinske, a ne macehinske Zemlje!

Zao mi je sto mi je u svom ovom kaosu promakao tvoj poseban datum..

Sretan, sretan i bericetan! 💛
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 4 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.