Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A odakle ovi izrazi? :)

3 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

A odakle ovi izrazi? :) - Page 2 Empty Re: A odakle ovi izrazi? :)

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet oľu 31, 2023 4:36 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Ma je, sad, Pop je trebao biti i telepatski umjesan. Jednako si tako mogao napisati da ti je hint za puko, puki zapravo post kojeg si ubacio unatrag tri mjeseca.

Pa da. Kad se sjetim kako su na kultnima skoro svi bili virtuozi u analiziranju tuđih postova ne bi li uspjeli iskopati koju pikanteriju ili neki podatak o nekom forumasu a u svezi tracanja. Eklatantni primjer je Sekspir koji je meni dosao spocitavati da da sam ja nesto napisao a ustvari je njegov copyright od prije 20 godina. Sekspir cak ima arhivu svih postova na svom hard disku.

Ti su dogadjaji od nas udaljeni par stotina ly i ne predstavljaju nikakvu vaznost u ovome "sada". zubo


Zelim reci da je tvoja zanimljiva analiza od hrvatskog preko ceskog, talijanskog i grckog stvarno pohvalna, ali bojim se da Pop nikako nije mogao slijediti taj tvoj tijek misli na temelju nekog vica jer bi to znacilo da je dobar telepat.


Pa pop je pop bogamu poljubim. Kako popi razgovaraju sa Bogom ako ne telepatski? Znaci mora imati razvijen talent za telepatiju. Inace nemoze razgovarati sa glavnim šefom na nebesima.


Pa zato je nas Pop besposlen... Jer ne moze. zubo

Da, hebiga, promaklo mi je ono besposlen.

Sorry pope zubo
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

A odakle ovi izrazi? :) - Page 2 Empty Re: A odakle ovi izrazi? :)

Postaj by besposlenpop pet oľu 31, 2023 10:58 pm

besposlenpop je napisao/la:...

Da, svi razumijemo sto znaci siromah ali ono puki je neki imaginarni pojam kojeg svatko relativizira i objasnjava po svom.
U pičkumaterinu, kakje to došlo u moj post? Je dase ponekad začudim da sam nekaj napisal, al ove bezvezarije se fakat ne sećam. Ko da je prepisano iz osmogodišnje čitanke.  Angry


Zadnja promjena: besposlenpop; pet oľu 31, 2023 11:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

A odakle ovi izrazi? :) - Page 2 Empty Re: A odakle ovi izrazi? :)

Postaj by besposlenpop pet oľu 31, 2023 11:04 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Ma je, sad, Pop je trebao biti i telepatski umjesan. Jednako si tako mogao napisati da ti je hint za puko, puki zapravo post kojeg si ubacio unatrag tri mjeseca.

Pa da. Kad se sjetim kako su na kultnima skoro svi bili virtuozi u analiziranju tuđih postova ne bi li uspjeli iskopati koju pikanteriju ili neki podatak o nekom forumasu a u svezi tracanja. Eklatantni primjer je Sekspir koji je meni dosao spocitavati da da sam ja nesto napisao a ustvari je njegov copyright od prije 20 godina. Sekspir cak ima arhivu svih postova na svom hard disku.

Ti su dogadjaji od nas udaljeni par stotina ly i ne predstavljaju nikakvu vaznost u ovome "sada". zubo


Zelim reci da je tvoja zanimljiva analiza od hrvatskog preko ceskog, talijanskog i grckog stvarno pohvalna, ali bojim se da Pop nikako nije mogao slijediti taj tvoj tijek misli na temelju nekog vica jer bi to znacilo da je dobar telepat.

Pročital sam naslove i odustal.  zubo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

A odakle ovi izrazi? :) - Page 2 Empty Re: A odakle ovi izrazi? :)

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned tra 02, 2023 2:45 am

besposlenpop je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:...

Da, svi razumijemo sto znaci siromah ali ono puki je neki imaginarni pojam kojeg svatko relativizira i objasnjava po svom.
U pičkumaterinu, kakje to došlo u moj post? Je dase ponekad začudim da sam nekaj napisal, al ove bezvezarije se fakat ne sećam. Ko da je prepisano iz osmogodišnje čitanke.  Angry

suosjećam Angry
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

A odakle ovi izrazi? :) - Page 2 Empty Re: A odakle ovi izrazi? :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.