Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

+7
mala Cat
iluzija
Buffy
besposlenpop
muskokrk
darla_
urbanstyle
11 posters

Stranica 10 / 18. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pet lip 20, 2014 12:06 pm

iluzija je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
nije to zelja  da se bude glavni, nego da se ne zaledi forum i da ima postova. znas i sama koliko sam ja pisala. i nisam zeljela biti glavna, nego mi bilo dosadno. a kada su sitni fajtovi, tada svi pisu. nema tu pravog fajta..... ljudi su  zaboravili na humor, a i na lijepe razgovore. i sama sam takva. zato su meni dragi poneki postovi na svakom forumu. bas me opuste.
slažem se, svaka zajebancija mi je bez veze, a nekad sam se i na sprovodu smijala.  Sad
pa nije lose malo se zezati. naravno , bez nekih teskih rijeci. bude tu i smjeha. mislim da mi stariji moramo uvijek iznova uciti kako se saliti, smijati... bez nekih tamnih primisli.
nekak me je naglo čopilo  Sad
pa svakoga to copi s vremena na vrijeme. ludiramo se, pa budemo premoreni, pa svadjljivi, pa ne bi pisali, pa pretrpamo postovima forum,  pa bi se salili....zato i postoje forumi. mozemo biti ono sto jesmo i razlicito raspolozeni....a da ti nitko ozbiljno  ne zamjeri. cak i ako i kada se desi ' pravi ' fajt, to nekako izblijedi. moramo se  uvijek  iznova nauciti smijati, i ne uzimati preozbiljno neke stvari.

pa i rat u ex YU je bio zajebancija doduse na puno morbidnijoj razini ali samo zajebancija. ljudi su ubijali jedni druge a oni na vlasti su se smijali. jako dobra zajebancija i vidis da im nitko nije zamjerio cak stovise ljudi su sad toj istoj vlasti posluslni kao poslusne sluge, ali i to je isto samo zajebancija. ljudi koji kopaju po kontejnerima rade to iz zajebancije. 400 tisuca nezaposlenih su nezaposleni iz zajebancije. sin predsjednika rvackog sabora na pjesackom ubije curu iz ciste zajebancije i onda mu rvacki sud ukine kaznu iz ciste zajebancije dok roditelji pokojne cure pale svijece i idu na njen grob iz ciste zajebancije.

ova drzava je zajebancija, mi rvati...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sub lip 21, 2014 4:45 am

ode ti predaleko od foruma, cak do rata. ne vjerujem da na forumu ima istinske mrznje...
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub lip 21, 2014 6:06 pm

iluzija je napisao/la:ode ti predaleko od foruma, cak do rata. ne vjerujem da na forumu ima istinske mrznje...
 Laugh ak može vratina biti iz ratnih zaliha može i mržnja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk sub lip 21, 2014 7:39 pm

hebao vas rat...a jos vise mrznja...mrze samo slabici...
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 1:12 am

muskokrk je napisao/la:hebao vas rat...a jos vise mrznja...mrze samo slabici...
to je ko tvoje "možda"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 1:24 am

dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:hebao vas rat...a jos vise mrznja...mrze samo slabici...
to je ko tvoje "možda"
Plovak nekak mi se preveč motaš oko Laste u zadnje vrijeme.
Odkako je napisala da voli starije, ak smem primjetiti.
Naglasak je na "starije"  Laugh . nisam sigurna da ti spadaš u tu kategoriju  angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by *madonna* ned lip 22, 2014 8:06 am

muskokrk je napisao/la:hebao vas rat...a jos vise mrznja...mrze samo slabici...


X ,,,, 


negativne emocije na forumu jasne su i osjete se.
petljanje, laganje, omalovažavanje, sprdanje sa drugima na način i kada to drugima ne paše a pod izgovorom da se sprda sa samim sobom, podjebavanje u kratko rečeno, nisu moji ciljevi niti razlozi, ni u realnom životu, niti ovdje. zar nije ovo reala? 


virtuala bi, za mene, bila nekakav novi, drugi forum sa kompletno nepoznatim likovima dok ste vi culltaši meni realni, stvarni, prijatelji u tom nekom eteru socijalnih usmjerenja novoga društva. u takvom eteru itekako su se vodili ratovi ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by *madonna* ned lip 22, 2014 8:11 am

dromsin je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:hebao vas rat...a jos vise mrznja...mrze samo slabici...
to je ko tvoje "možda"
Plovak nekak mi se preveč motaš oko Laste u zadnje vrijeme.
Odkako je napisala da voli starije, ak smem primjetiti.
Naglasak je na "starije"  Laugh . nisam sigurna da ti spadaš u tu kategoriju  angel


kazati da netko voli starije malo zvuči sick. idemo prepraviti, ne znam što bih sa muškom osobom mlađom od sebe. iako jako dobro poznajem parove gdje su one po 5-10 godine starije od svojih muževa, imaju djecu i lijepe su porodice. ali ja ne funkcioniram na taj način. možda jer ne susrećem muškarce mlađe od sebe ili vršnjake da smo otprilike na istoj valnoj duljini .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 8:18 am

*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:hebao vas rat...a jos vise mrznja...mrze samo slabici...
to je ko tvoje "možda"
Plovak nekak mi se preveč motaš oko Laste u zadnje vrijeme.
Odkako je napisala da voli starije, ak smem primjetiti.
Naglasak je na "starije"  Laugh . nisam sigurna da ti spadaš u tu kategoriju  angel


kazati da netko voli starije malo zvuči sick. idemo prepraviti, ne znam što bih sa muškom osobom mlađom od sebe. iako jako dobro poznajem parove gdje su one po 5-10 godine starije od svojih muževa, imaju djecu i lijepe su porodice. ali ja ne funkcioniram na taj način. možda jer ne susrećem muškarce mlađe od sebe ili vršnjake da smo otprilike na istoj valnoj duljini .....
ptičice ja sam shvatila kaj si ti htela reči
Plovak je u kategoriji dedeka  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 8:25 am

*madonna* je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:hebao vas rat...a jos vise mrznja...mrze samo slabici...


X ,,,, 


negativne emocije na forumu jasne su i osjete se.
petljanje, laganje, omalovažavanje, sprdanje sa drugima na način i kada to drugima ne paše a pod izgovorom da se sprda sa samim sobom, podjebavanje u kratko rečeno, nisu moji ciljevi niti razlozi, ni u realnom životu, niti ovdje. zar nije ovo reala? 


virtuala bi, za mene, bila nekakav novi, drugi forum sa kompletno nepoznatim likovima dok ste vi culltaši meni realni, stvarni, prijatelji u tom nekom eteru socijalnih usmjerenja novoga društva. u takvom eteru itekako su se vodili ratovi ....
X

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 8:27 am

Plovak naj se ljutiti nije bilo podjebavanje.  Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 1:58 pm

*madonna* je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:hebao vas rat...a jos vise mrznja...mrze samo slabici...


X ,,,, 


negativne emocije na forumu jasne su i osjete se.
petljanje, laganje, omalovažavanje, sprdanje sa drugima na način i kada to drugima ne paše a pod izgovorom da se sprda sa samim sobom, podjebavanje u kratko rečeno, nisu moji ciljevi niti razlozi, ni u realnom životu, niti ovdje. zar nije ovo reala? 


virtuala bi, za mene, bila nekakav novi, drugi forum sa kompletno nepoznatim likovima dok ste vi culltaši meni realni, stvarni, prijatelji u tom nekom eteru socijalnih usmjerenja novoga društva. u takvom eteru itekako su se vodili ratovi ....

sve se svodi na Golden Rule i ako s svi pridrzavaju tog kodeksa problema nema.

The Golden Rule or ethic of reciprocity is a maxim, ethical code or morality that essentially states either of the following:

* One should treat others as one would like others to treat oneself. (Positive form.)
* One should not treat others in ways that one would not like to be treated (Negative form, also known as the Silver Rule).


This concept describes a "reciprocal", or "two-way", relationship between one's self and others that involves both sides equally, and in a mutual fashion.

This concept can be explained from the perspective of psychology, philosophy, sociology and religion. Psychologically, it involves a person empathizing with others. Philosophically, it involves a person perceiving their neighbor as also "an I" or "self." Sociologically, this principle is applicable between individuals, between groups, and also between individuals and groups. (For example, a person living by this rule treats all people with consideration, not just members of his or her in-group.) Religions figure prominently in the history of this concept.


sto se tice mog opravdanog pljuvanja, vrijedjanja i psovanja svih hrvata, proizlazi i jedne jedine cinjenice koja je vidljiva od 1990. pa do danas. zbog tog razloga ja kazem da je RH ZLOCINACKA ORGANIZACIJA A NE DRZAVA, DA SU HRVATI PROKLETI LAZLJIVCI, LOPINE, PSIHOPATE I NA KRAJU KRAJEVA MUCKE KUKAVICE. S TIME NE VRIJEDJAM POSTENE HRVATE KOJIH SVAKAKO IMA ALI SU NAYALOST NEGATIVNOM SELEKCIJOM TATE TUDJMANA I NJEGOVIH NASLJEDNIKA PSIHOPATA, POSTALI MANJINA KOJA JE PRED IZUMIRANJEM, JER IH ZLOCINACKA ORGANIZACIJA SUSTAVNO LOMI I KRSI STO FINANCIJSKI STO DUHOVNO. TO STO RADE JE ZLOCIN ZA SMRTNU KAZNU SVIM RVACKIM ZLOCINACKIM POLITICARIMA POCEV OD ZLOCINCA IVE JOSIPOVICA PA NA NIZE. ISTO TAKO JEBEM ZLOCINACKU HRVATSKU MAJKU BOZANICU I SVOJ KATOLICKOJ CRKVI U RVATA.

RAZLOG:

Unatoč dugotrajnosti vladavine obiju frakcija nekadašnjeg SKH , dugotrajnosti koja bi inače svakoj sposobnoj vladi omogućila ostvarenje gospodarskih planova i oporavka nije se uspjelo urediti gospodarstvo i od Hrvatske učiniti gospodarski prosperitetnu zemlju, time i zemlju blagostanja za njene građane. Dugogodišnja vladavina HDZ-a i SDP-a ,suprotno tome, polučila je trajan neuspjeh i za vrijeme njihovih dugogodišnjih vladavina uništene su gotovo sve grane hrvatskog gospodarstva. Njihova vladavina dovela je do gospodarskog rasula, do raspadanja hrvatskog gospodarstva i do jednog tragičnog stanja hrvatske privrede.

Taj tragični neuspjeh umnogome je posljedica provedene pretvorbe i privatizacije čiji proces nije, kako se uvjeravalo javnost, povećao efikasnost poduzeća i tržišnu konkurentnost, nije povećao broj zaposlenih, nije razvio proizvodnju. Suprotno tome taj proces zaposlene je pretvorio u nezaposlene, smanjio proizvodnju, doveo do raspada nacionalnog bogatstva i mnogobrojnih pojava kriminala u gospodarstvu. Posljedice tog procesa izrazile su se u elitizmu, siromaštvu, nezaposlenosti, te golemim vanjskim i unutarnjim dugovima.

Navodni razlog i cilj tog procesa bio je restrukturiranje gospodarstva, ali taj cilj nije ispunjen iz razloga jer je stvarni i prvenstveni cilj bio preuzimanje poduzeća i isisavanje kapitala iz njih, a ne njihovo unaprjeđenje i modernizacija. Stvarni cilj bio je pljačka ostvarivana stjecanjem bogatstva bez ulaganja kapitala. Bez efektivnih financijskih sredstava dolazilo se u posjed velikih vrijednosti. Na takav način rasprodane su, otkupljene i opljačkane najprofitabilnije firme.

Pljačka se ostvarivala korištenjem političkih veza, menadžerskih kredita, rupa u zakonu i ignoriranjem postojećih zakona. Na taj način dolazilo se u posjed poduzeća i velikih industrijskih pogona koje se sustavno uništavalo i kojima se namjerno nanosila šteta da im se smanji cijena prije preuzimanja.

Prema nekim procjenama u tim procesima upropašteno je više od petnaest milijardi Eura, a prema pisanju onih koji su se studiozno bavili pretvorbom i privatizacijom među onima koji su obilježili te procese ubrajaju se Ivica Todorić, Miroslav Kutle, Luka Rajić, Josip Gucić, Marijan Filipović, Antun Novalić, Ivan Radošević, Dragutin Biondić i drugi.

Samo Gucić i Kutle dobili su u pretvorbi pola Hrvatske. Pretpostavlja se da je Gucić preuzeo ili kontrolirao preko 22 poduzeća čiji je bio vlasnik i oko 300 objekata, dok stvarna brojka koliko je ukupno objekata bilo u njegovom vlasništvu nikada nije u potpunosti ustanovljena. Između ostalog kontrolirao je i preuzeo NIK, Ferimport , Pivovaru Osijek, Brodokomerc, Splendid, Badel BAP, Glas Slavonije, Moslavačko vinogorje…. Tvrdi se kako se samo iz Ferimporta izvuklo desetke milijuna DEM. Iz uništenih, opljačkanih, isisanih, devastiranih i kreditno opterećenih poduzeća Gucić se na kraju povlači i vraća ih kao takve državi, odnosno prodaje ih HFP-u za jednu kunu.

Miroslav Kutle, prema nekim navodima, dokopao se oko 200 poduzeća kojima je bio većinski ili manjinski vlasnik. Neka od njih jesu: Diona, Dastra, Croatia bus, Zagrebački transporti, Hoteli Baška, Globus grupa, Obiteljski radio, Croatia- trade Split, Mirna Rovinj, Tisak, Koteks- Split, Kaštelanska rivijera- hoteli, robna kuća Prima…..

Njegova dominacija u hrvatskome gospodarstvu, prema navodima, skončala je krajem devedesetih, a uništena, opljačkana i isisana poduzeća vraćaju se državi kako bi se sanirala ili tim prezaduženim poduzećima vlasnici postaju banke.

Od svih tih “poduzetnika“ Ivica Todorić je “najuspješniji“ , jer je stabilizirao, sačuvao i proširio svoje bogatstvo i moć. Zasluge za uspjeh duguje prvenstveno Zagrebačkoj banci koja ga je obilato opskrbljivala managerskim kreditima, kad god mu je to bilo potrebno, te je zahvaljujući tome za kratko vrijeme postao jedan od najbogatijih hrvatskih poduzetnika.

Njegovo osnovno poduzeće iz kojeg je krenuo u ekspanziju je Agrokor, a prvi milijun zaradio je na zagrebačkom lancu Unikonzumu sadašnjem Konzumu. U taj lanac on ulazi 1994 godine zahvaljujući vezama s HFP-om. Taj trgovački lanac osigurao mu je siguran i stalan priljev novaca kako bi mogao kupovati druga poduzeća. Prema tumačenjima on svoj uspon može zahvaliti dobrim financijskim, političkim i poslovnim vezama, ali i svom svadbenom kumu Nikici Valentiću.

Kako se navodi najkontroverznije pretvorbe u Hrvatskoj bile su PPK Kutjevo, Tisak, Zdenka- Veliki Zdenci, Stubičke Toplice, Ukus, RIZ, Banija, Banimed, Ortopedija, Fotokemika, Agrokoka, Gradski podrum Zagreb, Karlovačka pivovara, Pliva, Hotel Palace, Zagrebački transporti, NAMA, ACI marine, PIK Vrbovec……

U tim kontroverznim radnjama sudjelovali su mnogi poznati ljudi iz poslovnog i političkog života Hrvatske.

U procesu pretvorbe i privatizacije “kupovalo“ se većinom i uglavnom bez vlastitih sredstava, a kupovalo se nešto što novonastalim elitama po nikakvom kriteriju pravednosti nije moglo i ne može pripasti. To je bio proces za izabrane, ali ne i za sve hrvatske građane. Izabrani su u stjecanju bogatstva namjerno griješili i kršili zakone, a vladajuća nomenklatura u zakonodavnoj, izvršnoj i sudskoj vlasti omogućavala im je da realiziraju zamišljene planove otimačine.

Uz državna tijela i institucije, te privatne poduzetnike, to jest izabranu elitu, u pretvorbenom i privatizacijskom kriminalu, prema navodima, sudjelovali su i Ministarstvo privatizacije, Hrvatski fond za privatizaciju, Državno odvjetništvo, Trgovački sudovi, Financijska policija, Banke i financijske institucije, Konzultantske i revizorske tvrtke, te Menadžment poduzeća.

Najveći kriminalci iz pretvorbe i privatizacije i njihovi pomagači ostali su do danas nekažnjeni i nedodirljivi. Dok se danas siromašnim hrvatskim građanima svakodnevno nameću razni nameti kako bi se punio državni proračun oni koji su otuđili milijarde i pohranili ih u stranim i dalekim zemljama ostaju slobodni sa ukradenim novcima i bez kazne.

Dok se one koji su branili i borili se za Hrvatsku znalo i locirati i identificirati i uhititi i izručiti,dotle svi oni , koji su time što su pokrali Hrvatsku i uništili njeno gospodarstvo nisu zemlju i narod samo osiromašili, već su narodu ukrali i samu budućnost, slobodno žive “hrvatski san“ i u samoj Hrvatskoj i u njenom susjedstvu potpuno nedodirljivi, unatoč, danas vidimo, demagoškoj i licemjernoj poruci Ive Josipovića, kako u Hrvatskoj nema nikoga tko je nedodirljiv i kako je upravo to jedan korak prema pravednosti.

Pod pritiskom javnosti političke elite donijele su zakon o nezastarijevanju kaznenog djela ratnog profiterstva, ali taj zakon je, kao i mnogi drugi zakoni, mrtvo slovo na papiru kojim se umirila javnost, koji je donesen samo forme radi. Sve je ostalo isto za one koji su nečasno radili, koji su se okoristili ratom za stjecanje vlastite koristi , za stjecanje profita i kupnju i prodaju tvrtki ispod cijene.

Danas je jasno da u Hrvatskoj nema političke volje, snage, hrabrosti i odlučnosti uzeti lopovima ono što su pokrali, niti istog ima za procesuirati sve koji su sudjelovali u najvećoj pljački Hrvatske u njenoj povijesti.

Nema iz razloga, jer su se hrvatska financijska oligarhija i tajkuni razvili na krilima politike i vlasti, jer i HDZ i SDP imaju svoje igrače iz pretvorbe i privatizacije, imaju svoje tajkune i zato nema sankcioniranja profitera, kao i odgovornih osoba u državnim institucijama, jer bi i jedni i drugi u tom slučaju morali sankcionirati i mnoge iz svojih redova.

Osim toga krivična odgovornost svih aktera ne dolazi na dnevni red, jer su se poduzeća poklanjala onima koji su financirali politiku HDZ-a i SDP-a , a mnogi od takvih financiraju tu istu politiku i danas. Politika s druge strane štiti i dalje njihove interese. Instrument je bogate oligarhije koja preko financiranja utječe i kontrolira rad svake vlade.

Hrvatska politika u čvrstom je zagrljaju s kapitalom, štiti njegov interes i odavno je prestala biti servis i zaštitnik građana. Kad ne bi bilo tako odavno bi sve ono što nije bilo zakonito i moralno došlo na red, a svi koji su kršili zakone i svi koji su svojom aktivnošću prouzrokovali štetu, bez obzira na kojim se položajima nalazili u državnim institucijama ili u gospodarstvu, bili bi već kažnjeni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk ned lip 22, 2014 2:58 pm

dromsin je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:hebao vas rat...a jos vise mrznja...mrze samo slabici...
to je ko tvoje "možda"
Plovak nekak mi se preveč motaš oko Laste u zadnje vrijeme.
Odkako je napisala da voli starije, ak smem primjetiti.
Naglasak je na "starije"  Laugh . nisam sigurna da ti spadaš u tu kategoriju  angel
prvo nisam ni vidio pticicu
drugo nisam vidio da je madona ..nesto napisala vezano uz godine
i trece i najvaznije ...nikada se nisam svrstavao  kateoriju starijih.. Grin 

ak je IPAK REC O PTICICI... hehehe ...ne volim bildere ali volim devojcice.... Happy
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk ned lip 22, 2014 3:01 pm

dromsin je napisao/la:Plovak naj se ljutiti nije bilo podjebavanje.  Happy
uopce se ne ljutim...
ak me glisic ne moze razhebat niko vise ne moze .. Grin 

a sto se tice madone uvjek sam bil slab prema razuzdanin .......glumicom,pevacicom,skrivalicom... Cool
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk ned lip 22, 2014 3:04 pm

dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
to je ko tvoje "možda"
Plovak nekak mi se preveč motaš oko Laste u zadnje vrijeme.
Odkako je napisala da voli starije, ak smem primjetiti.
Naglasak je na "starije"  Laugh . nisam sigurna da ti spadaš u tu kategoriju  angel


kazati da netko voli starije malo zvuči sick. idemo prepraviti, ne znam što bih sa muškom osobom mlađom od sebe. iako jako dobro poznajem parove gdje su one po 5-10 godine starije od svojih muževa, imaju djecu i lijepe su porodice. ali ja ne funkcioniram na taj način. možda jer ne susrećem muškarce mlađe od sebe ili vršnjake da smo otprilike na istoj valnoj duljini .....
ptičice ja sam shvatila kaj si ti htela reči
Plovak je u kategoriji dedeka  Laugh
ne rasudjuj po sebi ....dedek nisam ni tehnicki ni teoretski ni realno ....

samo imam dosta zivotnog iskustva... angel
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by *madonna* ned lip 22, 2014 4:12 pm

muskokrk je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Plovak naj se ljutiti nije bilo podjebavanje.  Happy
uopce se ne ljutim...
ak me glisic ne moze razhebat niko vise ne moze .. Grin 

a sto se tice madone uvjek sam bil slab prema razuzdanin .......glumicom,pevacicom,skrivalicom... Cool

ti to misliš da sam ja razuzdana ili sam krivo shvatila?  Silly
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 4:16 pm

muskokrk je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
to je ko tvoje "možda"
Plovak nekak mi se preveč motaš oko Laste u zadnje vrijeme.
Odkako je napisala da voli starije, ak smem primjetiti.
Naglasak je na "starije"  Laugh . nisam sigurna da ti spadaš u tu kategoriju  angel


kazati da netko voli starije malo zvuči sick. idemo prepraviti, ne znam što bih sa muškom osobom mlađom od sebe. iako jako dobro poznajem parove gdje su one po 5-10 godine starije od svojih muževa, imaju djecu i lijepe su porodice. ali ja ne funkcioniram na taj način. možda jer ne susrećem muškarce mlađe od sebe ili vršnjake da smo otprilike na istoj valnoj duljini .....
ptičice ja sam shvatila kaj si ti htela reči
Plovak je u kategoriji dedeka  Laugh
ne rasudjuj po sebi ....dedek nisam ni tehnicki ni teoretski ni realno ....

samo imam dosta zivotnog iskustva... angel

Pa ni ona nije dedek..

:zaigran


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 5:00 pm

muskokrk je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Plovak nekak mi se preveč motaš oko Laste u zadnje vrijeme.
Odkako je napisala da voli starije, ak smem primjetiti.
Naglasak je na "starije"  Laugh . nisam sigurna da ti spadaš u tu kategoriju  angel


kazati da netko voli starije malo zvuči sick. idemo prepraviti, ne znam što bih sa muškom osobom mlađom od sebe. iako jako dobro poznajem parove gdje su one po 5-10 godine starije od svojih muževa, imaju djecu i lijepe su porodice. ali ja ne funkcioniram na taj način. možda jer ne susrećem muškarce mlađe od sebe ili vršnjake da smo otprilike na istoj valnoj duljini .....
ptičice ja sam shvatila kaj si ti htela reči
Plovak je u kategoriji dedeka  Laugh
ne rasudjuj po sebi ....dedek nisam ni tehnicki ni teoretski ni realno ....

samo imam dosta zivotnog iskustva... angel
eskjuzmi  Laugh 
Shvatila sam da imaš pet banki,i možda koju više..
Ak si tu negde onda teoretski možeš biti deda, a to što praktično nisi more biti više razloga.
Tehnički poznam žene sa 36 su postale bake, a i dedeki sa 40.

Ma zezam se kaj to znači premlad ili prestar ak se ljudi vole, bez obzira na godine.
Veze pucaju ili ne pucaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 5:01 pm

Ligeja je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


kazati da netko voli starije malo zvuči sick. idemo prepraviti, ne znam što bih sa muškom osobom mlađom od sebe. iako jako dobro poznajem parove gdje su one po 5-10 godine starije od svojih muževa, imaju djecu i lijepe su porodice. ali ja ne funkcioniram na taj način. možda jer ne susrećem muškarce mlađe od sebe ili vršnjake da smo otprilike na istoj valnoj duljini .....
ptičice ja sam shvatila kaj si ti htela reči
Plovak je u kategoriji dedeka  Laugh
ne rasudjuj po sebi ....dedek nisam ni tehnicki ni teoretski ni realno ....

samo imam dosta zivotnog iskustva... angel

Pa ni ona nije dedek..

:zaigran

tak je, ja sam baka Hihi
Bem ti kak sam zgodan komad  Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by *madonna* ned lip 22, 2014 5:03 pm

postoje mlade bake a ja sam među majkama u vrtiću stara. rodila sa 35 ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 5:06 pm

*madonna* je napisao/la:postoje mlade bake a ja sam među majkama u vrtiću stara. rodila sa 35 ....
a miš moj, a ja ti nebi dala više od 30.
Pas m. usrala sam motku. 
Plovak pa i nije tak značajna razlika između vas dva.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by *madonna* ned lip 22, 2014 5:14 pm

lažem , sa 34 .... ipak imam 38 a ne 39 ....  Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 5:55 pm

*madonna* je napisao/la:lažem , sa 34 .... ipak imam 38 a ne 39 ....  Love
četri banke još malo, auuuu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 10:29 pm

Iluzija kaj tak sporo čitaš, već si mogla Anu Karenjinu pročitat, a ne ovo malo postova.
Aj piši nešto može i glupost, nemora ti svaka biti pametna
Odoh pod tuš, prosim lijepo napišite nekaj tak da i ja imam kaj čitat  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 10:42 pm

dromsin je napisao/la:Iluzija kaj tak sporo čitaš, već si mogla Anu Karenjinu pročitat, a ne ovo malo postova.
Aj piši nešto može i glupost, nemora ti svaka biti pametna
Odoh pod tuš, prosim lijepo napišite nekaj tak da i ja imam kaj čitat  zubo

Iluzija studiozno cita slovo po slovo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 10 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 18. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.