Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

+7
mala Cat
iluzija
Buffy
besposlenpop
muskokrk
darla_
urbanstyle
11 posters

Stranica 11 / 18. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk pon lip 23, 2014 1:19 am

*madonna* je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Plovak naj se ljutiti nije bilo podjebavanje.  Happy
uopce se ne ljutim...
ak me glisic ne moze razhebat niko vise ne moze .. Grin 

a sto se tice madone uvjek sam bil slab prema razuzdanin .......glumicom,pevacicom,skrivalicom... Cool

ti to misliš da sam ja razuzdana ili sam krivo shvatila?  Silly
pitanje je na koga se odnosi ono ....ja ....

za madonu i mislim ..pa sto ona nije razuzdana .... Grin 


a pticica ....brizna,osecajna,osjetljiva,razuzdana u sebi potisnuto... Happy
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk pon lip 23, 2014 1:30 am

dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


kazati da netko voli starije malo zvuči sick. idemo prepraviti, ne znam što bih sa muškom osobom mlađom od sebe. iako jako dobro poznajem parove gdje su one po 5-10 godine starije od svojih muževa, imaju djecu i lijepe su porodice. ali ja ne funkcioniram na taj način. možda jer ne susrećem muškarce mlađe od sebe ili vršnjake da smo otprilike na istoj valnoj duljini .....
ptičice ja sam shvatila kaj si ti htela reči
Plovak je u kategoriji dedeka  Laugh
ne rasudjuj po sebi ....dedek nisam ni tehnicki ni teoretski ni realno ....

samo imam dosta zivotnog iskustva... angel
eskjuzmi  Laugh 
Shvatila sam da imaš pet banki,i možda koju više..
Ak si tu negde onda teoretski možeš biti deda, a to što praktično nisi more biti više razloga.
Tehnički poznam žene sa 36 su postale bake, a i dedeki sa 40.

Ma zezam se kaj to znači premlad ili prestar ak se ljudi vole, bez obzira na godine.
Veze pucaju ili ne pucaju
godine su relativna stvar...no recimo  angel
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk pon lip 23, 2014 1:33 am

Ligeja je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


kazati da netko voli starije malo zvuči sick. idemo prepraviti, ne znam što bih sa muškom osobom mlađom od sebe. iako jako dobro poznajem parove gdje su one po 5-10 godine starije od svojih muževa, imaju djecu i lijepe su porodice. ali ja ne funkcioniram na taj način. možda jer ne susrećem muškarce mlađe od sebe ili vršnjake da smo otprilike na istoj valnoj duljini .....
ptičice ja sam shvatila kaj si ti htela reči
Plovak je u kategoriji dedeka  Laugh
ne rasudjuj po sebi ....dedek nisam ni tehnicki ni teoretski ni realno ....

samo imam dosta zivotnog iskustva... angel

Pa ni ona nije dedek..

:zaigran

ko zna ...na netu je sve moguce ....pitanje je u kojem licu pise... zubo
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 4:47 am

escaped je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:


slazem se sa svime sto si napisala, jedino ne zelim da se ovdje implantira neka sumorna atmosfera jer namjera otvaranja ovog foruma nije bila da se bavimo pacjentima s kultnixa ma da oni imaju jako dobar spin kako zakuhat svadju cak i na daljinu. i stvarno im cestitam koliko su sposobni u destrukciji i induciranju bed vibre.

Je pa implementira se reakcijama na to sto je tamo napisano, tak da onda ili je sve zajebancija i to se tako prihvati ili se uopce ne komentira, inace je zakuhavanje neminovno  Happy

da znam, ja sam svoje rekao sto mislim i stavio tocku i necu razvlacit trakavicu ali tu je Dromsin i Sara i one vjerojatno stosta imaju za rec pa nek razgule jer inace ce bit explozije po forumu. bolje da se sada kazu stvari koje zuljaju nego da se ceka taman kad sve krene u nekom drugom smjeru i drugim temama. zato je Ligeja i otvorila temu.
nemaj brige. nemam sta rec, nit imam sta razgulit, nit ce ikakve eksplozije biti - barem ne s moje strane. sve receno, vidjeno i poznato. nikome ne zamjeram, ali istodobno se nikome ni izvinjavati sta nemam. ja piso ko sta, ja ne piso, ja bio, ja ne bio, ja ovamo, ja tamo, ja bio ikakav forum ja ne bio, ... niko mi nista ne znaci, nit ikakvog smisla ima zamarati se icim. dugo godina se bilo tu, sve doslo i proslo. nove faze zivota i nove vode idu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Buffy pon lip 23, 2014 9:44 am

cistacicafata je napisao/la: ja piso ko sta, ja ne piso, ja bio, ja ne bio, ja ovamo, ja tamo, ja bio ikakav forum ja ne bio, ... niko mi nista ne znaci, nit ikakvog smisla ima zamarati se icim. dugo godina se bilo tu, sve doslo i proslo. nove faze zivota i nove vode idu...

Amen.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Lena pon lip 23, 2014 10:26 am

al navika i mala porcija fix-a ostale  Silly
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 4:44 pm

ha ja, lenac. Love
bufi Love --------------> ko je ta slatka curicka na slikici

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Buffy pon lip 23, 2014 8:11 pm

Love Ova curička... Happy Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 788618db2f6a66dc87d993c6c9dcca65
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sri lip 25, 2014 12:50 pm

dromsin je napisao/la:Iluzija kaj tak sporo čitaš, već si mogla Anu Karenjinu pročitat, a ne ovo malo postova.
Aj piši nešto može i glupost, nemora ti svaka biti pametna
Odoh pod tuš, prosim lijepo napišite nekaj tak da i ja imam kaj čitat  zubo
razlijenila sam se.   citam i ceskam se.   Grin    mog muza uhvatio drugi pubertet, i stalno govori da trebamo vise vremena provoditi u prirodi. i odemo  do rijeke, pa smo zagrljeni setali, bas je bilo lijepo......i evo imam uspomene od komaraca.   izujedana sam na najnezgodnijim mjestima. nemas pojma kako bolno svrbi kada komarac ujede za nozni prst.  zubo
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija sri lip 25, 2014 12:59 pm

Buffy je napisao/la:Love Ova curička... Happy Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 788618db2f6a66dc87d993c6c9dcca65

bas je preslatka.   Love 
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by muskokrk sri lip 25, 2014 4:09 pm

lepo dete...sigurno na mamu.. Grin
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sri lip 25, 2014 11:37 pm

iluzija je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Iluzija kaj tak sporo čitaš, već si mogla Anu Karenjinu pročitat, a ne ovo malo postova.
Aj piši nešto može i glupost, nemora ti svaka biti pametna
Odoh pod tuš, prosim lijepo napišite nekaj tak da i ja imam kaj čitat  zubo
razlijenila sam se.   citam i ceskam se.   Grin    mog muza uhvatio drugi pubertet, i stalno govori da trebamo vise vremena provoditi sexsajući se, odemo  do rijeke pa to obavimo, pa smo zagrljeni dugo ležali u travi, bas je bilo lijepo......i evo imam uspomene od komaraca.   izujedana sam na najnezgodnijim mjestima. nemas pojma kako bolno svrbi kada komarac ujede za nozni prst.  zubo
 cheers 
ispravak netočnig navoda
Ili nema laganja kad je bilo , tak je bilo.
Drugi put ne skidaj patike pa te nebu pičil komarac
 Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by iluzija uto srp 01, 2014 5:50 pm

dromsin je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Iluzija kaj tak sporo čitaš, već si mogla Anu Karenjinu pročitat, a ne ovo malo postova.
Aj piši nešto može i glupost, nemora ti svaka biti pametna
Odoh pod tuš, prosim lijepo napišite nekaj tak da i ja imam kaj čitat  zubo
razlijenila sam se.   citam i ceskam se.   Grin    mog muza uhvatio drugi pubertet, i stalno govori da trebamo vise vremena provoditi sexsajući se, odemo  do rijeke pa to obavimo, pa smo zagrljeni dugo ležali u travi, bas je bilo lijepo......i evo imam uspomene od komaraca.   izujedana sam na najnezgodnijim mjestima. nemas pojma kako bolno svrbi kada komarac ujede za nozni prst.  zubo
 cheers 
ispravak netočnig navoda
Ili nema laganja kad je bilo , tak je bilo.
Drugi put ne skidaj patike pa te nebu pičil komarac
 Love
loooool  bas sam smotana.....citam, pa ovako pospana se pitam  sto mi bi da se ovako razokrijem, i tek onda skuzim kvacice na slovima ( jer ja tipkam bez kvacica).   Laugh  zubo vratit cu ti ovo cim spomenes brku.  Grin  Grin  Love
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost uto srp 01, 2014 6:40 pm

iluzija je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Iluzija kaj tak sporo čitaš, već si mogla Anu Karenjinu pročitat, a ne ovo malo postova.
Aj piši nešto može i glupost, nemora ti svaka biti pametna
Odoh pod tuš, prosim lijepo napišite nekaj tak da i ja imam kaj čitat  zubo
razlijenila sam se.   citam i ceskam se.   Grin    mog muza uhvatio drugi pubertet, i stalno govori da trebamo vise vremena provoditi sexsajući se, odemo  do rijeke pa to obavimo, pa smo zagrljeni dugo ležali u travi, bas je bilo lijepo......i evo imam uspomene od komaraca.   izujedana sam na najnezgodnijim mjestima. nemas pojma kako bolno svrbi kada komarac ujede za nozni prst.  zubo
 cheers 
ispravak netočnig navoda
Ili nema laganja kad je bilo , tak je bilo.
Drugi put ne skidaj patike pa te nebu pičil komarac
 Love
loooool  bas sam smotana.....citam, pa ovako pospana se pitam  sto mi bi da se ovako razokrijem, i tek onda skuzim kvacice na slovima ( jer ja tipkam bez kvacica).   Laugh  zubo vratit cu ti ovo cim spomenes brku.  Grin  Grin  Love
molim isto ovako, u lijepom tonu Laugh 
opče nisam skužila da pišeš bez kvačica  Shocked

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle sri srp 02, 2014 8:03 pm

bogamiii....lusi se sexa sto na sat  lol!  i to poromantično ..dole kraj rijeke 
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by besposlenpop sri srp 02, 2014 8:19 pm

urbanstyle je napisao/la:bogamiii....lusi se sexa sto na sat  lol!  i to poromantično ..dole kraj rijeke 
http://webcafe.net.hr/svastara/video-seksali-se-ispred-dvije-tisuce-ljudi-za-vrijeme-tekme
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost čet srp 03, 2014 6:18 pm

urbanstyle je napisao/la:bogamiii....lusi se sexa sto na sat  lol!  i to poromantično ..dole kraj rijeke 
Ily vidim te, jel pala romantika, šetnjca, bockanje i tako to.  Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by alpska štetočina sub srp 05, 2014 9:39 am

ja došla... 
i vratit ću se opet...  zubo 

(urbi kiss  Love )
alpska štetočina
alpska štetočina

Posts : 5
Join date : 05.07.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by alpska štetočina sub srp 05, 2014 9:41 am

btw, za avatar se mogu pobrinuti cure zadužene za stajling... dok sama ne nađem nešto prigodno... Happy
alpska štetočina
alpska štetočina

Posts : 5
Join date : 05.07.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle sub srp 05, 2014 11:00 am

alpska štetočina je napisao/la:ja došla... 
i vratit ću se opet...  zubo 

(urbi kiss  Love )


alpska štetočino  zubo 

bude ti Li pronašla neku sliju -adekvatnu - pozzzzz
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle sub srp 05, 2014 11:03 am

dromsin je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:bogamiii....lusi se sexa sto na sat  lol!  i to poromantično ..dole kraj rijeke 
Ily vidim te, jel pala romantika, šetnjca, bockanje i tako to.  Love


nema sad interplet..biće se batrga u nekom šumarku  Laugh ,ima ona praf !!

dromsi ,jel vruće u zgb...jesi obavila plac, sira,vrhnja jajca i kumpira 

pozz i tebi
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub srp 05, 2014 11:23 am

Da "alpska stetocina"? Ma daaaj Grin Kad pozelis promijenit', reci.

Inace, ona Sarandonka je odlican izbor pa nisam odoljela ne slijediti te u tome...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by darla_ sub srp 05, 2014 4:47 pm

alpska štetočina je napisao/la:ja došla... 
i vratit ću se opet...  zubo 

(urbi kiss  Love )

A koja kuya strasno   Grin ... tamo cieli traktat kako samnom dijeli prvi poljubac i stisak u jednoj hladnoj zimskoj noci, istina zeko je tu vecer trazio mamu  Laugh , a sad laganini Urbi kiss ...  a 'vamo ko ono sto smo se ljubile smo se ljubile, e da znas da sam bila zimus u Zg na koncertu Blalasevica bez tebe, pa sad pati  Silly .

Mislim bio bi red da nas i ovdje sve redom izljubis, da ne misli Cigo da lazes  Cool  zubo .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost sub srp 05, 2014 7:20 pm

urbanstyle je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:bogamiii....lusi se sexa sto na sat  lol!  i to poromantično ..dole kraj rijeke 
Ily vidim te, jel pala romantika, šetnjca, bockanje i tako to.  Love


nema sad interplet..biće se batrga u nekom šumarku  Laugh ,ima ona praf !!

dromsi ,jel vruće u zgb...jesi obavila plac, sira,vrhnja jajca i kumpira 

pozz i tebi
sam nek ne skida patike da joj komarci palce ne ispikaju- Grin
U Zagrebu je promjenjivo
Nikada kao sada i za nepovjerovati.
Red kiše i hladno čim se sunce makne, a kad se vrati peće ko da si u mikrovalnoj, do kosti.
Objesim veš u 9 ujutro poluoblačno, za sat vremena sunce zapeče al veš već smrdi po vlagi.
Vraćam ga natrag u pranje jer znam da ću popizditi kad mi dođe pod peglu i nanjušim taj smrad.
Jel stavljam previše omekšivaća, ili je previše vlage u zraku ko će ga znati.
To mi se prije nije događalo
Probat ću bez omekšivaća pa bum vidla.
Ja ti slabo idem na plac.
Preskupo mi je. Doduše neki dan sam bila i vidim da su snizili cijene, mahune 20.
Klupa praznih ko u priči nekad nije bilo dovoljno mjesta za prekupce  i kumice. Sad kad moraš imati OPG ili obrt, da bi prodaval,da vidiš kak su nestali zelenaši.
Kad su pričali da bu plac u starom smislu nestal bili su u pravu ( ja sam mislila da neće) al evo nestaje.
Neki dan sam kupila u konzumu paradajze - domaće 8 kn, i fakat ko domaći i kvrgavi i mirše na paradajz i nisu plastični i kožica nije žilava ( Esko ne čitaj)
Nisu ni supermarketi kaj su bili.
Lubenica talijanska 3,99 u Plodinama odlična
Pred Pevecom štand , Opuzenska lubenica 7,50 kn, danas bila spustili na 5,50.
A ja pitala malca šapni mi od kud su veli grčka.
Svi lažu i mažu.
Urbi jebem ti , pak si me povukla za jezik i evo traktata Embarassed  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by alpska štetočina sub srp 05, 2014 8:39 pm

Ligeja je napisao/la:Da "alpska stetocina"? Ma daaaj Grin Kad pozelis promijenit', reci.

Inace, ona Sarandonka je odlican izbor pa nisam odoljela ne slijediti te u tome...
 zubo 
ma uopće mi ne smeta... neka ostane tako  Happy 

avić je super... hvala
alpska štetočina
alpska štetočina

Posts : 5
Join date : 05.07.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 11 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 18. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.