Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto nas jebu???

5 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 11:35 am

od sad pa nadalje necu vise nista komentirat vidim da vas brutalna hrvatska realnost totalno deprimira i da od iste bjezite , isto tako necu pisat moje dogodovstine sa rvackim pacjentima iz rl jer vas i to zbaci s tracnica.

ja cu rat sa rvatskim zlocincima i psihoptatama rvatima voditi sam bez javne pompe.

nadalje cu bit samo tehnicka podrska na forumu dok se adminice ne ispraksiraju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Sco pet lip 13, 2014 12:04 pm

escaped je napisao/la:
a zakaj mora potrosac pazit kad u ovoj drzavi postoji milijun raznih odbora i povjerenstava od drzavnog povjerenstva za kopanje rude i gubljenje vremena pa do vladinog povjerenstva za oblik i miris toalet papira? pisanje fontovima i velicinom fontova koji nisu citljivi vani u civiliziranom svjetu je najstroze zabranjeno i krivicno djelo. zakaj ja moram nosit povecalo ako trebam citat ugovor? pa nemres me tako jebat.

evo ti talijanski TIM teleoperater sve je kristalno jasno. meni cak i da sad predjem na TIM sa svim roamingom mi se isplati a kamo li nakon 2015. jedva cekam da sugavim rvatinama bacim vip mobitel u facu. pa nek se rvacka zlocinacka psihopatska kopilad nadje uvrijredjena, puca mi kurac jer ja zlocince lazove lopine i takvu vrstu ljudskih zvijeri jednostavno ne podnosim.

http://www.tim.it/home

jebate TIM... sve na talijanskom.... niš ne razmem....  Grin 

zakaj mora pazit? pa mora.... neš kupit ni truli paradajz, neg si izabereš onaj koji nije.... ne bu te štitilo ministarstvo poljoprivrede jer je paradajz trul....
iako, otkad si sam možeš birat paradajze ja uvek zberem kečap....  Laugh 
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Sco pet lip 13, 2014 12:06 pm

escaped je napisao/la:od sad pa nadalje necu vise nista komentirat vidim da vas brutalna hrvatska realnost totalno deprimira i da od iste bjezite , isto tako necu pisat moje dogodovstine sa rvackim pacjentima iz rl jer vas i to zbaci s tracnica.

ja cu rat sa rvatskim zlocincima i psihoptatama rvatima voditi sam bez javne pompe.

nadalje cu bit samo tehnicka podrska na forumu dok se adminice ne ispraksiraju.


aj nemoj.... men to gušt čitat.... pogotovo sa didaskalijama....
potsećaš me na frenda iz djetinjstva... ak je on pogledal film u kinu nitko od nas nije trebal ić u kino.... sve nam je vjerno prenijo.... u full HD formatu.... multimedijski....  Grin 
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 12:42 pm

escaped je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
Ma ne radi se o tome cemu ti imas ili nemas fizicki pristup, nego cija je obaveza po ugovoru bila odjava iz T-com-a. Ako su se u ugovoru oni na to obvezali, onda mogu svirati u frulicu. Jer isto tako je moglo u ugovoru pisati da si ti taj koji je duzan podnijeti zahtjev za odjavu u T-com-u jer prelazis kod drugog teleoperatera. Mislim ako pise u ugovoru da oni to preuzimaju kao obvezu, onda se tu nema puno o cemu razmisljati. Samo onda su fakat glupi jer to znaci gubitak parnice sigurni, mislim nema tu filozofije, pa pise u ugovoru.

Ovo u Fini je bilo mislim prestrasno, mislim stavljati nesto u naplatu i blokirati ljude bez da provjeris pecat u registru je komicno, trebali su ti sluzbenici odmah dobiti otkaz bez jebemti, koji su to napravili.

pa sve je jasno ko suncani dan, cak bi to skuzili i oni koji po treci put ponavljaju prvi razred specijalne skole. nije mi jasno koji im je cilj jer ne vjerujem da su glupi znaju oni jako dobro da su krivi i da su zajebali ugovor. prvi put su totalno pukli kad su skuzili da si nemogu od mene naplatiti fantomski fabricirani nepostojeci dug.

zove mene zlocinac id Prima Solventa prvi put jos prosle godine.
razgovor je tekao doslovno ovako:

prima: dobar dan gospodine ja sam prima i vi ste duzni bla bla ser kenj...

ja: dobar dam postovani, ali ja nemam nikakav dug prema Iskon d.d. iz razloga bla bla ser kenj...

prima: znaci vi odbijate platiti dug?

ja: postovani, ja nemam nikakav dug prema tome nemam ni sta odbijat.

prima: dobro, onda cemo vam sjest na Finu

ja: postovani, a sto vam je to Fina?

prima: kako neznate sto je Fina? sve ide preko Fine.

ja: gospodine ja ne idem preko Fine ja ponekad prodjem pokraj Fine i to vrlo rijetko.

prima: onda cemo vam sjest na racun u banki

ja: gospodine ja nemam racuna u niti jednoj banki na planeti nemam ni iban broj...

prima: ( vec vidno nadrkan ) kako nemate? onda cemo vam sjest na mirovinu.

ja: gospodine ja nemam penziju

prima: kak nemate penziju??? onda ce te ju imati jednog dana

ja: gospodine, ja necu imat jednog dana nikakvu penziju

prima: pa kako?

ja: pa tako. ako mi bas zelite sjest na nesto, mozete mi sjest jedino na kurac ali vjerujte da ni tu se necete puno usrecit...

prima:
( nerazgovjetno mrmlja s nekim u pozadini ) dobro, dovidjenja.

ja: djenja....
 Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh 
jel to vrijedi za sve ili samo za njega?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 12:51 pm

dromsin je napisao/la:
 Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh 
jel to vrijedi za sve ili samo za njega?

ovisi o vise cimbenika...kurac mi se poceo ponasat ko tovar, ponekad je tvrdoglav nece i nece da ga jebes...

jucer me pita gazdarica birca: Esco sta se s tobom dogadja? u zadnjih nekoliko dana si jako nervozan...

ja joj velim: znoje mi se obje glave a ni jedna ne radi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 1:10 pm

escaped je napisao/la:
pa sve je jasno ko suncani dan, cak bi to skuzili i oni koji po treci put ponavljaju prvi razred specijalne skole. nije mi jasno koji im je cilj jer ne vjerujem da su glupi znaju oni jako dobro da su krivi i da su zajebali ugovor. prvi put su totalno pukli kad su skuzili da si nemogu od mene naplatiti fantomski fabricirani nepostojeci dug.

zove mene zlocinac id Prima Solventa prvi put jos prosle godine.
razgovor je tekao doslovno ovako:

prima: dobar dan gospodine ja sam prima i vi ste duzni bla bla ser kenj...

ja: dobar dam postovani, ali ja nemam nikakav dug prema Iskon d.d. iz razloga bla bla ser kenj...

prima: znaci vi odbijate platiti dug?

ja: postovani, ja nemam nikakav dug prema tome nemam ni sta odbijat.

prima: dobro, onda cemo vam sjest na Finu

ja: postovani, a sto vam je to Fina?

prima: kako neznate sto je Fina? sve ide preko Fine.

ja: gospodine ja ne idem preko Fine ja ponekad prodjem pokraj Fine i to vrlo rijetko.

prima: onda cemo vam sjest na racun u banki

ja: gospodine ja nemam racuna u niti jednoj banki na planeti nemam ni iban broj...

prima: ( vec vidno nadrkan ) kako nemate? onda cemo vam sjest na mirovinu.

ja: gospodine ja nemam penziju

prima: kak nemate penziju??? onda ce te ju imati jednog dana

ja: gospodine, ja necu imat jednog dana nikakvu penziju

prima: pa kako?

ja: pa tako. ako mi bas zelite sjest na nesto, mozete mi sjest jedino na kurac ali vjerujte da ni tu se necete puno usrecit...

prima: ( nerazgovjetno mrmlja s nekim u pozadini ) dobro, dovidjenja.

ja: djenja....

: )))

----

Jedan od cuvara opazi patuljka i kaza nesto na sto se ostali nasmijase. Kad su stigli do dveri, taj je svukao rukavicu s kandzama i znojnu podrukavicu pa laktom poduhvatio patuljka oko vrata i grubo mu protrljao glavu. Tyrion se tako zapanjio da se nije odupro. Sve je proslo u tren oka.. "Je li bilo nekog razloga za to?" priupita on strogo Polumestra.

"Kaze da je sreca kad se patuljku protrlja glava", rece mu Haldon, nakon sto je porazgovarao sa strazarem na njegovom jeziku.

Tyrion se prisili da doticnom uputi smijesak. "Kazi ti njemu da je jos veca sreca kad se patuljku popusi kurac."

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 1:13 pm

escaped je napisao/la:od sad pa nadalje necu vise nista komentirat vidim da vas brutalna hrvatska realnost totalno deprimira i da od iste bjezite , isto tako necu pisat moje dogodovstine sa rvackim pacjentima iz rl jer vas i to zbaci s tracnica.

ja cu rat sa rvatskim zlocincima i psihoptatama rvatima voditi sam bez javne pompe.

nadalje cu bit samo tehnicka podrska na forumu dok se adminice ne ispraksiraju.

Aj ne pizdekaj Escot.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 1:28 pm

Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:od sad pa nadalje necu vise nista komentirat vidim da vas brutalna hrvatska realnost totalno deprimira i da od iste bjezite , isto tako necu pisat moje dogodovstine sa rvackim pacjentima iz rl jer vas i to zbaci s tracnica.

ja cu rat sa rvatskim zlocincima i psihoptatama rvatima voditi sam bez javne pompe.

nadalje cu bit samo tehnicka podrska na forumu dok se adminice ne ispraksiraju.

Aj ne pizdekaj Escot.

to ja samo da podignem gledanost na stekatu  Silly  marketinski trik jebiga.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Sco pet lip 13, 2014 2:05 pm

escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:od sad pa nadalje necu vise nista komentirat vidim da vas brutalna hrvatska realnost totalno deprimira i da od iste bjezite , isto tako necu pisat moje dogodovstine sa rvackim pacjentima iz rl jer vas i to zbaci s tracnica.

ja cu rat sa rvatskim zlocincima i psihoptatama rvatima voditi sam bez javne pompe.

nadalje cu bit samo tehnicka podrska na forumu dok se adminice ne ispraksiraju.

Aj ne pizdekaj Escot.

to ja samo da podignem gledanost na stekatu  Silly  marketinski trik jebiga.


jebi ga.... trebo si smanjit slova....  Silly 


od sad pa nadalje necu vise nista komentirat vidim da vas brutalna hrvatska realnost totalno deprimira i da od iste bjezite , isto tako necu pisat moje dogodovstine sa rvackim pacjentima iz rl jer vas i to zbaci s tracnica.

ja cu rat sa rvatskim zlocincima i psihoptatama rvatima voditi sam bez javne pompe.

nadalje cu bit samo tehnicka podrska na forumu dok se adminice ne ispraksiraju.
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 2:12 pm

Sco je napisao/la:
escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:od sad pa nadalje necu vise nista komentirat vidim da vas brutalna hrvatska realnost totalno deprimira i da od iste bjezite , isto tako necu pisat moje dogodovstine sa rvackim pacjentima iz rl jer vas i to zbaci s tracnica.

ja cu rat sa rvatskim zlocincima i psihoptatama rvatima voditi sam bez javne pompe.

nadalje cu bit samo tehnicka podrska na forumu dok se adminice ne ispraksiraju.

Aj ne pizdekaj Escot.

to ja samo da podignem gledanost na stekatu  Silly  marketinski trik jebiga.


jebi ga.... trebo si smanjit slova....  Silly 


od sad pa nadalje necu vise nista komentirat vidim da vas brutalna hrvatska realnost totalno deprimira i da od iste bjezite , isto tako necu pisat moje dogodovstine sa rvackim pacjentima iz rl jer vas i to zbaci s tracnica.

ja cu rat sa rvatskim zlocincima i psihoptatama rvatima voditi sam bez javne pompe.

nadalje cu bit samo tehnicka podrska na forumu dok se adminice ne ispraksiraju.

 Grin  jebiga ovdje mozes povecat slova a papir formata A4 nemozes rastegnut u lancun.

jucer mi lik da cijev od skele za pjat satelit naravno, i ja gledam cijev je ravna ko spusteni kurac. ja mu kazem sta je ovo jebote??? pa s tom cijevi nemogu centrirati satelit fulat cu cijeli suncev sustav i Mlijecnu stazu jebote vatat cu programe iz neke druge galaksije! on mi kaze ma dobro je sta kurac dva centimetra simo-tamo nemaveze...

jeboteled koji moroni  Shocked 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle pet lip 13, 2014 2:20 pm

samo jedan kratki žvalj und kiss..moram nešto završiti ..jer ako sada ostanem s vama...sve ću syebat...

dakle...poruka je 

ne nostite japanke ovo ljeto !!!!!!
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle pet lip 13, 2014 2:25 pm

vama ostavljam ovo ...uffff 




sebi ..da  mogu sve pozavršavat stavljam ovooo..

urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 2:30 pm

Sto si napravila? O_O

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 2:43 pm

urbanstyle je napisao/la:samo jedan kratki žvalj und kiss..moram nešto završiti ..jer ako sada ostanem s vama...sve ću syebat...

dakle...poruka je 

ne nostite japanke ovo ljeto !!!!!!

a jebo majku svoju trebo sam jucer slusat vidovitog Milana sve je kriva piva. ja sam jucer mlatio po Laskom pivu ko bedak, i moja jebezljiva rodjakinja isto tamanila Lasko ko sumanuta. i brat sa svojom curom mlatio po Unionu. i jos nas nekoliko iredentista. njih par patriota su cjevcili Favorit, Zuju i ta sranja.

evo sto kaze Milance

"Hrvatska dobiva 1:0, ali mora ispuniti više faktora", rekao je Milan, a najvažniji faktor je pivo.

"Ljudi moraju piti domaće pivo. Ako će biti pola domaće i pola strano pivo, onda će biti 1:1. Ako kojim slučajem pivo više bude strano, a manje domaće, onda je 2:1 za Brazil", objasnio je i dodao da će rezultat pratiti omjer domaće i strane pive.

http://www.index.hr/Black/clanak/vidoviti-milan-predvidja-rezultat-utakmice-hrvatska-pobjedjuje-ako-ispuni-ovaj-vazan-uvjet/754043.aspx?mobile=false

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 4:04 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
 Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh 
jel to vrijedi za sve ili samo za njega?

ovisi o vise cimbenika...kurac mi se poceo ponasat ko tovar, ponekad je tvrdoglav nece i nece da ga jebes...

jucer me pita gazdarica birca: Esco sta se s tobom dogadja? u zadnjih nekoliko dana si jako nervozan...

ja joj velim: znoje mi se obje glave a ni jedna ne radi...
a da znaš koji sam post napisala al mi ga pojeo internet, 
ponovit ću ga kasnije
uglavnom
 početak
 ne pizdi kakva tehnička podrška
pametno da, tuđe nećeš svoje ne daš  angel
i da vrati avatar
ovaj nije sexi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle pet lip 13, 2014 4:14 pm

evo me u pičku materinu, uspila sam sve poredat kako treba...ma milijun puta sam zahvalila dragome Bogu na internetu i svim prednostima koje nam daje i olakšava posao...

nebitno za vas, ali meni jako bitno...i sada mogu sa olakšanjem uživati u današnjem danu i sv. Anti Happy))))) 

ugl.esko noćas kad si ti valjda pisao onaj svoj post..ja sam isto pila pivo  zubo hajneken iz limenke,duvanila..i ladila se ..bilo je negdi oko 4 i po činimise....kad sam otvorila forum očekivala sam dromsicu...ali ona je spaval..ili je tek krmeljila...

Šinjorina Li, ništa se nije dogodilo ,iz protesta naspram onog Japnca preporuka je da se japnke ne nose....nadam se da nisi skontla da sam se poskliznuila na japnku pa nedaj bože opet pala  zubo ..nisam ..nisammmm

vama sam stavila ritam ..a meni musik...i sve piesme kojima ne znam riječi..da mogu u miru završiti posao...a da sam stavila nešto što znam pievati-kurac bi završila...to me dekoncentrira...


inače..dragi ljudi....počinje mi godišnji
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 4:15 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
 Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh 
jel to vrijedi za sve ili samo za njega?

ovisi o vise cimbenika...kurac mi se poceo ponasat ko tovar, ponekad je tvrdoglav nece i nece da ga jebes...

jucer me pita gazdarica birca: Esco sta se s tobom dogadja? u zadnjih nekoliko dana si jako nervozan...

ja joj velim: znoje mi se obje glave a ni jedna ne radi...
a da znaš koji sam post napisala al mi ga pojeo internet, 
ponovit ću ga kasnije
uglavnom
 početak
 ne pizdi kakva tehnička podrška
pametno da, tuđe nećeš svoje ne daš  angel
i da vrati avatar
ovaj nije sexi

ma dokurcilo mi je vise zakaj nisam ovo zakaj jesam ono. pa kuis da se nemres resit tih rvackih talibana nikako? nemoras ih trazit oni sami izlijecu iz pastete. mogu se jedino odselit na Jupiter. to je nacionalna bolest epidemija kojoj nema lijeka osim prisilnog hladjenja pod cempresima.

Ligeja je sefika i urednica za avatare. ja sam ovdje samo kucni majstor ako pusta spina ili treba promjenit uticnice i lampadine, pospricat cvece modrom galicom ko tvoj Brko.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle pet lip 13, 2014 4:18 pm

... when something is so fucking retarded a full and proper facepalm is not even necessary zubo  zubo 
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 4:21 pm

.... ..... ....  Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 4:21 pm

urbanstyle je napisao/la:evo me u pičku materinu, uspila sam sve poredat kako treba...ma milijun puta sam zahvalila dragome Bogu na internetu i svim prednostima koje nam daje i olakšava posao...

nebitno za vas, ali meni jako bitno...i sada mogu sa olakšanjem uživati u današnjem danu i sv. Anti Happy))))) 

ugl.esko noćas kad si ti valjda pisao onaj svoj post..ja sam isto pila pivo  zubo hajneken iz limenke,duvanila..i ladila se ..bilo je negdi oko 4 i po činimise....kad sam otvorila forum očekivala sam dromsicu...ali ona je spaval..ili je tek krmeljila...

Šinjorina Li, ništa se nije dogodilo ,iz protesta naspram onog Japnca preporuka je da se japnke ne nose....nadam se da nisi skontla da sam se poskliznuila na japnku pa nedaj bože opet pala  zubo ..nisam ..nisammmm

vama sam stavila ritam ..a meni musik...i sve piesme kojima ne znam riječi..da mogu u miru završiti posao...a da sam stavila nešto što znam pievati-kurac bi završila...to me dekoncentrira...


inače..dragi ljudi....počinje mi godišnji

ja sam stigao doma negdje pred zoru vec je svjetlilo. pila si hajneken ha? veleizdajnico, rusiteljice rvackih patriota zbog ovakih ko sto smo mi rvacka je popusila. ko sto kaze neki forumas:

brazilska reprezentacija je bezveze, brazilski navijači su bezveze, FIFA je bezveze, samo su hrvatska reprezentacija i hrvatski navijači s vezom, ali im nije dozvoljeno da pokažu šta znaju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle pet lip 13, 2014 4:23 pm

dromsin je napisao/la:.... ..... ....  Love
dr.Omsi Happy)),svaki puta te žeelim pitati kako ti je sin ? daj par rieči
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle pet lip 13, 2014 4:27 pm

escaped je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:evo me u pičku materinu, uspila sam sve poredat kako treba...ma milijun puta sam zahvalila dragome Bogu na internetu i svim prednostima koje nam daje i olakšava posao...

nebitno za vas, ali meni jako bitno...i sada mogu sa olakšanjem uživati u današnjem danu i sv. Anti Happy))))) 

ugl.esko noćas kad si ti valjda pisao onaj svoj post..ja sam isto pila pivo  zubo hajneken iz limenke,duvanila..i ladila se ..bilo je negdi oko 4 i po činimise....kad sam otvorila forum očekivala sam dromsicu...ali ona je spaval..ili je tek krmeljila...

Šinjorina Li, ništa se nije dogodilo ,iz protesta naspram onog Japnca preporuka je da se japnke ne nose....nadam se da nisi skontla da sam se poskliznuila na japnku pa nedaj bože opet pala  zubo ..nisam ..nisammmm

vama sam stavila ritam ..a meni musik...i sve piesme kojima ne znam riječi..da mogu u miru završiti posao...a da sam stavila nešto što znam pievati-kurac bi završila...to me dekoncentrira...


inače..dragi ljudi....počinje mi godišnji

ja sam stigao doma negdje pred zoru vec je svjetlilo. pila si hajneken ha? veleizdajnico, rusiteljice rvackih patriota zbog ovakih ko sto smo mi rvacka je popusila. ko sto kaze neki forumas:

brazilska reprezentacija je bezveze, brazilski navijači su bezveze, FIFA je bezveze, samo su hrvatska reprezentacija i hrvatski navijači s vezom, ali im nije dozvoljeno da pokažu šta znaju.
nemaš pojma kak mi je legla piva...ladna ..ufff...i onda još ti na forumu ..aahhaha koja situacia..ali nisam dočekla tvoj upis.... Love
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pet lip 13, 2014 4:31 pm

urbanstyle je napisao/la:
nemaš pojma kak mi je legla piva...ladna ..ufff...i onda još ti na forumu ..aahhaha koja situacia..ali nisam dočekla tvoj upis.... Love

ja sam zaspao odmah cim sam na forum napisao post i kliknuo Send.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle pet lip 13, 2014 4:33 pm

ja sam prie neg si kliknuo  Grin
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle pet lip 13, 2014 4:37 pm

inače, jutros me na mob zvali iz vipa...da me obavijeste da imaju nowu akciju...uporno joj objašnjavam da me ne zanima..da sam prijavljena na mojhr vip stranicu, da pratim-čitam....aliii 2-ka ne staje....

moram im poslati protesnu notu da me ne jebu sa akciama..jer
a) prijavljena sam tamo
b)moj broj nie javan
c) ne pilajte me
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 2 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.