Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto nas jebu???

5 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by besposlenpop sub lip 14, 2014 8:27 pm

darla_ je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Kakav vam je to pederfon? Zašto nas jebu??? - Page 4 N065

Iphone ljudi u slengu zovu gayphone  zubo
A svašta ... bolje bi pasalo Pizda.  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost sub lip 14, 2014 11:50 pm

besposlenpop je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Kakav vam je to pederfon? Zašto nas jebu??? - Page 4 N065

Iphone ljudi u slengu zovu gayphone  zubo
A svašta ... bolje bi pasalo Pizda.  Silly
 Laugh  Laugh nisam niš htela pitat ja kao znam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 11:07 am

evo jos jedan dokaz da RH nije drzava. RH je zlocinacka organizacija.

Greškom ovršen i dalje ne može do svog novca

Puljanin Marinko Maričić je na svojoj koži proteklih dana iskusio svu gorčinu zamjene identiteta. Dogodilo se da je Općinski sud Zlataru naložio ovrhu po računu Marinka Maričića iz Stubičkih Toplica, ali je u zahtjevu upućenom Fini naveden OIB od njegovog imenjaka i prezimenjaka iz Pule. Što se dogodilo nesretnom Puljaninu?

Ispričao je da se šokirao kada je prije nekoliko dana htio podignuti novac sa svog tekućeg računa jer je tada saznao da mu je račun blokiran. Uputio se u pulsku Finu da dozna o čemu se radi s obzirom da nije imao saznanja da je ikome dužan.

A tamo je doživio novi šok. Umjesto da dobije uvid u spis prema kojem su ga ovršili dobio je riječi omalovažavanja od djelatnika Fine koji su mu govorili da slučajeva poput njegovog bilježe bezbroj i to svaki dan te ga uputili da se iz Pule obrati Vodovodu i Sudu u Zagorju!

Maričić kaže da su ga htjeli izbaciti iz Fine, a jedino što je uspio dobiti od njih je mali samoljepivi žuti papirić na kojem je djelatnica Fine kemijskom ispisala "Općinski sud u Zlataru, Trg Slobode 14/a, 49250, POVRV - 30/11-31".

Rekao nam je da je odmah shvatio da s time nema ništa i da je očito ovršen greškom, ali da nikako ne razumje bahato ponašanje u Fini čiji djelatnici ne daju na uvid rješenje o ovrsi. "Kako će ostali nedužni građani saznati gdje je greška i što prije ispraviti pogrešna rješenja institucija ako do dokumenata ne mogu doći", upitao se Maričić.

Iz ureda Uprave Fine su nam nakon nekoliko dana čekanja poručili kako prema svim zakonskim i podzakonskim propisima ne postoji obveza Fine da obavještava ovršenika o tome da je u tijeku provedba ovrhe na njegovim novčanim računima, osim iznimno u slučaju izravne naplate. Stoga iz Fine prebacuju krivnju na banku koja je po njima bila dužna obavijestiti ovršenika da su mu određena sredstva na računu zaplijenjena. Što se tiče toga da ovršenik nije dobio nikakvu informaciju od pulske Fine, kada ju je zatražio, iz Uprave te financijske institucije odgovaraju da su dužni dati ovršeniku usmenu informaciju bez naknade.

- Dužni smo mu dati podatak o vrsti osnove za plaćanje po kojoj je blokiran, poslovni broj osnove za plaćanje, podatke o ovrhovoditelju te tijelu koje je donijelo osnovu za plaćanje. Međutim, ako ovršenik želi pisanu specifikaciju iste može dobiti temeljem pisanog zahtjeva, ali uz plaćanje propisane naknade, zaključili su iz ureda Uprave.

Međutim, Marinko Maričić napominje kako mu u Fini uopće nisu ponudili pisanu specifikaciju uz plaćanje naknade.

"Zbog toga jer me sud zamijenio s drugom osobom, a Fina ni nakon osam dana nije oblokirala račun tužit ću te dvije institucije. Od čega da ja sada živim kada mi je nedužnome blokiran račun, a pitam se kako se u takvoj situaciji snalaze stari i nemoćni", zaključio je Maričić.

http://www.glasistre.hr/vijesti/pula_istra/greskom-ovrsen-i-dalje-ne-moze-do-svog-novca-457737

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle sri srp 02, 2014 2:33 pm

https://www.facebook.com/photo.php?v=10203022168529833&set=vb.1073465294&type=2&theater


ne podržavam ovakve reakcie..međutim milijun puta mi e došlo da opyzdim "nekoga" preko pulta...
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by besposlenpop sri srp 02, 2014 7:41 pm

urbanstyle je napisao/la:https://www.facebook.com/photo.php?v=10203022168529833&set=vb.1073465294&type=2&theater


ne podržavam ovakve reakcie..međutim milijun puta mi e došlo da opyzdim "nekoga" preko pulta...
Moje iskustvo je da su prodavači / službenici na ovakvim mjestima redovno ljubazni i susretljivi, pa mi je neshvatljivo pizdit na njih, umjesto probat pronać razumno rješenje.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle sri srp 02, 2014 7:46 pm

mora se prizati da jesu...toliko su istrenirani da mi se gadi kak su ljubazni....ova jadna šinjorina nije ni glas podigla...jerbo sse sve snima,prati ...nažalost...

ja bi ga isto polasla u tri krasna kurca kad bi se ovako drećio na mene...pa taman išla na disciplinski sud-vješnje ili giljotinu....

nije  mi jasno zašto nije odmah pozvala svoga šefa...
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by besposlenpop sri srp 02, 2014 7:49 pm

urbanstyle je napisao/la:...

ja bi ga isto polasla u tri krasna kurca kad bi se ovako drećio na mene...
A ko bi posumljal. zubo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by urbanstyle sri srp 02, 2014 7:55 pm

Grin 
i to ono ljucki...polako-da čovijek razumije 

ali to nikako ove t-comovce-vipovce i ostale nowonastale banke -apsolutno ne opravdava-u kojima zaposlenicu prolaze takve psihotreninge da su fkt.nakon tih menanđerskih sranja - doslovno spremi ući u alkaidu-ciu-miu...


Zadnja promjena: urbanstyle; sri srp 02, 2014 7:56 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : brzo pišem i griješpim kao muškokrk)
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost sri srp 02, 2014 11:43 pm

urbanstyle je napisao/la:https://www.facebook.com/photo.php?v=10203022168529833&set=vb.1073465294&type=2&theater


ne podržavam ovakve reakcie..međutim milijun puta mi e došlo da opyzdim "nekoga" preko pulta...

ja podrzavam ovakve akcije i reakcije cak stovise trebao im je lik demolirat cijeli t-com centar sa svim tim zombijima unutra jebo im pas mater zlocinacku. pao im je server i nemogu covjeku ponistit ugovor. kako to da im je pao sistem picka im materina zlocinacka, kako to da im nikad ne padne server i sistem kad trebaju naplatit racune.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost sri srp 02, 2014 11:47 pm

urbanstyle je napisao/la:Grin 
i to ono ljucki...polako-da čovijek razumije 

ali to nikako ove t-comovce-vipovce i ostale nowonastale banke -apsolutno ne opravdava-u kojima zaposlenicu prolaze takve psihotreninge da su fkt.nakon tih menanđerskih sranja - doslovno spremi ući u alkaidu-ciu-miu...

pricala mi je jedna bivsa zaploslenica, radnica, zombi, Iskon d.d. koji brainwashing tj. pranje mozga prolaze prije nego ih zaposle a i poslije u toku rada. VELIKI VODJA Sjeverne Koreje je pickin dim prema hrvatskim zlocinackim organizacijama. i sad je ona ok ispeglanog mozga. jebote takvo pranje i peglanje mozga ne rade ni u Scijentoloskoj crkvi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by besposlenpop čet srp 03, 2014 12:58 am

escaped je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:https://www.facebook.com/photo.php?v=10203022168529833&set=vb.1073465294&type=2&theater


ne podržavam ovakve reakcie..međutim milijun puta mi e došlo da opyzdim "nekoga" preko pulta...

ja podrzavam ovakve akcije i reakcije cak stovise trebao im je lik demolirat cijeli t-com centar sa svim tim zombijima unutra jebo im pas mater zlocinacku. pao im je server i nemogu covjeku ponistit ugovor. kako to da im je pao sistem picka im materina zlocinacka, kako to da im nikad ne padne server i sistem kad trebaju naplatit racune.
Ma s tim nazi-komom je lud ko sklopi ugovor il ga nije raskinul dok mu nisu sjebali ganglije. Pa pune su novine godinama njihovih fora s mora ("nazval čiča od 90+godina sexyfon na nekim ostrvima i slinil satima" ... pa mu sad deru kožu i oće naplatit neku cifru za gradnju tankera).
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost čet srp 03, 2014 7:24 pm

besposlenpop je napisao/la:
escaped je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:https://www.facebook.com/photo.php?v=10203022168529833&set=vb.1073465294&type=2&theater


ne podržavam ovakve reakcie..međutim milijun puta mi e došlo da opyzdim "nekoga" preko pulta...

ja podrzavam ovakve akcije i reakcije cak stovise trebao im je lik demolirat cijeli t-com centar sa svim tim zombijima unutra jebo im pas mater zlocinacku. pao im je server i nemogu covjeku ponistit ugovor. kako to da im je pao sistem picka im materina zlocinacka, kako to da im nikad ne padne server i sistem kad trebaju naplatit racune.
Ma s tim nazi-komom je lud ko sklopi ugovor il ga nije raskinul dok mu nisu sjebali ganglije. Pa pune su novine godinama njihovih fora s mora ("nazval čiča od 90+godina sexyfon na nekim ostrvima i slinil satima" ... pa mu sad deru kožu i oće naplatit neku cifru za gradnju tankera).

ti teleoperateri bi se smrtno ozbiljno trebali zabrinuti i zapitati sami sebe koji kurac rade kad su svakog drugog korisnika doveli do psihoticnog sloma. zar cekaju da netko udje u t-com centar ili centar nekog drugog teleoperatera sa pistoljem, rucnom granatom i napravi pokolj sto ce se kad tad i desiti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost uto lis 21, 2014 12:59 pm

evo. zlocinci iz T-coma doveli covjeka na rub ludila i sad ga novinarsko sugavo smece javno proglasava manijakom. kakav manijak jebo ti pas hrvatsku novinarsku mater covjeka su psihopatski zlocinci doveli do zivcanog sloma.

bit ce takvih obracuna sve vise i vise dok mnogi ne poginu mozda ce  se zlocinacka organizacija poceti misliti tko im je iza ledja kad ulaze u auto pitat ce se da li je auto miniran ili nije...zajebana frkovita situacija.

http://www.jutarnji.hr/drama-u-cakovcu-pijan-uletio-u-poslovnicu-ht-a-s-dva-pistolja-i-prijetio-zaposlenicima-da-ce-ih-ubiti/1229653/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Buffy sri lis 22, 2014 8:06 am

Zato kaj smo papci.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Gost sri lis 22, 2014 8:07 am

Buffy je napisao/la:Zato kaj smo papci.
Laugh  i kaj se damo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Buffy sri lis 22, 2014 8:32 am

Duga je to tradicija robovanja, nemre se to prestati sam tak Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Zašto nas jebu??? - Page 4 Empty Re: Zašto nas jebu???

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.