Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cudastva :(:

+8
Buffy
Lena
besposlenpop
Sco
whisperer
iluzija
*madonna*
darla_
12 posters

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by *madonna* ned ruj 07, 2014 9:37 am

Ligeja je napisao/la:
Aimee je napisao/la:Vrijeme je da se i ja ispovijedim i skinem teret s nejaka uma. Love
Baštinim jedan čudnovat običaj... kad mi prijatelj/kolega/poznanik poklopi slušalicu (logično, razgovor završen), nazovem ga ponovno da ga podučim/podsjetim kako ja prva poklapam slušalicu (logično, razgovor je završen kada se složim da je završen).  Love Love   Ostalo ponašanje u rangu je Petra i Pavla. Angel

: )) zar ga nazoves da bi mu rekla kako on mora slusati poklapanje tvoje slusalice?



jučer zovem frendicu i u sred razgovora došlo je do nekog prekida u liniji, ona mene nije čula a ja nju da. spustim i nazovem ponovo. ponovo dođe do istog problema i čujem ju kako govori " .... xxxxx daj nazovi opet, pliz .... " ..... baš mi se nije dalo vrtiti u krug svaki dan istu priču ..... nisam ju nazvala i otišla dalje svojim putem. jesam li bezobrazna?  Angel
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by *madonna* ned ruj 07, 2014 9:40 am

još jedno moje čudastvo, ako se može uopće tako nazvati. ljeti skinem kile, u ovo doba već nabijem 2-3  ali se osjećam kao da sam ih deset gore dobila. i jutros sam se napucala ko velika, popila svoju šalicu espresso kave sa mlijekom i pojela štrudlu sa višnjama ( ritual nedjeljom ) i još jedan komad savijače sa sirom. i to mi je i doručak i ručak daans. uvečer malo voća i to je to ...
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ ned ruj 07, 2014 10:32 am

*madonna* je napisao/la:



jučer zovem frendicu i u sred razgovora došlo je do nekog prekida u liniji, ona mene nije čula a ja nju da. spustim i nazovem ponovo. ponovo dođe do istog problema i čujem ju kako govori " .... xxxxx daj nazovi opet, pliz .... " ..... baš mi se nije dalo vrtiti u krug svaki dan istu priču ..... nisam ju nazvala i otišla dalje svojim putem. jesam li bezobrazna?  Angel

Pa malo  Grin, sto joj ne mozes reci kad se to dogodi da nastavi gdje je stala, a ne da sve prica ispocetka?  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ ned ruj 07, 2014 10:37 am

*madonna* je napisao/la:još jedno moje čudastvo, ako se može uopće tako nazvati. ljeti skinem kile, u ovo doba već nabijem 2-3  ali se osjećam kao da sam ih deset gore dobila. i jutros sam se napucala ko velika, popila svoju šalicu espresso kave sa mlijekom i pojela štrudlu sa višnjama ( ritual nedjeljom ) i još jedan komad savijače sa sirom. i to mi je i doručak i ručak daans. uvečer malo voća i to je to ...

Pa mislim da je generalna zenska boljka, a ne cudastvo, volimo dobro izgledati, pa radimo razne poduhvate da to i postignemo svatko prema nekim svojim preferencijama, dobro ima onih par posto koje zivo zaboli kurac kako izgledaju, ali ruku na srce zene su taste na izgled, priznale to ili ne  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by besposlenpop ned ruj 07, 2014 12:00 pm

*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
Aimee je napisao/la:Vrijeme je da se i ja ispovijedim i skinem teret s nejaka uma. Love
Baštinim jedan čudnovat običaj... kad mi prijatelj/kolega/poznanik poklopi slušalicu (logično, razgovor završen), nazovem ga ponovno da ga podučim/podsjetim kako ja prva poklapam slušalicu (logično, razgovor je završen kada se složim da je završen).  Love Love   Ostalo ponašanje u rangu je Petra i Pavla. Angel

: )) zar ga nazoves da bi mu rekla kako on mora slusati poklapanje tvoje slusalice?



jučer zovem frendicu i u sred razgovora došlo je do nekog prekida u liniji, ona mene nije čula a ja nju da. spustim i nazovem ponovo. ponovo dođe do istog problema i čujem ju kako govori " .... xxxxx daj nazovi opet, pliz .... " ..... baš mi se nije dalo vrtiti u krug svaki dan istu priču ..... nisam ju nazvala i otišla dalje svojim putem. jesam li bezobrazna?  Angel
Ovisi ...  teet
Kolko je taj neobavljeni dio razgovora bitan?
Osim toga, postoji i suprotni smjer.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by *madonna* ned ruj 07, 2014 5:20 pm

odgovor panchotu i popotu: mije mi se dalo po treći put ju zvati i pričati isto što pričami svaki dan i opet iznova: šta ima draga? ništa .. kod tebe? isto ništa ..... pa dobro, šta si radila? i onda ja počnem kako se ubijem doma od posla, kuhanje, pranje, dijete, ovaveze ... i onda ja pitam nju  i ona mi priča kako je bila po kavama, kako je spavala, kako je sad ( jučer ) na rolanju, pa kako ide leć malo na stijene i čitati .... ma meni se to niej dalo slušati jer sam rastegnuta ko žvakaća guma. ne znam kako mi se uspiju kile lijepit Grin .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost ned ruj 07, 2014 8:25 pm

*madonna* je napisao/la:odgovor panchotu i popotu: mije mi se dalo po treći put ju zvati i pričati isto što pričami svaki dan i opet iznova: šta ima draga? ništa .. kod tebe? isto ništa ..... pa dobro, šta si radila? i onda ja počnem kako se ubijem doma od posla, kuhanje, pranje, dijete, ovaveze ... i onda ja pitam nju  i ona mi priča kako je bila po kavama, kako je spavala, kako je sad ( jučer ) na rolanju, pa kako ide leć malo na stijene i čitati .... ma meni se to niej dalo slušati jer sam rastegnuta ko žvakaća guma. ne znam kako mi se uspiju kile lijepit Grin .....
zapravo smatraš te razgovore gubitak svog vremena na bez veze.
Prorjedi zvanja. Frendica bi trebala razumjeti da nemate jednako slobodnog vremena
Nisi bezobrazna.
To kaj si danas pojela je niš , nula i ak tak jedeš i inače onda jedeš ko ptičica.
Na koga fizički više ličiš na tatu ili mamu?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by *madonna* ned ruj 07, 2014 8:29 pm

oduvijek su mi gvorili da sam ista čača. što sam starija, neki mi govore da dobivam mamine mote a ona i dalje tupi " sta si on, *ebeni karakteri .... " .... Grin ...
nedavno kaže mojoj mami njena sestrična kako joj je susjed rekao da je ostao zapanjen na korzu dan ranije kada je vidio kopije moje mame u mladim danima. duga plava kosa, osmijeh ..... moju mamu nije vidio godinama ..... ta je ženskica navdno bila i sa malenim djetetom. toga dana, u to vrijeme ja sam bila na korzu sa mojom curicom Happy))) 


moja je mama kao mlada bila mnogo ljepša od mene ... Wink ja da se ošišam i ne namažem ista sam ćale  jebote .... Grin ...  barem ja tako mislim ...  zubo
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by *madonna* ned ruj 07, 2014 8:34 pm

oprostite mi svi na greškama, brzo tipkam i uz tipkanje radim druge stvari. palačinke pećem u ovom slučaju ....  zubo zubo
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost ned ruj 07, 2014 8:35 pm

*madonna* je napisao/la:oduvijek su mi gvorili da sam ista čača. što sam starija, neki mi govore da dobivam mamine mote a ona i dalje tupi " sta si on, *ebeni karakteri .... " .... Grin ...
nedavno kaže mojoj mami njena sestrična kako joj je susjed rekao da je ostao zapanjen na korzu dan ranije kada je vidio kopije moje mame u mladim danima. duga plava kosa, osmijeh ..... moju mamu nije vidio godinama ..... ta je ženskica navdno bila i sa malenim djetetom. toga dana, u to vrijeme ja sam bila na korzu sa mojom curicom Happy))) 


moja je mama kao mlada bila mnogo ljepša od mene ... Wink ja da se ošišam i ne namažem ista sam ćale  jebote .... Grin ...  barem ja tako mislim ...  zubo
pa kakvu liniju ima čale.
vidla sam tvoje slike više puta, i mislim da si zgodna žena
Ja se sjećam da sam svojoj staroj rekla kad sam bila tinejđerica, da bi se radije ubila nek bila tak debela kao ona.
Ona se grleno nasmijala i rekla, bit češ ti ista ja buš vidla.
Ja se čak i smijem ko ona, jebena genetika Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by *madonna* ned ruj 07, 2014 8:53 pm

tata m je zgodniji od mame jer se mama udebljala i baš zapustila, nije ju briga. a bila je bon bon .... samo 5-6 godina u nazad išla je u portugal na 3 mejseca kod nekog barbe a prije toga tri mejseca bila je na un dijeti. kada se vratila kući: zalizana kosa u pletenicu, minjak, čizme na špigete do koljena, poncho, torba preko ramena i mršavija od mene .... jbt, zinuli smo stari i ja ko je ovo ušao u kuću ... opet je nabila kile, voli jesti i to je to. a stari pazi ... hoda, radi sklekove, tbušnjake, pazi šta jede, koliko jede i govori da je umijetnik kojega niko ne razumije ...  Laugh


ja sam na njegovu mamu, vidim se takva ako ne pripazim na liniju. jesi vidjela kada jennifer lopez u kupaćem? eto ... bez fotoshopa, naravno  Wink


a sestra mi je sušta suprotnost, mršava i dugačka ko ona jolie ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost ned ruj 07, 2014 9:06 pm

*madonna* je napisao/la:tata m je zgodniji od mame jer se mama udebljala i baš zapustila, nije ju briga. a bila je bon bon .... samo 5-6 godina u nazad išla je u portugal na 3 mejseca kod nekog barbe a prije toga tri mejseca bila je na un dijeti. kada se vratila kući: zalizana kosa u pletenicu, minjak, čizme na špigete do koljena, poncho, torba preko ramena i mršavija od mene .... jbt, zinuli smo stari i ja ko je ovo ušao u kuću ... opet je nabila kile, voli jesti i to je to. a stari pazi ... hoda, radi sklekove, tbušnjake, pazi šta jede, koliko jede i govori da je umijetnik kojega niko ne razumije ...  Laugh


ja sam na njegovu mamu, vidim se takva ako ne pripazim na liniju. jesi vidjela kada jennifer lopez u kupaćem? eto ... bez fotoshopa, naravno  Wink


a sestra mi je sušta suprotnost, mršava i dugačka ko ona jolie ....
kažem ti ja" genetika"
neki ljudi moraju biti neprestano na dijeti da bi bili fit, čim se malo opuste , sve se vrati i dobije se još ibera. 
Zato ili ili
Lopezica je pravi komad. Obla . prava putena žena.

Nije sve u izvanjskom.
Neki imaju sreće kao ti pa imaš i jedno i drugo. 
Ne opterćuj se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost ned ruj 07, 2014 9:07 pm

*madonna* je napisao/la:tata m je zgodniji od mame jer se mama udebljala i baš zapustila, nije ju briga. a bila je bon bon .... samo 5-6 godina u nazad išla je u portugal na 3 mejseca kod nekog barbe a prije toga tri mejseca bila je na un dijeti. kada se vratila kući: zalizana kosa u pletenicu, minjak, čizme na špigete do koljena, poncho, torba preko ramena i mršavija od mene .... jbt, zinuli smo stari i ja ko je ovo ušao u kuću ... opet je nabila kile, voli jesti i to je to. a stari pazi ... hoda, radi sklekove, tbušnjake, pazi šta jede, koliko jede i govori da je umijetnik kojega niko ne razumije ...  Laugh


ja sam na njegovu mamu, vidim se takva ako ne pripazim na liniju. jesi vidjela kada jennifer lopez u kupaćem? eto ... bez fotoshopa, naravno  Wink


a sestra mi je sušta suprotnost, mršava i dugačka ko ona jolie ....
pa kaj je tebi ona zgodna?
prozirna je

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 6 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.