Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cudastva :(:

+8
Buffy
Lena
besposlenpop
Sco
whisperer
iluzija
*madonna*
darla_
12 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Buffy pon lip 23, 2014 8:23 pm

darla_ je napisao/la:
Buffy je napisao/la:

Dosta toga je meni mmmm, ali da spada u čudaštvo, nisam sigurna Grin

Pa ne mora biti hrana u pitanju, moze recimo biti voda  Silly
Danas sam osvijestila da idem u čudaštvo...  Plain

Frendica otišla u Afriku, šalje fotke, zove na Viber, a ja na iglama. Pogledam i vidim pravi rezervat, dobro je. Zadnji dan prije povratka, danas, šalje mi fotku geparda kojeg maze ona i djeca, smrzla sam se. Pogledam fotku, oči geparda, umrem od tuge, sve mi jasno.

Dvoumim se, bih li, ne bih li, ne izdržim i pošaljem joj link u kojem se opisuju te cuddle farme u Južnoj Africi, ne bih u detalje, ali priča je zaista žalosna.

Žena se prestravi, veli užas i jad, pa vidim da ih drže u kavezu, ne trče, mislila sam da ih spašavaju i vraćaju u diviljinu.

Dobro je to primila, ali tog trenutka sam osvijestila kako sam se bojala njene reakcije, jer, da je drugačije reagirala, morala bih naći veliku dozu tolerancije da to zaboravim.

Nema mi druge nego otići u šamane, jasno je kamo put vodi  Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Buffy pon lip 23, 2014 8:31 pm

Cudastva :(: - Page 4 5bs8kl
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 11:40 pm

cistacicafata je napisao/la:u stvari, nakon sto napisah ovaj post otidjoh u WC i skidoh tu hebenu oklopnjacu sa sebe... majko moja koje oslobodjenje... huh!!
Ja ne nosim grudnjak. To mi je najveća tlaka. Zato nosim crne majice da mi se ne vide sisuljci, svaka druga boja  traži grudnjak. Možda ljudi misle da sam stalno u istoj majici  Laugh 

Došla druga baka danas po maloga da ga vrati doma roditeljima.
Ljepo veli ona, vi se sunčate 
Tek sam posle skužila zakaj je to rekla Laugh 
A vani 30 u autu i 50 ona na sebi ima dugi ali tanki donji dio trenirke majicu sa kratkim  rukavima , grudnjak i špagerice.I mršava je jako .Cice dve figice koji će joj kiki grudnjak
Ja bosa, vruće hlaćice, majica na tregerčiće , bosa i kao Maca neodoljiva  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:59 pm

dromsin je napisao/la:
cistacicafata je napisao/la:u stvari, nakon sto napisah ovaj post otidjoh u WC i skidoh tu hebenu oklopnjacu sa sebe... majko moja koje oslobodjenje... huh!!
Ja ne nosim grudnjak. To mi je najveća tlaka. Zato nosim crne majice da mi se ne vide sisuljci, svaka druga boja  traži grudnjak. Možda ljudi misle da sam stalno u istoj majici  Laugh 

Došla druga baka danas po maloga da ga vrati doma roditeljima.
Ljepo veli ona, vi se sunčate 
Tek sam posle skužila zakaj je to rekla Laugh 
A vani 30 u autu i 50 ona na sebi ima dugi ali tanki donji dio trenirke majicu sa kratkim  rukavima , grudnjak i špagerice.I mršava je jako .Cice dve figice koji će joj kiki grudnjak
Ja bosa, vruće hlaćice, majica na tregerčiće , bosa i kao Maca neodoljiva  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh

 zubo  zubo  zubo  aj lav ju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by *madonna* uto lip 24, 2014 2:53 pm

ja bi sa grudnjakom i spavala da ga se ne bojim uništiti i da ne košta 200 i više kuna ...
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by muskokrk uto lip 24, 2014 2:56 pm

*madonna* je napisao/la:ja bi sa grudnjakom i spavala da ga se ne bojim uništiti i da ne košta 200 i više kuna ...
zasto  ?    Cool  Cool
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by *madonna* uto lip 24, 2014 2:57 pm

muskokrk je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:ja bi sa grudnjakom i spavala da ga se ne bojim uništiti i da ne košta 200 i više kuna ...
zasto  ?    Cool  Cool

ne znam, volim imati grudnjak na sebi Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ uto lip 24, 2014 7:17 pm

Buffy je napisao/la:

Danas sam osvijestila da idem u čudaštvo...  Plain

Frendica otišla u Afriku, šalje fotke, zove na Viber, a ja na iglama. Pogledam i vidim pravi rezervat, dobro je. Zadnji dan prije povratka, danas, šalje mi fotku geparda kojeg maze ona i djeca, smrzla sam se. Pogledam fotku, oči geparda, umrem od tuge, sve mi jasno.

Dvoumim se, bih li, ne bih li, ne izdržim i pošaljem joj link u kojem se opisuju te cuddle farme u Južnoj Africi, ne bih u detalje, ali priča je zaista žalosna.

Žena se prestravi, veli užas i jad, pa vidim da ih drže u kavezu, ne trče, mislila sam da ih spašavaju i vraćaju u diviljinu.

Dobro je to primila, ali tog trenutka sam osvijestila kako sam se bojala njene reakcije, jer, da je drugačije reagirala, morala bih naći veliku dozu tolerancije da to zaboravim.

Nema mi druge nego otići u šamane, jasno je kamo put vodi  Grin

Dr.Doolitle-ica  Grin .

Ruzno je u biti kako iskoristavaju te lijepe plemenite macke, pod fintom dobrociniteljstva.

Nego kad smo kod zivota sa zivotinjicama, sjetila si me kad sam zadnji put bila kod Dark u Rijeci, svako popdne smo ona, pasonjica i ja u setnju u parkic i svaki dan na pola puta do doma sretnemo jednu krasnu macu i ona za nama u park i tako. I Dark sva ljuta, kao vidi netko je ostavio tako krasnu macu, pa vidi jadna je gladna, jer je stalo zicala hranu, pa hoda za nama i jedno pet dan kako se to ponavljalo, odluci ona ponijeti macu doma. Velim ja njoj ma ne znas ti mace, ova mi izgleda prilicno uhranjena, lijepa joj dlaka, ma sigurno je necija. Ne da se krstiti Dark, ma vidis da danima hoda za nama i ceka nas kad idemo u parkic i dobro, uzeli mi nju i smjestili doma. I tako proslo par dana, maca se fino udomila igra se sa pesonjicom, cijela idila i idemo mi u parkic, Darkica medju ekipom koja tamo seta pese ponosno prica kako je udomila jadnu macu, veli jedna gospodja, pa jel onako cupava oker-bijela, tu zna setati kroz ulicu do parkica, veli Darkica je, zamislite netko je ostavio tako lijepu macku. Zena ju pogleda i kaze, ali gospodjo to je moja macka, bas sam se pitala di je zdanjih par dana  Grin . I sad Darkica ni ono kao oprostite ili nesto, nego pogleda mene i kaze, eto ti picku materinu, pa ti meni slijedeci puta govori vidi kako lijepa maca, reko pa nisam ti ja rekla da ljudima krades kucne ljubimce  Laugh. Uglavnom vratile smo macu, a ja ostatak svog boravka slusala, da zato ona uvijek ima peseke, jer su mace prodane duse  Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Buffy sri lip 25, 2014 8:12 am

darla_ je napisao/la:
Dr.Doolitle-ica  Grin .

Neizbježna sudbina  Grin  Iako, šamani su mi sve zanimljiviji, Castaneda kojeg sam prežvakala u srednjoj, odrekla ga se zbog svinjarija koje je u konačnici ispoljio, odlučila sam ne imati predrasude prema glasnicima... Promatram ga kao antropološki Google translator, prijevod smijeh, ali smisao se da poloviti  Laugh 


Ruzno je u biti kako iskoristavaju te lijepe plemenite macke, pod fintom dobrociniteljstva.

Žalosno. I zakonski dopušteno.

Nego kad smo kod zivota sa zivotinjicama, sjetila si me kad sam zadnji put bila kod Dark u Rijeci, svako popdne smo ona, pasonjica i ja u setnju u parkic i svaki dan na pola puta do doma sretnemo jednu krasnu macu i ona za nama u park i tako. I Dark sva ljuta, kao vidi netko je ostavio tako krasnu macu, pa vidi jadna je gladna, jer je stalo zicala hranu, pa hoda za nama i jedno pet dan kako se to ponavljalo, odluci ona ponijeti macu doma. Velim ja njoj ma ne znas ti mace, ova mi izgleda prilicno uhranjena, lijepa joj dlaka, ma sigurno je necija. Ne da se krstiti Dark, ma vidis da danima hoda za nama i ceka nas kad idemo u parkic i dobro, uzeli mi nju i smjestili doma. I tako proslo par dana, maca se fino udomila igra se sa pesonjicom, cijela idila i idemo mi u parkic, Darkica medju ekipom koja tamo seta pese ponosno prica kako je udomila jadnu macu, veli jedna gospodja, pa jel onako cupava oker-bijela, tu zna setati kroz ulicu do parkica, veli Darkica je, zamislite netko je ostavio tako lijepu macku. Zena ju pogleda i kaze, ali gospodjo to je moja macka, bas sam se pitala di je zdanjih par dana  Grin . I sad Darkica ni ono kao oprostite ili nesto, nego pogleda mene i kaze, eto ti picku materinu, pa ti meni slijedeci puta govori vidi kako lijepa maca, reko pa nisam ti ja rekla da ljudima krades kucne ljubimce  Laugh. Uglavnom vratile smo macu, a ja ostatak svog boravka slusala, da zato ona uvijek ima peseke, jer su mace prodane duse  Grin .

Nema tu pomoći, kad te jednom pukne omnipotencija, cijeli život si takav, samo te kapaciteti spriječavaju u akcijama  Grin 

Dobro jutro, ljubičasto sam ti odgovorila  Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by mala Cat sri lip 25, 2014 12:31 pm

Darlica i Darkica kradu macke! Svasta sam o njima mogla pomisliti, ali tako nesto...pa, pa...to je kriminal!   Shocked  Silly 

Moje cudastvo (jedno od) je malo neugodno, tako da forumasima osetljivog zeludca ne preporucujem dalje citanje. (Sad ce tek svi citati... Sad )

Jako volim monkey business. Cudastva :(: - Page 4 2z68cx3
Za mene je to ujedno i najveci pokazatelj prisnosti i intime sa partnerom. Monkey business se ogleda u nesmetanom ceprkanju po svim delovima njegovog tela, najcesce kada je go. Volim da ga zagledam i razgledam i pipkam i trazim nesto zgodno za operaciju. Bez anestezije otklanjam sve vrste bubuljica, mitisera, secem nokte na nogama i rukama, cistim usi, ceskam po ledjima i masiram. Koga ja jednom izmasiram taj posle hoda zamnom kao psic.  Silly  Nije da se hvalim (a hvalim se!), ali tako je, sta da se radi.  Silly
Na pocetku se malo sramio, a sad se vec navukao i cim dodje doma skida kosulju, seda ispred mene i govori:"Monkey business, monkey business."
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by iluzija sri lip 25, 2014 12:32 pm

muskokrk je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Sad sam skužila da nemam čudaštva u prehrani Grin  Shocked 


Osim kaj volim trpati sladoled u kavu umjesto šlaga...
i to je cudstvo. moja sestra stavlja kockice cokolade u kavu.  zubo
onaj ko nema moci cuvstva...te ne uziva u njenim slobodama mirisa,okuca,boja i svega onoga sto ti pruzaju ..ne zivi zivot u
jednom od djelova potpunosti
ma loool  i kazes ne zivim zivot u potpunosti?    Grin  pocinjem ti zaviditi, jer zivis zivot u potpunosti i  imas cudstvo,...... prdenje na forumu.  zubo  Laugh
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by iluzija sri lip 25, 2014 12:47 pm

*madonna* je napisao/la:ja bi sa grudnjakom i spavala da ga se ne bojim uništiti i da ne košta 200 i više kuna ...
prvi put vidim da netko voli grudnjak.    ja ga smatram nuznim zlom.  Shocked
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by muskokrk sri lip 25, 2014 3:31 pm

iluzija je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Sad sam skužila da nemam čudaštva u prehrani Grin  Shocked 


Osim kaj volim trpati sladoled u kavu umjesto šlaga...
i to je cudstvo. moja sestra stavlja kockice cokolade u kavu.  zubo
onaj ko nema moci cuvstva...te ne uziva u njenim slobodama mirisa,okuca,boja i svega onoga sto ti pruzaju ..ne zivi zivot u
jednom od djelova potpunosti
ma loool  i kazes ne zivim zivot u potpunosti?    Grin  pocinjem ti zaviditi, jer zivis zivot u potpunosti i  imas cudstvo,...... prdenje na forumu.  zubo  Laugh
ti znas sama kako zivis svoj zivot
nabacivat se na tudji ili tudji izvrgavat ruglu ..tvoj zato nece biti bolji...ovo je glisticin stil no samo malo prostija varijanta ..

nigdje nisam rekao da ne zivis svoj zivot u potpunosti ...makar ocito si se nasla negdje u mojem postu ... Happy 

no ne  citas tudje postove kako pisu vec kako mislis da pise ....          ..ne   zivi zivot u jednom od djelova potpunosti

a sto se tice hrane ..ono sto sam napisao stoji ..siguran sam da ti nije svejedno sto jedes   angel
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by iluzija sri lip 25, 2014 6:22 pm

pa prvi si rekao da ne zivim u potpunosti. ja ti samo odgovorila. ajd sad sikter!
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by muskokrk sri lip 25, 2014 10:44 pm

iluzija je napisao/la:pa prvi si rekao da ne zivim u potpunosti. ja ti samo odgovorila. ajd sad sikter!
ne znam sto ti znaci ova posljedna rijec no  vjerojatno nesto pogrdno ..sto je ocito u skladu sa tobom ..

a to sto zivis u iluziji iluzijo nisam ti ja kriv.. a sto se tice zivota ...ko ga upraznjava u potpunosti.. Grin 


i ne trudi se primitivnim izricajem ..odskolovan sam dovoljno..  teet

osim toga to je samo misljenje... flower
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost sri lip 25, 2014 11:13 pm

neznas ti Iluziju. Iluzija ti je ledenjak a ti si titanic. slusaj mudrog Baldricka



Cudastva :(: - Page 4 3tzg2zp54z8kxel3icta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost sri lip 25, 2014 11:27 pm

muskokrk je napisao/la:
iluzija je napisao/la:pa prvi si rekao da ne zivim u potpunosti. ja ti samo odgovorila. ajd sad sikter!
ne znam sto ti znaci ova posljedna rijec no  vjerojatno nesto pogrdno ..sto je ocito u skladu sa tobom ..

a to sto zivis u iluziji iluzijo nisam ti ja kriv.. a sto se tice zivota ...ko ga upraznjava u potpunosti.. Grin 


i ne trudi se primitivnim izricajem ..odskolovan sam dovoljno..  teet

osim toga to je samo misljenje... flower
 Laugh 
iskre frcaju
tak sam se i ja palila na te  Laugh 
kad se samo sjetim kak si mi dizal tlak
a onda sam te usvojila   Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost čet lip 26, 2014 12:15 am

dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:
iluzija je napisao/la:pa prvi si rekao da ne zivim u potpunosti. ja ti samo odgovorila. ajd sad sikter!
ne znam sto ti znaci ova posljedna rijec no  vjerojatno nesto pogrdno ..sto je ocito u skladu sa tobom ..

a to sto zivis u iluziji iluzijo nisam ti ja kriv.. a sto se tice zivota ...ko ga upraznjava u potpunosti.. Grin 


i ne trudi se primitivnim izricajem ..odskolovan sam dovoljno..  teet

osim toga to je samo misljenje... flower
 Laugh 
iskre frcaju
tak sam se i ja palila na te  Laugh 
kad se samo sjetim kak si mi dizal tlak
a onda sam te usvojila   Laugh

pospricala si ga modrom galicom. sad mu je sav uvenuo od peronospore ali ne da se muskokrkan. jedino ga molim da mi ne ljepi i ne cavla slije na forum jer mi se ne da jos jedan forum zidat...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost čet lip 26, 2014 4:18 am

dromsin je napisao/la:
cistacicafata je napisao/la:u stvari, nakon sto napisah ovaj post otidjoh u WC i skidoh tu hebenu oklopnjacu sa sebe... majko moja koje oslobodjenje... huh!!
Ja ne nosim grudnjak. To mi je najveća tlaka. Zato nosim crne majice da mi se ne vide sisuljci, svaka druga boja  traži grudnjak. Možda ljudi misle da sam stalno u istoj majici  Laugh 

Došla druga baka danas po maloga da ga vrati doma roditeljima.
Ljepo veli ona, vi se sunčate 
Tek sam posle skužila zakaj je to rekla Laugh 
A vani 30 u autu i 50 ona na sebi ima dugi ali tanki donji dio trenirke majicu sa kratkim  rukavima , grudnjak i špagerice.I mršava je jako .Cice dve figice koji će joj kiki grudnjak
Ja bosa, vruće hlaćice, majica na tregerčiće , bosa i kao Maca neodoljiva  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh


haha joj visuljci.. ma ja to zovem duljci... i rekla sam frendici da zato ne mogu nositi majice jer se uzasno vide, a ona ih sada zove duduljci... al dobro, necemo o batinicetina, i duljcima i tako.. sad sve fino i kulturno.. 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost čet lip 26, 2014 4:19 am

e da... avic je prehebeno dobar, ahah duljci poprave se vide... premda se ja bolje osjecam kad mi je avic onako pravo asexualan, bas ko prava cistacica fata...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ čet lip 26, 2014 12:02 pm

Buffy je napisao/la:

Dobro jutro, ljubičasto sam ti odgovorila  Happy

Dobar dan sa zakasnjenjem, jucer se zapisala oko nekih projekata, pa niti provirit stigla na forum  Happy.

Mislim da su ta cudastva u vezi zivotinjica bas super, doduse mozda sam subjektivna posto kako i ti kazed da imam prostora bio bi cijeli zooloski vrt  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by darla_ čet lip 26, 2014 12:08 pm

mala Cat je napisao/la:Darlica i Darkica kradu macke! Svasta sam o njima mogla pomisliti, ali tako nesto...pa, pa...to je kriminal!   Shocked  Silly 

Moje cudastvo (jedno od) je malo neugodno, tako da forumasima osetljivog zeludca ne preporucujem dalje citanje. (Sad ce tek svi citati... Sad )

Jako volim monkey business. Cudastva :(: - Page 4 2z68cx3
Za mene je to ujedno i najveci pokazatelj prisnosti i intime sa partnerom. Monkey business se ogleda u nesmetanom ceprkanju po svim delovima njegovog tela, najcesce kada je go. Volim da ga zagledam i razgledam i pipkam i trazim nesto zgodno za operaciju. Bez anestezije otklanjam sve vrste bubuljica, mitisera, secem nokte na nogama i rukama, cistim usi, ceskam po ledjima i masiram. Koga ja jednom izmasiram taj posle hoda zamnom kao psic.  Silly  Nije da se hvalim (a hvalim se!), ali tako je, sta da se radi.  Silly
Na pocetku se malo sramio, a sad se vec navukao i cim dodje doma skida kosulju, seda ispred mene i govori:"Monkey business, monkey business."

Da je to barem jedina pizdarija koje Dark i ja izvodimo kad smo u tandemu  zubo .

E vidis sad sam se sjetila, imam i ja jedno totalno cudastvo volim guliti kraste, ebi to radim obavezno, tako da jadne rane zarastaju sto puta duze, ali kad mi netko drugi da da mu ogulim krasticu, e onda je taj netko za mene novo Bozanstvo, jer gdje ces veceg izraza ljubavi nego kad ti netko dozvoli da ga maltretiras tako i jos pri tome nanosi bol. Moj brat je jadan to uvijek trpio, a ja bi ga bodrila recenicom, oguliti cu ti samo onaj dio koji se vec sasusio, necu tamo gdje je jos cvrsta krasta. Mos misliti, corak, kad me krene, dok krv ne potece, nije to to  Laugh .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost čet lip 26, 2014 12:30 pm

darla_ je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:Darlica i Darkica kradu macke! Svasta sam o njima mogla pomisliti, ali tako nesto...pa, pa...to je kriminal!   Shocked  Silly 

Moje cudastvo (jedno od) je malo neugodno, tako da forumasima osetljivog zeludca ne preporucujem dalje citanje. (Sad ce tek svi citati... Sad )

Jako volim monkey business. Cudastva :(: - Page 4 2z68cx3
Za mene je to ujedno i najveci pokazatelj prisnosti i intime sa partnerom. Monkey business se ogleda u nesmetanom ceprkanju po svim delovima njegovog tela, najcesce kada je go. Volim da ga zagledam i razgledam i pipkam i trazim nesto zgodno za operaciju. Bez anestezije otklanjam sve vrste bubuljica, mitisera, secem nokte na nogama i rukama, cistim usi, ceskam po ledjima i masiram. Koga ja jednom izmasiram taj posle hoda zamnom kao psic.  Silly  Nije da se hvalim (a hvalim se!), ali tako je, sta da se radi.  Silly
Na pocetku se malo sramio, a sad se vec navukao i cim dodje doma skida kosulju, seda ispred mene i govori:"Monkey business, monkey business."

Da je to barem jedina pizdarija koje Dark i ja izvodimo kad smo u tandemu  zubo .

E vidis sad sam se sjetila, imam i ja jedno totalno cudastvo volim guliti kraste, ebi to radim obavezno, tako da jadne rane zarastaju sto puta duze, ali kad mi netko drugi da da mu ogulim krasticu, e onda je taj netko za mene novo Bozanstvo, jer gdje ces veceg izraza ljubavi nego kad ti netko dozvoli da ga maltretiras tako i jos pri tome nanosi bol. Moj brat je jadan to uvijek trpio, a ja bi ga bodrila recenicom, oguliti cu ti samo onaj dio koji se vec sasusio, necu tamo gdje je jos cvrsta krasta. Mos misliti, corak, kad me krene, dok krv ne potece, nije to to  Laugh .

Da priznam nešto... sve što pročitam ili čujem, uvijek zamislim.. to je spontan proces i ne mogu na to utjecati.. rekoh si, okej, neću čitati temu jer se neću dobro provesti... ali znatiželja je jača.. odsad škicam poluotvorenim očima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost čet lip 26, 2014 12:32 pm

cistacicafata je napisao/la:e da... avic je prehebeno dobar, ahah duljci poprave se vide... premda se ja bolje osjecam kad mi je avic onako pravo asexualan, bas ko prava cistacica fata...

Ako baš inzistiraš, vratimo mi highlandericu Grin, ali možeš malo i ovaj prošetavati, pa jasno je da je zahebancija Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Gost čet lip 26, 2014 12:33 pm

Ispravak, škicam zatvorenim!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cudastva :(: - Page 4 Empty Re: Cudastva :(:

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.