Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 42 / 44. Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Next

Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 19, 2015 3:20 am

Muhamed je bio pjandura. nije alkohol zabranjen i sve ostalo. to su kasnije razni psihopate reinterpretirali kako se njima svidjelo. to se zove cherry picking.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica čet stu 19, 2015 3:32 am

macke mogu jer je muhamed imo mace, ali cukice nikako ne. vidim ja neki dan kraj dzamije setam sa cukicom a crnac me presjece dusmanskim pogledom. napravili su dzamiju blizu mene.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica čet stu 19, 2015 3:34 am

pa ja. ne mogu ja bez dzamijica. jesam li ja feredzusa il nisam. pravo mi se svidjaju propisi o depiliranju cupica. u knjizi sve pise. recept - radi se od meda i secera i meda i cupas dlacice sa pipice. odere te zivu. vidim da je primamona tamo odlicno pogodio. loooooool.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 19, 2015 4:29 pm

Traže se - Page 42 Tumblr_nujvml1GuS1s2yegdo1_400

a brižnica : )))


---

Sarita, nemam pojma što bih ti stavila. Nešto lijepo ili šaljivo ili...?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica čet stu 19, 2015 8:06 pm

moze neki pomalo saljiv, djetinjast, da izrazava duh "nevinog dtjetesceta", po mogucnosti da ima maca - nesto slicno kao kod mace ... haha .. joj previse zahtjeva... ma to je samo ako zelis. ako ne ja cu jendog dana... danas me jako jako boli glava i nes nisam nikako dobro od ove kisurine,
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 19, 2015 8:23 pm

saritica je napisao/la:moze neki pomalo saljiv, djetinjast, da izrazava duh "nevinog dtjetesceta", po mogucnosti da ima maca - nesto slicno kao kod mace ... haha .. joj previse zahtjeva... ma to je samo ako zelis. ako ne ja cu jendog dana... danas me jako jako boli glava i nes nisam nikako dobro od ove kisurine,

Ma i mislila sam ti takvo nesto pronaci, vidjeh danas jedan bas zadovoljava sve navedeno, ali jos cu malo potraziti... Idi malo u setnju. Kad me zgrabi ta glavobolja, obicno mi je prenizak tlak ili me je stres pograbio pa krenem u manju setnju. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 19, 2015 8:25 pm

Esco, kako se postavljaju gif smajlici u kategoriju smajlica?

Evo koda:

https://2img.net/u/1817/21/05/08/smiles/3538159967.gif

Traže se - Page 42 3538159967

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* čet stu 19, 2015 10:02 pm

Ligeja je napisao/la:

 stres



od stresa stradavam. i već mi se događalo kada bi se nakupilo toliko stresa a kada se najmanje nadam i najmirnija sam, kao, izgubim nešto važno ili razbijem nešto, kao jučer a i danas.

jučer sam razbila čašu za vino, bio mi je komplet od 6 i sama sam sebi ga darovala, adekvatne veličine i po mom guštu, za običnu kuhinju , ne prebalonaste i glomazne a opet velike i na stalku. imam ih još 5 ali nije to to. previše me bode ta jedna koja fali i stalno se kudim što nisam bolje pazila, a ako sam na išta pazila, pazila sam na njih. sutra idem po još jedna komplet, nadam se da ću pronaći iste. ne, ne mogu ih imati 5, nikako.

a večeras, još gore mi se desi .... razbijem jednu od mojih omiljenih šalica za caffe'latte . imam dvije, jedna kremasta a jedna plavkasta, obje na cvjetiće. okrugle i velike. iz njih, već i vrapci znaju, pijem ujutro kavu. možete mi donijeti šalicu od zlata, ali kava se jutrom pije iz njih, samo odaberem boju, ovisno o raspoloženju. obje malo čvoknute ali nema veze. mama i sestra znaju oduvijek da, ako one kuhaju kavu i pogriješe šalicu, sjebu mi jutro a moguće i cijeli dan , što znači da je bolje da ne fulaju jer su i one najebale  Grin

to su neke moje navike i rituali. nešto si zamislim i to tako mora biti ali isključivo u situacijama u kojima ne oštećujem drugoga i nikoga ništa ne pitam. skrene li se od toga, postanem jako grintava Happy  i užasno mi je žao te šalice, sigurno 6 godina pijem samo iz njih ... za kavu poslije podne imam 2 ili tri druge. tek onda ako mama kuha kavu ona poludi, već je čujem kako puše i viče: iz koje ćeš sad šalice piti???!!!!  Laugh ....  ( strah ju je da ne fula jer u suprotnom neću popiti a ako sam se nameračila pa ju ne popijem, cijeli svijet mi je kriv  Laugh ) ... 


ove dvije stvari, u novčanoj vrijednosti ne znače skoro ništa ali vrijedne su bile meni i znam da je to opomena da se skuliram .... tempo mi je užasan i nije ni čudo da mi ova zadnja dva dana sve nešto iz ruku ispada, sva se spetljam, prtljam .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* čet stu 19, 2015 10:42 pm

nakon napisanog posta telefonirala mi je prijateljica i javila da nam je zajednička prijateljica umrla.
ja ovo više ne mogu podnijeti ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by iluzija čet stu 19, 2015 11:27 pm

ev me ovdje. 'ispricala' sam  se sa cat na izdajnickom x forumu, pa da vidim sta ima novoga na ovom izdajnickom forumu. usput, neka se napuse  qurca  oni koji su onemogucili logiranje na net. hr. Cry vidim na svakom forumu se traze neki, a mene nitko ne spominje. jedino me cat spomenula po plahtama, al na drugoj temi. ma looool    zubo
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by iluzija čet stu 19, 2015 11:31 pm

*madonna* je napisao/la:nakon napisanog posta telefonirala mi je prijateljica i javila da nam je zajednička prijateljica umrla.
ja ovo više ne mogu podnijeti ....
R.I.P.  Sad
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet stu 20, 2015 1:24 am

*madonna* je napisao/la:nakon napisanog posta telefonirala mi je prijateljica i javila da nam je zajednička prijateljica umrla.
ja ovo više ne mogu podnijeti ....

Žao mi je lasto! Naći se sa zajedničkim prijateljicama i napit'... pomaže.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet stu 20, 2015 1:27 am

iluzija je napisao/la:ev me ovdje. 'ispricala' sam  se sa cat na izdajnickom x forumu, pa da vidim sta ima novoga na ovom izdajnickom forumu. usput, neka se napuse  qurca  oni koji su onemogucili logiranje na net. hr. Cry vidim na svakom forumu se traze neki, a mene nitko ne spominje. jedino me cat spomenula po plahtama, al na drugoj temi. ma looool    zubo

Draga teta Ili, mi ti već tako dugo živimo u osami i osuđeni jedno na drugo, da kada nam neki gost i dođe, mi od sreće ne znamo ni beknuti. Onako, zinemo i gledamo za njim, čitamo zabezeknuto post i ne vjerujemo. Dok mi dođemo k sebi, on se odregistrira i proklizi nam kroz prste! Zato smo mi i okrenuti poeziji. : ))
Ti si nama uvijek dragi gost, i baš si simpatična ženskica... samo ti nama svrati češće. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica pet stu 20, 2015 1:53 am

*madonna* je napisao/la:nakon napisanog posta telefonirala mi je prijateljica i javila da nam je zajednička prijateljica umrla.
ja ovo više ne mogu podnijeti ....
Love  raznjezena
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pet stu 20, 2015 9:27 am

iluzija je napisao/la:ev me ovdje. 'ispricala' sam  se sa cat na izdajnickom x forumu, pa da vidim sta ima novoga na ovom izdajnickom forumu. usput, neka se napuse  qurca  oni koji su onemogucili logiranje na net. hr. Cry vidim na svakom forumu se traze neki, a mene nitko ne spominje. jedino me cat spomenula po plahtama, al na drugoj temi. ma looool    zubo
A ne stignem, znaš da sam ulogoriran samo s poslovnog compijutera ... Traže se - Page 42 C085
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 11:45 am

Ligeja je napisao/la:Esco, kako se postavljaju gif smajlici u kategoriju smajlica?

Evo koda:

https://2img.net/u/1817/21/05/08/smiles/3538159967.gif

Traže se - Page 42 3538159967

magicna rijec je: copy/paste. c/p gornji link u prozorce za smajlice i hotlinkas smajlic direktno sa izvora.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 3:31 pm

*madonna* je napisao/la:nakon napisanog posta telefonirala mi je prijateljica i javila da nam je zajednička prijateljica umrla.
ja ovo više ne mogu podnijeti ....

Zao mi je. Sad

Bit cu malo pateticna, ali dok sam razmisljala sto napisati pogled mi je privukla jedna jedina jedrilica na moru. I sad je vidim. Malena, crvenih jedara. Netko se otisnuo unatoc nemirnom moru. Valovi je bacakaju, a ona ipak klizi. Cini se kao da ce je prevrnuti, no vec u sljedecom momentu podize se i reze ih tvrdoglavo.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 3:46 pm

*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

 stres



od stresa stradavam. i već mi se događalo kada bi se nakupilo toliko stresa a kada se najmanje nadam i najmirnija sam, kao, izgubim nešto važno ili razbijem nešto, kao jučer a i danas.

jučer sam razbila čašu za vino, bio mi je komplet od 6 i sama sam sebi ga darovala, adekvatne veličine i po mom guštu, za običnu kuhinju , ne prebalonaste i glomazne a opet velike i na stalku. imam ih još 5 ali nije to to. previše me bode ta jedna koja fali i stalno se kudim što nisam bolje pazila, a ako sam na išta pazila, pazila sam na njih. sutra idem po još jedna komplet, nadam se da ću pronaći iste. ne, ne mogu ih imati 5, nikako.

a večeras, još gore mi se desi .... razbijem jednu od mojih omiljenih šalica za caffe'latte . imam dvije, jedna kremasta a jedna plavkasta, obje na cvjetiće. okrugle i velike. iz njih, već i vrapci znaju, pijem ujutro kavu. možete mi donijeti šalicu od zlata, ali kava se jutrom pije iz njih, samo odaberem boju, ovisno o raspoloženju. obje malo čvoknute ali nema veze. mama i sestra znaju oduvijek da, ako one kuhaju kavu i pogriješe šalicu, sjebu mi jutro a moguće i cijeli dan , što znači da je bolje da ne fulaju jer su i one najebale  Grin

to su neke moje navike i rituali. nešto si zamislim i to tako mora biti ali isključivo u situacijama u kojima ne oštećujem drugoga i nikoga ništa ne pitam. skrene li se od toga, postanem jako grintava Happy  i užasno mi je žao te šalice, sigurno 6 godina pijem samo iz njih ... za kavu poslije podne imam 2 ili tri druge. tek onda ako mama kuha kavu ona poludi, već je čujem kako puše i viče: iz koje ćeš sad šalice piti???!!!!  Laugh ....  ( strah ju je da ne fula jer u suprotnom neću popiti a ako sam se nameračila pa ju ne popijem, cijeli svijet mi je kriv  Laugh ) ... 


ove dvije stvari, u novčanoj vrijednosti ne znače skoro ništa ali vrijedne su bile meni i znam da je to opomena da se skuliram .... tempo mi je užasan i nije ni čudo da mi ova zadnja dva dana sve nešto iz ruku ispada, sva se spetljam, prtljam .....

Sjecam se toga. Grin Te tvoje salice za kavu. Grin Ma dragi su mi ljudi s tim nekim svojim ritualima, cudastvima.. Luckasti, neuroticni, nedovoljno prilagodjeni. Happy Daaa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 3:50 pm

Esco je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Esco, kako se postavljaju gif smajlici u kategoriju smajlica?

Evo koda:

https://2img.net/u/1817/21/05/08/smiles/3538159967.gif

Traže se - Page 42 3538159967

magicna rijec je: copy/paste. c/p gornji link u prozorce za smajlice i hotlinkas smajlic direktno sa izvora.

Pa jebemmu sunce, gdje ti je taj prozor?   pilebijesno

Kad odem na display/pic managment i izaberem smajlice, pokaze mi se za kod i emociju smajlica i onda ga trebam uploadati s uredjaja.. Ne mogu nikakav link ondje postaviti..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 4:29 pm

11

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 4:33 pm

Ligeja je napisao/la:
Esco je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Esco, kako se postavljaju gif smajlici u kategoriju smajlica?

Evo koda:

https://2img.net/u/1817/21/05/08/smiles/3538159967.gif

Traže se - Page 42 3538159967

magicna rijec je: copy/paste. c/p gornji link u prozorce za smajlice i hotlinkas smajlic direktno sa izvora.

Pa jebemmu sunce, gdje ti je taj prozor?   pilebijesno

Kad odem na display/pic managment i izaberem smajlice, pokaze mi se za kod i emociju smajlica i onda ga trebam uploadati s uredjaja.. Ne mogu nikakav link ondje postaviti..

zazidali su prozorce. uploadas kao i uvjek sa svog kompa, tableta...mora biti .gif a ne .jpg, .jpeg...

evo radi

eleven
11

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 6:27 pm

Esco je napisao/la:

eleven
11

11

radost

Idem vidjet` mogu li im još što popalit`.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 20, 2015 6:29 pm

Jok. Ostali su bezveze. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by iluzija pet stu 20, 2015 7:43 pm

whisperer je napisao/la:
iluzija je napisao/la:ev me ovdje. 'ispricala' sam  se sa cat na izdajnickom x forumu, pa da vidim sta ima novoga na ovom izdajnickom forumu. usput, neka se napuse  qurca  oni koji su onemogucili logiranje na net. hr. Cry vidim na svakom forumu se traze neki, a mene nitko ne spominje. jedino me cat spomenula po plahtama, al na drugoj temi. ma looool    zubo

Draga teta Ili, mi ti već tako dugo živimo u osami i osuđeni jedno na drugo, da kada nam neki gost i dođe, mi od sreće ne znamo ni beknuti. Onako, zinemo i gledamo za njim, čitamo zabezeknuto post i ne vjerujemo. Dok mi dođemo k sebi, on se odregistrira i proklizi nam kroz prste! Zato smo mi i okrenuti poeziji. : ))
Ti si nama uvijek dragi gost, i baš si simpatična ženskica... samo ti nama svrati češće. Happy
mila moja whisp, ti znas da si mi oduvjek bila draga i ostala.   Love

  istina je da nigdje nisam cesto pisala, tek tu i tamo,   zbog nekih privatnih razloga. sada se osjecam bolje i evo me pisem na sve strane.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by iluzija pet stu 20, 2015 7:45 pm

Ligeja je napisao/la:
Esco je napisao/la:

eleven
11

11

radost

Idem vidjet` mogu li im još što popalit`.
ma popali im sve. Grin
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 42 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 42 / 44. Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.