Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ima tu svega ...

+4
darla_
besposlenpop
*madonna*
whisperer
8 posters

Stranica 20 / 37. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next

Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon stu 09, 2015 10:28 am

Ima tu svega ...  - Page 20 Wtf-10
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon stu 09, 2015 10:29 am

Ima tu svega ...  - Page 20 Wtf-11
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon stu 09, 2015 10:30 am

Ima tu svega ...  - Page 20 Wtf-17
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by *madonna* pon stu 09, 2015 10:37 am

besposlenpop je napisao/la:

RASPAMEĆENE ZBOG BALMAINA



STAMPEDO U ZAGREBAČKOM H&M-U: Čekale na hladnoći, pa se zamalo potukle zbog krpica

Ima tu svega ...  - Page 20 Erzerz

Scene poput onih s američkog black fridaya jutros su se mogle vidjeti u trgovini H&M-a na zagrebačkom Cvjetnom trgu. Potrošačka groznica zavladala je, ali ne zbog velikih rasprodaja  – već nove kolekcije.



I prije sedam sati pred trgovinom je bilo nekoliko stotina ljudi, uglavnom djevojaka mlađe životne dobi. Nimalo im nije smetala hladnoća, a kad se trgovina otvorila nastao je pravi stambeno. Svi su se htjeli dokopati željenog komada iz nove kolekcije Balmain.

Na snimci čitatelja 24sata vidi se kako djevojke ulijeću u trgovinu i mahnito grabe sve što se pred njima našlo. U borbi za fensi krpice došlo je do naguravanja, ali srećom, nije bilo tučnjave.


24sata/Danas.hr


... i to za HandM krpice .....  Laugh
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri stu 11, 2015 3:59 pm

MILIJUN ŽVAKAĆIH GUMA

ZNAMENITOST PUNA BAKTERIJA: Seattle se oprašta od najčudnijeg zida na svijetu
Ima tu svega ...  - Page 20 Thinkstockphotos-178607470

Stanovnici Seattlea ovih će dana ostati bez jedne od najčuvenijih gradskih znamenitosti, ali i jedne od najbizarnijih svjetskih turističkih atrakcija, tzv. Zida milijun žvakaćih guma znanog kao Gum Wall.

Riječ je o zparavo običnom zidu na koji su ljudi spontano počeli lijepiti žvakaće gume dok bi čekali u redu pred blagajnom jednog tamošnjeg kazališta.


Sloj debel 9 centimetara

Vremenom je ljepljenje žvakaćih guma na zid preraslo u kultni običaj i svojevrsni umjetnički projekt.
U dva desetljeća, na zidu je nastao devet centimetara debeli sloj žvakaćih guma koje su ovih dana komunalni radnici počeli uklanjati parnim čistačima.
Ima tu svega ...  - Page 20 Gum-wall-seattle

“Džaba ste čistili”

Odluku o ovom “oskvrnuću” oskvrnutog zida donijele su gradske vlasti kako bi zaštitile zgradu koju čini i kultni zid.
Čišćenje bi trebalo trajati tri dana, no malotko u Seattleu vjeruje da će zid ostati čist i da se običaj neće nastaviti.

Druga “najprljavija” svjetska atrakcija

Inače, turistički portal Trip Advisor svrstao je zid u Seattleu na drugo mjesto svjetskih turističkih atrakcija po broju bakterija.
Prvi je irski Blarney Stone, vapnenački blok ugrađen u tvrđavu Blarney kojeg posjetiteljiljube za sreću, piše Klix.ba.





zubo Bljuv
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by saritica čet stu 12, 2015 4:50 am

fuj
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon stu 16, 2015 12:17 pm

Ima tu svega ...  - Page 20 Muc5a1karci-20
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon stu 16, 2015 12:17 pm

Ima tu svega ...  - Page 20 Muc5a1karci-19
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon stu 16, 2015 12:18 pm

Ima tu svega ...  - Page 20 Muc5a1karci-08
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost pon stu 16, 2015 12:30 pm

ima i gorih...drot dodje u skolu odrzat predavanje o oruzju i onda samog sebe upuca u nogu. a jebote...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon stu 16, 2015 12:46 pm

Drama zbog parkinga: Preorao je zemlju da auti ne mogu van

Idu na Hrelić na sajam: Vozači svake nedjelje parkiraju na njivi P. Bedekovića koji tamo sadi kukuruz. Jučer je poludio i izorao zemlju te tako 'blokirao' 50-ak auta

Pavao Bedeković svake nedjelje upozorava vozače, koji pristižu na Hrelić, zagrebački sajam rabljene robe, da svoje automobile ne ostavljaju na njegovoj oranici. No oni se redovito na to oglušuju i desetke automobila ostavljaju na površini gdje Pavao sadi kukuruz
U nedjelju mu je prisjelo kad je 50-tak automobila ugledao na svom vlasništvu, pa jeljutito sjeo u traktor i izorao sve što je mogao. Spriječio je tako ljude da bezbrižno sjednu u automobile i odvezu se s Jakuševca.
VIDEO: Snimio Davor Puklavec/Pixsell
Ogorčeni su vozači pozvali policiju ugledavši što je Pavao učinio, no ništa time nisu postigli jer je on izorao svoju zemlju s kojom može raditi što hoće. Dvojica su policajca ipak stigla na njihov poziv, no mogli su samo sjesti u automobile gospođa koje sa zemlje same nisu mogle isparkirati svoje automobile i pomoći im da što prije odu svojim kućama. 
Pomogao im je i sam Pavao koji je traktorom žurno izravnavao izorane brazde kako bi ljudi mogli lakše izaći na cestu.
- Nije oštetio niti jedan automobil. Mnogi govore da bi porazbijali stakla na automobilima ili ih izgrebali da se netko parkira na njihovoj zemlji. No Pavao je vozače upozorio na sebi svojstven način - rekli su njegovi poznanici i dodali kako se nadaju da je ovim činom vozačima jasno dao do znanja što misli o njihovom parkiraju na svojoj zemlji
- Valjda su ga ozbiljno shvatili - rekli su svjedoci okršaja na Jakuševcu. Hoće li vozači ozbiljno shvatiti upozorenje ili će se opet parkirati na Pavlovu zemlju, vidjet ćemo već iduće nedjelje. 

Ima tu svega ...  - Page 20 Default
Preko oranja ne možeš da pređeš!
Oranje ne smeš da mi gaziš!
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost pon stu 16, 2015 12:52 pm

nama je susjed bio preorao livadu da nemozemo igrat nogomet na livadi. u skoli nam je podvornik stalno busio nogometne lopte...ponestalo nam dinara za nove lopte i tako sam jos u najmladjoj dobi odustao od svih sportova koji se igraju loptom, lopticom i slicnim okruglim zvizdarijama. skup sport bio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop uto stu 17, 2015 2:14 pm

Priča mog dede vjerojatno je najbolji primjer jezive birokracije hrvatskog zdravstva

Čitateljica Telegrama piše o iskustvu svog dede Danka u jednom Domu zdravlja

Ima tu svega ...  - Page 20 IMG_1045_1-656x365

Moj deda ima 82 godine. Prije 3 godine operirao je srce, koje i dalje lupa zahvaljujući stručnom timu kardiokirurga na Rebru i na zahvalu 3 stenta u krvnim žilama, stavljenim prije kojeg desetljeća. No, moj deda je i dalje pokretan, doduše, sa nešto slabijim funkcijama kardiovaskularnog i respiratornog sustava nego prije desettak godina, no još uvijek prilično „zdrav“ penzioner.

Upravo zbog toga, deda svoje redovne preglede i pretrage obavlja cipelzugom i dragim nam ZET-om. Nakon što se jučer, 16.11.2015. deda zaputio kod svoje doktorice opće prakse po cijeli bunt uputnica za raznorazne lokacije koje mu pomažu u kontroli i održavanju trenutnog „zdravlja“, deda između ostalih, dobiva uputnicu i za dermatologa.
Naime, tijekom ovog ljeta, dedi se pojavila ispod nosnih otvora, točno između 2 brka, čudna tvorevina, nalik bradavici koja je izazvala zainteresiranost cijele obitelji te uz procjenu njegove doktorice, deda je poslan na pregled kod specijaliste dermatologa u Dom zdravlja Zapad na adresu Park Stara Trešnjevka 3.

Sestra prima narudžbe samo preko telefona

Nikad pretjerano „umoran“, moj deda odluči odmah od doktorice poći na danu adresu kako bi dogovorio pregled kod specijaliste. E sad dolazimo do situacije koja je potakla dedinu unuku da napiše ovaj mail novinama na uvid javnosti, jer smatram da će se velik broj „običnih smrtnika“ u njoj prepoznati:
Deda ulazi u čekaonicu Doma zdravlja Zapad u dio koji pripada ambulanti dr. dermatologa. Čekaonica zjapi prazna, vrlo vjerovatno jer za 5 min kreće pauza djelatnicima ambulante točnije sestri i dr. specijalistu dermatologu. Kako ne bi morao čekati cijelu pauzu, jer dedi baš ne odgovara dulje sjedenje, zbog gonartroze u oba koljena koja mu čini bolnim ustajanje nakon sjedenja, ali i radi boli u kukovima uzrokovanim duljim stajanjem, moj deda, inače strpljiva i pristojna osoba, odluči pokucati na vrata ambulante u nadi da će „uhvatiti“ sestru prije odlaska na pauzu.
Nedugo nakon kucanja, sestra izlazi van i ljubazno pita dedu što on treba. Deda joj pokaže uputnicu koju je dobio od svoje doktorice i zamoli ju da ga zabilježi za prvi slobodan termin za pregled kod dr. specijaliste dermatologa. E sad dolazi šok! Na njegov upit sestra mu mrtva hladna odgovara: „Gospodine, mi naručujemo isključivo telefonski!“ Hmm… 107 čuda u glavi moga dede, inače osobe koja je svojom dobrotom i ljubaznošću poznata u cijelom svom kvartu i široj okolici. Dedi ništa nije jasno, pa kaže: „Ali ja sam sad tu, pa ako nije problem, možete me i sad upisati za pregled“ . No sestra se i dalje ne da.

Deda se vratio kući da bi obavio poziv

Njoj je netko rekao da ona narudžbe može primiti samo telefonski i nikad ni u kojem slučaju nikad, ama baš nikad nikako drugačije nego TELEFONSKI! Pruža dedi papirić sa brojem ambulante za dermatologiju. I sad, moj deda i dalje stoji u čudu i od ironije cijele situacije nasmije se i kaže: „Dobro, gospođice, ajde onda ćemo ovako: vi se vratite natrag u vašu sobu, a ja ću izvaditi svoj mobitel i nazvati vas i naručiti se za pregled.“
Sestra malo začuđeno, pogleda dedu pogledom koji odaje da tek tada i ona shvaća apsurd situacije u kojoj se našla i uz sva naprezanja da smisli logičan odgovor, promuca nešto neartikulirano sebi u bradu, vrati se u sobu i zalupi vrata. Moj deda, ostaje stajati ispred ambulante, sad već u 204 čuda, te nakon par minuta vraćanja u realnost, deda se zaputi doma kombinacijom cipelcuga i ZET-a. Za kojih 30 min, sporog hoda i još sporijeg ZET-a, deda stiže doma. Nije ni baki još stigao ispričati to čudo koje je doživio, već je primio slušalicu telefona i okrenuo broj sa papirića.
Nakon par tonova javlja se glas iste sestre. „Dobar dan, ja sam deda koji je prije 1 sat bio kod vas sa bradavicom ispod nosa i evo zovem Vas da bih se naručio za pregled.“ Sestra uz primjetno prepoznavanje glasa moga dede preko slušalice, zakaže dedi termin za pregled za 3 mjeseca.

Prozvana sestra bi se trebala barem malo zacrveniti

I sad ja vas pitam: jesu ljudi postali šuplji zombiji koji se povode za pravilima toliko slijepo da ni ne vide koliko to pravilo može glupo izgledati u određenoj situaciji ili ljude jednostavno boli briga? Ne znam. Niti me interesira. Interesira me da moj deda proživi još koju godinu više ako može i da ga ovakvi malodušnici u tome ne spriječavaju, kao što je to učinila ova sestra.
Uz tu moju želju, cilj pisanja ovog teksta je bio i pokazati kako funkcionira naš zdravstveni sustav, preopterećen i pretrpan, s jedne strane, a lagodan i apsurdan s druge. Ja mogu samo o tome izvijestiti ljude, pa nek’ se prozvana sestra bar malo zacrveni, ako u njoj uopće ima krvi!




Ima tu svega ...  - Page 20 N065
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost uto stu 17, 2015 3:36 pm


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost ned stu 22, 2015 12:29 pm

SEVERINA danas i službeno postaje srpska snaha, a jedna od najljepših žena na svijetu, Sofia Vergara postaje - hrvatska snaha.
Prelijepa Sofia danas se naime udaje za Joea Manganiella, koji korijene vuče iz Italije i Hrvatske. Joeova majka je naime porijeklom s Brača, pa se Bračani mogu nadati dolasku slavnog para na njihov otok.
Sofia i Joe "sudbonosno da" će reći u Palm Springsu, gdje su prvi gosti stigli još jučer na prvi dio ceremonije. U pitanju je jedno od najskupljih hollywoodskih vjenčanja pa je par, prema pisanju tabloida, za svoje goste unajmio čak 50 kuća na plaži i stotinu soba u hotelima.

jel smo se zato borili??? xaxaxa ko nas bre zavadi majku mu njezno pozdravljam za laku noc...

a po onom boldanom rvate peru neizljecivi kompleksi i teski mentalni poremecaji.. bolesno bolesno sick u picku materinu.

http://www.index.hr/black/clanak/severina-danas-postaje-srpska-a-sofia-vergara-hrvatska-snaha/857556.aspx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Buffy ned stu 22, 2015 8:27 pm

Ne znaš bi li se veselio što je našla nekoga tko se voli igrati jednako kao i ona, ili bi se zgrozio od potpune operiranosti na svijet oko sebe...

Nitko normalan se jutrom ne diže bez tjeskobe, u ova vremena. 
Jutros sam se nostalgično sjetila vremena mira. 
Ni politike, niti muzike, ničega što bi nekome tko voli prefiksirati bilo bitno.
Jednostavno samo onog osjećaja mira i sigurnosti, prije nego nam je postalo normalno gledati ubijene, masakrirane i sve ostalo sauronsko što nam se upisalo u nesvjesno, zauvijek.

Moglo je bolje.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop ned stu 22, 2015 10:48 pm

Buffy je napisao/la:... 
Jutros sam se nostalgično sjetila vremena mira. 
...
Još jedna jugonostagičarka. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon stu 23, 2015 11:19 am

Majka hrabrost:

Mama pokušala ubiti pauka, a sada joj se smije cijeli internet
Ima tu svega ...  - Page 20 Pauk

Odnos ljudi i sitnih životinja stvarno je čudnovat jer se ljudi boje i najmanjeg insekta.

Još jedan obračun čovjeka i pauka koji izgleda kao komična verzija borbe Davida i Golijata svakako pogledajte u nastavku:
(sad tu otvorite link iz naslova, jer nema Jubita)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost pon stu 23, 2015 12:54 pm

Pula: Iz trgovine ukrali čokoladice

Zbog sumnje na razbojničku krađu, oštećenje tuđe stvari i prikrivanja kaznenog djela, pulska policija je kriminalistički obradila tri osobe, odnosno 21-godišnjaka zbog razbojničke krađe i oštećenja tuđe stvari, a zbog kaznenog djela prikrivanja obrađeni su drugi 21-godišnjak i 23-godišnjak.

Naime, istraživanjem je utvrđeno da je 21-godišnjak u subotu oko 17.15 sati u Jeretovoj ulici u Puli, ušao u trgovinu te s polica ukrao  nekoliko čokoladica. U trenutku kada ga je djelatnica pokušala spriječiti u krađi, odgurnuo ju je i udario po ruci, dok je pri izlasku iz trgovine razbio staklo na ulaznim vratima. Osumnjičeni se potom s  ukradenim predmetima udaljio zajedno s 21-godišnjakom i 23-godišnjakom, koji su ga čekali ispred objekta.

Zbog kaznenog djela prikrivanje protiv drugoosumnjičenog 21-godišnjaka i 23-godišnjaka se nadležnom odvjetništvu podnosi odgovarajuća prijava, dok je prvoosumnjičeni 21-godišnjak u subotu priveden u pritvorsku jedinicu PU istarske. 




------
xaxaxa  Laugh ajmo r v a c ka tzv. policijo ajmo jebo vam ja svako r va tcko krvno zrnce prokleto r vat sko. bitno da je Horvatincic na slobodi a ovaj trojac sto krade cokoladice treba na dozivotnu robiju. fuj prokleti MUP kriminalci u uniformama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost pon stu 23, 2015 1:08 pm

Još jedan primjer h r vatske PRAVDE:

1980. - Horvatinčić je na pješačkom prijelazu UBIO Mandu Vučković a njenu kćer teže ozlijedio

1989 - Horvatinčić je u Aleji Bologne UBIO Nadu Petrović

2009 - na Žumberačkom putu OZLIJEDIO je obitelj iz Svete Nedelje

od 1999. do 2011. počinio je 31. prometni prekršaj

16. kolovoza 2011. UBIO je Francesca Salpietra i Mariellu Patelli Salpietro.

Za sva ta ubojstva, ozljede i prekršaje dobio je samo dvije uvjetne kazne, nikada mu nije oduzeta dozvola niti izrečena zabrana upravljanja bilo čime.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/doznajemo-ovo-je-hrvatska-pravda-macesic-pijan-usmrtio-mladica-u-zatvoru-proveo-tek-13-mjeseci/857226.aspx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon stu 23, 2015 2:26 pm

ŠPANGE ZA KOSU?

Moguće je otključati bravu poput špijuna, naučite kako!
Ima tu svega ...  - Page 20 Brava

Ako ste ikada htjeli naučiti otključati bravu onako kako to rade filmski junaci, konačno imate priliku!

U nastavku vam prenosimo vrlo poučni video, ali nikako ga nemojte zlorabiti!

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Buffy pon stu 23, 2015 3:30 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:... 
Jutros sam se nostalgično sjetila vremena mira. 
...
Još jedna jugonostagičarka. teet

Kao što rekoh... teet

Buffy
Ni politike, niti muzike, ničega što bi nekome tko voli prefiksirati bilo bitno.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon stu 23, 2015 7:14 pm

PIŠI K'O ŠTO ČITAŠ

PUTOKAZ U SRBIJI IZAZIVA SMIJEH: Natpis na engleskom ispisali ćirilicom
Ima tu svega ...  - Page 20 14967_314895904_sirogojno

Korisnici društvenih mreža u Srbiji zbijaju šale na račun jedne table s putokazima u selu Sirogojno u općini Čajetina na Zlatiboru.

Putokaz putnike usmjerava ka Muzeju Staro selo i ništa u tome ne bi bilo čudno, kao ni u činjenici da je natpis dvojezični, na srpskom i na engleskom.

Ali, nije i dvopismeni, jer je naziv odredišta i na srpskom i na engleskom ispisan – ćirilicom!

Možda je natpis fotošopiran?

Baš tako. Engleski naziv “Old Village Museum” otisnut je po onoj “piši kao što čitaš” ali ćirilicom.
Srpski portali koji su objavili ovu vijest prenoseći je s jednog Twitter-profila, ipak su oprezni i nagađaju da je riječ o mogućoj intervenciji u Photoshopu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop uto stu 24, 2015 10:51 am

[size=36]SKANDAL NA IZBORU ZA NAJRUŽNIJEG MUŠKARCA: “Ne, ja sam najružniji!”[/size]
Ima tu svega ...  - Page 20 Mison-sere

William Masvinu već  je nekoliko puta pobijedio na izboru za najružnijeg muškarca, koji se održava svake godine u Zimbabveu, no ove godine mu je prvo mjesto ukrao 42-godišnji Mison Sere.

Gospodin Sere je za pobjedu zahvalio bogu i žiriju, no izgleda da publika i dosadašnji najružniji muškarac misle da nije zaslužio pobjedu.


Masvinu je nezadovoljan odabirom žirija i još uvijek se smatra najružnijim čovjekom na svijetu jer smatra da je to naprosto nešto s čime se rodite i nije dovoljno “izgubiti zube i odjednom postati najružniji”.
Ima tu svega ...  - Page 20 000_par8335897
I dok Masvinu vjeruje u prirodni talent, izgleda da je žiri ove godine nagradio red, rad i disciplinu umjesto prirodnih predispozicija.
Sere je kao nagradu za prvo mjesto dobio 500 dolara, a nada se televizijskom ugovoru. Unatoč tome što se publika pobunila kada je proglašen pobjednikom, on poručuje: “Moraju jednostavno prihvatiti da sam ružniji od njih. Već sam imao turneju po školama i pokazivao koliko sam ružan, a sada se nadam da ću dobiti priliku nastupati na TV-u”.
Ima tu svega ...  - Page 20 000_par8335896
Snimke s neobičnog natjecanja svakako pogledajte u nastavku:
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop uto stu 24, 2015 10:54 am

Ima tu svega ...  - Page 20 Zanimljivo-07
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 20 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 37. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.