Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmski trenuci

+4
Buffy
*madonna*
kic
darla_
8 posters

Stranica 7 / 15. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost sub lip 25, 2016 1:43 pm

I meni se sviđa. Happy Glumac. Happy Jesi vidjela kako se lijepo gleda s Brienne? Grin Nisam pogledala film, ali predložim Klingoncu za zajedničko gledanje..

Nedavno sam obnovila sjećanje na The Straight Story. Prekrasan film. Happy Nažalost, nema ga na Filmoviti. Zadnje što sam ondje škicala bio je Sinkronicitet. Nisam imala nikakve predodžbe o njemu pa mi je lijepo "sjeo".. 

http://www.filmovita.com/synchronicity-2015/

Ovaj film je jako zanimljiv:

http://www.filmovita.com/frequencies-2013/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer sri kol 10, 2016 1:06 pm

Penny Dreadful.  Shocked
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost sri kol 10, 2016 6:12 pm

whisperer je napisao/la:Penny Dreadful.  Shocked

Pocela je gledat'? Grin Dobra, ha? Happy Meni je prva/sezona bila pomalo strasna, onda/sam postala hrabra. Happy

Najdrazi lik mi je, na kraju, bio Creature (kasnije si je nadjenuo ime John Clare, prema jednompjesniku). Kad/su on i Vanessa u zajednickim scenama, to mi je bio poseban gust. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer čet kol 11, 2016 11:14 am

Pogledala prvu sezonu. Happy
Kakav provokativan horor. U prvih deset minute prve serije sumnjala sam da ću nastaviti gledati do kraja, ali loganov pristup navlakuše me je opet prevario. So far mi je sve super, poglavito to što je serija čisti dokaz kako se već isfurani koncepti mogu opet privlačno realizirati. Također, ne mogu ne odvojiti činjenicu da su većina casta družine europski glumci, ne hollywoodski. Happy Eva Green fantastična!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost čet kol 11, 2016 7:31 pm

Druga će ti biti još bolja. Happy

Budući da nisi jedna od onih koje vole "teasere", mučim ka` riba. 

Preko čega gledaš? Nedavno sam pronašla dvije nove serije koje sam s guštom odgledala. Jedna ima dvije sezone (Wayward Pines), a drugoj je tek snimljena prva sezona (Stranger Things), iako obje imaju fino zaokružene priče u prvoj sezoni pa Wayward Pines nisam ni gledala 2. sezonu, a Stranger Things, ako i ne bude valjala 2. sezona, neće mi biti žao... Kad završiš s Penny, baci pogled. Obje visoko kotiraju, ali ST je totalni hit. Hommage (sci-fi, avanturističkim, horror) filmovima 80-ih.. Happy





Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer pet kol 12, 2016 10:45 am

Krenula sam sa drugom sezonom i tek sada razumijem to što spominješ povezanost Vanesse sa Stvorenjem. Happy Doduše, odgledah prvu scenu njihovog susreta .. i da, to je ono što me oduševljava kod Logana, taj njegov princip "show, don t tell". Time postaješ aktivni promatrač jer nemaš pojma koja će se duhovna, misteriozna, đavolja povezanost otkriti u sljedećim epizodama. Divna je i ta romantičnost koja se u svoj toj krvoločnosti prožimlja, a i prikaz boli i gubitka koji rađa okrutnost. Nepredvidljivo i uzbudljivo... baš guštam. Happy

Pogledala Stranger things! Isto na serijal.netu! Prije Penny, i to sam zguštala. Happy Slatki su mi mulci sa svojom simpatičnom glumom, a Winona je na vrhuncu svoje karijere koliko je opaljena! Grin
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost ned kol 14, 2016 8:52 pm

Da, upravo tako. Romanticnost ublazava, a cesto potpuno i zasjenjuje okrutnost koja prati zivote tih likova. Poezija je cest pratitelj neki prijelomnih trenutaka. Vanessa i Clare, npr., uvijek malo lome srca.. Na kraju trece sezone vise je nego jasno da su srodne duse. Nisam ti ovime nista otkrila, ne brini. Happy

---

A gledala si? Happy Daa, slatki su mi i odlicno je sto su oni pokretaci dogadjaja, glavni nositelji radnje. Happy Uopce nisam imala osjecaj da je serija u pitanju. Sve je snimljeno kao poduzi film. Dosta jednostavnog tijeka (u smislu, nema nepotrebnih kompliciranja, uvodjenja vremenskih linija koje, u konacnici, ne sluze nicemu), detalja koji uvijek imaju neki znacaj za samo razrjesenje. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost ned kol 14, 2016 8:55 pm

Odlicna mi je uvodna spica. Ona crvena slova i glazba. Bas priziva 80e. Happy

https://youtu.be/0L_iOKdVgMQ

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer pon kol 15, 2016 1:26 pm

Imam još dvije Penny epizode do kraja druge sezone. Jako sam se zaljubila. Plain
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost pon kol 15, 2016 3:46 pm

Happy

----

Say, maiden; wilt thou go with me
In this strange death of life to be,
To live in death and be the same,
Without this life or home or name,
At once to be and not to be -
That was and is not -yet to see
Things pass like shadows, and the sky
Above, below, around us lie?

The land of shadows wilt thou trace
And look nor know each other’s face.
The present mixed with reasons gone,
And past and present all as one.
Say maiden, can thy life be led
To join the living to the dead?
Then trace thy footsteps on with me,
We’re wed to one eternity.

Filmski trenuci - Page 7 Tumblr_nipyqmMjeN1rlj8t5o8_r2_250

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by *madonna* pon kol 15, 2016 11:04 pm

. je napisao/la:Druga će ti biti još bolja. Happy

Budući da nisi jedna od onih koje vole "teasere", mučim ka` riba. 

Preko čega gledaš? Nedavno sam pronašla dvije nove serije koje sam s guštom odgledala. Jedna ima dvije sezone (Wayward Pines), a drugoj je tek snimljena prva sezona (Stranger Things), iako obje imaju fino zaokružene priče u prvoj sezoni pa Wayward Pines nisam ni gledala 2. sezonu, a Stranger Things, ako i ne bude valjala 2. sezona, neće mi biti žao... Kad završiš s Penny, baci pogled. Obje visoko kotiraju, ali ST je totalni hit. Hommage (sci-fi, avanturističkim, horror) filmovima 80-ih.. Happy




jos lani sam gledala W.P. i .... nije me obuzelo. sestru je.
dobri glumci i upravo zbog njih ocekivala sam vise ... gledala sam sa dosta interesa ali nisam se bas lomila da uhvatim i sve ih uspavam kao za Uvod u anatomiju .... za koju cekam sezonu 13  Cool ...


prijeneki dan pogledala sam HOLDING THE MAN.....  slojevit dozivljaj filma ali citavo vrijeme divila se potajno toj ljubavi .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer uto kol 16, 2016 7:40 pm

. je napisao/la:
Najdrazi lik mi je, na kraju, bio Creature (kasnije si je nadjenuo ime John Clare, prema jednompjesniku). Kad/su on i Vanessa u zajednickim scenama, to mi je bio poseban gust. Happy

Happy

Predivno...




BY JOHN CLARE (1793 – 1864)

I am—yet what I am none cares or knows;
My friends forsake me like a memory lost:
I am the self-consumer of my woes—
They rise and vanish in oblivious host,
Like shadows in love’s frenzied stifled throes
And yet I am, and live—like vapours tossed

Into the nothingness of scorn and noise,
Into the living sea of waking dreams,
Where there is neither sense of life or joys,
But the vast shipwreck of my life’s esteems;
Even the dearest that I loved the best
Are strange—nay, rather, stranger than the rest.

I long for scenes where man hath never trod
A place where woman never smiled or wept
There to abide with my Creator, God,
And sleep as I in childhood sweetly slept,
Untroubling and untroubled where I lie
The grass below—above the vaulted sky



___
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost sri kol 17, 2016 7:06 pm

*madonna* je napisao/la:
jos lani sam gledala W.P. i .... nije me obuzelo. sestru je.
dobri glumci i upravo zbog njih ocekivala sam vise ... gledala sam sa dosta interesa ali nisam se bas lomila da uhvatim i sve ih uspavam kao za Uvod u anatomiju .... za koju cekam sezonu 13  Cool ...


prijeneki dan pogledala sam HOLDING THE MAN.....  slojevit dozivljaj filma ali citavo vrijeme divila se potajno toj ljubavi .....

13 sezona!? Fijuuu. Pa sto jos imaju za/ispricati? Grin Pratila sam ih u vrijeme kad ih je TV Nova emitirala. Bili su mi simpa i luckasti, ali nakon toga nisam se potrudila nastaviti, odnosno pronaci ih. Mislim da je negdje u to vrijeme Nova prikazivala i Lost/Izgubljeni. Mozda se sjecas? Skupina ljudi nadje se na nepoznatom otoku nakon avionske nesrece i ondje dozive brojne neobicnosti.. Jako mi je prijala. Happy Volim misteriju. Ali nisu otkupili posljednju sezonu, tako da, dok sam ju pronasla na netu, vec su do mene naisla pojasnjenja serije i otkrice finalne epizode. W. P. takodjer inzistira na misteriji, iako je spoj i trilera i znanstvene fantastike. Svidjelo mi se sto je bilo par prevrata. Taman kad pomislis da je rijec o X-u, nesto se dogodi i krenerazmisljanje o Y-u. Novi prevrat otkriva da nije ni Y, vec... I taako. Happy


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost sri kol 17, 2016 7:09 pm

whisperer je napisao/la:
. je napisao/la:
Najdrazi lik mi je, na kraju, bio Creature (kasnije si je nadjenuo ime John Clare, prema jednompjesniku). Kad/su on i Vanessa u zajednickim scenama, to mi je bio poseban gust. Happy

Happy

Predivno...




BY JOHN CLARE (1793 – 1864)

I am—yet what I am none cares or knows;
My friends forsake me like a memory lost:
I am the self-consumer of my woes—
They rise and vanish in oblivious host,
Like shadows in love’s frenzied stifled throes
And yet I am, and live—like vapours tossed

Into the nothingness of scorn and noise,
Into the living sea of waking dreams,
Where there is neither sense of life or joys,
But the vast shipwreck of my life’s esteems;
Even the dearest that I loved the best
Are strange—nay, rather, stranger than the rest.

I long for scenes where man hath never trod
A place where woman never smiled or wept
There to abide with my Creator, God,
And sleep as I in childhood sweetly slept,
Untroubling and untroubled where I lie
The grass below—above the vaulted sky



___

Daaa. Happy

Na kojoj si sada? Kad dodjes do Blade of Grass, voljela bih procitati dojmove. Happy Ta mi je najdraza u 3. sezoni.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by *madonna* ned kol 21, 2016 12:01 am

. je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
jos lani sam gledala W.P. i .... nije me obuzelo. sestru je.
dobri glumci i upravo zbog njih ocekivala sam vise ... gledala sam sa dosta interesa ali nisam se bas lomila da uhvatim i sve ih uspavam kao za Uvod u anatomiju .... za koju cekam sezonu 13  Cool ...


prijeneki dan pogledala sam HOLDING THE MAN.....  slojevit dozivljaj filma ali citavo vrijeme divila se potajno toj ljubavi .....

13 sezona!? Fijuuu. Pa sto jos imaju za/ispricati? Grin Pratila sam ih u vrijeme kad ih je TV Nova emitirala. Bili su mi simpa i luckasti, ali nakon toga nisam se potrudila nastaviti, odnosno pronaci ih. Mislim da je negdje u to vrijeme Nova prikazivala i Lost/Izgubljeni. Mozda se sjecas? Skupina ljudi nadje se na nepoznatom otoku nakon avionske nesrece i ondje dozive brojne neobicnosti.. Jako mi je prijala. Happy Volim misteriju. Ali nisu otkupili posljednju sezonu, tako da, dok sam ju pronasla na netu, vec su do mene naisla pojasnjenja serije i otkrice finalne epizode. W. P. takodjer inzistira na misteriji, iako je spoj i trilera i znanstvene fantastike. Svidjelo mi se sto je bilo par prevrata. Taman kad pomislis da je rijec o X-u, nesto se dogodi i krenerazmisljanje o Y-u. Novi prevrat otkriva da nije ni Y, vec... I taako. Happy



 mislila sam da će se razvodniti ali nije. kako li sam samo plakala i tulila, ridala zapravo, kada je umro derek ....  bože, čitavu epizodu njegovog umiranja držala sam se za prsa i jecala  Cry

i došao je netko tko će ga zamijeniti, dakle, dopro je do meredithinog srca ( i gaćica naravno!!!  ) i njuše se već intrige, na vjenčanju dr. hunta i derekove sestre na samome kraju posljednje epizode ..... i sad čekam dalje!!!


a da ti ne pričam kako sam uzdisala gledajući susret cristine i doktora crnca nakon 7 godina, on je sve namjestio, ona nije znala ništa .... sve je frcalo od uzbuđenja, emocija, tuge, ljubavi, straha od .... bože, bilo je prestrašno emocionalno!!!! 


naravno, hunt nije znao da je cristina srela crnca a cristina koja vodi kliniku u europi koju je osnovao doktor crnac i ostavio njoj, ne zna da se hunt ženi za derekovu sestru ..... 

i tako ..... šta bi primamona rekao, volim dramatizirati  Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by *madonna* ned kol 21, 2016 12:04 am

inače stalno gledam dr. Housea. nakon posljednje epizode nedavno, bila sam u totalnoj banani .....  prejako, pretužno  Cry
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by *madonna* ned kol 21, 2016 12:05 am

moram se zaljepiti za nešto novo, volim što sam se zavalila u kuću. volim svoj mir kauča, tevea, filmova, knjige ili nečeg ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by *madonna* ned kol 21, 2016 12:24 am

Filmski trenuci - Page 7 Tumblr_o52iucaCKp1uownj9o1_500
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer pon kol 22, 2016 8:46 am

. je napisao/la:




Daaa. Happy

Na kojoj si sada? Kad dodjes do Blade of Grass, voljela bih procitati dojmove. Happy Ta mi je najdraza u 3. sezoni.

Pogledala sam sve. Happy

Moram priznati da sam se bojala treće sezone znajući da se u njoj treba naći kraj. Nakon maštovitih i ispunjujućih djelova upitah se kako... činilo mi se teškim, a začinilo tužnim. Na kraju svega kao da je netko rukom izbrisao jedan predivno inspirirajući svijet, odjednom se sve složilo na svoje mjesto i već unutar par dana vratiš se sa sjetom u reall life.

Prva sezona je bila fantastični uvod, druga oduševljenje u nepredvidljivosti i otvaranju zagonetki svih smjerova radnje, treća je bila tužna. U samom startu treće je začet  osjećaj napuštenosti koji se i nije baš izmicao do kraja, čak je sve ono nepredvidljivo počelo sjedati kao normalno. Od svih literalnih likova, Drakula mi je možda najmanje  "zanimljiv", Sotona je ipak taj čija je moć nepredvidljivo snažna, moćnija, rekla bih. Ta vražja povezanost duša mi je ljudskija i time misterijoznija, gubi mogućnost da je izmaštana. Sviđa mi se pojavnost novih likova, osvježile su depresivan start i dale novi početak kraja, a serija koju spominješ, ta u bijeloj sobi Vanesse i Johna je možda bila najrazrađenija iako ne i iznenađujuće nelogična. Njih veže neljudski dio njihovih karaktera koji su predivno ispovezivali s poezijom, niti jedan ni drugi nisu mogli opstati u ljudskoj komuni okruženi ljudskom familijom, tako da je sam kraj gdje on pada na koljena pred njenim grobom, baš mjesto gdje oboje pripadaju. Tijekom druge, kada sam shvatila kako se Logan poigrava, pitala sam se u par navrata gdje je njihova povezanost, ali sam pustila da se s vremenom odmota. U tom spontanom odmotavanju sam mazohistički guštala. Happy Eva Green fantastična u transformacijama, Timothy Dalton pored glumačke zrelosti predivnog glasa , Billie Piper i Patti LuPone, ne znam što reći, oduševile su me. Jedino me gospodin Chandler nije glumom posebno oborio s nogu, možda stoga što je Amer a to nije teško glumiti. Happy  No, smisao njegove uloge zasigurno privlačan i zavodljiv, volim te vučje odanosti i privrženosti. Poslije si mislim, ta jedan je morao i biti takav. Happy
Moj favorit je u drugoj sezoni serija Eve Green sa Patti LuPone, u kolibi. Happy
Penny je fantastična visokobudetna serija koja izgleda sjajno i koja se referira na pitanja granica života i smrti, što znači uopće biti čovjek i zadržati ljudskost u sebi, kakva smo sve zlodjela spremni učiniti da zaštitimo sebe ili ono što volimo. Dakle,  svi smo mi Penny i to je ono što nas uvlači sa zanimanjem u priču. Happy


whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost čet kol 25, 2016 8:06 pm

*madonna* je napisao/la:
. je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
jos lani sam gledala W.P. i .... nije me obuzelo. sestru je.
dobri glumci i upravo zbog njih ocekivala sam vise ... gledala sam sa dosta interesa ali nisam se bas lomila da uhvatim i sve ih uspavam kao za Uvod u anatomiju .... za koju cekam sezonu 13  Cool ...


prijeneki dan pogledala sam HOLDING THE MAN.....  slojevit dozivljaj filma ali citavo vrijeme divila se potajno toj ljubavi .....

13 sezona!? Fijuuu. Pa sto jos imaju za/ispricati? Grin Pratila sam ih u vrijeme kad ih je TV Nova emitirala. Bili su mi simpa i luckasti, ali nakon toga nisam se potrudila nastaviti, odnosno pronaci ih. Mislim da je negdje u to vrijeme Nova prikazivala i Lost/Izgubljeni. Mozda se sjecas? Skupina ljudi nadje se na nepoznatom otoku nakon avionske nesrece i ondje dozive brojne neobicnosti.. Jako mi je prijala. Happy Volim misteriju. Ali nisu otkupili posljednju sezonu, tako da, dok sam ju pronasla na netu, vec su do mene naisla pojasnjenja serije i otkrice finalne epizode. W. P. takodjer inzistira na misteriji, iako je spoj i trilera i znanstvene fantastike. Svidjelo mi se sto je bilo par prevrata. Taman kad pomislis da je rijec o X-u, nesto se dogodi i krenerazmisljanje o Y-u. Novi prevrat otkriva da nije ni Y, vec... I taako. Happy



 mislila sam da će se razvodniti ali nije. kako li sam samo plakala i tulila, ridala zapravo, kada je umro derek ....  bože, čitavu epizodu njegovog umiranja držala sam se za prsa i jecala  Cry

i došao je netko tko će ga zamijeniti, dakle, dopro je do meredithinog srca ( i gaćica naravno!!!  ) i njuše se već intrige, na vjenčanju dr. hunta i derekove sestre na samome kraju posljednje epizode ..... i sad čekam dalje!!!


a da ti ne pričam kako sam uzdisala gledajući susret cristine i doktora crnca nakon 7 godina, on je sve namjestio, ona nije znala ništa .... sve je frcalo od uzbuđenja, emocija, tuge, ljubavi, straha od .... bože, bilo je prestrašno emocionalno!!!! 


naravno, hunt nije znao da je cristina srela crnca a cristina koja vodi kliniku u europi koju je osnovao doktor crnac i ostavio njoj, ne zna da se hunt ženi za derekovu sestru ..... 

i tako ..... šta bi primamona rekao, volim dramatizirati  Love

Hvala, Lasto. Happy

Zaboravih na tog crnca. On je imao probleme s rukama, zar ne? Nije više mogao operirati?
Očekivala sam da će netko od tih glavnih umrijeti (dopiiip ljudima glumit` toliko sezona Grin ), tako da mi ovo za Dereka nije iznenađenje, iako su njih dvoje bili "D par". Happy A što je s onom mićom oštrom crnkinjom? Šeficom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost čet kol 25, 2016 8:10 pm

whisperer je napisao/la:
. je napisao/la:




Daaa. Happy

Na kojoj si sada? Kad dodjes do Blade of Grass, voljela bih procitati dojmove. Happy Ta mi je najdraza u 3. sezoni.

Pogledala sam sve. Happy

Moram priznati da sam se bojala treće sezone znajući da se u njoj treba naći kraj. Nakon maštovitih i ispunjujućih djelova upitah se kako... činilo mi se teškim, a začinilo tužnim. Na kraju svega kao da je netko rukom izbrisao jedan predivno inspirirajući svijet, odjednom se sve složilo na svoje mjesto i već unutar par dana vratiš se sa sjetom u reall life.

Prva sezona je bila fantastični uvod, druga oduševljenje u nepredvidljivosti i otvaranju zagonetki svih smjerova radnje, treća je bila tužna. U samom startu treće je začet  osjećaj napuštenosti koji se i nije baš izmicao do kraja, čak je sve ono nepredvidljivo počelo sjedati kao normalno. Od svih literalnih likova, Drakula mi je možda najmanje  "zanimljiv", Sotona je ipak taj čija je moć nepredvidljivo snažna, moćnija, rekla bih. Ta vražja povezanost duša mi je ljudskija i time misterijoznija, gubi mogućnost da je izmaštana. Sviđa mi se pojavnost novih likova, osvježile su depresivan start i dale novi početak kraja, a serija koju spominješ, ta u bijeloj sobi Vanesse i Johna je možda bila najrazrađenija iako ne i iznenađujuće nelogična. Njih veže neljudski dio njihovih karaktera koji su predivno ispovezivali s poezijom, niti jedan ni drugi nisu mogli opstati u ljudskoj komuni okruženi ljudskom familijom, tako da je sam kraj gdje on pada na koljena pred njenim grobom, baš mjesto gdje oboje pripadaju. Tijekom druge, kada sam shvatila kako se Logan poigrava, pitala sam se u par navrata gdje je njihova povezanost, ali sam pustila da se s vremenom odmota. U tom spontanom odmotavanju sam mazohistički guštala. Happy Eva Green fantastična u transformacijama, Timothy Dalton pored glumačke zrelosti predivnog glasa , Billie Piper i Patti LuPone, ne znam što reći, oduševile su me. Jedino me gospodin Chandler nije glumom posebno oborio s nogu, možda stoga što je Amer a to nije teško glumiti. Happy  No, smisao njegove uloge zasigurno privlačan i zavodljiv, volim te vučje odanosti i privrženosti. Poslije si mislim, ta jedan je morao i biti takav. Happy
Moj favorit je u drugoj sezoni serija Eve Green sa Patti LuPone, u kolibi. Happy
Penny je fantastična visokobudetna serija koja izgleda sjajno i koja se referira na pitanja granica života i smrti, što znači uopće biti čovjek i zadržati ljudskost u sebi, kakva smo sve zlodjela spremni učiniti da zaštitimo sebe ili ono što volimo. Dakle,  svi smo mi Penny i to je ono što nas uvlači sa zanimanjem u priču. Happy



Ovo si tako lijepo opisala i zaključila da ću samo ostaviti Wordswortha.. Sad




Filmski trenuci - Page 7 Tumblr_o7oyeaDkl71unz0ero2_250

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by *madonna* pet kol 26, 2016 10:28 am

miranda, sefica, mala i okrugla i ma prezgodnog muza ....


sve mi se cini da cu se zakaciti za ovu vasu penny. ima li na pop cornu? ...  filmovita mi se  ne moze konektirati. izbrisem sve , ponovo instaliram ali platforma prazna ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer pet kol 26, 2016 11:14 am

. je napisao/la:
whisperer je napisao/la:


So we walk alone. Happy

__


whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Gost čet lis 13, 2016 9:36 pm

Krenula je nova zanimljiva serija Westworld. Ovdje vam je pilot epizoda s prijevodom. Izaslo je ukupno dvije, nisu odjednom pustili prvu sezonu. Pratimo je tjedno, tako da ne znam, Lasto, koliko ih sveukupno ima. Happy Na Popcornu je jos nisu postavili, ali pronasla sam ovaj srpski.. Happy Druga je epizoda bolja i dolazak novih likova pomaze nam da i sami krenemo u otkrivanje tog mjesta, kao i lakse poistovjecivanje s Domacinima i novopridoslicom. Happy

http://www.popcorn.rs/westworld-the-original-2016

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by whisperer sri lis 26, 2016 2:12 am

Westworld inspiriran filmom iz 1973. / Michael Crichton.

http://www.onlinebioskop.co/load/strani_filmovi/akcija/westworld_1973/58-1-0-13958
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Filmski trenuci - Page 7 Empty Re: Filmski trenuci

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 15. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.