Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animalia

+3
Buffy
whisperer
darla_
7 posters

Stranica 1 / 16. 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

Animalia Empty Animalia

Postaj by Gost pet stu 14, 2014 11:19 am

Animalia Maxresdefault


An orphaned baby rhino insists on being snuggled to sleep after he was found 'crying inconsolably' next to the body of his mother who had just been mutilated by poachers.

Traumatized by witnessing his mother's slaughter, a then-three-month-old rhino named Gertjie was brought to the Hoedspruit Endangered Species Center in South Africa. Try as they might, he couldn't be calmed at first. He began to adjust gradually, and began going for walks, chasing ostriches and enjoying mud baths.

Still, though he settled down, Gertjie still can't sleep alone. He'll only rest when a staff member is nearby to comfort him. Workers are now taking turns cuddling the little guy, petting his nose and letting him snuggle up and lay his head in their laps -- which is apparently the only way he'll go to sleep.




http://www.whitewolfpack.com/2014/06/orphaned-baby-rhino-insists-on-being.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy pet stu 14, 2014 2:03 pm

Siroče malo, kako njemu mama nedostaje... Sad

Jučer sam gledala dokumentarac o životinjama, o načinima udvaranja i odabiru partnera. Prekrasno je bilo vijdeti kitove kako plešu u udvaranju Happy

Ovaj me klip dojmio, baš sam neki dan kod doktorice pričala o tome kako sve više uviđam koliko životnje imaju strukturirano društvo, pravila, komunikaciju koju ako poznaješ, možeš ostvariti duboki kontakt.

Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by darla_ pet stu 14, 2014 3:29 pm

Buffy je napisao/la:
Jučer sam gledala dokumentarac o životinjama, o načinima udvaranja i odabiru partnera. Prekrasno je bilo vijdeti kitove kako plešu u udvaranju Happy

Ovaj me klip dojmio, baš sam neki dan kod doktorice pričala o tome kako sve više uviđam koliko životnje imaju strukturirano društvo, pravila, komunikaciju koju ako poznaješ, možeš ostvariti duboki kontakt.


Ja bi imala crnu panteru  Cry

Koje divno bice Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Gost pet stu 14, 2014 8:08 pm

Buffy je napisao/la:Siroče malo, kako njemu mama nedostaje... Sad

Jučer sam gledala dokumentarac o životinjama, o načinima udvaranja i odabiru partnera. Prekrasno je bilo vijdeti kitove kako plešu u udvaranju Happy

Ovaj me klip dojmio, baš sam neki dan kod doktorice pričala o tome kako sve više uviđam koliko životnje imaju strukturirano društvo, pravila, komunikaciju koju ako poznaješ, možeš ostvariti duboki kontakt.


Bio je oko 20h na HRTu? Happy Gledala sam ga i ja... Mnostvo plamenaca, buntovna vucja kcerkica koja je dobila "po repu" jer se smucala s neznancem Happy, zatim one smijesne ptice s lijepim cuperkom na glavi koje su monogamne, ali muzjak se svejedno povremeno udvara zenki kao da potpiruje romatiku ili oni divni gustercici u Australiji sto ostaju uz partnera citav zivot pa kad jedno od njih ugine jos su danima uz tijelo...

---

Pogledala sam Diabola kojem se nije svdjelo takvo ime Happy i malo potrazila Annu Breytenbach.


Energetic preparation and intentional connection with the animal happens first. Information is then received in the form of thoughts, ideas, words, images, sensations in the body, sounds in the mind, emotions, sudden knowings, etc. It is possible to have any sensory experience telepathically. Whilst the actual mechanism for this is unknown, various investigative sciences (e.g. new physics) attribute it to an aspect of the energy that animates all matter. Thoughts and emotions, too, have a very real electromagnetic energetic consequence that can be perceived. In practice, the key to receptivity lies in intention – which is as much a matter of the heart as it is of the mind. As interspecies communication is a telepathic/energetic phenomenon, it occurs regardless of the physical proximity of the conversing parties. It is a form of remote or distant communication that does not require being in each other’s presence


http://www.animalspirit.org/media-articles

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Gost pet stu 14, 2014 8:12 pm

Pancho je napisao/la:
Ja bi imala crnu panteru  Cry

Koje divno bice Happy


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Gost sub stu 15, 2014 1:10 am

Animalia 10690274_373730406121098_5604430118453218294_nThe goddess Bastet was usually represented as a woman with the head of a domesticated cat. However, up until 1000 BC she was portrayed as a lioness. As portrayed as a cat, she was connected with the moon (her son Khonsu was the god of the moon). When shown as a lioness, she is associated with sunlight. Bastet was the goddess of fire, cats, of the home and pregnant women. According to one myth, she was the personification of the soul of Isis. She was also called the “Lady of the East”. As such, her counterpart as “Lady of the West” was Sekhmet.


http://www.egyptianmyths.net/bastet.htm



(via AdLu)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by darla_ sub stu 15, 2014 1:14 pm

Ima i prica kako su Cat people u biti bili jedna od rasa Lyranca, jedni od vanzemaljskih vrsta koji su nasi praroditelji, koje je potomstvo naknadno pretovrilo u boznastva, zbog njihovih sposbnosti. Praroditelji u smislu da su vrsili genetske manipulacije nad Homioidnim vrstama, kako bi stvorile danasnjeg covjeka.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Gost sub stu 15, 2014 9:03 pm

Pancho je napisao/la:Ima i prica kako su Cat people u biti bili jedna od rasa Lyranca, jedni od vanzemaljskih vrsta koji su nasi praroditelji, koje je potomstvo naknadno pretovrilo u boznastva, zbog njihovih sposbnosti. Praroditelji u smislu da su vrsili genetske manipulacije nad Homioidnim vrstama, kako bi stvorile
danasnjeg covjeka.

Moze li jos nesto o tome? Ne znam nista o Lyrancima Grin U kakvim su odnosima s Plejadjanima? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by darla_ ned stu 16, 2014 10:00 am

Ligeja je napisao/la:
Pancho je napisao/la:Ima i prica kako su Cat people u biti bili jedna od rasa Lyranca, jedni od vanzemaljskih vrsta koji su nasi praroditelji, koje je potomstvo naknadno pretovrilo u boznastva, zbog njihovih sposbnosti. Praroditelji u smislu da su vrsili genetske manipulacije nad Homioidnim vrstama, kako bi stvorile
danasnjeg covjeka.

Moze li jos nesto o tome? Ne znam nista o Lyrancima Grin U kakvim su odnosima s Plejadjanima? Happy

Pa ima raznih prica o njima, navodno su napredniji od Plejadjana, neki cak tvrde da su isto, neki tvrde da su Lyranci pretci i Plejadjanima, samo ne Cat rasa, nego humanoidna plave boje koze. Jer navodno imaju dvije rase, na Lyra-i, jedna bi bila pandam indijskim Bogovima plave koze, druga, Egipatskim bozanstvima, kao Bastet. Obje rasne su navodno pohodile Zemlju u davna vremena, a neki tvrde da su jos uvijek medju nama Grin , samo kao starseeds. Sto bi znacilo da se vise ne inkarniraju u svom originalnom tijelu, nego svoju svijest ispreplicu sa ljudskim domacinom. Neki pak pricaju da se pjavljuju na zemlju i u tijelima samo su im tijela manje gustoce nego nasa, pa imaju samo eterican oblik. Uglavnom ima razlicitih prica. Evo ovako na prvu nasla jedan link simpatican koji moze sluziti za pocetak price o njima.

http://lightworkers.org/blog/145078/about-lyrans-lion-people-feline-race
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by darla_ ned stu 16, 2014 10:03 am

Pancho je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
Pancho je napisao/la:Ima i prica kako su Cat people u biti bili jedna od rasa Lyranca, jedni od vanzemaljskih vrsta koji su nasi praroditelji, koje je potomstvo naknadno pretovrilo u boznastva, zbog njihovih sposbnosti. Praroditelji u smislu da su vrsili genetske manipulacije nad Homioidnim vrstama, kako bi stvorile
danasnjeg covjeka.

Moze li jos nesto o tome? Ne znam nista o Lyrancima Grin U kakvim su odnosima s Plejadjanima? Happy

Pa ima raznih prica o njima, navodno su napredniji od Plejadjana, neki cak tvrde da su isto, neki tvrde da su Lyranci pretci i Plejadjanima, samo ne Cat rasa, nego humanoidna plave boje koze. Jer navodno imaju dvije rase, na Lyra-i, jedna bi bila pandam indijskim Bogovima plave koze, druga, Egipatskim bozanstvima, kao Bastet. Obje rasne su navodno pohodile Zemlju u davna vremena, a neki tvrde da su jos uvijek medju nama Grin , samo kao starseeds. Sto bi znacilo da se vise ne inkarniraju u svom originalnom tijelu, nego svoju svijest ispreplicu sa ljudskim domacinom. Neki pak pricaju da se pojavljuju na Zemlji i u tijelima samo su im tijela manje gustoce nego nasa, pa imaju samo eterican oblik. Neki pricaju da danasnji Lyranci su u biti vrlo nalik ljudima samo malo visi. Uglavnom ima razlicitih prica. Evo ovako na prvu nasla jedan link simpatican koji moze sluziti za pocetak price o njima.

http://lightworkers.org/blog/145078/about-lyrans-lion-people-feline-race
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by whisperer ned stu 16, 2014 1:28 pm

Buffy je napisao/la:Siroče malo, kako njemu mama nedostaje... Sad

Jučer sam gledala dokumentarac o životinjama, o načinima udvaranja i odabiru partnera. Prekrasno je bilo vijdeti kitove kako plešu u udvaranju Happy

Ovaj me klip dojmio, baš sam neki dan kod doktorice pričala o tome kako sve više uviđam koliko životnje imaju strukturirano društvo, pravila, komunikaciju koju ako poznaješ, možeš ostvariti duboki kontakt.


Prekrasna mi je ova priča, prekrasan Diabolo/ Spirit, i divna Anna. Happy
Ne razumijem samo kojim sve sredstvima komuniciraju; samo gledanjem ili i tijelom, režanjem/ zvukovima? Pretpostavljam sve...

Koliko ima interesantnim ljudi na ovoj planeti, uvijek me motiviraju ovakve priče.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by whisperer ned stu 16, 2014 1:34 pm

Ligeja je napisao/la:

Pogledala sam Diabola kojem se nije svdjelo takvo ime Happy i malo potrazila Annu Breytenbach.


Energetic preparation and intentional connection with the animal happens first. Information is then received in the form of thoughts, ideas, words, images, sensations in the body, sounds in the mind, emotions, sudden knowings, etc. It is possible to have any sensory experience telepathically. Whilst the actual mechanism for this is unknown, various investigative sciences (e.g. new physics) attribute it to an aspect of the energy that animates all matter. Thoughts and emotions, too, have a very real electromagnetic energetic consequence that can be perceived. In practice, the key to receptivity lies in intention – which is as much a matter of the heart as it is of the mind. As interspecies communication is a telepathic/energetic phenomenon, it occurs regardless of the physical proximity of the conversing parties. It is a form of remote or distant communication that does not require being in each other’s presence


http://www.animalspirit.org/media-articles


A ha, sada sam došla i do tvog dijela posta. Happy Zanimljivo..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy pon stu 17, 2014 3:44 pm

Ligeja je napisao/la:Animalia 10690274_373730406121098_5604430118453218294_nThe goddess Bastet was usually represented as a woman with the head of a domesticated cat. However, up until 1000 BC she was portrayed as a lioness. As portrayed as a cat, she was connected with the moon (her son Khonsu was the god of the moon). When shown as a lioness, she is associated with sunlight. Bastet was the goddess of fire, cats, of the home and pregnant women. According to one myth, she was the personification of the soul of Isis. She was also called the “Lady of the East”. As such, her counterpart as “Lady of the West” was Sekhmet.


http://www.egyptianmyths.net/bastet.htm



(via AdLu)
Ja sam čula kako ju zovu Bastat Happy

Prije nekih petnaestak godina, otišla sam na regresiju, svi pričaju, idem vidjeti kako to izgleda.
Ništa dramatično, ali meni su sve nepoznate situacije lagano smiješne, kad slučajno tresnem, prvo što radim, smijem se Grin

I tako počela regresija, meni hihihihi, naravno poštujem proceduru i osobu, ali priča mi izgleda kao neka bajka koju sama izmišljam.
Uživila se ja, cijeli film do u detalje opisala, to mi čak pobuđivalo duboke osjećaje i sve imalo smisao.
Imena koja sam izmišljala bila su tako čudna da sam se bojala da mi čovjek ne veli da ga zaebavam, Ptah npr. zubo

Odem doma, još po dojmom kak smo se lijepo igrali, upišem sva ta moja izmišljena imena u tražilicu, kad ono, svi postoje. E, taj osjećaj nikako nije bio smiješan Grin

Nisam nikada bila poklonik Egipta, nisam čitala o tome, niti me zanimala ta tematika. Što se mene tiče, očekivala bih regresiju kroz Indiju, Japan, Europu, ali Egipat nikada.

Ukratko, ja bila Bastat, frajer mi je bio Ptah, a jedna zločesta na Š, zaboravih ime, stalno me matretirala Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by darla_ sri stu 19, 2014 7:35 am

Buffy je napisao/la:

Ukratko, ja bila Bastat, frajer mi je bio Ptah, a jedna zločesta na Š, zaboravih ime, stalno me matretirala Grin

Pogledala sinoc Susrete cetvrte vrste, sad me ovo asociralo. Onaj sumeranski frik, koji progovara kroz njih, mora da je bio zidovski Jahve  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by whisperer pon stu 24, 2014 12:28 pm

Ova priča o telepatskoj komunikaciji i Anni me podsjetila na Desmon Morrisa, inače zoologa, koji je promatrao čovjeka/ životinju u njegovom ambientu; ulicama, parkovima, trgovinama... kako bi shvatio njegovo ponašanje u svakom uglu ove zemaljske kugle. Kroz 8 godina Morris je napravio kompletnu klasifikaciju gesti, ponašanja, držanja tijela i ljudskog izražavanja u čitavom svijetu pa u svojim emisijama pokazuje fascinantan subjekt govora ljudskog tijela. Fizički gledano, ljudsko biće spada u primate bez dlake koja bi ga štitila, te je stoga ranjiv. No, usprkos toga, uz pomoć mozga koji je malo više od norme, uspio je zadominirati prirodnim svijetom. Ako se malo uđe dublje u tematiku, ne bi trebao (teoretski) biti problem prepoznavati životinje, odnosno, možda bolje rečeno, sve što Anna čini ima logičnog smisla. Pritim mislim na taj fizički aspekt komunikacije..

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy uto stu 25, 2014 12:06 pm

Jasno, kada provedeš neko vrijeme s životinjama znaš s njima "razgovarati". Žmirkanje je maci pusa koju joj šalješ, koju ti onda vrati ili ne, načini na koje drže rep kada ulaze u prostoriju, ako poznaješ način na koji komuniciraju, možeš s njima "dogovarati" svašta. Meni osobno je fascinirajuće kako im pogledom možeš pokazati putanju i mjesto gdje želiš da odu ili jedu i oni to poslušaju.

Jedino što Ana u prvom klipu nije mogla znati o nekim stvarima koje joj je leopard "rekao", a znala ih je.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy sub stu 29, 2014 6:23 am

Potpisala peticiju, moguće  se nešto promijeni.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Gost ned stu 30, 2014 7:01 pm

Buffy je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Animalia 10690274_373730406121098_5604430118453218294_nThe goddess Bastet was usually represented as a woman with the head of a domesticated cat. However, up until 1000 BC she was portrayed as a lioness. As portrayed as a cat, she was connected with the moon (her son Khonsu was the god of the moon). When shown as a lioness, she is associated with sunlight. Bastet was the goddess of fire, cats, of the home and pregnant women. According to one myth, she was the personification of the soul of Isis. She was also called the “Lady of the East”. As such, her counterpart as “Lady of the West” was Sekhmet.


http://www.egyptianmyths.net/bastet.htm



(via AdLu)
Ja sam čula kako ju zovu Bastat Happy

Prije nekih petnaestak godina, otišla sam na regresiju, svi pričaju, idem vidjeti kako to izgleda.
Ništa dramatično, ali meni su sve nepoznate situacije lagano smiješne, kad slučajno tresnem, prvo što radim, smijem se Grin

I tako počela regresija, meni hihihihi, naravno poštujem proceduru i osobu, ali priča mi izgleda kao neka bajka koju sama izmišljam.
Uživila se ja, cijeli film do u detalje opisala, to mi čak pobuđivalo duboke osjećaje i sve imalo smisao.
Imena koja sam izmišljala bila su tako čudna da sam se bojala da mi čovjek ne veli da ga zaebavam, Ptah npr. zubo

Odem doma, još po dojmom kak smo se lijepo igrali, upišem sva ta moja izmišljena imena u tražilicu, kad ono, svi postoje. E, taj osjećaj nikako nije bio smiješan Grin

Nisam nikada bila poklonik Egipta, nisam čitala o tome, niti me zanimala ta tematika. Što se mene tiče, očekivala bih regresiju kroz Indiju, Japan, Europu, ali Egipat nikada.

Ukratko, ja bila Bastat, frajer mi je bio Ptah, a jedna zločesta na Š, zaboravih ime, stalno me matretirala Grin

Jesi li imala još koju regresiju otad? Zamišljam to poput dnevnog sanjarenja ili možda više nalik onom stanju između sna i jave, kad već lagano spontano naviru slike, zvukovi, mirisi, ali još imaš osjećaj / svijest gdje se nalaziš (naime, u vlastitom krevetu). Možda tijekom takvih regeresija nije nužno da se vraćamo u prijašnje živote, ako pretpostavimo da vrijeme nije linearno (već se sve dešava sada i ovdje).. možda naprosto očitavamo / "sanjamo" tuđe živote, neku našu usporednu egzistenciju i tome slično?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Gost uto pro 02, 2014 1:22 pm



Ma kako mljacka. Grin Fino grozdje.

-----

Jos malo rakuna. Happy


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy čet pro 04, 2014 9:56 am

Ligeja je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Animalia 10690274_373730406121098_5604430118453218294_nThe goddess Bastet was usually represented as a woman with the head of a domesticated cat. However, up until 1000 BC she was portrayed as a lioness. As portrayed as a cat, she was connected with the moon (her son Khonsu was the god of the moon). When shown as a lioness, she is associated with sunlight. Bastet was the goddess of fire, cats, of the home and pregnant women. According to one myth, she was the personification of the soul of Isis. She was also called the “Lady of the East”. As such, her counterpart as “Lady of the West” was Sekhmet.


http://www.egyptianmyths.net/bastet.htm



(via AdLu)
Ja sam čula kako ju zovu Bastat Happy

Prije nekih petnaestak godina, otišla sam na regresiju, svi pričaju, idem vidjeti kako to izgleda.
Ništa dramatično, ali meni su sve nepoznate situacije lagano smiješne, kad slučajno tresnem, prvo što radim, smijem se Grin

I tako počela regresija, meni hihihihi, naravno poštujem proceduru i osobu, ali priča mi izgleda kao neka bajka koju sama izmišljam.
Uživila se ja, cijeli film do u detalje opisala, to mi čak pobuđivalo duboke osjećaje i sve imalo smisao.
Imena koja sam izmišljala bila su tako čudna da sam se bojala da mi čovjek ne veli da ga zaebavam, Ptah npr. zubo

Odem doma, još po dojmom kak smo se lijepo igrali, upišem sva ta moja izmišljena imena u tražilicu, kad ono, svi postoje. E, taj osjećaj nikako nije bio smiješan Grin

Nisam nikada bila poklonik Egipta, nisam čitala o tome, niti me zanimala ta tematika. Što se mene tiče, očekivala bih regresiju kroz Indiju, Japan, Europu, ali Egipat nikada.

Ukratko, ja bila Bastat, frajer mi je bio Ptah, a jedna zločesta na Š, zaboravih ime, stalno me matretirala Grin

Jesi li imala još koju regresiju otad? Zamišljam to poput dnevnog sanjarenja ili možda više nalik onom stanju između sna i jave, kad već lagano spontano naviru slike, zvukovi, mirisi, ali još imaš osjećaj / svijest gdje se nalaziš (naime, u vlastitom krevetu). Možda tijekom takvih regeresija nije nužno da se vraćamo u prijašnje živote, ako pretpostavimo da vrijeme nije linearno (već se sve dešava sada i ovdje).. možda naprosto očitavamo / "sanjamo" tuđe živote, neku našu usporednu egzistenciju i tome slično?
Ne, to mi je bilo svo iskustvo s regresijom Happy

Bilo je još par zanimljivih života, iz kultura koje nisam osobito pratila. Ili jesam, pa to nisam povezivala sa sovjim interesima, nego memorirala čitajući knjige i gledajući dokumentarce.

Imaš osjećaj kao kod joga nidre, tu si, ali plutaš slobodno. To mi se dogodi i kod limfne drenaže Grin

Da, postoji teorija o kolektivnoj svijesti iz koje crpimo infomacije. Meni se ponekad dogode uvidi o tome što će se dogoditi, pa sam to malo istraživala.
Postoji teorija nultog polja, ono što se odavno naziva Akaša, sve u svemu, oduvijek i zauvijek.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Gost ned pro 21, 2014 2:01 am

Buffy, pomazu li ti takvi uvidi u otklonu od predvidjene buducnosti.? Npr., bezveze je ako sanjas ruzne stvari koje ce se dogoditi, a ne mozes utjecati na to da izostanu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Gost ned pro 21, 2014 2:02 am



Gunther (Thunder? Arthur?) wants a kiss. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy ned pro 21, 2014 8:57 am

Ligeja je napisao/la:Buffy, pomazu li ti takvi uvidi u otklonu od predvidjene buducnosti.? Npr., bezveze je ako sanjas ruzne stvari koje ce se dogoditi, a ne mozes utjecati na to da izostanu.
Oprosti, tek sam sad vidjela ovaj post, kad sam išla pogledati delfina i macu.

Kako kada, bilo je zaista par najava koje su bile tako rubne, pune osjećaja kako ih neću moći izbjeći, ali kako ću čineći sve što trebam na kraju dovesti do željenog rezultata.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy ned pro 21, 2014 9:03 am

Ligeja je napisao/la:

Gunther (Thunder? Arthur?) wants a kiss. Happy

Ljubavice male Happy
Svakih par dana ih masakriraju u Taijiju, cijele porodice.

Jutros se budim, alfa mačak Bubi između muža i mene prede kao traktor, s live strane ispo popluna gura se Rambo, mali narandžasti spašen od smrti ovog ljeta na Krku, legne se kraj mene, prede i mijesi šapicama. Na to dolazi Bakina, curica kojoj su nasilnici razbili čeljust i koja je prošla tri operacije, samo dati pusu i leći se kraj Bubija. Crni je pod nogama, dolazi Noa, liježe na prsa mužu, prede najglasnije što sam u životu čula.

I tako mi hrčemo još desetak minuta u blaženom stanju.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia Empty Re: Animalia

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 16. 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.