Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Animalia

+3
Buffy
whisperer
darla_
7 posters

Stranica 2 / 16. Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Gost ned pro 21, 2014 7:57 pm

Buffy je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

Gunther (Thunder? Arthur?) wants a kiss. Happy

Ljubavice male Happy
Svakih par dana ih masakriraju u Taijiju, cijele porodice.

Jutros se budim, alfa mačak Bubi između muža i mene prede kao traktor, s live strane ispo popluna gura se Rambo, mali narandžasti spašen od smrti ovog ljeta na Krku, legne se kraj mene, prede i mijesi šapicama. Na to dolazi Bakina, curica kojoj su nasilnici razbili čeljust i koja je prošla tri operacije, samo dati pusu i leći se kraj Bubija. Crni je pod nogama, dolazi Noa, liježe na prsa mužu, prede najglasnije što sam u životu čula.

I tako mi hrčemo još desetak minuta u blaženom stanju.
ja sam ih nabrojala 5 mačaka plus vas dva, jesam dobro zbrojila?
Jel muž bio macoljubac prije tebe / mislim vas kao para/ ili se uz tebe navukao.
Vjerujem da ih volite, što više obožavate,al malčice mi ih je previše  zubo
A dlake? Kak to rješavaš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy sub sij 10, 2015 9:42 am

Ima ih više, ne smijem ni reći koliko Grin

Pisala sam već tu o tome, dogodilo se slučajno, nismo imali neku namjeru udomljavati toliko maca.
Imali smo Bubimira 18 godina, nakon toga nismo željeli više imati ijednu životinju, teško se s njim oprostiti nakon toliko vremena.

Odjednom smo postali svjesni maca u dvorištu i svu preostalu hranu podijelili kroz dane mršavim stvorenjima.
Nakon toga smo to nastavili činiti Grin

Onda se dogodilo da se pojavio mali mačić identičan onome koji je otišao iza Duge, nisam odoljela i uzela sam ga, postao je naš Bubi.

Vanjske mace smo nastavili hraniti, kako smo ulazili u tematiku upoznala sam se s radom Prave šape i shvatila kako ih valja sterilizirati iz raznih razloga, pa smo to o svom trošku i učinili.
Dvorište je postalo raj, buckaste mace koje se ne razmnožavaju, svima dobro.

Ne lezi vraže, bolesnika koliko hoćeš, u susjedstvu monstrum koji im je pokušao nauditi, najmaznijeg ubio, drugog promašio, pa je bio samo natučen pored kičme i oporavio se, jednoj maci slomio čeljust, operirana tri puta.

Pokrenuli institucije, uzeli privremeno mace kod sebe da se ne dogodi još nešto, istraga je trajala sve dok se nije kompletirala dokumentacija o pozljedama, kako se mala oporavljala tri mjeseca, tako su ostali kod nas u tom vremenu.

Ne možeš uzeti divlje mace, tada barem, sad su maze, a da ih ne očistiš od parazita, pregledaš i upristojiš ih, nakon toga su svi redom dobili virusnu upalu pluća, uglavnom, tri smo mjeseca stalno trčali po veterinarima.

Kad se istraga završila, bile su to mace za izložbu, ne možeš nakon cijele brige pustiti van na staro. I tako su ostale Grin
Ostalo je povijest Happy

O življenju s tolikim macama.
Svaki dan usisavanje, posebni WC-i koji kad ih naručiš preko Amazona dođu jednako kao najobičniji kod nas, po kojima ne moraš kopati, nego ih samo zarolaš na jednu, pa na drugu stranu, otpad se skupi u jednu posudu koju izvadiš i baciš u kantu za smeće baš namjenjenju za tu vrstu otpada, hermetički se zatvara nakon toga.

Isto tako na Amazonu za smiješne novce koliko kod nas prodaju obične posude za jesti postoje rezervoari za kekse i vodu, stane jedno tri kg keksa i litra vode, uvijek im je dostupno kad god žele jesti.
Posude za mokru hranu, isto Amazon, imaju timer, navečer staviš hranu, otvaraju se u pet kako nas ne bi budili prerano, svi sretni zbog toga Grin

Obzirom su doma, kad ih se jednom počisti s Broadlineom i ne daje im se trava iz vrta, nego ona koju posadiš u posudi, ne ponavljaju se niti buhe, niti nametnici, niti paraziti.

Spavaju na jstucima iz Ikee od 19,90 i na našem krevetu, obično kad u njemu nismo Grin
Zbog toga smo morali kupiti prekrivače koji su glatke površine, dok nije došla Ikea nismo baš mogli birati boju, pa je tako jedan bio rozi, a drugi smeđi. Usisavanje je prije stavljanja u mašinu, a na Vivre.hr gdje sam i našla te prekrivače našla sam i piknjave kuglice koje se stave u mašinu i skupljaju dlaku.

Ne znam jesam li što propustila Grin Silly
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Gost sub sij 10, 2015 9:22 pm

Buffy je napisao/la:Ima ih više, ne smijem ni reći koliko Grin

Pisala sam već tu o tome, dogodilo se slučajno, nismo imali neku namjeru udomljavati toliko maca.
Imali smo Bubimira 18 godina, nakon toga nismo željeli više imati ijednu životinju, teško se s njim oprostiti nakon toliko vremena.

Odjednom smo postali svjesni maca u dvorištu i svu preostalu hranu podijelili kroz dane mršavim stvorenjima.
Nakon toga smo to nastavili činiti Grin

Onda se dogodilo da se pojavio mali mačić identičan onome koji je otišao iza Duge, nisam odoljela i uzela sam ga, postao je naš Bubi.

Vanjske mace smo nastavili hraniti, kako smo ulazili u tematiku upoznala sam se s radom Prave šape i shvatila kako ih valja sterilizirati iz raznih razloga, pa smo to o svom trošku i učinili.
Dvorište je postalo raj, buckaste mace koje se ne razmnožavaju, svima dobro.

Ne lezi vraže, bolesnika koliko hoćeš, u susjedstvu monstrum koji im je pokušao nauditi, najmaznijeg ubio, drugog promašio, pa je bio samo natučen pored kičme i oporavio se, jednoj maci slomio čeljust, operirana tri puta.

Pokrenuli institucije, uzeli privremeno mace kod sebe da se ne dogodi još nešto, istraga je trajala sve dok se nije kompletirala dokumentacija o pozljedama, kako se mala oporavljala tri mjeseca, tako su ostali kod nas u tom vremenu.

Ne možeš uzeti divlje mace, tada barem, sad su maze, a da ih ne očistiš od parazita, pregledaš i upristojiš ih, nakon toga su svi redom dobili virusnu upalu pluća, uglavnom, tri smo mjeseca stalno trčali po veterinarima.

Kad se istraga završila, bile su to mace za izložbu, ne možeš nakon cijele brige pustiti van na staro. I tako su ostale Grin
Ostalo je povijest Happy

O življenju s tolikim macama.
Svaki dan usisavanje, posebni WC-i koji kad ih naručiš preko Amazona dođu jednako kao najobičniji kod nas, po kojima ne moraš kopati, nego ih samo zarolaš na jednu, pa na drugu stranu, otpad se skupi u jednu posudu koju izvadiš i baciš u kantu za smeće baš namjenjenju za tu vrstu otpada, hermetički se zatvara nakon toga.

Isto tako na Amazonu za smiješne novce koliko kod nas prodaju obične posude za jesti postoje rezervoari za kekse i vodu, stane jedno tri kg keksa i litra vode, uvijek im je dostupno kad god žele jesti.
Posude za mokru hranu, isto Amazon, imaju timer, navečer staviš hranu, otvaraju se u pet kako nas ne bi budili prerano, svi sretni zbog toga Grin

Obzirom su doma, kad ih se jednom počisti s Broadlineom i ne daje im se trava iz vrta, nego ona koju posadiš u posudi, ne ponavljaju se niti buhe, niti nametnici, niti paraziti.

Spavaju na jstucima iz Ikee od 19,90 i na našem krevetu, obično kad u njemu nismo Grin
Zbog toga smo morali kupiti prekrivače koji su glatke površine, dok nije došla Ikea nismo baš mogli birati boju, pa je tako jedan bio rozi, a drugi smeđi. Usisavanje je prije stavljanja u mašinu, a na Vivre.hr gdje sam i našla te prekrivače našla sam i piknjave kuglice koje se stave u mašinu i skupljaju dlaku.

Ne znam jesam li što propustila Grin Silly
hvala, ovo je bilo iscrpno, čisto poželim biti tvoja mačka  Laugh
O tuzi za izgubljenim ljubimcem sve znam.
Prvi ljubimac mi je bil sijamski mačak ,Teo. Uginul je jer ga je netko otrovao,
Žao mi je što sam ga uopče počela puštati van. Bio je u kući godinu dana.
A onda mi bilo žao da se ne druži sa mačkama.
Plakala sam mjesec dana, podbuhlih i crvenih očiju hodala na posel i među ljude ko smrt na dopustu.
Tugovala više nego za pokojnom starom, sramota reč al tak je bilo.
Ah, muko moja, mene hvata tuga pri pomisli da ću se morati rastati jednog dana od svoje pesice.
Uopče si ne mogu racionalno objasniti zakaj tu životinjicu toliko volim. Zakaj ju tolko žnjaram , ljubim, rukama u snu pretražujem po krevatu da ju dotaknem. A ona osjeti da tapkam, pa se vuće na trbušćiću da dođe glavom pod moju ruku.
Čemu to, nezdravo ponašanje kontra svih uvjerenja  dok mi nije ušla u kuću.
Volila sam ja i Tea, Mikija , Medu i Neru, al ovo je van svake pameti.
Da nisi napisala to što si napisala, nebi priznala javno, jer je čovjeka u biti sram tak nekaj priznati.
Sad još napiši jel tog zlotvora-monstruma stigla kazna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy ned sij 11, 2015 9:25 am

Doživljavam to kao nasilje jednako kao da mi je netko ušao u dom i pokušao uništiti uspomene ili vrijednosti koje imam. S kojim pravom? Samo zato što je životinja u pitanju, pa se može nekažnjeno trovati i ubijati?

Kad sam krenula prema institucijama, kako to već ide, saznam da je moja frendica njegova šefica, svijet je mali.
Od susjeda saznajem kako je već dobio po tamburi zbog kockanja, krađebicikalai sl., nasljedio majčin stan koju je maltretirao za života. Podsjete me koja je to gospođa, vrlo draga i normalna osoba koja ga je primila kad je sve izgubio, vratio joj je na način nešto ranijeg odlaska na onaj svijet.
Kad su došli do njega, bio je izuzetno bahat i bezobrazan sve dok mu nije rečeno koje su kazne za maltretiranje i ubojstvo slobodnoživućih životinja, tu je naglo promijenio ponašanje.

Kako je zbog svog ponašanja, iako ima posao, na rubu preživljavanja, nisam željela dalje potezati priču. Bilo mi je bitno da se prepao mogućih posljedica, nisam vidjela svrhe u tome da mu narušim ono malo normalnog života koji ima. Koliko će trajati to njegovo povlačenje ne znam, ne vjerujem previše u promjenu takvog karaktera, ali nisam se mogla natjerati na dalje korake.

Da se ne dao Bog ponovi, mislim kako ne bih dvojila.

Jučer navečer su prikazali doumentarac o životinjama, njihovoj svijesti, socijalnoj strukturi i načinu na koji i oni imaju uređen svijet koji nije tako nasumičan kako izgleda.
To sam prije par mjeseci objašnjavala svoj doktorici, iz osobe koja je valsnikom životinje postaješ dio čopora onog momenta kad kreneš razumijevati načine na koji komuniciraju, shvaćaju i odgovaraju na ono što im govoriš.

Tu se povežeš na nekoj dubljoj razini, često mi u zadnje vrijeme padaju na pamet šamani i njihova svijest o životinjama, mi smo to nekako u sebi ugušili i zaboravili.

Ljubaf je to prema osobicama u životinjicama Love
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Gost ned tra 19, 2015 5:32 pm

Buffy je napisao/la:Doživljavam to kao nasilje jednako kao da mi je netko ušao u dom i pokušao uništiti uspomene ili vrijednosti koje imam. S kojim pravom? Samo zato što je životinja u pitanju, pa se može nekažnjeno trovati i ubijati?

Kad sam krenula prema institucijama, kako to već ide, saznam da je moja frendica njegova šefica, svijet je mali.
Od susjeda saznajem kako je već dobio po tamburi zbog kockanja, krađebicikalai sl., nasljedio majčin stan koju je maltretirao za života. Podsjete me koja je to gospođa, vrlo draga i normalna osoba koja ga je primila kad je sve izgubio, vratio joj je na način nešto ranijeg odlaska na onaj svijet.
Kad su došli do njega, bio je izuzetno bahat i bezobrazan sve dok mu nije rečeno koje su kazne za maltretiranje i ubojstvo slobodnoživućih životinja, tu je naglo promijenio ponašanje.

Kako je zbog svog ponašanja, iako ima posao, na rubu preživljavanja, nisam željela dalje potezati priču. Bilo mi je bitno da se prepao mogućih posljedica, nisam vidjela svrhe u tome da mu narušim ono malo normalnog života koji ima. Koliko će trajati to njegovo povlačenje ne znam, ne vjerujem previše u promjenu takvog karaktera, ali nisam se mogla natjerati na dalje korake.

Da se ne dao Bog ponovi, mislim kako ne bih dvojila.

Jučer navečer su prikazali doumentarac o životinjama, njihovoj svijesti, socijalnoj strukturi i načinu na koji i oni imaju uređen svijet koji nije tako nasumičan kako izgleda.
To sam prije par mjeseci objašnjavala svoj doktorici, iz osobe koja je valsnikom životinje postaješ dio čopora onog momenta kad kreneš razumijevati načine na koji komuniciraju, shvaćaju i odgovaraju na ono što im govoriš.

Tu se povežeš na nekoj dubljoj razini, često mi u zadnje vrijeme padaju na pamet šamani i njihova svijest o životinjama, mi smo to nekako u sebi ugušili i zaboravili.

Ljubaf je to prema osobicama u životinjicama Love

Super mi je ona tvoja prica s gavranom. Happy Od momenata njeznog graktanja do tvog pokusaja komunikacije s vranama. Grin Ima jedno stablo pored kuce mi na koje vrlo rado slijecu kosici da bi zapjevali. Prije cca mjesec dana, usredotocih se na pjev koji je bio toliko dugotrajan da sam otvorila vrata i netremice gledala pticu i nastavila je slusati. Zamijetih da dolijece jos jedan kos i priblizava se bojazljivo pjevacu, a za njim i treci koji ga je u stopu slijedio. Protumacih si da je zenka bila zadivljena pjevom, pa se pojavila, a drugi se muzjak nije dao smesti i doletio za njom. Happy No, cim su se ovo dvoje pojavili, pjevac je usutio. I nista. Ni tona vise. Zenkica mu je prilazila, drugi muzjak zenkici, a ovaj ni da paznju obrati posjetiteljima. Uzleti kosica, za njom muzjak, pjevac se malko pomakne, okrene glavicu u njihovom smjeru i nastavi pjevati. Za koju minutu opet kosica dolijece, njen pratitelj isto, a pjevac ponovno muk. Tu sam se vec pocela hihotati. Ovo dvoje ponovno uzlete, kosic se okrene sad u mojem smjeru i zapjeva. Onda se dosjetih da bih ga mogla snimati. I napravim to, pricekam trenutak njegove sutnje, pustim snimku. Odgovori mi. Ja opet, on se sav nekako uznemirio i pjeva jos zivahnije.. Grin Snimim ja i taj zivahni pjev, pustim, a on sa stabla doleti odmah iznad mene na krovic. Grin I tako. Zavodio je samog sebe, brizna bestijica. Happy

-----


Animalia - Page 2 ExKRCDl

Sapicee  Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy sri tra 22, 2015 3:01 pm

Jutra su krasna uz kosove, ovo što si napravila snimkom, mi radimo fućkanjem Happy
To su momenti koji mi ponekad više gode od bilo koje druge realnosti.

Ponekad se ustrašim kako sam od filnatropa postala mizantrop, ponekad se sjetim kako sam uvijek bila na pravom mjestu u pravo vrijeme za odraditi teške stvari, pa sam moguće i u svijet pojačane svijesti i brige o životinjama ušla po zadatku...

Možda samo racionaliziram, ali blisko mi je ono što u Japanu rade, nakon što prijeđeš 50tu bitno je biti puno aktivniji u svijetu oko sebe u smislu dobrotvornog rada i pomaganja zajednici, ponekad odlaskom u duhovni život, obzirom su tvoje materijalne kreacije ostvarene ili su bar blizu toga.

Danas su neka nova pravila, ali prateći svoju unutarnju dinamiku vidim kako sam blizu toga, razmišljam o zamišljenoj djeci svojeg djeteta, pomažem u prenošenju znanja o praktičnim stvarima u životu, oslobađala bih se suvišnog i silno uživala u onome što iz mene izlazi autentično i radosno. Osjećam nemoćne dvonožne i četveronožne, znajući kako samo treba malo truda i sloge da se stvari promijene, bogatstvo mjerim drugačijom mjerom kako godine idu.

Animalia - Page 2 1_Bubimir

Njega nema već četiri i pol godine, proveo je s nama 18 Love
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy uto tra 28, 2015 10:36 pm

Izlazimo deca i ja iz Ikee, baš pričam kako su se u prvim danima nakon otvorenja mogle vidjeti rode, a kako sad pustopoljina posvuda.
Krenemo, kad na sred suprotne trake kornjača, ne baš mala, nekih 25 cm.
Stali mi, stao i auto iza nas, svi smo došli na istu ideju, odnijeli kornjaču na sigurno.

Isušili su baru u okolici prilikom gradnje Ikee, ovo su posljedice.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Gost uto svi 05, 2015 2:31 pm

A kako je lijep, Buffy. Happy Pravi macak od sjecanja. 18 godina. Happy Odlicno uhvacen trenutak. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Gost uto svi 05, 2015 2:53 pm

Naletjeh na ove dvije buhtlice. Happy

Animalia - Page 2 8qI7BjY

Animalia - Page 2 CKhOjR8

Animalia - Page 2 YhHN9gW


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy čet svi 14, 2015 4:26 pm

Krasni Happy Love
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Gost pon svi 18, 2015 11:52 pm

Presmijesan. : )) Kao da je pobjegao iz crtica... Ovako kolibrici hrcu. Happy Hi, hi.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy pet lip 19, 2015 9:12 pm

Bleso mali Happy

Ovako male vrane koje padnu iz gnijezda prerano, pa ih se mora dohraniti do određene veličine, vježbati letenje po stanu, jedu...

Tata hrani Happy

https://vid.me/gJFd
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy uto kol 11, 2015 10:38 am

Opet dobar osvrt Happy


Reality check:
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by besposlenpop čet kol 13, 2015 2:11 pm

Animalia - Page 2 2pskrk6
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy čet kol 13, 2015 8:03 pm

Animalia - Page 2 315c3a89f3244c9850450988cf5869f6
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by saritica čet kol 13, 2015 10:25 pm

Buffy je napisao/la:Jutra su krasna uz kosove, ovo što si napravila snimkom, mi radimo fućkanjem Happy
To su momenti koji mi ponekad više gode od bilo koje druge realnosti.

Ponekad se ustrašim kako sam od filnatropa postala mizantrop, ponekad se sjetim kako sam uvijek bila na pravom mjestu u pravo vrijeme za odraditi teške stvari, pa sam moguće i u svijet pojačane svijesti i brige o životinjama ušla po zadatku...

Možda samo racionaliziram, ali blisko mi je ono što u Japanu rade, nakon što prijeđeš 50tu bitno je biti puno aktivniji u svijetu oko sebe u smislu dobrotvornog rada i pomaganja zajednici, ponekad odlaskom u duhovni život, obzirom su tvoje materijalne kreacije ostvarene ili su bar blizu toga.

Danas su neka nova pravila, ali prateći svoju unutarnju dinamiku vidim kako sam blizu toga, razmišljam o zamišljenoj djeci svojeg djeteta, pomažem u prenošenju znanja o praktičnim stvarima u životu, oslobađala bih se suvišnog i silno uživala u onome što iz mene izlazi autentično i radosno. Osjećam nemoćne dvonožne i četveronožne, znajući kako samo treba malo truda i sloge da se stvari promijene, bogatstvo mjerim drugačijom mjerom kako godine idu.

Animalia - Page 2 1_Bubimir

Njega nema već četiri i pol godine, proveo je s nama 18 Love
joj boze kako je ovo milina citati. a da ne spominjem sliku od mace. fala ti.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by besposlenpop pet kol 14, 2015 12:34 am

Buffy je napisao/la:Animalia - Page 2 315c3a89f3244c9850450988cf5869f6
A znaš kak se veli - pojel bi te kak si slatki.  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy pet kol 14, 2015 2:43 pm

saritica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Jutra su krasna uz kosove, ovo što si napravila snimkom, mi radimo fućkanjem Happy
To su momenti koji mi ponekad više gode od bilo koje druge realnosti.

Ponekad se ustrašim kako sam od filnatropa postala mizantrop, ponekad se sjetim kako sam uvijek bila na pravom mjestu u pravo vrijeme za odraditi teške stvari, pa sam moguće i u svijet pojačane svijesti i brige o životinjama ušla po zadatku...

Možda samo racionaliziram, ali blisko mi je ono što u Japanu rade, nakon što prijeđeš 50tu bitno je biti puno aktivniji u svijetu oko sebe u smislu dobrotvornog rada i pomaganja zajednici, ponekad odlaskom u duhovni život, obzirom su tvoje materijalne kreacije ostvarene ili su bar blizu toga.

Danas su neka nova pravila, ali prateći svoju unutarnju dinamiku vidim kako sam blizu toga, razmišljam o zamišljenoj djeci svojeg djeteta, pomažem u prenošenju znanja o praktičnim stvarima u životu, oslobađala bih se suvišnog i silno uživala u onome što iz mene izlazi autentično i radosno. Osjećam nemoćne dvonožne i četveronožne, znajući kako samo treba malo truda i sloge da se stvari promijene, bogatstvo mjerim drugačijom mjerom kako godine idu.

Animalia - Page 2 1_Bubimir

Njega nema već četiri i pol godine, proveo je s nama 18 Love
joj boze kako je ovo milina citati. a da ne spominjem sliku od mace. fala ti.
Love

To sam sigurno ranim jutrom pisala, dok me još nije multitasking obuzeo Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy pet kol 14, 2015 2:46 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Animalia - Page 2 315c3a89f3244c9850450988cf5869f6
A znaš kak se veli - pojel bi te kak si slatki.  Silly
Da, i to obično maloj deci...  boo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by besposlenpop pet kol 14, 2015 9:18 pm

Buffy je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

A znaš kak se veli - pojel bi te kak si slatki.  Silly
Da, i to obično maloj deci...  boo
To su traume od slušanja bajke o Ivici i Marici ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by saritica ned kol 16, 2015 5:51 am

joj tek sad vidjeh onog kolibrica sto hrce. ma ko med je, al sta vama to "hrkanje" ne para mozak i dusu? meni je to toliko jak zvuk da mi je bolno to slusati, ne mogu izdrzati... inace sam ja hipersenzitivna na zvuk
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy uto kol 18, 2015 7:45 am

Ja na mljackanje Sad

Otrpim jer ne mogu čovjeka cijeniti po tome nljacka li ili ne, ali upće mi i nikako  nije ugodno dok mi netko mljacka kraj uha Plain 

Moja je maćeha jela bananu tako da se to nije dalo niti slušati, a bo'me niti gledati, moguće od nje imam traume zubo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by besposlenpop uto kol 18, 2015 9:03 am

Buffy je napisao/la:Ja na mljackanje Sad

Otrpim jer ne mogu čovjeka cijeniti po tome nljacka li ili ne, ali upće mi i nikako  nije ugodno dok mi netko mljacka kraj uha Plain 

Moja je maćeha jela bananu tako da se to nije dalo niti slušati, a bo'me niti gledati, moguće od nje imam traume zubo
Kaj nisi ti imala očuha?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by saritica sri kol 19, 2015 4:08 am

Buffy je napisao/la:Ja na mljackanje Sad

Otrpim jer ne mogu čovjeka cijeniti po tome nljacka li ili ne, ali upće mi i nikako  nije ugodno dok mi netko mljacka kraj uha Plain 

Moja je maćeha jela bananu tako da se to nije dalo niti slušati, a bo'me niti gledati, moguće od nje imam traume zubo
haha joj pa kako je to na jela bananu? sta je toliko glasna bila?
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Buffy sri kol 19, 2015 5:36 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Ja na mljackanje Sad

Otrpim jer ne mogu čovjeka cijeniti po tome nljacka li ili ne, ali upće mi i nikako  nije ugodno dok mi netko mljacka kraj uha Plain 

Moja je maćeha jela bananu tako da se to nije dalo niti slušati, a bo'me niti gledati, moguće od nje imam traume zubo
Kaj nisi ti imala očuha?
Kak je to kontraindicirano maćehi? Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Animalia - Page 2 Empty Re: Animalia

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 16. Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.