Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon oľu 07, 2016 1:51 pm

whisperer je napisao/la:Opa, Maco, je l to neka frka bila s dragim? Pa što ne pričaš...  Cool

_____

Dakle, nakon sto godina odlučim sjesti na bus i skoknuti za Rijeku. Dođem na šalter i shvatim kako postoji skroz neka povoljna cijena ako ideš sa firmom Brioni... velim ja ženskici na šalteru, ma dajte mi odmah povratnu! Zaista bagatela cijena, imaš net, a i šoferi su u domaćoj spiki pa mi je sama pomisao na to simpatičnija. Veli ona meni da si za svaki slučaj pri dolasku u Rijeku rezerviram povratnu kartu jer su busevi u povratcima puni zbog studenata koji putuju doma vikendom, a da i općenito idu na kapaljku. I tako ja sretno stigoh do Rijeke u zamasima melodije Vitasovića, i pojurih  odmah rezervirati povratu. I taman kada je sve cvalo i cvrkutalo oko mene, veli meni natapirana ženskica na šalteru; Ne može! Mi rezerviramo samo za Autotrans, a ostale firme ne! To njih morate zvati. Sada ja ne vjerujući upitam još jednom jer nisam shvatila, da li moram sada otići za Pulu rezervirati povratnu kartu koju imam iz Rijeke? Samo me namrgođenije pogledala i ponovila isti prethodni citat. Vidim kroz prozor šofera busa s kojim sam došla iz Zagreba kako stoji pred vratima busa, puši i čeka valjda točan termin da krene. Odoh do njega i upitam ga kako ja sada mogu rezervirati kartu iz Rijeka za Zagreb njihovim busem. On povuče dim, otpuhne znalački i veli... e to će biti mali problem. Ja i dalje pričekam očekujući neki konstruktivniji odgovor. Nastavi on i dalje otpuhujući; Niki nas ne voli. Ja ne znan ća je to danas... boje nas se jer smo konkurencija. (ja i dalje čekam razrogačenih očiju!) Onda se on prisjeti da nazovem u Pulu! cheers Prošećemo do kraja busa i okrenem broj koji je otisnut na repu. Nazovem ga, i nakon što sma tonu teksta izverglala da objasnim što je, oni me prebace na neki drugi broj. I na tom drugom broju javi se ženskica.. ponovim cijelu priču. U jednom trenutku ženi zvoni mobitel i ona držeći slušalicu sa mnom javlja se na njega. Krene spika; Ča si jel? Kada ćeš poći doma? A ne znam, ma takova mi je tlaka hodat do tamo... ćeš poć po mene? A zač? A ne morem, imam stranku sada... a da ča. Ma daj? Pa ča je rekla? Ma si videl, ha... (ja ne vjerujem što slušam!!) Nakon punih 5 minuta, žena se meni opet obrati. Ća ste ono rekli, ka de idete?... I ja ponovim. Solucija je bila ta da mi je kartu rezervirala na način da me je zapisala na papiriću i predala papirić šoferu koji je taj dan vozio za povratak. Grin Nakon što smo se uspjeli dogovoriti o detaljima tog papirića, naglo se okrenem sa tog stupa na Žabici od kuda sam zvala i derala se iz gužve u tu slušalicu. Zabijem se u bivšeg dečka! Hebote, samo sam se na peti okrenula i pobjegla.

Kakav dan! Cry

Alan Ford je goli kiki za nas zubo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ pon oľu 07, 2016 1:52 pm

A vidi koji uzbudljiv dan kod Whisp Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pon oľu 07, 2016 1:59 pm

Buffy je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Grin Grin 

Sad će proljeće, moguće i jesen, zima, ljeto, sve za redom u tri dana...

Ljeto će najdulje trajati. Sad Mrzim ga.

Štitnjača mi je pokvarila najdraže godišnje doba, a približila najmrže. Sada uživam u zimi, po ljetu ne mogu ništa osim rano ujutro ili kasnije popodne, na plažu idem u šest. Osim ako se ne uvalim ispod svog suncobran drveta, tamo sam usred 36 °C kao uz klimu.

Jasno mi je. Sjećam se razgovora od proteklog ljeta... Sad Bila si na ljetovanju pa si spominjala te ranojutarnje i kasnovečernje posjete moru. Moja dva člana obitelji jako ga teško podnose, a i meni često pozli jer je prejako sunce pa se već sada mentalno pripremam na kojekakve intervencije. Hladno vrijeme mi, također, više odgovara. Čak i ova neprestana kiša daleko mi je bolja od jednog jedinog dana one sparine. Još i gnjusni komarci koji me redovito ne zaobilaze..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon oľu 07, 2016 2:01 pm

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

Kakav dan! Cry

Alan Ford je goli kiki za nas zubo

Tako nekako. Grin Ali bilo je baš za isplakat se na trenutak... ono, hoću ća odavde! Happy

Ženskice, velika pusa... moram pišonju staviti spavati pa se vratim kasnije pročitati.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon oľu 07, 2016 2:13 pm

Kavica. upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 C045
Prevencija trzajne ozljede oka.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon oľu 07, 2016 2:20 pm

darla_ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Pozz Li Grin

Max barem pjeva, ako nista   zubo .

Gdje? Happy I on u nekoj klapi?

E da, nedavno sam prepoznala onog Krešimira u nekoj klapi... Ima dobar glas. Da nije one Pizdecijeve slikovnice.. Odvalila sam. Grin

Na muzickoj temi, Max stavi koji klip, zato se zezam da pjeva Grin .

Svi smo se afirmirali kroz Trojme Grin ... iako mislim da nas je Kreso zajebao i da to zapravo nije on, ali ionako nema veze, ostati ce zauvijek zapamcen po pjesmi maslina je neubrata  Laugh
Jagoda se klela da je to on.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon oľu 07, 2016 2:25 pm

whisperer je napisao/la:... Onda se on prisjeti da nazovem u Pulu! cheers Prošećemo do kraja busa i okrenem broj koji je otisnut na repu. Nazovem ga, i nakon što sma tonu teksta izverglala da objasnim što je, oni me prebace na neki drugi broj. I na tom drugom broju javi se ženskica.. ponovim cijelu priču. U jednom trenutku ženi zvoni mobitel i ona držeći slušalicu sa mnom javlja se na njega. Krene spika; Ča si jel? Kada ćeš poći doma? A ne znam, ma takova mi je tlaka hodat do tamo... ćeš poć po mene? A zač? A ne morem, imam stranku sada... a da ča. Ma daj? Pa ča je rekla? Ma si videl, ha... (ja ne vjerujem što slušam!!) Nakon punih 5 minuta, žena se meni opet obrati. Ća ste ono rekli, ka de idete?... I ja ponovim. Solucija je bila ta da mi je kartu rezervirala na način da me je zapisala na papiriću i predala papirić šoferu koji je taj dan vozio za povratak. Grin Nakon što smo se uspjeli dogovoriti o detaljima tog papirića, naglo se okrenem sa tog stupa na Žabici od kuda sam zvala i derala se iz gužve u tu slušalicu. Zabijem se u bivšeg dečka! Hebote, samo sam se na peti okrenula i pobjegla.

Kakav dan! Cry
A bogtenemarad, pa bilo ti je jeftinije kupit kartu bez tih kerefeka, nek napravit toliki račun na mobitelu! Rolling Eyes
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon oľu 07, 2016 7:50 pm

darla_ je napisao/la:
Whisp: ma pokusavam udomiti jednu malu tvoricu, pa se svadjam sa kokosima iz udruge, jer puno seru, a malo u biti je istina od onog sto seru Happy

A koju tvoricu? Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon oľu 07, 2016 8:01 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
A bogtenemarad, pa bilo ti je jeftinije kupit kartu bez tih kerefeka, nek napravit toliki račun na mobitelu! Rolling Eyes

Ma nije stvar računa jer u biti ne plaćam te pozive, imam povoljnu opciju, ali je dugoročno zamorna ta shema neorganiziranosti. Sada su svi busevi uveli bežićni internet i određeni drastično smanjili cijene putnih karata. Uopće se više za kratko proputovanje niti ne isplati ići autom osim što je brže i komotnije. Ali 500 kn za rezervar i cestarinu se zaista ne isplati davati ako sve to mozes isfurati za 50, 00 kn. Happy A opet taj Autotrans, veli mi kolegica koja češće putuje busevima, su smradovi. Imaju užasno visoke cijene, plus što uzimaju ekipu bez rezervacija i onda svi sjede po onim međusjedalima i stepenicama pa bus za ZG djeluje k'o čerge, udavljen bez kisika. I sve ostale firme su im konkurencija. Mislim, definitivno nisam više za te šeme, navozala sam se svačime nekomotnim, ali ovo mi se više ne da. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ uto oľu 08, 2016 11:35 am

whisperer je napisao/la:

A koju tvoricu? Happy

Kucni ljubimac, ferret se jos nazivaju. U biti su porodica lasica, prije mnogo stoljeca su pripitomljeni i ljudski pratioci kao macke i psi. U nasmim krajevima manje mozda poznati do zadnjih par desetljeca. Ima cak slika kraljice Elizabete sa dva ferreta. Koristili su ih i za lov na zeceve, danas uglavnom se suskaju u dekicama. Kao i mnogi psi i macke zubo. Uglavnom sve cesce se i kao i psi i macke nalaze u situaciji da ih netko ne zeli pa se udomljavaju. 

Njenu sliku ne smijem stavljati jer ima copyrigt udruge Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto oľu 08, 2016 1:14 pm

darla_ je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

A koju tvoricu? Happy

Kucni ljubimac, ferret se jos nazivaju. U biti su porodica lasica, prije mnogo stoljeca su pripitomljeni i ljudski pratioci kao macke i psi. U nasmim krajevima manje mozda poznati do zadnjih par desetljeca. Ima cak slika kraljice Elizabete sa dva ferreta. Koristili su ih i za lov na zeceve, danas uglavnom se suskaju u dekicama. Kao i mnogi psi i macke zubo. Uglavnom sve cesce se i kao i psi i macke nalaze u situaciji da ih netko ne zeli pa se udomljavaju. 

Njenu sliku ne smijem stavljati jer ima copyrigt udruge Happy
upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 BFFerrett

A ovo su Ferreti:

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 2Q== upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Z upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Z
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto oľu 08, 2016 1:45 pm

Malo sam ih googlala pa su izletjele te facice čudnovate. A Bože što su slatke... Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ sri oľu 09, 2016 10:20 am

whisperer je napisao/la:Malo sam ih googlala pa su izletjele te facice čudnovate. A Bože što su slatke... Happy

Jesu, kao mali minijaturni medeki Grin

A katakterom su izmedju macke i psa, samostalni, su ali vole i sudjelovati u interakciji sa covjekom, vole ici u setnju na lajnici, vole pospremati po kuci, nose slape stvari i tako Grin.

-----------

Pope, ovo gore je slika divljeg ferret-a, koji zivi u prirodi.

Ovo su pitomi:

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Ferret
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri oľu 09, 2016 10:46 am

darla_ je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Malo sam ih googlala pa su izletjele te facice čudnovate. A Bože što su slatke... Happy

Jesu, kao mali minijaturni medeki Grin

A katakterom su izmedju macke i psa, samostalni, su ali vole i sudjelovati u interakciji sa covjekom, vole ici u setnju na lajnici, vole pospremati po kuci, nose slape stvari i tako Grin.

-----------

Pope, ovo gore je slika divljeg ferret-a, koji zivi u prirodi.

Ovo su pitomi:

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Ferret


sta  nema i nasa kolegica ljilja takvog?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ sri oľu 09, 2016 12:15 pm

Ima Ljilja takvog Grin

Ona mi i rekla da udomim, ja sam prvo mislila kupiti, nisam znala da ima i njih za udomljavanje Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sri oľu 09, 2016 11:03 pm

jedem secernu vatu (cotton candy) roze boje i nemrem se zaustavit.. onda malo zalijem koka kolom
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet oľu 10, 2016 5:35 am

cvrckam antacid u zdanje vrieme me neka kiselina muci i to u grlu i kasljem... nikada to prije nisam imala...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* čet oľu 10, 2016 8:13 am

saritica je napisao/la:jedem secernu vatu (cotton candy) roze boje i nemrem se zaustavit.. onda malo zalijem koka kolom
cisto zdravlje!
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet oľu 10, 2016 10:39 am

Razmišljam jel ostat sjedit il otić pišat ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet oľu 10, 2016 11:42 am

*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:jedem secernu vatu (cotton candy) roze boje i nemrem se zaustavit.. onda malo zalijem koka kolom
cisto zdravlje!

:-D I onda se zali na kiselinu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet oľu 10, 2016 11:46 am

besposlenpop je napisao/la:Razmišljam jel ostat sjedit il otić pišat ...

il' se nosit' s posljedicama nedjelovanja? :-P

Gle! Opjevali su te. :-D

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t6724-neki-lik-sam-samcat-pise-na-starom-forumu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet oľu 10, 2016 12:32 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Razmišljam jel ostat sjedit il otić pišat ...

il' se nosit' s posljedicama nedjelovanja? :-P

Gle! Opjevali su te. :-D

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t6724-neki-lik-sam-samcat-pise-na-starom-forumu
Baš sam im napisal posvetu. Finger
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet oľu 11, 2016 1:13 am

Ma ima i duhovitih komentara. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet oľu 11, 2016 1:13 am

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Tumblr_o2ftc3xHzf1u92vh8o1_500

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub oľu 12, 2016 12:44 am

Napokon film. Životan, pitak, nježan... i predivan Vincent.

Mon Roi

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 23wjjmp

http://www.filmovita.com/my-king-2015/
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 11 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.