Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned oľu 13, 2016 4:39 pm

Bljuv
Tomica.Bombadil je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:jedem secernu vatu (cotton candy) roze boje i nemrem se zaustavit.. onda malo zalijem koka kolom
cisto zdravlje!

:-D I onda se zali na kiselinu.
haha joj al me nasmijaste. pa moram i ja nekad malo... 
inace, sad pijem kavu i gledam golden girls
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned oľu 13, 2016 10:34 pm

umotana ko zadusna baba gledam tom cruisea ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned oľu 13, 2016 10:54 pm

gledam lepa sela lepo gore ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon oľu 14, 2016 4:10 am

bome nisam ko zadusna baba, nego jesam
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon oľu 14, 2016 9:18 am

Gledam svoje slike...
Sjetih se sebe neki dan, bila sam k'o štapić, ne znam kako mi se promjena dogodila Grin

Zapravo znam, oboljela od autoimune bolesti koja usporava metabolizam, što je tu je, valja sad još više pripaziti na sebe zbog saznanja o tome.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon oľu 14, 2016 11:12 pm

Ostani tako mama- prošaputa meni moj Sjajnooki dok smo se pred dvije noći uspavljivali ušuškani ostavljajući mu otisak dugotrajne puse na čelu. I lagano mi se brk smiješio dok me tako "friziranu" njegova nježna kosica golicala po nosnicama. Misli mi zamantra orkanska bura kroz škure moje bivše sobe. Nevjerojatno kako me svi ti mirisi i zvukovi u tren vrate u ono izgubljeno vrijeme i ukažu na važnosti. I uvijek mi ta bura to vrati, samo niže slike mene u nekoj drugoj karoseriji. Jaki promukao huk zavijanja bure kao da je tiho ušao iz moje prostorije sjećanja i rasuo misli u njegovu malu dušicu, jednostavno, predala sam mu onako pripijena svoja sjećanja tako jasno. Mene kao jesenje dijete obilježili su vjetrovi i kiše i često se sjećam da mi je ritam kiše i udar škura odmarao pogled i dušu. Razmišljam kako on to sve "moje" proživljava.. Trgne me iz meditacije njegov glasić- Znaš mama, nama nitko ne može oteti dom kao onim ljudima sa televizije. I kada bi došli s bagerom, kuća bi im bila preteška, ili bi se raspala. Ni vuk nam ne može oteti dom, slab je on za našu kuću.... Happy Sunce moje malo, udavila sam ga od poljubaca. Joooooooj, opet plačeš mama! Happy Happy Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon oľu 14, 2016 11:15 pm

Buffy je napisao/la:Gledam svoje slike...
Sjetih se sebe neki dan, bila sam k'o štapić, ne znam kako mi se promjena dogodila Grin

Zapravo znam, oboljela od autoimune bolesti koja usporava metabolizam, što je tu je, valja sad još više pripaziti na sebe zbog saznanja o tome.

Pa je l jako loše? Love
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* uto oľu 15, 2016 8:21 am

whisperer je napisao/la:Ostani tako mama- prošaputa meni moj Sjajnooki dok smo se pred dvije noći uspavljivali ušuškani ostavljajući mu otisak dugotrajne puse na čelu. I lagano mi se brk smiješio dok me tako "friziranu"  njegova nježna kosica golicala po nosnicama. Misli mi zamantra  orkanska bura kroz škure moje bivše sobe. Nevjerojatno kako me svi ti mirisi i zvukovi u tren vrate u ono izgubljeno vrijeme i ukažu na važnosti. I uvijek mi ta bura to vrati, samo niže slike mene u nekoj drugoj karoseriji.  Jaki promukao huk zavijanja bure kao da je tiho ušao iz moje prostorije sjećanja i rasuo misli u njegovu malu dušicu, jednostavno, predala sam mu onako pripijena svoja sjećanja tako jasno. Mene kao jesenje dijete obilježili su vjetrovi i kiše i često se sjećam da mi je ritam kiše i udar škura odmarao pogled i dušu. Razmišljam kako on to sve "moje" proživljava..  Trgne me iz meditacije njegov glasić- Znaš mama, nama nitko ne može oteti dom kao onim ljudima sa televizije. I kada bi došli s bagerom, kuća bi im bila preteška, ili bi se raspala. Ni vuk nam ne može oteti dom, slab je on za našu kuću.... Happy  Sunce moje malo, udavila sam ga od poljubaca. Joooooooj, opet plačeš mama! Happy Happy Happy
ovo sam osjetila do srca Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto oľu 15, 2016 3:03 pm

A majčice, što ćeš kad smo cmoljave. Happy
Tek sada shvatih da je to bilo namijenjeno na tijek misli.
Tamo gdje ponekad radim ima jedna žena, snažna Dubrovkinja (ili Dubrovčanka?), inače pijanistica i pjevačica jednog zbora koja plijeni pažnju svojom impozantnom pojavom. Kada zakorači na sceni misliš si da joj je samo nebo granica. No, privatno je krhka, povijest joj je bivanja nekako slatkasto bolna... i često začavrljamo o mnogočemu. Godinama već ne spava, muči ju nesanica, onaj začarani krug kada sam sebe uhvatiš da godinama pričaš jedno te isto i da se ništa ne mijenja. Jednog jutra susrele smo se i odmah me je uhvatila u đir: Uspavalo me dijete, uspavalo me dijete! Nasmiješim joj se i sjednem znajući da joj je bitno poslušati, pa napokon je zaspala! Happy Ispriča mi tako kako ju je dijete zagrlilo i kako su ubrzo zajedno utonuli u dubok san. Gledajući njeno pomalo euforično lice, pomislim kako je to negdje logično jer maleni imaju tako čiste energije, poglavito ako su sretni. Meni moj Zvjezdani često nehotice stavi dlan na prsa jer voli zaspati zagrljen i u mojoj blizini... tako malena ručica, ali toliko topla s moćnim dodirom. Ponekad tako znam zatvoriti oči i osjetim "odrasli" dodir, toliko siguran, snažan i smirujući. Objašnjenje tih njihovih energija znati će sigurno Buffica i Darlica, one se energetske anđeoske ženske. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy čet oľu 17, 2016 7:17 am

whisperer je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Gledam svoje slike...
Sjetih se sebe neki dan, bila sam k'o štapić, ne znam kako mi se promjena dogodila Grin

Zapravo znam, oboljela od autoimune bolesti koja usporava metabolizam, što je tu je, valja sad još više pripaziti na sebe zbog saznanja o tome.

Pa je l jako loše? Love
Love

Joj Happy

Dosadi pomalo, oboje imamo autoimunu bolest, njegova je vidljiva, moja nevidljiva.
Prekjučer bila s njim na gastroskopiji i kolonoskopiji odjednom, iako pod anestezijom, toliko mu je bio bolni oporavak da je cijeli dan bilo kao da sam na hitnoj. Sutradan mi se vratila preležana viroza, bilo mi je stresno.

Kod mene je Hashimoto u pitanju, hipotireoza, koja je bila podnošljiva do promjene lijeka, ukinuli domaći dostupan lijek i u terapiju uveli sintetski, stranjski. Prerada istog oštećuje organe i u konačnici ne postiže željeno, pa sam odlučila tražiti novi lijek koji u sebi ima i T3 i T4, moguće pomogne.
Kako sam ušla u menopauzu, tako se još pogoršalo, srećom sam naletjela na grupu na FB gdje sam saznala osnovne stvari koje ti liječnici ne govore jer jednostavno ne mare, polako sam složila križaljku testova i načina liječenja, pa i najteže stvari, odricanja od slatkog obzirom je šećer neprijatelj broj  jedan za autoimune bolesti.
Konstantni umor, slabost, u mirnom stanju 90 otkucaja u minuti, dok sam imala virozu 120, metabolički si totalno out, a na van ti govore kako si sve mlađa Grin
Neki dan me susjeda s kraja ulice pitala je li mama doma, rekoh nisi ti sva svoja Laugh


Ovo je bilo ukratko, jbg, pitala si  zubo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy čet oľu 17, 2016 7:49 am

Upravo sada pojavilo se sunčeko Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet oľu 17, 2016 10:55 am

Ako si bila poput stapica, znaci da si sada taman. :-) Osim toga, kilice ljepse stoje. Bore su manje izrazene, koza manje visi i tako. A proljetno sunce najljepse godi tenu, ublazava bolove, otpiruje mracna raspolozenja.

Zrak treperi od zasicenosti mirisom zumbula. :-) Danas sam sarena. I duh sam si obojala. Nema sepije, Lasto. Osjecam kreativni nemir. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* čet oľu 17, 2016 11:13 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:Ako si bila poput stapica, znaci da si sada taman. :-) Osim toga, kilice ljepse stoje. Bore su manje izrazene, koza manje visi i tako. A proljetno sunce najljepse godi tenu, ublazava bolove, otpiruje mracna raspolozenja.

Zrak treperi od zasicenosti mirisom zumbula. :-) Danas sam sarena. I duh sam si obojala. Nema sepije, Lasto. Osjecam kreativni nemir. :-)


imam svakoj od vas po misao na postove , whisp o Zvjezdanom, napisala plahti i zaspala, ode .... povukla paralelu sa mojom Escom Happy .... Buffy, prvo sto sam pomislila citajuci te, hashimoto? citala o tome kada mi se od frendice kcer razbolila. a i ja sam imala period kada je mnome upravljala stitnjaca, nakon sto mi je tata otisao na oblak .... ginekologica ( prvi put kod nje, lani, presla sam kod nje jer me je moja prijasnja savjetovala povaditi kompletnu utrobu. sa tom dijagnozom dodjem kod ove i blijedo me gleda ....  zubo  dobro da nisam poslusala ) mi kaze kako sam bila pod ocitim jakim stresom i sve mi se poremetilo. bezvoljnost, umor, nervoze, mucnine i izostanak menzisa 5 mjeseci ..... sve smo sredile cajem, savjetovala mi je vrkutu , a ako ne upali, prelazimo na kemiju .... bogu hvala, djelovalo je ..... a i morala sam i kod sebe neke stvari izmijeniti .....


Li, .... imam 2-3 fotkice samo nemam vremena ici na lap top ..... budem, budem ....


pozdrav svima, idem nastaviti raditi Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pet oľu 18, 2016 10:30 am

.... marenda.

bakalar na bianco na crnom, crnom razenom kruhu, mix zelene salate, crvenog radica, matovilca i pomidora ....

poslije mozda cigareta. mozda ne ....

rarmisljam sto cu veceras za veceru a da bude fino, u roku sat vremena gotovo i zdravo Happy ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet oľu 18, 2016 11:39 am

*madonna* je napisao/la:.... marenda.

...
Voda.
Upravo sam završil gablec. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pet oľu 18, 2016 12:37 pm

besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:.... marenda.

...
Voda.
Upravo sam završil gablec. teet
pripremas se za fit formu za ljeto?
... ali ne trebas cackati zube nakon vode, kaj ne?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet oľu 18, 2016 12:47 pm

*madonna* je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:.... marenda.

...
Voda.
Upravo sam završil gablec. teet
pripremas se za fit formu za ljeto?
... ali ne trebas cackati zube nakon vode, kaj ne?
upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 E040 Nestalo novci za vino.

Čačkam iza juhe.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet oľu 18, 2016 2:37 pm

Domaće vino, kvalitetno, ima ljudi kaj prodaju?
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ pet oľu 18, 2016 3:40 pm

Buffy je napisao/la:Domaće vino, kvalitetno, ima ljudi kaj prodaju?

Za Zagreb bogami ne znam, ako i ima vjerojatno je neki zagorski kiselis  Grin ... dole znam ko ima, mozda bi ih se dalo nagovoriti da stave nes na bus, mogu pitati.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ pet oľu 18, 2016 3:53 pm

Glede djecice, ovaj tjedan bila na putu i igrom slucaja zavrsila u Medjugorju, dobro nema jel slucaja, ali nisam bila dugo i nes me vuklo i zapicila ja za Medjugorje. Uglavnom, postoji nesto sto se tamo zove euharistijsko klanjanje i meni je to uvijek bilo drago jer je pjevano, kompletan obred je u pjesmi. Dosla ja u vrijeme kad je to inace bilo i vidim obicna misa, otuzilo mi se lice nekako, kad padne mi pogled na raspored i vidim da su ga pomakli na vecernje sate, ozarilo se meni lice. Obisla ja Krizevac i Brdo Ukazanja i stigla taman kad je vrijeme za klanjanje. 

Puna crkva, djecice sitne svuda i da ne duzim, nakon toga, sjela ekipa i krenula rasprava o jel vasaru u Medjugorju, kineskim Gospama i krunicama i tako to, a ja promatram to jedno dijete koje je bilo sa nama i smijesi se ona meni malim onim okicama i pjevusi i dalje jednu od pjesama koje smo upravo slusali. I tako gledamo se nas dvije dugo u oci i odjednom me prekine ostro pitanje sto ja mislim jel o toj cijeloj "prostituciji", velim ja, ja mislim da su odrasli jako glupi, a malena udri u smijeh Grin.

Kuzi dijete energije Happy. Je vasar je, je arhitektnosko ruglo i nakaza je, no ja to primjetim tek kad mi netko na to ukaze, ono sto ja uvijek osjetim u tom divljem kamenjaru je samo blazeni mir. Kao da sva andjeoska i ljudska bica pjevaju cujnu i necujnu simfoniju. Zivi Bog.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet oľu 18, 2016 7:29 pm

Buffy je napisao/la:Domaće vino, kvalitetno, ima ljudi kaj prodaju?
Mda, macedonski cabernet sauvignon po 19,99. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet oľu 18, 2016 11:46 pm

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Gledam svoje slike...
Sjetih se sebe neki dan, bila sam k'o štapić, ne znam kako mi se promjena dogodila Grin

Zapravo znam, oboljela od autoimune bolesti koja usporava metabolizam, što je tu je, valja sad još više pripaziti na sebe zbog saznanja o tome.

Pa je l jako loše? Love

Ovo je bilo ukratko, jbg, pitala si  zubo

Love

Samo da je zdravlja, hebeš debljinu... Uostalom, po tvom pričanju djeluje da si baš sada sexy maca. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub oľu 19, 2016 7:42 am

A ne znam, čudno je to, svaki oblik i godine otkrivaju drugačije udvarače. Uglavnom je zanimljivo Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub oľu 19, 2016 7:43 am

darla_ je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Domaće vino, kvalitetno, ima ljudi kaj prodaju?

Za Zagreb bogami ne znam, ako i ima vjerojatno je neki zagorski kiselis  Grin ... dole znam ko ima, mozda bi ih se dalo nagovoriti da stave nes na bus, mogu pitati.

Ima dobrih vinara u okolici, nije to baš tak Happy
Ali da je crno, crno, i to je istina Cool
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub oľu 19, 2016 7:43 am

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Domaće vino, kvalitetno, ima ljudi kaj prodaju?
Mda, macedonski cabernet sauvignon po 19,99. teet

Buba gava Rolling Eyes
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 12 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.