Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon vel 13, 2017 3:13 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:...
Što je bilo sa stepenicama, jesi sad ok?
upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 E025
Suspect
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* uto vel 14, 2017 6:26 am

... idem dalje ...
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet vel 16, 2017 1:33 am

Još gutljaj, dva čajića i odoh se ušuškati..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet vel 16, 2017 5:01 am

i ja pijem predivni caj i gledam golden girls. a cukica legi pored mene
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet vel 16, 2017 11:22 am

Buffy je napisao/la:Stare boljke su tu, adenom, hipo i Hashimoto, ali recimo kako su u remisiji, pa je to već veliki pomak.
Kod takve bolesti štitnjače najgore je što izgledaš sasvim ok, a uopće nisi ok, čim se malo vratiš u normalu osjećaš se kao da si na lotu dobio.
Od kad ne pijem lijekove za hipo, a koje sam pila 30 godina (koji su prevelikom količinom, naravno po terapiji Rolling Eyes, stvorili hiper usred Hashimota, pa je to na kraju jedan užasan metabolički čušpajz) puno sam bolje.

Ostaje taj novonastali visoki tlak koji me sad već podosta nervira.
Buđenje mi je kao da sam u luci s puno brodova, čujem to tako dok mi bubnja u glavi, znaš ono kad u daljini brod pusti zvuk.
I tako prilikom svakog otkucaja.

Šamani što zbog kontakta s prirodom, što zbog uzemljivanja, gledam kako svi teže samo negativnom, sve neke normalne ljudske radosti više nisu napete.
Neki dan krenem gledati Ponos i predrasude, uvijek pitko i opuštajuće, kad to neka obrada u koju su umetnuli i zombije s kojima se bore Grin

 
Mislim da bi moglo :/ I kod mene je to nasljedno, kći prolazi isto to sada.Zna
Njoj Heferol drži dok ga pije, nakon toga brzo nestanu zalihe, željezo i feritin strovale se u podrum.
Pa sam se raspitala i došla do lijeka koji svi hvale, piješ ga, ali i kad prestaneš piti drži neko vrijeme, moguće je čak popiti kuru jednom godišnje.
Zove se Kendural C, u ZG se naručuje na Dolcu jer je strani lijek, ne znam kako je u Rijeci.
Što je bilo sa stepenicama, jesi sad ok?

Sad mi je zao sto tebi nisam prvo odgovorila jer nekoliko recenica pisem pola sata.

Znaci, umjesto pistanja, sad imas malu privatnu luku.. Jos traze primjerenu terapiju za tlak? Znam kakva to gnjavaza zna biti dok "ne pogode". Drago mi je da se osjecas bolje. :-) A stize nam i ljepse vrijeme (proljece ti ne smeta zbog alergija?). :-) Ove cu godine nesto iskusati pa, ako mi znatno pomogne (govorim o necemu s cime zivim od 12-e godine), rado cu ti preporuciti.

Hvala ti na prijedlogu za Kendural C! :-)

I kakve stepenice, ne razumijem.. :-/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet vel 16, 2017 11:35 am

Jedan gutljaj kave i wroom. Pozdrav damama i popu!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet vel 16, 2017 10:42 pm

cure, meni je ferohel uvijek spasavao zivot. kelatizirana forma zeljeza sa vitamin B complexom koja se puno bolje apsorbira. uspjela sam i ovdje pronaci svoj osobni ferohel... pusa.
ps. buffy imas pp
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet vel 16, 2017 11:29 pm

saritica je napisao/la:cure, meni je ferohel uvijek spasavao zivot. kelatizirana forma zeljeza sa vitamin B complexom koja se puno bolje apsorbira. uspjela sam i ovdje pronaci svoj osobni ferohel... pusa.
ps. buffy imas pp

Hvala na spominjanju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet vel 16, 2017 11:51 pm

Odoh pope, sara. Noć.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet vel 17, 2017 10:17 am

Ode Točkica uGosti ...   Arrow
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pet vel 17, 2017 10:37 am

besposlenpop je napisao/la:Ode Točkica uGosti ...   Arrow
Zbog cega???
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet vel 17, 2017 2:33 pm

Je li zna netko zašto nakon pranja suđa u perilici ostaju bijeli tragovi?? To mi je prvi put sada primjetljivo...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet vel 17, 2017 4:39 pm

Gost je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Stare boljke su tu, adenom, hipo i Hashimoto, ali recimo kako su u remisiji, pa je to već veliki pomak.
Kod takve bolesti štitnjače najgore je što izgledaš sasvim ok, a uopće nisi ok, čim se malo vratiš u normalu osjećaš se kao da si na lotu dobio.
Od kad ne pijem lijekove za hipo, a koje sam pila 30 godina (koji su prevelikom količinom, naravno po terapiji Rolling Eyes, stvorili hiper usred Hashimota, pa je to na kraju jedan užasan metabolički čušpajz) puno sam bolje.

Ostaje taj novonastali visoki tlak koji me sad već podosta nervira.
Buđenje mi je kao da sam u luci s puno brodova, čujem to tako dok mi bubnja u glavi, znaš ono kad u daljini brod pusti zvuk.
I tako prilikom svakog otkucaja.

Šamani što zbog kontakta s prirodom, što zbog uzemljivanja, gledam kako svi teže samo negativnom, sve neke normalne ljudske radosti više nisu napete.
Neki dan krenem gledati Ponos i predrasude, uvijek pitko i opuštajuće, kad to neka obrada u koju su umetnuli i zombije s kojima se bore Grin

 
Mislim da bi moglo :/ I kod mene je to nasljedno, kći prolazi isto to sada.Zna
Njoj Heferol drži dok ga pije, nakon toga brzo nestanu zalihe, željezo i feritin strovale se u podrum.
Pa sam se raspitala i došla do lijeka koji svi hvale, piješ ga, ali i kad prestaneš piti drži neko vrijeme, moguće je čak popiti kuru jednom godišnje.
Zove se Kendural C, u ZG se naručuje na Dolcu jer je strani lijek, ne znam kako je u Rijeci.
Što je bilo sa stepenicama, jesi sad ok?

Sad mi je zao sto tebi nisam prvo odgovorila jer nekoliko recenica pisem pola sata.

Znaci, umjesto pistanja, sad imas malu privatnu luku.. Jos traze primjerenu terapiju za tlak? Znam kakva to gnjavaza zna biti dok "ne pogode". Drago mi je da se osjecas bolje. :-) A stize nam i ljepse vrijeme (proljece ti ne smeta zbog alergija?). :-) Ove cu godine nesto iskusati pa, ako mi znatno pomogne (govorim o necemu s cime zivim od 12-e godine), rado cu ti preporuciti.

Hvala ti na prijedlogu za Kendural C! :-)

I kakve stepenice, ne razumijem.. :-/

Pop širi dezinformacije o stepenicama  drunken
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet vel 17, 2017 4:40 pm

whisperer je napisao/la:Je li zna netko zašto nakon pranja suđa u perilici ostaju bijeli tragovi?? To mi je prvi put sada primjetljivo...

Soli nedstaje, mislim, i ona tekućina za sjaj, umjesto toga staviš malo octa.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet vel 17, 2017 4:59 pm

*madonna* je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Ode Točkica uGosti ...   Arrow
Zbog cega???
Čik fajt.  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet vel 17, 2017 5:00 pm

Buffy je napisao/la:


Pop širi dezinformacije o stepenicama  drunken
Pa sve sam objasnil.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet vel 17, 2017 5:01 pm

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Je li zna netko zašto nakon pranja suđa u perilici ostaju bijeli tragovi?? To mi je prvi put sada primjetljivo...

Soli nedstaje, mislim, i ona tekućina za sjaj, umjesto toga staviš malo octa.
Ma kod mene niš ne pomaže (osim suhe čiste krpe).  Plain
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet vel 17, 2017 6:53 pm

whisperer je napisao/la:Je li zna netko zašto nakon pranja suđa u perilici ostaju bijeli tragovi?? To mi je prvi put sada primjetljivo...
voda u sebi ima otopljene soli. jedna od njih ti je i calcijum karbonat, CaCO3, koja je sol bijele boje. to je kao krec. i ako ima dosta te soli kazemo da je voda tvrda. taj caco3 se istalozi i to je bijelo na sudju.. zakrecilo ti sudje. pomoci mozes sa dodatkom jedne salice velike octa u perilicu da se voda "omeksa". vidjeti ces kako je lijepo i sjajno, a da ne spominjem kako je super prirodni nacin da se rijesis bilijeih flekica...


he he.. mene vi pitajte. ja znam sve o svemu.  cheers
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet vel 17, 2017 6:56 pm

Gost je napisao/la:
saritica je napisao/la:cure, meni je ferohel uvijek spasavao zivot. kelatizirana forma zeljeza sa vitamin B complexom koja se puno bolje apsorbira. uspjela sam i ovdje pronaci svoj osobni ferohel... pusa.
ps. buffy imas pp

Hvala na spominjanju.
hej, ne idi sad kad nam je svima ovako lijepo. faliti ces mi. sta se desilo? pa svi smo sada ok...  Cry  ajde skuhala sam pasta sutu a i doci cu cesca da pisemo o SF... obecavam...hebes odlaske.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pet vel 17, 2017 11:35 pm

Ajme meni, nis ne kuzim. Moze li bar ovdje mir? Ne vjerujem da je nerjesivo. Kuzim samo da je Li otisla, tko je druga strana ne znam  ali s obzirom da vas sve damice ovdje dozivljavam dostojanstvene i razumne tesko mi je vjerovati da je doslo do sukoba izmedju ikoga ....  Sad
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub vel 18, 2017 12:38 am

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Je li zna netko zašto nakon pranja suđa u perilici ostaju bijeli tragovi?? To mi je prvi put sada primjetljivo...

Soli nedstaje, mislim, i ona tekućina za sjaj, umjesto toga staviš malo octa.

Hej Buffy... čitala sam jutros da je vjerojatno do soli, ali nju baš često stavljam i mislim da u ovom mom slučaju nije do toga. Pročitala sam još ranije što si napisala za tekućinu za sjaj pa sam sada usput kupila. Gdje to stavljaš, u tu rupicu za sol?  Vidim da se sarita stručno raspisala pa joj idem proučiti post. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub vel 18, 2017 12:45 am

saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Je li zna netko zašto nakon pranja suđa u perilici ostaju bijeli tragovi?? To mi je prvi put sada primjetljivo...
voda u sebi ima otopljene soli. jedna od njih ti je i calcijum karbonat, CaCO3, koja je sol bijele boje. to je kao krec. i ako ima dosta te soli kazemo da je voda tvrda. taj caco3 se istalozi i to je bijelo na sudju.. zakrecilo ti sudje. pomoci mozes sa dodatkom jedne salice velike octa u perilicu da se voda "omeksa". vidjeti ces kako je lijepo i sjajno, a da ne spominjem kako je super prirodni nacin da se rijesis bilijeih flekica...


he he.. mene vi pitajte. ja znam sve o svemu.  cheers

Opa sarita, bravo, svaka čast na bogovskom objašnjenju. (ovo bogovski mi je super tvoja fora : )) )  A je l postoji nešto što bi tu vodu čistilo od tih teških soli, je li to nešto nezdravo? Npr., kada sam na moru doma onda toga uopće nema, ovdje na sjeveru mi je to katastrofa. Osjećam da je nešto čudno s vodom jer imam dosta kamenaca po špinama. Pitala sam i Buffy koja je preporučila sjaj / ocat, je l vi to stavljate u istu rupicu gdje i sol? Tnx!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub vel 18, 2017 1:41 am

loooool. odlicno da ti je svidjelo ovo bogovsko objasnjenje. ni u kakvu rupicu ne sipaj ocat nego samo krhni (loooooool ovo je opet moj izraz) poogromnu salicu onako ko pred kraj direktno.

te soli nisu nista nezdravo. to je jednostavno sastav vode. neka voda ima vise tih raznih soli u sebi i to je onda tvrda voda. neka ima manje i to je onda meka voda. ne treba ih cistiti. kada bismo sve soli odstranili, znas li sta bi to onda bilo?? destilirana voda... looooooool. a to je bljutavo. to ne zelis piti. a teski metali su i tako toxicni i o tome bi treb'o vodovod voditi racuna... iako neko koristi te filtere za toboz odstranjvanje teskih metala ali ja ne vjerujem da to ista znaci. 

sastav vode ima veze sa tlom. loool. kod nas je bilo jedno selo pecnik se zvalo (bitvica je mozda cula za njega). covjece ljudi odotud su svi imali prehebeno zdrave zube jer je iz tih pecina izvirala bogovski zdrava voda sa raznim solima (a te soli su minerali) 

uh, al se rapissah.. looooooool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub vel 18, 2017 1:42 am

inace na pauzici izmedju posla, jedem mandarinicu i slusam umirijucu muziku za mace. znanstvenici su kreirali muziku za mace....
evo pa poslusajte.. a ti wispice javi kako je uspjela akcija ocat. 
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub vel 18, 2017 9:59 am

*madonna* je napisao/la:Ajme meni, nis ne kuzim. Moze li bar ovdje mir? Ne vjerujem da je nerjesivo. Kuzim samo da je Li otisla, tko je druga strana ne znam  ali s obzirom da vas sve damice ovdje dozivljavam dostojanstvene i razumne tesko mi je vjerovati da je doslo do sukoba izmedju ikoga ....  Sad

Sukob je čak i ok, način na koji se sukobljavaš moguće nije.
Voljela bih da se Li vrati i ovdje porazgovara o tome.
Iako se osjetim žalosno kad takve stvari čitam, svejedno ne bih o tome razmišljala na neki tragičan ili nepromjenjiv način, svi mi imamo boljih ili lošijih dana. Prihvatimo sebe kakvi jesmo i oprostimo i sebi i drugima.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 32 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 32 / 40. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.