Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto svi 03, 2016 4:43 pm

To sam pitanje trebala ipak postaviti onom simpa forumašu sa ex Anabelinog foruma, Guji. Čini mi se da je on dušom i tijelom bio u vrtlarenju i uređivanju doma. Happy Ima neka fora sa bocom i pritiskom, vidjeh kod susjeda, kojom makneš onu nakupinu sa pločica pa ti se vrati prvotna boja. Budem tražila dalje, ne poznam te susjede pa mi je neugodno banut im na vrata. 
__

Drastična promjena na mom meniju danas. Falafel odgađen do daljnjeg jer me frendica (Ukrajinka) iznenada počastila svojim home made specijalitetima; golubci/ holubci ( sarme sa kiselim kupusom, rižom, povrćem, mljevenim mesom) i boršč (ali ne juha!) već salata. Iako ne jedem meso, danas sam učinila iznimku i dvije miće gricnula. 

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 43084
upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Garlicky-Beetroot-Salad-Great-side-dish-to-grilled-meats-or-fish.-Clean-eating-made-delicious-LetTheBakingBeginBlog.com-@Letthebakingbgn-8
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sri svi 04, 2016 4:55 am

whisperer je napisao/la:Woohoo, dame i poponja, gdje ste? Happy
Danas je slobodan dan pa sam se s guštom bacila na kulinarsku ekspediciju. Kuha se pire od karfiola i polpetice od tikvica sa gouda sirom. 
Sutra se spremam raditi falafel. Ima li tko iskustva?

__

Pope, kako se zove "ono" kada se pod pritiskom čiste pločice okućnice?
power wash je to. mos sve cistiti...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri svi 04, 2016 10:42 am

whisperer je napisao/la:To sam pitanje trebala ipak postaviti onom simpa forumašu sa ex Anabelinog foruma, Guji. Čini mi se da je on dušom i tijelom bio u vrtlarenju i uređivanju doma. Happy Ima neka fora sa bocom i pritiskom, vidjeh kod susjeda, kojom makneš onu nakupinu sa pločica pa ti se vrati prvotna boja. Budem tražila dalje, ne poznam te susjede pa mi je neugodno banut im na vrata. 
...

Pa velim ti: miniwash.  Happy

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Karcher_04
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet svi 05, 2016 9:08 am

A nisam skužila da si mi odgovorio. Happy Evo, i sarita je uskočila u pomoć, tnx!
E, to mi treba... nadam se da postoji netko koga možeš unajmiti za taj posao. Ne vidim se baš da mlatim tim pritiskom.  Embarassed
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet svi 05, 2016 9:10 am

Pope, da prebacim na ovu temu i da ne kvarim photo proljeće sa chatom, što ti se to dopada u NL, plaže? Happy

___

Odoh u dan. Čitamo se.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet svi 05, 2016 11:21 am

whisperer je napisao/la:Pope, da prebacim na ovu temu i da ne kvarim photo proljeće sa chatom, što ti se to dopada u NL, plaže? Happy

___

Odoh u dan. Čitamo se.
Pa sad, bil u Zandwortu i Scheveningenu - prva plaža mi se uglavnom sviđala, a ovaj drugi tip turističkog mjesta baš i ne - tu mi sve djeluje preumjetno.
Interesantan mi je taj tip beskonačne pješčane plaže iza dina, jedino baš sama sivo-blatnjava voda nije tak privlačna.

A sviđali su mi se ljudi, Amsterdam, Delft, kanali, brodovi-kuće, vrijeme (!), krajolici, željeznica, tramvaji, jezik (Deze deur sluijt automatish Love Niet roken  zubo) ...  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet svi 05, 2016 11:23 am

whisperer je napisao/la:A nisam skužila da si mi odgovorio. Happy Evo, i sarita je uskočila u pomoć, tnx!
E, to mi treba... nadam se da postoji netko koga možeš unajmiti za taj posao. Ne vidim se baš da mlatim tim pritiskom.  Embarassed

Paaa, za jednog hazefefera ...  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned svi 08, 2016 12:43 am

Zandvoort je prekrasan. Iako mi nisu oceani za kupanja, znalo je biti lijepo šetati i ispijati kave uz plažu s prekrasnim pogledom. Ambiciozni mogu pješke do Belgije i do la France doći.  Bio možda na kojoj utrci? Tamo su one trkaće tekme... i je su li te to vrata u tramvaju pričepila? Happy

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 2860x52b08c43389


____

Lijepi dani prethodili. Guštanje u poslu, neobaveznim druženjima i dugim večernjim šetnjama kroz grad. Ovo proljeće baš posebno miriše, kao što ove kiše drugačije mirišu od onih drugih. Samo da je zdravlja...  Život je lijep Happy


Zadnja promjena: whisperer; ned svi 08, 2016 12:48 am; ukupno mijenjano 1 put.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned svi 08, 2016 12:46 am

Sarita, poznaješ li Boston, kakav je to grad? I, sadiš li štogod u svom vrtu?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned svi 08, 2016 5:27 pm

whisperer je napisao/la:Zandvoort je prekrasan. Iako mi nisu oceani za kupanja, znalo je biti lijepo šetati i ispijati kave uz plažu s prekrasnim pogledom. Ambiciozni mogu pješke do Belgije i do la France doći.  Bio možda na kojoj utrci? Tamo su one trkaće tekme... i je su li te to vrata u tramvaju pričepila? Happy

...
Pa da, nisam doživel Sjeverno more ko plažu za kupanje ... al prohodat obalom bos, to bi bilo nekaj!  Cool
Kad sam svratil tam, već su odavno prekinuli s Grand Prix-om (iako su tog dana zvrndali neki strojevi po pisti).
Prva obalna destinacija mi je zapravo bil Harlem - al kad sam došel tam, skužil sam da se karta Niskozemske i plan grada Harlema malo razlikuju u pogledu pojma "obala" - tip koji je rental bicikle mi je objašnjaval kolko daleko trebam pedalirat da dosegnem plažu, pa sam odustal i otputoval vlakom dalje do Zandworta ...
A nisu me pričepila vrata, nego me je oduševil opušteni ritam tog upozorenja. Zadnji put kad sam posjetil Amsterdam, fotkal sam ga i jedno vreme imal na avataru.  Grin A Niet roken u potpisu.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned svi 08, 2016 7:12 pm

whisperer je napisao/la:Sarita, poznaješ li Boston, kakav je to grad? I, sadiš li štogod u svom vrtu?
pozdrav, ne znam boston, ali sam cula da ima dobar javni prevoz sto je rijetkost. u vrtu nisam uspjela nista jos uraditi, osim sto sam zasadila po sest paradajza i paprika, jer ovdje kisa danima i mjesecima pada.  flower
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon svi 09, 2016 6:20 pm

besposlenpop je napisao/la:
Pa da, nisam doživel Sjeverno more ko plažu za kupanje ... al prohodat obalom bos, to bi bilo nekaj!  Cool
Kad sam svratil tam, već su odavno prekinuli s Grand Prix-om (iako su tog dana zvrndali neki strojevi po pisti).
Prva obalna destinacija mi je zapravo bil Harlem - al kad sam došel tam, skužil sam da se karta Niskozemske i plan grada Harlema malo razlikuju u pogledu pojma "obala" - tip koji je rental bicikle mi je objašnjaval kolko daleko trebam pedalirat da dosegnem plažu, pa sam odustal i otputoval vlakom dalje do Zandworta ...
A nisu me pričepila vrata, nego me je oduševil opušteni ritam tog upozorenja. Zadnji put kad sam posjetil Amsterdam, fotkal sam ga i jedno vreme imal na avataru.  Grin A Niet roken u potpisu.  Cool

A h, Haarlem je prekrasan. Amsterdam u malom. Happy Bicikliranjem iz Haarlema do obale bilo bi cca 30-tak minuta ugodne vožnje. Ma nije to puno, sve je ravno, biciklistička staza osigurana, a oku ugodno razgledavanje. Zapravo, auto u Nl uopće nije praktičan, jedino ako često putuješ van zemlje. Konekcije s vlakovima i metroima su toliko savršene da je prijevoz najmanji problem. Meni je bila divna vožnja vlakom uz obalu ocena iz sjeverne Španjolske, totalni gušt.. i onda zaroniš u zemlju i izađeš u centru Barcelone. Obožavam putovanja, u mlađim danima smo pola Europe stopom prošli, upoznali genijalnu ekipu.. sve to ide u staž što veli moja suseda, starija gospođa, Maca. Happy
Sjećam se tvog niet roken-a.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon svi 09, 2016 6:26 pm

saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sarita, poznaješ li Boston, kakav je to grad? I, sadiš li štogod u svom vrtu?
pozdrav, ne znam boston, ali sam cula da ima dobar javni prevoz sto je rijetkost. u vrtu nisam uspjela nista jos uraditi, osim sto sam zasadila po sest paradajza i paprika, jer ovdje kisa danima i mjesecima pada.  flower

Pogledala sam film Spotlight koji se odigrava u Bostonu pa sam se pitala malo o njemu. Neke gradove za koje čujem uopće ne znam kako ih doživjeti. Što zna biti super kada se nekom prilikom nađeš u njima, uvijek budeš ugodno iznenađen. A je l putuješ štogod po gradovima kod tebe? Ono, pukne te pa poželiš odletjeti u LA ili tako nešto? Happy
Ja sam dobila dojam da si ti već prava vrtlarica, iako ni te papričice i paradajzi nisu nimalo loši..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon svi 09, 2016 7:46 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
...

A h, Haarlem je prekrasan. Amsterdam u malom. Happy Bicikliranjem iz Haarlema do obale bilo bi cca 30-tak minuta ugodne vožnje. Ma nije to puno, sve je ravno, biciklistička staza osigurana, a oku ugodno razgledavanje. ...
Imal sam tog dana u planu još i Den Haag, Scheveningen i Delft, tak da sam Harlem samo ovlaš obišel ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* uto svi 10, 2016 12:17 am

*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto svi 10, 2016 9:57 am

... kavica.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto svi 10, 2016 12:27 pm

Što je HDZ? Najgora žgadija ikad. Vlastiti interesi ispred ičega i ikoga. Jesam li ja to dobro razumjela da je Karamarkova frizerka pasa dobivala mjesečno 20 000 eura za energetsko savjetovanje? Baš me zanima kakvo li je to savjetovanje bilo. Ali nisu oni krivi, kriv je ovaj mali smrad iz Metkovića koji glumata vertikalu i pobožnost i što je donio iste na vlast, sada državom vladaju HDZ, crkva i ustaše. Ovo više nije povratak u 90-te, ovo je gore od tog doba. I jesam li ja to opet dobro razumjela šum iz tv-a, najavljuju emisiju HRT-a iz domovinskog rata? Užas!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto svi 10, 2016 12:53 pm

SUBNORci su bili male bebe prema veteranskim udrugama s prvim slovom H.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy uto svi 10, 2016 11:25 pm

Baš sam s frendicom večeras pričala, ovo više nema ni privid državnosti, totalno bezumlje...
Novinarka koja je pisala o tome dan nakon objave teksta dobila je otkaz. Istraživačko novinarstvo jedno je od onih koje se i mogu nazvati novinarstvom, ostalo su PR članci i kolumne.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri svi 11, 2016 11:11 am

... idem po gablec.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet svi 12, 2016 12:46 pm

Buffić.  Love

_____

Genijalno! Ovakvu Crkvu želim. Happy

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet svi 12, 2016 1:24 pm

Da ga se barem čuje.. Happy

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned svi 15, 2016 5:02 pm

Sveti Ivan Damaskijac: "Žena je kćer laži, stražar pakla, neprijatelj mira; kroz nju je Adam izgubio raj".


Sveti Ciprijan: "Žena je instrument koji đavao koristi da bi se dokopao naših duša".


Sveti Ante: "Žena je vrelo ruke đavolove, njen glas je šištanje zmijurine".


Sveti Grgur Veliki: "Žena ima otrov zmije otrovnice, pakost aždaje".


Sveti Augustin Hippo (354 do 430 n.e.). "U čemu je razlika ako se radi o supruzi ili majci ? I dalje se radi o Evi zavodnici od koje se moramo čuvati u svakoj ženi......Ne vidim u čemu bi žena bila od koristi za muškarca, ako se izuzme njena funkcija rađanja djece."


Sveti Alban (4. st.) "Naći poštenu ženu je kao naći jednu jegulju u vreći od 500 zmija otrovnica. A ako rukom tražite po vreći i nađete jegulju, znajte da je držite za mokar i sklizak rep."

Martin Luther (1483 do 1546): "Ako se one umore [žene] ili čak umru, nije važno. Neka umru kod porađanja, zato su i ovdje."


--------


Umjesto komentara:

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 12426072_561380464011914_1264955585_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned svi 22, 2016 7:37 am

Bljak.

Kad se susretnem s katoličkim misticima koji su pomaknuli granice duhovnog, a pri tome imali takav stav prema ženama, mogu samo pomisliti kako je paradigma u kojoj su živjeli bila toliko jaka da se nisu usudili ni pokušati je promijeniti. U manjem okviru uronili su u božansko i doživjeli, u onom širem ne.

Ljudi kao takvi.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned svi 22, 2016 7:39 am

Upravo sada sam budna dva sata uz Devu Premal i Gayatri mantru, mace koje izvode predstavu i puno ljubavi. Sunčeko je na prozorčiću, priroda zove...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 17 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.