Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned tra 17, 2016 1:34 am

hej Happy gledam grey's anathomy na fox life. nakon 7 godina susret dr. burke-a i christine yang .... znala sam da ce se pojaviti, kad-tad!!!! ne disem, ne idem cak ni po kekse ....    Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned tra 17, 2016 7:56 pm

... znoim se ... upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 F035
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pon tra 18, 2016 2:00 pm

Ne možeš biti neovisan mislitelj i ujedno biti na poziciji moći. Ne možeš, a-a. Ako nisi spreman riskirati društveni ugled, položaj, vlastito dupe, nisi intelektualac, već poslušnik. Ne možeš biti filozof i baviti se visokom politikom. Politika je eristika, filozofija se bavi dijalektikom. Jednostavno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sri tra 20, 2016 9:58 am

Jesam li spomenula da sam se vratila tv-u i radiju? Obicno su to neke nocne emisije i serije, ali rado ih pogledam. Online slusanja i gledanja pocela su me izuzetno smetati. Tako se odmaram i uz Masterchef. Zgodna neka ekipa. Dobrocudni, dovoljno opusteni. Osim jedne koja me izuzetno nervira. Stalno nesto dramatizira, sitnice je izbace iz kontrole, perfekcionistica i, zapravo, bas jako isijava neku losu vibru. Rijecju, kontrol-frikusa. E sad, sjetih se Btw i njene astrologije. Rekoh, idem provjeriti je li Djevica. I stvarno! Ne mogu ubaciti smjeskice, nesto mi se poremetilo na tipkovnici andija.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri tra 20, 2016 10:49 am

Ithildin je napisao/la:Jesam li spomenula da sam se vratila tv-u i radiju? Obicno su to neke nocne emisije i serije, ali rado ih pogledam. Online slusanja i gledanja pocela su me izuzetno smetati. Tako se odmaram i uz Masterchef. Zgodna neka ekipa. Dobrocudni, dovoljno opusteni. Osim jedne koja me izuzetno nervira. Stalno nesto dramatizira, sitnice je izbace iz kontrole, perfekcionistica i, zapravo, bas jako isijava neku losu vibru. Rijecju, kontrol-frikusa. E sad, sjetih se Btw i njene astrologije. Rekoh, idem provjeriti je li Djevica. I stvarno! Ne mogu ubaciti smjeskice, nesto mi se poremetilo na tipkovnici andija.


masterchef ne gledam ali uzivam gledati jamie olivera. cesto sam na 24 kitchen. osim toga, volim one programe u kojima su emisije o renoviranju kuca, stanova i vrtova te restauracije namjestaja. i history channel. to me opusta ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri tra 20, 2016 10:55 am

treba uzeti u obzir kako tv ne gledam preko dana, tek iza 9 i pol navecer se oslohodim pa ako i koliko izdrzim!

a radio, oduvijek volim radio kao pozadinu. ujutro dok vozim taman mi je jedna dobra emisija na zagrebu, prvi program. potom se presaltam na radio trsat a kada mi je dosta svega, zagreb treci program .... ili na radiotunes odaberem stogod u skladu sa svojim stanjem. cesto the best of'80's  ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri tra 20, 2016 10:57 am

.... petkom obavezno slusamo tuzibabu a ja se oko 11 i pol iskljucim od kolegica i udubim se u skalanadu .... 

bas volim radio!
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri tra 20, 2016 11:10 am

... idem pišat.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sri tra 20, 2016 4:18 pm

besposlenpop je napisao/la:... idem pišat.
Pope, o cemu ti razgovaras s ljudima inace?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sri tra 20, 2016 4:27 pm

*madonna* je napisao/la:.... petkom obavezno slusamo tuzibabu a ja se oko 11 i pol iskljucim od kolegica i udubim se u skalanadu .... 

bas volim radio!

Happy Slusas li Pulu, katkad? Mislim da je Pula. Ubola sam jednu polusatnu emisiju nedjeljom, u podne, koju vode jedna presmijesna nonica - tjedna kronicarka - i neki tip. Kao, emisija za penzice, ali ona mi je tako simpa da je ne mogu izbjeci. Prica onako specificno, ubacujuci talijanske izraze i kriveci hrvatske. Ne kao ti i Esco jer ju razumiju i oni sto ne znaju talijanski.  Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri tra 20, 2016 8:24 pm

Ithildin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:... idem pišat.
Pope, o cemu ti razgovaras s ljudima inace?
O poslu, vremenu, plaći, politici, žemskim guzicama, muškim guzonjama ... ma o svemu osim o nogometu. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* čet tra 21, 2016 12:43 am

Ithildin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:.... petkom obavezno slusamo tuzibabu a ja se oko 11 i pol iskljucim od kolegica i udubim se u skalanadu .... 

bas volim radio!

Happy Slusas li Pulu, katkad? Mislim da je Pula. Ubola sam jednu polusatnu emisiju nedjeljom, u podne, koju vode jedna presmijesna nonica - tjedna kronicarka - i neki tip. Kao, emisija za penzice, ali ona mi je tako simpa da je ne mogu izbjeci. Prica onako specificno, ubacujuci talijanske izraze i kriveci hrvatske. Ne kao ti i Esco jer ju razumiju i oni sto ne znaju talijanski.  Happy
oces rec da mene i escota ne razumiju  Laugh   ma come no??  zubo
tutti quei che capise l'italian capise anche sto dialetto che parlemo noi due, te saria el fiuman qua, e a Pola .... anche fiuman  Cool ... ma joj, kako da ne, cara mia ....   parlando già, dove'lga fatto zavrsit sto esco? spero che non xe u pitanju qualche bolest o disgrazia .....  Love  

evo, ti ga visto come xe facile farse razumijet, basta poco  Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* čet tra 21, 2016 12:54 am

.... radio Pula non  ascolto perchè tutte le volte che giro su Pola  i fa svirat musica de cazzo però de adesso provero a ricordarme de domenica mentre cusino oppur faccio sredjivat per casa ....  Silly


zaboravih umalo, dosad gledala sulejmana velicanstvenog, ubola desetu epizodu. on se vraca iz rata a ona ga doceka trudna sa prvim djetetom .... ah, quante emozioni ..... 

vado dormir, son nervosa perchè la bimba xe da mia mamma e mi non son  abituada dormir senza de ela. e devo sveiarme bonora per andar lavorar ....



sad kad sam se lijepo ispricala sama sa sobom mogu ic Happy ....  ma ki ve fa šljivit  Laugh Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet tra 21, 2016 9:31 am

Ja kužim kad se veli cazzo, zanzara, bambino, bimba, signorina, signora, bibita, subito, caffe, cappuccino, vino rosso, bisteca ... i tak, puno toga, samo nemrem povezat.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet tra 21, 2016 12:09 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ithildin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:... idem pišat.
Pope, o cemu ti razgovaras s ljudima inace?
O poslu, vremenu, plaći, politici, žemskim guzicama, muškim guzonjama ... ma o svemu osim o nogometu. teet

Ma stvarno? A ja te bas zamisljam kao nekog sutljivca koji povazdan cacka zube, povremeno protisne kroz zube nesto neocekivano poput idem pisat' i kad je u prilici primjetno zagleda zenske dekoltee. zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet tra 21, 2016 12:22 pm

*madonna* je napisao/la:
Ithildin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:.... petkom obavezno slusamo tuzibabu a ja se oko 11 i pol iskljucim od kolegica i udubim se u skalanadu .... 

bas volim radio!

Happy Slusas li Pulu, katkad? Mislim da je Pula. Ubola sam jednu polusatnu emisiju nedjeljom, u podne, koju vode jedna presmijesna nonica - tjedna kronicarka - i neki tip. Kao, emisija za penzice, ali ona mi je tako simpa da je ne mogu izbjeci. Prica onako specificno, ubacujuci talijanske izraze i kriveci hrvatske. Ne kao ti i Esco jer ju razumiju i oni sto ne znaju talijanski.  Happy
oces rec da mene i escota ne razumiju  Laugh   ma come no??  zubo
tutti quei che capise l'italian capise anche sto dialetto che parlemo noi due, te saria el fiuman qua, e a Pola .... anche fiuman  Cool ... ma joj, kako da ne, cara mia ....   parlando già, dove'lga fatto zavrsit sto esco? spero che non xe u pitanju qualche bolest o disgrazia .....  Love  

evo, ti ga visto come xe facile farse razumijet, basta poco  Happy

: )) Ma razumijem. Ovo je lagano. Obozavam slusati kad tako npr. nonice krenu pa svasta izmijesaju, iskrive, nisam sigurna da razumijem pravila, osim da pravila nema. :-) Ali katkad ste mi Esco i ti dosta nerazumljivi i imam osjecaj da bih vas shvatila da pricate normalnim talijanskim. :-D

E da, razgovaramo jucer drugarica i ja o klincima i veli mi tuzno kako se njena curica vise ne zeli maziti. Ima cetiri godine. :-) Da joj stalno govori: "ma mamma., io sono troppo grandee" :-D (Ne voli bas hrvatski pa stalno upotrebljava tal.)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet tra 21, 2016 12:27 pm

*madonna* je napisao/la:.... radio Pula non  ascolto perchè tutte le volte che giro su Pola  i fa svirat musica de cazzo però de adesso provero a ricordarme de domenica mentre cusino oppur faccio sredjivat per casa ....  Silly


zaboravih umalo, dosad gledala sulejmana velicanstvenog, ubola desetu epizodu. on se vraca iz rata a ona ga doceka trudna sa prvim djetetom .... ah, quante emozioni ..... 

vado dormir, son nervosa perchè la bimba xe da mia mamma e mi non son  abituada dormir senza de ela. e devo sveiarme bonora per andar lavorar ....



sad kad sam se lijepo ispricala sama sa sobom mogu ic Happy ....  ma ki ve fa šljivit  Laugh Love

Da "musica de cazzo". :-D Bas lijepo zvuci kad se tako kaze. :-D

A slatko. :-) A njoj to nije problem? Voli li ona jos grljenje i puse?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet tra 21, 2016 1:07 pm

Ithildin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ithildin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:... idem pišat.
Pope, o cemu ti razgovaras s ljudima inace?
O poslu, vremenu, plaći, politici, žemskim guzicama, muškim guzonjama ... ma o svemu osim o nogometu. teet

Ma stvarno? A ja te bas zamisljam kao nekog sutljivca koji povazdan cacka zube, povremeno protisne kroz zube nesto neocekivano poput idem pisat' i kad je u prilici primjetno zagleda zenske dekoltee. zubo
Pa zapravo i dobro pogađaš!  Shocked
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* čet tra 21, 2016 9:08 pm

Ithildin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:.... radio Pula non  ascolto perchè tutte le volte che giro su Pola  i fa svirat musica de cazzo però de adesso provero a ricordarme de domenica mentre cusino oppur faccio sredjivat per casa ....  Silly


zaboravih umalo, dosad gledala sulejmana velicanstvenog, ubola desetu epizodu. on se vraca iz rata a ona ga doceka trudna sa prvim djetetom .... ah, quante emozioni ..... 

vado dormir, son nervosa perchè la bimba xe da mia mamma e mi non son  abituada dormir senza de ela. e devo sveiarme bonora per andar lavorar ....



sad kad sam se lijepo ispricala sama sa sobom mogu ic Happy ....  ma ki ve fa šljivit  Laugh Love

Da "musica de cazzo". :-D Bas lijepo zvuci kad se tako kaze. :-D

A slatko. :-) A njoj to nije problem? Voli li ona jos grljenje i puse?
voli voli ali vidim da se i ona pomalo odljepljuje Sad pogotovo vani i u drustvu svojih frendica ili frendova, isto bude: daj mama, zauzeta saaaam .....  Silly   a ja umrem svaki put. stalno bi ju strukala Happy .... ipak, nasi trenutci su ujutro. tad je mazna i zeljna mame Happy ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet tra 22, 2016 9:00 pm

*madonna* je napisao/la:
Ithildin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:.... radio Pula non  ascolto perchè tutte le volte che giro su Pola  i fa svirat musica de cazzo però de adesso provero a ricordarme de domenica mentre cusino oppur faccio sredjivat per casa ....  Silly


zaboravih umalo, dosad gledala sulejmana velicanstvenog, ubola desetu epizodu. on se vraca iz rata a ona ga doceka trudna sa prvim djetetom .... ah, quante emozioni ..... 

vado dormir, son nervosa perchè la bimba xe da mia mamma e mi non son  abituada dormir senza de ela. e devo sveiarme bonora per andar lavorar ....



sad kad sam se lijepo ispricala sama sa sobom mogu ic Happy ....  ma ki ve fa šljivit  Laugh Love

Da "musica de cazzo". :-D Bas lijepo zvuci kad se tako kaze. :-D

A slatko. :-) A njoj to nije problem? Voli li ona jos grljenje i puse?
voli voli ali vidim da se i ona pomalo odljepljuje Sad pogotovo vani i u drustvu svojih frendica ili frendova, isto bude: daj mama, zauzeta saaaam .....  Silly   a ja umrem svaki put. stalno bi ju strukala Happy .... ipak, nasi trenutci su ujutro. tad je mazna i zeljna mame Happy ....

A slatkoća. Happy Da, da, sad je važno biti velika pred društvom. Grin Mama, ne sramoti me... Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet tra 22, 2016 9:02 pm

Danas sam ugledala jednog "mrtvaca" na drugom forumu pa se ovog dosjetih... Grin

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Awy06Gd

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sub tra 23, 2016 7:14 am

Ithildin je napisao/la:Danas sam ugledala jednog "mrtvaca" na drugom forumu pa se ovog dosjetih... Grin

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Awy06Gd
Grin
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub tra 30, 2016 12:31 am

Ovih dana sam radila krov na kući. Genijalne su ove naše firme, procjene su dale četiri različite sa četiri abnormalno različitim ciframa da sam se pitala o čijem krovu svaka od njih govori. : )) Uglavnom, radovi završeni, maleni uživao sa kamionima u dvorištu, skelama i mravinjakom ljudi na krovu.  Happy
Odoh se utopiti u film, paše mi večernji mir. Noć!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon svi 02, 2016 3:55 pm

Woohoo, dame i poponja, gdje ste? Happy
Danas je slobodan dan pa sam se s guštom bacila na kulinarsku ekspediciju. Kuha se pire od karfiola i polpetice od tikvica sa gouda sirom. 
Sutra se spremam raditi falafel. Ima li tko iskustva?

__

Pope, kako se zove "ono" kada se pod pritiskom čiste pločice okućnice?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon svi 02, 2016 9:37 pm

Bil na kasnom gablecu, pa zahrkal pred TeVeom. upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 B010

Ne znam za "ono" (mene to u navodnicima asocira na sex, a pločice okokućnice na miniwash).
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 16 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 40. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.