Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obične priče

+5
whisperer
iluzija
darla_
urbanstyle
Lena
9 posters

Stranica 4 / 17. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ uto kol 19, 2014 8:48 pm

escaped je napisao/la:

meni je ovo poucno stivo. najbolja odluka u zivotu mi je da se nikad nisam ozenio i niti nemam namjeru. sinovi, kceri, unuke i unuci...pa to ne bi pozelio ni najgorem neprijatelju a da ne govorim o uzoj i rastrkanoj rodbini koja ti dodatno zagorcava zivot.

Jel da?  Grin Dobro da si svjestan jer si i ti neciji sin  zubo 

Ma sve se to da rijesiti sa dovoljno distance  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost uto kol 19, 2014 8:59 pm

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:

meni je ovo poucno stivo. najbolja odluka u zivotu mi je da se nikad nisam ozenio i niti nemam namjeru. sinovi, kceri, unuke i unuci...pa to ne bi pozelio ni najgorem neprijatelju a da ne govorim o uzoj i rastrkanoj rodbini koja ti dodatno zagorcava zivot.

Jel da?  Grin Dobro da si svjestan jer si i ti neciji sin  zubo 

Ma sve se to da rijesiti sa dovoljno distance  Grin
naglasak na  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost uto kol 19, 2014 9:00 pm

Lena je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Lena je napisao/la:


ja ti to isto ne kužim...jel to neodgoj?šta li.....
ako sam u goszima bogami pazim i više nego na svoje......meni je to normalno.....
ovdje di ljetujemo na komiži kad idmeo ća sve ostavimo i urednije nego šta je bilo.....meni je to nekako normalno....žena treba samo oprat posteljinu iza nas....ostalo je stvaro čisto.....uvijek nazove i zahvali i kaže da smo najbolji gosti  Laugh
neki kažu da su na GO a to znači ne raditi ama baš ništa.
Tak je i žena rekla za nas , makar smo bili sa pesom u apartmanu , da se ni ne zna da je tu bil i pes.A jedva nas je uzela sa čuksijem
pa neka su na GO isto i jedu i spavaju i kenjaju  zubo 
ok mi je malo se opustit,ali oprat moraš i počistit....e
a znaš ti i one druge ...e Laugh  Laugh  Laugh  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ uto kol 19, 2014 9:39 pm

dromsin je napisao/la:

naglasak na  zubo

Stara poslovica kaze, nikad ne zivi negdje gdje ti punica ili svekrva mogu doci u papucama  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 12:08 am

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:

meni je ovo poucno stivo. najbolja odluka u zivotu mi je da se nikad nisam ozenio i niti nemam namjeru. sinovi, kceri, unuke i unuci...pa to ne bi pozelio ni najgorem neprijatelju a da ne govorim o uzoj i rastrkanoj rodbini koja ti dodatno zagorcava zivot.

Jel da?  Grin Dobro da si svjestan jer si i ti neciji sin  zubo 

Ma sve se to da rijesiti sa dovoljno distance  Grin

ja znam da je ona koja me rodila proklela dan kad se isla jebat. to znam jer mi je rekla a ja joj odgovorim jel ti bilo lijepo dok si se jebavala? e sad pati ja te nisam tjerao da se ides jebat. tako doslovno tim rijecima a ja nemam dlake na jeziku pa radilo se i o materi odmah cim krene filozofirat posaljem je u njenu picku materinu. kuja isla se jebat i onda sam joj ja kriv sto nije mogla ovo-ono dok je bila mlada. jel si se isla jebat s budaletinom? jesi. ja sam nus-produkt te jebacine i sad suti kenjaj i brzine menjaj. vrlo sam direktan i to opako zajeban kad mi pukne film.

nema kod mene distance. kod mene postoji ponor nepremostivi ponor.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ sri kol 20, 2014 9:18 am

escaped je napisao/la:

ja znam da je ona koja me rodila proklela dan kad se isla jebat. to znam jer mi je rekla a ja joj odgovorim jel ti bilo lijepo dok si se jebavala? e sad pati ja te nisam tjerao da se ides jebat. tako doslovno tim rijecima a ja nemam dlake na jeziku pa radilo  se i o materi odmah cim krene filozofirat posaljem je u njenu picku materinu. kuja isla se jebat i onda sam joj ja kriv sto nije mogla ovo-ono dok je bila mlada. jel si se isla jebat s budaletinom? jesi. ja sam nus-produkt te jebacine i sad suti kenjaj i brzine menjaj. vrlo sam direktan i to opako zajeban kad mi pukne film.

nema kod mene distance. kod mene postoji ponor nepremostivi ponor.

A ne znam sto da ti kazem, ja generalno mislim da svi mi tijekom svog zivota pricamo puno pizdarija i time nanosimo ljudima oko sebe bol i oni isto tako i nama, jer je tako lakse, tako se branimo od svijeta i raznoraznih unutarnjih i vanjskih sranja.

Jos bi ti rekla da kad procitam ovakav upis, onako bude mi zao, nije uopce moralisticki, niti mi je namjera ici u nekom pridikujucem smislu, ali kad procitam da netko vlastitu mater moze nazvati kujom, uvijek si razmisljam koliko boli i bijesa mora covjek imati u sebi da tako nesto izgovori, a to ti je meni tuzno.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 10:09 am

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:

ja znam da je ona koja me rodila proklela dan kad se isla jebat. to znam jer mi je rekla a ja joj odgovorim jel ti bilo lijepo dok si se jebavala? e sad pati ja te nisam tjerao da se ides jebat. tako doslovno tim rijecima a ja nemam dlake na jeziku pa radilo  se i o materi odmah cim krene filozofirat posaljem je u njenu picku materinu. kuja isla se jebat i onda sam joj ja kriv sto nije mogla ovo-ono dok je bila mlada. jel si se isla jebat s budaletinom? jesi. ja sam nus-produkt te jebacine i sad suti kenjaj i brzine menjaj. vrlo sam direktan i to opako zajeban kad mi pukne film.

nema kod mene distance. kod mene postoji ponor nepremostivi ponor.

A ne znam sto da ti kazem, ja generalno mislim da svi mi tijekom svog zivota pricamo puno pizdarija i time nanosimo ljudima oko sebe bol i oni isto tako i nama, jer je tako lakse, tako se branimo od svijeta i raznoraznih unutarnjih i vanjskih sranja.

Jos bi ti rekla da kad procitam ovakav upis, onako bude mi zao, nije uopce moralisticki, niti mi je namjera ici u nekom pridikujucem smislu, ali kad procitam da netko vlastitu mater moze nazvati kujom, uvijek si razmisljam koliko boli i bijesa mora covjek imati u sebi da tako nesto izgovori, a to ti je meni tuzno.
ja jednostavno ne vjerujem i ne želim vjerovati da je to rekao
iako će se on sada kleti u živo i neživo ja ne želim vjerovati 
i inače ne vjerujem u te neke Eskove verbalne istupe
doživljavam ih kao ---- prenošenje unutarnjeg moždanog monologa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer sri kol 20, 2014 12:45 pm

Moj plavušan yogira... Happy


Obične priče - Page 4 2gsfup3
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ sri kol 20, 2014 1:39 pm

dromsin je napisao/la:
ja jednostavno ne vjerujem i ne želim vjerovati da je to rekao
iako će se on sada kleti u živo i neživo ja ne želim vjerovati 
i inače ne vjerujem u te neke Eskove verbalne istupe
doživljavam ih kao ---- prenošenje unutarnjeg moždanog monologa

A ne znam, mozda si u pravu, mene nekako rastuzilo, no dobro, svakom njegovo jel tak.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ sri kol 20, 2014 1:40 pm

whisperer je napisao/la:Moj plavušan yogira... Happy


Obične priče - Page 4 2gsfup3

Ma vidi zeku maloga yogina, mis slatki  Love
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 1:47 pm

dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:

ja znam da je ona koja me rodila proklela dan kad se isla jebat. to znam jer mi je rekla a ja joj odgovorim jel ti bilo lijepo dok si se jebavala? e sad pati ja te nisam tjerao da se ides jebat. tako doslovno tim rijecima a ja nemam dlake na jeziku pa radilo  se i o materi odmah cim krene filozofirat posaljem je u njenu picku materinu. kuja isla se jebat i onda sam joj ja kriv sto nije mogla ovo-ono dok je bila mlada. jel si se isla jebat s budaletinom? jesi. ja sam nus-produkt te jebacine i sad suti kenjaj i brzine menjaj. vrlo sam direktan i to opako zajeban kad mi pukne film.

nema kod mene distance. kod mene postoji ponor nepremostivi ponor.

A ne znam sto da ti kazem, ja generalno mislim da svi mi tijekom svog zivota pricamo puno pizdarija i time nanosimo ljudima oko sebe bol i oni isto tako i nama, jer je tako lakse, tako se branimo od svijeta i raznoraznih unutarnjih i vanjskih sranja.

Jos bi ti rekla da kad procitam ovakav upis, onako bude mi zao, nije uopce moralisticki, niti mi je namjera ici u nekom pridikujucem smislu, ali kad procitam da netko vlastitu mater moze nazvati kujom, uvijek si razmisljam koliko boli i bijesa mora covjek imati u sebi da tako nesto izgovori, a to ti je meni tuzno.
ja jednostavno ne vjerujem i ne želim vjerovati da je to rekao
iako će se on sada kleti u živo i neživo ja ne želim vjerovati 
i inače ne vjerujem u te neke Eskove verbalne istupe
doživljavam ih kao ---- prenošenje unutarnjeg moždanog monologa

ma kakvi. sve sto napisem je istina nikakav moj mozdani monolog nego djela sprovedena u praksi. dobro, jos nisam minirao Sabor, (a i tako sam o tim bombaskim napadima pricao u futuru znaci desit ce se) ali ne znaci da to necu u nekoj bliskoj buducnosti.

i kako to zalosno? pa necu materi lagat niti laskat jebovas. posalje i ona mene u picku materinu, ne brini te se, a ja joj kazem rasiri noge.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 1:58 pm

i sto je jos znakovitije i zabrinjavajuce osudili ste me negativno na osnovu jednog posta a nitko nije s mojom materom proveo ni sekunde.  Grin 

eo matrijala za jos jednu raspravu  Happy 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 2:04 pm

i draga moja Dromsin, kad tvoj sin kaze da ce doc tad i tad i ne dodje a ti se pjenis zbog toga, to sto tvoj sinek radi zove se pasivna agresija.
ja sam barem aktivno agresivan pa se mater i ja ponekad popickaramo na mrtvo ime i idemo dalje. sto se vise pickaramo to se bolje kuzimo i normalnije komuniciramo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 2:15 pm

matere su zajebani oblici zivota. u cas ti zagorcaju zivot i to iz nekih ni njima znanih razloga a buduci da imaju dobar uvid gdje su ti botuni izaberu tocan tajming za skakat po tudjim botunima da ti naprave sto vecu stetu u dobroj namjeri. i onda eto djavla skok na skok i nastane pizdarija pa onda bude hopa-cupa nas dva skupa. ne trpim nasilje pa bilo ono psiholoski profinjeno i uvijeno u neznam koju formu pa i u vec izlizanu skuzu dobrih namjera. to kod mene ne prolazi. ima muza ( mog oca ) pa nek njega jebe u mozak.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ sri kol 20, 2014 4:08 pm

escaped je napisao/la:i sto je jos znakovitije i zabrinjavajuce osudili ste me negativno na osnovu jednog posta a nitko nije s mojom materom proveo ni sekunde.  Grin 

eo matrijala za jos jednu raspravu  Happy 

Kojeg jednog posta, jebote godinama pises pogrdno o materi.  Grin 

I by the way nitko te nije osudio, rekoh, da mi je tuzno da covjek kao bice moze doci u stanje duha da vlastitu mater nazove kujom, a ona njega prokletstvom ili sto si vec napisao. Posto nema tvoje matere tu, rekla sam tebi.

A i u pricu da se ljudi bolje razumiju kad se ispickaraju zaozbilje, ne vjerujem bas pretjerano.

Sto se tice agresije, agresija je agresija bila aktivna ili pasivna isti kurac, taj neki mit da je aktivna kao je li nesto bolje jer ne skrivas svoju agresiju, je samo izgovor za davanje si oduska.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:18 pm

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:i sto je jos znakovitije i zabrinjavajuce osudili ste me negativno na osnovu jednog posta a nitko nije s mojom materom proveo ni sekunde.  Grin 

eo matrijala za jos jednu raspravu  Happy 

Kojeg jednog posta, jebote godinama pises pogrdno o materi.  Grin 

I by the way nitko te nije osudio, rekoh, da mi je tuzno da covjek kao bice moze doci u stanje duha da vlastitu mater nazove kujom, a ona njega prokletstvom ili sto si vec napisao. Posto nema tvoje matere tu, rekla sam tebi.

A i u pricu da se ljudi bolje razumiju kad se ispickaraju zaozbilje, ne vjerujem bas pretjerano.

Sto se tice agresije, agresija je agresija bila aktivna ili pasivna isti kurac, taj neki mit da je aktivna kao je li nesto bolje jer ne skrivas svoju agresiju, je samo izgovor za davanje si oduska.

pa dobro znam da vec godinama jebem matere svima lijevo i desno ali to ne znaci da sam zlocinac.

agresija negdje mora izac ili prema van ili prema unutra. uostalom to nije agresija kao takva nego blazi oblik ljutnja i razmjena misljenja moze i putem svadje. uostalom dokazano je da su zene isto agresivne isto kao za svaku akciju mora postojati motivator da li stvarni ili izmisljeni. a ja se samo branim a pravo na samoobranu mi garantira Ustav RH i povelja Ujedinjenih Nacija. ( ne nazia nego nacija da ne bi bilo krivih interpretacija )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:36 pm

escaped je napisao/la:i draga moja Dromsin, kad tvoj sin kaze da ce doc tad i tad i ne dodje a ti se pjenis zbog toga, to sto tvoj sinek radi zove se pasivna agresija.
ja sam barem aktivno agresivan pa se mater i ja ponekad popickaramo na mrtvo ime i idemo dalje. sto se vise pickaramo to se bolje kuzimo i normalnije komuniciramo.
ja svoje klince šaljem u pičku matrinu i u tri  Embarassed  kad me raspizde istina
stariji kaže tam nisam ni bio---- rođen je na carski
mlađi veli jel ti čuješ sebe -kak se to razgovaraš
Razmem ja tvoje pičkaranje i ostale poštapalice al razmeš i ti mene da ja znam da si ti dobar ko kruh jer sam i ja dobra ko kruh osim kaj smo malo verbalno agresivni, a jebi ga ,bar nismo podmukli  angel 

Rezime čuvanja mog unuka.
Jučer je stariji zvao pita jel očeš pričuvati i pesa preko vikenda dok smo na svadbi.
 Rekoh samo ako nema druge opcije. Ne zato kaj ne volim đukca neg je đukac tele a ne pes 40 kg ima.
Ok, nema druge opcije.


Sad je zval veli sutra i preksutra dobiš malog a za vikend ide i pes i mali kod ženine  sestre.
Ma kak god vi velite

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 4:41 pm

whisperer je napisao/la:Moj plavušan yogira... Happy


]
op ..još maloo  Grin 

znaššš..jedva čekam da doru odvedem u dvoranu..da se protegne i pobriše mi parket  Grin
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 4:46 pm

samo se vi pičkarajte ..to je zdravo Grin 

 ma kod mene ipak postoje granice...kuja ili tako nešto slično ne koristimo...ali pizda ti mateina..aaaaa..jee..jeee
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:48 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:i draga moja Dromsin, kad tvoj sin kaze da ce doc tad i tad i ne dodje a ti se pjenis zbog toga, to sto tvoj sinek radi zove se pasivna agresija.
ja sam barem aktivno agresivan pa se mater i ja ponekad popickaramo na mrtvo ime i idemo dalje. sto se vise pickaramo to se bolje kuzimo i normalnije komuniciramo.
ja svoje klince šaljem u pičku matrinu i u tri  Embarassed  kad me raspizde istina
stariji kaže tam nisam ni bio---- rođen je na carski
mlađi veli jel ti čuješ sebe -kak se to razgovaraš
Razmem ja tvoje pičkaranje i ostale poštapalice al razmeš i ti mene da ja znam da si ti dobar ko kruh jer sam i ja dobra ko kruh osim kaj smo malo verbalno agresivni, a jebi ga ,bar nismo podmukli  angel 

Rezime čuvanja mog unuka.
Jučer je stariji zvao pita jel očeš pričuvati i pesa preko vikenda dok smo na svadbi.
 Rekoh samo ako nema druge opcije. Ne zato kaj ne volim đukca neg je đukac tele a ne pes 40 kg ima.
Ok, nema druge opcije.


Sad je zval veli sutra i preksutra dobiš malog a za vikend ide i pes i mali kod ženine  sestre.
Ma kak god vi velite

pa da i ja sam dobar ko tek ispeceni kruh ponekad sam dobar ko kruh od 5 dana ali kruh je kruh da ga jebes. nema u tom psovanju nikakvih losih namjera, jednostavno stitim moj teritorij. i da i popizdim kad me netko zajebava u zdrav mozak.


Zadnja promjena: escaped; sri kol 20, 2014 4:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:50 pm

urbanstyle je napisao/la:samo se vi pičkarajte ..to je zdravo Grin 

 ma kod mene ipak postoje granice...kuja ili tako nešto slično ne koristimo...ali pizda ti mateina..aaaaa..jee..jeee
pa dobro ne kažem ni ja kuja, al sve si ti to nijanse
Nekom je smrtna uvreda pička ti materina , ja sa tim nemam problema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:52 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:i draga moja Dromsin, kad tvoj sin kaze da ce doc tad i tad i ne dodje a ti se pjenis zbog toga, to sto tvoj sinek radi zove se pasivna agresija.
ja sam barem aktivno agresivan pa se mater i ja ponekad popickaramo na mrtvo ime i idemo dalje. sto se vise pickaramo to se bolje kuzimo i normalnije komuniciramo.
ja svoje klince šaljem u pičku matrinu i u tri  Embarassed  kad me raspizde istina
stariji kaže tam nisam ni bio---- rođen je na carski
mlađi veli jel ti čuješ sebe -kak se to razgovaraš
Razmem ja tvoje pičkaranje i ostale poštapalice al razmeš i ti mene da ja znam da si ti dobar ko kruh jer sam i ja dobra ko kruh osim kaj smo malo verbalno agresivni, a jebi ga ,bar nismo podmukli  angel 

Rezime čuvanja mog unuka.
Jučer je stariji zvao pita jel očeš pričuvati i pesa preko vikenda dok smo na svadbi.
 Rekoh samo ako nema druge opcije. Ne zato kaj ne volim đukca neg je đukac tele a ne pes 40 kg ima.
Ok, nema druge opcije.


Sad je zval veli sutra i preksutra dobiš malog a za vikend ide i pes i mali kod ženine  sestre.
Ma kak god vi velite

pa da i ja sam dobar ko tek ispeceni kruh ponekad sam dobar ko kruh od 5 dana ali kruh je kruh da ga jebes. nema u tom psovanju nikakvih losih namjera, jednostavno stitim moj teritorij. i da i popizdim kad me netko zajebava u zdrav mozak.
jebeš kruh 5 dan, taj je već pljesnjiv ni ptice ga neće jesti
 rezimeuix - dobri smo i točka  angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 4:53 pm

dromsin je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:samo se vi pičkarajte ..to je zdravo Grin 

 ma kod mene ipak postoje granice...kuja ili tako nešto slično ne koristimo...ali pizda ti mateina..aaaaa..jee..jeee
pa dobro ne kažem ni ja kuja, al sve si ti to nijanse
Nekom je smrtna uvreda pička ti materina , ja sa tim nemam problema

ma sta su se svi ulovili te picke ko da je od suhog zlata. u rvata je to smrtna uvreda ali rvate ne vrijedja kad ih politicari kradu i lazu. e to ne. ali picka, rvacka zastava, i zemljopisna karta na kojoj pise RH su svetinje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by urbanstyle sri kol 20, 2014 5:32 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:i draga moja Dromsin, kad tvoj sin kaze da ce doc tad i tad i ne dodje a ti se pjenis zbog toga, to sto tvoj sinek radi zove se pasivna agresija.
ja sam barem aktivno agresivan pa se mater i ja ponekad popickaramo na mrtvo ime i idemo dalje. sto se vise pickaramo to se bolje kuzimo i normalnije komuniciramo.
ja svoje klince šaljem u pičku matrinu i u tri  Embarassed  kad me raspizde istina
stariji kaže tam nisam ni bio---- rođen je na carski
mlađi veli jel ti čuješ sebe -kak se to razgovaraš
Razmem ja tvoje pičkaranje i ostale poštapalice al razmeš i ti mene da ja znam da si ti dobar ko kruh jer sam i ja dobra ko kruh osim kaj smo malo verbalno agresivni, a jebi ga ,bar nismo podmukli  angel 

Rezime čuvanja mog unuka.
Jučer je stariji zvao pita jel očeš pričuvati i pesa preko vikenda dok smo na svadbi.
 Rekoh samo ako nema druge opcije. Ne zato kaj ne volim đukca neg je đukac tele a ne pes 40 kg ima.
Ok, nema druge opcije.


Sad je zval veli sutra i preksutra dobiš malog a za vikend ide i pes i mali kod ženine  sestre.
Ma kak god vi velite

pa da i ja sam dobar ko tek ispeceni kruh ponekad sam dobar ko kruh od 5 dana ali kruh je kruh da ga jebes. nema u tom psovanju nikakvih losih namjera, jednostavno stitim moj teritorij. i da i popizdim kad me netko zajebava u zdrav mozak.
jebeš kruh 5 dan, taj je već pljesnjiv ni ptice ga neće jesti
 rezimeuix - dobri smo i točka  angel
najvolim kad se ljudi dogovore  cheers 


svi su ljudi dobri,svatko sa različitih strana-kutova -prizmi-parabola-elipsa- ima dobru stranu
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by besposlenpop sri kol 20, 2014 7:33 pm

whisperer je napisao/la:Moj plavušan yogira... Happy

Mali van der Bild. Obične priče - Page 4 N060
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 4 Empty Re: Obične priče

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 17. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.