Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obične priče

+5
whisperer
iluzija
darla_
urbanstyle
Lena
9 posters

Stranica 5 / 17. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by besposlenpop sri kol 20, 2014 7:37 pm

dromsin je napisao/la:
Sad je zval veli sutra i preksutra dobiš malog a za vikend ide i pes i mali kod ženine  sestre.
...
Jel ima načina da te šeme nekak nacrtaš ... meni se neda to gruntat. angel
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 20, 2014 8:29 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Sad je zval veli sutra i preksutra dobiš malog a za vikend ide i pes i mali kod ženine  sestre.
...
Jel ima načina da te šeme nekak nacrtaš ... meni se neda to gruntat. angel
nema u tom i je fora 
razgovor, dogovor, realizacija nepoznanica do samog kraja filma zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 21, 2014 3:34 pm

kak nas klinci oponašaju
Moj sin uvjek kad dopela malog kaže evo slušaj plan
sad si kod bake malo se igraš, malo papaš ,malo spavaš i evo mene brzo po tebe.
Danas veli mali
Baka slušaj plan, ja se malo igram, ti skuhaš ručak i idemo u šetnju
 Grin 


Čujem nekog klinca capka za roditeljima i odgovara im
nema šamse, nema šamse ( baš sa m ne sa n)
 Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet kol 21, 2014 3:36 pm

whisperer je napisao/la:Moj plavušan yogira... Happy


on je pravi mali angelek još ak ima i oke plave

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer pet kol 22, 2014 1:40 am

urbanstyle je napisao/la:



znaššš..jedva čekam da doru odvedem u dvoranu..da se protegne i pobriše mi parket  Grin

A ono... zabavno je u početku. Grin
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer pet kol 22, 2014 2:03 pm

dromsin je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Moj plavušan yogira... Happy
on je pravi mali angelek još ak ima i oke plave

!!! Happy


Zadnja promjena: whisperer; pet kol 22, 2014 10:05 pm; ukupno mijenjano 1 put.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet kol 22, 2014 2:56 pm

moj unuk je prema mami sasvim drugačiji, nego prema ostalima.
Najgori je prema mami i njenoj sestri i drugoj baki jer su najpopustljivije.
Najbolji je meni, ja sam naj stroža.
Bake jesu da maze ak vide klinca na par sati tjedno, al bome ak je kod nje 10 sati dnevno onda mora i odgajati.
Malko sam blaža nego prema svojima dok su bili mali.
Bilo mi je užasno krivo kaj sam ga šupila dok je on mene šupil, ruka mi je jednostavno odletila. 
No nikad više me nije udaril,a bome drugu baku i snahinu sestru a i mamu hoće.
No kad sam ja u blizini ne pada mu napamet.
Zato mi dva možemo sami svagdje, nema natezanja, bacanja po podu, cendranja, nošenja
A kaže mali da je zločest na baku  zubo

e jebiga sad sam obrisala svoj vlastiti prijašnji post nenamjerno
A pisalo je da će Wispin klinac  motati komade oko malog prsta


Zadnja promjena: dromsin; pon kol 25, 2014 8:54 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer pon kol 25, 2014 8:31 pm

To je (bila) slikica od kad je bio bebač... sada je tek pravi vragolan (3,3). Lako za druge ženskice, mene nikako ne sluša... voza me k'o na Roller Coaster-u. Happy


Zadnja promjena: whisperer; sub kol 30, 2014 4:07 am; ukupno mijenjano 1 put.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pon kol 25, 2014 8:43 pm

whisperer je napisao/la:To je (bila) slikica od kad je bio bebač... sada je tek pravi vragolan (3,3). Lako za druge ženskice, mene nikako ne sluša... voza me k'o na Roller Coaster-u. Happy 
moj unuk je 11. 3, znači da je malo stariji od tvog

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer sri kol 27, 2014 1:32 am

Mislila sam da je mlađi... Happy 

Vezano uz tvoj gornji post, da... mislim da popustljivost ima dosta veze sa ne slušanjem. Nije da nisam autorativna u mnogim situacijama, ali s njim imam visoki prag tolerancije i svjesna sam da me često voza. Ali ne mogu protiv sebe... Ono što najčešće čujem od svojih kada im ga pustim jest; Eto, sve je bilo ok dok ti nisi došla.. Ma dok ti nisi došla, bio je mio i drag. Ma dok tebe nije bilo, tako se lijepo igrao... Happy Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 5:51 am

whisperer je napisao/la:Mislila sam da je mlađi... Happy 

Vezano uz tvoj gornji post, da... mislim da popustljivost ima dosta veze sa ne slušanjem. Nije da nisam autorativna u mnogim situacijama, ali s njim imam visoki prag tolerancije i svjesna sam da me često voza. Ali ne mogu protiv sebe... Ono što najčešće čujem od svojih kada im ga pustim jest; Eto, sve je bilo ok dok ti nisi došla.. Ma dok ti nisi došla, bio je mio i drag. Ma dok tebe nije bilo, tako se lijepo igrao... Happy Happy
isto je tak i mojoj snahi
on odjednom postane kenjkav, razmažen , cvilkav
Podvikne ona na njega, kaže nešto kao oštrim glasom al  to nema efekta
Djete osjeti da tu još ima lufta za mrdanje


Ti si jednostavno takva  ( blaga) narav i nemreš se  sad promjeniti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer sri ruj 03, 2014 8:54 am

Vrtić. Jedva čekam da dođe doma. Sad
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri ruj 03, 2014 11:27 am

Pa da, zaboravih! Prvi dan? Kako je protekao dolazak, je li bio tuzan? Ili se, ipak, radovao? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sri ruj 03, 2014 4:51 pm

whisperer je napisao/la:Vrtić. Jedva čekam da dođe doma. Sad
moj je dva tjedna na moru , Pakoštan dobili su gratis od tetine frendice apartman na korištenje.
Kupila sam mu gumene čizme dan prije nek su išli.
Veli snaha da su "spas" poslala slikicu kak peca ribice.

Ti vrtiči me jako ljute.
Sram ih može biti da oni imaju godišnji kolko i školarci, pa trpaju djecu u razne grupe, područne vrtiče, druge tete i normalno da se roditelji svakak snalaze samo da tih dva i pol mjeseca ne traumatiziraju dodatno djecu. To nije ni normalno ni humano, a isto delaju i za Božićne i novogodišnje praznike

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ sri ruj 03, 2014 6:37 pm

Moja sestra isto jako negoduje oko tih prica sa vrticem i spajanjima grupa preko ljeta i praznika. Medjutim pokazalo se da je briga bila neosnovana, malecka je vrlo prilagodljiva, sarmira sve tete, pa uvijek uspije biti u centru paznje, tako da ne pokazuje neke znakove traume. Mozda zato sto je uvijek i preko godine ujutro i popodne u mjesanim grupama, odnosno u dezurstvu, jer mi sestra i sogor puno rade, pa je obicno medju prvima u vrticu i medju zadnjima ide doma, nema baka servisa, jer i moji jos rade.
Ali veli sestra da se bojala jer da ima djece koja to jako lose podnose.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 9:40 am

darla_ je napisao/la:Moja sestra isto jako negoduje oko tih prica sa vrticem i spajanjima grupa preko ljeta i praznika. Medjutim pokazalo se da je briga bila neosnovana, malecka je vrlo prilagodljiva, sarmira sve tete, pa uvijek uspije biti u centru paznje, tako da ne pokazuje neke znakove traume. Mozda zato sto je uvijek i preko godine ujutro i popodne u mjesanim grupama, odnosno u dezurstvu, jer mi sestra i sogor puno rade, pa je obicno medju prvima u vrticu i medju zadnjima ide doma, nema baka servisa, jer i moji jos rade.
Ali veli sestra da se bojala jer da ima djece koja to jako lose podnose.
mi ne znamo kakav bi bio naš, al vidim da su dobro debelo iskoristili to što se  neka djeca teže prilagođavaju, pa su jednostavno zaključili da je bolje da su tete 2 mjeseca doma
Ne vidim razloga da se međusobno ne smjenjuju za godišnji, pa i ako su im prepolovljene grupe i onak su grupe pre velike. 
U prvom vrtiću kad je unuk bio , dođem po malog u 15, teta pita dal da ga presvuće, pokakan je, il bum ga ja doma  Angry
Sad u drugom vrtiću , nekoliko puta sam se iznervirala .
Rekoh snahi vodi ga jednom - dva puta u tjednu da bude sa djecom,a ostalo kod mene jer žene nisu normalne.
A sve šutiš da se to ne odrazi na djete, umjesto da se ode ravnateljici i pošalješ sve u pičku materinu.
Sve pjesmice i brojalice ga je baka naučila, prvo mamu kukumku,  Iz vrtiča niš nije donesel da se veli evo gle kaj su ga tete naučile.

Dođem po njega u 13, spremile su ga spavati kompletno obučenog u tenirki sa kapucom.
Bio je sav znojan. Dok sam ga oblačila veli djete da se u parkiću popiškio u gaće. 
Događa se , rekoh, sigurno si se zaigrao. Otpeljam ga snahinoj sestri i kažem za piškanje, rekoh gaćice nisam dobila, neki ih mama uzme drugi dan.
Zove me sestra ljuta, veli pa one malog nisu ni presvukle tak popišanog su ga stavile spavati.
Mama se drugi dan požali veli joj teta baka je nekaj krivo skopčala.
Dođem ja popodne po malog,pitam- kaj sam ja to krivo skopčala 
Žena poče vrdati, kao treba ukazati, treba pripaziti, treba razgovarati, dogovarati, učiti samostalnosti
Dobila je ubojiti pogled

A kao jako vole malog, pa kak se onda ponašaju prema onima koje ne vole.
I njima super mi ne dovodimo djete svaki dan ona ima manje posla, vrtić se plača kao da je djete u vrtiću, kud češ bolje.
A da ne pričam da kad  je tri dana zaredom u vrtiču odmah  bolestan.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ čet ruj 04, 2014 11:57 am

Je ima svacega, dosta toga ovisi o tetama.

Nasa mala voli ici u vrtic i sestra je dosta zadovoljna imaju i predstavice pa kad dodje doma pokazuje neku koreografiju, iako ona nema jos tri godine, pa ju pol ne razumijes sto prica kad predstavlja, ali je simpa kako se sva uzivi. I tek je ovo ljeto naucila na tutu, dok su bili na godisnjem, tak da nemam jos izvjestaja kako to ide u vrticu bas ju moram pitati.

Sestra veli da ih nema puno u grupi, samo su prijavljeni i ako dodju budu samo do spavanja, jer ocigledno vecina kao u tvom slucaju ima baku koja dodje po njih ili im majke ne rade pa ih samo dovedu u vrtic na igranje, veli sestra da ih ima mozda 10 tak kaj ostanu cijelo radno vrijeme u vrticu.

Sto se bolesti tice to je normalno to je bilo i u moje vrijeme, sjecam se da je stara svako malo bila samnom na bolovanju dok nisam stekla imunitet, tak je i mala nasa isto na pocetku se vise razboljevala, sad je vec bolja. Mislim da je to normalno, kad je puno djece na okupu. Cuj oni svi piju iz casa koje god da nadju, grle se, ljube se, rukice su im posvuda.

A to za nemar da ga ne presvuku kad se popiski, jebiga to je nemar, bez obzira kaj bi one rekle vjerojatno da je tesko manipulirati sa 25 djece. To treba glasno rec i ukazati.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 4:00 pm

darla_ je napisao/la:Je ima svacega, dosta toga ovisi o tetama.

Nasa mala voli ici u vrtic i sestra je dosta zadovoljna imaju i predstavice pa kad dodje doma pokazuje neku koreografiju, iako ona nema jos tri godine, pa ju pol ne razumijes sto prica kad predstavlja, ali je simpa kako se sva uzivi. I tek je ovo ljeto naucila na tutu, dok su bili na godisnjem, tak da nemam jos izvjestaja kako to ide u vrticu bas ju moram pitati.

Sestra veli da ih nema puno u grupi, samo su prijavljeni i ako dodju budu samo do spavanja, jer ocigledno vecina kao u tvom slucaju ima baku koja dodje po njih ili im majke ne rade pa ih samo dovedu u vrtic na igranje, veli sestra da ih ima mozda 10 tak kaj ostanu cijelo radno vrijeme u vrticu.

Sto se bolesti tice to je normalno to je bilo i u moje vrijeme, sjecam se da je stara svako malo bila samnom na bolovanju dok nisam stekla imunitet, tak je i mala nasa isto na pocetku se vise razboljevala, sad je vec bolja. Mislim da je to normalno, kad je puno djece na okupu. Cuj oni svi piju iz casa koje god da nadju, grle se, ljube se, rukice su im posvuda.

A to za nemar da ga ne presvuku kad se popiski, jebiga to je nemar, bez obzira kaj bi one rekle vjerojatno da je tesko manipulirati sa 25 djece. To treba glasno rec i ukazati.
ja prisustvovala u tramvaju, prije 30 godina, savjetovanju jedne tete drugoj -napravi propuh pa češ smanjiti grupu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ čet ruj 04, 2014 4:04 pm

dromsin je napisao/la:

ja prisustvovala u tramvaju, prije 30 godina, savjetovanju jedne tete drugoj -napravi propuh pa češ smanjiti grupu.

E jebiga  Grin, na to nemam sto reci, znaci profesionalna deformacija  Laugh ... koja se prenosi generacijski.

Al moras priznati nije lako sa 25 komada baratati odjednom, a njih dvije. No dobro to svakako nije izgovor.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 4:21 pm

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

ja prisustvovala u tramvaju, prije 30 godina, savjetovanju jedne tete drugoj -napravi propuh pa češ smanjiti grupu.

E jebiga  Grin, na to nemam sto reci, znaci profesionalna deformacija  Laugh ... koja se prenosi generacijski.

Al moras priznati nije lako sa 25 komada baratati odjednom, a njih dvije. No dobro to svakako nije izgovor.
nije lako istina, lakše je otvoriti prozor, nepresvlačiti djecu redovito, smanjiti grupe nego inzistitati na još jednoj teti.
Čistila sam u 3 zagrebačka vrtića na zamjenama, svašta sam doživjela od teta.
Od toga da poskrivečki šamaraju djecu, da ima nedaju na zahod jer misle da ih djeca zajebavaju pa se jadni unerede u kutu ( tu su za kaznu jer ometaju djecu koja spavaju traženjem na zahod kakati)
do toga da sam sa ceste pokupila dvogodišnje djete ( vani sam pušila) i vratila ga u jaslice ( ja sam čistila stariju grupu. 
Tete su zajedno sa medicinskom sestrom i njihovom čistačicom pile kavu. Još su popizdile na mene da sam je zela klinca pa se prešetavam vani sa njim.
Poslje se čistačica došla pravdat da ne kažem nikom ništa , tek su sjele, desilo se.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ čet ruj 04, 2014 4:29 pm

dromsin je napisao/la:

nije lako istina, lakše je otvoriti prozor, nepresvlačiti djecu redovito, smanjiti grupe nego inzistitati na još jednoj teti.
Čistila sam u 3 zagrebačka vrtića na zamjenama, svašta sam doživjela od teta.
Od toga da poskrivečki šamaraju djecu, da ima nedaju na zahod jer misle da ih djeca zajebavaju pa se jadni unerede u kutu ( tu su za kaznu jer ometaju djecu koja spavaju traženjem na zahod kakati)
do toga da sam sa ceste pokupila dvogodišnje djete ( vani sam pušila) i vratila ga u jaslice ( ja sam čistila stariju grupu. 
Tete su zajedno sa medicinskom sestrom i njihovom čistačicom pile kavu. Još su popizdile na mene da sam je zela klinca pa se prešetavam vani sa njim.
Poslje se čistačica došla pravdat da ne kažem nikom ništa , tek su sjele, desilo se.

Bakut ako ovako nastavimo Whisp bude odmah malog ispisala iz vrtica  Grin.

Nego pa valjda je bilo i normalnih teta jebemu, u ta tri vrtica  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pet ruj 05, 2014 10:49 pm

dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

ja prisustvovala u tramvaju, prije 30 godina, savjetovanju jedne tete drugoj -napravi propuh pa češ smanjiti grupu.

E jebiga  Grin, na to nemam sto reci, znaci profesionalna deformacija  Laugh ... koja se prenosi generacijski.

Al moras priznati nije lako sa 25 komada baratati odjednom, a njih dvije. No dobro to svakako nije izgovor.
nije lako istina, lakše je otvoriti prozor, nepresvlačiti djecu redovito, smanjiti grupe nego inzistitati na još jednoj teti.
Čistila sam u 3 zagrebačka vrtića na zamjenama, svašta sam doživjela od teta.
Od toga da poskrivečki šamaraju djecu, da ima nedaju na zahod jer misle da ih djeca zajebavaju pa se jadni unerede u kutu ( tu su za kaznu jer ometaju djecu koja spavaju traženjem na zahod kakati)
do toga da sam sa ceste pokupila dvogodišnje djete ( vani sam pušila) i vratila ga u jaslice ( ja sam čistila stariju grupu. 
Tete su zajedno sa medicinskom sestrom i njihovom čistačicom pile kavu. Još su popizdile na mene da sam je zela klinca pa se prešetavam vani sa njim.
Poslje se čistačica došla pravdat da ne kažem nikom ništa , tek su sjele, desilo se.

kad sam ja isao u vrtic takvih sranja nije bilo. mi smo kemijali na veliko i radili eksplozije... CaC2 + 2H2O → Ca(OH)2 + C2H2 = booom! Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sub ruj 06, 2014 5:43 am

Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

ja prisustvovala u tramvaju, prije 30 godina, savjetovanju jedne tete drugoj -napravi propuh pa češ smanjiti grupu.

E jebiga  Grin, na to nemam sto reci, znaci profesionalna deformacija  Laugh ... koja se prenosi generacijski.

Al moras priznati nije lako sa 25 komada baratati odjednom, a njih dvije. No dobro to svakako nije izgovor.
nije lako istina, lakše je otvoriti prozor, nepresvlačiti djecu redovito, smanjiti grupe nego inzistitati na još jednoj teti.
Čistila sam u 3 zagrebačka vrtića na zamjenama, svašta sam doživjela od teta.
Od toga da poskrivečki šamaraju djecu, da ima nedaju na zahod jer misle da ih djeca zajebavaju pa se jadni unerede u kutu ( tu su za kaznu jer ometaju djecu koja spavaju traženjem na zahod kakati)
do toga da sam sa ceste pokupila dvogodišnje djete ( vani sam pušila) i vratila ga u jaslice ( ja sam čistila stariju grupu. 
Tete su zajedno sa medicinskom sestrom i njihovom čistačicom pile kavu. Još su popizdile na mene da sam je zela klinca pa se prešetavam vani sa njim.
Poslje se čistačica došla pravdat da ne kažem nikom ništa , tek su sjele, desilo se.

kad sam ja isao u vrtic takvih sranja nije bilo. mi smo kemijali na veliko i radili eksplozije... CaC2 + 2H2O → Ca(OH)2 + C2H2 = booom! Laugh
današnji klinci bojaju čokoladnim pudingom, bez zajebancije
Čokoladni puding se kuha na vodi i onda se donese ohlađena  rajngla u sobu , razjeli se djeci u zdjelice, pa djeca mackaju ruke i trackaju po papiru, pa se to suši i radi izložba.
Pa onda čistačice jebu majku pedagogici koja je to izmislila   zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost uto ruj 09, 2014 10:59 pm

aj da napišem koju da imate kaj čitati
obične svakodnevne priče 

Jutros oko pol 7 šećem čuksija . Maglovito tek se dani, zona sumraka
 Čim zakoračih iz dvorišta vidim fali šaht od kanalizacije.
Dođem do kraja ulice, fale svi šahtovi sa te strane ukupno 4 kom.
Šećem dalje kad ono svagde fale šahtovi od kanalizacije.
Mislim si PM i ciganima, mamu im jebem i njima i onima koji otkupljuju staro željezo.
Na parkingu fale također šahtovi, mislim si, ljudi će ući u auto ni ne vidiš , ni ne gledaš da ti je rupa točno iza kotača.
Uglavnom obavili, kakanje, piškanje,a ja nabrojila da na tom malom potezu gdi smo šetale fale 15ak šahtova.
Dođem doma , pričam sinu , pazi kak voziš da si ne sjebeš kotač i onda skužim da klinci, mali handravci idu u školu.
Odmah mi se u glavi razvije najcrniji scenarijo kaj bi im se moglo dogoditi, rolete su mi opale
Zovem murju, ja ta i ta , od tud i tud šećem - vidim - fali
Veli dispečerica- policajka, šaljemo patrolu.
Nećete vjerovati za 10 min, policija vozi po kvartu, dozvali i ceste.
Postavili cestari na rupe znakove upozorenja, veli cestar ukupno 21 (navečer sam naišla u susjednoj ulici jedan koji su previdjeli, netko je stavil poprjeko staru metlu), no u Sesvetama je još gora situacija.
Dakle u modi je krađa kanalizacijskih šahtova, gledajte kud hodate

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost uto ruj 09, 2014 11:03 pm

dromsin je napisao/la:aj da napišem koju da imate kaj čitati
obične svakodnevne priče 

Jutros oko pol 7 šećem čuksija . Maglovito tek se dani, zona sumraka
 Čim zakoračih iz dvorišta vidim fali šaht od kanalizacije.
Dođem do kraja ulice, fale svi šahtovi sa te strane ukupno 4 kom.
Šećem dalje kad ono svagde fale šahtovi od kanalizacije.
Mislim si PM i ciganima, mamu im jebem i njima i onima koji otkupljuju staro željezo.
Na parkingu fale također šahtovi, mislim si, ljudi će ući u auto ni ne vidiš , ni ne gledaš da ti je rupa točno iza kotača.
Uglavnom obavili, kakanje, piškanje,a ja nabrojila da na tom malom potezu gdi smo šetale fale 15ak šahtova.
Dođem doma , pričam sinu , pazi kak voziš da si ne sjebeš kotač i onda skužim da klinci, mali handravci idu u školu.
Odmah mi se u glavi razvije najcrniji scenarijo kaj bi im se moglo dogoditi, rolete su mi opale
Zovem murju, ja ta i ta , od tud i tud šećem - vidim - fali
Veli dispečerica- policajka, šaljemo patrolu.
Nećete vjerovati za 10 min, policija vozi po kvartu, dozvali i ceste.
Postavili cestari na rupe znakove upozorenja, veli cestar ukupno 21 (navečer sam naišla u susjednoj ulici jedan koji su previdjeli, netko je stavil poprjeko staru metlu), no u Sesvetama je još gora situacija.
Dakle u modi je krađa kanalizacijskih šahtova, gledajte kud hodate

zato ste se borili 90.-ih kaj ne? konjuktura. ponuda i potraznja kapitalizam ivo josipovic zamp zoka milanovic psiho mc donalds ikea i te pizdarije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 5 Empty Re: Obične priče

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 17. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.