Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+9
Tomica
*madonna*
Gnječ i tvornica čokolade
Buffy
saritica
darla_
Pizda
whisperer
besposlenpop
13 posters

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 01, 2020 1:44 pm

zdravo Saro i ovdje je konačno pala kiša sad se vrijeme unormalilo ali ljudi nisu.

evo nove debilane u 'rvata:

Za posjet obiteljskom liječniku osnovni je preduvjet - strpljenje! U ordinacije će se i dalje ići samo uz najavu. Svakodnevnica su postali VIRTUALNI PREGLEDI

pazi ti ovo: VIRTUALNI PREGLEDI

jel sam dobro pročitao? jesam. ne kužim kako se rade ti VIRTUALNI PREGLEDI.

.....IT'S JUST INSANE!

Zbog epidemije koronavirusa promijenili su se samo naši svakodnevni uvjeti života, već i uvjeti rada u mnogim djelatnostima. Primjerice, sada se pacijenti uglavnom moraju naoružati debelim slojem strpljenja ukoliko im zatreba njihov liječnik obiteljske medicine kojeg moraju pokušati dobiti na telefon umjesto da odmah odjure u njegovu ordinaciju. Nerijetko će liječnik, kada ga pacijent konačno uspije dobiti, putem telefona odraditi svojevrsni osnovni pregled, s čime se mnogi ne mogu pomiriti. Dosta često pacijenti se žale da zovu ordinaciju svog izabranog liječnika satima, a nakon uzaludnih pokušaja, neki se i osobno zapute u ordinaciju gdje ih redovno dočeka medicinska sestra s opomenom da nisu smjeli dolaziti ukoliko nemaju dogovoreni termin. Sve ovo stvara dosta nervoze i kod samih pacijenata, kao i kod samih liječnika i medicinskih sestara.

Ravnatelj Istarskih domova zdravlja Ante Ivančić ističe da se pacijenti naprosto moraju naučiti na druge oblike komunikacije sa svojim obiteljskim liječnicima te da se pravila koja su uvedena kao protuepidemijske mjere moraju poštivati.

https://www.glasistre.hr/istra/za-posjet-obiteljskom-lijecniku-osnovni-je-preduvjet-strpljenje-u-ordinacije-se-moze-samo-uz-najavu-sve-se-rijesava-putem-telefona-i-mejlova-stvarnost-su-postali-virtualni-pregledi-663636

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer uto ruj 01, 2020 3:48 pm

Tomica je napisao/la:Bok, bok, Whisp.. Happy


----


But you and I, we've been through that, and this is not our fate

So let us not talk falsely now, the hour is getting late.

No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke.


Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer uto ruj 01, 2020 3:56 pm

Clint_Eastwood je napisao/la:zdravo Saro i ovdje je konačno pala kiša sad se vrijeme unormalilo ali ljudi nisu.

evo nove debilane u 'rvata:

Za posjet obiteljskom liječniku osnovni je preduvjet - strpljenje! U ordinacije će se i dalje ići samo uz najavu. Svakodnevnica su postali VIRTUALNI PREGLEDI

pazi ti ovo: VIRTUALNI PREGLEDI

jel sam dobro pročitao? jesam. ne kužim kako se rade ti VIRTUALNI PREGLEDI.

.....IT'S JUST INSANE!

Zbog epidemije koronavirusa promijenili su se samo naši svakodnevni uvjeti života, već i uvjeti rada u mnogim djelatnostima. Primjerice, sada se pacijenti uglavnom moraju naoružati debelim slojem strpljenja ukoliko im zatreba njihov liječnik obiteljske medicine kojeg moraju pokušati dobiti na telefon umjesto da odmah odjure u njegovu ordinaciju. Nerijetko će liječnik, kada ga pacijent konačno uspije dobiti, putem telefona odraditi svojevrsni osnovni pregled, s čime se mnogi ne mogu pomiriti. Dosta često pacijenti se žale da zovu ordinaciju svog izabranog liječnika satima, a nakon uzaludnih pokušaja, neki se i osobno zapute u ordinaciju gdje ih redovno dočeka medicinska sestra s opomenom da nisu smjeli dolaziti ukoliko nemaju dogovoreni termin. Sve ovo stvara dosta nervoze i kod samih pacijenata, kao i kod samih liječnika i medicinskih sestara.

Ravnatelj Istarskih domova zdravlja Ante Ivančić ističe da se pacijenti naprosto moraju naučiti na druge oblike komunikacije sa svojim obiteljskim liječnicima te da se pravila koja su uvedena kao protuepidemijske mjere moraju poštivati.

https://www.glasistre.hr/istra/za-posjet-obiteljskom-lijecniku-osnovni-je-preduvjet-strpljenje-u-ordinacije-se-moze-samo-uz-najavu-sve-se-rijesava-putem-telefona-i-mejlova-stvarnost-su-postali-virtualni-pregledi-663636


Meni su ti obiteljski liječnici odavno izgubili svoju svrhu. Administrativno nam služe prosljeđivati uputnice za dalje, dok ti prethodno sam sebi postavljaš dijagnoze. Evo, ja se već mjesecima  dopisujem sa svojom gdje joj opisujem simptome i pretpostavljam što bi moglo biti, a ona meni na temelju moje pretpostavke pošalje lijek ili uputnicu. No, ipak, u svom tom nekom nehumanom kaosu, dublje u sustavu bolnica ipak oni dobro znaju što rade, i rade to dobro. Fali im malo ljudskosti u odnosu prema pacijentima, ali pretpostavljam da im je bitniji fokus na ozdravljenju.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 01, 2020 5:09 pm

whisperer je napisao/la:
Clint_Eastwood je napisao/la:zdravo Saro i ovdje je konačno pala kiša sad se vrijeme unormalilo ali ljudi nisu.

evo nove debilane u 'rvata:

Za posjet obiteljskom liječniku osnovni je preduvjet - strpljenje! U ordinacije će se i dalje ići samo uz najavu. Svakodnevnica su postali VIRTUALNI PREGLEDI

pazi ti ovo: VIRTUALNI PREGLEDI

jel sam dobro pročitao? jesam. ne kužim kako se rade ti VIRTUALNI PREGLEDI.

.....IT'S JUST INSANE!

Zbog epidemije koronavirusa promijenili su se samo naši svakodnevni uvjeti života, već i uvjeti rada u mnogim djelatnostima. Primjerice, sada se pacijenti uglavnom moraju naoružati debelim slojem strpljenja ukoliko im zatreba njihov liječnik obiteljske medicine kojeg moraju pokušati dobiti na telefon umjesto da odmah odjure u njegovu ordinaciju. Nerijetko će liječnik, kada ga pacijent konačno uspije dobiti, putem telefona odraditi svojevrsni osnovni pregled, s čime se mnogi ne mogu pomiriti. Dosta često pacijenti se žale da zovu ordinaciju svog izabranog liječnika satima, a nakon uzaludnih pokušaja, neki se i osobno zapute u ordinaciju gdje ih redovno dočeka medicinska sestra s opomenom da nisu smjeli dolaziti ukoliko nemaju dogovoreni termin. Sve ovo stvara dosta nervoze i kod samih pacijenata, kao i kod samih liječnika i medicinskih sestara.

Ravnatelj Istarskih domova zdravlja Ante Ivančić ističe da se pacijenti naprosto moraju naučiti na druge oblike komunikacije sa svojim obiteljskim liječnicima te da se pravila koja su uvedena kao protuepidemijske mjere moraju poštivati.

https://www.glasistre.hr/istra/za-posjet-obiteljskom-lijecniku-osnovni-je-preduvjet-strpljenje-u-ordinacije-se-moze-samo-uz-najavu-sve-se-rijesava-putem-telefona-i-mejlova-stvarnost-su-postali-virtualni-pregledi-663636


Meni su ti obiteljski liječnici odavno izgubili svoju svrhu. Administrativno nam služe prosljeđivati uputnice za dalje, dok ti prethodno sam sebi postavljaš dijagnoze. Evo, ja se već mjesecima  dopisujem sa svojom gdje joj opisujem simptome i pretpostavljam što bi moglo biti, a ona meni na temelju moje pretpostavke pošalje lijek ili uputnicu. No, ipak, u svom tom nekom nehumanom kaosu, dublje u sustavu bolnica ipak oni dobro znaju što rade, i rade to dobro. Fali im malo ljudskosti u odnosu prema pacijentima, ali pretpostavljam da im je bitniji fokus na ozdravljenju.

ja mislim tj. uvjeren sam da oni apsolutno nemaju pojma što rade. kod njih je sve to stihijska improvizacija, ponašaju se onako kako se ponašaju svi monopolisti: odvratno arogantno sa stavom "nitko nam ništa ne može jači smo od sudbine".

kako uopće možeš stetoskopom poslušati grudište (tako to oni zovu prsa pluća srce to je valjda neka nova bizarna 'rvacka lingvistička fabrikacija) online virtualno? obaviti vađenje krvi virtualno. mjerenje krvnog tlaka virtualno???? i da ne nabrajam dalje taj teatar aosurda koji mi sve više počinje ličiti na eugeniku.

ja ponovo tvrdim da oni qurtza neznaju.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 01, 2020 5:28 pm

Wajter raport - Page 22 Exisko10

sad je i službeno worldwide: kicov forum je ustaški forum
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 01, 2020 5:34 pm

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto ruj 01, 2020 11:28 pm

whisperer je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Bok, bok, Whisp.. Happy


----


But you and I, we've been through that, and this is not our fate

So let us not talk falsely now, the hour is getting late.

No reason to get excited, the thief, he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke.


[size=33]Happy
[/size]


Happy



-----


Sjetila si me sad na ovu REMovu pjesmu koja je totalno sarkasticna, ali je na njihovu zalost postala hit. Laugh





Wajter raport - Page 22 Img_2024

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto ruj 01, 2020 11:31 pm

Daddio je napisao/la:Wajter raport - Page 22 Exisko10

sad je i službeno worldwide: kicov forum je ustaški forum


Po ovome je prepun i Krishna bhakti, takodjer. flower


Ili to Google trola?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 02, 2020 1:37 am

Tomica je napisao/la:
Daddio je napisao/la:Wajter raport - Page 22 Exisko10

sad je i službeno worldwide: kicov forum je ustaški forum


Po ovome je prepun i Krishna bhakti, takodjer. flower


Ili to Google trola?

ISKCON je Hare Krishna  International Society for Krishna Consciousness (ISKCON) nema veze sa kicovim ustaškim forumom ex-iskon.

nije Google Yandex je ruska internet tražilica ako su ga rusi skužili da je ustaški forum onda je to to. rusi nanjuše ustaše naciste klerofašiste i preko interneta.

Yandex je jedna on 5 najvećih internet tražilica na svijetu odmah nakon Google, Baidu, Bing i Yahoo!

Yandex N.V. (/ˈjʌndɛks/; Russian: Яндекс, IPA: [ˈjandəks]) is a Russian multinational corporation specializing in Internet-related products and services, including transportation, search and information services, eCommerce, navigation, mobile applications, and online advertising. Yandex provides over 70 services in total.[4][5] Incorporated in the Netherlands[6], Yandex primarily serves audiences in Russia and the Commonwealth of Independent States. The company founders and most of the team members are located in Russia. The company has 18 commercial offices worldwide.[7][8] It is the largest technology company in Russia[9] and the largest search engine on the Internet in Russian, with a market share of over 52%.[10] The Yandex.ru home page is the 4th most popular website in Russia.[11] It also has the largest market share of any search engine in Europe and the Commonwealth of Independent States and is the 5th largest search engine worldwide after Google, Baidu, Bing, and Yahoo!.

Yandex's main competitors on the Russian market are Google, Mail.ru, and Rambler.

https://yandex.com/

https://yandex.ru/

ima i drugih ruskih tražilica poput Mail.ru i Rambler

https://www.rambler.ru/

https://mail.ru/
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 02, 2020 1:58 pm

DAVOR RAKIĆ, predsjednik pulskog SRP-a: TITO JE OD OVE NACIJE NEPISMENIH, GOLOGUZIH SELJAKA U ROKU JEDNE GENERACIJE STVORIO MALOGRAĐANE

zubo

ajd da konačno netko javno kaže istinu pa bilo to i u šugavom Glad Istre

https://www.glasistre.hr/pula/davor-rakic-koordinator-mladih-socijalista-socijalisticke-radnicke-partije-i-predsjednik-pulskog-srp-a-tito-je-od-ove-nacije-nepismenih-gologuzih-seljaka-u-roku-jedne-generacije-stvorio-malogradane-663218
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 02, 2020 3:32 pm

molim ONE TAMO sa Pizdex psihijatrije da mi ne kradu ideje.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 02, 2020 4:56 pm

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri ruj 02, 2020 4:59 pm

Wajter raport - Page 22 Img_2025


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri ruj 02, 2020 5:02 pm

Daddio je napisao/la:molim ONE TAMO sa Pizdex psihijatrije da mi ne kradu ideje.


Tko ti krade sto???
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 02, 2020 5:34 pm

Tomica je napisao/la:
Daddio je napisao/la:molim ONE TAMO sa Pizdex psihijatrije da mi ne kradu ideje.


Tko ti krade sto???

htio sam vidit koliko će se ljudi pojavit na štekatu. u trenu ih se stvorilo 15 što znači da nas čitaju.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri ruj 02, 2020 5:43 pm

Daddio je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Daddio je napisao/la:molim ONE TAMO sa Pizdex psihijatrije da mi ne kradu ideje.


Tko ti krade sto???

htio sam vidit koliko će se ljudi pojavit na štekatu. u trenu ih se stvorilo 15 što znači da nas čitaju.


: )))

A stvarno si na kraj srca... Il' na vrh brda.. Ili kako se to vec kaze.





Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 02, 2020 5:55 pm

Tomica je napisao/la:
Daddio je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Daddio je napisao/la:molim ONE TAMO sa Pizdex psihijatrije da mi ne kradu ideje.


Tko ti krade sto???

htio sam vidit koliko će se ljudi pojavit na štekatu. u trenu ih se stvorilo 15 što znači da nas čitaju.


: )))

A stvarno si na kraj srca... Il' na vrh brda.. Ili kako se to vec kaze.






a kako ćeš saznati koliko ljudi prati forum nego novom inovativnom anketom koju sam upravo danas smislio tj. izumio? hahah...inovativna je ali funkcionira!
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri ruj 02, 2020 6:20 pm

Daddio je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Daddio je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Daddio je napisao/la:molim ONE TAMO sa Pizdex psihijatrije da mi ne kradu ideje.


Tko ti krade sto???

htio sam vidit koliko će se ljudi pojavit na štekatu. u trenu ih se stvorilo 15 što znači da nas čitaju.


: )))

A stvarno si na kraj srca... Il' na vrh brda.. Ili kako se to vec kaze.






a kako ćeš saznati koliko ljudi prati forum nego novom inovativnom anketom koju sam upravo danas smislio tj. izumio? hahah...inovativna je ali funkcionira!


Samo ih nemoj cesto cimat'. Prehladit ce se od silnog stresa i trcanja s jednog prozorcica na drugi.    


Nego, briiizan Wes! Grin Opet mu nije izvukao 7-icu. Grin


Dakle, taj lik od samog pocetka nakon izvlacenja pise uvijek isto... Sad vec ima i moralnu podrsku od ekipice koja se ondje skuplja...

"Kako se Wes danas drzi?"

Wajter raport - Page 22 Screen35
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 02, 2020 6:41 pm

Tomica je napisao/la:
Daddio je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Daddio je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
Daddio je napisao/la:molim ONE TAMO sa Pizdex psihijatrije da mi ne kradu ideje.


Tko ti krade sto???

htio sam vidit koliko će se ljudi pojavit na štekatu. u trenu ih se stvorilo 15 što znači da nas čitaju.


: )))

A stvarno si na kraj srca... Il' na vrh brda.. Ili kako se to vec kaze.






a kako ćeš saznati koliko ljudi prati forum nego novom inovativnom anketom koju sam upravo danas smislio tj. izumio? hahah...inovativna je ali funkcionira!


Samo ih nemoj cesto cimat'. Prehladit ce se od silnog stresa i trcanja s jednog prozorcica na drugi.    


Nego, briiizan Wes! Grin Opet mu nije izvukao 7-icu. Grin


Dakle, taj lik od samog pocetka nakon izvlacenja pise uvijek isto... Sad vec ima i moralnu podrsku od ekipice koja se ondje skuplja...

"Kako se Wes danas drzi?"

Wajter raport - Page 22 Screen35

neću ih više cimat Tita mi.

Wess is stubbornly sticking to number seven. David will sssswiiirlll the numberssss till the end of times.

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 02, 2020 8:33 pm

quote of the year:

"I'm so broke I can't even pay attention."

Tom Waits
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet ruj 03, 2020 12:45 pm

wajter is good.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet ruj 03, 2020 1:03 pm

Daddio je napisao/la:quote of the year:

"I'm so broke I can't even pay attention."

Tom Waits


Wajter raport - Page 22 Img_2026
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet ruj 03, 2020 2:31 pm

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet ruj 03, 2020 9:27 pm

Wes izdrži! mora izvuć sedmicu da ga jebeš...

7 will be like coming of the messiah. we have to nail it!

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer pet ruj 04, 2020 12:35 am

Tomica je napisao/la:




Sjetila si me sad na ovu REMovu pjesmu koja je totalno sarkasticna, ali je na njihovu zalost postala hit.  Laugh





Wajter raport - Page 22 Img_2024



Laugh

Ah, REM-ovci. Bacilo mi sjećanje na one moje lude noći provedene u Grotama u Lovranu. Bože, gdje mi je pamet bila ...   Cry
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 22 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 40. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.