Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+9
Tomica
*madonna*
Gnječ i tvornica čokolade
Buffy
saritica
darla_
Pizda
whisperer
besposlenpop
13 posters

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon sij 18, 2021 1:00 am



još snijega

Shirakawa-go and Gokayama under Heavy snow warning. World Heritage Site.

Record snowfall in Japan(記録的大雪)
Date taken: 17th of December 2020
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon sij 18, 2021 1:02 am



KANAZAWA is hit by hailstorm on New Year's Day.

Record snowfall in Japan(記録的大雪)
Date taken: 1st of January 2021
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon sij 18, 2021 1:11 am



SAPPORO at snow night.

Date taken: 16 of Jan 2021
Video resolution: 4K UHD
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon sij 18, 2021 10:17 pm



Walk around peaceful Jeongbalsan Village in Ilsan Goyang South Korea 경기도 고양시 일산 정발산 주택단지를 걷다
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto sij 19, 2021 4:50 pm



Catania, Sicily Passeggiata (Evening Walk) - with Closed Captions
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto sij 19, 2021 4:51 pm



Catania, Sicily Walking Tour
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto sij 19, 2021 4:57 pm



Mojca zubo konačno normalna tržnica bez fiskalnih kasa
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned sij 24, 2021 3:31 pm



Map of the Walk

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1I9lRn35kUgjYEWKL4RwVAAV59xJygUyB&ouid=0&ll=41.8987030386601%2C12.478483199999983&z=14

00:00 Part 1 Map - 2.4+ miles
00:23 - Porta del Popolo
01:35 - Piazza del Popolo
04:26 - Via del Corso
12:48 - Piazza di Spagna
13:36 - The SPANISH STEPS
19:00 - Basilica di Sant'Andrea delle Fratte
25:16 - TREVI FOUNTAIN
33:15 - Column of Marcus Aurelius
40:15 - The PANTHEON
55:20 - PIAZZA NAVONA
59:06 - Paquino

1:03:52 Part 2 Map - 3+ Miles

1:04:13 - Piazza Navona
1:06:05 - Via dei Coronari
1:12:00 - Ponte Sant'Angelo
1:14:00 - Castel Sant'Angelo
1:20:45 - ST. PETER'S SQUARE
1:23:52 - St. Peter's Basilica
1:30:33 - Porto Santo Spirito
1:37:00 - Walk along the Tiber River
1:42:50 - Ponte Sisto Bridge
1:48:50 - CAMPO DE' FIORI
2:02:00 - Largo di Torre Argentina

2:04:49 Part 3 Map - 2.5+ Miles

2:05:10 - Largo di Torre Argentina
2:10:26 - THEATER OF MARCELLUS
2:12:00 - Temple of Apollo Sosiano
2:13:40 - Porticus Octaviae
2:17:00 - Ponte Fabricio
2:18:16 - Tiber Island
2:21:04 - Ponte Palatino
2:25:18 - THE MOUTH OF TRUTH
2:27:50 - CIRCUS MAXIMUS
2:37:20 - Forum Boarium
2:37:35 - Temple of Hercules Victor
2:38:18 - Temple of Portunus
2:45:20 - Capitoline Hill
2:45:44 - Basilica Dell'Ara Coeli
2:51:14 - Cordonata Stairs
2:52:00 - Campidoglio
2:52:37 - Palazzo Senatorio
2:53:46 - Roman Forum Viewpoint
3:00:18 - Altar of the Fatherland

3:04:45 Part 4 Map - 2+ Miles

3:04:56 - Altar of the Fatherland
3:05:23 - Athenaeum of Hadrian
3:06:37 - Trajan's Column
3:07:04 - Trajan's Forum
3:08:41 - Imperial Forum Map
3:09:01 - Trajan's Market
3:11:55 - Temple of Venuc Genetrix (Forum of Caesar)
3:12:40 - Clivus Argentarius
3:13:54 - Arch of Septimius Severus
3:15:50 - Roman Forum
3:16:29 - Basilica di Santi Luca e Martina
3:22:03 - Mamertine Prison/Church of San Giuseppe dei Falegnami
3:25:28- Forum of Caesar
3:29:33 - Forum of Nerva
3:30:12 - Forum of Augustus
3:30:21 - Temple of Mars Ultor
3:32:50 - Via dei Fori Imperiali
3:34:10 - The Church of Saints Cosmas and Damian
3:37:52 - Temple of Romulus(inside)
3:42:46 - Basilica of Maxentius
3:45:20 - COLOSSEUM
3:48:20 - Meta Sudans
3:48:47 - ARCH OF CONSTANTINE
3:56:39 - Oppian Hill Park

4:05:12 Part 5 Map - 2.7+ Miles

4:05:37 - Colosseum
4:12:51 - Borgia Stairs
4:13:40 - Piazza di San Pietro in Vincoli
4:19:12 - The Capocci Tower
4:23:30 - Basilica of Saint Mary Major
4:26:50 - Piazza dell'Esquilino
4:31:30 - ROMA TERMINI
4:35:00 - Baths of Diocletian
4:37:35 - Piazza della Repubblica
4:38:15 - The Basilica of St. Mary of the Angels and the Martyrs
4:46:05 - Fountain of Moses
4:46:50 - Saint Mary of Victory
4:55:33 - Garden of St. Andrea
5:01:27 - Piazza del Quirinale
5:02:28 - Quirinale Palace

5:04:37 Part 6 Map - 1.7+ Miles

5:04:59 - Quirinale Palace Stairs
5:07:52 - Trevi Fountain
5:14:08 - Piazza di San Silvestro
5:19:33 - Piazza Mignanelli
5:23:53 - Spanish Steps
5:24:14 - Top of the Spanish Steps
5:24:40 - Trinita dei Monti
5:37:20 - Mausoleum of Augustus
5:38:50 - Ara Pacis (Altar of Augustan Peace)
5:50:31 - Piazza del Popolo
5:51:58 - Porta del Popolo
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri sij 27, 2021 11:40 am

bitvica je napisao/la:

Sad jesam.  zubo
Bila sam "u drugoj dimenziji" ovih dana.  Happy

Dakle,  IVERMECTIN  lijek protiv šuge, živih grinja, tropskih crva itd. 

U Zagrebu daju Sumamed, a u Švicarskoj tablete za smirenje  Grin  
Sestri je od Sumameda malo bolje jer je prestala kašljati i kosti je više ne bole toliko, ali opet spava sjedeći jer se guši kad legne.
Nije veselo jer je dijabetičar i ima visok tlak, ali zanimljivo je da od kad se razboljela šećer joj se normalizirao. Ispod 7. Možda zato što ništa ne jede. 

Nadam se da će se izvući. Još ovaj tjedan je kritičan, a onda bi trebalo krenuti na bolje.

Ivermctin je kod nas zabranjen i za pse i macke, ostao je za uporabu na krupnijoj stoci, jer se ustanovilo da, kod zivotinja sa odredjenim recesivnim genima, moze proci mozdanu ovojnicu i iste momentalno ugibaju. Zna se da su tako vecinom collie podlozni tome, tipa skotski ovcar, bobtail, razliciti corgiji, border colie, australski ovcar, australski govedar i svi njihovi krizanci i mjesnaci, a takodjer i druge ovcarske pasmine koje imaju taj gen negdje zaostao od predaka, kao njemacki ovcari, belgijski ovcari i tako dalje. Isto vrijedi i za macke. Tako da danas kada se daje ivermectin incognito, jer ga ne mozes vise davati legalno, prije se mora napraviti genetsko testiranje na psu. Posto je to skupo, sve nabrojene pasmine se nikada ne podvrgnu cijepljenju ivermectinom. Ista stvar je i sa ljudima ne mozes znati da li ce proci mozanu ovojnicu a onda zdravo dovidjenja. Inace lijek koji jako dobro rjesava unutarnje i vanjske parazite, turbosugave zivotinje budu u cas kao da su izasle iz salona. Isto tako i za pasmine koje podnose ivermectin se mora paziti na dozu jer sjebava jetru takodjer, mislim kad gamad umire tako razna, nemre biti ne agresivno.

Sto se corone tice posto sam ju imala i znam kako to funkcionira, najbitnije je od pocetka biti stalno u sjedecem polozaju i piti andol ili aspirin 100, protiv zgrusavanja krvi, jer ona neka relevantija po meni istrazivanja su ustanovila da u biti su najveci problem krvni ugrusci, a kad covjek ima puno ugrusaka u krvi onda je prirodno da mu se pluca pune vodom i naravno kao posljedicu ima problem sa disanjem, nemres disati kad imas vodu u plucima normalno, te onda u krajnjem slucaju ide plucna embolija ili kao komplikacija se razvije blaza ili jaca upala pluca. Tako da sve price o sekundarnim infekcijama na plucima gdje bi pomogao summamed su ajmo reci na razini app, ako prodje prodje. 

Tako da lezanje u sjedecem polozaju i lagano kretanje po kuci da se ne ulezi covjek i da ne pogoduje upali ili emboliji pluca, aspirin 100, puno limuna, meda i djumbira i cubljenje. I ono sto je najavaznije kad ti bude bolje, ne se ponasati kao da ti vise nije nista nego stvarno odmirovati minimalno tih 10 dana do 14 dana. Inace za viruse tipa corona je poznato da ako imas blaze simptome mirovanje, odnosno doma si 14 dana, srednje simptome 30 dana, a jake simptome 45 dana.

Iz mog isksutva bolest je vise neugodna nego da imas osjecaj da ces izdahnuti, jer u biti ne mozes lezati jer ne mozes normalno disati i svaki dan imas neki novi simptom. Tipa jedan dan, me bolila koza ono nisam se mogla dotaknuti nigdje, jer valjda djeluje i na zivcani sustav, ali to traje par dana. Recimo ja sam tek deseti dan izgubila okus i miris.

I onda kad se krene u neke vece aktivnosti a to je kod men bilo nakon 14 dana, treba slusati tijelo, jer budes umoran i imas manje snage. Ali recimo ja radim na cetvrtom katu bez jebemti napravim to, nema nikakvih problema, mislim napravila sam nakon sto sam dosla na posao.

Vidjeti cemo sad sto ce biti sa ovim novim sojem sto se prijete da je zarazniji i smrtonosniji.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet sij 28, 2021 3:02 pm

evo Darle čini mi se da ima rođendan ovih dana ako me pamćenje dobro služi...

sretan rođendan!

Wajter raport - Page 40 I-love-beagle-bear-1
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet sij 28, 2021 5:59 pm



The Garden of Morning Calm Afternoon Walk In Autumn Tour Korea 경기도 가평군 아침고요수목원 가을 오후 산책
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet sij 28, 2021 7:23 pm

Bajum Badum je napisao/la:evo Darle čini mi se da ima rođendan ovih dana ako me pamćenje dobro služi...

sretan rođendan!

Wajter raport - Page 40 I-love-beagle-bear-1

A gle medica... Happy Slaaatko.


Nisam skicala Lyncha neko vrijeme. Vec mu je i brada narasla.. A i lijepu nam je pjesmicu ostavio. Inace veli da su mu ovi svakodnevni wajteri pravo mucenje, ali da ustraje na njima zbog ljudi koji mu dolaze i kojima se sve to svidja. Zapravo, to je bas lijepo s njegove strane. Pridonosi osjecaju reda, stvaranju rutine koja je izuzetno bitna u svom tom kaosu, nesigurnosti i strahu.

Blue skies and golden sunshine all along the way. Happy





Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet sij 28, 2021 8:44 pm

hahah na svim klipovima Mr.Blue koji postoje na YT u komentarima piše:


Cz łowiek
3 hours ago (edited)
David Lynch sends me from “weather rapport”

46

Heisenberg Snake
Heisenberg Snake
3 hours ago
Here because of David Lynch today's weather !

26

Jimby Sisto
Jimby Sisto
3 hours ago
dave lynch brought me here.

25

TheRexTera
TheRexTera
3 hours ago
David Lynch sent me here 🤩

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by bitvica čet sij 28, 2021 9:03 pm

[quote="darla_"][quote="bitvica"]

Sad jesam.  :z
Bila sam "u drugoj dimenziji" ovih dana.  :)

Dakle,  [url=https://www.aerzteblatt.de/archiv/12852/Ivermectin-als-orale-Einmalbehandlung-der-Skabies-Das-Ende-der-Lokaltherapie]IVERMECTIN[/url]  lijek protiv šuge, živih grinja, tropskih crva itd. 

U Zagrebu daju Sumamed, a u Švicarskoj tablete za smirenje  :D  
Sestri je od Sumameda malo bolje jer je prestala kašljati i kosti je više ne bole toliko, ali opet spava sjedeći jer se guši kad legne.
Nije veselo jer je dijabetičar i ima visok tlak, ali zanimljivo je da od kad se razboljela šećer joj se normalizirao. Ispod 7. Možda zato što ništa ne jede. 

Nadam se da će se izvući. Još ovaj tjedan je kritičan, a onda bi trebalo krenuti na bolje.[/quote]

Ivermctin je kod nas zabranjen i za pse i macke, ostao je za uporabu na krupnijoj stoci, jer se ustanovilo da, kod zivotinja sa odredjenim recesivnim genima, moze proci mozdanu ovojnicu i iste momentalno ugibaju. Zna se da su tako vecinom collie podlozni tome, tipa skotski ovcar, bobtail, razliciti corgiji, border colie, australski ovcar, australski govedar i svi njihovi krizanci i mjesnaci, a takodjer i druge ovcarske pasmine koje imaju taj gen negdje zaostao od predaka, kao njemacki ovcari, belgijski ovcari i tako dalje. Isto vrijedi i za macke. Tako da danas kada se daje ivermectin incognito, jer ga ne mozes vise davati legalno, prije se mora napraviti genetsko testiranje na psu. Posto je to skupo, sve nabrojene pasmine se nikada ne podvrgnu cijepljenju ivermectinom. Ista stvar je i sa ljudima ne mozes znati da li ce proci mozanu ovojnicu a onda zdravo dovidjenja. Inace lijek koji jako dobro rjesava unutarnje i vanjske parazite, turbosugave zivotinje budu u cas kao da su izasle iz salona. Isto tako i za pasmine koje podnose ivermectin se mora paziti na dozu jer sjebava jetru takodjer, mislim kad gamad umire tako razna, nemre biti ne agresivno.

Sto se corone tice posto sam ju imala i znam kako to funkcionira, najbitnije je od pocetka biti stalno u sjedecem polozaju i piti andol ili aspirin 100, protiv zgrusavanja krvi, jer ona neka relevantija po meni istrazivanja su ustanovila da u biti su najveci problem krvni ugrusci, a kad covjek ima puno ugrusaka u krvi onda je prirodno da mu se pluca pune vodom i naravno kao posljedicu ima problem sa disanjem, nemres disati kad imas vodu u plucima normalno, te onda u krajnjem slucaju ide plucna embolija ili kao komplikacija se razvije blaza ili jaca upala pluca. Tako da sve price o sekundarnim infekcijama na plucima gdje bi pomogao summamed su ajmo reci na razini app, ako prodje prodje. 

Tako da lezanje u sjedecem polozaju i lagano kretanje po kuci da se ne ulezi covjek i da ne pogoduje upali ili emboliji pluca, aspirin 100, puno limuna, meda i djumbira i cubljenje. I ono sto je najavaznije kad ti bude bolje, ne se ponasati kao da ti vise nije nista nego stvarno odmirovati minimalno tih 10 dana do 14 dana. Inace za viruse tipa corona je poznato da ako imas blaze simptome mirovanje, odnosno doma si 14 dana, srednje simptome 30 dana, a jake simptome 45 dana.

Iz mog isksutva bolest je vise neugodna nego da imas osjecaj da ces izdahnuti, jer u biti ne mozes lezati jer ne mozes normalno disati i svaki dan imas neki novi simptom. Tipa jedan dan, me bolila koza ono nisam se mogla dotaknuti nigdje, jer valjda djeluje i na zivcani sustav, ali to traje par dana. Recimo ja sam tek deseti dan izgubila okus i miris.

I onda kad se krene u neke vece aktivnosti a to je kod men bilo nakon 14 dana, treba slusati tijelo, jer budes umoran i imas manje snage. Ali recimo ja radim na cetvrtom katu bez jebemti napravim to, nema nikakvih problema, mislim napravila sam nakon sto sam dosla na posao.

Vidjeti cemo sad sto ce biti sa ovim novim sojem sto se prijete da je zarazniji i smrtonosniji.[/quote]
Ma i činilo mi se da je to predobro i prelako rješenje da bi bilo istinito. :D

Super savjeti. Hvala. Mi je još zaobilazimo, ali nikad se ne zna. Prije ili kasnije će nas uhvatiti virus. 

Sestra je konačno ustala. I ona se brzo umara, ali je sretna što se izvukla. 
Od njih 6 u kućanstvu, svi su preboljeli Koronu, ali su svi imali različite simptome i težinu. Ona i sin su nayebali poprave, a snaha i djeca tek blage smetnje (bol u nogama).

Čitamo se...
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet sij 29, 2021 9:30 am

Bajum Badum je napisao/la:evo Darle čini mi se da ima rođendan ovih dana ako me pamćenje dobro služi...

sretan rođendan!

Wajter raport - Page 40 I-love-beagle-bear-1

Hvala Escobar! Medek je bas prigodan!  m1. Vidim na drugoj temi da velis za referat, je, je jos su mi uvijek referati u glavusi  zubo. Moram, jer tko ce vas sve ici spasavti ti uzmes ivermectin trci u Pulu, Bitvica djabe uzme Sumamed trci u Bec, pa trci u Rijeku spasavaj Tomicu i Whisp, morati cu si kupiti Wonder Women odijelo  Grin. Jedino Popa na nasipu pustim da psi rijese pa je mir  Laugh.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet sij 29, 2021 9:38 am

bitvica je napisao/la:

Ma i činilo mi se da je to predobro i prelako rješenje da bi bilo istinito. Grin

Super savjeti. Hvala. Mi je još zaobilazimo, ali nikad se ne zna. Prije ili kasnije će nas uhvatiti virus. 

Sestra je konačno ustala. I ona se brzo umara, ali je sretna što se izvukla. 
Od njih 6 u kućanstvu, svi su preboljeli Koronu, ali su svi imali različite simptome i težinu. Ona i sin su nayebali poprave, a snaha i djeca tek blage smetnje (bol u nogama).

Čitamo se...

Ma nema na cemu. Zaboravila sam sad vidim c i d3 vitamin i sa time se kljukati, ali velim aspirin 100 je najvazniji da se ne stvaraju ugrusci i onda samo polako. Kod mene sam samo ja najebala, djeca ko djeca ni kurca im nije, zagorac je kukako da ce onako slab zavrsiti u Dubravi, jer ima problem sa crijevima pa je tanak ko stapic, ali naravno ni njemu ni kurca nije bilo  zubo. U biti su se usrali tko ce kuhati i prati im gace  Grin.

Citamo se Bitvo  Love

-------

https://net-forum.forumcroatian.com/viewtopic.php?t=213
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.