Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+9
Tomica
*madonna*
Gnječ i tvornica čokolade
Buffy
saritica
darla_
Pizda
whisperer
besposlenpop
13 posters

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pet ruj 25, 2020 11:56 pm

heavyMcFly je napisao/la:1,335 Comments so far...




A Wesa nigdje... Happy


Curiouser and curiouser!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub ruj 26, 2020 12:30 am

David.Lynch je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
David.Lynch je napisao/la:

Wajter raport - Page 30 Tumblr_ne1bjhl2VR1qgntmoo1_640


It could be me. This image suggests that the character is one paired very closely with the essence of my own mind. Do you have some mini donuts and frozen blueberries?


Oooh come on in, come on in, mr. Lynch!

Welcome! The care you take in your refined and luxurious appearance does not go unnoticed. Grin


P. S.

Everyting is here! It's our little store of absurdity. Happy

Would you like some delicious, the most spiritual, slice of cherry pie instead?

Do you see the story? Do you know how to tell the story without having to be in it?

Wajter raport - Page 30 Tumblr10

I understand. Happy


But can we choose what we want and don't want? I cannot retreat from myself. I cannot pull back from my own being.

How to be absent in the story?

Of course, there are moments when I feel like I'm suspended, knowing nothing, not even myself.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer ned ruj 27, 2020 10:48 pm

Puse svima.  Love

Kao da sam osjetila, Eksiću, da me prizivaš na onom kotaču. Happy Super mi je sav materijal, vrijedi ga u miru pročitati...

Inače, obavještavam da sam već dva dana u visokjoj fibri, skršena sam skroz i jedva tipkam.  Sad

Pa samo da vam mahnem, kada mi prestane sve blještati pred očima malo se i pridruzim.

Cijeli dan mirišem naokolo, mislim da njuh nisam izgubila.... just sayin'.  Sad
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

saritica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer ned ruj 27, 2020 10:49 pm

Eksić...  Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon ruj 28, 2020 2:28 am

whisperer je napisao/la:Puse svima.  Love

Kao da sam osjetila, Eksiću, da me prizivaš na onom kotaču. Happy Super mi je sav materijal, vrijedi ga u miru pročitati...

Inače, obavještavam da sam već dva dana u visokjoj fibri, skršena sam skroz i jedva tipkam.  Sad

Pa samo da vam mahnem, kada mi prestane sve blještati pred očima malo se i pridruzim.

Cijeli dan mirišem naokolo, mislim da njuh nisam izgubila.... just sayin'.  Sad

a da se ideš testirati na covid-19? ili zovi svoju dr opće prakse pa nek ona ili on odluči šta ti je činiti. možda je upala sinusa ili nešto drugo ne mora biti covid.

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 28, 2020 12:30 pm

whisperer je napisao/la:Puse svima.  Love

Kao da sam osjetila, Eksiću, da me prizivaš na onom kotaču. Happy Super mi je sav materijal, vrijedi ga u miru pročitati...

Inače, obavještavam da sam već dva dana u visokjoj fibri, skršena sam skroz i jedva tipkam.  Sad

Pa samo da vam mahnem, kada mi prestane sve blještati pred očima malo se i pridruzim.

Cijeli dan mirišem naokolo, mislim da njuh nisam izgubila.... just sayin'.  Sad


Hej!


Naglo je zahladilo, a odjeca jos neadekvatna.. Ja si i dalje hodam u nekoj jaknici (ispod kratki rukavi) ma vidim da svi oko mene u debelim jaketama, skafanderima, kapute jos nisam ugledala, ali sigurna sam da ih ima... Moguce da si neki bronhitisic zaradila... Ma bit ce to okej samo odmaraaj i pomalooo.. *

Kako ja to strucno obtadjujem. : )) Prava sam online lijecnica!

Kod nas je 13°, oblacno, pa kisa, pa oblacno, pa kisa... Happy
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 28, 2020 12:35 pm

heavyMcFly je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Puse svima.  Love

Kao da sam osjetila, Eksiću, da me prizivaš na onom kotaču. Happy Super mi je sav materijal, vrijedi ga u miru pročitati...

Inače, obavještavam da sam već dva dana u visokjoj fibri, skršena sam skroz i jedva tipkam.  Sad

Pa samo da vam mahnem, kada mi prestane sve blještati pred očima malo se i pridruzim.

Cijeli dan mirišem naokolo, mislim da njuh nisam izgubila.... just sayin'.  Sad

a da se ideš testirati na covid-19? ili zovi svoju dr opće prakse pa nek ona ili on odluči šta ti je činiti. možda je upala sinusa ili nešto drugo ne mora biti covid.



Vidis kako je lako davati savjete kad netko spomene zdravstveno stanje. Te nazovi lijecnicu, te idi na testiranje... Silly
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 28, 2020 2:17 pm

Koza

Četiri ure je mati hodila,
pedeset miljari koraki je učinila
na tašte.
Tako je došla priko brigi i drag
k meni u grad
i donila glas
da je koza krepala.
Doma leži starica baba,
i mala sestra je bolna.
Hiža prez žita, prez muke, prez šolda
i krepana koza.
Jopet miljari koraki.
Svaki je korak pun škrbi.
Ma kako se moru tolike duše prihraniti
od plaće jenega diteta u gradu.
Tri dane nis hrane pokusija
tri noći za kozon sam plaka
i dela u ognju
četrnajst ur na dan.
Ma daleki cesar austrijski
i veliki car od Jermanije
nisu ni slutiti mogli
ča misli jedan mali čovik,
ki cilu božju noć proplače za kozon.


Mate Balota/Mijo Mirkovic

(r. 28. 09. 1898.)
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon ruj 28, 2020 4:39 pm

Tomica je napisao/la:
heavyMcFly je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Puse svima.  Love

Kao da sam osjetila, Eksiću, da me prizivaš na onom kotaču. Happy Super mi je sav materijal, vrijedi ga u miru pročitati...

Inače, obavještavam da sam već dva dana u visokjoj fibri, skršena sam skroz i jedva tipkam.  Sad

Pa samo da vam mahnem, kada mi prestane sve blještati pred očima malo se i pridruzim.

Cijeli dan mirišem naokolo, mislim da njuh nisam izgubila.... just sayin'.  Sad

a da se ideš testirati na covid-19? ili zovi svoju dr opće prakse pa nek ona ili on odluči šta ti je činiti. možda je upala sinusa ili nešto drugo ne mora biti covid.



Vidis kako je lako davati savjete kad netko spomene zdravstveno stanje.  Te nazovi lijecnicu, te idi na testiranje... Silly

pa nije napisala nikakav podatak ništa detaljnije što i ne treba pisati to su njene privatne stvari niti sam ja prešao njene personal boundaries. niti sam ju osuđivao, nabijao paniku, osjećaj krivice, grižnju savjesti, omalovažavao na bilo koji način, niti sam ju patronizirao, niti sam ju ignorirao i td. sve to nabrojeno što meni ekipa u rl obilato radi pa znam iz prve ruke kako to izgleda i kako se osjećaš psihički i zdravsveno kad te ekipa počne mlatiti savjetima koji su ti isti savjeti u dobroj namjeri samo kamuflirana omalovažavanja, gaslighting itd. a ti si demoliran pa te dovedu u stanje da se ti njima moraš opravdavati i ili totalno negirati realno stanje i prihvatiti nametnutu totalnu iskrivljenu realnost koje oni nameču što je opet gaslighting. zna se što je savjet a što nije savjet ma da ga ekipa takvim želi prikazati.

ja Wispici nisam napisao paničarski post tipa: jebote, imaš covid-19 a ti ležiš doma. odi se testirati odmah sada ASAP! ili osjećaj krivice grižnju svjesti tipa: pa koji ti je quratz što si tako škrta teško ti je platiti 800 kuna za covid test a puna si para kao brod. ili nije tebi ništa samo glumiš, ti si hipohondar. i tako bliže i tako dalje...

mene upravo sada zanima zašto ljudi zbog simptoma koje imaju a koji sumnjaju da su zaraženi moraju platiti 800 kuna test za covid kad je proglašeno izvanredno stanje pandemije??? pa koliko ljudi ima zaraženih a neće se nikada ići testirati baš zbog toga jer je cijena testa za naše ekonomske uvjete enormna.
a liječnika će tako i tako "vidjeti" samo preko mobitela i nikako drukčije.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 28, 2020 4:57 pm

Ne, ti si reagirao onako kako sam i ja reagirala pa sam odjednom postala "svi vi s kojima se boksam", zato ne hebi. Okej? Okej.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon ruj 28, 2020 6:15 pm

Tomica je napisao/la:Ne, ti si reagirao onako kako sam i ja reagirala pa sam odjednom postala "svi vi s kojima se boksam", zato ne hebi. Okej? Okej.

ne, nije okej ali ne želim dalje raspravljati.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 28, 2020 6:37 pm

Nije ni bilo misljeno kao rasprava vec ukazivanje na cinjenicu da je vecina ljudi suosjecajna i kad netko spomene svoje zdr. stanje ljudi spontano zele pomoci pa makar ta pomoc bila (suvisan) savjet poput "nazovi obiteljsku lijecnicu".

Ali kad to sami ucinimo (udijelimo savjet), onda je to okej. A kad to netko nama veli, onda nije okej jer.... razlozi.

Mene ne zanima u ovoj situaciji tko se ponasa tako kao u tvojim primjerima, ali itekako cu shvatiti osobno, postati alergicna, kad me se smjesti u price u kojima mi nikako nije mjesto. Niti ponasanjem, niti motivima.


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon ruj 28, 2020 8:57 pm

Tomica je napisao/la:Nije ni bilo misljeno kao rasprava vec ukazivanje na cinjenicu da je vecina ljudi suosjecajna i kad netko spomene svoje zdr. stanje ljudi spontano zele pomoci pa makar ta pomoc bila (suvisan) savjet poput "nazovi obiteljsku lijecnicu".

Ali kad to sami ucinimo (udijelimo savjet), onda je to okej. A kad to netko nama veli, onda nije okej jer.... razlozi.

Mene ne zanima u ovoj situaciji tko se ponasa tako kao u tvojim primjerima, ali itekako cu shvatiti osobno, postati alergicna, kad me se smjesti u price u kojima mi nikako nije mjesto. Niti ponasanjem, niti motivima.



jučer sam se desetak minuta premišljao i bio u dilemi da li da odgovorim na wispin post ili ne. ipak sam odlučio napisati makar znam da nema moj post ikakve svrhe ni namjere jer valjda Whisp zna što joj je činiti i bez da joj drugi (u ovom slučaju ja ) savjetujem i ili sugeriram. mogla bi se jedino osjećati iziritirano jer će mislit što mi ovaj papak od Eksića savjetuje kao da ja neznam da moram zvat liječnika.

ne želim se svađati niti ulaziti u konflikte ni sa tobom ni s ikim drugim na ovom forumu. ja sam se registrirao i došao na ovaj forum jer sam pobjegao sa drugog foruma gdje se ekipa stalno svađala i nametala svoja mišljenja bez ikakvih argumenata gdje su se konflikti njegovali i još njeguju kao neko božanstvo koje daje smisao životu. bez svađa i međusobnih konfikata Kicov forum i forumaši na kicovom forumu nemogu funkcionirati. to je toksična sredina od koje sam pobjegao. probajmo ovdje komunicirati bez svađa i toksičnih insinuacija ako je ikako moguće.

da mi je baš do svađa i konflikta onda ću se opet registrirati na kicov forum pa tamo je ekipa koja jedva čeka da se vratim i da se nahrane jer su već dosta dugo vremena na rubu gladi nema ih tko hraniti. ali meni je toga već odavno pun quratz pa sam došao ovdje na prazan forum na rehab od toksične ekipe sa kic foruma.

nemojmo se prepucavati jer ima dovoljno pametnijih stvari i dobrih tema gdje se može potrošiti energija. valjda je cilj foruma da se ovdje osjećamo dobro a ne da se osjećamo loše.

preskočimo nesporazum i idemo dalje.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto ruj 29, 2020 12:19 am

heavyMcFly je napisao/la:

preskočimo nesporazum i idemo dalje.

Swiiirl the numbers!


Wajter raport - Page 30 Screen43
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer uto ruj 29, 2020 10:53 pm

heavyMcFly je napisao/la:

a da se ideš testirati na covid-19? ili zovi svoju dr opće prakse pa nek ona ili on odluči šta ti je činiti. možda je upala sinusa ili nešto drugo ne mora biti covid.


Jesam, jesam. Srećom, žena je dostupna e mailom pa mi uvijek prepiske brzo obavimo. Sada je na neki način i obaveze javiti se dr. jer nigdje poslom ne mozes niti ući u zgradu ako si pod temeraturom. Uzimaju se tri dana praćenja simptoma pa tek onda šalju na testiranja. Šalim se da njuškam okolo Happy... tipična viroza, ali bome me je srušila. Cijelo tijelo boli, ali barem mi ne krešti više ekran. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer uto ruj 29, 2020 11:01 pm

Tomica je napisao/la:


Hej!


Naglo je zahladilo, a odjeca jos neadekvatna.. Ja si i dalje hodam u nekoj jaknici (ispod kratki rukavi) ma vidim da svi oko mene u debelim jaketama, skafanderima, kapute jos nisam ugledala, ali sigurna sam da ih ima... Moguce da si neki bronhitisic zaradila... Ma bit ce to okej samo odmaraaj i pomalooo..  *

Kako ja to strucno obtadjujem. : )) Prava sam online lijecnica!

Kod nas je 13°, oblacno, pa kisa, pa oblacno, pa kisa... Happy

:*

Čini mi se da je od petka predvečer kada je kišilo i naglo zahladilo, a ja lagano odjevena i pomalo iscrpljena od treninga. Kao da sam osjetila jezu kroz tijelo vraćajući se doma, ali sam zanemarivala. Tu noć sam također sanjala ružan san, a vraški ih se bojim kada se tako ružni pojave. Srećom, bila sam ja ta na koga se odnosilo. Inače sam onaj tip koji je često mogao na nogama preboljeti virozice, ova me je baš zdrmala.

Jesi, da.. prava si healerica. :* Ovo stvarno mislim, nije šala!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer uto ruj 29, 2020 11:20 pm

Ako netko kaže da je vani gadno, znači li to da je prohladno ili bolje rečeno hladno? To je kak ti neformalan pridjev. Happy

Wajter raport - Page 30 2-fall-words-autumn-adjectives-define-NIPPY-meaning-Next-Step-English
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet lis 02, 2020 12:01 am

vrijeme je po mom gustu. Temperatura je idealna. Toliko idealna da mi boravak izvan stana izgleda privlacno...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by saritica uto lis 06, 2020 4:01 am

wispice nadam se da si se oporavila  Love uh volim ovaj forum. ima ovaj moj omiljeni srcic
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto lis 06, 2020 4:21 pm

weather is just good. ni pretoplo ni prehladno baš dobro za odraditi neke poslove koje nisam mogao raditi po onoj jebenoj ljetnjoj sparuštini i vrućini.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto lis 06, 2020 5:26 pm

Tomica je napisao/la:
heavyMcFly je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Puse svima.  Love

Kao da sam osjetila, Eksiću, da me prizivaš na onom kotaču. Happy Super mi je sav materijal, vrijedi ga u miru pročitati...

Inače, obavještavam da sam već dva dana u visokjoj fibri, skršena sam skroz i jedva tipkam.  Sad

Pa samo da vam mahnem, kada mi prestane sve blještati pred očima malo se i pridruzim.

Cijeli dan mirišem naokolo, mislim da njuh nisam izgubila.... just sayin'.  Sad

a da se ideš testirati na covid-19? ili zovi svoju dr opće prakse pa nek ona ili on odluči šta ti je činiti. možda je upala sinusa ili nešto drugo ne mora biti covid.



Vidis kako je lako davati savjete kad netko spomene zdravstveno stanje. Te nazovi lijecnicu, te idi na testiranje... Silly

Te idi se lijechi...ima li kraja..o tome necesh vishe na ovome forumu..jebeo te nisam mogao pretpostaviti da jedna poetska dusha moze biti tako iskljuchiva..ili se neshto kod mene poshemerilo pa ne razumijem..tko ce znati ...sve je moguce u danashnjem svijetu:))

Da li se to odnosilo na Matzu?
Samo josh da dodam..ne svidja mi se bilo kakvo odredjivanje unaprijed ..ne svidja mi se ogranichavanje bilo chijeg mishljenja ,ne svidja mi se odredjivanje shto ce i kako ce netko tipkati na bilo kojem forumu..Uglavnom sam zbog toga i odlazio sa odredjenih foruma ..ne svidja mi se choporashenje ,posebno ne volim kada su hijene u pitanju..ne svidja mi se kada me netko brani dok se "krvnichki borim protiv ljutih neprijatelja" Happy)))...ne svidja mi se pun Kufer (bio sam napisao Ku'rca ali vidim da ste i tu neki on zajebali) toga ali se znam prilagoditi do odredjene mjere a kada se takva mjera prevrshi ne mogu zbog sebe i svojih principa pristajati na ono shto mi se ne svidja pa bio to i virtualni svijet..
Da prevedem ,,,gdje ima baniranja ima i manipuliranja..Budem josh malo ostao ali sumnjam da cu dugo izdrzati..
Kad se tiche onog tamo zenskog organa ...to si u pravu i taj savjet cu uzeti kao pozitivu...ali onda molim te... zar ne bi bilo pravedno i sve druge koji donose sa onog foruma neke vijesti upozoriti da to ne rade..Vazno je biti fer u svakom pogledu i na svakom mjestu jer se tada chovjek osjeca bolje i ljudskije ...barem je tako kod mene...Nisam nashao onu temu na kojoj bih odgovorio ...vjerojatno si je izbrisala..a i nemam bash puno vremena da pretrazujem...plus toga ,,mislim da bi bilo uzaludno bilo shto dokazivati pa cu se posluziti Eskovim nachinom...necu vishe o tome..Et.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto lis 06, 2020 5:53 pm

Zingaro, nemam ti se sto opravdavati. Ucinila bih to opet. I ucinit cu to ponovno. Tebi ako se ovdje ne svidja, slobodan si pronaci novi forum.


Nego, jedno hipotetsko pitanje. Kad ugledas vidno alkoholiziranu zenu, iskoristavas li tu njenu nedovoljnu prisebnost?


Ako ne, zasto mislis da je ovo ista drugacije? Dopustati da se kojesta pise i da ta njena privremena slabost sluzi kao "spiritus movens" dva foruma!? Nece ici. Ne vise.


I prestani s tim jeftinim trikovima i opisima poput "ja sam mislio da ti kao poetska dusa" .. Bljuv.


Zdravo!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto lis 06, 2020 6:07 pm

Usput, 14 ih je na stekatu.

I rest my case. Happy

Pozdrav svima, nema vam ovdje vise zabave kao prethodnog dana. Idite u miru Bozjem.


Osim ako su vam zapele za oko teme na kojima se doista nesto i razgovara, a ne odnose se na pojedine forumase.


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto lis 06, 2020 6:56 pm

whisperer je napisao/la:Ako netko kaže da je vani gadno, znači li to da je prohladno ili bolje rečeno hladno? To je kak ti neformalan pridjev. Happy

Wajter raport - Page 30 2-fall-words-autumn-adjectives-define-NIPPY-meaning-Next-Step-English


Je li tebi "nippy" ovih dana? Happy


Ne moras nista pisati, ostavi tockicu.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto lis 06, 2020 7:05 pm

saritica je napisao/la:wispice nadam se da si se oporavila  Love uh volim ovaj forum. ima ovaj moj omiljeni srcic


Nas dvije kao da se ne poznajemo ovdje. Silly


Jesi li citala ovu pricu?


A Wizard of Earthsea is a fantasy novel written by American author Ursula K. Le Guin and first published by the small press Parnassus in 1968. It is regarded as a classic of children's literature, and of fantasy, within which it was widely influential. The story is set in the fictional archipelago of Earthsea and centers around a young mage named Ged, born in a village on the island of Gont. He displays great power while still a boy and joins the school of wizardry, where his prickly nature drives him into conflict with one of his fellows. During a magical duel, Ged's spell goes awry and releases a shadow creature that attacks him. The novel follows his journey as he seeks to be free of the creature.



https://en.m.wikipedia.org/wiki/A_Wizard_of_Earthsea





Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.