Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

+10
Buffy
saritica
Sco
*madonna*
darla_
mala Cat
Lena
whisperer
iluzija
urbanstyle
14 posters

Stranica 27 / 28. Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ čet vel 11, 2021 10:30 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:


: )))))


Oprosti, ali popravila si mi raspolozenje.

"Onda je posalo sinka samnom, bolje da je psa poslao."

: )))


I jos bih ti rekla da si bedak, ali identicnu sam stvar napravila. Happy

Pa i je smijesno jebote, ono on ide kao rijesiti ce on to s Japancem, a ja nek rijesim bojler, jedino jebiga mora moju kicmu sa sobom ponijeti zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ čet vel 11, 2021 10:32 pm

besposlenpop je napisao/la:
Opće ne kužim kak funkcioniraš, a pogotovo tipkaš ležećki.  Rolling Eyes


Lepo stavim si jastuke pod gornji dio tijela i laktove ispred na postolje laptop i tipkam, nes ti umjetnosti.

A ostalo krecem se kao huncback u Notre Damu, uz ritmicne jauke Grin .

Jel dovoljno graficki?
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ sub vel 13, 2021 10:30 am

Uginula moja Anica dobermanka, samo se srusila i pocela povracati, vetovi kazu da je akutna upala gusterace. Ne znam sto da kazem u manje od par sati ode. Lijepa Anci.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by bitvica sub vel 13, 2021 10:43 am

darla_ je napisao/la:Uginula moja Anica dobermanka, samo se srusila i pocela povracati, vetovi kazu da je akutna upala gusterace. Ne znam sto da kazem u manje od par sati ode. Lijepa Anci.
Sad
Žao mi je
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Tomica sub vel 13, 2021 11:06 am

darla_ je napisao/la:Uginula moja Anica dobermanka, samo se srusila i pocela povracati, vetovi kazu da je akutna upala gusterace. Ne znam sto da kazem u manje od par sati ode. Lijepa Anci.

A bubica... Sad

Zao mi je, Darlita.

-----

Znas, neprekidno razmisljam o tome zasto se razbolijevamo - zasto na odredjeni nacin, odredjenom brzinom, u razlicitim dobima, kako se zivotinje s time nose, a kako ljudi... Zasto netko obolijeva na odredjeni organ, bas taj, a ne neki drugi. Razmisljam o tome sto se pretbodno dogodilo, prije manifestacije bolesti... I tome slicno.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop sub vel 13, 2021 1:09 pm

darla_ je napisao/la:Uginula moja Anica dobermanka, samo se srusila i pocela povracati, vetovi kazu da je akutna upala gusterace. Ne znam sto da kazem u manje od par sati ode. Lijepa Anci.
Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 A020
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop sub vel 13, 2021 1:13 pm

darla_ je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Opće ne kužim kak funkcioniraš, a pogotovo tipkaš ležećki.  Rolling Eyes


Lepo stavim si jastuke pod gornji dio tijela i laktove ispred na postolje laptop i tipkam, nes ti umjetnosti.

A ostalo krecem se kao huncback u Notre Damu, uz ritmicne jauke Grin .

Jel dovoljno graficki?
Je.  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ sub vel 13, 2021 2:09 pm

Hvala ljudi Happy 

Tomice, vraticemo se na temu o razboljevanju, samo ne danas, danas ne mogu.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ uto vel 16, 2021 2:33 pm

Gox ti si kriva, napali me antiinflamatorni inhibitori

Kazu prvo se neka Gox mora inhibirti o sunce mu, pa onda neka Lox to ti je sestra, pa neka PLA2, to je sigurno od Plovka neka zenska, i onda razne -inaze, sto cuda mi u glavi, jedino mi mozda Sarita pomoci moze. Boze vrti mi se kao da sam popila tri ljute.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ pet vel 19, 2021 11:24 am

Danas je petak i lijep je dan, kupila sam si onaj pojas za kicmu ko Jeremija pope Silly , i sutra idemo copor i ja na trening, pa cemo vdiejti dokle stignemo, vec smo svi nervozni u kuci Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ čet vel 25, 2021 10:58 am

Ovo ce ispasti kao moja tema   Grin.

Ali tko vas sljivi, dakle procitala sam tonu radova o prirodnim protupalnim spojevima i sad radim popis za nabavku svih kemikalija i dodjem na jednu stavku ima 30 verzija, jebote sad razumijem ove birokrate treba to sve ukucati odbarati sortirati, jadni Cool . Nda jesam li rekla da imamo dva administratora koji trebaju raditi nabavu potrebnog materijala a onda ju radim ja, jer oni citiram: "ne poznaju dovoljno problematiku". Nda... 4 godine tu narucujemo bazcino iste ili slicne stvari ali oni ne poznaju tematiku, trebali bi sifrarnik vec znati napamet.
Sta jos, jucer sam navecer pogledala dva filma o vanzemljakima, pravo fino opustajuci bum tras, bum.
I da lijepo je posuncato.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop čet vel 25, 2021 2:10 pm

darla_ je napisao/la:Danas je petak i lijep je dan, kupila sam si onaj pojas za kicmu ko Jeremija pope Silly , i sutra idemo copor i ja na trening, pa cemo vdiejti dokle stignemo, vec smo svi nervozni u kuci Grin
Podobro, javi kad si spremna za kavu.  Angel
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop čet vel 25, 2021 2:16 pm

darla_ je napisao/la:... Nda jesam li rekla da imamo dva administratora koji trebaju raditi nabavu potrebnog materijala a onda ju radim ja, jer oni citiram: "ne poznaju dovoljno problematiku". Nda... 4 godine tu narucujemo bazcino iste ili slicne stvari ali oni ne poznaju tematiku, trebali bi sifrarnik vec znati napamet. ...
Ti ekonomi postoje samo zbog hiperprodukcije kadrova sa Kennedyjevog trga + onih Banjalučkih.
Jebote, kad te onesvijeste pitanjem tipa "a šta je to kotač", pa izgubiš pol dana na objašnjavanju fizike, kemije, prirode i društva od 4. do 8. osnovne škole ...  Suspect
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ pon oľu 08, 2021 12:59 pm

Umorna sam ko konj, danas sam se digla u 4 ujutro da zavrsim nesto, sto je trebalo biti gotovo do 9 ujutro, jebote zadnja dva tjedna sam se satrala.

Sad bi trebala jos nesto napraviti danas, stisnuti i onda malo pauze ali neeee daaaa miiii seeee.

Mozda popodne nakon par serija Bad Boysa pa se primiti posla da zgotovoim to danas.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pon oľu 08, 2021 1:04 pm

je li prošla grdobolja? jesi li se proljepšala? Grin
nisam ni ja baš u nekom najboljem izdanju... baš gledam, imam batak, trebala bi nositi licence to kill za njega/njih...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ pon oľu 08, 2021 1:24 pm

le mac mac je napisao/la:je li prošla grdobolja? jesi li se proljepšala? Grin
nisam ni ja baš u nekom najboljem izdanju... baš gledam, imam batak, trebala bi nositi licence to kill za njega/njih...

Ledja mislis? To je, ali sam neki dan nosila ves i iskrenula nogu Laugh . Jeremija i Broj 1 su mladici za mene.

Kakva ljepota ba? Pa to je najljepsi dio mojih godina, boli te vise kako sam susreo gospodina pimpeka kako izgledas zubo . Necu nikada zaboraviti moju zadnju godinu u Dubrovniku, uvijek smo slavili na Stradunu i ja fino  uggsice i ruksak, hlace, zimska jakna i ruksak, kapa na glavi, pusika bura a ja lijepo pjevusim i fino mi. A pored mene se spoticu na one kamene plice na tananim stiklicama mladjusne zenice, a moja frendica komentira, e nebi bi im bogami bila u kozi Laugh .

Inace moram se pohvaliti da sam se za rodjendan pocastila novim desigualovim ruksakom i novcanikom sad sam chick. Cool
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pon oľu 08, 2021 1:24 pm

zašto je nam je tomo go'? bez avatara?
protiv koga ona protestira?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ pon oľu 08, 2021 1:27 pm

le mac mac je napisao/la:zašto je nam je tomo go'? bez avatara?
protiv koga ona protestira?

Nebi znala, nisam bila nekoliko dana tu.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pon oľu 08, 2021 1:27 pm

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:je li prošla grdobolja? jesi li se proljepšala? Grin
nisam ni ja baš u nekom najboljem izdanju... baš gledam, imam batak, trebala bi nositi licence to kill za njega/njih...

Ledja mislis? To je, ali sam neki dan nosila ves i iskrenula nogu Laugh . Jeremija i Broj 1 su mladici za mene.

Kakva ljepota ba? Pa to je najljepsi dio mojih godina, boli te vise kako sam susreo gospodina pimpeka kako izgledas zubo . Necu nikada zaboraviti moju zadnju godinu u Dubrovniku, uvijek smo slavili na Stradunu i ja fino  uggsice i ruksak, hlace, zimska jakna i ruksak, kapa na glavi, pusika bura a ja lijepo pjevusim i fino mi. A pored mene se spoticu na one kamene plice na tananim stiklicama mladjusne zenice, a moja frendica komentira, e nebi bi im bogami bila u kozi Laugh .

Inace moram se pohvaliti da sam se za rodjendan pocastila novim desigualovim ruksakom i novcanikom sad sam chick. Cool
ma to ti samo malo dajem krila da se ne osjećaš jedina ružnom Grin Grin Grin
znam dragica da osim žice među ušesima imamo još i štokod da bi nam glavna preokupacija bila pojavnost Love

desigual nekako manje volim nego prije... ali vjerujem ti na riječ da si tres chick i tres jolie!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pon oľu 08, 2021 1:28 pm

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:zašto je nam je tomo go'? bez avatara?
protiv koga ona protestira?

Nebi znala, nisam bila nekoliko dana tu.
znači zato. Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ pon oľu 08, 2021 1:30 pm

le mac mac je napisao/la:
ma to ti samo malo dajem krila da se ne osjećaš jedina ružnom Grin Grin Grin
znam dragica da osim žice među ušesima imamo još i štokod da bi nam glavna preokupacija bila pojavnost Love

desigual nekako manje volim nego prije... ali vjerujem ti na riječ da si tres chick i tres jolie!

Pa fala ti ko sestri na podršci Grin 

Mitz-Matz budi mi dobro idem jos nest obaviti pa se citamo.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Tomica pon oľu 08, 2021 1:35 pm

A tu ste! A ja na wajteru...


Matza je odlicna podrska, dobro da nas simpatizira jer ne znam sto bi bilo da nas pozeli pridavit'. Grin

Gola sam jer vam pokazujem dusu.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost uto oľu 09, 2021 11:12 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:A tu ste! A ja na wajteru...


Matza je odlicna podrska, dobro da nas simpatizira jer ne znam sto bi bilo da nas pozeli pridavit'. Grin

Gola sam jer vam pokazujem dusu.
a vide ti se i cice Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Tomica pet oľu 12, 2021 2:44 pm

Ne vide. Silly


____


Nego gdje ste svi? Je li bog Krom popapao i ostatak druzbe? Hocete li poput Konana morati utrositi desetljeca u potrazi za skrivenim kodom ne bi li vas pripustio ovdje?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub oľu 13, 2021 3:47 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Ne vide. Silly


____


Nego gdje ste svi? Je li bog Krom popapao i ostatak druzbe? Hocete li poput Konana morati utrositi desetljeca u potrazi za skrivenim kodom ne bi li vas pripustio ovdje?

radi se udarnički kao da nema sutra, uz to je proljeće a znamo da proljeće brzo proleti i treba uživat jer onda dolazi jebeno dugo sparno ljeto.

otkrio sam zašto krom naleg'o na usnulog slona ali neću reć nek krom vjernici fanatici riknu ko ih jebe ili neka pređu na lisica browser zubo

sad ima šumskih ljubičica. ako niste znali ljubičice su i jestive i ljekovite stavit ću recept pa probajte:

panna cotta alla violetta:

1. morate ić u šumu nabrat mac ljubičica. kad vidite busen nemojte ubrati sve nego pustite nekoliko cvjetova ljubičica da se mogu razmnožavati...

dalje ide ovako:


Ingredients

2 cups of almond milk
2 cups of coconut milk
2 tbsp gelatine
1 /2 cup wild violets
juice from ½ lemon
1 vanilla bean
2 tbsp maple syrup

Instructions

Place ½ cup of almond milk in a bowl and sprinkle gelatin over in the single layer. That will prevent the gelatin to form clumps. Let it stand for 15-20 minutes to soften.

Grease the insides of 6 cups with coconut oil.

Combine the almond and coconut milk in the saucepan, add the vanilla bean and bring it to boil. Stir regularly and as soon as the mixture starts to bubble, remove it from the heat.

Add gelatin in milk to the mixture and mix it well till gelatine dissolves completely.

Add violets, lemon and maple syrup to the mixture and remove before it starts to boil.

Pour the mixture into individual cups and let it cool in the fridge for at least 2 hours.

na linku je opis procesa for dummies

https://simplybeyondherbs.com/violet-panna-cotta-recipe/

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 IMG_6148

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Violet-pannacotta4




Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 27 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 27 / 28. Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.