Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
Buffy
Lena
darla_
whisperer
8 posters

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy sri oľu 25, 2015 8:53 am

Prva čakra, najbrže se pali zubo

Neverending story...

Vajter isti kao i jučer, uopće nemam osjećaj Uskrsa, samo po tome što bih nešto radila i uređivala dom...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sri oľu 25, 2015 9:33 am

whisperer je napisao/la:Vrijeme varljivo..

Pogledala večeras Rokija 4. Bože kako glup film... Očito snimljen na vrhuncu hladnog rata, Gorbačov u gledalištu, Danilo i Ljudmila u ringu, a Staloneov završni govor pršti Reganovom patetikom. Dijalozi su vrhunski " Ud'ri ga jako, najjače što možeš, ti ne osjećaš bol, nema boli, udaraj ga dok ne padne, slomi ga, sredi ga, ubij ga!" : ))
Koji mazohizam.  Wajter raport - Page 10 2879342928 
Ko su Danilo i Ljudmila?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer čet oľu 26, 2015 12:15 am

Buffy je napisao/la:Prva čakra, najbrže se pali zubo

Neverending story...

Vajter isti kao i jučer, uopće nemam osjećaj Uskrsa, samo po tome što bih nešto radila i uređivala dom...


Misliš, ako prvu čakru pošeremetiš, narušiš protivniku sigurnost, samopouzdanje i povezanost s tlom/ zemljom? Sumnjam da Rocki konta gdje su čakre, on je taktičar fizikalac.. : ))

Vrijeme bljakasto, baš pogodno za lagani početak generalki. Krenula sam sa kompom, izbrisala sam sigurno 1000 mailova, da bih kasnije spašavala najmanje 100 iz delete opcije jer sam se mrvu zanijela s četkicom obrisavši i što treba i što ne... I tako, dala sam si posla. Sutra slijedi ormar s papirima....
k2
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer čet oľu 26, 2015 12:27 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Vrijeme varljivo..

Pogledala večeras Rokija 4. Bože kako glup film... Očito snimljen na vrhuncu hladnog rata, Gorbačov u gledalištu, Danilo i Ljudmila u ringu, a Staloneov završni govor pršti Reganovom patetikom. Dijalozi su vrhunski " Ud'ri ga jako, najjače što možeš, ti ne osjećaš bol, nema boli, udaraj ga dok ne padne, slomi ga, sredi ga, ubij ga!" : ))
Koji mazohizam.  Wajter raport - Page 10 2879342928 
Ko su Danilo i Ljudmila?


Neko vrijeme sam bila bez laptopa, a kako mi se ne da predugo po tabletu i mobitelu prčkati, preselila sam se u slobodno vrijeme pred tv... i ostala šokirana količinom krvi, brutalnosti i nasilja koji se prikazuju na programima. Nema filma, programa, trenutka sa ničim motivirajućim, zdravim, privlačnim. Najveće mi je ipak razočarenje Mustafa Nadarević. Što se dešava s tim čovjekom? Djeluje kao da je prolupao... od onakvog velikana hrvatskog glumišta spao na poluprolupalog alkoholiziranog komičara... baš otužno za vidjeti.

Danilo je Rokijev suparnik u ringu, a Ljudmila mu je supruga koja ga bodri pored ringa. Znaš onaj tip žena koje stalno vise partneru za vratom prateći svaki im korak? E takva jedna.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy čet oľu 26, 2015 7:54 am

whisperer je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Prva čakra, najbrže se pali zubo

Neverending story...

Vajter isti kao i jučer, uopće nemam osjećaj Uskrsa, samo po tome što bih nešto radila i uređivala dom...


Misliš, ako prvu čakru pošeremetiš, narušiš protivniku sigurnost, samopouzdanje i povezanost s tlom/ zemljom? Sumnjam da Rocki konta gdje su čakre, on je taktičar fizikalac.. : ))

Vrijeme bljakasto, baš pogodno za lagani početak generalki. Krenula sam sa kompom, izbrisala sam sigurno 1000 mailova, da bih kasnije spašavala najmanje 100 iz delete opcije jer sam se mrvu zanijela s četkicom obrisavši i što treba i što ne... I tako, dala sam si posla. Sutra slijedi ormar s papirima....
k2
Mislim na to da je prva čakra najlakša za manipulaciju, bijes je, osim straha najbrža emocija Happy

Vrijeme sunčato, očekuje se 18°C, nema više laganih prijelaza godišnjih doba.

Sva sam na iglama, idem uskoro vidjeti je li maca koja je pronađena nakon godine dana naš Pero, po svemu izgleda jest. U međuvremenu je dobio ogrlicu, onoga dana kad je nestao očigledno je nestao zbog toga, netko ga je u njegovim slobodnim šetnjama udomio.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet oľu 26, 2015 9:42 am

Buffy je napisao/la:
Vrijeme sunčato, očekuje se 18°C, nema više laganih prijelaza godišnjih doba.
...
Vajter je sjeban - ujutro oko 5, popodne oko 20 - čim je dnevni raspon 10 il više, nemre biti dobro.  Angry
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer čet oľu 26, 2015 1:40 pm

Ipak je srušen German wings! Oh, Bože...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pet oľu 27, 2015 11:16 am

whisperer je napisao/la:Ipak je srušen German wings! Oh, Bože...
Navodno je kopilot namjerno srušio avion, u što ostale kolege ne vjeruju.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer sub oľu 28, 2015 12:43 am

Trenutno ta verzija djeluje "savršena" da zaokupira javnost, savršena je čak i za film snimiri. Samozatajni mladić prekida sa atraktivnom djevojkom i usput ubija 150 ljudi zabijajući se u planinu... Tko zna što se gore zapravo desilo. Sve se ionako na fino zataška, a mi zaboravljamo..
Ne razumijem zašto ne postave nekakve kamere u tim kabinama tako da kontrolori leta vide što se unutra dešava. Koliko sam shvatila, oni mogu otvoriti ta vrata ... No, što bi snimali kad' postoje i sjekire.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ ned oľu 29, 2015 9:14 am

whisperer je napisao/la:Trenutno ta verzija djeluje "savršena" da zaokupira javnost, savršena je čak i za film snimiri. Samozatajni mladić prekida sa atraktivnom djevojkom i usput ubija 150 ljudi zabijajući se u planinu... Tko zna što se gore zapravo desilo. Sve se ionako na fino zataška, a mi zaboravljamo..
Ne razumijem zašto ne postave nekakve kamere u tim kabinama tako da kontrolori leta vide što se unutra dešava. Koliko sam shvatila, oni mogu otvoriti ta vrata ... No, što bi snimali kad' postoje i sjekire.

Ma inace je to glupo posto im se sve cesce dogadjaju neka sranja sa tim avionima, da nema direktni live feed prema zemlji, jebote imaju live feed sa svemirskih letjelica i iz postaja, ali sa aviona nemaju.

Inace fino i posuncato, iako puse bura, treba smisliti kuda se malo skitati.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy ned oľu 29, 2015 3:06 pm

Skitati po doma jedino, idem pogledati taj Interstellar, pa hrkati.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop ned oľu 29, 2015 3:08 pm

Vajter je zadnja dva dana super.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy ned oľu 29, 2015 3:21 pm

Još da se ustabili, imamo mjesec dana proljeća u kojem trebamo uživati, onda će opet sulude vrućine prerano.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop ned oľu 29, 2015 3:49 pm

Inače, naštelio proljetni vajter na 8 ura.  @
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer ned oľu 29, 2015 4:21 pm

darla_ je napisao/la:

Ma inace je to glupo posto im se sve cesce dogadjaju neka sranja sa tim avionima, da nema direktni live feed prema zemlji, jebote imaju live feed sa svemirskih letjelica i iz postaja, ali sa aviona nemaju.

Inace fino i posuncato, iako puse bura, treba smisliti kuda se malo skitati.

Hej, Darling. Baš mi je bilo drago što smo se vidjele nakon dugo vremena. No, kao da je bilo jučer. Happy

---

Da... neshvatljivo je isto tako da ne znaju gdje je nestao malezijski avion. Baš iz istih razloga koje si navela.

---


Prekrasno vrijeme.  Izvukla sam sjedalice za vrt i terasu, slijede proljetna čišćenja. Posljednjih tjedan dana spavam do po 10 sati, sanjam beskrajno puno... baš sam se naradila posljednjih mjeseci i sada tijelo vrišti za odmorom. Još par dana pa jurim k mami na tretman. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pon oľu 30, 2015 7:17 am

Vajter sivkasti, oblačni, 12 stupnejva, kažu doći će do 17. I ja se bud s proljećem, svašta bih nešto u vrtu radila, ali to poslije Uskrsa.

Čitala sam da u Bauhausu posuđuju strojeve, znaš nekaj o tome Pope?

Jučer sam se opet sama operirala, ščupala sam sam si nokat na palcu koji se držao samo na desnom rubu. Inače se odvajao malo po malo, već je postalo opasno da se ne odvoji na najgori način, pa sam ga riješila.

Moji ne mogu gledati kad se sama operiram Grin Doktoru nisam dala zato kaj su konji neosjetljivi i naprave više štete, nego koristi. I to je posljedica onih dvije minute u živom pijesku. 

Možda da si trepanaciju napravim koji dan Laugh
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon oľu 30, 2015 8:51 am

Buffy je napisao/la:...
Čitala sam da u Bauhausu posuđuju strojeve, znaš nekaj o tome Pope?
...
Znam.  Happy Dođeš na odjel (na Jankomiru je to kod blagajne za građevinske materijale), odabereš mašinu, uplatiš najam (mislim da i kauciju) i odneseš ...  Cool

Kaj si pak delala s palcem? Wajter raport - Page 10 N030
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pon oľu 30, 2015 10:57 am

Super, moram svašta pametnoga raditi Happy
Znaš li možda jesu li normalni u cijenama najma ili deru?

Napisala sam, za te dvije minute, u stvari niti ne znam koliko u živom pijesku, zaradila sam podljeve od pucanja kapilara iznad zglobova i ljubičaste nokte na nogama.
onda su svi osim jednog malog i jednog palčanog poispadali, a kako je svako zlo za neko dobro, niknuli novi, kao bebini, za lakirane noktiće dušu dalo Love

Ostao je ovaj tvrdoglav koji se držao samo okomitom desnom stranom, ostatak sam hendlala svakako, pa mi dozvizdilo, jučer ga se iješila.
Slike smijem samo Darlici pokazivati Embarassed
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon oľu 30, 2015 2:00 pm

Buffy je napisao/la:...
Znaš li možda jesu li normalni u cijenama najma ili deru?
...
http://www.bauhaus.hr/usluge/bauhaus-usluge/najam-strojeva-i-alata
Nađi nekakav info-telefon, pa ih pitaj. Cool


Bufi je napisao/la:Slike smijem samo Darlici pokazivati Wajter raport - Page 10 Icon_redface

Pa kaj je specijalizirala dermatologiju? teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pon oľu 30, 2015 8:46 pm

besposlenpop je napisao/la:http://www.bauhaus.hr/usluge/bauhaus-usluge/najam-strojeva-i-alata
Nađi nekakav info-telefon, pa ih pitaj. Cool

Thx Love
Bufi je napisao/la:Slike smijem samo Darlici pokazivati Wajter raport - Page 10 Icon_redface

Pa kaj je specijalizirala dermatologiju? teet
Nije, ali njoj smijem pokazivati gadosti Grin
Ajd dobro, ovu ne smijem, striktno mi je zabranila zubo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon oľu 30, 2015 8:48 pm

whisperer je napisao/la:


Hej, Darling. Baš mi je bilo drago što smo se vidjele nakon dugo vremena. No, kao da je bilo jučer. Happy

---


---


Prekrasno vrijeme.  Izvukla sam sjedalice za vrt i terasu, slijede proljetna čišćenja. Posljednjih tjedan dana spavam do po 10 sati, sanjam beskrajno puno... baš sam se naradila posljednjih mjeseci i sada tijelo vrišti za odmorom. Još par dana pa jurim k mami na tretman. Happy

Bilo bas super Grin, a fakakt ko da smo se jucer vidjele i najveci gust mi je, to sam od tebe pokupila, u pola jela zapaliti cigareticu, pa nakon pauze dalje Grin

------

A nek si se odmorila zasluzila si, jebote ono je bio tempo, jos onako virozna, treba organizam odmora. Znaci Stile i bebi krecu u akciju, bice novih prica Happy))
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon oľu 30, 2015 8:51 pm

Buffy je napisao/la:

Nije, ali njoj smijem pokazivati gadosti Grin
Ajd dobro, ovu ne smijem, striktno mi je zabranila zubo

Aaaaa, pa da jebote  Cry ... one slike su mi bile previse kad si se sjebala u zivom blatu, ruka noge aaaaa ... ne zelim, necu, izricito odbijam vidjeti slike nokta, odnosno bez nokta ...  Cry. Ful me jeza na to ulovi.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pon oľu 30, 2015 10:22 pm

Sad mi je palo na pamet, mogao je to biti moj filmski moment, a propustila sam ga Cry 
Ionak sam polagano milimetarsko pomicanje radila jednom rukom, drugom sam mogla snimiti dokumentarac, super ideja Laugh 

S napomenom, ne gledati ako ste slabih živaca zubo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer uto oľu 31, 2015 1:38 am

darla_ je napisao/la:


Bilo bas super Grin, a fakakt ko da smo se jucer vidjele i najveci gust mi je, to sam od tebe pokupila, u pola jela zapaliti cigareticu, pa nakon pauze dalje Grin
------
A nek si se odmorila zasluzila si, jebote ono je bio tempo, jos onako virozna, treba organizam odmora. Znaci Stile i bebi krecu u akciju, bice novih prica Happy))

A valja malo stat', odmorit i proćakulat... mene je moj ex student cimer godinama podučavao kako je obrok najvažniji dio dana u kojem se obitelj i prijatelj okupljaju kako bi kvalitetno proveli vrijeme uz vino, klopu i razgovor. I moram priznati da i dalje volim takve obroke.. iako često nerviram koliko mogu sporo mljackati po tanjuru. Happy

A h, da, spremaju se njih dvoje u šumu. No, čini mi se da posljednje vrijeme malecki više pazi na starog, nego stari na njega. Zadnji put sam mu ga dala na čuvanje sat vremena, maleni doslovce visio na lusteru, a djed mu spavao snom pravednika na fotelji čvrsto držeči daljinski u ruci. Happy Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto oľu 31, 2015 9:42 am

Buffy je napisao/la:Sad mi je palo na pamet, mogao je to biti moj filmski moment, a propustila sam ga Cry 
Ionak sam polagano milimetarsko pomicanje radila jednom rukom, drugom sam mogla snimiti dokumentarac, super ideja Laugh 

S napomenom, ne gledati ako ste slabih živaca zubo

Nebi ljudi znali jel gledaju film o mucenju ili dokumentarac zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.