Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
Buffy
Lena
darla_
whisperer
8 posters

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ uto oľu 31, 2015 9:49 am

whisperer je napisao/la:

A valja malo stat', odmorit i proćakulat... mene je moj ex student cimer godinama podučavao kako je obrok najvažniji dio dana u kojem se obitelj i prijatelj okupljaju kako bi kvalitetno proveli vrijeme uz vino, klopu i razgovor. I moram priznati da i dalje volim takve obroke.. iako često nerviram koliko mogu sporo mljackati po tanjuru. Happy

A h, da, spremaju se njih dvoje u šumu. No, čini mi se da posljednje vrijeme malecki više pazi na starog, nego stari na njega. Zadnji put sam mu ga dala na čuvanje sat vremena, maleni doslovce visio na lusteru, a djed mu spavao snom pravednika na fotelji čvrsto držeči daljinski u ruci. Happy Happy

Pa kad pogledas, nalazenje za klopom i je vrijeme i mjesto okupljanja u danu ili povremeno sa prijateljima u danasnjim uzurbanim zivotima, onak neka okosnica i centralni dio. To sam onako bas osjetila kad sam onomad bila na postu 21 dan, lako sto ne jedes, nego se nemas ni sa kime druziti, ono oni za stolom krkaju: "Darla sto ces ti? Casu vode, hvala.", jebote ljudi nece sa tobom ni pricati, ono jebala te casa vode Laugh

Stile je car, a starci sa vremenom postanu fakat kao djeca. Isti tjedan kad si ti bila, bili su i starci samo par dana prije, e ko dvoje djece, te promenada oko ulazenja i izlazenja iz auta, te im je vruce, te im je hladno, smanji klimu, pojacaj klimu, gavuni su nedovoljno frigani, pa cijela filozofija, jesu li dovoljno friski da bi bili tako frigani, odakle su dagnje, jesam sigurna da su friske, nakon obroka moraju setati, onda ih propuse bura pa sutra dan smrcu, umorili su me jebate Cry
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop uto oľu 31, 2015 4:56 pm

Jeziva južina.  Sad
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto oľu 31, 2015 8:38 pm

besposlenpop je napisao/la:Jeziva uživancija. Sad

Ke? Hajd' napisi nesto o sebi da i ja mogu ispuniti stupac "Pop" u tekici. Imas li kakvo drustvo s kojim se povremeno nalazis? O cemu najradije volis razgovarati? Imas li kakvu zanimaciju? Gdje si sve putovao? Znas li da s gustom sarmu i punjenu papriku pomijesam s pireom da bi bila nalik kasi? k1 I tako to.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop uto oľu 31, 2015 9:29 pm

Društvo je relativan pojam. To je bilo nekad davno, na nogaču subotom na školskom.
Sad od prilike do prilike ... pokoji rođendan, godišnjica, prilika za roštilj ...
A za razgovore nema top-teme. Može o F1, pa o lokalnoj politici, o pipama, o onome kaj se davno dogodilo, o TV emisijama, o vremenu ...
Zanimacija su vorumi.
Putoval sam između londonskog Heatrowa, do brizbejnsog aerodroma, od Helsinkija do Apollo Baya, po skoro cijeloj Hrvatskoj, do Praga preko beča i Budimpešte, do Amsterdama preko Bruxellesa i Pariza, po Rajni i Mosele, do Frankfurta preko Beča i Münchena, do Trsta i Graza ...
Najbolju sarmu kuha moja mama. Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sri tra 01, 2015 12:11 am

Buffy je napisao/la:...
Napisala sam, za te dvije minute, u stvari niti ne znam koliko u živom pijesku, zaradila sam podljeve od pucanja kapilara iznad zglobova i ljubičaste nokte na nogama.
onda su svi osim jednog malog i jednog palčanog poispadali, a kako je svako zlo za neko dobro, niknuli novi, kao bebini, za lakirane noktiće dušu dalo Love

Ostao je ovaj tvrdoglav koji se držao samo okomitom desnom stranom, ostatak sam hendlala svakako, pa mi dozvizdilo, jučer ga se iješila.
Slike smijem samo Darlici pokazivati Embarassed

Wajter raport - Page 11 0017007.63

Wajter raport - Page 11 R025
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri tra 01, 2015 2:03 pm

besposlenpop je napisao/la:Društvo je relativan pojam. To je bilo nekad davno, na nogaču subotom na školskom.
Sad od prilike do prilike ... pokoji rođendan, godišnjica, prilika za roštilj ...
A za razgovore nema top-teme. Može o F1, pa o lokalnoj politici, o pipama, o onome kaj se davno dogodilo, o TV emisijama, o vremenu ...
Zanimacija su vorumi.
Putoval sam između londonskog Heatrowa, do brizbejnsog aerodroma, od Helsinkija do Apollo Baya, po skoro cijeloj Hrvatskoj, do Praga preko beča i Budimpešte, do Amsterdama preko Bruxellesa i Pariza, po Rajni i Mosele, do Frankfurta preko Beča i Münchena, do Trsta i Graza ...
Najbolju sarmu kuha moja mama. Cool


Tvoja mama kuha najbolju sarmu - poslije mog tate, tra, la, la. Grin

Super, svugdje si ti bio. Sto ti je iz Heksinkija ostalo u lijepom sjecanju? Imas kakve fotke?

P.S. reci, koliko si dugo razgovarao o pipama s jednom osobom? : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri tra 01, 2015 2:03 pm

P.P.S. 8 gostiju nas prati? Ma kako? Gdje vire? Odakle?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy čet tra 02, 2015 8:56 am

Nemam pojma, vi'š koju si pizdariju napravila, pa gledali reakcije Grin

Sad po scenariju i ti se naduriš na ovo kaj sam napisala i odjaviš se, Kultaši su durljivi po prirodi  zubo

Moramo pod hitno nekog Festa na vorum dovesti, tu i tamo koju plahtu opaliti, svađamo se ližemo se psihodramu koju, u nastavcima.
A mogli bi se i kolektivno u Popa zaljubiti, pa kroz diskusije jedna drugu prcati ufino Cool 

Vajter je sunčat, mrzim ovo piškiti ću kakiti ću oblačenje, moram van, a ne da mi se.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy čet tra 02, 2015 8:58 am

Opet sedam gostiju, nema do intriga, za posjećenost foruma zubo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet tra 02, 2015 9:05 am

Ligeja je napisao/la:
...

Super, svugdje si ti bio. Sto ti je iz Heksinkija ostalo u lijepom sjecanju? Imas kakve fotke?

P.S. reci, koliko si dugo razgovarao o pipama s jednom osobom? : ))
Helsinki mi je ostal u uspomeni ko najljepši grad u kojem sam bi. Kad danas gledam neke fotke (svojih nemam), rekel bi - niš posebno. No, izgleda da fotografi ne doživljavaju nereprezantivne dijelove grada, a koji su fantastično uklopljeni u prirodu (da se razmemo, ne radi se o kućercima do jednog kata, nego o zgradama).

Ne sećam se kolko sam s nekim razgovaral o pipama, osim da je jedan poznanik bil predstavnik neke austrijske firme za zasune cjevovoda, pa sam jedamut spomenul da prodaje pipe, na kaj je njegov kum odvalil od smeha.

Zakaj sad ovde nema naslova theme?  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet tra 02, 2015 9:11 am

Buffy je napisao/la:...
A mogli bi se i kolektivno u Popa zaljubiti, pa kroz diskusije jedna drugu prcati ufino Cool 

...
Možete, al ja ne doživljavam tihu patnju - samo konkretne kave ...  Cool


Vajter nije loš, al najavljuju opet jugo.  Sad
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy čet tra 02, 2015 9:22 am

Konkretne kave na forumu služe samo za pojačanje intrige  Cool

Prvo na forumu moraš svoriti kostur fabule, onda podebljaš s kavama, onda svi se poprek posvade oko tebe na temama o kuhanju npr., ti nas fino usmjeravaš u tome kako kojoj napišeš koji, iskazuješ javno naklonost ovoj ili onoj  Grin

Niš ne znaš teet
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy čet tra 02, 2015 9:23 am

besposlenpop je napisao/la:Zakaj sad ovde nema naslova theme?  teet
Di nema? teet
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet tra 02, 2015 9:28 am

Buffy je napisao/la:Konkretne kave na forumu služe samo za pojačanje intrige  Cool

...
Tooo!!! Wajter raport - Page 11 B010
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet tra 02, 2015 9:29 am

Buffy je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Zakaj sad ovde nema naslova theme?  teet
Di nema? teet
Tam di se piše.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy čet tra 02, 2015 9:34 am

Meni sve ima Plain 

Si videl kak je ubilo ženu u Makarskoj?
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet tra 02, 2015 9:37 am

Buffy je napisao/la:Meni sve ima Plain 

Si videl kak je ubilo ženu u Makarskoj?
Ma nema dok pišeš.

Nisam videl, al sam pročital. Babe bi trebale malo više pazit kad puše bura ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy čet tra 02, 2015 9:48 am

Strašno, bura ju je samljela doslovno.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet tra 02, 2015 10:19 am

Buffy je napisao/la:Nemam pojma, vi'š koju si pizdariju napravila, pa gledali reakcije Grin

Sad po scenariju i ti se naduriš na ovo kaj sam napisala i odjaviš se, Kultaši su durljivi po prirodi  zubo

Moramo pod hitno nekog Festa na vorum dovesti, tu i tamo koju plahtu opaliti, svađamo se ližemo se psihodramu koju, u nastavcima.
A mogli bi se i kolektivno u Popa zaljubiti, pa kroz diskusije jedna drugu prcati ufino Cool 

Vajter je sunčat, mrzim ovo piškiti ću kakiti ću oblačenje, moram van, a ne da mi se.

: ))) Ma ja sam jedno strasno nespretno bice. I to je kod mene konstanta. U nastojanju da ljude iznenadim, zabavim, isjrgnem malo iz kolotecine, uvijek na kraju ispadne drek. : )))

Na ovo ostalo, odgovorim kasnije. :-D


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer čet tra 02, 2015 4:34 pm

darla_ je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Happy

Pa kad pogledas, nalazenje za klopom i je vrijeme i mjesto okupljanja u danu ili povremeno sa prijateljima u danasnjim uzurbanim zivotima, onak neka okosnica i centralni dio. To sam onako bas osjetila kad sam onomad bila na postu 21 dan, lako sto ne jedes, nego se nemas ni sa kime druziti, ono oni za stolom krkaju: "Darla sto ces ti? Casu vode, hvala.", jebote ljudi nece sa tobom ni pricati, ono jebala te casa vode Laugh

Stile je car, a starci sa vremenom postanu fakat kao djeca. Isti tjedan kad si ti bila, bili su i starci samo par dana prije, e ko dvoje djece, te promenada oko ulazenja i izlazenja iz auta, te im je vruce, te im je hladno, smanji klimu, pojacaj klimu, gavuni su nedovoljno frigani, pa cijela filozofija, jesu li dovoljno friski da bi bili tako frigani, odakle su dagnje, jesam sigurna da su friske, nakon obroka moraju setati, onda ih propuse bura pa sutra dan smrcu, umorili su me jebate Cry

Da, to je ta današnja socijalna problematika, ljudi se sve manje i manje druže, ona kvalitetna prijateljstva se raspršuju, a pojam ljubavi kao bitna vrijednost u zbližavanju je sve više prešla na puko sviđanje, ništa dublje od toga. Ima perioda kada i sama upadnem u takvu crnu rupu, ali činjenica da mi to nije prirodno stanje, tjera me izvući se iz takvog okruženja. Kada okolina zakaže, ja pobjegnem na put, napunim baterije i sve bude za pet. Happy

: )), da spominjala si roditelje. Zato im trebaš unučića uvaliti da malo pozitivnije živnu. Happy Stile se ufurao da mu je netko iz barke pokrao dokumente i prijavio je provalu u Lučku kapetaniju. Naravno, tamo nema nikakvog reda i registra i vele mu da će morat ponovo polagati ispit jer ga ne mogu pronaći u arhivi. Mos' mislit u njegovim godinama opet ići polagati vožnju, ne može ni glavu okrenuti a da nekog ne ožulja. I frku napravio cijelu, zvao sto ljudi, Ministarstvo, pravnike... da bi jutros našao dokumente u depu. Stara ga je skoro zadavila, srećom sam bila doma. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer čet tra 02, 2015 4:51 pm

Ligeja je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Nemam pojma, vi'š koju si pizdariju napravila, pa gledali reakcije Grin

: ))) Ma ja sam jedno strasno nespretno bice. I to je kod mene konstanta. U nastojanju da ljude iznenadim, zabavim, isjrgnem malo iz kolotecine, uvijek na kraju ispadne drek. : )))

Na ovo ostalo, odgovorim kasnije. :-D


Nisi ti nimalo nespretna, već su ljudi općenito shebani u realnom suočavanju s problemima pa im je virtuala poligon iživljavanje. Hebote, kakve ti pak živote vode. Kad se sjetim afere s avatarima, koje je psihološko iživljavanje iz pizdarija nastalo.... Ne možeš normalno reć', sori, ne svidaju mi se ovakve zahebancije, već se valja iživljavat' i za predhodne živote. Nemam nimalo suosjećanja više naspram takvih, poglavito stoga što se radi o debelo odraslim ljudima. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ čet tra 02, 2015 6:50 pm

whisperer je napisao/la:

: )), da spominjala si roditelje. Zato im trebaš unučića uvaliti da malo pozitivnije živnu. Happy Stile se ufurao da mu je netko iz barke pokrao dokumente i prijavio je provalu u Lučku kapetaniju. Naravno, tamo nema nikakvog reda i registra i vele mu da će morat ponovo polagati ispit jer ga ne mogu pronaći u arhivi. Mos' mislit u njegovim godinama opet ići polagati vožnju, ne može ni glavu okrenuti a da nekog ne ožulja. I frku napravio cijelu, zvao sto ljudi, Ministarstvo, pravnike... da bi jutros našao dokumente u depu. Stara ga je skoro zadavila, srećom sam bila doma. Happy

Imaju oni unucicu, neka mene Grin. A to sa trazenjem stvari po uci je lasika, pa kad krenu optuzivati jedan drugog tko je sto zametnuo, ali simpaticni su u tome, do odredjene granice Grin. Kako je na odmoru? Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ čet tra 02, 2015 6:54 pm

Nemojte biti tako ostri prema Bakut, svi mi popizdimo sa vremena na vrijeme, samo neki to sutke odrade, a neki verbaliziraju svoje pizdjenje otvoreno, nitko nije imun na to.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet tra 02, 2015 7:20 pm

Ma malo mi sad vec pocinju ici na zivce bedastoce i pokusaji praznjenja preko osoba koje nisu krive za necije privatne probleme. Meni tece med i mlijeko, jedem duge i jasem jednoroge pa, hej, slobodna sam da si svatko dopusti izvodjenje preseransa za nabacivanje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet tra 02, 2015 7:53 pm

whisperer je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Happy
... I frku napravio cijelu, zvao sto ljudi, Ministarstvo, pravnike... da bi jutros našao dokumente u depu. Stara ga je skoro zadavila, srećom sam bila doma. Happy
Sad nek napiše svima pisma da je našel matrikulu u džepu. Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 11 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 40. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.