Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+8
whisperer
besposlenpop
bazilija
iluzija
Sco
muskokrk
mala Cat
urbanstyle
12 posters

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by muskokrk pon lip 30, 2014 6:00 pm

darla_ je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:


Bolje izabrano, da. Happy

Ma smijesan mi je Plovak, kako koristi svaku priliku za samoreklamu, koliko rijeci zbog jednog fuj, sto u biti i je fuj, jebote slike  Grin ... al eto Plovak the cuningulitis car, o jebemti  Laugh .. sorry, ali bilo je jace od mene  Grin .
sto ce mi reklama pobugu i jos ovdika..( kultnima.raznim )  Cool 

dovoljno vidjeh,okusih,utazih i ..... angel 

 :zaigran
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by muskokrk pon lip 30, 2014 6:03 pm

wajter..za kiki  zubo 

kisa,pa ne kisa,pa ko zna dal ce kisa.. Angry
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 6:54 pm

muskokrk je napisao/la:pogubnije je kad mi za oko zapne.. angel

Vidjesmo to svi .. : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by muskokrk pon lip 30, 2014 7:33 pm

MOZDA    Cool
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon lip 30, 2014 7:37 pm

Preživjeli smo još jedan biblijski potop ... jebote, padala je kiša, grmilo je i sijevalo ... čak je i vetar puhal - i sve to istovremeno!  Shocked
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 8:08 pm

Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:


Bolje izabrano, da. Happy

Ma smijesan mi je Plovak, kako koristi svaku priliku za samoreklamu, koliko rijeci zbog jednog fuj, sto u biti i je fuj, jebote slike  Grin ... al eto Plovak the cuningulitis car, o jebemti  Laugh .. sorry, ali bilo je jace od mene  Grin .
pogotova kaj neki tvrde da neke pipice vonjaju na ...

Drooomsiii, daj se kazni, ala, kazni se! Sta ona pise.. Sad
 Angry  bom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 8:11 pm

muskokrk je napisao/la:MOZDA    Cool
Plovak, pogledaj kaj konkurencija piše
prvo da sa godinama muljaš
a drugo , dokazuješ tu tvrdnju jer si spao na oralac.
Nemojte ubiti glasnika  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 8:12 pm

besposlenpop je napisao/la:Preživjeli smo još jedan biblijski potop ... jebote, padala je kiša, grmilo je i sijevalo ... čak je i vetar puhal - i sve to istovremeno!  Shocked
nešto sam čula u polusnu, mogla sam i plutati, bilo mi je dobro  Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon lip 30, 2014 9:10 pm

Vrijeme bilo kisovito, ali sad izgleda da ce nabolje opet, i bolje mu je posto sam jucer otvorila sezonu kupanja, nema sad vise tu zajbancije  Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 11:07 pm

besposlenpop je napisao/la:Preživjeli smo još jedan biblijski potop ... jebote, padala je kiša, grmilo je i sijevalo ... čak je i vetar puhal - i sve to istovremeno!  Shocked

ma zamisli. prije nikad nije padala kisa, grmilo i sjevalo i puhao vjetar sve u isto vrijeme. mora da je neka meteoroloska atmosferska anomalija pogodila hrvatsku. nije mi jedino jasno kako moze grmit a da ne sjeva i obratno. ako grmi a ne sijeva mora da je zemljotres. ako sijeva a ne grmi to su onda vanzemaljci sa onim tanjurima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 11:10 pm

darla_ je napisao/la:Vrijeme bilo kisovito, ali sad izgleda da ce nabolje opet, i bolje mu je posto sam jucer otvorila sezonu kupanja, nema sad vise tu zajbancije  Grin .

hmmm...dobro je sigurna si, muskokrk je jos na krku pratim ga preko forumskog gps-a...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon lip 30, 2014 11:44 pm

escaped je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Preživjeli smo još jedan biblijski potop ... jebote, padala je kiša, grmilo je i sijevalo ... čak je i vetar puhal - i sve to istovremeno!  Shocked

ma zamisli. prije nikad nije padala kisa, grmilo i sjevalo i puhao vjetar sve u isto vrijeme. mora da je neka meteoroloska atmosferska anomalija pogodila hrvatsku. ...
Prije nije Vakula bil oficijelni HaeRTeov sinoptičar.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by muskokrk pon lip 30, 2014 11:51 pm

dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:MOZDA    Cool
Plovak, pogledaj kaj konkurencija piše
prvo da sa godinama muljaš
a drugo , dokazuješ tu tvrdnju jer si spao na oralac.
Nemojte ubiti glasnika  Laugh
ne znam na koju konkurenciju mislis a i sto pisu... Grin 
ja sigurno nis ne muljam ...no ponavljam ...treba citaz sto pise a ne procitat svaku trecu rec... Cool 

a to vezano za oralac...Wajter raport - Page 10 Mali172.gif.pagespeed.ce.Pirrw6sofGda se ne bi tumacilo kao samoreklamiranje..Wajter raport - Page 10 Rotf.gif.pagespeed.ce.IXxIITwg0y  ali znam vrlo dobro neke uzance i redosljed angel Wajter raport - Page 10 Laie_28.gif.pagespeed.ce.Q__oh310xy




no kada dodjem sledeci put u metropolu lako popijemo kavu..u zivo nema muljanja [url=javascript:void(0)]Wajter raport - Page 10 Think[/url]...mozda


Zadnja promjena: muskokrk; uto srp 01, 2014 12:03 am; ukupno mijenjano 1 put.
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 11:52 pm

besposlenpop je napisao/la:
escaped je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Preživjeli smo još jedan biblijski potop ... jebote, padala je kiša, grmilo je i sijevalo ... čak je i vetar puhal - i sve to istovremeno!  Shocked

ma zamisli. prije nikad nije padala kisa, grmilo i sjevalo i puhao vjetar sve u isto vrijeme. mora da je neka meteoroloska atmosferska anomalija pogodila hrvatsku. ...
Prije nije Vakula bil oficijelni HaeRTeov sinoptičar.  teet

pa mislim, kako ih nije sram. od obicne kise su napravili spektakl biblijskih proporcija ko da je biblijski tsunami. kad bi ih Noa cuo reko bi koji su ovo moroni bog te jebo neznaju razlikovat obicnu kisu od opceg potopa. sta bi bilo da je opci potop? HRT bi izvjestavao 3000 godina i cekao nekog goluba da sa maslinovom grancicom sleti na Vakulu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon lip 30, 2014 11:58 pm

escaped je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
escaped je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Preživjeli smo još jedan biblijski potop ... jebote, padala je kiša, grmilo je i sijevalo ... čak je i vetar puhal - i sve to istovremeno!  Shocked

ma zamisli. prije nikad nije padala kisa, grmilo i sjevalo i puhao vjetar sve u isto vrijeme. mora da je neka meteoroloska atmosferska anomalija pogodila hrvatsku. ...
Prije nije Vakula bil oficijelni HaeRTeov sinoptičar.  teet

pa mislim, kako ih nije sram. od obicne kise su napravili spektakl biblijskih proporcija ko da je biblijski tsunami. kad bi ih Noa cuo reko bi koji su ovo moroni bog te jebo neznaju razlikovat obicnu kisu od opceg potopa. sta bi bilo da je opci potop? HRT bi izvjestavao 3000 godina i cekao nekog goluba da sa maslinovom grancicom sleti na Vakulu.
S druge strane, kad najave neki prosječni pljusak, moglo bi mi razbit prozore il stamburat auto ... 
Sećam se da je i lani najavljivan kijamet, pa je Bandić dozvolil garažiranje svima u gradskim garažama ... a na kraju pala proljetna kiša i vjetar slomil ponešto lišća.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto srp 01, 2014 12:14 am

besposlenpop je napisao/la:
escaped je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
escaped je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Preživjeli smo još jedan biblijski potop ... jebote, padala je kiša, grmilo je i sijevalo ... čak je i vetar puhal - i sve to istovremeno!  Shocked

ma zamisli. prije nikad nije padala kisa, grmilo i sjevalo i puhao vjetar sve u isto vrijeme. mora da je neka meteoroloska atmosferska anomalija pogodila hrvatsku. ...
Prije nije Vakula bil oficijelni HaeRTeov sinoptičar.  teet

pa mislim, kako ih nije sram. od obicne kise su napravili spektakl biblijskih proporcija ko da je biblijski tsunami. kad bi ih Noa cuo reko bi koji su ovo moroni bog te jebo neznaju razlikovat obicnu kisu od opceg potopa. sta bi bilo da je opci potop? HRT bi izvjestavao 3000 godina i cekao nekog goluba da sa maslinovom grancicom sleti na Vakulu.
S druge strane, kad najave neki prosječni pljusak, moglo bi mi razbit prozore il stamburat auto ... 
Sećam se da je i lani najavljivan kijamet, pa je Bandić dozvolil garažiranje svima u gradskim garažama ... a na kraju pala proljetna kiša i vjetar slomil ponešto lišća.

ovo je bila ciklona HRVOJE  Grin Grin 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop uto srp 01, 2014 12:21 am

escaped je napisao/la:


ovo je bila ciklona HRVOJE  Grin Grin 
Tak su nekad imenovali odijela u Varteksu. Laugh
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto srp 01, 2014 12:55 am

muskokrk je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:MOZDA    Cool
Plovak, pogledaj kaj konkurencija piše
prvo da sa godinama muljaš
a drugo , dokazuješ tu tvrdnju jer si spao na oralac.
Nemojte ubiti glasnika  Laugh
ne znam na koju konkurenciju mislis a i sto pisu... Grin 
ja sigurno nis ne muljam ...no ponavljam ...treba citaz sto pise a ne procitat svaku trecu rec... Cool 

a to vezano za oralac...Wajter raport - Page 10 Mali172.gif.pagespeed.ce.Pirrw6sofGda se ne bi tumacilo kao samoreklamiranje..Wajter raport - Page 10 Rotf.gif.pagespeed.ce.IXxIITwg0y  ali znam vrlo dobro neke uzance i redosljed angel Wajter raport - Page 10 Laie_28.gif.pagespeed.ce.Q__oh310xy




no kada dodjem sledeci put u metropolu lako popijemo kavu..u zivo nema muljanja [url=javascript(0)]Wajter raport - Page 10 Think[/url]...mozda
 Laugh ja ti vjerujem Plovče, nisam ja nevjerni Tomaš ko Pizda i Kišna  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by muskokrk uto srp 01, 2014 1:35 pm

wajter nedefiniran ..ljeto a nije jos tu  flower 

o vjerovanju ..svi su u pravu ali svatko na svoj nacin... Grin
muskokrk
muskokrk

Posts : 79
Join date : 03.06.2014
Location : na plavoj vodi

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by iluzija uto srp 01, 2014 6:03 pm

besposlenpop je napisao/la:Preživjeli smo još jedan biblijski potop ... jebote, padala je kiša, grmilo je i sijevalo ... čak je i vetar puhal - i sve to istovremeno!  Shocked
ovdje suncano, a onda poslije podne , ili predvecer,  imamo kratki ljetni pljusak ama bas svaki dan.  ludo vrijeme. sve ti je to moj popo   pomahnitalo.  Grin   Grin
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by iluzija uto srp 01, 2014 6:07 pm

dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
muskokrk je napisao/la:MOZDA    Cool
Plovak, pogledaj kaj konkurencija piše
prvo da sa godinama muljaš
a drugo , dokazuješ tu tvrdnju jer si spao na oralac.
Nemojte ubiti glasnika  Laugh
ne znam na koju konkurenciju mislis a i sto pisu... Grin 
ja sigurno nis ne muljam ...no ponavljam ...treba citaz sto pise a ne procitat svaku trecu rec... Cool 

a to vezano za oralac...Wajter raport - Page 10 Mali172.gif.pagespeed.ce.Pirrw6sofGda se ne bi tumacilo kao samoreklamiranje..Wajter raport - Page 10 Rotf.gif.pagespeed.ce.IXxIITwg0y  ali znam vrlo dobro neke uzance i redosljed angel Wajter raport - Page 10 Laie_28.gif.pagespeed.ce.Q__oh310xy




no kada dodjem sledeci put u metropolu lako popijemo kavu..u zivo nema muljanja [url=javascript(0)]Wajter raport - Page 10 Think[/url]...mozda
 Laugh ja ti vjerujem Plovče, nisam ja nevjerni Tomaš ko Pizda i Kišna  zubo
vrag je usao u njih. pod hitno im  treba raditi  egzorcizam, pa da  vidimo onda  hoce li  biti Tome.   angel
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop uto srp 01, 2014 10:27 pm

muskokrk je napisao/la:wajter nedefiniran ..ljeto a nije jos tu  flower 

Današnji dan je etalon idealnog ljeta.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sri srp 02, 2014 8:04 am

escaped je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Vrijeme bilo kisovito, ali sad izgleda da ce nabolje opet, i bolje mu je posto sam jucer otvorila sezonu kupanja, nema sad vise tu zajbancije  Grin .

hmmm...dobro je sigurna si, muskokrk je jos na krku pratim ga preko forumskog gps-a...

Mislis da ne najebem pri slijedecem ulovu sirena?  Laugh

Moram se raspitati kad je lovostaj, pa da se mogu na miru kupati  Cool .

Inace jucer sam prvi puta u zivotu vadila zub, u svojih 30 i nesto godinica imam dvije plombe samo, tako da mi je to bio poprilican sok, kad mi je jucer rekao da zub mora van. Imam genetski problema sa zubnim mesom, ali zubi zdravi ko dren, do sada  Sad . Valjda sam ga tako zaprepasteno gledala pa mi je isao objasnjavati da nece to biti tako strasno glede bolova, iako se radi o umnjaku, reko nije to nego mi je sok da uopce moram vaditi zub  Cry . Za sada bolovi nisu tako strasni, iako mi je receno da kod vadjenja umnjaka, tek nakon par dana pocinju pravi bolovi, tako da priznajem malo mi je prpa  Grin . No dobro obecao mi je razne droze, ako ne budem mogla izdrzati bolove, pa me to malo tjesi.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri srp 02, 2014 10:17 am

meni su vadili sva 4 umnjaka - preventivno - frend I susjed mi je privatni zubar pa me on obavijestio da mi to samo mseta u ustima I da se ne mogu dobro održavati zbog pozicije u gubici I da će se samo kvariti I da se tornjaju van...


kako on reko, tako I učinismo..


zvao je kirurga da mi izvali ovaj donji umnjak jer je bio nešto s kosti srasto I tak neke komplikacije... ovaj me polomio tako da sam imala plav obraz još danima, ali nije bilo nekih većih bolova... nit upala... nit komplikacija općnito...


go for it!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sri srp 02, 2014 7:36 pm

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Vrijeme bilo kisovito, ali sad izgleda da ce nabolje opet, i bolje mu je posto sam jucer otvorila sezonu kupanja, nema sad vise tu zajbancije  Grin .

hmmm...dobro je sigurna si, muskokrk je jos na krku pratim ga preko forumskog gps-a...

...
Inace jucer sam prvi puta u zivotu vadila zub, u svojih 30 i nesto godinica imam dvije plombe samo, tako da mi je to bio poprilican sok, kad mi je jucer rekao da zub mora van. Imam genetski problema sa zubnim mesom, ali zubi zdravi ko dren, do sada  Sad . Valjda sam ga tako zaprepasteno gledala pa mi je isao objasnjavati da nece to biti tako strasno glede bolova, iako se radi o umnjaku, reko nije to nego mi je sok da uopce moram vaditi zub  Cry . Za sada bolovi nisu tako strasni, iako mi je receno da kod vadjenja umnjaka, tek nakon par dana pocinju pravi bolovi, tako da priznajem malo mi je prpa  Grin . No dobro obecao mi je razne droze, ako ne budem mogla izdrzati bolove, pa me to malo tjesi.
Hm, kad sam operiral umnjake, ne pamtim neke jače bolove (znalo je povremeno pulsirajuće 'pikat', valjda na šavovima), al pamtim da sam otekel na veličinu pol lubenice (i tak 2x). To nije bolilo, al sam izgledal nesimetrično do bola!  Laugh 
No glavni problem je nastal negde 3. večeri, kad je nastalo krvarenje - jedva sam disal, čvalje su mi bile pune ljepljive usirene krvi, a onda je tak trebalo nać dežurnog zubara.  Cry
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 10 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 40. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.