Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+8
whisperer
besposlenpop
bazilija
iluzija
Sco
muskokrk
mala Cat
urbanstyle
12 posters

Stranica 25 / 40. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ ned lis 26, 2014 8:05 pm

besposlenpop je napisao/la:
Pancho je napisao/la:Dobro je sto sad ova sva pametna tehnika, sama prebaci vrijeme ...
Je kurac - od 10 čuki samo su dve automacke!  Angry

Cuj 10 satova, jos malo pa ko Sanader Silly

Nema satova po mojoj kuci, samo na mobu i na kompu, kuca mi je bezvremenskoj zoni Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost ned lis 26, 2014 8:47 pm

Stisla zima, stisla me i neka hunjavica , baš kak ide uz ovo vjetrovito vrijeme
Izvukla zimsku sinovljevu jaknu ceveno - crnu jedno tri broja veća,( nikad ju ni htel nositi, ne znam zakaj ju je opče kupil, valjda ga mati nagovorila zubo ) Ta mi je za šetnju s pesom.
Bome sutra i kapa ide na glavu, vjetar mi ubija sinuse.
Danas smo bili na Mirogoju, naravno išli preko Šalate i cesta za Mirogoj već zatvorena , curik , može se samo preko  preko Zvezde.
Bila je gužva za popizdit, mjesta za parking samo po zelenoj površini, srečom, pauk nije haračil da je, imal bi pune ruke posla.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop ned lis 26, 2014 10:54 pm

Pancho je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Pancho je napisao/la:Dobro je sto sad ova sva pametna tehnika, sama prebaci vrijeme ...
Je kurac - od 10 čuki samo su dve automacke!  Angry

Cuj 10 satova, jos malo pa ko Sanader Silly

Nema satova po mojoj kuci, samo na mobu i na kompu, kuca mi je bezvremenskoj zoni Grin
Dve zidne, dve stolne, jedna vekerica, jedna ručna, na mikrovalki, telefonu, mobitelu i u autu. Wajter raport - Page 25 D025
Komp i TV uopće ne računam (osim kaj teletext koristim za štelanje).
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pon lis 27, 2014 8:32 am

Danas sunny
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon lis 27, 2014 11:32 am

Buffy je napisao/la:Danas sunny
divotica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon lis 27, 2014 11:44 am

Propuštene toplice.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pon lis 27, 2014 11:46 am

besposlenpop je napisao/la:Propuštene toplice.
zakaj?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon lis 27, 2014 11:56 am

Polijepo vrijeme danas, iako puse burica, bila prosetati uz more, vidim domorodci vec u zimskim jaknama, ja jos uvije samo u malo debljem prsluku, uvijek se pitam sto bi oni obukli za pravo kontinentalnu klimu, skafander? Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon lis 27, 2014 12:00 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Propuštene toplice.
zakaj?
Zbog servisa vešmašine.  Grin
Idemo sjutra.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon lis 27, 2014 12:03 pm

Pancho je napisao/la:Polijepo vrijeme danas, iako puse burica, bila prosetati uz more, vidim domorodci vec u zimskim jaknama, ja jos uvije samo u malo debljem prsluku, uvijek se pitam sto bi oni obukli za pravo kontinentalnu klimu, skafander? Grin
Dalmoše pamtim iz Studentske poliklinike.
Od prvog palog lista do Prvog maja ih je čekaonica bila puna ... sve kilavo i bolesno ... a zapravo, nisu se ni oblekli dobro - došli s mora s onim kaj tam nosiju po zimi, pa navek jamraju kak je u Zagrebu grda zima. Finger
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pon lis 27, 2014 12:43 pm

besposlenpop je napisao/la:

Dalmoše pamtim iz Studentske poliklinike.
Od prvog palog lista do Prvog maja ih je čekaonica bila puna ... sve kilavo i bolesno ... a zapravo, nisu se ni oblekli dobro - došli s mora s onim kaj tam nosiju po zimi, pa navek jamraju kak je u Zagrebu grda zima. Finger

Pa jebiga prema ovdje i je grda zima  Laugh ... osim ako ne use bura, onda je i na 5 vise zima, nego na -15 u Zg, nema te pernate jakne, koja ju moze sprjeciti da ti propuse kosti. No posto je to jako kratko i kad bude, njima je stvarno kotinentalna zima prehladna. Inace ja sam se isto razbilila ko konj, prve zime kad sam tu dosla, jer mi smo naucili da je u cijeloj kuci toplo u Zg, a ovdje kako bi moja kolegica na poslu rekla, u kancelariji je podnosljivo, na hodniku se smrznes, dok dodjes do wc, se razbolis  zubo ... fakat je tako, ja na poslu imam one buce kao slape sto nisu za hodati po mokrom i futrani lajbek, inace mi noge premrznu od hladnoce sa plocica i prehladim se hodajuci izmedju kancelarija, kad idem sa posla obucem normalne cizme, i baloner malo deblji, jer mi buce i futrani lajbek tu ne trebaju, osim za boravak u kancelariji  Laugh.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy pet lis 31, 2014 8:57 am

Ni vrit, ni mimo, sedam. Danas u plojhanje, opet se veselim, valjda bum se živa vratila Grin

Najavili do 18 drugi tjedan.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer pet lis 31, 2014 12:16 pm

Ukoliko je netko i dalje mišljenja da je zaprašivanje samo jedna od napumpanih urota, nakon teksta pogledajte video i poslušajte s kojom lakoćom i opušćenosti oni govore da nam to rade. Zapravo su potvrdili sve ono što se godinama pisalo, ali bez imalo srama nastavljaju s istom praksom kao da je normalno... A to što se ista poricala je valjda poruka- glupi ste. Čudimo se što ima toliko postotaka raka i bolesti, pa evo priznanja u videu... pijemo i jedemo otrovnu hranu, priroda odumire, a vrijeme je kontrolirano.

----

VIDEO: TEORIJA UROTE KOJA TO VIŠE NIJE: Ujedinjeni narodi obznanili: 'Zaprašujemo vas i kontroliramo vaše vrijeme!'


Priznanje je tu, pred vama!


Prije dva dana, sjednica Ujedinjenih naroda bila je posvećena kontroli vremena, chemtrailsima, zaprašivanju i svemu onome što vlade ovog svijeta, a pogotovo hrvatska vlada, nikako godinama ne priznaju i još javno govore kako su chemtrailsi teorija urote za koju nema dokaza. Zaista je onda nevjerojatno kako UN tako hladno na svojoj sjednici raspravlja o kemikalijama koje avionskim putem, špricaju po svima nama. Tako kažu: "To su eksperimenti privatnih kompanija i svjetskih vlada!?" Cilj je navodno kontrola i izmjena vremena u svrhu zaštite poljoprivrede i usjeva zbog globalnog zatopljenja, koje je, već svima poznato, velika laž na kojoj se okreću milijarde na porezu za CO2. Govore tako javno kako avioni zaista mijenjaju naše klimatske promjene kemijskim supstancama koje su ispuštene u zrak avionima. Dakle, priznanje je tu pred vama. Nije jasno tko je dopustio PRIVATNIM KOMPANIJAMA da vrše svoje eksperimente, nad nama i čovječanstvom, ali ni svjetskim vladama. 

Godinama su uvjeravali ljude kako ne vide dobro, kako tragovi na nebu, križanja i razne mreže po nebu ne postoje, kako su to regularni avioni i kondezacijski plinovi iz istih. Godinama su govorili kako zaprašivanja nema, kako je to teorija urote i što je najbolje od svega, uspjeli su obmanuti. Teoriju o chemtrailsima su diskreditirali pa tako danas postoje ljudi koji će, unatoč svim dokazima i priznanjima i dalje govoriti "Vi niste normalni, tko bi nas zaprašivao, to su teorije urote, to nije istina, zašto bi to činili, vi ste ludi jer to mislite itd itd".

Danas, oni samo odjednom progovaraju o zaprašivanju kao o najnormalnijem eksperimentu, a ljudi poput ovčica ignoriraju stvarnost. Hey, pa oni vam govore da vrše eksperiment nad čovječanstvom, oni vam govore da kontroliraju vrijeme?, oni vam govore da ispuštaju kemikalije u atmosferu koje padaju po nama, ljudima, hrani koju jedemo, čestice koje plivaju zrakom kojeg udišemo koje stanuju u vodi koju pijemo i nitko ne reagira. Zašto? 

Koliko priznanja je potrebno da se pobunimo da se dignemo i kažemo; mi nismo zamorci, mi smo ljudi, tko vam je dao to pravo? Tko vam je dao pravo da na svoju ruku uništavate naše živote, naše usjeve, naša tijela, naše mozgove, tko? Tko vam je dao pravo da nam godinama lažete, obmanjujete, tajite, da nas pravite ludima? Oni kažu to je zbog globalnog zatopljenja, ali činjenica je da se zaprašuje već dugi niz godina, a klimatske katastrofe su sve gore i gore. Poljoprivrednici vam najbolje mogu reći kako su njihovi usjevi uspijevaju u nevjerojatnim količinama zbog njihovog zaprašivanja, oni vam najbolje mogu reći kako klimatske promjene, umjetno stvorene, sada i javno priznate, pogoduju njihovu radu, već godinama. Oni vam najbolje mogu reći kako je ovo ljudskom rukom izazvano vrijeme donijelo toliko plodova da ne znamo kuda bi sa tolikom hranom na svijetu. Ovo je sarkazam jer situacija u poljoprivredi u cijelom svijetu, otkad su primijećeni chematrailsi na nebu je u potpunosti drugačija. Ona je drastično srozana. Klimatske promjene koje oni izazivaju pred našim očima uništavaju sve, sektor poljoprivrede se raspada, suše su zahvatile jedan dio planeta, ekstremne hladnoće drugi, vrijeme je sustavno nestabilno, šokantno, prevrtljivo, promjenjivo. Nestašica hrane je sve veća, no koga briga, jeli? 

Zanimljivo je da se chemtrails pojavljuju u zemljama članicama NATO-a ili u zemljama potpisnicama Partnerstva za mir NATO-a. U Hrvatskoj su prvi put dokumentirani 27. svibnja 2000.g. – dan nakon pristupanja Partnerstvu za mir.
Po rezultatima analiza kišnice i uzoraka tla (koji su identični u cijelom svijetu) chemtrailsi se, između ostalog, u najvišem postotku sastoje od: aluminijevog oksida, soli barija dibrometan, kancerogen dodatak za gorivo i insekticida, vlaknaste tvari smeđe boje, slične paučini. Aluminijev oksid i barijeve soli dva su najzastupljenija sastojka u chemtrailsima i oni odlično absorbiraju radioaktivne tvari. 

Pitate se zašto je u zemljama koje vrše njihove eksperimente, i lažu o tome, toliko je bolesti, raka, tumora, masovne depresije, hiperaktivnosti, psihičkih i tjelesnih poremećaja i to kao eksplozija bolesti u posljednjih nekoliko godina? Čudnovata vlakna na tijelima ljudi zvana Morgelon koja su prepisana kao psihička bolest, kao ljudi si umišljaju? Nevjerojatno, spavate li još uvijek? Pitate se što napraviti? Vjerojatno opet nitko neće učiniti ništa jer s toliko otrova godinama skupljanog u našim tijelima teško se pokrenuti, izaći na ulice, vikati, rušiti vlade, krojiti svijet po našoj ljudskoj volji, raditi revolucije, brinuti o čovjećanstvu, teško je za ne? 

E pa upravo to je glavni cilj ovih kemijskih supstanci koje vjerovali vi tome ili ne mijenjaju našu svijest, i zabranjuju nam misliti, ali i djelovati. Oni su dobili masu ljudi bez kritičkog razmišljanja, podložnih manipulaciji, podložnih bolestima. Oni kroje svoju vrstu čovjeka, i to čine jer im dopuštamo. Sada o tome javno progovaraju i još se smjiju jer iako su sve obznanili ljudi/ovce i dalje idu svojim putem, u torove smrti iako na vratima tora jasno piše SMRT.

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ pet lis 31, 2014 1:08 pm

Smeca  Sad
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy sub stu 01, 2014 8:44 am

Evil or Very Mad
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sub stu 01, 2014 12:48 pm

Polijepo i posuncato, ovo vrijeme nikako da se odluci u koje godisnje doba ce se pretovriti, danas opet mogu kratki rukavi.

Buffice ima li kakav zanimljiv izvjestaj sa plojhanja od jucer, vidimo da si se ziva vratila, ali jel bilo kakvih zanimljivih situacija? Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub stu 01, 2014 12:55 pm

Hej, vjestice, samo da te opalim metlom i vusss. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by darla_ sub stu 01, 2014 1:08 pm

Ligeja je napisao/la:Hej, vjestice, samo da te opalim metlom i vusss. Happy

Hej, uzvracam jednako Silly i uzivaj u danu.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub stu 01, 2014 5:54 pm

Pancho je napisao/la:Polijepo i posuncato, ovo vrijeme nikako da se odluci u koje godisnje doba ce se pretovriti, danas opet mogu kratki rukavi.

Buffice ima li kakav zanimljiv izvjestaj sa plojhanja od jucer, vidimo da si se ziva vratila, ali jel bilo kakvih zanimljivih situacija? Grin
u kratkikm rukavima dio dana provela vani
baš divan dan
drugi tjedan još toplije
ne sjećam se kad su bile ovako lijepe Sisvete

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy sub stu 01, 2014 7:10 pm

Pancho je napisao/la:Polijepo i posuncato, ovo vrijeme nikako da se odluci u koje godisnje doba ce se pretovriti, danas opet mogu kratki rukavi.

Buffice ima li kakav zanimljiv izvjestaj sa plojhanja od jucer, vidimo da si se ziva vratila, ali jel bilo kakvih zanimljivih situacija? Grin

Kak se zeme  Grin

Prvi dio dana sa mamom, ručak doma, ćera, majstor, čekanje drugog majstora koji nije došao i ne zna se kad će, pa lagano prema Varaždinskim po lovku.

Koja blesača Cry

Gužva do Ikee, onda skrenem za Varaždin, jurim, sad ću ja to. Odjednom, gomila automobila, milimo po cesti par metara svakih pola minute. Taman se nalokala vode koju sam si ponijela, kako mi milimo, tako situacija postaje nezgodna. Procijenim kako ću ovim tempom stići do ponoći i odlučim izići na prvom izlazu. Naravno da tu i tamo projuri neki pametnjaković pomoćnom trakom, mi ostali smo bedaci.Upalim navigaciju, kaže osam i pol km do izlaza, nema šanse da bum zdurala Plain

I tako milimo, meškoljim se i trpim, kad odjednom tabla za pumpu, za kilometar. Brojala sam svaki metar Grin

Probam izaći, međutim su već od pomoćne trake napravili treću traku po kojoj voze, i tu isto napravili zastoj. Nikak dočekati... Konačno pumpa, još sam i kavicu popila, polako se vratila u kolonu, izašla kod Svetog Ivana Zelina, tandrkala se po lokalnoj cesti do doma.

Bilo je pametnih koji su krenuli prema Varaždinu starom cestom, kak sam se vraćala opet vidim kolona, traktor na čelu i ne da se zubo
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sub stu 01, 2014 8:32 pm

Hm ... tebi je stvarno život naporan.  Rolling Eyes
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop sub stu 01, 2014 8:37 pm

Sretan svima Dan mrtvih. 
Wajter raport - Page 25 Chixyy1410265301428 Wajter raport - Page 25 B_720_0_0_0___images_stories_users_Jessy_Vladi_Rapaport__Skull_Chair_Skull-Chair7-640x640 Wajter raport - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcS0U_0LIqpd3uEOVijEmiKn1x3uwfmYHUb-cpOPQuT3kd0PhjzT Wajter raport - Page 25 Creative-lamps-chandeliers-83-630x476Wajter raport - Page 25 O-skullhub-usb-tem-a-forma-de-adivinha-uma-caveira-do-cranio-humano-alem-de-disponibilizar-quatro-postas-usb-20-na-regiao-da-moleira-do-cranio-ha-um-espaco-porta-treco-da-para-colocar-clipes-1336775514695_956x500
Wajter raport - Page 25 226553253_5850b89610_o Wajter raport - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcSuGrsfT9Wbq5C0iyTNQyS5kC1TSSiYkORmF2kQ1fldfDZB_78o8w Wajter raport - Page 25 Dia_de_los_muertos_guitar_grande Wajter raport - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcRxPdARaqE_GXPSsy4rPGfoI1NGzCoo-frxNpzbwMDMViz7JAiSEA Wajter raport - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcSTX4B-tpm8PIQivm9TxEx6CLnHHALOx9_50JGqsFwzJ_qmG5W5 Wajter raport - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcSeS7DWNkqydudD1IuhN8w569Z8XVtM4nvrBXgpyN5tqDomhvZbqQ Wajter raport - Page 25 Calaca1 Wajter raport - Page 25 Day-of-the-Dead-Printables-Craft-1-400x340 Wajter raport - Page 25 Day-of-the-dead-art-6Wajter raport - Page 25 Dayofdead
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Buffy sub stu 01, 2014 9:17 pm

besposlenpop je napisao/la:Hm ... tebi je stvarno život naporan.  Rolling Eyes

Meni je život ponajprije vrlo zanimljiv Happy 
Nakon toga počesto dekoncentriran jer sam svuda u isto vrijeme, multitask mi je srednje ime, ali i u "posljedicama" nalazim skoro uvijek neka nova učenja.

Kao kad se Đurđa navigacija pokvarila u Italiji, jedno od najboljih putovanja do sada   Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 6:47 am

Buffy je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Hm ... tebi je stvarno život naporan.  Rolling Eyes

Meni je život ponajprije vrlo zanimljiv Happy 
Nakon toga počesto dekoncentriran jer sam svuda u isto vrijeme, multitask mi je srednje ime, ali i u "posljedicama" nalazim skoro uvijek neka nova učenja.

Kao kad se Đurđa navigacija pokvarila u Italiji, jedno od najboljih putovanja do sada   Happy
aj nam ispričaj sve o Đurđi i putovanju u Italiju  Love


wajter

maglica se poljem povijala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 6:51 am

Buffy je napisao/la:
Pancho je napisao/la:Polijepo i posuncato, ovo vrijeme nikako da se odluci u koje godisnje doba ce se pretovriti, danas opet mogu kratki rukavi.

Buffice ima li kakav zanimljiv izvjestaj sa plojhanja od jucer, vidimo da si se ziva vratila, ali jel bilo kakvih zanimljivih situacija? Grin

Kak se zeme  Grin

Prvi dio dana sa mamom, ručak doma, ćera, majstor, čekanje drugog majstora koji nije došao i ne zna se kad će, pa lagano prema Varaždinskim po lovku.

Koja blesača Cry

Gužva do Ikee, onda skrenem za Varaždin, jurim, sad ću ja to. Odjednom, gomila automobila, milimo po cesti par metara svakih pola minute. Taman se nalokala vode koju sam si ponijela, kako mi milimo, tako situacija postaje nezgodna. Procijenim kako ću ovim tempom stići do ponoći i odlučim izići na prvom izlazu. Naravno da tu i tamo projuri neki pametnjaković pomoćnom trakom, mi ostali smo bedaci.Upalim navigaciju, kaže osam i pol km do izlaza, nema šanse da bum zdurala Plain

I tako milimo, meškoljim se i trpim, kad odjednom tabla za pumpu, za kilometar. Brojala sam svaki metar Grin

Probam izaći, međutim su već od pomoćne trake napravili treću traku po kojoj voze, i tu isto napravili zastoj. Nikak dočekati... Konačno pumpa, još sam i kavicu popila, polako se vratila u kolonu, izašla kod Svetog Ivana Zelina, tandrkala se po lokalnoj cesti do doma.

Bilo je pametnih koji su krenuli prema Varaždinu starom cestom, kak sam se vraćala opet vidim kolona, traktor na čelu i ne da se zubo
da to su te godine kad imaš mali problem, koji je ništa u usporedbi sa velikim problemom koji će se dogoditi za koju godinu  Sad

Pričam prekjučer sa susjedom, ide navečer u kazalište.
I nije više, ko nekad u mlađim danima , vječno pitanje što obući.
već što jesti i piti, odnosno ne jesti i ne piti da nebi imao malih i velikih problema  zubo

O tim problemima bi mogla romane napisat  Embarassed

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 25 / 40. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.