Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sri oľu 23, 2016 9:17 am

*madonna* je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Inace, danas sam poprilicno tjeskobna. Ne javlja mi se prijateljica koja je jucer trebala stici iz Bruxellesa.


nadam se da ce sve biti u redu .... Love

Prijateljica je dobro. :-) Javila se. Krenula je par sati prije eksplozija. Hvala. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ sri oľu 23, 2016 10:20 am

*madonna* je napisao/la:darla, meni je jogurt i nesto znacilo jogurt i burek ili zidarski sengwich do nedavno. od sada se jogurt mixa sa keljotom, persinom, djumbirom, jabukom ......

Da, ja obicno uz neke musle jogurt, kako ga mijesas sa keljom, polpete napravis od njega ili?
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ sri oľu 23, 2016 10:20 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:


Prijateljica je dobro. :-) Javila se. Krenula je par sati prije eksplozija. Hvala. :-)

Ajde super, glavno da je sve dobro proslo Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri oľu 23, 2016 10:45 am

darla_ je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:darla, meni je jogurt i nesto znacilo jogurt i burek ili zidarski sengwich do nedavno. od sada se jogurt mixa sa keljotom, persinom, djumbirom, jabukom ......

Da, ja obicno uz neke musle jogurt, kako ga mijesas sa keljom, polpete napravis od njega ili?
??


ma ne, u blenderu zmixam sta nadjem i popijem. a mozes dodati i sjemenke Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri oľu 23, 2016 11:00 am

darla_ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:


Prijateljica je dobro. :-) Javila se. Krenula je par sati prije eksplozija. Hvala. :-)

Ajde super, glavno da je sve dobro proslo Happy
vremena su sve gora. kaos i poremecenost. 
doslovno mi je mucno bilo gledati snimku sa aerodroma. pomoci ne mozes. stravicno mi je bilo ono paralizirano lice zene koja u narucju stiti dijete.

do jucer su ti isti ljudi napade u svijetu dozivljavali kao ja. od jucer nekih nema vise a za prezivjele i stanovnike ne mogu ni zamisliti kako im je.
a sutra ....


moj bratic trebao je hvatati let u ronchi za marseilles noc prije. kada sam ujutro cula uzasnu vijest pomislila sam, boze, samo da je sletio na odrediste ziv i zdrav. popodne mi mama kaze kako nije putovao jer su im javili da su letovi odgodjeni (?!??!). zovem ga oko 6 i kaze mi da imaju let sutra ( danas ujutro rano ).  putuju kako im sloze rutu. pozdravimo se i dogovorimo klopu kod mene kada se vrati .... i jutros cujem za touluse.....

evo ja radim, jedem marendu i zajebavam se tu po forumu i cekam da malo kasnije dobijem tetu na telefon .....


Sad .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri oľu 23, 2016 11:02 am

p.s. ne znam gdje tocno putuje: nigerija, las palmas ili nesto trece ... uglavnom stalno cvikamo ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri oľu 23, 2016 11:54 am

Gablam.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri oľu 23, 2016 12:17 pm

pao sistem. kompici u blokadi ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri oľu 23, 2016 6:20 pm

vjerovali ili ne, kuvam rastiku za sutra.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri oľu 23, 2016 6:24 pm

sad cu staviti i jedan mini rizoto za curicu a ja cu kasnije, kada Ona zaspi, pripremiti si pahuljice sa narezanom narancom, kokosom, joghurtom FRESCA,  zlicom meda i ceylon cimetom pol male zlicice Happy .... i nadam se neki film ili dr. house na tv .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost sri oľu 23, 2016 7:30 pm

Prijatno, Lasto! Saznala nesto o braticu? Sve okej?

Bolje da nista ne pisem. Od prije par sati ne znam gdje mi je glava, a gdje dupe. Uputih se "ovdje" ostaviti jedan od onih zabavnih kvizova, a prijavih se na X-u i jos se mislim kako je Whisp promijenila skin. Grin

http://www.playbuzz.com/keepitworthy10/which-tv-mom-are-you

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* čet oľu 24, 2016 5:51 am

tomice, zvala sam tetu, novosti jos nije bilo. ali sve je u redu, dq nesto nije dobro vec bi javili. i ona je bila na rubu zivaca, samo se suzdrzavala da ne zaplace....

zenu mu nisam zvala, stvarno bi ispalo dizanje panike.....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* čet oľu 24, 2016 10:46 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:Prijatno, Lasto! Saznala nesto o braticu? Sve okej?

Bolje da nista ne pisem. Od prije par sati ne znam gdje mi je glava, a gdje dupe. Uputih se "ovdje" ostaviti jedan od onih zabavnih kvizova, a prijavih se na X-u i jos se mislim kako je Whisp promijenila skin. Grin

http://www.playbuzz.com/keepitworthy10/which-tv-mom-are-you
sto se tice kviza, rijesila ga jos sinoc :  mortitia!!!!

ova stara verzija obitelji adams mi je najbolja. nekada sam ju redovno pratila na RAI3 , crno bijelo :*
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ čet oľu 24, 2016 11:56 am

*madonna* je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:darla, meni je jogurt i nesto znacilo jogurt i burek ili zidarski sengwich do nedavno. od sada se jogurt mixa sa keljotom, persinom, djumbirom, jabukom ......

Da, ja obicno uz neke musle jogurt, kako ga mijesas sa keljom, polpete napravis od njega ili?
??


ma ne, u blenderu zmixam sta nadjem i popijem. a mozes dodati i sjemenke Happy

A ja ti polpete jedem sa jogurtom zato pitam  Grin, jos dok sam meso jela uvijek bi jela jogurt uz to, nekako mi pasalo. Pa sad kad radim povrtne polpete isto je jogurt prilog.

Ma i mislila sam da blendas ali me jogurt zbunio, ja to blendano onako samo, bas moram probati, da i ja stavim sjemenke, sad su chia sjemenke popularne, kao za detoksiskaciju, ali ukusne su pa neka ih.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pet oľu 25, 2016 11:51 am

jucer sam napravila krem juhu od kelja. ako ju je Curica zgustom pojela onda je bas okej. od kelja eeeeeeej!!!! Happy




... a sada knjizeci slusam opet izvrsnu SKALANADU na radio rijeci Happy .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pet oľu 25, 2016 6:25 pm

Gledam fotke s Viktorijinih slapova, poslala mi frendica koja je tamo s djecom, božanstveno...

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 FfbyNh9
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet oľu 25, 2016 8:33 pm

Slušam TV Dnevnik ... teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet oľu 25, 2016 10:23 pm

uzivala u odlicnoj hrani
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sub oľu 26, 2016 11:51 am

saritica je napisao/la:uzivala u odlicnoj hrani


mmmmm ... ko je kuhao?  Happy


idem do SPAR-a kupiti još par sitnica što sam zaboravila: senf za france, farbu za jaja i pomalo pripremam stvari što mogu danas a ne sutra. mudro. 


želim vam svima , forumašima i vašim obiteljima, lijepe i ugodne blagdane. sretan uskrs!!!!
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub oľu 26, 2016 2:51 pm

probudih se...

lasto ja sam pravila papicu - pecena riba, salmon, krompir salata 

sretan uskrs svima
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned oľu 27, 2016 3:01 am

jako volim losos. neko vrijeme sam jela samo pizzu sa lososom.
a tek tagliatelle ili mezzepenne sa lososom i kremom pa persinom....


bravo za kuharicu saru!


upravo sada legla u krevet.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned oľu 27, 2016 4:38 pm

Glava mi je k'o kocka. Noćas sam nekontroliranom putanjom završila u kafiću, ni manje ni više, do 4 sata ujutro! Negdje na Rujevici, kod nekog stadiona!? A ekipa u kafiću, srce ti Isusovo, gažerski bend  Laugh, lokalci i nas šest u borbi sa pikadom kojeg nisam igrala 20 godina. Netko je bezobrazno zazivao i nizao ture, ženski dio ekipe otresito komentirao kako su slabe medice... čim smo dizali ruke na "ružica si bila", situacija sigurno nije bila normalna. : ) : ) 
Danas oblozi, familija i šetnja uz more. Sretan Uskrs svima! Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned oľu 27, 2016 4:41 pm


!!

You are Morticia Addams:

Like Morticia from "The Addams Family", your tastes are eccentric to say the least. You are able to let your children explore life freely, but you are always there for them at the end of the day.
You're unique and not like the rest!


upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 14jazrm
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned oľu 27, 2016 4:42 pm

whisperer je napisao/la:Glava mi je k'o kocka. Noćas sam nekontroliranom putanjom završila u kafiću, ni manje ni više, do 4 sata ujutro! ...
Ja pomislil da si srela Antyšu! Laugh
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned oľu 27, 2016 4:51 pm

nakon uskrsnjeg dorucka odoh u setnju
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.