Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 15 / 40. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned oľu 27, 2016 4:54 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Glava mi je k'o kocka. Noćas sam nekontroliranom putanjom završila u kafiću, ni manje ni više, do 4 sata ujutro! ...
Ja pomislil da si srela Antyšu! Laugh

Ta mogućnost uopće nije isključena! Happy Happy

Odoh do mora.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned oľu 27, 2016 7:58 pm

whisperer je napisao/la:Glava mi je k'o kocka. Noćas sam nekontroliranom putanjom završila u kafiću, ni manje ni više, do 4 sata ujutro! Negdje na Rujevici, kod nekog stadiona!? A ekipa u kafiću, srce ti Isusovo, gažerski bend  Laugh, lokalci i nas šest u borbi sa pikadom kojeg nisam igrala 20 godina. Netko je bezobrazno zazivao i nizao ture, ženski dio ekipe otresito komentirao kako su slabe medice... čim smo dizali ruke na "ružica si bila", situacija sigurno nije bila normalna. : ) : ) 
Danas oblozi, familija i šetnja uz more. Sretan Uskrs svima! Happy
ja ne znam kako bi da cugam i puste ruzicu a da ne dignem ruke Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned oľu 27, 2016 8:06 pm

*madonna* je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Glava mi je k'o kocka. Noćas sam nekontroliranom putanjom završila u kafiću, ni manje ni više, do 4 sata ujutro! Negdje na Rujevici, kod nekog stadiona!? A ekipa u kafiću, srce ti Isusovo, gažerski bend  Laugh, lokalci i nas šest u borbi sa pikadom kojeg nisam igrala 20 godina. Netko je bezobrazno zazivao i nizao ture, ženski dio ekipe otresito komentirao kako su slabe medice... čim smo dizali ruke na "ružica si bila", situacija sigurno nije bila normalna. : ) : ) 
Danas oblozi, familija i šetnja uz more. Sretan Uskrs svima! Happy
ja ne znam kako bi da cugam i puste ruzicu a da ne dignem ruke Happy
Pa ak ne obriješ pazuhove ...  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto oľu 29, 2016 4:12 pm

Haha, Rijeka- Europska prijestolnica kulture, haha...
Možda se sada napokon i počnu baviti kulturom. Happy
No s obzirom na silne Šarare, Mišljenoviće, kulturna vijeća koja još nitko nije vidio na događanjima koja nisu na top 10 gledanosti, sumnjam da će biti ikakvih novosti osim bankrota. Hebote koje mazanje očiju, Rijeka je kulturološki odumrla već 30 godina, ostalo je sve na nekom mitu. Ali male sredine se uvijek moraju nekako dokazivati, pa eto, mit se i dalje prenosi. Rijeka je kulturološki grad lažnjaka i tek kada se sva ta bagra iz Grada i silnih vijeća makne, bagra koja sama sebi dodjeluje ogromne svote love, tek onda će biti kulturoloških pomaka. Rijeka itekako ima talente, učene i velike umjetnike, ali su ili na margini ili su prisilom otišli. Čista manipulacija.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto oľu 29, 2016 4:33 pm

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto oľu 29, 2016 4:50 pm

whisperer je napisao/la:Haha, Rijeka- Europska prijestolnica kulture, haha...
Koji ste vi skeptici.  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto oľu 29, 2016 5:14 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Haha, Rijeka- Europska prijestolnica kulture, haha...
Koji ste vi skeptici.  Silly

Tko to mi? Happy
Pa budući da znam kako teku natječaji, kako funkcioniraju vijeća i koliko su kompetentna, a bome poznajem sve te ljude osobno, nisam niti skeptik već mi se sva ta gradska ekipa gadi koliko su uništili kulturu. Da sami sebi dodjeljuju lovu, već je opće poznata stvar. Sve ove spike po novinama je jedno veliko bla bla...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer uto oľu 29, 2016 5:35 pm

A sjećam se koliko je njeno postavljanje za ministricu polagalo optimizam i nadu u promjene. Eto, kod nas se povijest ponavlja, balkanizam je toliko ukorijenjen u srž da ovoj zemlji fakat nema pomoći. Ili možda, za onih 60 godina....

http://net.hr/danas/crna-kronika/uskok-otvorio-istragu-protiv-bivsih-ministara-sluzbenim-karticama-placali-vecere-i-spiskali-200-000-kuna-drzavnog-novca/
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto oľu 29, 2016 9:53 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Haha, Rijeka- Europska prijestolnica kulture, haha...
Koji ste vi skeptici.  Silly

Tko to mi? Happy
Pa Fiumani i Fiumanke. Eno i primamona pizdi na grad culture. zubo


Whisperer je napisao/la:Pa budući da znam kako teku natječaji, kako funkcioniraju vijeća i koliko su kompetentna, a bome poznajem sve te ljude osobno, nisam niti skeptik već mi se sva ta gradska ekipa gadi koliko su uništili kulturu. Da sami sebi dodjeljuju lovu, već je opće poznata stvar. Sve ove spike po novinama je jedno veliko bla bla... 

Mo'š mislit kakvi su onda Pula, Osijek i Dubrovnik, kad je takva Rijeka dobila natječaj. Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* uto oľu 29, 2016 11:38 pm

fiumanka napisala plahtu i izbrisala.  Sad
nisam od onih koja se kucnula u ime pobjede na izborima. tek sam nakrivila usta kada sam cula temelj izbora i pobjede .... i pitala se: wtf ??? 
zivi bili pa vidjeli ..... tada ce mi dijete imati desetak godina i bas me zanima hoce li ovo biti sretan, cist i bogato ispunjen kulturoloski grad  Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri oľu 30, 2016 10:05 am

*madonna* je napisao/la:fiumanka napisala plahtu i izbrisala.  Sad
nisam od onih koja se kucnula u ime pobjede na izborima. tek sam nakrivila usta kada sam cula temelj izbora i pobjede .... i pitala se: wtf ??? 
zivi bili pa vidjeli ..... tada ce mi dijete imati desetak godina i bas me zanima hoce li ovo biti sretan, cist i bogato ispunjen kulturoloski grad  Happy
Navaliće culturnjaci iz pola EU ... Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet oľu 31, 2016 2:07 pm

Evo, ja navaljujem u sriedu. 6-og aprila.
Koja će ovai puta z menom na kavicu?  Cool
Preferiram Corso, jer noćim u "Neboderu", pa mi se ne traže neke susačke ili riečke jebovukine.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pet tra 01, 2016 8:54 pm

super vecer za setnju. secem..
gdje ste "svi"?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet tra 01, 2016 9:06 pm

Hm čudno - uvek me doma ulovite s čačakalicom u zubima!  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned tra 03, 2016 7:00 pm

Meni se nekako ne pise. U slobodno sam vrijeme ili vani ili citam price/romane sa Scribda.

Narucila sam si stvorenjca s Lotosa (nisu dosli u subotu pa ce vjerojatno sutra). Gorski, citrin, rozenkvarc, turmalin kvarc, mjesecev.. Happy

Stojte dobro. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon tra 04, 2016 10:45 am

Razmišljam o tome koliko ovakvih vijesti pročitam svako malo, a ima nastavak, nakon...

"Teško ozlijeđen biciklist
21. ožujak 2016. -
U subotu, 19. ožujka oko 15.05 sati, 27-godišnji biciklist kretao se Ulicom Trnjanske ledine II u smjeru juga. Dolaskom do raskrižja s Ulicom Prudi, koja je prometnim znakom označena cestom s prednošću prolaska, nije propustio sva vozila  na cesti na koju se uključivao te je naletio na osobni automobil land rover freelander zagrebačkih registracijskih oznaka, kojim je upravljala 60-godišnjakinja.
Biciklist je pao na kolnik i teško se ozlijedio, a liječnička pomoć mu je pružena u KBC Zagreb."

Dečec briljantnog uma, mali filozof Dalmoš iz Kaštela.
Sad leži u induciranoj komi, nakon prvog pokušaja buđenja pokazalo se kako je pokušaj u stvari pogreška.
Cijelo tijelo u redu, samo mozak povrijeđen, čeoni režanj.
Bogo dragi, Majčice, budite mu na pomoći.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon tra 04, 2016 2:15 pm

Kavica ... upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 C045
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pet tra 08, 2016 11:26 pm

gledam csi i smirujem zivce ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet tra 14, 2016 6:16 am

kuc kuc ima l mojih ljepotica?
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet tra 14, 2016 9:55 am

Nema. Fazno smo pomaknuti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* čet tra 14, 2016 10:41 am

sad pak sigurno nema nikoga Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop čet tra 14, 2016 2:41 pm

Aha.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet tra 15, 2016 9:05 pm

Ima! Happy 

Evo Sare online. Tko zna je li prionula uređivanju vrta.. Krasno je vani, rascvjetano, mirisno i pjevno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub tra 16, 2016 4:28 am

ma ljepotice moje, dodjite ovdje da se opet malo druzimo. lasto, ima ima ljepotica i to jos i vise kad ti dodjes. ja se dala u obdradjivanje vrta, napokon krenulo proljece...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub tra 16, 2016 8:05 pm

gledam martu stewart
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 15 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 40. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.