Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
bitvica
besposlenpop
Gnječ i tvornica čokolade
darla_
8 posters

Stranica 26 / 40. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Lena sri pro 29, 2021 7:33 pm

Imate lajkove...hehehe....sad vidim....simpa.... flower
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

whisperer and Tomica like this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet pro 30, 2021 4:42 pm

whisperer je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:

Happy I mi tebe, ali to vec znas .  Love

Hvala ti, sretan Bozic svima vama (tri dana kasnije Grin)! Nadam se da vam je bilo lijepo... Happy

  Love

Kod nas je bio lijepi Božić, okupili smo se kod mojih i pošteno podružili. Nažalost, i prvi Božić bez tate koji je u lošem zdravstvenom stanju i u bolnici. Ali, pozitivni smo i idemo dalje, nema posustajanja. Happy

Jedino smo bili zatvoreni u kući puna dva dana koliko je lijevala kiša. Rolling Eyes

Zao mi je sto tek sad pisem, malo sam se odviknula od obilaska naseg foruma pa prodje duze vrijeme prije nego odgovorim.

A sto je tati? Sad Ne moras ovdje pisati. Znam da uopce nije lijepo kad ti nisu prisutni i ne znam dopustaju li vam posjete ili je jos na snazi zabrana? Medjutim, sjecam se da je tvoj tata jaci i od groma i od koprive zajedno! I da ce to biti nova ratna prica koju ce prepricavati unuku za sljedeci Bozic! Happy

A mislila sam na tebe na Badnjak, jesi li stigla do mame i jesi li prosla kroz onu nasu romanticnu maglu koja nas je posjetila na nekoliko dana. Happy

Bor vam je lijep, volim ih gledati u tudjim dnevnim sobama. Happy Meni se jos nije povratila zelja za njegovim kicenjem. Ne znam, neka je radost utrnula, ali imala sam druge bozicne ukrase. Na stolicu, zato, umjesto jelke, dominira ogromna lampa od himalajske soli s toplom narancastom svjetloscu.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet pro 30, 2021 5:28 pm

Lena je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
Lena je napisao/la:Sretan Božić  santa rendeer santa rendeer santa santa rendeer santa rendeer
Ovdje se najviše piše, pa da ne promašim....
Živili svi, odmorite se i idemo dalje....kiss Lena  Love Love Love Love Love Love Love Love Love Love

Evo je! Happy Hvala ti puno, svako dobro tebi i tvojoj familiji! Love Nadam se da si vec daleko bolje i daj se cesce druzi s nama. Happy

E da, ne pamtim nesto datume rodjenja, ali upamtim astro-znak (to mi je mnemotehnika) pa cu te zamoliti da nam ostavis datum kako ne bih zaboravila cestitati. Ubrzo je, zar ne? I tebi i Pizdi? I Gnjecu. Happy

P. S. je li mama dobro? Kako su njih dvoje?

Srićo mala slatka  Love Love Love Love Love Love

Ok sam, dobro je, nije nas gadna uhvatilo na sreću....

Pipiju je danas rođendan, evo sam mu čestitala tamo....meni je za tjedan točno, 05.01., a Esku joj nisam sigurna, ja sam nekako zapamtila 14.01.  pirat
Ali moguće da nije to baš taj datum, nego i  koji dan poslije...tako mi je negdje "zapisano ostalo"....pa mu treba čestitati tek u idućoj godini....
Ako nisam falila   zubo pirat

Mama je standardno, nije loše, ali nije se vratila na svoje staro ja.....slabije hoda i malo nejasno govori, ali hoda....pa je to ok....tata je sad lošije, kukovi....čeka operaciju....godine, evo čitam i Whisp kaže za tatu da je nešto loše i u bolnici....jebemu miša....

Stvarno svima želim da ste zdravi, da sve ide dobro i da ne bude većih zdravstvenih tegoba, i da ovi dani oko Božića, Nove godine budu lijepi i za odmor i druženje sa onima koje volite..... santa santa santa santa


Hvala ti na lijepim zeljama! radost

Jako mi je drago da vas 'Rona nije jako tlacila. Vele da bi omikron mogao znaciti i pocetak kraja ove bestije jer su simptomi blazi, a ondje gdje se pojavi ne postoji uz deltu, vec je u potpunosti zamjenjuje, prozdire! Kao kad se u razlicitim mitologijama bogovima - vladarima prorekne svrgnuce od njihovih potomaka. Tako je Kronos / Saturn (Korona - kruna - vladar - otac), bio svrgnut od sina Jupitera, iako je Kronos pojeo svoju raniju djecu bojeci se da ce ga maknuti s trona kao sto je on to ucinio svojem ocu .

Takva mi je asocijacija prosla umom nakon sto se omikron pojavio. Potomak koji unistava svog stvaratelja.



____

Nije proslo mnogo vremena od onoga sto joj se dogodilo, ali nas je mozak neobicno prilagodljiv, uvjerena sam da ce se njeno stanje poboljsavati. Happy Je li tati dogovorena operacija ili tek ceka na termin? Uzasno sam ljuta na lijecnike koji koriste ovu situaciju s virusom da bi opravdavali brojne propuste. Ja cu se, tako, gadno posvadjati s obiteljskom lijecnicom i njenom nazi sestrom jer sam ih uhvatila u lazi i jer mi je dozlogrdilo na koje sve nacine odbijaju pacijente s vjecnim opravdanjem "puuuno je posla'! Iskoristavaju maksimalno ovu situaciju, ali toliko su mi se zamjerile da ce *rat' na tanko!

____

Hvala na datumima! Idem cestitati vasem adminu, a Esku je 1. 1., vjerovala ili ne!  Grin
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet pro 30, 2021 5:31 pm

Lena je napisao/la:Imate lajkove...hehehe....sad vidim....simpa.... flower

Evo sam te izlajkala, pati sad! Laugh
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

Lena likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet pro 30, 2021 5:34 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
Gnječili_Holmš je napisao/la:

Gnjecili, sto je donio Djed Mraz i drze li se one porijetke kuglice bora? Laugh

Zdravo! Sretan ti zimski solisticij!


Djed Mraz je donio metar od 5 metara. sreo sam ga u željezariji pa mi kaže znam ja šta tebi treba...evo ti metar zubo

balotice drži gravitacija. sve sam proračunao jačinu gravitacije i brzinu vjetra.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet pro 30, 2021 5:39 pm

Lena je napisao/la:Imate lajkove...hehehe....sad vidim....simpa.... flower

a vidi je Lena pomalena Happy jel Antonac još na slikovnom pismu hieroglifima ili je prešao na latinično pismo?
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Lena pet pro 31, 2021 6:34 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
Hvala ti na lijepim zeljama! radost

Jako mi je drago da vas 'Rona nije jako tlacila. Vele da bi omikron mogao znaciti i pocetak kraja ove bestije jer su simptomi blazi, a ondje gdje se pojavi ne postoji uz deltu, vec je u potpunosti zamjenjuje, prozdire! Kao kad se u razlicitim mitologijama bogovima - vladarima prorekne svrgnuce od njihovih potomaka. Tako je Kronos / Saturn (Korona - kruna - vladar - otac), bio svrgnut od sina Jupitera, iako je Kronos pojeo svoju raniju djecu bojeci se da ce ga maknuti s trona kao sto je on to ucinio svojem ocu .

Takva mi je asocijacija prosla umom nakon sto se omikron pojavio. Potomak koji unistava svog stvaratelja.



____

Nije proslo mnogo vremena od onoga sto joj se dogodilo, ali nas je mozak neobicno prilagodljiv, uvjerena sam da ce se njeno stanje poboljsavati. Happy Je li tati dogovorena operacija ili tek ceka na termin? Uzasno sam ljuta na lijecnike koji koriste ovu situaciju s virusom da bi opravdavali brojne propuste. Ja cu se, tako, gadno posvadjati s obiteljskom lijecnicom i njenom nazi sestrom jer sam ih uhvatila u lazi i jer mi je dozlogrdilo na koje sve nacine odbijaju pacijente s vjecnim opravdanjem "puuuno je posla'! Iskoristavaju maksimalno ovu situaciju, ali toliko su mi se zamjerile da ce *rat' na tanko!

____

Hvala na datumima! Idem cestitati vasem adminu, a Esku je 1. 1., vjerovala ili ne!  Grin
 I ja se nadam ovakvom scenariju u vezi Corone....imam osjećaj da ovo ide kraju....i neka tako zaista i bude....

Ovo u vezi doktora, upravo tako....nisu svi, ali mnogi ovu sitauciju koriste da se izvlače i da  neke svoje pacijente vuku za nos....
Tata ne može dobiti termin radi-Corone!!!A Split je poseban slučaj....imaju oni posla ne kažem da ne, ali skoro sve osim Corone je stalo...
Tako da je bio u Biograd i tamo su mu rekli sakupi nalaze i javi nam se u siječnju....moguće da će ga ubaciti....mala bolnica, ljudi se trude....Split-nema šanse....eto...koliko je takvih starijih osoba koje će okopniti radi svega ovoga...masu, masu...


Esko je 1.1.????
Pa fakat poposeban buntovnik taj Esko....dakle još malo i napuniti će 40!!!!! zubo zubo zubo

Ja sam njega smjestila kasnije...ne znam zašto...nema veze....sad imamo datum.... Happy
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Lena pet pro 31, 2021 6:35 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
Lena je napisao/la:Imate lajkove...hehehe....sad vidim....simpa.... flower

Evo sam te izlajkala, pati sad! Laugh
Love Love Love Love Love Love Love
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Lena pet pro 31, 2021 6:38 pm

Gnječili_Holmš je napisao/la:
Lena je napisao/la:Imate lajkove...hehehe....sad vidim....simpa.... flower

a vidi je Lena pomalena  Happy  jel Antonac još na slikovnom pismu hieroglifima ili je prešao na latinično pismo?

Hej haj hej haj Love 

Antonac je još na glagoljici meni se čini, ono uglato, pa mu se sviđa.... zubo zubo zubo

A polien je...slabo i otvara forume.....umorio se od pustog slavljenja rođendana.... Grin Grin Grin


Ljudi dragi...sretna Nova svima....mora biti bolja....i takvu nam je i želim..... santa rendeer santa rendeer  santa rendeer
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer sub sij 01, 2022 9:14 pm

Lena je napisao/la:Imate lajkove...hehehe....sad vidim....simpa.... flower

A da samo znaš kako je bilo lijepo i sa glazbom, jedino nas je s vremenom malo sve zablokiralo. Happy 

Ekipica, ja sam vam Novu čestitala u gornjem topiku od zagrljaja.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer sub sij 01, 2022 9:33 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:


Zao mi je sto tek sad pisem, malo sam se odviknula od obilaska naseg foruma pa prodje duze vrijeme prije nego odgovorim.

A sto je tati? Sad Ne moras ovdje pisati. Znam da uopce nije lijepo kad ti nisu prisutni i ne znam dopustaju li vam posjete ili je jos na snazi zabrana? Medjutim, sjecam se da je tvoj tata jaci i od groma i od koprive zajedno! I da ce to biti nova ratna prica koju ce prepricavati unuku za sljedeci Bozic! Happy

A mislila sam na tebe na Badnjak, jesi li stigla do mame i jesi li prosla kroz onu nasu romanticnu maglu koja nas je posjetila na nekoliko dana. Happy

Bor vam je lijep, volim ih gledati u tudjim dnevnim sobama. Happy Meni se jos nije povratila zelja za njegovim kicenjem. Ne znam, neka je radost utrnula, ali imala sam druge bozicne ukrase. Na stolicu, zato, umjesto jelke, dominira ogromna lampa od himalajske soli s toplom narancastom svjetloscu.

Ma bez preše sa pisanjem, kada se stigne!

Isuse, uhvatila nas magluština po autoputu za Badnjak, ne sjećam se da je tako jaka bila posljednjih desetak i više godina. Najteže je onom prvom u koloni voziti, ostali 'ladno prate i filozofiraju. Onda kakav pametnjaković prestigne kolonu i zapne čim krene voziti prvi. I tako, doklizili smo nekako do doma, ali bilo je za preznojavanje ...

Pisala sam ti na pp o tati, ali mogu i tu jer su me već neki pitali što je. Rekao bi sam stari; "godina proizvodnje". Ništa neočekivano da se sve nakupilo jer ima već koju godinu, iako bi on rado još skromnih par da ga majka i dalje tetoši. Nažalost, radi se o leukemiji, a onda su silne pretrage pronašle i karcinom na štitnjači. Iako je bilo rizično operirati štitnjaču zbog krvi, on je, eto, ipak sve preživio unatoč komplikacijama. Nadalje, sve bi bilo u redu da je normalan, no međutim, on čim je ustao na noge, pobjegao je sa odjela, i to još u pidzami. Ne znam što je mislio, pješke doći doma? Rolling Eyes Naravno da su ga pronašli i vratili, no usput je i pao jer je valjda htio potrčat'.  Laugh Od muke se smijem. Sada ima onu rešetkicu na krevetu da se ne može dignuti. Bijesan je k'o ris, a kako otežano govori zbog operacije, taj njegov glas telefonski djeluje zastrašujuće.  Jedino što sam ga uspjela razumijeti jest da je na odjelu neka zločesta doktorica. Happy I need hug, help me.  Cry : ))
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Lena ned sij 02, 2022 1:07 pm

whisperer je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:


Zao mi je sto tek sad pisem, malo sam se odviknula od obilaska naseg foruma pa prodje duze vrijeme prije nego odgovorim.

A sto je tati? Sad Ne moras ovdje pisati. Znam da uopce nije lijepo kad ti nisu prisutni i ne znam dopustaju li vam posjete ili je jos na snazi zabrana? Medjutim, sjecam se da je tvoj tata jaci i od groma i od koprive zajedno! I da ce to biti nova ratna prica koju ce prepricavati unuku za sljedeci Bozic! Happy

A mislila sam na tebe na Badnjak, jesi li stigla do mame i jesi li prosla kroz onu nasu romanticnu maglu koja nas je posjetila na nekoliko dana. Happy

Bor vam je lijep, volim ih gledati u tudjim dnevnim sobama. Happy Meni se jos nije povratila zelja za njegovim kicenjem. Ne znam, neka je radost utrnula, ali imala sam druge bozicne ukrase. Na stolicu, zato, umjesto jelke, dominira ogromna lampa od himalajske soli s toplom narancastom svjetloscu.

Ma bez preše sa pisanjem, kada se stigne!

Isuse, uhvatila nas magluština po autoputu za Badnjak, ne sjećam se da je tako jaka bila posljednjih desetak i više godina. Najteže je onom prvom u koloni voziti, ostali 'ladno prate i filozofiraju. Onda kakav pametnjaković prestigne kolonu i zapne čim krene voziti prvi. I tako, doklizili smo nekako do doma, ali bilo je za preznojavanje ...

Pisala sam ti na pp o tati, ali mogu i tu jer su me već neki pitali što je. Rekao bi sam stari; "godina proizvodnje". Ništa neočekivano da se sve nakupilo jer ima već koju godinu, iako bi on rado još skromnih par da ga majka i dalje tetoši. Nažalost, radi se o leukemiji, a onda su silne pretrage pronašle i karcinom na štitnjači. Iako je bilo rizično operirati štitnjaču zbog krvi, on je, eto, ipak sve preživio unatoč komplikacijama. Nadalje, sve bi bilo u redu da je normalan, no međutim, on čim je ustao na noge, pobjegao je sa odjela, i to još u pidzami. Ne znam što je mislio, pješke doći doma? Rolling Eyes Naravno da su ga pronašli i vratili, no usput je i pao jer je valjda htio potrčat'.  Laugh Od muke se smijem. Sada ima onu rešetkicu na krevetu da se ne može dignuti. Bijesan je k'o ris, a kako otežano govori zbog operacije, taj njegov glas telefonski djeluje zastrašujuće.  Jedino što sam ga uspjela razumijeti jest da je na odjelu neka zločesta doktorica. Happy I need hug, help me.  Cry : ))


Joj...baš mi žao tate....još je takav žilav, divlji karakter i takvoj sorti bolnica pada duplo teže....pada svima, ali on i bježi, kao teenager....

Grlim, ljubim.....tati šaljem zagrljaj i osmijeh.....drži se Stile  Love Love Love Love Love Love
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica ned sij 02, 2022 11:22 pm

whisperer je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:


Zao mi je sto tek sad pisem, malo sam se odviknula od obilaska naseg foruma pa prodje duze vrijeme prije nego odgovorim.

A sto je tati? Sad Ne moras ovdje pisati. Znam da uopce nije lijepo kad ti nisu prisutni i ne znam dopustaju li vam posjete ili je jos na snazi zabrana? Medjutim, sjecam se da je tvoj tata jaci i od groma i od koprive zajedno! I da ce to biti nova ratna prica koju ce prepricavati unuku za sljedeci Bozic! Happy

A mislila sam na tebe na Badnjak, jesi li stigla do mame i jesi li prosla kroz onu nasu romanticnu maglu koja nas je posjetila na nekoliko dana. Happy

Bor vam je lijep, volim ih gledati u tudjim dnevnim sobama. Happy Meni se jos nije povratila zelja za njegovim kicenjem. Ne znam, neka je radost utrnula, ali imala sam druge bozicne ukrase. Na stolicu, zato, umjesto jelke, dominira ogromna lampa od himalajske soli s toplom narancastom svjetloscu.

Ma bez preše sa pisanjem, kada se stigne!

Isuse, uhvatila nas magluština po autoputu za Badnjak, ne sjećam se da je tako jaka bila posljednjih desetak i više godina. Najteže je onom prvom u koloni voziti, ostali 'ladno prate i filozofiraju. Onda kakav pametnjaković prestigne kolonu i zapne čim krene voziti prvi. I tako, doklizili smo nekako do doma, ali bilo je za preznojavanje ...

Pisala sam ti na pp o tati, ali mogu i tu jer su me već neki pitali što je. Rekao bi sam stari; "godina proizvodnje". Ništa neočekivano da se sve nakupilo jer ima već koju godinu, iako bi on rado još skromnih par da ga majka i dalje tetoši. Nažalost, radi se o leukemiji, a onda su silne pretrage pronašle i karcinom na štitnjači. Iako je bilo rizično operirati štitnjaču zbog krvi, on je, eto, ipak sve preživio unatoč komplikacijama. Nadalje, sve bi bilo u redu da je normalan, no međutim, on čim je ustao na noge, pobjegao je sa odjela, i to još u pidzami. Ne znam što je mislio, pješke doći doma? Rolling Eyes Naravno da su ga pronašli i vratili, no usput je i pao jer je valjda htio potrčat'.  Laugh Od muke se smijem. Sada ima onu rešetkicu na krevetu da se ne može dignuti. Bijesan je k'o ris, a kako otežano govori zbog operacije, taj njegov glas telefonski djeluje zastrašujuće.  Jedino što sam ga uspjela razumijeti jest da je na odjelu neka zločesta doktorica. Happy I need hug, help me.  Cry : ))


Wajter raport - Page 26 Mochi-peachcat-mochi

Ovo sam prvo ugledala pa cu ti odmah na ovo i odgovoriti. Drago mi je da je uspjesno operiran! Koprivica i grom zajedno, rekoh, nisu mu ravni. Happy A spomenut cu ti, usput, da smo on i ja imali slicne reakcije pa nam se oboma mozes smijati, e. Happy Ja sam htjela pobjeci iz operacijske sale kad sam ih sve ugledala onakve pod citavom ratnom spremom, kao da smo na cernobilskom odjeljenju. Jos im rekoh pristojno, u onom tankom, ruznom bolnickom haljetku, bosih nogu i koze plave od hladnoce: Eto, lijepo je da sam vas upoznala, ali trebala bih doma. Mozete li me uputiti prema izlazu?

Laugh  E barba Stile, razumijem vas. Happy


Znas, nisam bas sigurna je li rijec o godinama ili ipak strahu kojim nas sopaju svakodnevno, nemilice. Konstantno osjecati egzistencijalni strah, dok ti najmilije predstavljaju kao "tempirane bombe", a svaki susret s drugim bicima kao izlozenost radijaciji, onda shvatis da "dobri momci koji spasavaju zivote", u drugom nekom trenutku vrlo bi lako mogli biti i zlocinci.

Jako mi je zao da ti se tata mora nositi sada sa svime time. No nema predaje i, kao sto si mi davno rekla i time me odrzavala na povrsini, pesimizam, tjeskoba, ruzne misli nisu opcija. Love

Wajter raport - Page 26 Mochi-peachcat-mochi
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon sij 03, 2022 1:43 am

Izbacilo me. Shocked Baterija.

Htjela sam vam reci da se mi i dalje "davimo" u magli i da me je malo oprala i tjeskoba nakon sto sam uletjela u nju jer u jednom trenutku vidljivost je dobra, onda se dogodi da se svi oblaci odjednom spuste na nase tjeme. Preksinoc sam svjedocila nestvarnom prizoru u kojem je nebo bilo posve vedro, zvijezde blistave, treperave kao nakon bure, a onda, negdje u donjem dijelu, crta ispod koje se prostirala plahta magle koja je sve halapljivije gutala prizore oko nas. I tako se postavi da ne vidis prst pred nosom, ali vidis posve jasno - zvijezde. Happy

____

Whisp, Lena hvala vam na lijepim zeljama. Happy
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon sij 03, 2022 1:59 am

I pozeljela sam vam ostaviti jos koji redak jer ponovno gledam Ad astru na Novoj, film koji bi se mogao opisati kao Anti-Interstellar, iako su oba eseji o nasim ocevima, odnosu s njima i donose slicne zakljucke - da smo sami u svemiru i da su oni koje iscekujemo i mislimo da su nasi spasitelji, vodici - mi sami  Da se jedino i mozemo osloniti jedni na druge.

Naravno da cmizdrim.

Mirnu vam i lijepu noc zelim, moji tihi suputnici ...
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri sij 05, 2022 2:26 pm

Whisp? Kako je?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sri sij 05, 2022 2:26 pm

Zingaro? Nestao s pcelama?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet sij 06, 2022 6:59 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:Zingaro? Nestao s pcelama?
Jeb ga ,nevalja kad pishem plahte ,nevajla kada cutiim,.a niista od toga sa pchelama  u veliikoj sam gabuli pa nemam inspiracije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica ned sij 09, 2022 2:27 pm

zingaro je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Zingaro? Nestao s pcelama?
Jeb ga ,nevalja kad pishem plahte ,nevajla kada cutiim,.a niista od toga sa pchelama  u veliikoj sam gabuli pa nemam inspiracije.

Ma ljepse je kad pises nego kad sutis. Posebno u ovo cudno vrijeme.

Sto se dogodilo, jesi li bolje?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri sij 12, 2022 6:14 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Zingaro? Nestao s pcelama?
Jeb ga ,nevalja kad pishem plahte ,nevajla kada cutiim,.a niista od toga sa pchelama  u veliikoj sam gabuli pa nemam inspiracije.

Ma ljepse je kad pises nego kad sutis. Posebno u ovo cudno vrijeme.

Sto se dogodilo, jesi li bolje?
Ma kada sam pisao mamutovce svi su se zgrazavali pa sam pomislio a koji ti je moj sto bacash bisere pred svinje pa sam se disciplinirao.
A odgovor na drugo pitanje nije za javnost.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by whisperer sub sij 15, 2022 11:09 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:Whisp? Kako je?

Noćas smo izgubili bitku. Otišao stari.... 💔
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub sij 15, 2022 11:34 pm

whisperer je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Whisp? Kako je?

Noćas smo izgubili bitku. Otišao stari.... 💔


Sad


Strasno mi je, strasno zao. Voljela bih ti barem malo olaksati tu tugu.

Stile. Legendica. ♥ Prirodna sila!

Sjecam se da je na Ein Traumu ostavio par upisa kojima me je jako raznjezio. Pisao je o ljubavi prema vasoj Stilici. Happy

Whisp,, bubice... ♥


Jutros sam pogledala forum, nije bilo tvojeg posta. Provjeravala sam ga svakodnevno offline, katkad bih se i logirala. Zamisljala da ste dobro.  



Mozda ces pomisliti da izmisljam ali jutros me je zeludac naglo poceo boljeti, osjecala sam kao da me nozevi probadaju. I samo je odjednom stalo. Ali nakon toga preplavila me je ogromna tuga. Citav dan.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica ned sij 16, 2022 5:54 am

🤍
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Lena ned sij 16, 2022 8:21 am

whisperer je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Whisp? Kako je?

Noćas smo izgubili bitku. Otišao stari.... 💔
...........nisu dovoljne reci samo obične reči......

Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica ned sij 16, 2022 10:42 pm

🤍
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 26 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 26 / 40. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.