Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
bitvica
besposlenpop
Gnječ i tvornica čokolade
darla_
8 posters

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pet oľu 03, 2023 9:27 am

Gnječ je napisao/la:KOLIKO STE GLUPI?

Jutros uocim ogromnog skakavca na balkonu, malo se uplasim (ali samo malo), ostavim ga na miru i upitam se koliki je njihov zivotni vijek.

Krenem ukucavati u trazilicu "koliko dugo zi..." i uocim prijedloge nastavka pitanja. Na prvom mjestu "koliko dugo zive patuljci" Grin , "koliko dugo zive poskoci", "koliko dugo zive psi / macke / vrapci", ali pri dnu se pojavi pitanje "koliko dugo zive budale?". zubo  Zaboravim na skakavce, kliknem na ovo s budalama i izbaci mi poveznicu: "izracunajte svoj zivotni vijek, upotrijebite nas kalkulator". Laugh

Mislim da nas AI sve fino za'ebava.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

besposlenpop likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet oľu 03, 2023 11:20 am

Ja sam sada probao i nije mi AI ponudio prijedlog koliko dugo zive budale. Valjda je to zato jer je AI zapamtio da je sa iste IP adrese korisnik ispunjavao test Koliko ste glupi.

Hvala lijepo AI

Ali sam AI-u postavio pitanje koliko dugo zive kornjace?

AI je odgovorio:

Dužina života: Kornjače mogu živjeti vrlo dugo.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

besposlenpop likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pet oľu 03, 2023 1:29 pm

Gnječ je napisao/la:Ja sam sada probao i nije mi AI ponudio prijedlog koliko dugo zive budale. Valjda je to zato jer je AI zapamtio da je sa iste IP adrese korisnik ispunjavao test Koliko ste glupi.

Hvala lijepo AI

Ali sam AI-u postavio pitanje koliko dugo zive kornjace?

AI je odgovorio:

Dužina života: Kornjače mogu živjeti vrlo dugo.


Laugh

Eto je i odgovore prilagodila korisniku kao prava user - friendly AI. Dobro da ti na ovo s kornjacama jos nije dopisala i "mama šč".

Mislim da nas sve drzi bedacima.


Zadnja promjena: Tomica.Bombadil; pet oľu 03, 2023 1:57 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pet oľu 03, 2023 1:32 pm

Super mi je i kad mi prilagodjava clanke.. Tako su skakavci postali "odskočiti kukci".
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

besposlenpop likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub oľu 04, 2023 12:11 am


aben wrote:
Moja žena se cjepila jednon, i to ju je rinulo u menopauzu u 42.godini...

Fola lipa astra zeneca!

dijagram wrote:

Ali je ostala ziva, nije umrla od korone.
Da nije cijepljena, tko zna.
Treba gledati s vedrije strane.

aben wrote:

Menopauza i je vedrija strona, nemo više drame svaki misec:)
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub oľu 04, 2023 8:28 am

Imati Abena u svojoj blizini svakog bi rinulo do freeze or flight odgovora na opasnost.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub oľu 04, 2023 11:10 am

Slijedi mi ipak visemjesecna pauza od kicovog foruma. Pretoksicno je to. Brlog psihopata, sociopata, malignih narcisoidnih freakova i makjavelista sofista.

Dobar dio tih freakova treba fizicki likvidirati. Nema drugog lijeka do metak u celo.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub oľu 04, 2023 4:04 pm

O cemu sad ti? Pa ionako nisi ondje...

A bas si i mogao poput druga Shekija ostati pojasnjavati svim onim incelima kako si ti ipak "pojam" u forumskim raspravama i kako ti se nitko ne moze pribliziti u umjesnosti argumentiranja. :P


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub oľu 04, 2023 4:07 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:O cemu sad ti? Pa ionako nisi ondje...

A bas si i mogao poput druga Shekija ostati pojasnjavati svim onim incelima kako si ti ipak "pojam" u forumskim raspravama i kako ti se nitko ne moze pribliziti u umjesnosti argumentiranja. :P




Zato se on i nadovezuje nizom postova na sebe samoga. Tko ce, ako nece pametan pametnome.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub oľu 04, 2023 4:07 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:O cemu sad ti? Pa ionako nisi ondje...

A bas si i mogao poput druga Shekija ostati pojasnjavati svim onim incelima kako si ti ipak "pojam" u forumskim raspravama i kako ti se nitko ne moze pribliziti u umjesnosti argumentiranja. :P




Zato se on i nadovezuje nizom postova na sebe samoga. Tko ce, ako nece pametan pametnome.

Pa ja!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub oľu 04, 2023 4:28 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:O cemu sad ti? Pa ionako nisi ondje...

A bas si i mogao poput druga Shekija ostati pojasnjavati svim onim incelima kako si ti ipak "pojam" u forumskim raspravama i kako ti se nitko ne moze pribliziti u umjesnosti argumentiranja. :P




Zato se on i nadovezuje nizom postova na sebe samoga. Tko ce, ako nece pametan pametnome.

Sejker je kao Talicni Tom brzi od svoje sjene u ovom slucaju pametniji tako da ubije u pojam vlastitu sjenu prije nego sjena uopce skuzi sta se desilo. Mozda Chuck Norris uspije ubiti u pojam Sejkera?
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub oľu 04, 2023 5:50 pm

Gnječ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:O cemu sad ti? Pa ionako nisi ondje...

A bas si i mogao poput druga Shekija ostati pojasnjavati svim onim incelima kako si ti ipak "pojam" u forumskim raspravama i kako ti se nitko ne moze pribliziti u umjesnosti argumentiranja. :P




Zato se on i nadovezuje nizom postova na sebe samoga. Tko ce, ako nece pametan pametnome.

Sejker je kao Talicni Tom brzi od svoje sjene u ovom slucaju pametniji tako da ubije u pojam vlastitu sjenu prije nego sjena uopce skuzi sta se desilo. Mozda Chuck Norris uspije ubiti u pojam Sejkera?

Ni poslovicno najumjesniji Chaki nije svladao Shekijevo umijece nadjacavanja neistinitih iskaza onim besmislenim. Happy /Astrologija vs 'nadstvarnosni bog'/

Sjecas li se kako se uzjogunio i fantazirao kad sam na njegovo pljuvanje po astroljupcima uzvratila komentarom: "Ljudi kod kojih vjera u boga/bogove i/li pripadnost odredjenoj religiji osmisljava egzistenciju doista ne bi trebali nikome spocitavati ni tumacenje snova, ni astrologiju, ni teorije zavjere i ostale 'otklone'"?

Pravo je bio popametan. : )))


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub oľu 04, 2023 5:51 pm

Gnječ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:O cemu sad ti? Pa ionako nisi ondje...

A bas si i mogao poput druga Shekija ostati pojasnjavati svim onim incelima kako si ti ipak "pojam" u forumskim raspravama i kako ti se nitko ne moze pribliziti u umjesnosti argumentiranja. :P




Zato se on i nadovezuje nizom postova na sebe samoga. Tko ce, ako nece pametan pametnome.

Sejker je kao Talicni Tom brzi od svoje sjene u ovom slucaju pametniji tako da ubije u pojam vlastitu sjenu prije nego sjena uopce skuzi sta se desilo. Mozda Chuck Norris uspije ubiti u pojam Sejkera?

Ni poslovicno najumjesniji Chaki nije svladao Shekijevo umijece nadjacavanja neistinitih iskaza onim besmislenim. Happy /Astrologija vs 'nadstvarnosni bog'/

Sjecas li se kako se uzjogunio i fantazirao kad sam na njegovo pljuvanje po astroljupcima uzvratila komentarom: "Ljudi kod kojih vjera u boga/bogove i/li pripadnost odredjenoj religiji osmisljava egzistenciju doista ne bi trebali nikome spocitavati ni tumacenje snova, ni astrologiju, ni teorije zavjere i ostale 'otklone'"?

Pravo je bio popametan u nastavku argumentiranja. : )))


P. S. zivotni vijek patuljaka je oko 250 godina
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub oľu 04, 2023 10:52 pm

Wajter raport - Page 40 0b0400ccea2da252c94ff81dd0b11679762b2b79

Wajter raport - Page 40 77f701a41176711aad98e5e18cec77f4b450e4d9
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon oľu 06, 2023 10:59 am

Kad netko zeli kruha preko pogace... mozda kicu pomogne aben pa mu ploti domenu?

Mi imamo free package pa nema straha od brisanja foruma. Oni koji su kupili advanced ili premium moroju plocat or else... no mercy no quarter.

https://help.forumotion.com/t155627-forumotion-packages
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop pon oľu 06, 2023 3:39 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Super mi je i kad mi prilagodjava clanke.. Tako su skakavci postali "odskočiti kukci".
Totije posljedica Whisperine cenzure na Jagoda vorumu (znaš već ono: pišuljica, kako sam susreo gospodina pimpeka, Ukrasne figurice & milovanje radovanje).  zubo

-------
Since too many posts were made, this topic has been divided automatically. You can find the rest of this topic here :
https://net-forum.forumcroatian.com/t221-wajter-raport
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.