Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
bitvica
besposlenpop
Gnječ i tvornica čokolade
darla_
8 posters

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto lip 29, 2021 2:25 pm

Za danasnji wajter imam dvije rijeci:

mikrovave pecnica

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto lip 29, 2021 9:51 pm



HIDDEN MATHEMATICS - Randall Carlson - Ancient Knowledge of Space, Time & Cosmic Cycles

Randall Carlson is a master builder and architectural designer, teacher, geometrician, geomythologist, geological explorer and renegade scholar. This presentation takes a deep dive into the realm of sacred geometry, ancient stone monuments and the hidden mathematics that is embedded in things we use everyday.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri lip 30, 2021 3:24 pm



Debunking the Electric Universe

I know that I've become known for my flat earth destructions, but now that I've driven that one so far into the ground that it's coming out the other side of the spherical earth, it's time to tackle some other topics. There exists an obscure fad called the electric universe, which tends to attract exemplars of the Dunning-Kruger effect who think they understand physics better than Einstein. Literally. Although not quite as ridiculous as the flat earth, it's still pretty ridiculous, so let's go through the finer points of precisely why that is the case, shall we?

-----

zanimljiv fenomen se dešava u službenoj nauci. službena nauka je postala kao doktrina crkve a razni postulati i zakoni fizike termodinamike su zamjena za evanđelja.

svaki novi pristup koliko god bio logičan i dokaziv proglašava se herezom u današnjem novogovoru je sinonim za herezu je zavjera, teorija zavjere, conspiracy,  "conspiracy" theories seljačkim rječnikom sabotaža. službena nauka se stalno mora braniti od raznih sabotera, diverzanata koji pokušavaju demolirati službenu nauku religiju.

pa eto ovdje lik naučnik pokušava razotkriti teoriju zavjere protiv evanđela po gravitaciji.

službena nauka religija u svom evanđelju po gravitaciji kaže da je gravitacija "ono". gravitacija je "ono" što. itd.

nigdje ne kaže što je to "ono".

-----------------------------

dakle u prvom videu iznad lik je pomoću brojeva doslovno demolirao službenu nauku pa sad znamo da je homo sapiens ovdje duže nego službena nauka tvrdi. došli smo do 160.000 godina u nazad. prije 160.000 godina ljudi su znali matematiku.

p.s.

inače mi je vruće za uvuc' se u bizarne price prozete humorom i njezno pozdravljam za laku noc mamica Isusu.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri lip 30, 2021 5:15 pm



Math Has a Fatal Flaw

Not everything that is true can be proven.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet srp 01, 2021 3:31 pm

Matzo, kao sto si mogla uociti, novi ti korisnicki racun nije prosao i tako ce biti sa svim sljedecim pokusajima. Do isteka bana za "le mac mac" profil imas jos 3 dana.

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pet srp 02, 2021 2:09 am

Tezak je taj engleski.. Kaze li se "supruga" ili "djevojka"?

Now playing: Roy Orbison - Only The Lonely

Cry

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet srp 02, 2021 2:13 pm

uspio sam rastjerati sve turke sa ViP-a. sad je tišina kao na Denkverbotu.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pet srp 02, 2021 8:03 pm

Geralt_dWitcher je napisao/la:uspio sam rastjerati sve turke sa ViP-a. sad je tišina kao na Denkverbotu.

Sto si im napravio? Grin

Rafalni Porco dio uz kruzne?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pet srp 02, 2021 8:07 pm

Vidi, Gnjec, zanimljive tjelovjezbe.. I love you
Citavo vrijeme lezi, a oblikuje misice.

Ne moras ih radit', samo gledaj.



Usput isprobavam vrijedi li nam ona ikonica i za pinove s pinteresta.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet srp 02, 2021 9:17 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
Geralt_dWitcher je napisao/la:uspio sam rastjerati sve turke sa ViP-a. sad je tišina kao na Denkverbotu.

Sto si im napravio? Grin

Rafalni Porco dio uz kruzne?

otprilike to uz rafalne protuargumente sa dokazima zemaljskim i nebeskim.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet srp 02, 2021 9:20 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Vidi, Gnjec, zanimljive tjelovjezbe.. I love you
Citavo vrijeme lezi, a oblikuje misice.

Ne moras ih radit', samo gledaj.



Usput isprobavam vrijedi li nam ona ikonica i za pinove s pinteresta.

ijao...božemiprosti ali poder'o bi' ju k'o Glas koncila zubo Angel
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub srp 03, 2021 10:57 am

za alpsku štetočinu:




No one caught or died from 'covid' yet the Australian government launching "operation Covid Shield"

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub srp 03, 2021 2:58 pm

Wajter raport - Page 21 Quote-between-the-fear-that-something-would-happen-and-the-hope-that-still-it-wouldn-t-there-ivo-andric-0-83-41
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub srp 03, 2021 4:44 pm

jbt! nemogu više ovu vrućinu smislit počet ću halucinirat. padaj kišo i nepravdo!

Wajter raport - Page 21 Myerspel4e_07un11

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica ned srp 04, 2021 11:24 am

Uspjela sam! 

Dakle, zadnjih dana kod nas se nisam mogla prijaviti putem Chromea. Mobilna je verzija funkcionirala, no cim bih prebacila na desktop verziju koja mi ima daleko vise opcija i dugmica, ostala bih zamrznuta i nisam mogla nista.

Onda sam se prijavila preko mobilne verzije i negdje na forumu (dakle, ne u samom pregledniku) pronasla opciju "prebaciti na klasicni prikaz?".. Kliknuh na to, odmah mi se forum prebacio na desktop verziju, ali sada se mogu uredno logirati i pisati.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon srp 05, 2021 9:34 pm

Zapravo, usisavaci su bas zastrasujuce stvarcice. Happy

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto srp 06, 2021 10:48 am

Drugarice Whisp, biste li se na tren ukazala i zaustavila nam ovu bozicnu glazbu?  Cry  Ili da po uzoru na kolege s X-a, s onim njihovim vjecnim proljecem i drek-zelenilom, izgubimo car posebnog doba godine? : P

(Trebalo im je samo pola desetljeca da se od
drekica pomaknu do sive.)

Usput, mozda ce brisanje playera utjecati i na olaksano logiranje. Vrijedi provjeriti.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri srp 07, 2021 9:43 am

evo da se i ja ucvijetim... što da ne...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sri srp 07, 2021 9:44 am

saudade - jebo te tomica - ideš sa mnom na mandrile -> tisko tancen na riječku zvečku? sutra

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet srp 08, 2021 10:50 am

le mac mac je napisao/la:saudade - jebo te tomica - ideš sa mnom na mandrile -> tisko tancen na riječku zvečku? sutra


Ooo, sta opet sviraju? Happy Hajde bas lijepo, samo da nije onaj predosadni, preiritantni i preisforsirani Jonathan!

Nisam se jos cijepila zbog odredjenih zdr. razloga i izbjegavam okupljanja dok to ne obavim, tako da je Zvecka za mene no-no.

Nadam se da ces se barem ti zaletjeti do tamo. Happy

Roberta Jovanovica voljela sam slusati na Radio Trsatu. Nekako me je stilom vodjenja i zajebancijom uvijek podsjecao na Krmpotica.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet srp 08, 2021 11:10 am

Nego, sad sam nabrijana. Reci ti meni, razotkrij tu misteriju Jonathana, zbog cega oni iskacu svako malo?! Kao i onaj Radiohead nekad, ajme. Nisam to mogla ni cut', ono cviljenje i prenemaganje Thom Yorkea.


Hmm?

(zbunjeno gledam)

Wajter raport - Page 21 Befb6f609bf9abe42f939dd469020ec95189f37d
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet srp 08, 2021 11:46 am

sreća tvoja da imaš mene pa ću ti ja objasniti na svom dječjem jeziku koji je razumljiv svima.  Finger  Wajter raport - Page 21 1f601

ali za početak mala digresija, dok ne zaboravim, koja je usko povezana uz gornju dječju temitzu...

dakle - strašan zapetljaj crijeva dobijem kad naš sunđer bob skockani slavodobitno primijeti kako te on učinio ljudima simpatičnom i to kad si na njegovom forumu. ja zaista ne mogu vjerovati, ali dokazi upućuju, da on zaista pati od pažnje i odobravanja drugih ljudi te da izuzetno voli biti simpatiĆan totalno jebeno nebitnim ljudima. pa šta nije to dječja bolest na dječjoj temitzi, slaaadak je, baš ko taj kozlić gore okačen... <3


Zadnja promjena: le mac mac; čet srp 08, 2021 1:32 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet srp 08, 2021 11:55 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:saudade - jebo te tomica - ideš sa mnom na mandrile -> tisko tancen na riječku zvečku? sutra


Ooo, sta opet sviraju? Happy Hajde bas lijepo, samo da nije onaj predosadni, preiritantni i preisforsirani Jonathan!

Nisam se jos cijepila zbog odredjenih zdr. razloga i izbjegavam okupljanja dok to ne obavim, tako da je Zvecka za mene no-no.

Nadam se da ces se barem ti zaletjeti do tamo. Happy

Roberta Jovanovica voljela sam slusati na Radio Trsatu. Nekako me je stilom vodjenja i zajebancijom uvijek podsjecao na Krmpotica.

nekako ti vjerujem kad kažeš da ne pušiš jonathane jer si mi intro i samozatjan tip, a oni su baš prenaglašeno raz(na)metljivi (u svemu), sušti "rokerski" vanity fair, ali ne mogu vjerovati da ne voliš tomicu (imenjaka) Yorkija, našega maloga kripića?!?!!? :edvardmunchkrik

a sviraju večeras, da... volim mandriliće (man drill, mandrilo..., etc)
robać mi je bil jako simpa na trsatu... iako mi je u početku i on bio malo prefrajer a ja to fakat ne podnosim... ali onda kad sam ga podrobno osluhnula mi je bil baš izuzetno simpatiĆan te fin i pristojan momak. #Ćestitkemajci

mislila sam skoknuti do zvečkice ali noćas sam doživjela toplotni udar... a danas/večeras bi trebalo biti još toplije tako da ću preskočiti... probably (vjerojatno - da me razumi naš čov'k).
šteta, jer su mi prava ljetna veselica Happy


Zadnja promjena: le mac mac; čet srp 08, 2021 12:12 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet srp 08, 2021 12:06 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Nego, sad sam nabrijana. Reci ti meni, razotkrij tu misteriju Jonathana, zbog cega oni iskacu svako malo?! Kao i onaj Radiohead nekad, ajme. Nisam to mogla ni cut', ono cviljenje i prenemaganje Thom Yorkea.


Hmm?

(zbunjeno gledam)


Jonathan je meni bil fora kad su se pojavili... općenito su mi braća badurina bili interesantni odvajkada...
i magica mi je odlična pjesmičica i spotić je super i super mi je drago da je naš sunđer bob skockani obuo svoje red dancing shoes i konačno proplesao te priskrbio sebi oslobođenje... malo mi je žao što sam za njegovo oslobođenje ja morala igrati ulogu ovce/janjca/jebane... ali valjda je ipak svak sebi najbitniji te na prvom mjestu...
a propos same magice - on od 2014 pjeva kako:

Said "It's time to stop all this pain,
so please try to make me explain..."


Od 2014... dakle, što se njega tiče - može ladno i da se ne desi nikada... odnija vrag prišu...

a jonathani su mi kasnije malo postali dosadnjikavi... da ne grišin dušu, tribalo bi dat još koju šansu (nije da sam ih puno slušala, govorim o jednom koncertiću :shameonme) ali mene malo brate smaraju...
a i malo mi antipatiĆan postao sav taj hype - uber cool smo i seksi i ludi i otkaĆeni... ono, de nemoj...
ali u biti ne znam zašto mene tjeraju na povraćanje te "urbane", "rokerske" furke... baš sam iznimno alergična na te preseranse...
glazbica im je ok, ekipica je vrhunski stilski skockana, spotovi su im odlični, ma cijela priča drži vodu i kvalitetni su u tome što rade i fakat "svjecki"... ali znaš kako ti reču u mene u selu - bud' ti lip nekon drugon Grin Grin Grin
ja sam malo alergična na te cool ufurance pa onda malo i pretjeram s minusima... #volimštosevolimo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet srp 09, 2021 12:22 am

Imam uuuuuzasnu potrebu, uuuuuuzasnu. Dati prikaz vecerasnjih zbivanja. Dakle, ovako bijase... bila sam na toj zuto-sivoj, urbanoj zveckici... i na mandrilicima... odmah se ispricavam deckima jer ako pohvala ide s moje strane to je istovjetno pohvali severine/minee, nema tezine, nit dubine #wink-jebote-wink- sirotinjo duha. Znaci odmah u startu da navedem da sam se provela fenomenalno... o da... bijah svjesna reakcija oko sebe, cak i sa stage-a jer smo toliko sjebani da nam je nekakav les od bareta postao pojam dubine i true nastupa... ajmo za pocetak o jednoj u biti ok zeni koja brije da imam nevinije ruke od njenih. slatko mi je to... zena je imala saobracajku, zeni nije lako... ali zena misli da imam nevinije ruke samo zato jer su meni te njene pizdarije pateticne i jer cu se zabavljati na nivou minee... ovlas i nebogom promatracu - priglupa i bezbrizna naoko... ne mogu vam opisati s koliko podsmjeha gledam te njene fejs ispade gdje ona brije da podastire svjecku bol, teske boje nasega bareta... meni je to zaista smijesno i treba mi dosta samokontrole da joj ne objasnim zasto su te njene "dubine" apsolutno povrsne i banalne... ali pustimo ju nek zivi svjecku boool... u biti je glupa i jeftina... ali ufurana bogtejebo... smrtno ozbiljna... jer zivot nije zajebancija Wink)))
Tako je meni veceras neugodno pisati pohvalnice drazesnim mandrilima jer im time odmazem jer je vecina bazdarena na jeftinu i slabicku patetiku baretovsku... blazeni ti maleni, duboko tuzni ljudi kad gledaju snagu "minee", jer naspram njihove slabicke patetike - moja radost je retardacija... o boze, koliko jos palente pozobati moraju do moje palente. Govorim o konkretnoj osobi koja je fakat ufurana u tezinu svoje boli... a ne moze pojmiti s kolikim podsmjehom gledam njene jeftine granice... razlicitosti, ime ti je socijalna distanciranost... molim te boze, svemirska silo, drz me dalje od tih jeftilena i sigurnih u dubinu svoje boli... amin.
Mandrili su bili cista radost i veselje... o da, bila sam svjesna podsmjeha "cool" ekipe ali neke je i zarazila moja duboko i dugogdisnje trenirana "minea" faza... oce bit zarazno to dobro i retardirano raspolozenje.
Uglavnom, zelim toj ufuranoj ekipi da sjasi sa svojih deep filmova i prepusti se nepodnosljivoj lakoci postojanja... ali true Wink


Zadnja promjena: le mac mac; pet srp 09, 2021 12:44 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 21 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.