Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
bitvica
besposlenpop
Gnječ i tvornica čokolade
darla_
8 posters

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet kol 26, 2022 4:23 pm

jebeno ljeto nikako da crkne.

skužio sam da su golubovi kao i ljudi. samo seru. i kad im daš prst uzmu ti cijelu ruku. prekjučer sam pomogao jednom golubu i onda je on ili ona to razglasio svome jatu i evo danas imam tri goluba u stanu i nikako ih otjerat van. jebentebože.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost sub kol 27, 2022 7:03 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


A shto cu drugo biti ?Nece mi valjda ustashe dati orden!?Nego,ti me zabrinjavash,da li je to zasicenost ili starost?Svi ste otishli ko zadnje pichkice ::Happy))

Stvarno?

Bit ce da smo prisustvovali razlicitim dogadjajima jer u mojem sjecanju ostala je konstantna sabotaza tek propupalog moda, brisanje, prepravljanje upisa i baniranje onih koji ne dijele njegovo misljenje. Kao alternativa, ponudjen nam je odlazak u kut (otvorite si "svoju temu", iako su je oni doslovno preoteli njezinom autoru). Ne znam druzis li se previse s floridskim aligatorima, ali razumni ljudi podvlace crtu kod maltretiranja nepravdom.

Nazalost za onaj forum, kad su im otisli oponenti, nije bas imalo vise smisla razgovarati s istomisljenicima, nema drame je l', pa su se i ostali povukli. Happy Druga je stvar sto to prikazuju kao slucaj foruma kao medija koji gubi na vaznosti. Je, muda labudova. Nema to nikakve veze s tupavim modom i indolentnim adminom.

Jako lijep odgovor,posebno me se dojmilo ono "mudo labudovo".Nemam shto dodati ,mada mi se ne svidja ono upozorenje da sa onog foruma niishta ne donosim ali mozesh biti mirna jer sam sam sebi dao ban od jedno dva trii mjesseca.Eto i ja sam postao "pchkca"::Happy))

Kad si teska sirovina... Jasno, ima onih od cijih ti se upisa okrece zeludac kad krenu s analnom i fekalnom opsesijom kao i onih koji doslovno onaniraju nad fotkama tijela, odmascujuci automatske puske kao prijetnju svima onima kojima se ne svidja to njihovo odusevljenje... Ali, hajde, ti si glavni problem. Happy

Ugodna ti ta dva-tri mjeseca, kloni se aligatora i cuvaj one svoje pcelice. Happy



Ma gledaj,onaj Pizdin forum mii je fakat bio dosadiio a posebno njegova namjerna proseravanja,kao da mu je bio cilj to sjebati.Ono kao ukrajinci,kad mene nema nece biiti ni vas p ruuhe sve za sobom pri tome optuzuujuci onu drugu stranu..Pochele su zabrane i baniranja.Meni osobno nishta ne smeta osim nelogichniih glupih komentara zachinjenih laznim informacijama sa zeljom da te netko uvjeri u suprotno pa makar to ochito zvuchalo glupo bez ikakvih relevantnih chinjeniica.Takvii tipovi forumasha mi idu na onu stvar i jedno vriijeme ih mogu zaobilaziiti,ali kada se nakache na mene onda stvarno mi se gadi moja pokvarena mashta koju pokrenu u meni.Ali jeb'ga ne mogu se u takvim situacijama kontrolirati a skuzo sam ii da ne zelim pa onda postajem bist neviidjenih razmjera te me to pochiinje zabavljati i na kraju osjecam da u tome uzivam::Happy)))Onda se prepadnem samog sebe ali pomislim ,ma shta ti je, ne sputavaj svoj retorichki talenat pa to su prije tebe radili mnogi piisci koji su vjerojatno ostavili traga u tvojoj retorici.Ustvari,do sada se nije naishao nii jedan foruumash kroz tolike godine da skuuzi da se ja ne bavim drugima nego se bavim najviishe samim sobom jer se drzim one "tko poznaje sebe ,poznavat ce bolje druge"Mozda je jedino Sara bila blizu te spoznaje,a Jaranica me provalila skroz ali nju i ne rachunam forumachicom nego stvarnom osobom sa kojom se uviijek druzim kada dodjem uu Cro. i onda se iismiijemo do suza provlama koje nam padnu na pamet.Ovo je bio mali uvod u ono glavno shto zelim napisati.Na forume sam pocheo dolaziti iz jednog jednostavnog razloga a to je panichni strah da ne postanem kao vecina gastarbajtera koji su dolazecii na odmor i prichali pola njemachki a pola hrvatski.Meni je to bilo toliko smijeshno da sam ih znao simultano ispravljati pred drugima na shto su se oni ljutili a mene je to josh vishe rajcalo pa sam postajao bezobrazan i vulgaran::Happy))Dakle ,objasnio sam svoje korijenje ponashanja.Medjutim dolazeci na odmor u Hrvatsku primijetio sam nevjerojatnu englenizaciju (moja rijech koja se mozda nekome nece dopasti,alii drziim se one "bolje ii hrvatski novogovor koji je ponekada toliko smijeshan nego razni germaniizmi,turcizmi,italiijanizmi i ostala jezichna tudjinska sranja.Ponosan sam na sebe shto sam koliko toliko jeziichno ostao chist pa sam dozivio komplimente gdje su mi ljudi govorili da nemam nikakav strani akcent i da skoro nemam ni jedne tudjice u svome govoru..Sa time sam se ponosio ii biilo mi je drago da to chujem.No,ponekada sam znao izvoditi te jezichne vratolomije druuzeci se sa jednom dragom osobom koju sam tako zasmijavao do suza.Naime oponashao sam red neke iz Tenesiija,Texasa i Z. Karoline .Da ponovim ,pocheo sam na forume dolaziitii zbog jezika nadajuci se da ce mi to biti dobra pisana vjezba jer pishuci odgovore morash tipkati na maternjem jeziku.Plus toga znao sam namjerno zachiniti svoje tekstove razmiishljanjima koja uopce ne postoje u mojoj glavi alii zelja za virtuanom verbalnom igrom biila je jacha pa su neki forumashi ne shvacajuci moju namjeru sve doslovno shvacali pa me pocheli napadati kako mrzim Hrvatsku.To me je bash inspiriiralo da pojacham dojam pa se to pretvorilo u nad'ebavanje koje uuviijek zavrshi kao kod djece u suzama ,mojim od smijeha a njihoviim od jada shto mi ne mogu nishta.I to bi bilo sve josh koliko toliko normalno i zabavno da se ne pojavi onaj koji se hvalio virtuualnom demokraciom pa odjednom stane na stranu tih spodoba ogranichenog mozga. E tu dolazi do onoga "shta cu ja u birtiji a pijem samo sok ii kavu dok se oni oblokavajuu jeftinom brljom" pa fiino izadjem na svjez zrak i zaboravim da su ikada postojali te se bavim nechim korisnim kao shto je moj vrt,pcheiice itd.Ali moram priznati da su forumi ostavilii u meni jednu vrstu navike pa eto me kod vas da vas davim sa plahtama koje mozda neki nece ni prochitati ali meni ispunjavaju onu prvobiitnu potrebu za pisanjem.Eto, toliko nadam se da sam vas "izmaltetrirao"Docu ja opet,kada budem dobre volje::Happy))Oni koji ce me optuziiti za plahtu shaljem odmah u 100PM,neka me zaobidju a oni koji se znaju verbalno igrati dobro doshli.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub kol 27, 2022 11:52 pm

Cigo, jesi to ti?

Wajter raport - Page 30 Rovinj_svinja

RAZGLEDNICA IZ ROVINJA Prošetao najprometnijom ulicom s koferom u ruci i - prasetom na ramenu

Kakav je posao nepoznatog muškarca nagnao da na visokim temperaturama projuri s mrtvom životinjom, umotanom tek u celofan, kroz najprometniji ulicu, nije poznato.

https://www.istra24.hr/zivot/razglednica-iz-rovinja-prosetao-najprometnijom-ulicom-s-koferom-u-ruci-i-prasetom-na-ramenu
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned kol 28, 2022 2:43 pm

Otkrio sam kako se rashladiti po ovoj paklenoj zegi. Po rvackim portalima i medijima citam vijesti od kojih se momentalno zaledim.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost ned kol 28, 2022 5:04 pm

DioCan' je napisao/la:Cigo, jesi to ti?

Wajter raport - Page 30 Rovinj_svinja

RAZGLEDNICA IZ ROVINJA Prošetao najprometnijom ulicom s koferom u ruci i - prasetom na ramenu

Kakav je posao nepoznatog muškarca nagnao da na visokim temperaturama projuri s mrtvom životinjom, umotanom tek u celofan, kroz najprometniji ulicu, nije poznato.

https://www.istra24.hr/zivot/razglednica-iz-rovinja-prosetao-najprometnijom-ulicom-s-koferom-u-ruci-i-prasetom-na-ramenu


Ovo je neki Diigica ne Cigic mada je to istii 'uurac ,vidi se kako je obuchen i pocelav,isti jedan iz Berlina::::Happy))Davno sam uu Berlinu radio za jednog italijana u restoranu Fiirenca. Chovjek je ispred ulaza imao prepariranu diivlju sviinju,Svaki jutro sam to sranje morao iznositi, znachi kult krmaka na koji su se palili schwabe ko muva na govno.Cigani ne jedu svinjsko nego samo jaretinu i janjetinu,tak,ak' si zelio ispasti smijeshan kao primamona ,uspio si.Jebemu mamica ,prije sam uvijek mislio da da je horoskop izmishljen za zabavu i dokolicu ali usporedjujuci tebe i Pizdu chesto se puta pitam da da vi niste isto ili je to zbog horoskopa:::Happy))???!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon kol 29, 2022 12:29 am

zingaro je napisao/la:
DioCan' je napisao/la:Cigo, jesi to ti?

Wajter raport - Page 30 Rovinj_svinja

RAZGLEDNICA IZ ROVINJA Prošetao najprometnijom ulicom s koferom u ruci i - prasetom na ramenu

Kakav je posao nepoznatog muškarca nagnao da na visokim temperaturama projuri s mrtvom životinjom, umotanom tek u celofan, kroz najprometniji ulicu, nije poznato.

https://www.istra24.hr/zivot/razglednica-iz-rovinja-prosetao-najprometnijom-ulicom-s-koferom-u-ruci-i-prasetom-na-ramenu


Ovo je neki Diigica ne Cigic mada je to istii 'uurac ,vidi se kako je obuchen i pocelav,isti jedan iz Berlina::::Happy))Davno sam uu Berlinu radio za jednog italijana u restoranu Fiirenca. Chovjek je ispred ulaza imao prepariranu diivlju sviinju,Svaki jutro sam to sranje morao iznositi, znachi kult krmaka na koji su se palili schwabe ko muva na govno.Cigani ne jedu svinjsko nego samo jaretinu i janjetinu,tak,ak' si zelio ispasti smijeshan kao primamona ,uspio si.Jebemu mamica ,prije sam uvijek mislio da da je horoskop izmishljen za zabavu i dokolicu ali usporedjujuci tebe i Pizdu chesto se puta pitam da da vi niste isto ili je to zbog horoskopa:::Happy))???!!!

ne mogu bre Cigo po ovoj omari i žegi voditi sa tobom tako dubokoumne, visoko intelektualne akademske debate.

sad si me šatro zajebo ko Mujo Hasu

- Znaš li ti, Mujo, da su Amerikanci izumeli teleskop za gledati zvezde?
Mujo slegne ramenima:
- Znam...
Haso nastavlja:
- A znaš li ti, Mujo, da su Rusi izumeli periskop za gledati iznad vode?
Muji to već počne ići na živce, pa odvrati:
- Znam, bolan, a znaš li ti šta su Bosanci izumeli za gledati kroz zid?
Haso zbunjeno pogleda i nesigurno odgovori:
- E, bolan, ne znam.
Mujo sune rakiju i prezrivo pogleda Hasu:
- Pa prozor, majmune jedan...
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon kol 29, 2022 7:38 pm

zingaro je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


A shto cu drugo biti ?Nece mi valjda ustashe dati orden!?Nego,ti me zabrinjavash,da li je to zasicenost ili starost?Svi ste otishli ko zadnje pichkice ::Happy))

Stvarno?

Bit ce da smo prisustvovali razlicitim dogadjajima jer u mojem sjecanju ostala je konstantna sabotaza tek propupalog moda, brisanje, prepravljanje upisa i baniranje onih koji ne dijele njegovo misljenje. Kao alternativa, ponudjen nam je odlazak u kut (otvorite si "svoju temu", iako su je oni doslovno preoteli njezinom autoru). Ne znam druzis li se previse s floridskim aligatorima, ali razumni ljudi podvlace crtu kod maltretiranja nepravdom.

Nazalost za onaj forum, kad su im otisli oponenti, nije bas imalo vise smisla razgovarati s istomisljenicima, nema drame je l', pa su se i ostali povukli. Happy Druga je stvar sto to prikazuju kao slucaj foruma kao medija koji gubi na vaznosti. Je, muda labudova. Nema to nikakve veze s tupavim modom i indolentnim adminom.

Jako lijep odgovor,posebno me se dojmilo ono "mudo labudovo".Nemam shto dodati ,mada mi se ne svidja ono upozorenje da sa onog foruma niishta ne donosim ali mozesh biti mirna jer sam sam sebi dao ban od jedno dva trii mjesseca.Eto i ja sam postao "pchkca"::Happy))

Kad si teska sirovina... Jasno, ima onih od cijih ti se upisa okrece zeludac kad krenu s analnom i fekalnom opsesijom kao i onih koji doslovno onaniraju nad fotkama tijela, odmascujuci automatske puske kao prijetnju svima onima kojima se ne svidja to njihovo odusevljenje... Ali, hajde, ti si glavni problem. Happy

Ugodna ti ta dva-tri mjeseca, kloni se aligatora i cuvaj one svoje pcelice. Happy



Ma gledaj,onaj Pizdin forum mii je fakat bio dosadiio a posebno njegova namjerna proseravanja,kao da mu je bio cilj to sjebati.Ono kao ukrajinci,kad mene nema nece biiti ni vas p ruuhe sve za sobom pri tome optuzuujuci onu drugu stranu..Pochele su zabrane i baniranja.Meni osobno nishta ne smeta osim nelogichniih glupih komentara zachinjenih laznim informacijama sa zeljom da te netko uvjeri u suprotno pa makar to ochito zvuchalo glupo bez ikakvih relevantnih chinjeniica.Takvii tipovi forumasha mi idu na onu stvar i jedno vriijeme ih mogu zaobilaziiti,ali kada se nakache na mene onda stvarno mi se gadi moja pokvarena mashta koju pokrenu u meni.Ali jeb'ga ne mogu se u takvim situacijama kontrolirati a skuzo sam ii da ne zelim pa onda postajem bist neviidjenih razmjera te me to pochiinje zabavljati i na kraju osjecam da u tome uzivam::Happy)))Onda se prepadnem samog sebe ali pomislim ,ma shta ti je, ne sputavaj svoj retorichki talenat pa to su prije tebe radili mnogi piisci koji su vjerojatno ostavili traga u tvojoj retorici.....

Skratila sam ti upis u citatu jer se ionako, malo iznad, moze u cijelosti procitati taj tvoj lancun. Wink A procitala sam ga.

Dakle, nekima raste nos, nekima gravitacija  osnazuje pored nogu pa ih skrati, a nekima ispadaju sargarepe iz usiju. :P Tebi, primjerice.

Dotakli smo se onog foruma s ustasama i cetnicima, bezvezno mi je to ubacivanje u pricu Kultnixa i Pizdecija. Ostavi ga na miru. Covjek se forumski umirovio i glupo je prezvakavati tu vasu povijest sukoba koja je svima dosadila i koja je, iz sadasnje perspektive, potpuno nebitna.

Dolazis na forume provocirati, toliko sam dosad naucila o tebi. Zivis od konflikata i za konflikte - kakav jezik, kakva kultura, doista ti djelujem toliko bedasto!? Happy

A ovdje si stvarno nasao crkvu za Boga molit'. Dodjemo svake prijestupne i toliko je tiho, mirno, kamilicno da mi je to poput neke meditacije. Ne jede mi se nikakva hrskavica u juhici, shvacas?

I da, razumijem da si najvjerojatnije usamljen, nedostaje ti drustvo nasih ljudi, domovine, osjeti se to, samo... nekako uvijek izaberes pogresan nacin.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto kol 30, 2022 1:24 am

Ma, po mojoj procjeni onako odokativno, Cigo je petty tyrant. Krizanac bojlera i tapira.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto kol 30, 2022 1:08 pm

Kakvi su to sitni tlacitelji koji nalikuju bojlerima i tapirima? Elaboriraj malo! 😁
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto kol 30, 2022 1:11 pm

Evo Zingu prijedlog za ovotjedne obroke:



(da se odmakne malo od hrskavitza)
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet ruj 01, 2022 9:54 pm


[/quote]



Ma gledaj,onaj Pizdin forum mii je fakat bio dosadiio a posebno njegova namjerna proseravanja,kao da mu je bio cilj to sjebati.Ono kao ukrajinci,kad mene nema nece biiti ni vas p ruuhe sve za sobom pri tome optuzuujuci onu drugu stranu..Pochele su zabrane i baniranja.Meni osobno nishta ne smeta osim nelogichniih glupih komentara zachinjenih laznim informacijama sa zeljom da te netko uvjeri u suprotno pa makar to ochito zvuchalo glupo bez ikakvih relevantnih chinjeniica.Takvii tipovi forumasha mi idu na onu stvar i jedno vriijeme ih mogu zaobilaziiti,ali kada se nakache na mene onda stvarno mi se gadi moja pokvarena mashta koju pokrenu u meni.Ali jeb'ga ne mogu se u takvim situacijama kontrolirati a skuzo sam ii da ne zelim pa onda postajem bist neviidjenih razmjera te me to pochiinje zabavljati i na kraju osjecam da u tome uzivam::Happy)))Onda se prepadnem samog sebe ali pomislim ,ma shta ti je, ne sputavaj svoj retorichki talenat pa to su prije tebe radili mnogi piisci koji su vjerojatno ostavili traga u tvojoj retorici.....[/quote]

Skratila sam ti upis u citatu jer se ionako, malo iznad, moze u cijelosti procitati taj tvoj lancun. Wink A procitala sam ga.

Dakle, nekima raste nos, nekima gravitacija  osnazuje pored nogu pa ih skrati, a nekima ispadaju sargarepe iz usiju. :P Tebi, primjerice.

Dotakli smo se onog foruma s ustasama i cetnicima, bezvezno mi je to ubacivanje u pricu Kultnixa i Pizdecija. Ostavi ga na miru. Covjek se forumski umirovio i glupo je prezvakavati tu vasu povijest sukoba koja je svima dosadila i koja je, iz sadasnje perspektive, potpuno nebitna.

Dolazis na forume provocirati, toliko sam dosad naucila o tebi. Zivis od konflikata i za konflikte - kakav jezik, kakva kultura, doista ti djelujem toliko bedasto!? Happy

A ovdje si stvarno nasao crkvu za Boga molit'. Dodjemo svake prijestupne i toliko je tiho, mirno, kamilicno da mi je to poput neke meditacije. Ne jede mi se nikakva hrskavica u juhici, shvacas?

I da, razumijem da si najvjerojatnije usamljen, nedostaje ti drustvo nasih ljudi, domovine, osjeti se to, samo... nekako uvijek izaberes pogresan nacin.[/quote]


Ono ,bash si me iznenadila svojim pristupom forumu.Shto tii ochekujesh?Da ti netko pishe bajke?Da bira rijechi uvlakachke.Ochito se neshto nepriirodno deshava sa tobom!Plus toga,toliki si amater u analiziranju moga lika da mi dodje da zaplachem od muke .Ponashash se kao neka uchiteljca za prvachice pa ispravljash tudje upise.Bog te zeno ne ubio ,imash li ti pametnija posla?
Pa ako cu iskren biti prema sebi onda je onaj Kicov forum deset puta demokratiichniji nego ovaj "tvoj".I nije ti ovo prvi puta da se sluzish takvim glupostima,to si vec do sada radila i drugima sa kojima se nisii slagala.Dakle,urodjeno,naslijedjeno?E da ti sad napishem koji je moj kompleks.Od malena mrziim nepravdu bilo koje vrste i bilo prema kome.To je srz moga problema,a inache sam vokabularni sportski tip koji pomalo bolesno uziiva da nadje'em budale jer pametnije od sebe sigurno ne mogu.Da ti prevedem,eto upravo sam priznao da od mene iima pametnijih,shto mi nije teshko priznati jer je to prrodno ii normalno ali chesto puta se za mene lijepe razne psihopate koje ne mogu podnijeti kada ja napishem istiinu i onda se pokushavaju mjeriti svojiim glupostima i nasliijedjenim idiotrijama iz djetinjstva.Vidish ,ja sam odrastao kao dijete nichim sputavan slobodan pa se tako osjecam danas.Mozda je to prednost a mozda i nije jer se ne znam pretvarati i glumatati neku visoku kulturu (kada je kultura u pitanju,samo cu ti napiisat da mojih par tisuuca slika vis po nechjim zidovima cijelog svijeta,mrzm shto sam to napisao ali morao sam )prepisujuci sa Googla,a nije da nisam talentirani glumac,dapache.Samo shto mii se takav nachin komunikacije gadi i zato sam ovakav kakav jesam,pomalo narcis kada vidim sve te bolesnke po forumima.Da, provociram ponekada i to namjerno da bi likovi sa kojima dolazim u takozvani sukob pokazali svoje pravo lice kao shto si ti pokazala svoje ispravljajuci moj post misleci da cesh promijeniti neshto u meni i preobrazit me u svoju lutkicu sa kojom cesh se moci tekstualno igrati.Dodushe.moje me zivotno iskustvo sa zenskm bicima uchi da je to urodjeno skoro svim zenama jer vole da glume veliku mamu koja zna shto je dobro a shto nije za djecu.Iskreno ovaj forum mii bash neshto i ne znachi (shirok je i dubok iinternet) ali kako si sama vec gore napisala da uzivash kada ovdje svratsh a nigdje nikoga nema da bi onda mene optuzivala kako sam sam i bez igdje ikoga kome sam drag.Opet promashaj,plus toga toliko si kontradiktorna da je mene sram sa kime razmjenjujem svoja miishljenja.Imam jednu ljubav koju ne bi mijenjao za nikakvu drugu .Samo mu je tri godine slichan je skoro po svemu meni,zato se i volmo.Neshto neopisivo shto bih pozelio skoro svima.To sam napisao samo da vidish kolikii si amater u procjenama nechije osobnosti jer skoro nikad o sebii nisam nigdje napisao vishe od deset rijechi.Da zavrshim ti ilii bilo tko drugii o meni mozete misliti shto god zelite ,ali mene da izvinesh zaboli njonjo za to.Kuzish? Preporuucham da ovo napisano prochtash naj manje dva puta da bi mogla razumjeti.Nishta osobno,samo odgovaram na tvoj upis.Ako cesh to shvatiiti kao poziv na svadju ja unaprijed odustajem.Dokazao sam ti da si isto tako procijenila za 'urac da ja uzivam u svadjama i hrskavicama.Jadna ne bila .Ja sam antii talenat za svadju.Kada vidim da je netko nerazuman ja jednostavno zacutim a u stvarnom zvotu isto tako.Mani se coravog posla da bi preodgajala druge kako tebi odgovara jer nikada u svome zivotu necesh imati pravog prijatelja nego samo dupe uvlakache.To ti je moj iskreni savjet od srca.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost čet ruj 01, 2022 10:00 pm

DioCan' je napisao/la:Ma, po mojoj procjeni onako odokativno, Cigo je petty tyrant. Krizanac bojlera i tapira.


I ja sam tebe procijenio ne odokativno , nego jednom dubljom analizom, ali cu to ostaviti za sebe.Jebi ga ako ce te utjeshiti,nema savrshenih niti savrshenstva.::Happy)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet ruj 01, 2022 10:44 pm

Zingaro, ti malo haluciniras? Nisam ja prepravljala tvoj/e upis/e, vec ti nisam citirala citav onaj lancun, tek prvi dio u kojem opet izvlacis neke stare sukobe. Naporan si sa stoljecem sedmim.

Super za unuka, drago mi je da ga toliko volis.

Ostalo ne mislim komentirati jer mi nije nimalo stalo.

Pozdrav!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet ruj 02, 2022 12:01 am

zingaro je napisao/la:
DioCan' je napisao/la:Ma, po mojoj procjeni onako odokativno, Cigo je petty tyrant. Krizanac bojlera i tapira.


I ja sam tebe procijenio ne odokativno , nego jednom dubljom analizom, ali cu to ostaviti za sebe.Jebi ga ako ce te utjeshiti,nema savrshenih niti savrshenstva.::Happy)

je, bash mi tvoja procjena neshto znachi Grin . koga boli qurac za tvoje procjene Finger Finger Finger
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet ruj 02, 2022 5:12 pm

DioCan' je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
DioCan' je napisao/la:Ma, po mojoj procjeni onako odokativno, Cigo je petty tyrant. Krizanac bojlera i tapira.


I ja sam tebe procijenio ne odokativno , nego jednom dubljom analizom, ali cu to ostaviti za sebe.Jebi ga ako ce te utjeshiti,nema savrshenih niti savrshenstva.::Happy)

je, bash mi tvoja procjena neshto znachi Grin . koga boli qurac za tvoje procjene Finger Finger Finger


Pa jebo ga ti,da nisi nista napisao to bi bilo shvaceno da te boli ona stvar za moje mishjenje.Ovako se vidi iz zrakoplova da me obozajesh isto kao i ja tebe)))Na kraju krajeva,prvi si poceo sa tim svojim engleskim tudjicama i odojkom na ledjima, a upravo to ne podnosim kod balkanaca shto uvijek zele da budu netko drugi a ne ono shto jesu kakvim ga je stvorio Stvoritelj a odgojila majka balkanka.Ako vec volis da se kurchish tim glupim stranim jezicima onda to radi sa italijaskim,, melodchnije je i ljepshe zvuchi.Nemoj mi ta germanska sranja donositi na forum::Happy))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost pet ruj 02, 2022 5:30 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Zingaro, ti malo haluciniras? Nisam ja prepravljala tvoj/e upis/e, vec ti nisam citirala citav onaj lancun, tek prvi dio u kojem opet izvlacis neke stare sukobe. Naporan si sa stoljecem sedmim.

Super za unuka, drago mi je da ga toliko volis.

Ostalo ne mislim komentirati jer mi nije nimalo stalo.

Pozdrav!

Ok,mozda si u pravu,ja inache volim da sanjam pa to moguce ponekada predje u halucinacju::Happy))Nego reci mi drugu zamjensku rijech koja oznachava tvoju akcju (akciija nje glupi hrvatski prevod koji oznachava snizenje) na mome tekstu.Zar nije brisanje polovine onoga shto sam napisao jedna vrsta korekcije ili ti ispravljanja,briisanja?Mogla si zbog bolje preglednosti napisanoga skratiti na 3/4 i bilo bii shvaceno na pravi nachin.Mozda je ipak u meini greshka jer dugo vec zivim vani pa sam se po germanio i izmijeniio nachin shvacanja napisanog.Eto ,vidish kako znam biti diplomata i pokulturan ::Happy))

Pozdrav i tebi!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica sub ruj 03, 2022 4:59 pm

zingaro je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Zingaro, ti malo haluciniras? Nisam ja prepravljala tvoj/e upis/e, vec ti nisam citirala citav onaj lancun, tek prvi dio u kojem opet izvlacis neke stare sukobe. Naporan si sa stoljecem sedmim.

Super za unuka, drago mi je da ga toliko volis.

Ostalo ne mislim komentirati jer mi nije nimalo stalo.

Pozdrav!

Ok,mozda si u pravu,ja inache volim da sanjam pa to moguce ponekada predje u halucinacju::Happy))Nego reci mi drugu zamjensku rijech koja oznachava tvoju akcju (akciija nje glupi hrvatski prevod koji oznachava snizenje) na mome tekstu.Zar nije brisanje polovine onoga shto sam napisao jedna vrsta korekcije ili ti  ispravljanja,briisanja?Mogla si zbog bolje preglednosti napisanoga skratiti na 3/4  i bilo bii shvaceno na pravi nachin.Mozda je ipak u meini greshka jer dugo vec zivim vani pa sam se po germanio i izmijeniio nachin shvacanja napisanog.Eto ,vidish kako znam biti diplomata i pokulturan ::Happy))

Pozdrav i tebi!

Nee, ti uopce nisi konfliktna osoba, ne trazis ni najmanju mogucnost ili najsitniji detalj za zanovijetanje, svadju, provociranje.

Dakle, da se vratimo na bitno. Jesam li intervenirala u tvoj sam upis ondje gdje si ga napisao, a za sto si me optuzio? Jesam li ga ondje prepravljala? Nisam!

Ono sto jesam napravila, a pripomenula sam ti to da ne bi bilo kakve zabune, jest da sam citirajuci tvoj upis skratila tekst upravo onoliko koliko mi je bilo potrebno buduci da je tri ili cetiri komentara iznad (na istoj jebenoj stranici, a ne dvije ili tri stranice unatrag!) stajao tvoj originalni post. Na istoj stranici, dva tvoja ista lancuna i nepotrebno skrolanje nisu prakticni.

Ne pojasnjava mi se vise nesto sto je ocito.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub ruj 03, 2022 8:14 pm

zingaro je napisao/la:
DioCan' je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
DioCan' je napisao/la:Ma, po mojoj procjeni onako odokativno, Cigo je petty tyrant. Krizanac bojlera i tapira.


I ja sam tebe procijenio ne odokativno , nego jednom dubljom analizom, ali cu to ostaviti za sebe.Jebi ga ako ce te utjeshiti,nema savrshenih niti savrshenstva.::Happy)

je, bash mi tvoja procjena neshto znachi Grin . koga boli qurac za tvoje procjene  Finger Finger Finger


Pa jebo ga ti,da nisi nista napisao to bi bilo shvaceno da te boli ona stvar za moje mishjenje.Ovako se vidi iz zrakoplova da me obozajesh isto kao i ja tebe)))Na kraju krajeva,prvi si poceo sa tim svojim engleskim tudjicama i odojkom na ledjima, a upravo to ne podnosim kod balkanaca shto uvijek zele da budu netko drugi a ne ono shto jesu  kakvim ga je stvorio Stvoritelj a odgojila majka balkanka.Ako vec volis da se kurchish tim glupim stranim jezicima  onda to radi sa italijaskim,, melodchnije je i ljepshe zvuchi.Nemoj mi ta germanska sranja donositi na forum::Happy))

Don't push your luck dude. Stop trolling!

Trolling is trying to get a rise to trigger a response or provoke a reaction, often of embarrassing or otherwise emotional nature. out of someone. Forcing them to respond to you, either through wise-crackery, posting incorrect information, asking blatantly stupid questions, or other foolishness.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost ned ruj 04, 2022 1:07 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Zingaro, ti malo haluciniras? Nisam ja prepravljala tvoj/e upis/e, vec ti nisam citirala citav onaj lancun, tek prvi dio u kojem opet izvlacis neke stare sukobe. Naporan si sa stoljecem sedmim.

Super za unuka, drago mi je da ga toliko volis.

Ostalo ne mislim komentirati jer mi nije nimalo stalo.

Pozdrav!

Ok,mozda si u pravu,ja inache volim da sanjam pa to moguce ponekada predje u halucinacju::Happy))Nego reci mi drugu zamjensku rijech koja oznachava tvoju akcju (akciija nje glupi hrvatski prevod koji oznachava snizenje) na mome tekstu.Zar nije brisanje polovine onoga shto sam napisao jedna vrsta korekcije ili ti  ispravljanja,briisanja?Mogla si zbog bolje preglednosti napisanoga skratiti na 3/4  i bilo bii shvaceno na pravi nachin.Mozda je ipak u meini greshka jer dugo vec zivim vani pa sam se po germanio i izmijeniio nachin shvacanja napisanog.Eto ,vidish kako znam biti diplomata i pokulturan ::Happy))

Pozdrav i tebi!

Nee, ti uopce nisi konfliktna osoba, ne trazis ni najmanju mogucnost ili najsitniji detalj za zanovijetanje, svadju, provociranje.

Dakle, da se vratimo na bitno. Jesam li intervenirala u tvoj sam upis ondje gdje si ga napisao, a za sto si me optuzio? Jesam li ga ondje prepravljala? Nisam!

Ono sto jesam napravila, a pripomenula sam ti to da ne bi bilo kakve zabune, jest da sam citirajuci tvoj upis skratila tekst upravo onoliko koliko mi je bilo potrebno buduci da je tri ili cetiri komentara iznad (na istoj jebenoj stranici, a ne dvije ili tri stranice unatrag!) stajao tvoj originalni post. Na istoj stranici, dva tvoja ista lancuna i nepotrebno skrolanje nisu prakticni.

Ne pojasnjava mi se vise nesto sto je ocito.



Eto ,neka bude kako si ti napisala.I shto cemo sad?Prekinuti svaku raspravu?Ne kuzim zashto onda dolazish na forum?Cutati?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost ned ruj 04, 2022 1:09 am

DioCan' je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
DioCan' je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


I ja sam tebe procijenio ne odokativno , nego jednom dubljom analizom, ali cu to ostaviti za sebe.Jebi ga ako ce te utjeshiti,nema savrshenih niti savrshenstva.::Happy)

je, bash mi tvoja procjena neshto znachi Grin . koga boli qurac za tvoje procjene  Finger Finger Finger


Pa jebo ga ti,da nisi nista napisao to bi bilo shvaceno da te boli ona stvar za moje mishjenje.Ovako se vidi iz zrakoplova da me obozajesh isto kao i ja tebe)))Na kraju krajeva,prvi si poceo sa tim svojim engleskim tudjicama i odojkom na ledjima, a upravo to ne podnosim kod balkanaca shto uvijek zele da budu netko drugi a ne ono shto jesu  kakvim ga je stvorio Stvoritelj a odgojila majka balkanka.Ako vec volis da se kurchish tim glupim stranim jezicima  onda to radi sa italijaskim,, melodchnije je i ljepshe zvuchi.Nemoj mi ta germanska sranja donositi na forum::Happy))

Don't push your luck dude. Stop trolling!

Trolling is trying to get a rise to trigger a response or provoke a reaction, often of embarrassing or otherwise emotional nature. out of someone. Forcing them to respond to you, either through wise-crackery, posting incorrect information, asking blatantly stupid questions, or other foolishness.


Po kurca ne razumijem.De tii jarane to po balkanski da te ceo svet razume.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica ned ruj 04, 2022 10:19 am

zingaro je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:Zingaro, ti malo haluciniras? Nisam ja prepravljala tvoj/e upis/e, vec ti nisam citirala citav onaj lancun, tek prvi dio u kojem opet izvlacis neke stare sukobe. Naporan si sa stoljecem sedmim.

Super za unuka, drago mi je da ga toliko volis.

Ostalo ne mislim komentirati jer mi nije nimalo stalo.

Pozdrav!

Ok,mozda si u pravu,ja inache volim da sanjam pa to moguce ponekada predje u halucinacju::Happy))Nego reci mi drugu zamjensku rijech koja oznachava tvoju akcju (akciija nje glupi hrvatski prevod koji oznachava snizenje) na mome tekstu.Zar nije brisanje polovine onoga shto sam napisao jedna vrsta korekcije ili ti  ispravljanja,briisanja?Mogla si zbog bolje preglednosti napisanoga skratiti na 3/4  i bilo bii shvaceno na pravi nachin.Mozda je ipak u meini greshka jer dugo vec zivim vani pa sam se po germanio i izmijeniio nachin shvacanja napisanog.Eto ,vidish kako znam biti diplomata i pokulturan ::Happy))

Pozdrav i tebi!

Nee, ti uopce nisi konfliktna osoba, ne trazis ni najmanju mogucnost ili najsitniji detalj za zanovijetanje, svadju, provociranje.

Dakle, da se vratimo na bitno. Jesam li intervenirala u tvoj sam upis ondje gdje si ga napisao, a za sto si me optuzio? Jesam li ga ondje prepravljala? Nisam!

Ono sto jesam napravila, a pripomenula sam ti to da ne bi bilo kakve zabune, jest da sam citirajuci tvoj upis skratila tekst upravo onoliko koliko mi je bilo potrebno buduci da je tri ili cetiri komentara iznad (na istoj jebenoj stranici, a ne dvije ili tri stranice unatrag!) stajao tvoj originalni post. Na istoj stranici, dva tvoja ista lancuna i nepotrebno skrolanje nisu prakticni.

Ne pojasnjava mi se vise nesto sto je ocito.



Eto ,neka bude kako si ti napisala.I shto cemo sad?Prekinuti svaku raspravu?Ne kuzim zashto onda dolazish na forum?Cutati?

A mi vodimo neku raspravu? Nisam primijetila.

Volim razgovarati o idejama i teorijama. Cim neobicnije i apstraktnije, tim bolje. Razgovori o ljudima i medjuljudskim odnosima vecinom me zamaraju. Osim ako nisu primjeri duha vremena, .
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned ruj 04, 2022 4:43 pm

zingaro je napisao/la:
DioCan' je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
DioCan' je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


I ja sam tebe procijenio ne odokativno , nego jednom dubljom analizom, ali cu to ostaviti za sebe.Jebi ga ako ce te utjeshiti,nema savrshenih niti savrshenstva.::Happy)

je, bash mi tvoja procjena neshto znachi Grin . koga boli qurac za tvoje procjene  Finger Finger Finger


Pa jebo ga ti,da nisi nista napisao to bi bilo shvaceno da te boli ona stvar za moje mishjenje.Ovako se vidi iz zrakoplova da me obozajesh isto kao i ja tebe)))Na kraju krajeva,prvi si poceo sa tim svojim engleskim tudjicama i odojkom na ledjima, a upravo to ne podnosim kod balkanaca shto uvijek zele da budu netko drugi a ne ono shto jesu  kakvim ga je stvorio Stvoritelj a odgojila majka balkanka.Ako vec volis da se kurchish tim glupim stranim jezicima  onda to radi sa italijaskim,, melodchnije je i ljepshe zvuchi.Nemoj mi ta germanska sranja donositi na forum::Happy))

Don't push your luck dude. Stop trolling!

Trolling is trying to get a rise to trigger a response or provoke a reaction, often of embarrassing or otherwise emotional nature. out of someone. Forcing them to respond to you, either through wise-crackery, posting incorrect information, asking blatantly stupid questions, or other foolishness.


Po kurca ne razumijem.De tii jarane to po balkanski da te ceo svet razume.

oš po balkanski? neće da ti se svidi bolan. bre Cigo znash ti da je po balkanski sinonim za nasilje svake vrste? bolje ti je da upishesh ubrzani techaj engleskog.

ali, evo, tvoja zhelja meni zapovijed.

dakle, po balkanski:

Cigo, nagradjujem te sa 7 dana mukte letovanja na Goli otok.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned ruj 04, 2022 4:48 pm

a u qrac koji smor. cigo ko komarac ili kad te pas zapiša.

If you’re not a fire hydrant, dogs usually don’t pee on your back. Usually. But it happened to Heinze Sanchez, 27, in Rio de Janeiro and the poor guy got really pissed (sorry, I couldn’t help it). As if that wasn’t enough, a security camera caught everything on tape and the whole world saw the funny accident.

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 05, 2022 10:54 am

iznenadjen

Ma! Saljes ga na Otok nakon sto smo se i on i ja slozili da sam u pravu? E stvarno ti je srce iza sedam gora, ispod jednog hrasta, na vrsku igle unutar ljuske jajeta.


Da si bio strpljiv, za nekoliko bi se dana i s tobom slozio pa bi nanovo imali mir, bratstvo i jedinstvo. Ne bi trebao trazit' ljubav kod onih nastranih libertarijanaca.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 05, 2022 11:27 am

Sad se sjetih legende. Grin

Kako je Tile podvalio Amerima i spasio Jugoslaviju pred bankrotom. Mitsko putovanje.



Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 30 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.