Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

+4
bitvica
besposlenpop
Gnječ i tvornica čokolade
darla_
8 posters

Stranica 31 / 40. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 05, 2022 11:44 am

Inace, za one kojima je promaklo, nakon samo 50 godina idemo ponovno na Mjesec.

With Artemis missions, NASA will land the first woman and first person of color on the Moon, using innovative technologies to explore more of the lunar surface than ever before. We will collaborate with commercial and international partners and establish the first long-term presence on the Moon. Then, we will use what we learn on and around the Moon to take the next giant leap: sending the first astronauts to Mars.

https://www.nasa.gov/specials/artemis/
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 05, 2022 12:59 pm

Suzdrzat cu se od sarkazma na Artemis temu.

Elvis i Korado.

Odgođeno lansiranje Artemisa. Metaverzum i manipulacije u vizualnim komunikacijama. Radio astronomija kod kuće. MRNA cjepiva za liječenje karcinoma. Trčanje i aktiviranje stresora. Savjet – kako odgajati dijete u današnjem vremenu. Skeptičan slušatelj – ako su Amerikanci prije 53 godine na Mjesec slali čovjeka ... Zeleni meteor iznad rta Kamenjak....

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon ruj 05, 2022 7:22 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:iznenadjen

Ma! Saljes ga na Otok nakon sto smo se i on i ja slozili da sam u pravu? E stvarno ti je srce iza sedam gora, ispod jednog hrasta, na vrsku igle unutar ljuske jajeta.


Da si bio strpljiv, za nekoliko bi se dana i s tobom slozio pa bi nanovo imali mir, bratstvo i jedinstvo. Ne bi trebao trazit' ljubav kod onih nastranih libertarijanaca.

drug Tito bi napravio isto što i ja. kad vidiš smeće uzmeš metlu i škovaceru, pometeš smeće i baciš u kantu za smeće, u ovom slučaju na Goli otok pa tamo neka Cigo izvadi čunu baci je umore i neka trolla glavoče.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 05, 2022 10:00 pm

DioCan' je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:iznenadjen

Ma! Saljes ga na Otok nakon sto smo se i on i ja slozili da sam u pravu? E stvarno ti je srce iza sedam gora, ispod jednog hrasta, na vrsku igle unutar ljuske jajeta.


Da si bio strpljiv, za nekoliko bi se dana i s tobom slozio pa bi nanovo imali mir, bratstvo i jedinstvo. Ne bi trebao trazit' ljubav kod onih nastranih libertarijanaca.

drug Tito bi napravio isto što i ja. kad vidiš smeće uzmeš metlu i škovaceru, pometeš smeće i baciš u kantu za smeće, u ovom slučaju na Goli otok pa tamo neka Cigo izvadi čunu baci je umore i neka trolla glavoče.

Laugh

You flipping twit!

Uopce nemas suosjecanja prema glavocima. Stalno ce se morati uokolo osvrtati.

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 05, 2022 10:48 pm

Reci ti sto hoces, njega nista ne moze zaustavit'. Glavoci mogu bjezat', srdele iskakat', dagnje se zatvarat', zvjezdace probijati svjetlosnu barijeru, Zingu nista ne moze umaci, promaci.

Ain't nothin' gonna break my stride
Nobody gonna slow me down, oh no
I got to keep on moving
Ain't nothin' gonna break my stride
I'm running and I won't touch ground
Oh no, I got to keep on moving




Ali ovaj lik Matthew, haha. To je ta tranzicija iz 70ih u 80e.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pon ruj 05, 2022 11:13 pm

Cigo došao i navalio ko siroče na napolitanku. možda mu koji glavoč malo grizne i jaja dok radi bloudžob.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 05, 2022 11:29 pm

Ne mogu prestati gledati, a ni slusati, ovog Wildera. Grin Da ne postoji, nikada ne bih mogla zamisliti nekoga njemu slicnog. Zurka, brki, odjeca, skakutanje u mjestu, zatim rucica, blago uzdignuta, opisuje sitne krugove, pa ta uzivljenost i radost kojom zraci, onda sam tekst pjesme i ritam... Ma. Grin Oprosti, Gnjec, ali trenutno sam opcinjena ovim covjecicem, glavoci i Zingovo trolanje nisu mi napeti pored ovog glazbenog sunca ovdje.


Zadnja promjena: Tomica.Bombadil; pon ruj 05, 2022 11:47 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica pon ruj 05, 2022 11:44 pm

DioCan' je napisao/la:Cigo došao i navalio ko siroče na napolitanku. možda mu koji glavoč malo grizne i jaja dok radi bloudžob.

Ti si njegova napolitanka. 💕
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 06, 2022 1:44 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:
DioCan' je napisao/la:Cigo došao i navalio ko siroče na napolitanku. možda mu koji glavoč malo grizne i jaja dok radi bloudžob.

Ti si njegova napolitanka. 💕

prave original napolitanke su samo jedne: Manner Austria

Wajter raport - Page 31 60427_original-neapolitaner-schnitten_75g_ft_9

Manner Original Neapolitan Wafers were invented in 1898 by the company’s founder Josef Manner I. The format and basic recipe remain unchanged to this day.

lješnjaci su iz Napulja - Napoli po tome i naziv neapolitaner.


Wajter raport - Page 31 So-gut-plakat-3000x2250

sve ostalo je copycat.

https://www.manner.com/en-us
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto ruj 06, 2022 9:38 am

Ti si njegova copycat napolitanka! 💕
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 06, 2022 5:31 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Ti si njegova copycat napolitanka! 💕

teško da će se Cigo od jedne napolitanke zasititi ima on veliki apetit. a možda se nakon Golog otoka prebaci na ishranu morskim plodovima glavoči i raki govnari su mu odličan izbor. može i pedoči uz ispust fekalnih voda.

prije mi padne na pamet ideja kako riješiti zlo u svijetu. da mogu ali ne mogu ali recimo da mogu, svakome tko napravi dobro djelo dobije godinu dana života više a svatko tko napravi loše djelo oduzmu mu se dvije godine života.

to bi šljakalo 100%
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet ruj 08, 2022 10:07 am

Ovaj je Wajter o svemu drugome samo ne o wajteru. Hvala Pizdeciju koji nam je podario temu na kojoj mozemo beskrajno offtopicarit', spamat' i trolat' jedni druge. Mislim, ne mozemo to ocekivati na chat - temi.

Jucer sam ugledala jato cvoraka. Ovi simpaticni, majusni i gladni pterodaktili ugrabili su jesen za vrat i privezali je mornarskim cvorovima. I njima se zahvaljujem. Ljeto nas je pretuklo; gutalo urod, sume, nastambe, skrivalo nam vodu - potoke, rijeke, jezera, kisu. Ne volim te ljeto, ti neuracunljivo bice! Da imam mnostvo ruku poput bozice Kali na svakoj od njih docekala bih te istim jednoprsticem. Sada, pri odlasku, svaka ruka dvorozno ti odmahuje. Idi, idi i vrati se kad se upristojis!

Kratki brifing zavrsit cu s napomenom da se dogodilo nesto neocekivano - kava mi je postala odbojna. Meni, ovisnici o toj tamnoj tecnosti, onoj tamnijoj od ponoci bez mjesecine.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet ruj 08, 2022 11:06 am

Jutros me je docekao Quorin tread o ponasanju Japanaca prema ne-Japancima. Veli jedan da, iako vec lijepo progovara japanski, uvijek iznova dozivljava da ga naprosto ignoriraju kad zapita stogod i okrecu se japanskoj osobi pored njega.. Spomenuo je situaciju u jednom ducanu sa zaposlenicom, dakle osobom koja je zaduzena za komunikaciju s kupcima... I veli da su takve stvari njegova svakodnevica. On progovori, dobace mu totalni ignor i nastave komunikaciju s osobom pored njega.

Jedan od odgovora na njegov tread;

My husband is Japanese and the same thing happens to me. Not so much in social interactions, but mostly at restaurants, hospitals, banks, etc. It’s so frustrating when sometimes we’re out eating and I order something in perfect Japanese (I take pride in my food-related Japanese proficiency), and the server just looks at my husband waiting for him to “translate” what I just said…


Dasak drugacijeg Japana koji odudara od imidza beskrajno pristojnih ljudi. . Wink
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet ruj 08, 2022 1:52 pm

Naravno, o vaznim stvarima ne pisemo. Distrakcije su, takodjer, dio iscjeljenja. Pomazu nam da se ne prepustamo ocajavanju. Koga je briga za Japance, kavu i glavoce, zapravo?

Osim u trenucima u kojima su, ipak, presudni u necijem danu


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gost uto ruj 13, 2022 5:25 am


Don't push your luck dude. Stop trolling!

Trolling is trying to get a rise to trigger a response or provoke a reaction, often of embarrassing or otherwise emotional nature. out of someone. Forcing them to respond to you, either through wise-crackery, posting incorrect information, asking blatantly stupid questions, or other foolishness.[/quote]


Po kurca ne razumijem.De tii jarane to po balkanski da te ceo svet razume.[/quote]

oš po balkanski? neće da ti se svidi bolan. bre Cigo znash ti da je po balkanski sinonim za nasilje svake vrste? bolje ti je da upishesh ubrzani techaj engleskog.

ali, evo, tvoja zhelja meni zapovijed.

dakle, po balkanski:

Cigo, nagradjujem te sa 7 dana mukte letovanja na Goli otok. [/quote]



Jebo te kako si jak sa gumbicima.strashljvko pushi karu svom drugaru )))

Evo analiziiraj sam sebe.Odgovorii sam sebi na pitanja.

1. Trudite li se ispasti šarmantni i inteligentni? (Za sociopate, odgovor na ovo pitanje je da)

2. Često zamišljate stvari i razmišljate li iracionalno?(Kod sociopata je odgovor na ovo ne, jer su obično izrazito racionalni)

3. Jeste li često jako nervozni? (Sociopati gotovo nikada nisu anksiozni ili nervozni. Rijetko se čega boje)

4. Mogu li se ljudi osloniti na vas? (Sociopati su obično vrlo nepouzdani)

5. Lažete li ili ste neiskreni? (Sociopati često izmišljaju stvari i namještaju ih kako njima odgovara)

6. Žalite li ili se sramite? (Sociopati rijetko imaju takve osjećaje)

7. Ponašate li se često asocijalno bez razloga?(Sociopati su skloni ponašati se antisocijalno, ali s namjerom)

8. Procjenjujete li stvari pogrešno i ne učite li iz prethodnih iskustava? (Sociopati misle da su pametniji od drugih, ali često riskiraju puno više od drugih)

9. Jeste li patološki egocentrični i nesposobni voljeti druge? (Sociopati su)

10. Često ne znate kako emotivno reagirati? (Sociopati ne mogu izraziti osjećaje kao drugi)

11. Možete li doći do dna stvari? (Sociopati se obično ne znaju analizirati i nisu skloni razmišljanju)

12. Možete li komunicirati s drugima? (Zanimljivo je da sociopati moraju glumiti svoje reakcije u komunikaciji s drugima kako nitko ne bi primijetio njihovu nezainteresiranost za druge)

13. Jeste li "party manijak"? (Sociopati vole ludovati na zabavama uz piće, ali i bez njega, a seksaju se bez obaveza puno češće od ostalih ljudi)

14. Prijetite li lažno samoubojstvom? (Da, sociopati su kraljevi drame)

15. Je li vaš seksualni život trivijalan i bez emocija? (Sociopati ne mogu voljeti)


16. Jeste li promašili svoj životni plan? (Sociopati često ne mogu zadržati svoj posao i zive napamet):::Happy)))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica uto ruj 13, 2022 11:46 am

Eee, neka si ti njemu rek'o sto ga sljeduje! Grin

Sad barem ima crno na bijelo da nije sociopat.

Pozdrav Floridi i posalji nam povremeno kakvu razglednicu... ✌💕

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade uto ruj 13, 2022 7:02 pm

NAMIB DESERT LIVE STREAM

Namib Desert Cam in The Gondwana Namib Park

NamibiaCam’s Namib Desert waterhole lies within the Gondwana Namib Park - bordering the Namib Naukluft Park. Built in 2006, the special character of this waterhole, has not only an impact on the surrounding wildlife, but stretches across the globe, from home to home through live streaming. This particular waterhole is situated within an open plain, 8km from Namib Desert Lodge. A solar-powered borehole fills a nearby reservoir and is monitored by a water float that opens as the waterhole’s levels decline. Being situated within a remote destination like the Namib Desert, intermittent interruptions are likely to occur at times.
GPS coordinates : -24.074923, 15.887410
Our Live Stream receives between 500 to 2000 views at any given time during the day.

Wajter raport - Page 31 Screenshot%202022-06-23%20at%204.02.55%20PM.png?width=471&height=474&name=Screenshot%202022-06-23%20at%204.02.55%20PM

https://gondwana-collection.com/namib-desert-live-stream?utm_source=Youtube&utm_campaign=NamibiaCam+Youtube+

LIVE STREAM:

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sri ruj 14, 2022 2:13 am



First transition of monarchy in 75 years. Every moment history, every moment planned down to the minute.  One guy has a single job... make sure the pens work.  The situation still gets screwed up.

british humor... zubo

tko im je prodao ta nalivpera? Del Boy?
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet ruj 15, 2022 1:00 am

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet ruj 15, 2022 1:29 am

Fahrenheit Dior

Svaki put kada točim benzin u kosilicu obavezno se polijem po prstima. I tada se obavezno sjetim ovog parfema.
Prvo što mi padne na pamet jest otići temeljito oprati ruke.
Drugo što mi padne na pamet jest ući u glavu onih muškaraca koji misle kako je jako muževno mirisati po benzinu. Otprilike jednako kao i po čevapima s lukom.
Treće što mi padne na pamet jest kako je ovo vjerojatno najveća prevara u povijesti parfemske industrije. Umijeće je uvjeriti ljude kako lavanda, kamilica, limun, ljubičica, karanfil, koža, vetiver i tko zna što još u konačnici daju miris benzina. I još to skupo naplatiti.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet ruj 15, 2022 1:45 am

svakakvin recenzija parfema sam se načitao. neki od best of...

Zino Davidoff

Zino je smeker samo takav! Za njega me veze prvo upoznavanje sa tastom i tastom, to jest tvorcima moje male zubic vile!

Secam se, nisam znao sta da stavim kad je trebalo da se ide na veceru upoznavanja. Kaze moj maleni pinki tufer da stavim onaj moj. Kazem ja gde bre da stavim onaj moj, a tada sam nosio Oscar de la Renta pur lui, ugusice se ljudi! Stavicu nesto jako, karakterno i frajerski, a opet pristojno i gospodski. Da vide da imaju posla sa frajerom, ali i pouzdanim covekom koji ce moci da brine o njihovoj maloj golubici prevrtacici.
I stavim ja Zino! Muski je, nije prejak ali ima silazu, ima karakter, sve je tu!

I dosli mi pred njihovu kucu. Ja parkirao crvenog juga ispred drveta, odmah pored kapije, da se vidi raskos i pedigre jel. Uzeo buket cveca i flasu rakije stomaklije sto pravi moj drugar Lenji, sa Senjaka. Mislim vise ne pravi, sada pauzira jer je u zatvoru jer je naivan ispao, nije znao da se na svojinu placa porez. Uglavnom, ja se sredio, obukao belo odelo, Zino na vratu, pokucam na vrata i otvore mi oni. Tast visok covek, lepi brkovi, malo uvijeni, tople oci. Mozda je krajisnik, pomislih. Ali on mi prodornim beogradskim akcentom rece - Dobro nam dosao, momak, udjite! Onda je zatvorio vrata za nama tako da su snazno lupila, a ja se stresoh ko zecica posle snosaja, bem ti kukuruz! Videlo se da je neki odsecan tip, mada tako i horori pocinju. Kao udjite, da veceramo, bas ste lepi i onda za 5 minuta jure nas sa satarom dvoje staraca sa maskama od svinjskih glava. Mislim, ovde to nije bio slucaj ali samo kazem, ima toga, ziveo sam ja na Petlovom brdu. I tast rece da sednemo, sta cu da popijem, bla bla...A onda dolazi tasta...Majko moja, ja kad sam nju prvi put video mene je nokat zaboleo od straha...Ona ide u kucnoj haljini, bela kosa joj se vijori pod naletom ventilatora, oci crne ko Vucicev pogled kad se samosazaljeva...ja se presekao...Pridje ona i rece - Zdravo, mladicu, ja sam ta i ta, izvolite, recite nam nesto o sebi, cime se bavite...Ja se mislim - e jesi mustra, znas ti dobro cime se ja bavim, moj maleni ladolez je vec ispricala sto puta, ali me testiras...Kazem ja neke stvari o sebi i pocnemo mi da veceramo...Ja se okrecem, a ono u kuci sve gobleni...jedan je jugoslovenski vez, drugi je bio rumunsko prolece, treci je bio ruska zima...jos je falila Cehoslovacka i da imaju malu Antantu, jbt zir. Luster ko od Luja 15 nadvio se nad glavom, jedva vidim sta jedem od toliko svetlosti batice. Zvacemo mi ono meso, kad meni tasta kaze - A ono je tvoj auto, jugo?? Kao sa podsmehom, a ne zna da jugo moze da se parkira tamo gde mercedes ne moze! Ja kazem jeste, otrpim joj to, mada sam rekao - A vi vidim vozite ladu ispred?? Kaze ona da je sredila tu ladu kao klasicni oldtajmer i da vise sluzi za voznju do prodavnice i kao eksponat. Ja rekoh dobro, bas lepo. Imate u onom filmu Djavo nosi Pradu, a imate i moju tastu - Djavo vozi ladu. I u jednom trenu kaze moj tast - Uooh, sto ti dobar parfem, koji je to?? Kazem ja Zino! Kaze on mirise bas gospodski i dobro. Kazem ja hvala, mogu ga doneti sledeci put da probate. Kaze on moze. Kazem ja ziveli taste! Kaze on ziveo momak! A tasta sve vreme bljeska ocima levo desno ko salterusa pred pauzu. Odemo mi polako, pozdravimo se. Ja se odgrcim pomalo, svideo mi se tast.

Sledeci put kad smo isli kod njih odneo sam tastu punu bocu Zina na poklon. Odusevio se kao dete, covek je ljudina! A zeni sam mu poklonio Poison. Poruka je bila jasna za Margaret Tacer.
Od tada nosim Zino samo kad su posebne prilike. Zino je poseban parfem. Svez, topao, dubok, gospodski, a ipak narodski batko! Mirise barbershop, ali ima tu mnogo vise od toga. Ima neke podrske i cvrstine koju ti pruza. A to je retko danas u parfemima batice moj. Silaza je taman kako treba, gospodska! Traje i u novoj formulaciji sasvim dobro, oko 5, 6 sati minimum. Zavodi zene koje vole sigurne muskarce, uverava taste koje hoce da nadju manu. Ma parfemcina!

to mora da je Cigo napisao?

------

Narucila ga naslijepo za muza vjerujuci vasim komentarima Happy javim dojmove
Edit: na prvi njuh: hmmm.. kaj je ovo? A dalje.. jaaako sexy... Muz odlazi na posao, a u kupaonici ostaje Zino Happy
Pun pogodak!

ovo je već vrlo intimno druženje sa bočicom...hmmm...kinky?
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet ruj 15, 2022 1:49 am

Da li je reformulisan??? Mislim na ambalazu,kutija i bocica?

-----

Plain
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet ruj 15, 2022 2:18 am

Cool Water Davidoff

Fascinantno je kako mirisi bude emocije i vraćaju slike iz prošlosti.

Cool water sam prvi put nosio u avgustu 2000. godine na 18-om rodjendanu najboljeg ortaka, koji je bio “gala” hepening jer su došli svi “vidjeniji” likovi iz našeg, i iz okolnih krajeva grada i bilo je poželjno pojaviti se “u visokom stilu” 😄
Medjutim, moj razlog za ful montažu je bio taj što sam uspeo da nagovorim sestru dobrog drugara da sa sobom na žurku povede i drugaricu iz razreda u koju sam bio opasno, ali potajno zaljubljen.


Prvi trenutak u kojem se Cool water pokazao te večeri je bio kada smo se nas trojica potrpali u taxi da odemo na NBG po devojku najboljeg drugara. Taxista samo što je ubacio u prvu, odmah je vratio menjač u ler, otvorio sve prozore, izašao iz kola i veoma uznemireno dreknuo “J*bem mu mamica, ko se toliko naparfemisao?!” Shvatio sam u tom trenutku da sam verovatno malo preterao sa nanošenjem. 😂

Inače, bez preterivanja, neposredno pre izlaska iz kuće sam ljutito naprskao Cool water bar jedno 40 puta, jer sam uobrazio da je slab i da se neće osećati ako ga ne pojačam. Da naglasim samo da sam tada koristio Joop Homme, Givenchy Xeryus Rouge i Versace Dreamer koji su bili dosta jaki i potentni.
Uglavnom, taxista je bio čvrst u svojoj odluci da me ne vozi to veče, pa sam ostao u kraju.

Zatim je usledila žurka na kojoj su svi živi osetili moj parfem. Dosta je bilo pohvala od strane lepšeg pola, moram priznati.
Na kraju žurke sam otpratio kući moju simpatiju, kratko smo se zadržali ispred njenog ulaza, i baš kada sam joj prišao da je poljubim ona se prepala i pobegla bez reči.
Dal’ je bilo do Cool water-a, nemam pojma, ali mi je bilo drago što sam uspeo malo da joj se približim.

Uglavnom, strovalio sam celu bocu mirisa do novembra meseca a već u decembru sam bio u vezi sa simpatijom. Tako da je možda i bilo do njega…

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by besposlenpop čet ruj 15, 2022 8:45 am

Oblakovito, jugovito, kišovito ...  Rolling Eyes
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Tomica čet ruj 15, 2022 12:15 pm

Dobar dan, Pop. Sad se dolazi kad smo budoar prenamijenili u bar?

Kako zivot zadnjih godina? Jesi li i ti prenamijenio svoje gljivice?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 31 Empty Re: Wajter raport

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 31 / 40. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.