Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matza - Sretan rođemdan!

5 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost ned ruj 20, 2015 6:28 pm

Lahko moguce da bude po onoj - tresla se brda, rodio se mis, ali za sada sam cvrsta u naumu.

sto se tice ove slikice koju si postala, sokirala sam se kad sam vidjela da je i cedevita zivi secer - to sam si znalakupovati s vremenana vrije e, iako u 90% slucajeva pijem vodu. Kavu bez secera i mlijeka godinama, jedino si znam jednom mjesecno dozvoliti izket s vinom, kad u drustvu pocuclam par casa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Buffy ned ruj 20, 2015 8:19 pm

mac'caa je napisao/la:Lahko moguce da bude po onoj - tresla se brda, rodio se mis, ali za sada sam cvrsta u naumu.

sto se tice ove slikice koju si postala, sokirala sam se kad sam vidjela da je i cedevita zivi secer - to sam si znalakupovati s vremenana vrije e, iako u 90% slucajeva pijem vodu. Kavu bez secera i mlijeka godinama, jedino si znam jednom mjesecno dozvoliti izket s vinom, kad u drustvu pocuclam par casa

Ako poklekneš koji dan, važno je nastaviti bez maltretiranja sebe osjećajima krivice, samo vrati kontrolu provođenjem plana kao da se ništa nije dogodilo.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Buffy ned ruj 20, 2015 8:20 pm

saritica je napisao/la:joj, znas sta ja jos volim?

Kaj još voliš?  Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica ned ruj 20, 2015 10:46 pm

ma BRAVO, maco. odlicno. bitno je da se nekakvim laganim, stalnim ritmom ide. ko sto bufi rece, nije problem i ako se malo poklekne. sve je to ok.

a da se i ja pofalim: ja pocela pomalo trcat. nije puno, al eto... nekako postalno to sada radim. i da se pofalim da mi je cukica shara smrsala sa 31lb na 27lb... rekla je veterinarka (vetricka) da mora jos jedno 2-4lb skinuti i da ce biti super...


m1


Zadnja promjena: saritica; ned ruj 20, 2015 10:48 pm; ukupno mijenjano 1 put.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica ned ruj 20, 2015 10:47 pm

Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:joj, znas sta ja jos volim?

Kaj još voliš?  Happy
hahah joj da me hebes ne znam kaj sam stela napisati. lol, kak sam ponorela. zaboravna baba.
ps. dolazi mi papa u washington, al nemrem ici... bojim se rulje i mase, a ne bih mogla ni parkirat
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Buffy sub lis 03, 2015 9:15 am

Kak ide trčanje? Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by whisperer uto lis 06, 2015 2:21 pm

Bafice, tebe nema danima, ali kada navratiš, ostaviš trag samo takav. Happy
:*
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica uto lis 06, 2015 8:30 pm

mac'co, citam da si na dijeti i da gubis kile. samo hrabro. bitno je kretanje. u pokretu je tajna  zdravlja. i ja sada trcim. uzmem svoju sharicu i trcimo. ona je presretna - ko da leti. grabi. a meni je potesko, zapusem se zacas, al koliko mogu. bude mi i zabavno kad vidim kako je cukica sretan. smetaju mi sise - jako me bole kad trcim i smeta mi to, al imam jedan specijalni celicni grudnjak, oklopnjak i kad me to stisne odlicno bude za trcanje.... ma samo neka nama zdravlja. jesmo l' zadusne babe il nismo. dobro, ti jos nisi baba al cuvaj se dok je vrijeme...biti ce lakse kad dodjes u babinske godine.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost uto lis 06, 2015 11:37 pm

jebes mucenje sa smanjivanjem tjelesne mase ako trosi pilseve koji uzrokuju pretilost. to je isto kao da se netko lijeci od alkoholizma konjakom i ostalim alkoholnim opijatima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica sri lis 07, 2015 12:00 am

pa nemoj tako, esco. sve je dobro. hodanje, trcanje, aktivnost... vodjenje racuna o prehrani... to ce sve malo po malo pomoci... odmoci sigurno nece. osobno sam protiv nekih pretjeranih dijeta. radije onako malo umjereno svega - dosta voca, povrca, vlakana... i sve dozirano u normalnim kolicinama. izbaciti kolu, secer i slatkise, smanjiti zasicene masnoce i eto ga... dobar recept za zdraviji zivot
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost sri lis 07, 2015 11:45 am

saritica je napisao/la:pa nemoj tako, esco. sve je dobro. hodanje, trcanje, aktivnost... vodjenje racuna o prehrani... to ce sve malo po malo pomoci... odmoci sigurno nece. osobno sam protiv nekih pretjeranih dijeta. radije onako malo umjereno svega - dosta voca, povrca, vlakana... i sve dozirano u normalnim kolicinama. izbaciti kolu, secer i slatkise, smanjiti zasicene masnoce i eto ga... dobar recept za zdraviji zivot

dobro je sve to ali nicemu ne sluzi ako se nakon tih fizikalija nazderes i utrpas u sebe cijeli frizider hrane. ne treba biti nobelovac ekspert za shvatiti pa i pomocu trazilice naci zilion podataka da psihofarmaci poremete odredjene neuro receptore koji kad se stalno aktiviraju izazivaju stanje stalne gladi i ne pomaze tu nikakva jebena dijeta. stovise potreba i glad je vecinom za slatkim, ugljikohidratima i takvim sok-bombama koje daju instant boost energije a ostatak se talozi u masnim naslagama u tijelu. to je sto se tice psihofarmaka, drugi razlog moze biti zlijezda stitnjaca itd po sve manjoj vaznosti. prvi razlog su pilsevi koji poremete biokemiju u mozgu i naprave enormni hormonalni dizbalans. isto tako je dokazano da ti psihofarmaci nikada nikoga nisu izljecili isto kako je dokazano da pokvareni zub nikakva tableta protiv bolova (analgetik) nije izljecila. ali u ovom poremecenom drustvu svi zele instant sve sada i odmah a nitko se ne bi znojio i radio sam sa sobom i trazio uzroke i onda ih otklonio bez upotrebe raznih legalnih i ilegalnih kemija. jebiga, lakse je progutat tabletu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by *madonna* uto lis 13, 2015 7:59 pm

ja sam definitivno prestala misliti na svoju liniju i zdravlje. prestala sam vjezbati i pocela opet jesti svasta. upravo sam se najela juhe, fritaje sa gljivama, leso kokosi , krumpirica i salate. eeeeeeeej .... lani ne bi sve to zajedno smiksala ni u snu a kamoli svu tu kolicinu. ili samo meso, ili samo krumpir itd. i popila dvije case vina. jbt .... osjecam se kao kit .


moram jednostavno prestati jesti normalno kao svi ostali balkanci i vratiti se natrag na svoju disciplinu. nece biti lako ali morat cu. treba mi 3-4 mjeseca da vratim izgled, elan i poletnost Happy Silly
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica uto lis 13, 2015 11:47 pm

Buffy je napisao/la:Kak ide trčanje? Happy
joj stane, pa onda opet krene. al opet cu se aktivirati.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Buffy pon lis 19, 2015 8:21 pm

whisperer je napisao/la:Bafice, tebe nema danima, ali kada navratiš, ostaviš trag samo takav. Happy
:*

Baš si mi to lijepo napisala, toplo mi je odmah oko srčeka Happy Love
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by whisperer uto lis 20, 2015 1:44 am

:*
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by besposlenpop uto lis 20, 2015 9:50 am

whisperer je napisao/la:Bafice, tebe nema danima, ali kada navratiš, ostaviš trag samo takav. Happy
:*
Preslagivala je crijepove ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Buffy sri lis 28, 2015 7:44 pm

I crijepove i fasadu i svašta nešto osobno, društveno i obiteljski, mislila sam kako starim bude mirnije, ali ništa od toga.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by besposlenpop pet lip 17, 2016 10:52 am

Navodno je Mačetu danas rođemdan s jednom nulom (valjda dvadeseti).
Cmok!Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 A085

Ujedno koristim priliku da čestitam rođemdan Antyši!
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 5 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.