Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matza - Sretan rođemdan!

5 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by besposlenpop ned ruj 06, 2015 7:54 pm

saritica je napisao/la:njihovo objasnjenje je: doslo je do trovanja motorickih neurona u mozgu usljed gljivicnih toxina, nelijecene onihomikoze... looooool. ma laze poponja, nie mu nis. zdrav je ko dren
To je zbog usporenog metabolizma.
Očekujem pogoršanja za jedno 50 godina, pa ja ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica ned ruj 06, 2015 8:57 pm

tako je poponjo, metabolizam se usporijo pa ti oroznjale stanice ne propustaju bas previse toxina, sto i nie tako lose jer se ondak manje trujes. neka... jos jedno 50ak god pa neka se onda malo stanje i pogorsa. dobro je to.
al sad ozbiljno - ako si imao napad, trebalo bi to detaljnije ispitati. nadam se da si ok
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost ned ruj 06, 2015 9:30 pm

Hvala na odgovorima. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by besposlenpop ned ruj 06, 2015 11:01 pm

saritica je napisao/la:tako je poponjo, metabolizam se usporijo pa ti oroznjale stanice ne propustaju bas previse toxina, sto i nie tako lose jer se ondak manje trujes. neka... jos jedno 50ak god pa neka se onda malo stanje i pogorsa. dobro je to.
al sad ozbiljno - ako si imao napad, trebalo bi to detaljnije ispitati. ...
Pa kad navratiš, ponesi microscop ...  Grin


cicafata je napisao/la:nadam se da si ok

Da je više novci, bijo bi ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by besposlenpop ned ruj 06, 2015 11:02 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:Hvala na odgovorima. Happy
Kojo?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Buffy pon ruj 07, 2015 7:54 pm

saritica je napisao/la:hehe. vidis ti kako diagnosticiranje radi. lol. kaj ti nisi u krevetu?

Kad sam bila na forumu, nisam vidjela da si ovo napisala, tek naknadno, inače bih odmah odgovorila Embarassed

Inače se dižem s pticama, meni je to normalno vrijeme za prvi Ness Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica uto ruj 08, 2015 4:15 am

Plavi.kaputic je napisao/la:Hvala na odgovorima. Happy
nema na cemu m1
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica uto ruj 08, 2015 4:18 am

Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:hehe. vidis ti kako diagnosticiranje radi. lol. kaj ti nisi u krevetu?

Kad sam bila na forumu, nisam vidjela da si ovo napisala, tek naknadno, inače bih odmah odgovorila Embarassed

Inače se dižem s pticama, meni je to normalno vrijeme za prvi Ness Happy
nema veze sto nisi odma odgovorila. pa ne vodimo neke zivotno vazne odgovore. 
super je to da se dizes tako rano i da uzivas u nessici dok slusas pticice. ja sam to isto sve donedavno radila, ali ne vise... ne znam sta je pa sada duze spavam. bice menopauza se blizi. ali dobro je sve. al sad si me opet popalila na ranu zoru i budjenja na terasici sa kavicom, mozda se opet "aktiviram"
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost uto ruj 08, 2015 10:01 am

saritica je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:Hvala na odgovorima. Happy
nema na cemu m1

Poznanica mi ima ucestale PA, bas poput mene, i problema sa stitnom, pa vas zato pitam jeste li imale slicnih tegoba.


---

Vidi, : sarita : ---> razdragana2

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica uto ruj 08, 2015 8:48 pm

a joj, nisam skuzila da ti imas isto pa kao i frendica ti. hipertireoza ih izaziva. sta vam je doktor rekao? grozni su ti napadi, bez obzira je li ih izazvala stitna ili su drugoga uzroka... 

da, ovaj smajlic mi je predivan.. ma ko med medeni je... evo ga i tebi nazad  razdragana2
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica sri ruj 09, 2015 5:40 am

nego, cure spominjale ste pinterest. jeste, meni je pintic poprave super... sve o svemu je tamo
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by besposlenpop sri ruj 09, 2015 9:03 am

saritica je napisao/la:nego, cure spominjale ste pinterest. jeste, meni je pintic poprave super... sve o svemu je tamo
Kakav je to ljekić?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost sri ruj 09, 2015 8:05 pm

saritica je napisao/la:a joj, nisam skuzila da ti imas isto pa kao i frendica ti. hipertireoza ih izaziva. sta vam je doktor rekao? grozni su ti napadi, bez obzira je li ih izazvala stitna ili su drugoga uzroka... 

da, ovaj smajlic mi je predivan.. ma ko med medeni je... evo ga i tebi nazad  razdragana2

Ma ja sam dvije godine za redom malo kontrolirala hormone i ispalo je uredno (bas zbog ucestalih PA), ali nisam trazila test koji je Buffy napomenula. Frendici stitnjaca izaziva napadaje. Pretpostavljam da je i kod mene tako, onda bi i ovaj uobicajeni test pokazao da nesto nije u redu, zar ne?

---

Taj je smajlic sarita Happy Stavi izmedju dvotocja sarita i ispadne -- razdragana2

Ovo je, npr., esco -- bojisesisa



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost sri ruj 09, 2015 8:07 pm

saritica je napisao/la:nego, cure spominjale ste pinterest. jeste, meni je pintic poprave super... sve o svemu je tamo

Pintic? E, provjerim i taj, onda Happy .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost sri ruj 09, 2015 8:10 pm

besposlenpop je napisao/la:
saritica je napisao/la:nego, cure spominjale ste pinterest. jeste, meni je pintic poprave super... sve o svemu je tamo
Kakav je to ljekić?

Nije za rast dlaka. Grin Btw, vidjeh onaj clanak o "opasnostima" depilacije. Grin A bas navijas za prirodan izgled.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost sri ruj 09, 2015 9:28 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:
saritica je napisao/la:nego, cure spominjale ste pinterest. jeste, meni je pintic poprave super... sve o svemu je tamo

Pintic? E, provjerim i taj, onda Happy .


Bitno da sam ja isla provjeravat' pintic! radost

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica čet ruj 10, 2015 2:08 am

ma lol. odlicno. 
btw. fala ti za fini smilic... bas je simpa razdragana2
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica čet ruj 10, 2015 2:14 am

Plavi.kaputic je napisao/la:
saritica je napisao/la:a joj, nisam skuzila da ti imas isto pa kao i frendica ti. hipertireoza ih izaziva. sta vam je doktor rekao? grozni su ti napadi, bez obzira je li ih izazvala stitna ili su drugoga uzroka... 

da, ovaj smajlic mi je predivan.. ma ko med medeni je... evo ga i tebi nazad  razdragana2

Ma ja sam dvije godine za redom malo kontrolirala hormone i ispalo je uredno (bas zbog ucestalih PA), ali nisam trazila test koji je Buffy napomenula. Frendici stitnjaca izaziva napadaje. Pretpostavljam da je i kod mene tako, onda bi i ovaj uobicajeni test pokazao da nesto nije u redu, zar ne?

---

Taj je smajlic sarita Happy Stavi izmedju dvotocja sarita i ispadne -- razdragana2

Ovo je, npr., esco -- bojisesisa




da. kod tebe i kod frendice je pojacano lucenje stitne,,, a sta mislis da pitas doktoricu da te posalje kod endocrinologa specijaliste pa da on uradi tocno sve nalaze pa da se zna sta i kako... ili barem da joj naspomenes da ti se urade antitijela na stitnu da se vidi je li to autoimuna bolest? nego odo sad otvorit jednu temu o zdravlju i svemu...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost čet ruj 10, 2015 9:24 am

saritica je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:
saritica je napisao/la:a joj, nisam skuzila da ti imas isto pa kao i frendica ti. hipertireoza ih izaziva. sta vam je doktor rekao? grozni su ti napadi, bez obzira je li ih izazvala stitna ili su drugoga uzroka... 

da, ovaj smajlic mi je predivan.. ma ko med medeni je... evo ga i tebi nazad  razdragana2

Ma ja sam dvije godine za redom malo kontrolirala hormone i ispalo je uredno (bas zbog ucestalih PA), ali nisam trazila test koji je Buffy napomenula. Frendici stitnjaca izaziva napadaje. Pretpostavljam da je i kod mene tako, onda bi i ovaj uobicajeni test pokazao da nesto nije u redu, zar ne?

---

Taj je smajlic sarita Happy Stavi izmedju dvotocja sarita i ispadne -- razdragana2

Ovo je, npr., esco -- bojisesisa




da. kod tebe i kod frendice je pojacano lucenje stitne,,, a sta mislis da pitas doktoricu da te posalje kod endocrinologa specijaliste pa da on uradi tocno sve nalaze pa da se zna sta i kako... ili barem da joj naspomenes da ti se urade antitijela na stitnu da se vidi je li to autoimuna bolest? nego odo sad otvorit jednu temu o zdravlju i svemu...

Ma mislim da je kod mene to ipak sve u mojoj tikvi, ali ipak sam se malo zapitala dok sam vas citala. Necu, ako bas ne moram, do endokrinologa. Dosta mi je doktora. Gade mi se.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Buffy uto ruj 15, 2015 7:28 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:
saritica je napisao/la:nego, cure spominjale ste pinterest. jeste, meni je pintic poprave super... sve o svemu je tamo

Pintic? E, provjerim i taj, onda Happy .


Bitno da sam ja isla provjeravat' pintic! radost
Pintić me zel, totalno Embarassed

Kad krenem otvarati, mogla bih tako satima Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica uto ruj 15, 2015 10:51 pm

hahah, joj kak mi ljepo pricamo zagrebacki, kaj ne? haha.. vidis, nisam odavno isla na pintic, sad ste me popalile da opet idem.. stvarno je taj pintic zakon
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by saritica uto ruj 15, 2015 10:52 pm

joj, znas sta ja jos volim?
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by whisperer sri ruj 16, 2015 2:31 pm

Buffy je napisao/la:



http://net.hr/danas/znanost/koji-obrat-znanstvenik-koji-je-otkrio-osjetljivost-na-gluten-sada-dokazao-da-to-ne-postoji/

I ja osjećam razliku, nakon što par dana slijedim takvu prehranu, pa onda pojedem pizzu npr., reakcije su grozne.

Ovo ljeto je kćer od prijateljice koja je relativno mlada dobila Hashimto, donijela sve što koristi u novoj paradigmi prehrane zbog autoimune bolesti, zapravo je i ukusnije i lakše tako jesti. Samo treba dati si malo truda i nabaviti namirnice kojima ćeš zamijeniti one na koje su godinama navikao.
Umjesto doručka znala sam pojesti malu žličicu cashew maslaca, sita do ručka.

Cijena jest nešto skuplja, ali budu popusti u dućanima zdrave hrane, treba se samo organizirati, nema kupovine svaki dan.

Sama peče kruh od brašna kokosa, slanutka, heljde i sl., jako ukusni za doručak.

Ja više ne pečem, pao mi je aparat za kruh taman na onaj dio gdje je elektronika, možda krenem po starinsku peći, u pećnici.

Upravo tako, samo malo discipline i u čas trena se privikneš. 
Što se tiče glutena, uvidjela sam da sam radila grešku svakodnevno konzumirajući žitarice i jogurt. I to bi me dugo držalo sitom, ali bih se osjećala strahovito napuhnuto. I kada sam čitajući informacije shvatila da ljudski želudac uopće nije predodređen variti žitarice, prekinula sam s tom navikom. Žitarcice i jesu za životinje koje imaju "4" želuca, ne za nas. To sada  malo prevarim konzumiranjem mahunarki , ali samo iz razloga što mi je žao jer su iz maminog vrta. No to je zaista s mjerom i ponekad u maneštrama. 
Kada sam odlučila izbaciti brašno iz prehrane i šećer, pomislila sma da ću umrijeti od tuge. No, zaista je sve stvar navike. Koliko smao u silnim pićima i voćnim jogurtima ima šećera, potpuno nepotreban unos...

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 11703318_991744550865682_4205247075744476814_n

________

Gdje je Maca? Je l krenula sa drugom prehranom, je skinula štogod kilica? Maco, molim raport ...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost ned ruj 20, 2015 6:23 pm

Ejla saptacice... odusevljena sam, odusevljena!!!!
Ovo je dijeta/prehrana koja mi ful pase, s tim da je ovo rigoroznija varijanta lchfa gdje nema niti mlijecnih proizvoda, nita, ali svako toliko je dozvoljen red cokolade od 70% kakaa, neki deseric s avokadom, nekim vocem i sl....

skinula sam sest kila u tri tjedna, ali osjecam se odlicno, lagano, nema one tromosti i pospanosti i tezine.

odusevljena sam sto jedem tri obroka dnevno, 7, 12 i 18h, onako bolnicki pa nema napada bjesomucne gladi jer sam ja u prosjeku jela jedan obrok, maksimalno i rijedje dva obroka. Nema niti gladi, uopce, niti malo, konstantno sam sita.... ma ovo mi je prva dijeta na kojoj se bas dobro osjecam i koju mi je lako izdrzavati... jedino sto je meni totalna novost, a kobiletina sam od 40 godina - kupujem namirnice, kuham svaki dan dva obroka... spremamrucak danas za suta i nosim na posao. Ja sam zivjela uglavnom na dostavama ili rijedje na bakinim ruckovima... uglavnom odusevljena sam i planiram za pocetak skinuti jos devet kila, planiram se docepati dvoznamenkaste tezine, onda mala pauzica u kojoj cu si dozvoliti i pokoje pecivo i sl... mislim da bi to mogla uvesti kao standardnu prehranu.

nije preskupo, nije zahtjevno i totalno mi pase. Ja ni prije nisam imala naviku grickanja, grickalica, sokova i nepotrebnih secera, ali sam se nezdravo i neredovito hranila.

danas sam si za rucak napravila musaku od tikvica i standardnog bolonjez toca... bilo je za prste polizat. Nedjeljom imam pravo na desert pa sam si napravila mousse od avokada sa zlicom kakaa - to su sve recepti i meniji bas konretno ponudjeni u trotjednom programu koji se onda prekida sa jednim danom za ugljikohidrate pa onda iz pocetka...

uglavnom, ovo ko da je stvoreno za mene...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Gost ned ruj 20, 2015 6:26 pm

Nakon pauze i kad skinem jos tih devet kila, planiram roknut jos 15, odnos docepat se onih mojih odlicnih 85 s kojima sam ja sebi avion i s kojima se odlicno osjecam i nosim Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Matza - Sretan rođemdan! - Page 4 Empty Re: Matza - Sretan rođemdan!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.