Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned sij 29, 2017 12:17 pm

whisperer je napisao/la:Hvala na informaciji, zapisujem. Imam već neke preporuke, a i sama sam došla do nekih ljudi koji bi mi mogli biti interesantni za pokušati.. no, svakako imam na umu i tvoju preporuku. Pusa
Love
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned sij 29, 2017 12:18 pm

saritica je napisao/la:ma predivne smo,,, kaj ne? e da i popu sretno sa njegovom pizdarijom...
inace, ja radila ko konj - cijeli dan i noc Cry ... odgledala boks na nocnoj mori i sad popila neku pizdariju za kiselinu u zelucu  Cry i pici frasier na TV
Kaj si delala? Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy ned sij 29, 2017 12:20 pm

Upravo sada razmišljam trebam li posijati izvorno sjeme čisto da se obnovi ili prestati razmišljati o tome uopće...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned sij 29, 2017 9:37 pm

Samo da znate, stavila sam vas sve pod svjetlosnu kupolu. Nek' se gadosti, bolesti, negativa odbija od vas.. :-)

Whisp, sjecas li se da sam ti spominjala mamin slucaj? S vrlo slicnim simptomima koji su sad i kod tebe uzeli maha. Takodjer su joj dijagnosticirali astmu, no s vremenom se ipak otkrilo da je gadni alergijski bronhitis. I ona je nedavno imala napadaj i morala nekoliko dana na injekcije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned sij 29, 2017 9:45 pm

E da, nisam uopce sokirana Trumpovom pobjedom, Buffy. Sokirala sam se sto su uopce on i Hillary preostali u utrci. Ne mislim da je doticna bila bolji izbor. I sad, ne moze se reci da Trump ne drzi do predizbornih obecanja. :-D (Okej, malo crnjaka). Ali nece on dugo. Ukokat ce ga prije isteka mandata.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned sij 29, 2017 10:04 pm

Laku noc, dragi ljudi. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon sij 30, 2017 1:54 am

Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:ma predivne smo,,, kaj ne? e da i popu sretno sa njegovom pizdarijom...
inace, ja radila ko konj - cijeli dan i noc Cry ... odgledala boks na nocnoj mori i sad popila neku pizdariju za kiselinu u zelucu  Cry i pici frasier na TV
Kaj si delala? Happy
ma radila na poslu  Cry
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon sij 30, 2017 1:55 am

inace lenini simptomi mi jako lice na neke moje - mislim da su teske alergije u pitanju.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Lena pon sij 30, 2017 9:03 am

whisperer je napisao/la:Jutro!
Hvala sarita, hvala kic, bit' će to sve ok.

Lenac, ma ne mora biti isto, ali ne škodi provjeriti.  Moj put je išao tako da sam isto malo kašljuckala, pa tu i tamo malo teže disala (udahnula), malo zasuzivala, ali sve u nekim normalnim granicama te mi nije djelovalo alarmantno. Čak i kada bih skužila da je alergijska reakcija nisam ni sumnjala da bi moglo doći do astme. Uglavnom, od prošlog proljeća me uhvatio taj napadaj suhog kašlja (prvi put baš tako jaki) pa je tada moja dok počela sumnjati na astmu, ali je smatrala to sezonskim, a i pretpostavkom kako se sve poremetilo i počelo cvati u isto vrijeme. Bile su tada pune ambulante ljudi koje su svraćali na dnevne injekcije i sjećam se da se požalila kako dosta ljudi pati. No međutim, ove jeseni na sistematskom kojeg redovito obavljam, ta spirometrija (mjerenje kapaciteta pluća) je bila slabija i iz tog razloga me je moja dok poslala kod pulmologice sa uputnicom na alergijske sumnje. I onda kod pulmologice prođeš još jednom sve te testove spirometriju, feno- test kontrole astme, ventolinski test (malo se inhaliraš pa opet ponoviš prva dva testa). Ako imaš i tu alergijsku uputnicu (dobro je reći dok da ti i to da) onda te testiraju na pelud, grinje, brezu, ambroziju, lijesak i još par stvari... ja sam na pola toga alergična pa me je poslala u bolnicu na detaljniji test. Vjerojatno je tu još nešto i od hrane, prašine itd. Budem vidjela ovaj tjedan... To se sve navodno može držati pod kontrolom, ali je po općoj medicini neizlječivo i doživotno si na tabletama i pumpicama. Dok pak imam dosta poznanika koji me uvjeravaju da su to uspjeli alternativno riješiti. Eto, to ti je moja priča, velim ti, ne znači da je isto jer ima puno odstupanja. Možeš biti i na nekim astmatičarskim granicama, možeš biti i potencijalan astmatičar ali ako izbjegavaš alergene ne razvije se dalje. Nije loše malo se upoznati time. Moj problem je što sam ja težak pacijent, nikada ne odležim te viroze već šibam dalje, čak sam pomalo i izgubila tu toleranciju na smetnje i bol jer ja i dalje odbijam pomisao da ne mogu disati. Happy S druge strane, malo me natjeralo da usporim što počinjem i guštati, a i kada okrenem malo očima i uzdahnem, svi se doma rastrčaju oko mene što mi je isto fora. Happy
 hvala na informacijama....
ma u svakom slučaju moram napravit bar neke pretrage da budem sigurna o čemu se radi....
ne mora biti astma naravno,ali ne znam do čega je.....
kako sam napisala ja od malena imam problematične sinuse i sve njima i prepisujem....sad je li još nešto uz to vidjet ću
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Lena pon sij 30, 2017 9:09 am

saritica je napisao/la:inace lenini simptomi mi jako lice na neke moje - mislim da su teske alergije u pitanju.

a jebemu ja nekako mislim da nije to do alergija....kao odbijam to misliti  zubo

kakvi su tvoji simptomi sara?

kod mene je isključivo vezano uz period kad se kuća grije odnosno kad zazimi....prostori gdje klima piči sve u 100 momentalno mi izazivaju nervozu....taj suhi zrak mi je nešto najgore moguće.....osjetim ispod rebara, visoko u stomaku škakljanje koje se penje prema grlu i onda počne....
suze na oči, kašalj koji ne mogu zaustaviti....grozno nešto....
smeta mi ljeti ako se klimom jako hladi prostor....isto bude.....ali ljeti nemam baš te napadaje kašlja, bar ne često...zimi da.....
imala sam virozu krajem 11. mjeseca....i od tada kašljem....udarilo me naravno na sinuse,pa je bilo red prozirne sline,pa zelene  zubo, pa na kraju slina boje bakra.....nikad tako nešto nisam imala.....kao da je bilo sukrvice iz sinusa....
i sad mi je osjećaj da mi je u grlu uvijek "nešto".....bem ti 
ja nekako mislim da jesu sinusi,ali provjerit će...moram....

kupila sam onaj lijevak kojim vodom čistim kroz nos ako ima nešto...pomaže da
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Lena pon sij 30, 2017 9:11 am

a u ovom trenutku pišem šta treba kupiti i spremam se za spizu
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon sij 30, 2017 11:04 am

... razmišljam kaj za gablec?  confused
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon sij 30, 2017 2:49 pm

Tomica je napisao/la:Samo da znate, stavila sam vas sve pod svjetlosnu kupolu. Nek' se gadosti, bolesti, negativa odbija od vas.. :-)

Whisp, sjecas li se da sam ti spominjala mamin slucaj? S vrlo slicnim simptomima koji su sad i kod tebe uzeli maha. Takodjer su joj dijagnosticirali astmu, no s vremenom se ipak otkrilo da je gadni alergijski bronhitis. I ona je nedavno imala napadaj i morala nekoliko dana na injekcije.

Hvala Angel
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon sij 30, 2017 2:49 pm

Tomica je napisao/la:E da, nisam uopce sokirana Trumpovom pobjedom, Buffy. Sokirala sam se sto su uopce on i Hillary preostali u utrci. Ne mislim da je doticna bila bolji izbor. I sad, ne moze se reci da Trump ne drzi do predizbornih obecanja. :-D (Okej, malo crnjaka). Ali nece on dugo. Ukokat ce ga prije isteka mandata.

O tome sam razmišljala neki dan, kako se toliko nadižu polariteti, da će ga sigurno netko upucati.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon sij 30, 2017 2:50 pm

saritica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:ma predivne smo,,, kaj ne? e da i popu sretno sa njegovom pizdarijom...
inace, ja radila ko konj - cijeli dan i noc Cry ... odgledala boks na nocnoj mori i sad popila neku pizdariju za kiselinu u zelucu  Cry i pici frasier na TV
Kaj si delala? Happy
ma radila na poslu  Cry

Baš je to super Silly Love
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon sij 30, 2017 2:51 pm

Tomica je napisao/la:Laku noc, dragi ljudi. :-)

Dobar dan Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon sij 30, 2017 2:51 pm

besposlenpop je napisao/la:... razmišljam kaj za gablec?  confused

Kaj si smislil? teet
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon sij 30, 2017 4:31 pm

Buffy je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:... razmišljam kaj za gablec?  confused

Kaj si smislil? teet
Crveni bažulj sa zimskom.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon sij 30, 2017 7:34 pm

Ne bih Plain
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto sij 31, 2017 3:34 am

Tomica je napisao/la:Samo da znate, stavila sam vas sve pod svjetlosnu kupolu. Nek' se gadosti, bolesti, negativa odbija od vas.. :-)

Whisp, sjecas li se da sam ti spominjala mamin slucaj? S vrlo slicnim simptomima koji su sad i kod tebe uzeli maha. Takodjer su joj dijagnosticirali astmu, no s vremenom se ipak otkrilo da je gadni alergijski bronhitis. I ona je nedavno imala napadaj i morala nekoliko dana na injekcije.
e to to, pod kupolu. nek se zna da smo zadusne babe. ovo je forum nas zadusnih baba.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto sij 31, 2017 3:36 am

kic je napisao/la:boze dragi, ne zna se tko ima ljepsu djevu na avataru ovdje, osjecam se kao djecak zakljucan u papirnici..

sretno whisp sa zdravljem i to.. hm
ma predivne smo. prave zadusne babe pod dekicama. tako je moj pokojni tata govorio da smo zadusne babe kad smo se zamotavle u dekice.. looooool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto sij 31, 2017 3:40 am

Buffy je napisao/la:Upravo sada razmišljam trebam li posijati izvorno sjeme čisto da se obnovi ili prestati razmišljati o tome uopće...
zasto? nemoj tako... uvijek si voljela to. sjecas se onih divnih opisa svega? Love deder se primi posla odma... i ne razmisljaj previse
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto sij 31, 2017 9:43 am

Buffy je napisao/la:Ne bih Plain
Ne bi ti ni dal.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto sij 31, 2017 12:24 pm

... idem do FER-a.  Arrow
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet vel 02, 2017 2:36 pm

pijem kavu i gledam golden girls za razbudjivanje. maca mi u krilu a cukica pored mene... gleda ko u boga lol
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 30 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 40. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.